Light Connections
 
 

 

הדמייה של החיים - בורא - מאי 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

זהו עוד תקשור מן הסדרה של ההדמייה של החיים. לפני שאפילו אתחיל בהוראה יש משהו שעלי לעשותו ולגרום לכם להיות מודעים כיצד אתם נראים ממש כעת על ידי הרוח.

בעוד רגע נדבר שוב על ההדמייה של החיים, אולם ברצוני לתת לכם עכשיו דימוי. האם שקלתם מעודכם כיצד האל רואה אתכם בעודכם יושבים שם בבתיכם? ברצוני שתשכחו לרגע את כל מה שסיפרו לכם אי פעם מכיוון שקיימים חוקים ועקרונות שמספרים לכם בגרסאות שונות כיצד אתם נראים. חלק אומרים שנולדתם טמאים ושעליכם לעשות כמה דברים לפני שתתנקו ותהפכו לטהורים, אחרים יאמרו שקיים המאסטר הזה או המאסטר הזה ועוד דברים, ושהאל כלל אינו מביט בכם, אתם קטנים מדי בשביל זה.

מהי האינטואיציה הבסיסית שלכם כרגע לגבי כיצד אתם נראים על ידי הרוח, על ידי האל?

 

ברצוני לתת לכם את הדימוי, וזה אינו מה שאתם מצפים לו. זוהי הוראה 'לאחור', זהו הדימוי שאני רואה של מי שנמצא לפני, לא בהכרח לבדכם בבתיכם. התקשור הזה ניתן במהלך הסגר, בזמנים של הנגיף - אני אומר זאת מכיוון שיקראו את המסר הזה במשך שנים וברצוני שהדברים שאומר יהיו בהקשר לכך.

מהו הדימוי שאנחנו רואים?

הראיה של הרוח מצדו השני של המעטה/צעיף בכם בני האדם על כדור הארץ אינה ראיה כפי שאתם חושבים עליה, מכיוון שכאשר אנחנו מביטים בכם איננו רואים בני אדם היושבים שם, מאזינים או קוראים. אנחנו רואים כל כך הרבה יותר מכך - הדימוי שלנו הוא של נשמתכם המלאה ושלמה עם כל הדברים שאירעו לכם מאז ומעולם. שמכם שאינכם מכירים אותו המשויך לנשמה הזו, שם אותו אנחנו שרים באור. שמכם כפי שאתם מכירים אותו כעת נועד רק לעכשיו, לתקופת זמן קצרה בעודכם בגוף בפיסי הזה ליחידת החיים הזו על הפלנטה המכונה כדור הארץ.

 

אנחנו רואים את הכל. אנחנו רואים את נשמתכם כאן לפנינו. הדימוי שלנו הוא של כל מה שעשיתם מעודכם, כל הגופים שהייתם בהם מעודכם - ולא רק בכדור הארץ, יקרים - האינכם מרגישים זאת ויודעים שכבר הייתם 'בסביבה' ויחידת החיים הזו היא רק אחת מני רבות? האינכם מרגישים זאת?

מה אם חייתם אלף יחידות חיים, ומה אם אספר לכם שמדובר רק בחיים כאן על כדור הארץ, יקרים, זה אינו המבחן האחרון שנעשה, זה אינו הדבר האחר שאינכם יודעים אודותיו ולעולם לא תדעו, עדיין לא, מכיוון שזה מוסתר מכם לחלוטין וכך יהיה תמיד עד שתשובו הביתה. ישנו כל כך הרבה יותר מכם מעבר למה שאתם יודעים וזה כביר ומלכותי, בלתי ניתן לתיאור בעושרה של החוויה והחוכמה.

חלק מכם ערים למבחן שאתם עוברים כעת, לנשמות העתיקות ישנה הרגשה של דז'ה וו לכל הדברים שאתם צועדים דרכם, הרגשה שכבר הייתם כאן, עשיתם זאת, וכבר עברתם זאת. ואתם יודעים מה עומד להגיע, אתם יודעים שמגיעה נדיבות, אתם יודעים שיגיע פתרון ושהשמש תזרח..

אתם תוהים כיצד אתם יודעים זאת בעוד כל השאר בוכים ופגועים, מתרגזים וכועסים כל כך. ואתם שואלים אותם האם הם אינם יכולים לראות את האור..

 

אתם כבר עשיתם זאת לפני כן. המבחן הזה התרחש בעבר במקומות אחרים ואתם הייתם שם, נשמות עתיקות מאוד.

הדימוי שלי, כל הדימויים שלנו לגביכם מעתיק את נשימתנו, וזהו הדימוי שברצוני שתדעו אודותיו. איש לא סיפר לכם על כך. האם כאשר הייתם קטנים סיפרו לכם שהאל מביט בכם ורואה בכם גדולה, שהאל מביט בנשמתכם ויודע שקיים בתוכה חלק של האל? האל מכיר אתכם כילדו של האל, חבר של האל, יתכן שאפילו האל עצמו. הנשמה היא פיסה וחלק של השלם, של היקום, זה מי שהנכם!

כך שכאשר אנחנו מתחילים שוב בהוראה, ההדמייה המסוימת הזו של החיים תהיה לגבי האופן בו אתם רואים את האל, כיצד אתם רואים אותנו בחזרה...

ההדמייה של החיים התחילה עם הרעיון שאתם יושבים מסביב לשולחן המייצג כמטפורה את החיים עצמם - את גודלו של השולחן, מה מונח עליו, מי הם אלה שנמצאים מסביבו, מה עתיד לקרות, עד כמה אתם פוחדים להידבק במחלות, האם אתם חושבים שאתם קורבן ורק נשארים בתוך הבית, ואולי אתם מתרגלים את הנגיף כך שתוכלו להישאר בבית..

ישנם רבים שלימדו אותם כבר מלידתם שהם אפילו אינם ראויים להיות כאן והם שרויים בחשכה ללא תקוה ואינם מבינים שאחד מן העקרונות והכלים הבסיסיים של בני האדם הוא לפתח תודעה בה דברים יתחילו לפעול אחרת מכיוון שאתם נמצאים שם איתם ולמעשה מביימים את הסרט שלכם עצמכם! זה אכן כך. דנו בתודעה ובקיצוניות שלימדו אתכם, הן החיובי והן השלילי, מבלי להבין שתודעה היא חלק מן הפיסיקה, מחוברת ל'שדה' ולמעשה הופכת להיות מה שאתם חושבים...

 

זה אמיתי! כל השאר הוא זיוף. הפחד והרעיון שאתם עלולים להיפגע מחר במידה ותהיו במקום הלא נכון כך שמוטב שכלל לא תלכו לשום מקום - זה מטופש, מכיוון שאתם מועצמים ואינכם אפילו יודעים זאת.

קריון נמצא כאן על מנת לאפשר לכם לדעת מי הנכם, אולי לאפשר לכם לדעת כיצד אתם נראים בעיניו של האל, אולם הדמיית החיים הזו היום היא לגבי כיצד אתם רואים את האל. מהו הדימוי בחייכם של המקור הבורא היוצר. אם אינכם רוצים בכך אל תשתמשו במילה 'אל'. זה באמת אינו חשוב, אתם תלויים כל כך בשמות - אתם יכולים לכנות זאת המקור, המקור הבורא היוצר, האהבה החומלת של היקום שיצרה אתכם ומכירה אתכם. איש מכם אינו נמצא כאן במקרה, כולכם ידועים.

מהו הדימוי של חייכם לגבי מערכת היחסים הזו. יקרים, זהו הדבר הקשה ביותר, מכיוון שיהיה עליכם לשכוח את הכל על מנת להביא את עצמכם לתפוש ולהכיר באמת שהיא מעבר לכל דבר שסיפרו לכם מעולם. זה משהו גדול ועצום וגם אם אספר לכם מי הנכם באמת, לא תאמינו בכך.

 

אתם זכאים להיות כאן ולהיות גדולים ומרשימים. אתם זכאים שתהיה לכם הדמייה של חיים של חמלה, בריאות, וחידוש נעורים. אתם זכאים לכל זה, כבר עברתם את זה על מנת להגיע לכאן בזמנים האלה - מה הדימוי שלכם בנוגע לכך?

כאשר אתם מתבוננים בחייכם ובמערכת היחסים שלכם עם הבורא, האם אתם מדמים זאת כמשהו יפהפה, אלוהי, נפלא, חברי. האם אתם מדברים עם הרוח באופן קבוע ולוחצים את ידה, האם הרוח מלווה אתכם כאשר אתם מתיישבים לאכול ואוכלת יחד אתכם,האם הרוח מתעוררת אתכם מדי בוקר ומברכת אתכם ואתם אומרים לה "אני אוהב/ת אותך, זה נהדר לצעוד איתך בנתיבי, רוח יקרה, מכיוון שאני יודע/ת שנשמתי קשורה אליך ובעלת ברית שלך. ההדמייה של חיי הוא האל מכיוון שסיפרו לי שנבראתי בצלמו" [קריון מצחקק בהנאה..] והדימוי הזה, יקרים, הוא אהבה וחמלה, ואלה הם בני האדם האמיתיים.

 

'האדם האמיתי', זה שאתם חיים וחושבים שזה מי שהנכם הוא שקרי ומזויף, זה אינו מי שאתם, זה רק מי שסיפרו לכם שהנכם... ואם תשאלו מדוע היו אלה שסיפרו לכם את הדברים האלה שאינם נכונים ומדוע הם עשו זאת, הרי שלאמיתו של דבר באנרגיה ישנה יותר הם לא ידעו משהו אחר וסיפרו לכם את המיטב שידעו, את הסיפור השלם ביותר שהם חשבו שהיה. הם לא עשו דבר על מנת לזמום, להתנכל או לשלוט בכם, הם העניקו לכם באהבה את המיטב שהיה להם, וכך עשו גם הוריכם.

בינתיים אתם בגרתם, וככל שלומדים יותר והופכים לבוגרים בידע גבוה יותר, הרי הדברים שלומדים בתחילה הופכים לסיפורים בגרסת הילדים. ואתם ממשיכים ללמוד עוד ונחשפים ללמוד משהו מורכב יותר, והנה זה מגיע: אתם פיסה וחלק מהבורא הזה ואתם רשאים לעשות זאת ולחשוב שיתכן ודימוי החיים שלכם קשור ובן ברית ב'שדה' עם הבורא של כל מה שקיים!

זו תמיד היתה המשמעות של להיות 'אחד' עם הכל. האחדות של כל הדברים היא אתם וכל הדברים, כולל הבורא.

 

מהו דימוי החיים שלכם ולאן הוא מוביל?

זה יפהפה, מכיוון שאני יודע מהו הדימוי של חלק מאלה המאזינים כעת, מדי יום. ישנם אלה האומרים שהם מודאגים לגבי שפע, מבקשים להביא אותו לחייהם ושואלים כיצד לעשות זאת. באחד מן התקשורים הקודמים כבר דיברנו על כך אולם הבה ונערוך סקירה של זה.

מהי הגדרתכם לגבי השפע? כאן מתחיל השנוי בתפישה:

יקרים, במחשבה של האנרגיה הישנה המשמעות של השפע היתה שיהיה לכם מספיק כסף בבנק כך שלא הייתם צריכים לדאוג לגבי יום המחר, כלומר, אתם יכולתם לומר שלו ידעתם שזה היה אמור להגיע והיה לכם מספיק כסף בבנק הרי שלא הייתם מגיעים למצב בו אתם נמצאים בו כיום עם הנגיף הזה...

הרשו לי להעניק לכם את ההגדרה של השפע: שפע משמעותו שיהיה לכם מספיק עבור היום - האם תפשתם זאת? מספיק עבור היום. וכאשר תגיעו ליום המחר, ההגדרה האלוהית של שפע היא שיהיה לכם מספיק עבור המחר - כך יום אחר יום, שפע שמספיק בכל פעם ליום אחד.. אלה הם חיים של שפע!

"רוח יקרה, מלאי אותי היום בשפע והעניקי לי היום את כל הדברים האלה שאני זקוק/ה להם וחברי אותי עם האהבה והחמלה של האל. זוהי ההדמייה שלי היום. אני נוטל/ת את ידך וצועד/ת דרך כל מה שיגיע בדרכי."

 

הטבע האנושי מעניין מאוד. יש לכם מודל מוחלט של זה של בני ישראל שצעדו במעגלים במדבר. אולי תחשבו שזהו סיפור ילדים, אולם זה אינו כך. מדי יום הזינו והאכילו אותם מהשמיים. כך זה היה מדי יום. הם לא יכלו לגדל שום דבר או לצוד מכיוון שהם לא עצרו את צעידתם. כך שהזינו והאכילו אותם מדי יום מהשמיים. כמה ימים נדרשים על מנת להבין שכך הדברים פועלים ושאין צורך לדאוג לגבי יום המחר, כמה שנים נדרשות שמזון ייפול מהשמיים מדי יום ביומו? זה הפך עכשיו למטפורה אולם זה היה אמיתי בזמנו. כמה שנים נדרשות עד שתאמרו שכך הם פני הדברים "תודה לך רוח על שדאגת לי ואפשרת לי את השפע. לא ארעב מכיוון שנראה שהדברים מגיעים אלי מכל הכיוונים מדי יום, ואין זה משנה מה קורה."

בסיפור הזה של המדבר, האנשים כן דאגו לגבי יום המחרת [קריון מצחקק בהנאה..] ותהו בינם לבין עצמם מה יהיה אם זה ייפסק ולא ימשיך לקרות.. זה היה אמור לקרות במהלך שנים כה רבות והם עדיין דאגו לגבי יום המחר... הם יכלו לעצור את הדאגה הזו שלהם בכל רגע [קריון מצחקק בהנאה..] אולם זהו הטבע האנושי כיום.

זה אינו עומד להיות הטבע האנושי של מחר, מכיוון שזה מתפתח, ושותפי (לי קרול, ת.ג.) סיפר שנרגעים בין זרועותיו של האל ואומרים "אני אדם מלא שפע. יתכן והשפע שלי הוא חוכמה ואהבה שאני מטפל בהם והדימוי של חיי הוא שאני חלק מן השלם, הדימוי שלי הוא שאני מלא/ת שפע. הדימוי שלי הוא שאני חכם/ה מכיוון שאני מחובר/ת למקור הבורא היוצר."

 

כל המאסטרים על הפלנטה הזו צעדו ועשו את אשר עשו על מנת שאתם תוכלו להתבונן בחייהם ותשאלו את עצמכם האם גם אתם יכולים באמת לעשות את זה.. זוהי הסיבה שהם הגיעו לכאן, על מנת להראות לכם מה בני אדם יכולים לעשות כאשר התודעה שלהם מספיק גבוהה והדנ"א שלהם מספיק מופעל, כך שהדימוי של חייהם יכלול את המקור הבורא היוצר.

חלק מן הדברים האלה מבלבלים אתכם, יתכן ואינכם מסכימים להם, או שרק החלטתם לקרוא את התקשור הזה מבלי לקרוא את שאר התקשורים שקדמו לו אודות ההדמייה של החיים ויתכן שאינכם מבינים אפילו חלק ממנו. אולם יקרים אם תתנו כוונה לכך, אתם תבינו.

ישנם אלה שיקראו את הדברים מאוחר יותר וזה ישנה את כל נקודת המבט לגבי מי שהינם. זה לא יהיה קריון, זה יקרה מכיוון שהרשומות האקאשיות שלהם יתעוררו והם יחוו רגע של 'אה הה' והם ישבו לבדם ברמה מסוימת, יחייכו, ויאמרו לעצמם שהם ידעו שקיים יותר [קריון מצחקק בהנאה..] - זה מכיוון שזה מי שהנכם, המתעוררים לאמת שהאל גדול יותר מאשר אי פעם סיפרו לכל אחד מכם. וזה כולל את כל מה שהינכם! זה אינו שולל או דוחה שום דבר.

 

אני מאוהב באנושות מהסיבות האלו, אני מדמה אתכם ורואה גדולה ומלכות, והרבה יותר...זוהי הסיבה שאמשיך עם שותפי עד לנשימתו האחרונה, ומספר לכם עד כמה אתם אהובים, ושאתם נמצאים בזמנים של שינוי גדול ורציני. החזיקו מעמד מכיוון שישנו אור בקצה המנהרה הזו. באמת ישנו שם אור.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020