Light Connections
 
 

 

המיתוס אודות חרדה ופחד - יוני 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

ישנם אלה האמינים שכל המתקשרים יוצאים מגופם בזמן התקשור עד לדרגה כזו שאין להם כל מושג מה שמתרחש, ואף יאמרו גרוע מכך - שהישויות אותן הם מתקשרים, בין אם הן מלאכיות או משהו אחר, חיות בעולם רב מימדי משלהן ואינן יודעות אודות מה שמתרחש על הפלנטה בעת שהן מעבירות את המסרים הגבוהים האלה ואת הרטט הגבוה הזה.

כל הדברים הנ"ל אינם נכונים או אמיתיים. האמת היא שלנשמתכם יש ברית עם הבורא היוצר. כלומר שקיימת תקשורת באמצעות נשמתכם ואנחנו יודעים בדיוק מה עובר עליכם, אפילו ממש כעת בעודכם יושבים, מאזינים או קוראים את הדברים האלה. הרוח מכירה אתכם.

חלק מכם מצטערים שהתקשור מסתיים מכיוון שאתם נהנים מהמסרים המרוממים, ואינכם יודעים מה עתיד להגיע בהמשך... ובכן, יגיעו מסרים מרוממים נוספים מכם, מלבכם, מנשמתכם היוצרת קשר אולי לראשונה בדרך יותר תמציתית ותכליתית עם צדו השני של המעטה/צעיף.

 

מדוע יש בכלל תקשורים, הוראה, במה בדובר בכלל? זהו התיבול של המידע שמגיע, זוהי ההתחלה, זה המבוא וההיכרות לתודעה גבוהה יותר על הפלנטה הזו שתעלה את היושרה ואת הרעיון של האחדות. יש בכם יותר ממה שאתם חושבים, ישנה עמדה זמינה שאינכם אפילו יודעים אודותיה, של חמלה אתכם ועם אחרים המתמזגים גם כן אל תוך נשמתכם. ככל שתבינו יותר שאתם 'אחד' עם הכל, כך שתבינו שהכל אינו נמצא 'למעלה' אלא שהכל הוא ... אתם!

 

יש לכם ברית חזקה עם אלה שנמצאים סביבכם, חזקה יותר מאשר אי פעם חשבתם - יש עוד כל כך הרבה על מה לדבר אתכם.

אני מאסטר המגנטיות, אדבר בקצרה, וברצוני להציג לכם משהו שבבחירה חופשית עליכם לחשוב, או שלא לחשוב אודותיו.

מכנים אותי מאסטר המגנטיות, ובכן הבה נדבר לרגע אודות מגנטיות.

האם אתם מודעים להשפעתה של המגנטיות עליכם, על הפלנטה, על כל החיים, על כל מה שישנו? לשמש שלכם יש שדה מגנטי שיוצר קשר עם אלה על פני כדור הארץ ולמעשה מביא לכם מידע מן הפלנטות. השדה המגנטי של הפלנטה שלכם קשור לתודעה ומתייחס אליה. וזה דבר שהוכח. ציפורים, בעלי חיים ועצים יכולים לחוש את השדה המגנטי של כדור הארץ. כך ציפורים עפות דרומה בעונת החורף בחצי כדור הארץ הצפוני, וליוויתנים מנווטים באמצעותו את דרכם הלוך וחזור, מרחקים של אלפי קילומטרים - הם מכירים את המגנטיות, יש בתוכם מצפנים..

גם בני אדם יכולים לחוש במגנטיות - אתם יכולים לחקור מעט אודות זה - ועם כל השפעתה של המגנטיות על הפלנטה הזו, כולל ההמצאות החדשות, מערכת החשמל החדשה והמנועים החדשים וכל הדברים שהמגנטיות עתידה להתחיל להביא לכם - עדיין אפילו אינכם יכולים לראות שדה מגנטי.

אם תשאלו פיסיקאי העוסק ברפואה, האם אפשרי לראות שדה מגנטי, האם המדע מסוגל לראות שדה מגנטי, הוא ישיב לכם שקיימת הוכחה שביכולתכם לחוש זאת, ושניתן לראות את התגובה של שדה מגנטי, את מה שהוא עושה, את קווי ההשפעה שלו, כיצד הוא נראה - אולם לא ניתן לראות אותו!

 

מרגע לידתכם, כוח הכובד הוא האנרגיה בעלת ההשפעה הגדולה ביותר על הפלנטה. היתה מערכת יחסים בין כוח הכובד והמגנטיות, וזהו דבר שכיום שנוי במחלוקת, אולם בעתיד זו תהיה עובדה.

אתם מחמיצים כאן את הכל. אינכם יכולים לראות את האנרגיות האלו מסביבכם, הן אינן זמינות עדיין עבורכם על מנת שתראו אותן. כאשר תגיעו לנקודה בה המדע שלכם יוכל לראות את הדברים האלה, כאשר תוכלו לראות אנרגיה קוונטית, תוכלו לפתע לראות אנרגיה קוונטית בדנ"א שלכם, ותתחילו לשאול אודותיה - מה היא, מדוע היא נמצאת שם, מה משמעותה ומה היא עושה.

ראיה קוונטית תאפשר לכם לראות את המרכבה האנושית, הדבר הקרוב ביותר לנשמה שתוכלו אי פעם לראות. כאשר המדענים יפנו את המכשירים האלה לבני האדם, הכל ישתנה. תראו את הדבר הקוונטי שנמצא מסביב לבני האדם ושלא ידעתם מעולם שהוא נמצא שם.

כאשר תתבוננו בחיים עצמם, בסלעים ובעצים, בטבע, תראו בכל מקום שדות קוונטיים שזורים באחד בשני. כאשר תתחילו להתבונן בשדה המגנטי עצמו על הפלנטה תראו שזה נוגע בכל דבר! ואז כולם יקחו ינשמו עמוק, יאנחו ויאמרו שלא היה להן כל מושג שהכל מקושר ומחובר לכל דבר - במדע, לא רק באזוטריות.

וישנם דברים נוספים שמעולם לא דיברתי אודותיהם, וכאשר תגיעו לשם, יקרים, יהיה אתחול מחדש אפילו לגבי מה שהמדע חושב, אתחול מחדש של מידע, של רעיונות.

 

אולם יש עוד...

ניתן להרגיש כאשר ישנו בחדר אדם הכועס עליכם או על העולם... כאשר אתם נמצאים במקום בו שוררת חמלה, או כאשר ישבתם למרגלותיו של מאסטר בכל ארץ שהיא, שרק ישב שם ונודע בשל יכולת משיכתו של חמלה, כל מה שרציתם הוא רק להישאר שם ולהנות מהאנרגיה. במהלך ההיסטוריה אנשים נהרו לעבר מאסטרים רק על מנת לשבת למרגלותיהם ולהקשיב להם..

אתם מסבירים זאת בכך שישנה אנרגיה רוטטת הנדחפת החוצה מאותם אנשים, ואכן זה כך.

 

אתם יכולים להיכנס לאולם קולנוע, לשבת ליד מישהו שאינכם מכירים ולאחר רגע לקום ולעבור לשבת במקום אחר רק מכיוון שהרגשתם שמשהו לא היה כשורה עד לרמה כזו שגופכם ביקש מכם לעבור למקום אחר באולם.. חלק מכם יודע על מה אני מדבר... ראיתם זאת, אתם מכירים זאת.

הבה נרחיב מעט על כך ומדוע זה קורה, בני אדם הגיוניים...אתם תאמרו שקיים שם רטט, בין אם זו חמלה או חוסר איזון. זה אינו רטט אלא שדה קוונטי רב מימדי שניתן לזיהוי בחמלה שלו או בחוסר האיזון שלו, ושקורן מתודעתו של האדם השרוי במתח או שהוא מאוהב... ואם זה אכן קיים, האם ביכולתכם לראות זאת?

יקרים, אני מוסר לכם משהו שמעולם לא העברתי לפני כן בעבר - מגיע משהו אחר, הערכה של התודעה עצמה באופן מדעי, בין אם היא מאוזנת או שאינה מאוזנת, מלאת חמלה, פחד, או כעס, והכל ניתן למדידה.

 

אלה שעוסקים במתמטיקה של הלב עוסקים רק בקצה הקרחון, כאשר הם מודדים את העקביות/לכידות בין בני האדם.

מגיעים דברים שיסבירו את כל מה שאני מדבר עליו כעת, ולא תוכלו להכחיש זאת. זה יהיה אזוטרי עד שיגיע לנקודה בה זה יהפוך להיות מדעי. אנשים יוכלו לומר שהם רואים בכם חמלה או שירגישו זאת.

בני אדם מסוגלים לחוש בשדה המגנטי, וישנם אלה המתחילים להתפתח ויכולים לחוש בכל הרטטים שיש בכם ובאלה שמסביבכם. הם יהפכו למורים ולמאסטרים ואתם לא תזדקקו לתקשור, יקרים, מכיוון שתשאו אתכם במבנה התאי שלכם עצמכם, בתודעה שלכם עצמכם את היכולת להתבונן ולדעת מאדם אחד לשני.

אנשים בעל אינטואיציה רפואית יכולים לזהות אצל בני אדם, אחד אחר השני, על איזה מאפיינים ותכונות של בריאות עליהם לעבוד. הם נמצאים בקשר עם כלי הרכב שלהם, עם המרכבה שלהם, אותו שדה רב מימדי שהכל נמצא בתוכו, אפילו הרשומות האקאשיות שלהם.

זו הדרך בה אדם שקורא רשומות אקאשיות עובד עם בני אדם. הוא נמצא בקשר עם הרשומות האלו ויכול לקרוא אותן.

זוהי אנרגיה שאיש אינו יודע עליה למעט האזוטריים. ואם אתם מאלה שלא הגעתם לפגישה הזו, או לא שמעתם וקראתם את החומרים האלה, הרי שהכל עומד להשתנות עבורכם, מכיוון שתבינו לפתע שכל מה שדיברנו עליו ושהיה לפי דעתכם מוזר ו'מגלגל' עיניים, יהיה מצוי בכתבי העת המדעיים, כך שתוכלו לעיין בהם, ולהבין שאנחנו מדברים על משהו שהוא מהותי עבור האנושות.

 

מה אתם עושים עם פחד? ברצוני להראות לכם משהו שמצוי בשדה: אדם אחד יכול לדבר בדיוק על משהו שאדם אחר מדבר עליו, מבלי שהם נפגשו על מנת להעביר את המידע הזה ביניהם. אתם מחוברים ומקושרים יחדיו, כך שאתם יודעים מהן הסוגיות וההרגשות של כל אחד מכם. אתם מורים מאסטרים, יקרים, וכל אחד מכם יכול לעזור לאלה שנמצאים מסביבו.

 

לבסוף, הבה נסיים בשאר הסיפור של שותפי (לי קרול, ת.ג.) כאשר עשה את דרכו במערה. הוא לא חלק אתכם את כל הסיפור. הפניקה הזו קיימת והסיבה שרבים מכם שרויים כעת בפניקה ובפחד היא מכיוון שאתם מרגישים לבדכם ואינכם יודעים מה צפוי הלאה בהמשך, בקירות המערה והחשכה. שאר הסיפור מלמד אתכם כיצד לטפל בדברים שאינם הגיוניים. פחד הוא דבר גולמי, נטול היגיון, והוא משתלט.

לאחר שהמסרים המרוממים יסתיימו, לאחר שהתכנסות תסתיים ולא יהיה משהו אחר שיסיח את דעתכם, רבים מכם יגיעו למצב הזה. הכל תלוי במה שהשגתם מכל זה..

השאמאן שצעד במערות בחשכה כאשר היה בן 10 סיפר שהוא לא עשה זאת פעם אחת בלבד אלא נהג לשוב ולעשות זאת פעם אחר פעם. וכאשר התבגר, ההכשרה הזו לימדה אותו והביאה אותו ליכולת שליטה, הבנה והכרה בגולמיות של הפחד ולהבין שזהו בעצם רק 'נמר של ניר' שהוא אינו הגיוני ומטופש ויכול להופיע מיד. הוא תמיד נמצא שם ויתכן והוא עשוי להיות הרגש העיקרי, אולם רק לרגע, ואתם יכולים לבקש מהפחד להתיישב מאחוריכם במושב האחורי מכיוון שאתם יודעים טוב יותר מזה, עומדים זקופים, ואתם תצאו מן המערה הזו, למרות שאינכם יכולים לראות מה יש הלאה בהמשך. זה אינו משנה מכיוון שאתם יוצרים את נתיבכם שלכם, את השפע שלכם, את הנדיבות שלכם ואת השלווה שלכם.

 

האם תוכלו ללכת לשם אתי? זוהי המורשת שלכם, נשמות עתיקות, לכן אתם מאזינים או קוראים את הדברים, נשמות עתיקות, על מנת שתדעו כיצד לעשות זאת. עליכם לעשות זאת מכיוון שישנם אחרים מסביבכם הצועדים במערה והם פוחדים. היו אתם הקול בחשכה המבקש שילכו בעקבותיכם ומאחלים להם שהשלווה תהיה עימם ... הראו להם שישנו אור, באמצעות השלווה שלכם, ארשת הפנים שלכם והמאסטריות שלכם.

 

אני קריון המאוהב באנושות, המסר שלי יהיה תמיד אותו הדבר, אולי במילים אחרות [קריון מצחקק בהנאה..] בסיפורים שונים, אולם תמיד יהיה אותו הדבר:

בני אדם יקרים, יצורים של הבורא היוצר, אתם מפוארים, נולדתם מפוארים, נשארתם מפוארים - מצאו זאת בתוככם והפכו להיות מי שהנכם.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020