Light Connections
 
 

 

מחסומים ומסננים - תרבות - יוני 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

זהו תקשור נוסף בנושא המחסומים והמסננים המייצגים את מה שמונע מכם את האמת, מעצורים המונעים מכם לנוע קדימה ולתפוס את כל מה שהוא שלכם.

בתקשור הקודם הזכרנו שבני האדם נולדים מפוארים ושהכל באמת כבר נמצא שם, ושהאנרגיה החשוכה יותר שנמצאת תמיד על הפלנטה הזו - או שהיתה עד עתה ומתחילה להשתחרר - מונעת מכך להיות בטוהר הגדול ביותר ולהופיע בחזית. האנרגיה החשוכה אינה איזו קנוניה, זהו מושג שאנחנו משתמשים עבור רטט נמוך יותר של תודעה.

 

דברים רבים מונעים מכם את האלגנטיות של הבגרות. לו תוכלו למחות את כל הדברים שאינם הולמים הרי שאור האמת יזרח, ואם תשאלו מהי אותה אמת, הרי שכל אדם הוא כמו האדם השני, הרצונות והשאיפות של כולכם הם באמת זהים. כולכם רוצים דברים עבורכם ועבור ילדיכם, שואפים לשלווה, ליכולת שיהיה לכם מזון שאתם זקוקים לו, ושתוכלו לאפשר לעצמכם לחיות כהלכה על הפלנטה.

ואם כך מדוע זה אינו יותר מובן מאליו, היכן היא אותה האחדות שאנחנו מדברים עליה - אחד מהמחסומים לאמת היא התרבות, והדברים שלימדו אתכם בתרבותכם.

יתכן שלא תחשבו שזה אמיתי או מדויק, מכיוון שלדעתכם תרבותכם טובה, אולם עד כמה שתחשבו שהיא טובה, הרי כל תרבות נבנית סביב תכונות ומאפיינים מסוימים של ההיסטוריה. אפילו לתרבויות החדשות ביותר על הפלנטה יש היסטוריה מסוימת שאינה תמיד הטובה ביותר מכיוון שזו היסטוריה של אנרגיה נמוכה.

כל מה שמספרים לכם אודותיכם, אודות שכניכם, אודות אחרים - הוא תרבותי. ואני חושב שאתם מבינים לאן אני מוביל את השיחה הזו.

 

המזרח התיכון

 

מבין אלה שמאזינים כרגע לשיחה הזו ישנו לפחות ישראלי אחד. וברצוני לדבר אודות ישראל. זו ארץ שרחוקה מכאן, מארה"ב, אולם כולכם יודעים מה מתרחש במזרח התיכון מזה זמן רב מאוד.

הבה נדון בכך באופן מאוד אישי. הבה נניח שאתם ישראלים בעידן המודרני של היום - אתם יודעים באמת אודות הפלשתינאים רק את מה שלימדו אתכם, ומספרים לכם מגיל צעיר מאוד אודות הפלשתינאים שתפגשו ותהיו איתם מכיוון שהם נמצאים בארצכם, חיים לצדכם, וכך מלמדים אתכם לאט הכל אודות ההיסטוריה - מי עשה מה ולמי, מי צודק ומי טועה, מי הם בכלל... אפילו שנים לפני שאתם בכלל פוגשים פלשתינאי, מספרים לכם למה לצפות לו, וכאשר זה קורה הרי שבנקודה הזו בזמן כל מה שאתם חושבים שאתם יודעים מתרוצץ במוחכם ואתם חושבים שזה מי שאתם פוגשים. אינכם פוגשים אותו כאדם, לא פנים מול פנים, לא את הצרכים שלכם ושלו, המשאלות שיש לכם לגבי ילדיכם, אלא אתם פוגשים את מה שלימדו אתכם אודותיו. וכמובן שגם לימדו אתכם שלא לבטוח בו..

הדברים האלה אינם מגיעים מלבכם, הם מגיעים מתרבותכם. זה מגיע מההיסטוריה, אולם זה כבר חלף.

 

אני פונה לפלשתינאים. מן הסתם אין פלשתינאים שמאזינים או קוראים כרגע את התקשור הזה, מכיוון שאינכם יכולים לעשות זאת, ויתכן שזה יקרה מאוחר יותר.

זמן רב לפני שתפגשו ישראלים ותביטו אלה בעיניהם של אלה ותשוחחו איתם, הרי שמיום לידתכם מספרים לכם אודותיהם במשך שנים ועל כל השושלת של מי עשה מה ולמי, את מי שאתם אמורים לאהוב או שלא לאהוב, במי אתם אמורים לבטוח או שלא לבטוח בו, והכל מבוסס על ההיסטוריה ועל סדר היום, כדי לוודא שתהיו זהירים.

 

וכאשר אתם סוף סוף נפגשים אלה עם אלה, מקרוב, איזו תקווה ישנה שם? קיימת רק החלפה של מה שסיפרו לכם, ואתם שונאים אלה את אלה אפילו עוד לפני שאתם נפגשים. מאז שזה התחיל, זה נמשך זמן כה רב, ולאן הדברים מובילים מכאן? כל זמן שמלמדים אתכם מראש אודות מיהו הצד השני ואת מי אתם אמורים לאהוב, זה אינו עומד להשתפר..

תרבות היא מחסום לבגרות מודעת ולאמת על הפלנטה.

 

אספר לכם משהו שישראלים ופלשתינאים לא יאהבו זאת. לשני ילדים שגילם כעת פחות משש שנים ושאינם גרים בהכרח באזורכם, יש את הפוטנציאל המוחלט לפתור את כל זה!

גם אם תרצו בכך, ישראלים ופלשתינאים, הרי מה שמעכב בעדכם היא העובדה שעדיין יש לכם הנהגה של האנרגיה הישנה שפועלת מתוך התבססות על העבר ועל ההיסטוריה, הם פועלים על פי מה שלימדו אותם.

שני הילדים הקטנים האלה עשויים להיפגש יחד יום אחד, ללחוץ ידיים ולהתחבק, והם יתחילו את השלום במזרח התיכון. ואם תשאלו האם עליכם לחכות את כל הזמן הזה של כעשרים שנים, הרי שאתם יכולים לחכות, אולם היו מודעים לכך שתתחילו לבחור באנשים הרבה יותר צעירים!

זה יכול להשתנות אפילו ממש עכשיו כאשר האוכלוסייה משני הצדדים תחליט להביט אלה באלה בחמלה, תמחה את ההיסטוריה ותחפש אחר פתרונות שאיש לא חשב עליהם. קשה למחות את ההיסטוריה כאשר מספרים לכם דברים כאלה ואחרים, מספרים לכם את מי עליכם לא לאהוב ומה עשו אלה לאלה..

 

ארה"ב

 

ונעבור לתושבי ארה"ב - באיזה תרבות אתם נמצאים? מדובר ביבשת שלמה, ואפשר לצמצם את השאלה ולשאול אתכם באיזו מדינה אתם נמצאים, באיזה אזור אתם נמצאים? מה סיפרו לכם אודות אחרים מרגע לידתכם אפילו עוד לפני שפגשתם אותם, מפני מה הזהירו אתכם הוריכם?

זהו מחסום תרבותי וזה אינו הולם את הבגרות שמתחילה להתרחש עם התודעה על הפלנטה, ולכן ניכר כיום תסכול רב, חוסר שקט ברחובות לגבי מה שאירע. אתם יודעים שאתם טובים יותר מזה, שכבר היה צריך להיות שינוי בתודעה! ואכן התרחש שינוי כזה ברבים מכם ולכן אתם מתוסכלים, אתם רואים אזורים בהם זה לא קרה או שהם אינם שמים לב לכך. זה כבר מספיק לכם. אתם יודעים שהפלנטה הזו צועדת לעבר חברה בוגרת וחומלת יותר, ואתם מתוסכלים מכיוון שזה לוקח זמן רב, ואתם תוהים מתי זה עומד להשתפר.

 

בסופו של דבר יווצרו מספר פתרונות, יקרים, באמצעות ראשים צלולים שיתגלו, שיחברו יחד בגרות וחוכמה וישאלו מה ניתן לעשות על מנת שלא ללמד יותר את הדברים האלה, ושהורים לא יספרו לילדיהם באופן אוטומטי את מי לא לאהוב.. זוהי תרבות שמפריעה ומונעת את האמת כולה, את החמלה המלאה, מוחקת אהבה, ויתכן שהגיע הזמן לשינוי, לקבוצה חומלת יותר שלא רק מנהלת את המדינה אלא גם כופה זאת... הגיע הזמן לכך. זו אינה טרחה כה גדולה.

הדברים יתחילו להשתנות כאשר תרצו את הדברים האלה לא רק כקבוצה אחת אלא כאוכלוסייה כולה ותגיעו לנקודה בה התרבות והאוכלוסייה ירצו אותו הדבר. זה מה שיגרום לשינוי. אמרו למנהיגיכם שזה מה שאתם רוצים, הפכו זאת לדבר העיקרי שאתם רוצים בו - בגרות. יתכן ובאותו הזמן גם תספרו לממשלה שלכם שהייתם רוצים שהיא תשקיע יותר זמן בעשיית דברים עבורכם מאשר להתווכח האחד עם השני, ושאולי הגיע הזמן לסדר כמה דברים שיתכן ויהיה להם דגש גדול יותר בזמנים האלה מאשר לדברים אחרים, לאחר שתצאו מתקופת המגפה.

יהיו דיבורים רבים שיישמעו על ידי רבים כל כך שמעולם לא הקשיבו מכיוון שהם היו עסוקים מדי, וכעת הם פחות עסוקים... העקביות/לכידות תתחיל להתרחש. כאשר מספיק אנשים בתרבות מחליטים על שינוי, הוא קורה! כבר ראיתם זאת בעבר.

 

מסנן ההבחנה

 

מהו המסנן שיעזור בכך?

זכרו שבתיאור הזה המסנן הוא כזה שמסנן החוצה דברים שיפריעו בדרך לאמת.

דמיינו לרגע שתהיה לכם היכולת למיין את מה שלימדו אתכם, יהיה לכם מסנן שידבר אל החוכמה הפנימית המולדת שלכם ויגרום ל'דגלים אדומים' להופיע כאשר תבינו שלא כל מה שלימדו אתכם מבחינה תרבותית הוא אכן כך. האם זה אפשרי לדעתכם? זהו אחד מן הכלים החדשים שיש לכם - ההבחנה באמת.

כבר דיברנו על כך שאתם יכולים לעמוד לצידו של מישהו שמעולם לא פגשתם לפני כן ולגלות הבחנה לגבי כוונותיו, האם הוא אדם חומל, האם הוא מחבב אתכם - ואין זה משנה כיצד הוא נראה או מהו גילו. זה מכונה עקביות/לכידות ואתם יכולים להיות במצב זה עם ליבו של יצור אחר על הפלנטה הזו, בין אם זה בעל חיים או אדם - זהו משהו אוניברסלי. כל אלה שיש ברשותם בעלי חיים יודעים זאת...

ברצוני שתחשבו על כך שבעלי החיים לא למדו דבר כאשר הם גדלו [קריון מצחקק בהנאה...]. ללא תנאי. וכאשר הופעתם על מנת לאהוב אותם הם לא תהו לגביכם ולגבי איזה סוג של בני אדם אתם. הם ראו רק את ליבכם.. אתם יודעים שאני צודק, וזוהי עקביות/לכידות טהורה.

 

זה קיים גם בין בני אדם, לו רק יכולתם להשליך את מה שאתם חושבים שאתם יודעים, את מה שהוריכם סיפרו לכם או את מה שלימד אתכם האזור בו אתם מתגוררים, שאינו אמיתי..

השתמשו במסנן ההבחנה הזה: "רוח יקרה, העניקי לי את האפשרות להבחין באמת מעבר למה שלימדו אותי. הראי לי סימנים שאוכל לראות אותם. אפשרי לחוכמתי הפנימית המולדת להתחיל לדבר אתי בחיי, כך שכאשר אפגוש באנשים אדע אותם מליבם ולא על פי מראה פניהם או על פי מה שסיפרו לי. שאוכל לפגוש אותם ולהבין שהם ממש כמוני, שיש להם נשמה ממש כמו שיש לי נשמה, ושהם רוצים אותם דברים שאני רוצה, ושלעולם שום מידע תרבותי לא יפריע לאהבה, לחמלה ולחוכמה".

 

האם אתם חושבים שזה אפשרי לשחרר את מה שלמדתם? יהיו אלה שיאמרו שאתם תקועים עם זה מכיוון שאין כל כפתור מחיקה במוח. אולם אומר לכם שאינכם תקועים עם זה באנרגיה החדשה הזו, מכיוון שקיימות אנרגיות שמתפתחות בתוככם אפילו בעודי מדבר כעת, במיוחד אצל הילדים החדשים שנולדים כעת שלמעשה יפנו כלפיכם שאלות אם תאמרו להם את מי לאהוב ואת מי לא לאהוב.

אל תאפשרו לאיש להגדיר אתכם או את האחרים שמסביבכם. השתמשו בהבחנה שלכם לגביהם, השתמשו בלבכם על מנת להחליט מי הוא מי... אל תופתעו ואל תהיו בהלם אם תגלו שאלה מסביבכם הם ממש כמותכם, רוצים בדיוק את מה שאתם רוצים, ושיש לכם עקביות/לכידות עם ליבם.

 

כאשר אסיים, איני רוצה שתחשבו שזה רק היה מסר נעים ותלכו לעסוק בענייניכם. ברצוני שתחשבו על כך מכיוון שזוהי האמת של היום, של העידן. במקום בו אתם נמצאים כעת, מידע תרבותי מוטעה הוא אחד מהמעצורים הגדולים ביותר לשלום על פני האדמה, מכיוון שהוא מבוסס על היסטוריה ישנה ומכוערת שאינה חייבת להימשך כפי שהיא כעת.

השתמשו במסנן הזה: "העניקי לי הבחנה כדי להביט מעבר למה שסיפרו לי".

 

אולי תלמדו משהו יפה, כולל זה שהאל גדול יותר מאשר סיפרו לכם מאז ומתמיד, ודברים אחרים אפילו עשויים להיות גדולים מכך.

זהו המסר לעת עתה, יהיו מסרים נוספים בהמשך.

 

מבורכים הם בני האדם שהאזינו לדברים או שקראו אותם, ומבינים את ההשפעה והמשמעות והעומק של כל זה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020