Light Connections
 
 

 

הדמייה של החיים - תרבות - מאי 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

הדברים שברצוני לשוחח אודותיהם היום עשויים להיות מאוד קשורים ושייכים למה שאתם חווים בבתיכם, בעולמכם ובתרבותכם. יתכן ואתייחס בהמשך לדברים הקשים ביותר עבורכם לעשותם. תקשור זה ממשיך את הסדרה אודות ההדמייה של החיים.

קשה להעביר את הסקירה כולה של מה שהתרחש, אולם אומר לכם כסיכום ששוחחנו אודות היכולת של בני האדם לשנות את מה שהאמנתם שאינו ניתן לשינוי. ישנם כה רבים שדימויי החיים שלהם קשורים להיותם קורבנות של הפלנטה ושל התרבות. הם אינם יכולים לעשות דבר, הם אינם יכולים להתקדם, כך שבאופן בסיסי הם נשארים בשקט, עושים כמיטב יכולתם, וכך היו פני הדברים במשך מאות בשנים.

 

סיפרנו לכם שהרמה השניה מאפשרת לבני האדם להבין שמה שהם הביטו באופן מודע, ציפו ותכננו עבור חייהם יכול אכן להתרחש מכיוון שהתודעה היא 'שחקן' בפיסיקה. ואם תתבוננו אפילו בבריאות, תגלו שאלה שמצפים להיות חולים אכן יחלו לבסוף. ואתם רואים זאת חוזר שוב ושוב - נראה שאנשים מושכים אליהם את מה שהם פוחדים ממנו או מה שהם חושבים שזה, והדברים שהם פוחדים מהם יופיעו לעתים קרובות בחייהם.

זה אמיתי, יקרים, וקשור לעוצמה של החשיבה ולתודעה. והיכן אתם נמצאים בכל זה, בהדמייה של החיים?

דיברנו על העוצמה של התודעה האנושית לגבי בריאותכם, יתכן שאפילו לגבי ההזדקנות של גופכם - זה עוצמתי עד כדי כך. זוהי מטפיסיקה אחד-על-אחד. משהו שאולי אלה מכם שמקשיבים לדברים או קוראים אותם מאוחר יותר כבר יודעים אודותיו, מכיוון שאלה באמת לימודי הליבה של התחום האזוטרי - אתם יכולים ליצור את מציאותכם שלכם!

בעבר אלו היו רק מילים אזוטריות, וכעת יש למעשה הוכחות. סיפרנו לכם על מה שנעשה באוניברסיטת פרינסטון שם הראו שתודעה יכולה אפילו לשנות אקראיות. עבורכם זהו מזל..

ואין זה משנה מה נאמר, תמיד יהיו אלה שיטענו שלא ניתן לשנות דבר, שהטבע האנושי לא ישתנה ולכן הם ימשיכו להיות קורבנות. לעומתם יהיו אלה שיאמרו שהם הרגישו זאת כל חייהם שיש להם שליטה על כמה מן הדברים האלה. ואני אומר לכם שיש לכם שליטה על כל הדברים האלה!

 

הצעד הבא, הבה נהפוך את הדף...המשמעות עבור שותפי (לי קרול, ת.ג.) היא שנדון במשהו אחר שהוא קשור, ויתחבר חזרה לנושא.

בעשורים האחרונים, יקרים, ובמיוחד בעשור האחרון, נתגלתה תפישה חדשה של תקשורת שפותחה לכדי שימוש. רבים מהמבוגרים שמאזינים או קוראים זאת אינם ממש מתעניינים בכך וזו אינה בהכרח דרכם. אנחנו מדברים עם האינטרנט ועל המדיה החברתית.

הצעירים גילו את החיבוריות והקישוריות - שמעולם לא ראו לפני כן ולא היו אפשריים לפני כן וזה אפילו אינו הגיוני. הם מתחברים למישהו שמתחבר למישהו שמתחבר למישהו נוסף ולמעשה עד מהרה זה לוגריתמי, אקספוננציאלי. אם אדם מתחבר לאדם אחר, והוא מתחבר לאדם נוסף, וההוא מתחבר לארבעה אנשים אחרים - זה יוצר עקומה לוגריתמית ואקספוננציאל של מספר האנשים שתהיו מסוגלים לדבר איתם בעת ובעונה אחת. הקטינו זאת מעט בקבוצות החברתיות.

לאדם אחד צעיר הכותב ומעלה משהו, ושיש לו מספר חברים במדיה הזו וכל אותם דברים, יהיו לפתע אלף חברים, או אולי אלפיים חברים, או אולי שלושת אלפים חברים. ולפתע כולם מדברים ביניהם והם מוסרים לכם מידע ואתם מגלים שהחיבוריות הזו מביאה אתכם למקומות מכיוון שאחרים ידעו מה מעניין אתכם, מה אתם עושים, במה מתעניינים או רוצים בו. ואתם תגלו מה הם רוצים ומתעניינים בו - לבני האדם המבוגרים אין כל מושג מה הצעירים האלה גילו. זה מחוץ לתפישה של כל מה שביכולתכם לדמיין אותו - דמיינו שאתם מברכים לשלום אדם או שניים, וזוכים באלפי אנשים המברכים אתכם לשלום בחזרה..

 

הסיבה שאני מספר לכם על כל זה היא מכיוון שהצעירים יודעים שזה יוצר מציאות אחרת. הם לעיתים קרובות פוגשים אנשים בקרב קבוצת החברים שעשויה להיות להם במדיה החברתית, הם מוצאים מקומות עבודה מכיוון שרבים כל כך מבינים אותם ויתכן שהיו במצבם כבר שנה או יותר, ועד מהרה יש להם חברים שמעולם לא לחצו את ידם או התחבקו איתם. מישהו שם מכיר מישהו אחר ולפתע יש הזדמנות לעבודה, ישנה מוסיקה שהיו רוצים שמישהו ישמע וזה עשוי להיות החלק הבא של חייהם. האפשרויות ליצירתיות שלהם מתרחבות ופורחות באופן שלא היה כך לפני כן והחיבוריות הזו משנה חיים!

 

ברצוני שתשובו לרגע לתקשור ואני עומד לספר לכם על ה'שדה'. הוא מוחשי, אמיתי, הוא פיסי, אולם אינכם יכולים לראותו. התודעה שלכם יכולה להתחבר אליו. הכל נמצא ב'שדה'. הפוטנציאלים נמצאים בו - לא העתיד - פוטנציאלים המבוססים על מה שבני אדם חושבים לגבי מה שיקרה בהמשך.

כל מחשבה, כל תודעה, כל פרויקט בתהליך בדרך - החיוביים והשליליים - כולם הולכים ונמצאים ב'שדה'. מה יקרה אם תוכלו להתחבר לכך?

התודעה היא פיסיקה. ה'שדה' קיים והיכולת שלכם להיות בעקביות/לכידות איתו הוכחה בשנים האחרונות עם קבוצות של אנשים בעלי מחשבות דומות שראו את השפעתם על קבוצות אחרות. וישנם מומחים המעורבים בכך המגלים שה'שדה' הוא כמו מדיה חברתית 'על סטרואידים', זהו משהו הרבה מעבר למה שביכולתכם לדמיין אותו.

 

ה'שדה' לא יגלה לכם את העתיד אולם לפתע תוכלו להיות מחוברים אליו בדרך שיוצרת סנכרון. במילים אחרות, לדברים שאתם רוצים בחייכם, למערכות יחסים שאתם רוצים ואינכם מוצאים. מתחילים לקרות דברים שונים כאשר אתם מתחברים ל'שדה'. מערכות יחסים ממושכות שאולי אתם חושבים שמוטב שלא יהיו לכם ושאינם יכולות להשתנות מכיוון שהדברים שאתם זקוקים על מנת לשנות אותם לא יתרחשו - ובכן, הם יתרחשו...

הסנכרון יסיר אתכם מהדברים שאתם חושבים שאתם תקועים בהם - זה הכל חלק מן ה'שדה'. לפתע אתם מחוברים לא עם תודעה שיודעת דברים אלא עם תודעה שאתם יודעים שהיא נראית ומובנת - מדיה חברתית אזוטרית יפהפיה בה הדברים מתחילים להיות מובאים אליכם בחיים לטובת מערכות יחסים ומקומות עבודה..

מה הלאה, למי יש עבודה, למי יש דברים שיתכן שאתם מתעניינים בהם מכיוון שיתכן ותצטרכו לשנות מסלול מקצועי.. היכן הם, כיצד תוכלו למצוא אותם..

דמיינו מדיה חברתית שהיא המחשבות של כולם, ובמיוחד בקבוצה הקרמתית שלכם. ולכן ישנם אלה שאתם חושבים שהם כה ברי מזל כאשר הם נתקלים במשהו כה יפה שהוא מחוץ לסיכוי שאי פעם יראו אותו וזה בדיוק מה שהם זקוקים לו! או אנשים הפוגשים האחד את השני מחוץ לאפשרות שזה היה יכול לקרות, והם הופכים לשותפים עסקיים או שהם מתאהבים..

ואתם תוהים מה הם עושים ומה יש להם שאין לכם, והם משיבים שיש להם הדמייה של החיים ושהם מחוברים ל ה כ ל!

 

האם זה נשמע מוכר? להיות 'אחד' עם הכל הוא מושג ישן מאוד, יקרים, כבר מתחילת החשיבה האנושית אודות האל. להיות 'אחד' עם הכל הוא התיאור של 'להיות בשדה', להיות 'אחד' עם הסנכרון שאפילו לא חשבתם שיכול להיות שם ושמגיע עדיכם, ולאחר מכן אתם מגלים שאתם בעצם הם הסנכרון הזה של אחרים שגם הם נמצאים ב'שדה'..

אני מקווה שאני מסביר זאת כהלכה. זוהי הדמייה של החיים שהיא מעבר לכל דבר שאנשים רגילים יחשבו אי פעם שזה אפשרי, אנשים 'רגילים' במובן שהם אינם בהכרח מחוברים לתקשורים שכאלה או שמבינים שזה אפשרי או ניתן לעשיה, ויתכן אפילו שהם 'מגלגלים' את עיניהם רק מעצם המחשבה הזו בלבד, ועדיין זה הוכח וזו פיסיקה, זה נמצא כאן ואנשים עושים ומתרגלים זאת.

ומה בנוגע אליכם? האם תוכלו לעשות הדמייה של החיים שרואה אתכם בריאים ומחוברים ל'שדה', ויודעים שמעבר לפינה מחכים לכם הדברים שאתם זקוקים להם ושאינכם יכולים לראות אותם. אתם שרויים במתח ובדאגה - מה אם תוכלו להירגע לרגע, לנשום לרגע ולומר "אני מחובר/ת ל'שדה', נדיבות תגיע אלי. אדחוף ואפתח את הדלתות שנמצאות שם לפני במקום שאתעלם מהן, מכיוון שיתכן ומצידן השני ישנו כל מה שביקשתי... אחפש במקומות שלא חיפשתי לפני כן מכיוון שלא חשבתי שיהיה שם משהו עבורי, אולם כעת אני יודע/ת שיש שם משהו...

כך הדברים פועלים.

 

מי אתם? מה אתם עושים? מהו הדימוי שלכם לגבי עצמכם כרגע? האם אתם מודאגים לגבי ארצכם, לגבי הפלנטה, האם אתם מודאגים לגבי מערכת היחסים שלכם או עבודתכם?

מה אם הייתי מספר לכם שהכל נמצא ב'שדה'... אם תתחברו ל'שדה', הדבר הראשון שתמצאו הוא שלווה. תוכלו לומר "הנדיבות היא שלי"... כאשר תתעוררו בבוקר אתם יכולים לתהות "מהו הדבר הנדיב שאוכל לעשות היום עבור מישהו אחר מכיוון שזה יגיע אלי באותה הדרך".. אתם יכולים לומר "רוח יקרה, אני מחובר/ת ל'שדה' ואני מדמה את חיי ככאלה המביאים אלי דברים נדיבים שיפתרו את הנושאים שיש לי כרגע בדרכים שאיני יכול/ה אפילו לדמיין".

 

זה קרה לאנשים כה רבים, יקרים, וזהו הצעד הבא שרציתי לספר לכם אודותיו.

ההדמייה של החיים הוא הכלי שיש לכם. זה יפתור דברים כה רבים, לא בהכרח עבורכם לבדכם אלא גם לאלה שמסביבכם. כך זה פועל. דברו יום אחד עם אדם צעיר על הרשת החברתית, פקחו את עיניכם למה שעשוי להיות זמין ב'שדה'..

 

עד שאשוב בפעם הבאה,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020