Light Connections
 
 

 

מחסומים ומסננים - אפשור ומתן רשות - יוני 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

אנחנו ממשיכים לדבר על מחסומים ומסננים, זה אינו עומד להיות מסר ארוך אולם יתכן והוא יהיה המשמעותי מכל הקודמים בהם דיברנו על הנושא הזה.

אכנה את התקשור הזה כמעצור של חוסר אפשור ומתן רשות ואסביר על כך בהמשך.

לאיש מכם אין כל מושג אודות העומקים של החמלה והאהבה הנובעים מן הרוח. פעמים רבות ישבנו לפניכם וסיפרנו לכם על הדוגמא של האם המביטה בעיניו של ילדה בפעם הראשונה, רגע בו היא מברכת אותו עם הגיעו לכדור הארץ, שזו אולי החמלה הגבוהה ביותר בעולם! [קריון מצחקק בהנאה..] ויתכן והתינוק יפקח בסופו של דבר את עיניו, בין בכי לבכי, ויראה את אמו.

ספרים נכתבו, שירים נכתבו על מה שהאם מרגישה כלפי תינוקה באותו הרגע. זה משהו שגדול יותר מאשר שני מאוהבים יכולים להרגיש עבור עצמם. אלו תשוקה וחמלה מעבר לכל מידה ושיעור ברוחו של האדם. אני משתמש בדוגמא הזו מכיוון שאהבתה של הרוח עבורכם גדולה מכך באופן מעריכי. אינכם יכולים לתפוש זאת, זה גדול ועצום מדי.

זוהי האמת, ואין אמת גדולה יותר מאשר זה שאתם אהובים על ידי המקור הבורא היוצר.

 

האם הבחנתם בעיקרם של המסרים האחרונים שהעביר לכם שותפי? (לי קרול, ת.ג.) דברים חדשים פורצי גבולות של הידוע והמוכר. אין זה משנה מה אתם חושבים, הרי שאינכם נמצאים כאן במקרה, ישנה סיבה ותכלית. הרוח יודעת את שמכם ונשמתכם אהובה מעבר לכל מידה והאל יודע אודותיכם. אין זה משנה מה עשיתם או מה שסיפרו לכם - זה גדול יותר מאשר מה שאתם חושבים, מכיוון שהאנושות טרם התבגרה וכל מה ששמעתם היתה רק גרסת הילדים של הסיפור של הענקיות והמעורבות בין הרוח האנושית והמקור הבורא היוצר.

 

המאסטרים שצעדו על פני כדור הארץ הזה הראו לכם חמלה שיתכן ואפילו לא חשבתם שהיתה קיימת. המאסטרים האהובים עליכם עשו דברים שהיו מלאים בניסים וחמלה, יופי ואהבה - ואלו הם תכונותיו של הבורא בתוככם. המאסטרים שצעדו על פני האדמה היו כולם בני אדם, וכולם היו כאן על מנת להראות לכם מי אתם יכולים להיות, מה אפשרי, מה קיים שם שלא ידעתם אודותיו, ומה גדול יותר מאשר מה שסיפרו לכם..

חלק מהם עשו זאת וזה היה כה גדול עד שבני האדם לא יכלו להאמין בכך, לא הבינו זאת, והרחיקו אותם. זה היה מסוכן להיות עוצמתיים כל כך.

 

כיום אתם מתחילים לראות את התכונות האלו בתוככם. אולם אינכם חושבים שאתם ענקיים כל כך. קיים חוסר אפשור, קיים מעצור שאינו מאפשר לכם להרשות לעצמכם לחשוב על עצמכם גבוהה כל כך.

לחלק מכם יש קושי רב עם קבלה, וזה נובע מההכשרה שאינכם אמורים לומר זאת, שאינכם אמורים לקבל דברים, ואתם אומרים שזה אינו מגיע לכם... האם אתם מודעים למילותיכם כאשר אתם אומרים זאת? אתם למעשה מספרים ליקום שאינכם ראויים ושלא מגיע לכם.

קבלה רבת חסד של מתנות היא אמנות של חמלה עבורכם. כאשר אנשים נותנים לכם משהו הם בעצם אומרים שהם אוהבים אתכם. וגם אם אינם אוהבים אתכם ומעניקים לכם מתנה, הם מבקשים שתקחו אותה מכיוון שהם רוצים להעניק זאת לכם. וזה הרגע בו אתם יכולים לשאול את עצמכם עד כמה אתם אוהבים את עצמכם ולהיות מוכנים להודות על אדיבותם ולקבל את המתנה עם כל האהבה וקרוב לודאי באופן הראוי...

אולם זה אינו מה שמלמדים אתכם.

 

אינכם יכולים להרגיש חמלה רבה מן הבורא היוצר, אינכם יכולים להיות אהובים בעקבות מה שסיפרו לכם שהדברים אינם פועלים כך, שהאל אינו יודע אודותיכם, שנולדתם טמאים, וכו', וכו'. זהו הסיפור בגרסת הילדים, יקרים, אתם אהובים מעבר לכל שיעור, הרוח יודעת את שמכם, ותמיד מושטת לעברכם יד השואלת מדוע שלא תשאלו ותגלו, תעשו מעט מחקר וכמה דברים על מנת לגלות אם אנחנו נמצאים או שאיננו נמצאים שם. זה אינו קשור לעקרונות או לחוקים ומאוד קשור למערכת יחסים אישית ויפה.

 

ברצוני שתלמדו את ההבדל בין חמלה לפעולה חומלת.

רבים מכם מאמינים שיש בכם חמלה כלפי אחרים מסביבכם. ואכן יש לכם זאת, ברמה שאתם מאמינים. אולם זו אינה פעולה חומלת שהיא אלוהית ומגיעה מהבנה ברמת הנשמה ומבגרות.

עבור רבים מכם חמלה היא משהו אנושי שיש לכם אותה מכיוון שאתם אנשים טובים. יש בכם חמלה כלפי אנשים בצרה, יש בכם אמפטיה כלפיהם. אתם עשויים להתפלל בעבורם, לשלוח להם אנרגיה, לערוך פגישה עבורם - והרשו לי להגדיר מהי פעולה חומלת באופן שבאמת תבינו זאת:

ניח שישנו אדם עם בעיות רבות, יתכן ואיבד את עבודתו ואינו יודע מה יהיה איתו בהמשך, יתכן ועליו לשלם את שכר הדירה וזה מטריד את דעתו והחרדה מתחילה למלא אותו מכיוון שאינו יודע מה יעשה הלאה. ומגיע אליו חבר שמספר לו שיש לו חדשות טובות ביותר ושהוא היה רוצה לחלוק איתו את הדבר היפה הזה. הם יושבים יחד, והחבר מספר לאותו אדם על נס שאירע בחייו ושהוא קיבל כסף רב והרבה דברים קרו לו בעקבות זה.

האדם הזה לפתע נוטל את דעתו ונשמתו ומחבר זאת ומרגיש את כל השמחה של החבר שאין לו את מה שיש לו, שקרה לו משהו יפהפה וכל דבר באדם הזה חוגג עם החבר שלו. הם יוצאים יחד לאכול ארוחת ערב וחוגגים את הצלחתו של אותו החבר, בעוד שהאדם הראשון יושב שם חסר כל ואינו יודע מה יעשה ביום למחרת.

זהו מעשה חומל!

 

אינכם יודעים שכאשר אתם מתחילים להיערך את עצמכם עם יופיים של הדברים שאירעו לאחרים, אתם למעשה שולחים מסר אודות המציאות שתיצרו עבור עצמכם.

אתם בונים מציאות שתוציא אתכם מן הנושאים והבעיות האלו שגורמים לכם להרגיש שחוחים באותם רגעים וימים בהם אתם משקיעים בכך זמן. עצרו וחגגו עם אדם אחר שאין לו את הבעיות שיש לכם, למרות שהייתם משתוקקים שיהיה לכם את מה שיש לו... זה בונה גשרים שאינכם יודעים דבר אודותיהם ועדיין אין לכם שמות עבור זה.

זוהי בגרות של חמלה ותודעה שתגיע לפלנטה כאשר תבינו כיצד זה פועל, כאשר תתחילו לתת מעצמכם בתודעה שלכם וקיימת ברית, ומתוך בגרות לחדול מהדאגה והחרדה ולחגוג את הצלחתו של מישהו אחר בעוד שלכם עצמכם אין כל הצלחה באותו הרגע. אם תוכלו לעשות זאת, יקרים, הרי שאתם על המסלול הנכון של הבנה והחמלה הגבוהה ביותר שקיימת.

החמלה של הבורא היוצר היא ללא גבול וללא תנאי בכל דרך, וזה מה שמתחיל להתרחש בין אדם לאדם כשהעולם רואה כרגע הלכה למעשה מה שגוי באנרגיה הישנה, ואנשים מתאחדים יחד ומפגינים ושואלים את השאלה מדוע העולם נמצא עדיין ברמה הזו בעוד שאנשים יודעים טוב יותר! הם מתפתחים ושואלים היכן היא הפעולה החומלת שאמורה להיות שם. אנשים טובים יותר מזה והם מתוסכלים שזה אינו מצוי בכל מקום. וזה מה שמתרחש כעת.

 

ככל שתוכלו לאפשר ולתת לעצמכם רשות לשבת ולהיות אהובים ללא כל קשר למתרחש, ולהכניס פנימה את האהבה הזו, כך תגדל יותר יכולתכם ליצור את המציאות שאתם ראויים לה.

היפטרו מהמעצורים האלה. והמסנן? דמיינו מסביבכם בועה:

"רוח יקרה אל תאפשרי לשום דבר שאינו הולם או נדיב להיכנס פנימה, כך שללא קשר למה שקורה לי, אני תמיד מוכן/ה לחגוג את הצלחתו של האדם האחר. אל תאפשרי לי להתמלא בבעיותי שלי עד לדרגה כזו שלא אוכל לחגוג את יופיו של מישהו אחר".

 

אל תאפשרו למסנן הזה להכניס פנימה שום דבר שאינו הולם לכך.

"רוח יקרה, אפשרי לאהבה שנמצאת שם לזרום לתוכי באופן כזה שהיא תמלא את הכלי הזה ותשנה את כל מה שמתרחש בחיי שאינו הולם או שעדיין אינו מצוי שם, ושאני דואג/ת לגביו. אפשרי לי לנוע קדימה כאשר הזמן הוא נכון", מכיוון שזה יהיה נכון [קריון מצחקק בהנאה...]

אלה הם הכלים של הנשמות העתיקות הבוגרות שמתחילים על הפלנטה הזו. יש להם עומק, חוזק ועוצמה הרבה יותר גדולים מאשר מה שאי פעם ראיתם מעודכם.

זוהי העוצמה של חמלה ואהבה.

 

רבים מהמאזינים לדברים או שקוראים אותם יודעים שאני צודק אולם תוהים מתי כבר גם האחרים יבינו זאת. האם אתם מודעים לכך שהאחרים לא יבינו זאת עד שאתם תראו להם זאת [קריון מצחקק בהנאה..] אינכם יכולים פשוט לשבת ולחכות שזה יקרה. התחילו לחגוג את הצלחתו של האדם האחר, התחילו להיות עם אנשים וללמוד אודותיהם ללא כל קשר למתרחש בחייכם. ותגלו שמה שיתרחש בחייכם בעקבות זאת הוא בגדר נס.

 

רציתי לחלוק זאת עמכם היום, הזמנים משתנים, דברים משתנים, תפישות משתנות, ואתם נמצאים בדיוק היכן שעליכם להיות עכשיו בתוך כל זה. זהו זמן של למידה, של עקומת למידה שסיפרתי לכם שעתידה להגיע.

הישארו במסלול ואל תסיחו את דעתכם ואפשרו לאור לזרוח כל כך בחייכם עד שאחרים יראו אותו כרגע.

 

אני קריון שמאוהב באנושות,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020