Light Connections
 
 

 

נבראתם בצלמו של האל - יוני 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

יהיו תמיד אלה התוהים האם הקול מצידו השני של המעטה/צעיף המייצג מרכיב של האל שהוא יפה, ורוחני, האם הקול הזה והתודעה שלו יודע מה מתרחש כאן. חלק יאמרו שאין לו כל מושג אודות המגפה או הדברים האחרים מכיוון שלימדו אותם שהאל אינו עוסק בדברים האלה ושהבורא היוצר אינו דואג לדברים האלה - יקרים, זהו אל שאינו אישי.

ברצוני לשוב ולחזור על דברים שכבר מסרתי לכם בעבר, ולערוך סקירה על תקשור שרבים מכם לא שמעו או קראו אותו ושמסרתי אותו לפני מספר שבועות.

האמת היא שאנחנו יודעים לחלוטין מה שמתרחש ולמעשה אנחנו יודעים כיצד אתם מרגישים לגבי זה - אנחנו כה מחוברים אליכם. אם מישהו ישאל מיהו האל, הרי שהתשובה תהיה ... הוא אתם. אולי כדאי שתחדלו מלהשתמש במילה 'אל' מכיוון שלמילה זו יש משמעויות כה רבות ושונות ממה שלמעשה יש שם. למקור הבורא היוצר שהעניק לכם חיים וברא נשמה יש משהו במשותף אתכם.

 

משמעותו של המונח 'נברא בצלמו' אינה שקיים איזה אל בשמים שנראה כמו בני אדם [קריון מצחקק בהנאה..]. הצלם הוא אהבה, ותמיד היה כך. ומשמעותו של 'נברא בצלמו' היא שנשמתכם משקפת את צלם החמלה של הבורא היוצר, כלומר שנבראתם בצלמו מאותו חומר הכוכבים שהוא יופי, אהבה, חמלה, ידיעה, טיפוח והזנה.

אולי תפסיקו להשתמש במילה 'אל' ותשתמשו במקומה במילה 'רוח' או במשהו אחר. זה בן משפחה, אח, אחות, היה מגדר בצד השני וכעת אין. למשפחה הזו, לנשמתכם יש אותו החומר כמו שיש לאל.

כאשר נשמתכם אינה נמצאת כאן, יקרים, כאשר אתם עוברים שוב מבעד למעטה/צעיף פעם אחר פעם, נשמתכם מגיעה הביתה [קריון מצחקק בהנאה..] כפי שעשתה פעמים רבות בעבר. אתם מזהים מיד את כל מה שישנו ושלא יכולתם לראותו לפני כן. לו הייתם עדיין בני אדם במצב הזה הייתם נאנחים בהתפעלות גדולה. אתם נזכרים כאשר אנחנו שרים את שמכם באור וחוגגים את שובכם במסיבה של משפחה עם משפחה, היודעת מה עברתם, מה פעלתם, ומברכים אתכם על שינוי הפלנטה הזו, על ההתעוררות לרמה מסוימת על מנת שתודעת הפלנטה תוכל להתפתח מעט יותר.

וכאשר אתם נשאלים האם ברצונכם לחזור לפלנטה אתם משיבים לחלוטין בחיוב מכיוון שאתם רוצים כבר לסיים עם זה.

אין זה משנה מה סיפרו לכם - זו משפחה, זה אינו מישהו המעניש והשוכן בשמיים. כיצד יכולתם אי פעם להאמין לזה? מי סיפר לכם על כך ומדוע הסכמתם לכך שהאל בשמים שברא אתכם הוא חסר תפקוד מאשר שיוכל להיות כל אב אחר על הפלנטה? כיצד זה מסתדר עם אהבה מושלמת ללא תנאי... שקיים אל בשמים העוקב אחריכם על מנת לבחון אם אתם טובים או רעים, שעליכם לעשות דברים מסוימים, להתנהג באופן מסוים או להאמין בדברים מסוימים, ושתענשו אם לא תנהגו כך ונשמתכם היפה תגיע למקום בו תחוו עינויים מדי יום, וכך גם יקרה לילדיכם.

איזה סיפור! ועדיין רבים כל כך האמינו לו ועדיין מאמינים עד עצם היום הזה - אב חסר תפקוד המשמש כאל בשמיים.

 

אולי קיימת אמת גדולה יותר, ואולי הגיע הזמן לחשוב על כך. כבר אמרתי את הדברים האלה פעמים רבות בעבר, אולם זה כה חשוב מכיוון שכרגע ישנו שינוי בגישה ובתודעה על הפלנטה הזו לגבי ה כ ל! סיפרו לכם דברים רבים נוספים שיתכן ופשוט אינם יכולים להיות נכונים.

האם תוכלו להתחיל להבחין באמת בזמנים בו מתרחשים דברים כה רבים ושונים ויהיה עליכם לקבל החלטות שטרם קיבלתם בעבר?

האם שמתם לב שהתחילו להתרחש דברים רבים במרוצת השנים מאז שנת 2012? מתחילים להיות בולטים דברים זוועתיים נוראים ביותר, שחורים מלכלוך ובלתי הולמים, דברים שידעתם על חלקם בעבר אולם כעת הם ממש מוטחים היישר בפניכם.

כאשר אתם מתחילים לגדול ולהתבגר, ולהיות בעלי תודעה גבוהה יותר, מתחילים להיראות רבים מהדברים שהיו מוסתרים - ואתם יודעים שהם נמצאים שם. הם אינם נראים רק באופן מעודן אלא כך שיוכלו לראות אותם בכל רחבי הפלנטה - ואתם יודעים אודות מה אני מדבר... הסיבה היא שהתרבות והאנושות עצמה מתחילות לגדול ולהתבגר לגבי הדברים אותם הן רוצות.

זה שונה לגמרי ממה שהיה לפני 50-70 שנה בעת בה עדיין נלחמתם. כך נהגתם במשך עידנים, אמרתם שבני האדם תמיד נלחמים זה בזה ואינם לומדים מכך. שתמיד יש עוד מלחמה שמביאה בעקבותיה מלחמה נוספת, ולפתע הכל נפסק, אתם מביטים זה בזה ואומרים שאתם בוגרים יותר מכך.

 

חלק מן הדברים האלה עדיין מתרחשים על הפלנטה הזו.

יתכן והמגפה גרמה לאתחול מחדש, יתכן והיא גרמה לכולם לעצור לרגע ולהתבונן. יתכן והיא היתה מעין חבטה שגרמה לכם להביט בדברים, ואתם מתחילים לראות שזהו הזמן להשתנות.

ההבדל בין אז, עתה וההיסטוריה הוא שאתם יכולים להשתנות. מתחילים לקרות כעת דברים, המצאות, דברים שונים ב'שדה' מתחילים לתת לכם כלים שונים מאלה שהיו לכם אי פעם לפני כן.

 

הקול שמדבר אליכם מצידו השני של המעטה/צעיף הוא מלאכי ומלא באהבה וחמלה עבור כל אחד מכם. שותפי (לי קרול, ת.ג.) יושב כאן, אני מראה לו דברים. בפעם הראשונה שהוא התיישב על הכסא הוא ביקש שאראה לו ואוכיח לו שאני אמיתי... ואכן הראיתי לו והוא התייפח כמו תינוק. פתחתי עבורו את הדלת אך מעט כך שהוא היה יכול לראות את סוג האהבה, החמלה, והדאגה והטיפול ללא תנאי שיש לבורא היוצר עבורו ועבור כל אחד מכם.

 

אכנה את התקשור הזה 'האדם בר המזל'. יתכן ושמעתם זאת כבר לפני כן. קיימת הנחת יסוד שמשהו קיים במישור האתרי שהוא ממשי, אמיתי, והוא פיסיקה - זה נקרא 'השדה'.

בתחילה עליכם להאמין להנחת היסוד שתודעה היא פיסיקה, אמיתית, ניתנת למדידה, ומשפיעה על חלקים אחרים בפיסיקה. זה הוכח ואפילו נמדד פעם אחר פעם. יתכן שזהו אפילו הנושא של היום.

אם התודעה היא חלק מן התרחיש של החלק הפיסי של מה שאתם יודעים שהוא היקום, הרי שהמשמעות היא שהתודעה היא שחקן בפיסיקה. וזה אכן כך. המשמעות היא שלמחשבות יש אנרגיה. היה נהוג לייחס זאת לסוג של דיון מטאפיסי ולפתע זה הופך להיות פיסי.

 

אני משוחח אתכם באופן רוחני, יקרים, עקבו בבקשה אחר ההגיון שלי של הדברים... אתם קרבים לידע מן המשובחים ביותר לגבי חייכם ועל האופן בו עובדת הרוח - ידע שמעולם לא הוצג עד כה לפלנטה.

הנחת היסוד היא שאם מחשבות הן פיסיות, הרי שהפוטנציאלים של מה שאנשים חושבים הם פיסיים. קבוצה מסוימת החושבת באופן מסוים, הרי שזה יקרה ב'שדה', בהנחה שכל המחשבות הולכות לשם - זה אינו בדיוק כך אולם הבה נניח זאת לטובת הדיון הזה.

זה מסביר את האפשרות של ראיה מרחוק: אדם המבין זאת יושב עם אנרגיה ומצליח לפענח מה מתרחש במקום אחר. הפוטנציאלים של מה שהוא חושב נמצאים ב'שדה', וכאשר יש עקביות/לכידות עם ה'שדה' הרי שאתם יכולים להתחבר אליהם. זכרו זאת.

אנחנו מתחילים לתת לכם מידע שנאמן לזמן.

 

הנחת יסוד: נשמות עתיקות, אתם דרושים על הפלנטה כעת על מנת לדחוף קדימה את השינוי בתודעה בדרך חיובית. נשמות עתיקות חיו כאן פעמים רבות כל כך, עברתם את הדברים האלה, אינכם חדשים בפלנטה הזו. אתם יודעים זאת, אתם יודעים כיצד הדברים פועלים וזו אינה הפתעה עבורכם.

הפלנטה הזו היא שלכם, שייכת לכם, אתם חלק ממנה ותמיד הייתם חלק ממנה, וברצוני להעביר לכם הנחת יסוד שכבר שמעתם אותה אולם זהו הזמן לשמוע אותה פעם נוספת על מנת שתהפוך אמיתית עבורכם:

זה אפשרי שתהיה לכם עקביות/לכידות עם ה'שדה' במידה כזו שזה יהפוך למפת דרכים לגבי מה שתעשו בהמשך, מכיוון שתדעו מה אנשים חושבים... [ קריון מצחקק בהנאה..]

לפני שנים תקשרתי לכם שעתיד להיות לכם אפיפיור חדש, ואכן לאחר 13 חודשים האפיפיור התחלף לחדש. זה הוקלט, קיבל תוקף, אולם זה לא היה חיזוי של קריון, איני עושה זאת, כל מה שהעברתי לכם הוא מה שהיה באותה העת ב'שדה' לגבי הותיקן. באמצעות בחירה חופשית זה היה יכול להתרחש או שלא להתרחש, אולם באותו זמן זה התקדם כל כך עד שזו היתה ההתרחשות הטבעית שידעתי שתקרה בהתבסס על מה שהתרחש אז עם האפיפיור שכיהן בתפקיד. הוא לא מת, הגיע 'קלף משוגע' בדמותו של האפיפיור פרנסיס, שהוא גלגול מחדש של פרנסיס מאסיסי, שהיה דרוש על מנת לשנות את הכנסיה, שינוי שלא היה מתאפשר עם האפיפיור הקודם שעדיין בחיים.

 

בתקשור אחר, בכנס, סיפרתי לכם על לחיצת הידיים בין מנהיג צפון קוריאה ששיגר טילים כמה שבועות לפני כן, ובין נשיא ארה"ב. שנה לפני כן סיפרתי לכם שעומד להתרחש משהו עם 'הילד מצפון קוריאה' שהיתה לו תכנית אחרת שהוא עשוי להיות יום אחד 'איש השנה' בירחון 'טיים'. סדר היום שלו אינו לשגר טילים לעבר ארה"ב, סדר היום שלו הוא להיות מלך, באמת [קריון מצחקק בהנאה..], מנהיג נדיב לעמו שיזכה להכרה באו"ם בכך שיסיים את המלחמה בקוריאה ויצור חברות עם דרום קוריאה. הוא אינו טפש אולם כל זה אינו מתרחש כעת מכיוון שהוא מחכה לנשיא חדש בארה"ב, יקרים... לאסייתים יש סבלנות רבה [קריון מצחקק בהנאה..] הוא עדיין אינו שבע רצון מהעסקה והוא יכול לחכות, אולם אין מדובר בטילים. ראו בעתיד אם זה יהיה נכון...

העברתי לכם את המידע הזה, ולחיצת הידיים התרחשה סמוך לאותו הכנס. זה אינו חיזוי עתידות, זה היה תמיד ב'שדה' על מנת שתוכלו לאסוף את זה..

 

המושג 'אתם יוצרים את מציאותכם שלכם' גורם לאנשים 'לגלגל' את עיניהם ולהגיב במעט ספקנות וזלזול לגבי האפשרות שהם יצרו דברים כאלה ואחרים בחייהם, כמו עבודה, כסף, מערכות יחסים, ואם זה קורה הם מייחסים זאת למזל. אם אתם מכירים מישהו שנראה שתמיד עושה את כל המהלכים הנכונים, והדברים מגיעים אליו בכל אשר ילך ובכל אשר יעשה - אתם מייחסים זאת למזל.

למזל אין כל קשר לכך, אנשים כאלה פשוט נמצאים בעקביות/לכידות עם ה'שדה' וחשים באופן כלשהו את אשר קורה.

דמו שאתם ניצבים לפני כביש שיש בו מלכודות וחורים רבים, וגם אזורים חלקים. לו היו מחשבות פיסיות לכל בור או מלכודת, גם אם אינכם יודעים היכן הם נמצאים אולם אתם יכולים לחוש במה שהם חושבים [קריון מצחקק בהנאה..] הרי שתוכלו להרגיש בזאת בשעה שאתם מתקדמים בכביש. אתם תדעו ב'שדה' שאינכם אמורים לפנות שמאלה ולצעוד הישר אל תוך בור ובמקום זאת תפנו ימינה לעבר אזור חלק.

יותר מאשר ניבוי עתידות זה מנווט אתכם באופן אינטואיטיבי למקום הנכון. ואנשים יביטו בכם ויאמרו שאתם ברי מזל.

 

לאחרונה סיפרתי בתקשור שמלמדים את בני האדם החל מרגע לידתם שעליהם להיזהר מכיוון שכדור הארץ הזה אינו ידידם, ושלא יעשו דברים מסוימים מכיוון שהם עלולים להיפגע בכל רגע. ובני האדם הופכים להיות קורבנות של הפלנטה מכיוון שהם מצפים לדברים גרועים ורעים.

יקרים, זהו הרגל, אתם מתרגלים משהו שלימדו אתכם, זה אפילו אינו אינטואיטיבי. הגיע הזמן שתניחו את הדברים האלה בצד, שבו ובקשו מהרוח שתוכיח לכם שהיא נמצאת שם: "רוח יקרה, אם את נמצאת שם הראי והוכיחי לי שזה אמיתי!"

כל מה שנחוץ הוא להאמין ולתפוש משהו שבאמת לא ציפיתם לו. זה אינו מזל.

"רוח יקרה, העניקי לי את האינטואיציה לחוש מה נמצא ב'שדה' כך שאהיה במקום הנכון ובזמן הנכון. נווטו אותי כוחות מלאכיים יקרים, שותפים יקרים שהם שלי עם נשמתי, רוח יקרה של היקום אפשרי לי לחוש זאת.."

ואתם תחושו זאת. זה אינו משהו מוזר, יקרים, מכיוון שמחשבות הן אנרגיה והן פיסיקה. הן הולכות למקום שיש לכם גישה אליו. זה אינו חדש, עם זאת הזמינות, ההוראה, ההתפתחות של זה והמקום לשם זה הולך הוא ה'נורמלי החדש'!

אתם מתחילים לפענח כיצד לברוא את מציאותכם שלכם בכך שאינכם צועדים היישר אל תוך הבורות.

 

יותר מכך, סינכרונים לא רגילים ויצאי דופן, הנסיבות הנכונות, מפגשים עם האנשים הנכונים, מתחילים להגיע עד אליכם, וחלק מכם חוו זאת ויודעים אודות מה אני מדבר. אלה רגעים של הודיה לרוח על שהעניקה לכם את האינטואיציה לדעת להיכן ללכת, ולבקש שתביא לכם יותר מהדברים האלה, כלומר יותר מודעות לאינטואיציה.

 

אסיים את התקשור הזה כפי שהתחלתי אותו, ואשאל מה דעתכם לגבי התודעה של הקול אותו אתם שומעים כעת מצידו השני של מהעטה/צעיף, האם זהו שותף, אח, אחות, או האם זה משהו שנפרד מכם? אני יודע מי מאזין או קורא את הדברים.

ואני אומר לכולכם שהסיפור גדול יותר מכפי שאתם יודעים, יש כאן יותר אהבה, חמלה, הזנה, דאגה, טיפוח. אם תבחרו לנסות חלק מן הדברים האלה, אני אומר לכם שלהיות חלק מן ה'שדה' זה אינו רק משהו שניתן לעשותו אלא שזו המורשת שלכם וזו הסיבה שאתם נמצאים כאן.

הצמיחה במה שאתם מאמינים בו ומצפים לו היא חלק מהנורמלי החדש. רבים יפנו אליכם וישאלו אתכם מדוע הדברים פועלים עבורכם כה טוב ולא טוב כל כך עבורם. ואתם תשבו, אולי תשתו יחד קפה או תה [קריון מצחקק בהנאה..] ותתחילו לספר להם 'סיפור' אודות מה אמיתי ומה אינו אמיתי. מהו הרגל ומהו אינו הרגל. תספרו להם שאתם חיים את חייכם באמצעות אינטואיציה שאתם יודעים שהיא מחוברת ובאחדות עם הכל.

 

זהו המסר של קריון, שתמיד היה, זו אינה מערכת כללים ועקרונות יקרים, זוהי האמת.

עזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם - כבר שמעתם זאת לפני כן,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020