Light Connections
 
 

 

תקשור ריפוי 4 - יוני 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

תקשור הוא דבר שונה מאוד עבור בני האדם העושים זאת, הם יספרו לכם על כך. ישנם אלה שנלקחים אל מחוץ לגופם עד לדרגה כזו עד שהם אינם זוכרים דבר, ובשעה שהם מתקשרים הם משופרים על מנת שיוכלו להשיג את מה שעליהם לעשות ולהעביר את המסרים שעליהם להעביר.

ישנם מתקשרים שעושים זאת בעיניים פקוחות והם מתהלכים מסביב בחדר, וישנם כאלה שנשארים לשבת, כפי ששותפי (לי קרול, ת.ג.) מתקשר כעת.

הכל הוא חלק מן האדם, מה שהוא עושה ואומר, או מאפשר בגופו שלו. לפני 31 שנים שותפי ישב במקום וערכנו הסכם. שותפי אמר שהוא רוצה להקשיב לכל מה שיתוקשר, ובאותו הזמן הסכמתי לכך אולם גם אמרתי שישנו גבול למה שהוא יוכל לעשות, בשעה שהוא יקשיב לתקשור בעודו מתרחש, יהיה מודע ויזכור את הדברים - הרי שהוא ישתמש בחלק ממוחו ולא יהיה ניתן לקחת אותו לאותו מקום 'מחוץ לגוף' לשם הולכים אחרים, יהיה עליו להישאר בישיבה והוא לא יוכל לעמוד בעודו מתקשר, ויתכן שיהיו לו בעיות של איזון אם יבחר לתקשר בדרך הזו.

ואכן הוא אינו עומד, אלא אם כן זה נעשה בנסיבות מיוחדות או שהוא נאחז ונתמך במשהו.

 

אני מספר לכם את הדברים האלה לקראת מה שאומר בהמשך.

במצב של תקשור כפי שאתם מאזינים או צופים בו כעת, נוצרת אנרגיה שאינה מהפלנטה הזו. נקודה! ואנרגיה זו זמינה עבור אלה הרוצים בה. יהיו אלה שיאזינו או יקראו את המסר הזה, 'יגלגלו' את עיניהם, יצחקו, ישתו משהו, ויחזרו לעניניהם. ולעומתם יהיו אלה שיהיו ממש הלומים מהאנרגיה שנוכחת כאן המדברת לאלוהיות שלהם והם לא יהיו מסוגלים אפילו לדבר. זוהי בחירה חופשית, וזה קשור גם למה שאני עומד לספר לכם בהמשך.

 

על האדם להתכוונן או שלא להתכוונן, מתוך בחירה, ובעשותו כן עליו להתכוונן לכל רובד שברצונו להתכוונן אליו - רובד אחד מקשיב באופן אינטלקטואלי, רושם את הדברים ומלקט את המידע. רובד אחר מקבל את האנרגיה, רובד נוסף מקבל אנרגיה ומסר אחר, ורובד אחר משתנה על ידי האנרגיה. התקשור מייצר את כל זה.

לא כל התקשורים זהים. ככל שבן אדם מתקשר זמן רב יותר, זה הופך לטהור יותר, וזה נובע מהשהות והעשייה במצב הזה, פעם אחר פעם, מתוך ידיעה למה לצפות פעם אחר פעם, מהיכולת להחליק מיד אל תוך האנרגיה הזו ולהיות במקום המיוחד הזה.

אנשים שואלים את שותפי היכן הוא נמצא בשעה שהוא מתקשר והוא עדיין אינו יודע... אנחנו לוקחים אותו לצד, למעין 'חדר' שם הוא מקשיב בתשומת לב ובאופן ממוקד, וזוכר בתשומת לב ובאופן ממוקד, אולם כבר לפני זמן רב הוא הבין שזה אינו הוא שמדבר ...קולו, האינטלקט שלו, מוחו, גופו - הוא ויתר על זה באופן מלא מתוך אמון, הוא בטח בתקשור ולא טעה במשך כל אותם עשורים.

מעולם לא העברתי ידע שלא היה אמיתי, מעולם לא העברתי כל ידע שלא היה אוהב ונדיב, והראה שאהבתו של הבורא היוצר לכל אדם ואדם היתה כה מיוחדת.

התקשורים שלו גדלו בעוצמתם ובטוהר שלהם, והוא פיתח מערכת לגבי מה שיעשה, לאן ילך, וכך הם פני הדברים היום. הוא יוצא ומדבר לקבוצות מכיוון שהוא אוהב את האנשים ורוצה לראותם מקרוב כאשר הם נמצאים אתו בקהל. זה משמח אותו לראות כיצד זה נוגע באנשים באופן פיסי, ועוד דברים נוספים שארעו לאחרונה שהוא לא דיבר אודותיהם.

בעבר, לוח הזמנים שלו היה מלא - כמעט בכל שבוע ארז את המזוודה שלו, עלה על מטוס וטס לבקר אנשים. לא תמיד היו אנשים רבים - לפעמים קבוצה של 150 אנשים, לפעמים 300 אנשים, באירופה 1000 אנשים - ואז היה שב לביתו ועושה זאת שוב, ושוב, ושוב...

הוא אינו עומד להמשיך בכך, בעקבות ההנחיות שאמסור לו. הוא יתאים זאת - אל תיבהל שותפי, לא אבקש ממך שלא לנסוע, אני יודע שאתה אוהב לחבק, לראות, להיות, ולהרגיש את התגובות של אלה שמסביבך. הוא רוצה לראות בני אדם ולהיות איתם ואני מבין זאת.

אולם מדוע שיפגוש כה מעט אנשים כאשר יש לו כל כך הרבה יותר להעניק?

 

בשנים האחרונות אירע משהו לשותפי, הוא לא דיבר על כך. מסיבות שונות, או יתכן שמדובר בעיתוי, אנשים הרגישו שהתקשורים הפכו להיות עוצמתיים יותר. ואכן זה היה כך, ולא בעקבות מה שהוא אמר, יקרים, מכיוון שהוא לא אמר דברים שונים ממה שנהג לומר תמיד.

מה שהיה שונה הוא שה'שדה' מסביבו בשעה שהוא מתקשר, שהוא דינמי, רב מימדי וקוונטי התחיל לגדול ולהתגבר באופן אקספוננציאלי. הוא לא דיבר או הזכיר זאת - זה היה יכול להיראות אגואיסטי - אולם אנשים הרגישו בזאת ושאלו אותו מה מתרחש..

הרשו לי לשאול את שותפי שמאזין כרגע מדוע הוא אינו מדבר על הדברים בשעה ש'דחפתי' אותו פעמים כה רבות וסיפרתי לו ששינויים עתידים להגיע.

 

לפני כששה חודשים שותפי היה בפרו עם קבוצה, ופגש בשאמאן של שושלת דם, ניקולס פאוקר, שהוכשר כשאמאן, שהוא אדם שעבר דרך הדורות והשנים שדרושים על מנת שיוכל להיקרא שאמאן אמיתי בשבט שלו. הוא ידוע כמי שיצא מהשבט שלו להרים על מנת להתחיל להעניק את הקוסמולוגיה של השבט שלו, את האמת של השבט שלו. שותפי לקח את הקבוצה שהיתה איתו על מנת לפגוש אותו, והם היו יחד במשך שבוע שלם.

זו היתה חוויה משמעותית ועמוקה מאוד. שותפי בכה פעמים רבות. המסר של ניקולס מהקדמונים, מלפני זמן כה רב, היה אותו המסר כפי שקריון מעביר אותו...

האם אתם מופתעים מכך שהאמת היא האמת?

 

 

 

 

 

שותפי ישב בטקס שהוא לא ציפה לו, לא ידע מה מתרחש. זה היה אחד הדברים הראשונים שניקולס עשה עם הקבוצה במרכז הלמידה שלו. הוא ביקש משותפי לשבת על כסא ונתנו לו כמה דברים להניח עליו, וניקולס שאל את שותפי לגילו, וגם שאל אנשים בקבוצה כמה זמן שותפי כבר עושה את הדברים האלה כמנהיג רוחני - ושני הדברים האלה אפשרו לניקולס לעשות את מה שעשה בהמשך - חניכה מלאה לשותפי לאחת מהרמות של הקוסמולוגיה של הק'רו, בסיוע של שלושה כמרים.

כל מה ששותפי ידע הוא שהוא התבקש ללעוס כמה עלים בטעם מוזר. זה כל מה שהוא חווה [קריון מצחקק בהנאה..] מכיוון ששותפי עקשן. הוא לא ידע מה התרחש... וגם לאחר שאחרים אמרו לו שכדאי לו לברר יותר אודות מה שאירע שם, הוא לא דיווח על כך או פרסם זאת, או סיפר למישהו על מה שאירע.

ניקולס ביקש לדעת כמה זמן שותפי עושה את אשר הוא עושה, מכיוון שבשבט שלו יש לעשות את הדברים במשך דור שלם לפני שאדם יכול לעבור חניכה לכל דבר.

 

זו היתה נקודת ציון דרך, ושותפי החמיץ זאת.

ניקולס חנך את שותפי כך שהוא יהיה מסוגל להגביר ולהגדיל את האנרגיה לא רק עבור השבט שלו אלא גם עבור האדמה, ושיעבור לרמה אחרת ממה שהוא חשב שביכולתו לעשות.

ועתה אספר לך מה קורה...

אתה יצרת שדה מסוג חדש סביבך, שותפי, בשעה שנרפאת... היה עליך לרפא את העקשנות שלך [קריון מצחקק בהנאה..] ואז נדחפת על ידי הנגיף, ומכיוון שכבר לא יכולת לראות יותר אף אחד או ללכת לשום מקום. היה עליך 'לרבוץ' והיה עליך ללמוד לעשות את הדברים לפני מצלמת טלביזיה. אתה רואה כעת את התוצאות של כל זה, אולם האם באמת אתה רואה את התוצאות האלו?

אני מספר לך שמרגע זה ואילך אתה יכול לעשות בשדה החדש המשופר הזה שלך משהו שלא יגיע רק לקבוצת אנשים קטנה בכל שבוע - הוא יגיע לכל העולם מדי שבוע. זוהי תפישה חדשה עבורך שהתנגדת לה פעם אחר פעם, מר קרול (לי קרול, ת.ג.) ועתה זה ניצב לפניך מכיוון שאני עומד לספר זאת לקהל [קריון מצחקק בהנאה..] וזה כבר מאוחר מדי לסגת.

זה נקרא 'עקשן בריבוע', זה מי שהוא, עליו להיות כזה מכיוון שלפעמים עליו להיות מובל אל הדברים האלה בעודו בועט וצועק ... ממש כפי שהוא הובל בזמנו אלי ...

 

מעתה והלאה אתה תיצור מפגשי ריפוי, אינך עומד להפוך להיות מרפא - יקרים ברצוני שהדברים יהיו ברורים, שכן נדרשת לכך הכשרה רבה. במקום זאת הוא יצור אנרגית ריפוי ובני אדם יוכלו לשבת בתוכה, לרפא את עצמם או לקבל מידע איתו יוכלו להתחיל לרפא אחר כך אחרים, כפי שלא עשו מעולם לפני כן. שותפי לא חשב מעולם שזו תהיה מטרתו. זה יהיה משהו שיגדל למי שהוא, מה שיעשה, ואנשים ירצו להצטרף למעגל כאשר הם ישמעו את השם 'קריון' - אספר לך על כך עוד מעט.

 

דמיין יצירה של שדה רב מימדי במעגל, ואנשים יוכלו להגיע, להיות בתוכו, לשבת בתוכו, בדרך מאוד מיוחדת, ובתוך זה יהיה תהיה קיימת הגברה שאינה מתרחשת באופן טבעי בחייהם, הגברה ששותפי כבר ראה לפני כן בחייו, בה בני אדם יכולים, בבחירה, לשנות את הביולוגיה שלהם.

אתה מכנה זאת ריפוי. אתה כבר יודע שזה מתרחש, מכיוון שאלה מסביבך מדברים אודות זה.

 

אתה יודע מה יכולה לעשות המדיה באמצעותה אתה מדבר כרגע. ואתה גם יודע שאתה יוצר בתקשור אנרגיה קוונטית, ובמצב קוונטי אין כל מרחק. אפשר להיות אישי עם מישהו במרחק אלפי קילומטרים, והוא איתך ממש לפניך. אתה יודע זאת, ראית והרגשת זאת בכל פעם שעשינו זאת.

מספר פעמים יצאנו וביקשנו ממך לערב את הקהל במפגש חי בו הם יוכלו להשתנות, והם דיווחו לך שאכן זה מה שקרה. לא הבנת. המשכת לעשות זאת פעם נוספת מכיוון שחשבת שידעת מה עשית ולמען מה היית שם לאחר כל השנים האלו, ועתה זה משתנה.

עדיין תתקשר אותי כפי שעשית תמיד, ואל תדאג - עדיין יהיה החלק המדעי [קריון מצחקק בהנאה..] אולם הנה ההנחיות עבורך, הקשב:

 

ברצוני שתקיים פגישה שבועית, אינך צריך ללכת לשום מקום, ומדי פעם תוכל לקחת שבוע חופש. ברצוני שתקיים פגישת ריפוי עבור הפלנטה. אין זה משנה כמה אנשים יטלו בכך חלק - 4 אנשים או 400.

ברצוני שתיצור מרחב - נספר לך על כך מיד, ואלה שיבחרו להשתתף יכולים לעשות זאת בדרך שונה מכפי שהיה אי פעם בעבר.

זה יהיה מפגש ריפוי בו תזמין אנשים להצטרף, ואתה תעביר הזדמנויות ריפוי חדשות מאלה מכל רחבי הפלנטה שידברו אודות הדברים שמעולם לא היה להם אולם בו יכלו לדבר על כך. אתה תזמן אותם כפי שזימנת אחרים בתקופה האחרונה, ואז תתחילו במעגל של ה 12.

 

אתה תזמין כל אחד שיאזין להפוך להיות אחד מן ה 12. הלינאריים מביניכם יאמרו מיד שזה אינו הוגן מכיוון שישנם רק 12 שיזכו להיות במעגל ולהשתתף בריפוי - הו, כמה שאתם לינאריים! בני אדם עושים זאת תמיד [קריון מצחקק בהנאה..] אינכם אפילו מתחילים להבין. אלה אינם אחרים שיהיו שם על מנת לזכות בריפוי - אלה הם המאסטרים - אתם תשבו עם המאסטרים שאני, קריון, אזמן אותם. ולמעשה הם תמיד היו כאן.

ושוב תאמרו שזה אינו הוגן מכיוון שיהיו 11+1 ושוב אינכם מבינים אפילו לאחר כל השנים האלו.

אני אזמין אתכם לשבת כאחד מן ה 12 מכיוון שאתם מפוארים. 12 מאסטרים, ואתם אחד מהם.

 

ואנחנו ניצור להבה במרכז המעגל, שתתחיל בצבע סגול.

אנחנו ניצור שדה קוונטי של ריפוי שהוא מאוחד עם הכל שיעניק לבני האדם את ההזדמנות לשבת, להרגיש או שלא להרגיש זאת, ולעזוב שונים.

אין מדובר בריפוי ספונטני, זה אודות ידע, אנרגיה, הבנה של מי שהנכם כך שתוכלו להתחיל בתהליך הריפוי. כן, חלק יעברו ריפוי. חלק יתחילו את התהליך ויגדילו אותו.

 

ברצוני שהפגישות האלו יהיו שבועיות, ומדי חודש ברצוני שחלק מן הפגישות האלו יהיו בחינם, כך שזה לא יהיה מבודד ומיועד רק לאלה שיש להם שפע. ואל תשנה או תקצר את התכנית מכיוון שהיא תהיה בחינם. עשה זאת בדיוק כפי שתעשה עבור כל אלה שירצו לקחת חלק ולשלם עבורן בשפע שלהם.

אלה יהיו חייך וזה מה שתעשה. ובאותו הזמן תצא לכנסים ולטיולים, תפגוש את אלה שאתה רוצה לפגוש, אולם תמשיך לעשות את המפגשים האלה מדי שבוע.

המוח שלך כבר מסתובב ותוהה כיצד תעשה זאת מדי שבוע [קריון מצחקק בהנאה..] אנחנו נראה לך כיצד לעשות זאת...

 

אם כך יקרים, האם תרצו לקחת חלק ולהרגיש זאת? זה מיועד לכל אלה שרוצים להרגיש משהו שתמיד ידעתם שקיים שם.

שותפי, ברצוני שתמיד תתחיל במשפט הבא: "התקרבו, יקרים, והצטרפו אלי למעגל ה 12", וברצוני שתביא את האנרגיות השונות, או את המאסטרים, שיגבירו את המעגל עם הלהבה במרכזו, שלמעשה מחקה את הלהבה שהיתה במעגל הלמידה הלמוריאני.

ברצוני שתשקיע זמן בתקשור עם כל אחד מהם שנמצא במעגל של 12 משל עצמו.

וברצוני לבקש מכל המאזינים שבוחרים עכשיו לשבת בכיסא. בבקשה עצמו את עיניכם, אל תהיו עם אף אחד אחר בבקשה, הכנסו פנימה בבקשה וסגרו את דעתכם בבקשה.

זה עומד להיות משהו שיתעצם ואתם תתרכזו בו ותשבו בכסא.

אתם נמצאים כרגע במעגל של 12 עם כה רבים אחרים, ואני יוצר עבורכם כעת שדה מוגבר המחקה את מה שעומד להגיע. זו היתה תמיד התכנית, שתגיעו למקום בו לא רק תפיצו מידע אלא תפיצו אנרגיה שאנשים יכולים להרגיש, לשבת ולהשתנות בתוכה מכיוון שהמאסטרים נמצאים כאן אתכם.

אני אביא לכאן את המאסטר העיקרי, יתכן ויפתיע אתכם מי זה עשוי להיות מכיוון שהוא לא בהכרח זה שחשבתם עליו. הלהבה הסגולה היתה אמורה לרמוז לכם - בעודכם יושבים אני מביא כעת את המאסטר סנט. ג'רמן.

האם אם יושבים שם, האם עיניכם עצומות, האם אתם מרגישים זאת, האם אתם מרגישים הגברה של האנרגיה כעת - לפעמים זה עשוי להפוך לסמיך/דחוס, לפעמים אתם עשויים לחוש צמרמורת, לפעמים אתם עשויים להבין שמתרחש גילוי במידע שאתם מקבלים כעת אודותיכם, אודות בריאותכם, כל ארבע התכונות של הריפוי בגופכם בשעה שהכימיה שלכם מתחילה להגיב לנוכחותם של אלה היכולים לרפא ואשר ריפאו בעבר, אנרגיה המדברת לרמה התאית שלכם ושואלת את השאלות:

האם אינכם יודעים שאתם אלוהיים?

האם אינכם יודעים שאינכם נמצאים כאן על מנת להיות חולים?

האם אינכם יודעים שאינכם נמצאים כאן על מנת להיות מודאגים?

האם אינכם יודעים שזהו חלק מן השינוי ועתה הוא הזמן לעמוד - באופן ציורי - מהאנרגיה הישנה והבוץ הסמיך של חוסר הבריאות שהייתם בו, לעמוד ולהתחיל גוף בריא.

האינטואיציה תינתן לכם לגבי ההמשך ומה הלאה, וכיצד ליצור את מה שביקשתם, את הריפוי שביקשתם. האנרגיה שאני יוצר כעת היא עוצמתית מכיוון שותפי עבר את 'תקופת הדור' של ההכשרה שלו והוא באמת השאמאן שאתם חושבים שהוא, וזה מכשיר אותו בכל ספר לעשות את אשר הוא עושה - לא מרפא, אלא אחד המאפשר ריפוי.

 

זוהי האנרגיה שאתם יושבים בתוכה, יקרים, במעגל של ה 12.

יש עוד, ואנחנו יכולים להביא עוד, אולם זוהי דוגמא למה שיכול להתרחש לאלה שמקשיבים לקולי ויכולים להרגיש בריפוי בכל זמן ויכולים להיות חלק מזה.

יש עוד, ואינך יכול לסגת, שותפי, לאחר שמסרתי זאת כעת באופן פומבי לציבור [ קריון מצחקק בהנאה..] וגם לא היית עושה זאת, לו ידעת כמה רבים יגיעו ויעזבו שונים מכפי שיגיעו, בדרך הלימוד החדשה הזו. שיהיה כך.

זהו הזמן עבור אלה שנמצאים במעגל לעמוד - באופן ציורי - ולעזוב את המעגל, לחזור לאט למקום בו הייתם מחוץ לאנרגיה הזו, ואתם תרגישו את הדחיסות של האנרגיה מתחילה להתעמעם ואתם תדעו שישבתם היום במקום מיוחד.

 

שותפי, ברצוני שתפתח ערוץ עבור אנשים שיחלקו מידע לגבי האופן בו הם הרגישו, הריפויים שהם חוו, כך שאחרים יוכלו לראות זאת ולהאמין בכך ממקורות מהימנים - ברצוני שתעשה את כל אותם הדברים שלא עשית מעולם בעבר.

הדברים כולם פועלים בחייך כרגע על מנת להשיג זאת, והסינכרונים שאתה יודע עליהם על מנת להשיג זאת, הסינכרונים לגבי האופן בו הם מתרחשים אפילו בעבודתך ושנועדו לכך. אתה יודע אודות מה שאני מדבר עליו כרגע.

זוהי תחילתה של תוכנית לימודים חדשה של קריון. חפש אחר זה [קריון מצחק בהנאה..]

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020