Light Connections
 
 

 

שלג חדש על פני כדור הארץ - יוני 2020

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים,

 

אנחנו נרגשים להצטרף אליכם היום. מההיבט הגדול יותר, האנושות הגיעה עכשיו לאנרגיה חדשה ואנחנו מאוד נרגשים לספר לכם על כך. אנחנו מחכים לראות האם המשמעות היא שכל האתגרים האלה שאתם מתמודדים איתם ייעלמו לפתע או שכולם יתחילו להתאחד בדרכים שונות. האנושות עוברת תהליך של צער קולקטיבי, שהפך את עצמו ברור מאחר שאנשים מאפילים את צערם שלהם על זה של הקולקטיב.

 

אנשים מחפשים אחר דברים כדי להתחיל לחזור למה שהייתם מכנים אנרגיה 'רגילה'. כעת אנחנו אומרים לכם שהנורמלי בימים אלה שונה לגמרי ממה שהיה אפילו לפני מספר שנים. פלנטה ארץ מתפתחת והחברות עושות כמיטב יכולתן לעמוד בקצב. זה חלק ממה שמתרחש ויהיה חלק מן המשחק למשך זמן מה בהמשך.

 

שלג חדש

 

ברצוננו לשאול אתכם האם הייתם אי פעם במקום שהוא מושלג, עם שלג טרי שמכסה את האדמה? כל מה שיכולתם לראות לא היה אלא לבן, עם מעט מאוד עדויות לכך שאנשים אחרים היו שם לפניכם. האם אתם יכולים לראות את היופי של ההתרחשות הבתולית הזו שלפניכם?

 

ואז לפתע אתם מסתובבים ומביטים לכיוון אחר, ואתם יכולים לראות את עקבותיו של מישהו שהיה שם לפניכם. ופתאום אתם מרגישים מעט יותר נוח, בידיעה שיש לכם מסלול שאתם יכול ללכת בעקבותיו בדרך כלשהי.

יקרים, אתם מבצעים את ההטבעות הראשונות האלו בשלג. אתם הם אלה שמציבים את האנרגיות האלו, כך שאנשים אחרים יוכלו לעקוב אחריהן עוד שנים רבות בהמשך. אנחנו מקווים שהבנתם שרבים מכם הגיעו לכאן עם חוזים שנועדו במיוחד לחבר אתכם ברגע הנכון ובזמן/מרחב הנכונים. עם זאת, כאשר אלה מגיעים אתם מרגישים פתאום שאתם נמשכים. ועם כל מה שמתרחש כעת בפלנטה שלכם, זה קשה מאוד, מכיוון שכאשר מישהו מושך את האנרגיה שלכם - תגובתכם הראשונה היא לסגור...

 

הדלת

 

כעת, יותר מתמיד, אנשים יתחילו לצעוד קדימה וליצור נתיב ומרחב חדשים. יקרים, אנחנו כמעט יכולים להבטיח שילעגו לאותם אנשים שאינם עוקבים אחר המנטליות של העדר ויהיה רצון לבודד אותם. אולם רבים מכם הגיעו לכאן במיוחד עם המידע זה. הגעתם עם חוזה מסוים, לפעמים רק כדי לומר כמה מילים לאדם מסוים, אולי לדחוף אותו קלות, או אפילו להתנגד למשהו. ישנם אחרים עם חוזים גדולים בהרבה, ובכל זאת כולם נחוצים כעת.

הדלת לעולם חדש פתוחה והיא מתחילה להתפתח בצורה יפה. צפו לכך. וכאשר אתם מחפשים אחר העקבות האלו שהתקדמו, דעו שאתם עושים אותם. אתם נמצאים בהתחלה, אתם עושים את ההטבעות האלו שמיליונים יבואו בעקבותיהן.

 

רבים אינם מעוניינים לנוע עד שהם יוודאו ויבטיחו את הכיוון הטוב ביותר. זה אינו משנה כל כך מכיוון שאתם תמיד יכולים לשנות את הכיוון שלכם. זהו החלק היפה שקשור לאנושות ולכוכב הבחירה החופשי - יש לכם את ההזדמנות הזו. אתם די רב ממדיים ואינכם ממש מודעים לכך.

אתם מודאגים וכועסים מכל מה שמתרחש כאן על פני פלנטה ארץ. אין זה משנה באיזה צד אתם חושבים שאתם נמצאים בכל הדיונים האלה, זה באמת אינו משנה הרבה, מכיוון שבמציאויות המרובות, ה 12 שנמצאים סביבכם, יש למעשה 11 שמלאים בצללים שלכם ושל האנרגיות שלכם. וכאשר אתם מקבלים החלטה גדולה בחיים אחד, גם המימדים האחרים האלה נוטלים את ההחלטות האלו והולכים לכיוון אחר. המשמעות היא שאינכם מחמיצים דבר.

 

חזון רב ממדי

 

ניתן לבחור בחירה שגויה, ביחידת החיים הזו או במימד הזה, ואז מימד אחר צריך לבחור בבחירה האחרת. כאשר אתם שבים 'הביתה', יש לכם את המהות של כל זה שמתרחש. אנחנו אומרים לכם יקרים שאתם חיים בזמנים מטורפים. אתם מודעים לכך מאוד, ראיתם את הכותרות החדשות שמעולם לא היו לכם לפני כן. משתמשים בביטוי 'חסר תקדים' יותר מכפי שעשו אי פעם על פלנטה ארץ. ועם זאת, זה אינו הפעיל ביותר מבין כל המימדים שלכם.

אתם נמצאים בתקופה של מאסטריות ומשכללים תחומים מסוימים. זו הסיבה שיגיעו כל כך הרבה אתגרים, ויתנו לכם את ההזדמנות להגיע למאסטריות בדברים מהר ככל שתוכלו. אין כל בעיה אפילו אם תחמיצו זאת מכיוון שיגיע אחד נוסף די בקרוב.. זה הרעיון היפה ביותר להתבונן על כל היבט של בעיה כלשהי שיש לכם, כעל הזדמנות למאסטריות. כאשר אתם כבר במאסטריות של הדברים האלה, המשמעות היא שאינכם צריכים לקחת אותם לרמה הבאה של המשחק שאתם מתחילים לבנות כעת.

 

זה יפה בצורה שלא תיאמן. ההתפתחות תתרחש בו זמנית במקביל בכל המימדים האחרים שלכם, הן באופן פרטני והן כקולקטיב. עם הזמן נשתף יותר על כך בהמשך, אולם לעת עתה אנחנו אומרים לכם שבמימד אחד יש לכם תודעת אחדות. זה מתחיל להתרחש על פלנטה ארץ וזה יפה מאוד לצפות בכך.

כאן יש לכם מימד אחר שהוא מאוד מקוטב, אתם חיים זאת כעת. אף אחד מהמימדים אינו מושלם. זה אולי עשוי לעניין אתכם לדעת שבמימד אחר מהמימדים הקולקטיביים שלכם, הנשיאה הילרי קלינטון רק שרדה כעת מניסיון ההתנקשות השני בה...

 

מה שאינכם רואים כאשר אתם יוצרים זאת הוא שאתם יכולים לשנות את עולמכם ולהביא היבטים אחרים של ההוויה הרב מימדית שלכם. אתם יכולים להתחיל לחזור לשלמות שהנכם באמת.

 

בכבוד גדול אנחנו מברכים אתכם בדרך זו. יקרים, אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד הגדול ביותר, לטפח האחד את השני בכל הזדמנות אפשרית ולשחק היטב יחד.

 

אספבו.

 

אנחנו פוסעים הצידה עבור 'שומר הזמן'.

 

 

 

ברכות מהבית.

 

אני הוא 'שומר הזמן'. ואני מצטרף אליכם היום, מכיוון ששיניתם והזזתם את הזמן/מרחב בפלנטה שלכם בדופק מהיר מאוד. אתם נעים חזרה כעת לעולם חדש. אולם ממש כמו מדרגות נעות שכבר נמצאות בתנועה, עליכם לתזמן את צעדיכם בכדי להיות מסוגלים לחזור למערכת של העקבות בשלג שדובר עליהם לפני כן. עם זאת יקרים, אלה הם אנשי אנרגיה חדשים. האנרגיות החדשות שהתחילו לפעול על פני פלנטה ארץ קשות מאוד ודי מאתגרות במובנים רבים.

הבינו, דרושים מומחים שיכולים לאחוז באור לנוכח מצוקה ורבים מכם עושים בדיוק את זה. אתם, יקרים, הם חלוצי האנרגיה שמשנים הכל ומתחילים להפעיל ולהניע אפשרות חדשה.

 

האנרגיה שלכם חזקה בהרבה ממה שאתם עשויים לחשוב, ואנחנו כל כך גאים בכם בצורה מדהימה בעקבות חלקכם בכך. בטחו שהדלתות ייפתחו בבוא העת. לכולכם יש מטרות שונות וקשרים שונים. חלקכם יודעים בדיוק לאן אתם הולכים ואת הכיוון של הכוונה הגבוהה ביותר שלכם, בעוד שאחרים אינם יודעים זאת. אל תפחדו, יקרים, בטחו שכאשר הזמן יהיה נכון ההזדמנויות יהיו שם והדלתות יתחילו להיפתח.

 

האתגר שלכם הוא לדעת מתי לצעוד קדימה ולהתקדם, אולם זו באמת אינה בעיה, מכיוון שאם אתם רואים משהו, צועדים קדימה ומגלים שזה אינו בסדר, פשוט צעדו לאחור, זו אינה בעיה אמיתית. האתגר הגדול ביותר בכל התהליך הזה הוא שאם דלת נפתחת ואתם כל כך פוחדים לעבור דרכה, הרי שהיא נסגרת.

 

אנחנו מספרים לכם שהכל השתנה בשעה שאתם מתחילים להתקדם לעבר עולם חדש. האנשים המושלמים, הרוחות המושלמות, נמצאים בעבודה והם נמצאים שם וצופים בכל התהליך הזה שנפרש על מנת לוודא שהכל במקום הנכון ובזמן הנכון. אלו הן ישויות שעשו זאת בפלנטות רבות ברחבי היקום. כל מה שקיים כאן הם אלה שתיקנו הכל. וגם אם זה הונח בצורה לא נכונה, אתם אלה שהחלטתם להיות על הפלנטה, להסיר את הכנפיים ולשחק את המשחק של העמדת פנים שאתם בני אדם.

 

כל הכבוד יקרים, הצלחתם! ועתה לכל אחד מכם יש שאלות לגבי מה הוא אמור לעשות, מתי עליו לפעול, היכן עליו להיות, או באיזה צד עליו לבחור... כל זה יגיע בזמן, יקרים. השיגו את הביטחון שלכם ביכולתכם לדבר בהרמוניה עם הרוח שלכם ואפילו ביכולתכם לטעות.

הכל מתחיל להיפתח עבורכם ועם זה אתם יוצרים מערכת חדשה של עקבות בשלג, עולם חדש, אנרגיה ואור. ברוכים הבאים 'הביתה' יקרים, הרווחתם זאת.

 

אנחנו משאירים אתכם עם זאת לעת עתה, ונחזור בפעם הבאה כדי ליצור קסמים שוב. דעו שאתם קסומים כפי שאתם, ושאנחנו מפעילים את הניצוץ הזה בתוככם. אנחנו איתכם כל הזמן ואתם יכולים לשמוע אותנו, אם רק תלמדו להקשיב ולבטוח בזה. דעו שאתם נמצאים כאן מסיבה מסוימת.

עם הכבוד הגדול ביותר, אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד. לטפח האחד את השני בכל הזדמנות ולשחק היטב יחד את המשחק הזה. אתם יוצרים קסמים, תודה על שנטלתם את עוצמתכם!

 

אספבו.

 

אני 'שומר הזמן'.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020