Light Connections
 
 

 

מחסומים ומסננים - פחד - יוני 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

הפגישה המסוימת הזו מיועדת לעיר ניו יורק, ונשוחח על משהו שנראה שכבר דיברנו עליו - מחסומים ומסננים - אולם נשוחח על כך לא בדיוק כפי שעשינו בעבר.

אולם לפני כן ברצוני לשוחח על אירועים עכשוויים. מאחר והתקשורים שאני מעביר בתקופה המסוימת הזו יהיו ידועים במשך שנים רבות בהמשך, יתכן ותאמרו שזה יהיה לא עדכני מבחינתי לדבר על האירועים האלה כעת, אולם עליכם לדעת שלא רק שאירועים אלה הם עדכניים, הם מהפכניים.

יהיו אלה שיראו את חוסר השקט בארה"ב ובכל הערים בה ממערב למזרח, ולמעשה גם מעבר לכך - בכל העולם - ויאמרו שזה כבר קרה בעבר והנה זה קורה פעם נוספת עם אותם הנושאים והבעיות. ולעומתם יהיו אלה שיאמרו שהכל יירגע ויחזור לקדמותו. אלא שזה לא יקרה, יקרים, ועל כך ברצוני לספר לכם.

 

עוד מעט נתחיל בנושא שקרוב מאוד לנושא הזה.

אמסור לכם משהו שתוכלו להרהר בו כרגע, אודות מהותן האמיתית של ההפגנות. מיליוני בני אדם ראו את מותו הבלתי הולם והאומלל של אדם אחד וטוענים שהנה הדברים חוזרים על עצמם, שלעולם זה לא ישתנה, ותוהים מתי כבר ילמדו משהו בקשר לזה, ויוצאים להפגנות. ולעומתם ישנם אלה הטוענים שהאנשים מגיבים בתגובת יתר בהפגנות בכל העולם.

אספר לכם שהדבר השונה שמתרחש כיום הוא שהאנשים אינם מפגינים למען אדם אחד, זהו התסכול של האנושות על כך שטרם בגרתם מעבר לכך, זוהי אכזבה עבור אלה המרגישים באופן אינטואיטיבי שהפלנטה הזו מתחילה להתרומם מעל הדברים האלה ושאר הדברים האחרים שיכולתם לראות ולפעול איתם המתחילים להשתפר - והנה הגיע הדבר הזה...

וזוהי הפגנה כנגד הטפשות של אלה שאינם מתבגרים עם השאר, תסכול על כך שעליכם לנהוג טוב יותר כגזע האנושי, וקיים כאן זרע שלא היה לפני כן האומר שאתם, האנושות, ארצכם, טובים יותר ממה שאירע! והתסכול נובע מכך שזה עדיין כאן והתהיה מה ביכולתכם לעשות בנוגע לכך שיביא בעקבותיו התפתחות שחלקכם מתחילים לראות ולהרגיש בתחומים כה רבים של חוסר צדק, במיוחד בקרב הנשים הטוענות שביכולתן לעשות זאת, שהן כבר התחילו לראות זאת.

זה מה שמתרחש - זה אינו אודות אדם אחד בעיר אחת, זה אינו אודות מה שאירע באופן מיוחד - מדובר בתמונה כולה של תסכול האומר שאתם יודעים טוב מכך!

 

בעוד 10-15 שנים אנשים יחייכו למקרא התקשור הזה ויבינו מהם הדברים שהתרחשו לאחר האירוע המסויים הזה ושלא קרו מעולם לפני כן, ושהמצב לא חזר ל'נורמלי הישן'. וכיצד הדברים התחילו להשתנות. ואכן כך יהיה.

הפלנטה הזו מתחילה לגדול, אתם בעיצומה של המגפה, וברחבי העולם כולכם דואגים זה לזה. זה אינו משהו שקרה במקום אחד - זה התרחש בכל כדור הארץ. הפעם האחרונה שאנשים דאגו כך זה לזה היתה בעת מלחמה. יש לכם את התכונה והמאפיין הזה ליישב את הדברים, לדאוג האחד לשני ולעבוד ביחד, ללא מלחמה... ורק זה כשלעצמו אמור לספר לכם שישנו כאן מצב של 'נורמלי חדש'.

 

התקשורים הבאים יהיו אודות 'הנורמלי החדש' המתעמת עם הישן. אודות מחסומים ומסננים - נדון בתכונות ובמאפיינים של ארבעה מהם ועם התרחיש של כמה מהם יחד.

ואתן הנחת יסוד שיתכן וטרם שמעתם לפני כן: בני האדם שהם אתם, הנשמה שהיא אתם, מגיעים לפלנטה הזו כשהם מופעלים באופן מלא, אפילו כילדים. כלומר, שכאשר תגדלו יהיו לכם יכולות עם תכונות מדהימות אלא אם כן מלמדים אתכם אחרת. יהיה בכם אפילו אותו המקום בו תחפשו אחר האל באופן אינטואיטיבי. זה מובנה בכם, וזה למעשה ההיפך הגמור ממה שסיפרו לכם.

כל בני האדם מרגישים שהם נולדו ברמה נמוכה מאוד, ועל מנת להצליח יהיה עליהם לטפס במעלה המדרגות, ללמוד דברים, להפוך להיות כל מיני דברים. ואם יש לכם נטיה רוחנית הרי שסיפרו לכם שעליכם לטפס במדרגות רק כדי לזכות בהכרתו של האל..

 

האם אתם מוכנים לשמוע משהו שלא ציפיתם לו? אתם מגיעים מופעלים באופן מלא! זה כבר קיים שם, צריך רק לגלות את מה שיש בכם, ולעבור מבעד למעטה/צעיף שמסתיר זאת על מנת להפעיל הכל. בני האדם מתוכננים לחיות כמעט 200 שנים, אולי אפילו 300 שנים.. אתם בעלי יכולת להתחדש ולהפוך לצעירים, כל רקמה בגוף עושה זאת ברמה מסוימת.

לו היתה לכם מערכת בה הטלומרים שלכם לא היו מתקצרים באופן קבוע, לא הייתם מזדקנים, ההזדקנות היתה מואטת לשבריר ממה שזה כעת, ויכולתם להישאר כאן לזמן רב של 200 או 300 שנים. אתם יכולים לברר זאת עם מישהו מתחום המדע או הרפואה. אתם יוצרים את התקצרות הטלומרים, יקרים, מהאנרגיה שפיתחתם, וזה קשור לתודעה.

ולכן אל תתפלאו אם בעתיד תתחילו לחיות חיים ארוכים יותר, בעוד המדע יתקשה להבין מה קרה שהוא שונה, מכיוון שזה לא יהיה קשור לתפריט האוכל או למשהו אחר, אולם לפתע יהיו בני אדם - במיוחד אנשים מסוימים - שיתחילו לחיות הרבה מעבר למה שהמדע חשב שהוא אפשרי בכלל. הם ייראו שונה ולא יזדקנו. והמדע יתחיל חפש וימצא שהם מחדשים את נעוריהם.

זה יקרה מכיוון שהתודעה מתחילה להתרומם, אתם תראו זאת, וזה יופיע גם בחדשות. אולם התודעה לא תתרומם כל זמן שיהיה קיים המחסום העיקרי של הפחד.

 

זהו המחסום הנפוץ ביותר שכולם מכירים וכבר שוחחנו רבות אודותיו - והכוונה לפחד מכל דבר. מזמן לידתכם אתם מקבלים חוקים כיצד לפעול, להיות ולחיות את חייכם על מנת למנוע מדברים רעים שיקרו לכם. אפילו כאשר מעודדים את הילדים להיות כל מה שיבחרו להיות, הם עדיין מתבוננים בפחדים של התרבות שלהם, ולאחר המנהלים בעבודה, הממשלה, השותפים לחיים, ועוד - ואתם עוברים כברת דרך רק עד למקום מסוים.

 

דבר זה משולב גם עם המחסומים האחרים - העדר ערך עצמי.

דמיינו ילד שגדל בתרבות האמריקאית, שנחשף לרוחניות שעשויה להיות לכם ומבקר במבנה, ושם הוא שומע את הכל בפעם הראשונה, שהוא נולד טמא, שהוא 'אפס' עד שיעשה משהו על מנת שיהיה ראוי. ושהאל אפילו אינו מביט בו מכיוון שהוא אינו ראוי.

והילד שב לביתו ורואה שגם הוריו מאמינים בכך. זהו הפחד מהאל, שמוטמע בכם בעת שאתם גדלים.

 

העדר ערך עצמי אופייני בכל רחבי הפלנטה הזו, ועם התרוממותה של התודעה האמת עומדת להתחיל ולהתגלות. האל האוהב שברא אתכם והעניק לכם נשמה שבתוכה ישנם שמחה, חוכמה, חמלה, הזנה וידע אודות היקום, ששמכם רשום עליה - אותו האל אינו מעניש אתכם.. האם הייתם עושים זאת לילדיכם? האמת היתה שם כל הזמן - כולכם בעלי יכולת, כולכם! וכאשר תתחילו לראות את האמת המדהימה הזו, הערך העצמי יהיה בעל ערך רב יותר מכיוון שזה יהיה הערך העצמי של 'העצמי העליון', לא מלאים בעצמכם אלא מלאים בתפארת של תהילתו של הבורא היוצר שמעניקה לכם את כל התכונות של החוכמה וההתנהגות שחסרות בעולם הזה, שאינכם רואים אותן אולם אתם יודעים שהן נמצאות שם..

דמיינו את התסכול שיש לחברה כאן על הפלנטה הזו כאשר אנשים עדים למתרחש ואומרים לעצמם שהם טובים יותר מכך. הם יודעים זאת ומרגישים זאת.

אינכם חייבים בהכרח להאמין בסיפורי הילדים או להסכים עם כל מה שסיפרו לכם באנרגיה ישנה יותר. יתכן והוריכם עשו כמיטב יכולתם. אולם אתם כרגע מצויים באנרגיה אחרת.

 

אני עומד להציג משהו שלא הצגתי בעבר: מסננים. הם שונים כעת. זהו סוג של מסנן שתשתמשו בחיי היומיום על מנת לסנן דברים שאינכם רוצים בהם. במערכות האויר שלכם קיימים מסננים המושכים אויר ומסננים דברים שאינכם רוצים לנשום אותם. קיימים מסננים בבישול המושכים דברים שאינכם רוצים במזון שלכם. קיימים מסננים מסוגים שונים, ותודעה גבוהה יותר היא אחד מהמסננים הטובים ביותר הקיימים שאיש מכם אינו מבין כיצד להשתמש בו. לו הבנתם את העוצמה הטמונה בכך, יתכן ויכולתם להתקדם מהר יותר בכל הדברים שאתם מנסים לעשותם כעת.

 

כמה מכם פוחדים? אל תרימו את ידכם... אלה זמנים עם פחדים מסוגים חדשים המציגים עצמם. ברצוני לבקש מכולכם להרהר בהתקנת מסנן של פחד כנגד דברים שאינם נכונים, שליליים ומפחידים. ואתם תוכלו לומר לרוח "רוח יקרה, ברצוני לזהות את הדברים שאינם עבורי, בתפארת שלי. וכאשר הם יתחילו להתרחש, איני רוצה ששום דבר מהם יעבור דרך המסנן אל תוך חיי. רוח יקרה סנני זאת או אפשרי לי לראות כאשר דברים שליליים יתחילו להיראות לי או להיאמר כלפי, כולל אלה ממשפחתי, ממקום עבודתי, או מהמדיה. אפשרי לי לראות זאת בבהירות ואכריז ששום דבר מן הדברים האלה לא יכנס לדעתי היום".

זה יהיה מסנן כנגד כל הדברים השליליים שאינם אמיתיים או שיש להם הטיה או סדר יום, שיגיעו לחייכם וישנו את התפארת הזו שהנכם. אתם יכולים אפילו לראות זאת באופן פיסי, כיצד הדברים האלה פוגעים במסנן וצונחים, על מנת שתוכלו לעמוד זקופים ולראות סוף סוף את הדברים שהם יפהפיים שנחסמו כמו בסכר על ידי השליליות של הדברים האחרים, אפילו במהלך שיחות בהם אנשים יאמרו לכם מתוך ההרגלים שתמיד היו להם, שדבר זה או אחר לא יקרה או לא יהיה, ויבקשו שתזהרו ממה שעתיד להגיע בהמשך..

 

מסנן הקורבניות - אינכם קורבנות של הפלנטה הזו, אתם הבוראים. כל השליליות שתגיע למסנן הזה תצנח ותעבור סינון כך שתוכלו לישון טוב בלילה. והמטפורה היא שתוכלו להירגע, לנשום עמוק ולומר לעצמכם "אני יצור של האל, איני נמצא/ת כאן על מנת לספוג דברים שליליים או להתנהג בצורה שלילית. במקום זאת אני נמצא/ת כאן עבור נדיבות. בכל מקום בו אלך תהיה שמחה, הבנה, חוכמה ובגרות. על מנת שזה יקרה לא אאפשר לדברים האלה להיכנס פנימה, אני אזהה אותם בפעם הראשונה".

אתם תתחילו לראות שדברים יתחילו להכות בכם באופן מודע - תזהו משהו ותאמרו שזה אינו עבורכם, ויתכן ואפילו תאמרו לאנשים שאתם בוחרים שלא לשמוע את הדברים האלה ברגע ההוא. תתנצלו, תאמרו שאתם נמצאים במקום מיוחד, שאתם אוהבים אותם אולם שאינכם רוצים לדבר על הדברים האלה. לאחר שתרחיקו זאת פעמים רבות, הם ילמדו שיתכן ואינכם רוצים לשמוע את הרכילות האחרונה שהיא תמיד שלילית, מלאה בכעס או אף גרוע מכך.

 

האם אתם מוכנים להתקין את המסנן הזה? ברגע שתאשרו זאת, הכל יתחיל להשתנות. זהו הכלי החדש המשולב עם החוכמה הפנימית המולדת שלכם היכולה לזהות את הדברים מיד תוך 'דקה ניו יורקית' [קריון מצחקק בהנאה..] האם הם נכונים עבורכם או שאינם נכונים, האם הם הולמים את התפארת שלכם או שאינם הולמים. זהו מסנן טוב. והמחסום המונע מכם להפעיל את כל מה שהנכם יתחיל לצנוח.

 

אלה הדברים שאנחנו מלמדים בעקבות הזמנים האלה. המסרים של קריון מתחילים להיות עכשוויים מכיוון שאתם נמצאים כעת בשינוי שחזינו אותו.

אני אשוב...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020