Light Connections
 
 

 

הדמייה של החיים - בריאות - מאי 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

זהו תקשור המשך בסדרה של הדמייה של החיים. הרוח אינה מצויה בתוך ארון, היא אינה בחשכה. המקור הבורא היוצר בחייכם יודע מה מתרחש ומה אתם עוברים וחווים. אנחנו שותפים באנרגיה ובכל מה שתאפשרו לנו לקחת בו חלק.

ישנם רבים כל כך הכורעים על ברכיהם ואומרים שהם אינם יכולים עוד ואינם יודעים מה לעשות בהמשך והם יוצאים מאיזון, ולאחר פונים "רוח יקרה קחי את ידי ובאמצעות הסנכרון והבריאה של התודעה הראי לי באינטואיציה מהו ההמשך ומה עלי לעשות".

זה לא יקרה בהבזק של רגע, זה לא יגיע מן השמיים, זה יתפתח במשך הזמן בעודכם עוברים מתפישה ישנה לתפישה חדשה. אני מדבר לרבים כאן שיגלו במהלך החודשים הבאים את הצעד הבא בחייהם. רבים כל כך עושים שינויים רבים. שינויים שאתם דורשים כעת מהממשלה שלכם, שינויים שתדרשו מעצמכם וממשפחתכם, והשינוי העיקרי שסוף סוף תדרשו יהיה במערכת היחסים עם אלה שעמדו מאחוריכם, לצדכם, לפניכם, המריעים לכם ומבקשים שתטלו את ידם ותאפשרו להם לעזור לכם ולהיות שם עבורכם. נדרשת לכך בחירה חופשית. לא תהיה כל התערבות.

 

זה היופי בתודעתם של בני האדם המחליטים לפתע לדמות מחדש את מה שלימדו אותם ואת מה שהם חושבים שהם יודעים, למשהו אלגנטי וגדול יותר. זה אינו מפחית ממה שלמדתם, יקרים, זה פשוט מגדיל את זה יותר.

רבים מכם למדו בשלב די מוקדם על אהבתו היפהפיה של האל, הבורא, הרוח, המקור. זהו מקור אוהב וחומל, ורובה של הפלנטה מאמינה בכך, ויודעת זאת. אולם יקרים, בניתם סביב זה את הסיפור בגרסת הילדים, מצד אחד כל מכלול החוקים והעקרונות המתארים את אהבתו של האל, ובהמשך מספרים לכם שהעיצוב נוצר מאדם חסר תפקוד שמענה את ילדיו - לא כעת אולם מאוחר יותר ולנצח, במקום שאינו קיים ושאתם המצאתם אותו - גיהינום. האם זה מתקבל על הדעת שהמקור הבורא היוצר, המקור האוהב הזה שאוהב אתכם מעבר לכל שיעור או מידה, יעשה דברים כאלה, והתשובה היא שלילית, מכיוון שזהו הסיפור בגרסת הילדים.

 

ההדמייה מחדש של החיים היא מעבר לסיפור הילדים הזה. סיפרנו לכם על השולחן הבסיסי - כמטפורה לחיים - שאתם יושבים מסביבו עם התרבות שלכם, עם הוריכם וכל מה שהם סיפרו לכם, עם העבודה שלכם ומערכות היחסים, ואתם מדמים את חייכם בדרך מסוימת. וברמה הבסיסית הזו של ההדמייה ישנה הישרדות ללא כל קשר ליכולותיכם לברוא משהו. אתם זזים הצידה מהדרך, דואגים כל הזמן ומרגישים שאתם קורבנות של החיים ושל העולם - זהו הדימוי של חייכם. אתם מחליטים להישאר בביתכם ועוטים מסכה גם אם אין שם איש מלבדכם. זהו דימוי שכיח עבור אלה המרגישים שאתם חוזרים למצב של סיכוי ולמזל שיתכן שיש לכם או אין לכם כזה בשולחן ההדמייה המקורי הזה של החיים.

 

היו אלה שהבינו שמשהו עשוי להיות זמין ושפשוט רק דיברו עליו לפני כן באופן מטפיסי - היכולת להתערבב בעקביות/לכידות של הפיסיקה עצמה, באמצעות התודעה, ולסלק את האקראיות מחייכם. ובמילים אחרות, לשלוט על מה שיגיע אליכם מחר באמצעות אינטואיציה, תודעה, ציפייה והדמייה - נדיבות, דברים טובים, סנכרון, דברים שיתרחשו ברצף שלא יכלו להתרחש לעולם אלא אם כן הייתם ממש ברי מזל. ותגלו שישנם אלה שהם ברי מזל יום אחר יום, ותשאלו אותם מה הם עושים וכיצד הם עושים זאת כדי לחוות את הדברים האלה.

והם יספרו לכם שהם מדמים את החיים ממש כאילו שהיו יושבים במסעדה והיו מזמינים את הארוחה מהתפריט - אתם רואים את מה שאתם מצפים לו, יקרים. ואם תשאלו כיצד זה יכול להיות ומהו המנגנון שעומד מאחורי המחשבות ושינוי המציאות שאין לכם כל קשר לכך - הרי שיש לכם קשר גדול לכך, אתם נמצאים בעקביות/לכידות עם הפיסיקה על הפלנטה, עם ה'שדה' המערב את הפוטנציאלים של כל אחד העושה הכל. כאשר תתחילו לחכות ולצפות, ליצור ולראות דברים - אתם תשפיעו על ה'שדה' וזה ישפיע על הסיכוי או האקראיות, וכאשר אתם אחראים הרי שאין כל קורבניות.

 

הבה ונמשיך עם ההדמייה בקשר למשך הזמן שאתם עתידים לחיות [קריון מצחקק בהנאה..] ואתם תאמרו שאיש אינו יודע זאת, שזה אקראי ושכל דבר יכול לקרות... באמת? סביב איזה שולחן של דימוי אתם יושבים?

מה אם תחליטו להתחיל לדמות תודעה בה אתם בריאים עם מערכת החיסון שלכם שתהיה חזקה יותר מאשר היתה אי פעם - מה יהיו התוצאות של זה? ותאמרו שהרחקתי לכת בכך שתוכלו לחיות חיים ארוכים יותר רק מעצם הדימוי של זה, ובכן זה אפשרי, ואתם יכולים לעשות זאת. האם אלו באמת חדשות עבורכם?

תודעה גבוהה יכולה להגיע למקום בו אתם למעשה מדברים עם המבנה התאי שלכם, עם עצמכם! אתם אחראים על זה. ללא כל קשר לשמות שהם מעניקים לזה או מה שאומרים שעובד מבלי שאתם חושבים על כך - אתם עדיין אחראים על כל זה.

זו התודעה שלכם בגופכם, התאים שלכם, הדם שלכם, כל הדברים שהנכם. נטייתכם היא להביט למטה על גופכם כאילו ואינו שייך לכם. המוח שלכם שם והתודעה בראשכם ואתם מביטים מטה ומקווים שהכל עובד שם.. [קריון מצחקק בהנאה..]

אתם אומרים שזרועכם כואבת, האצבע כואבת, או שאתם כואבים - התחילו לדבר לגופכם באופן שאתם דורשים את הגישה של 'להיות הבוס' של המבנה התאי שלכם.

מהו הדימוי של חייכם? מהי ההדמייה שלכם לגבי בריאותכם? האם אתם פשוט קיימים ומקווים שלא תידבקו במחלה? האם אתם פוחדים מכך או האם אתם מתבוננים בכך בדרך האומרת שיש שם נדיבות ושאתם האחראים.

 

הבה ונתקדם מעט יותר הלאה. איזו עדות יכולה להוכיח שדבר כזה יכול להיות אמיתי שהתודעה תשפיע על בריאותכם?

הבה נדבר על מישהו היפוכונדרי - אתם ודאי מכירים מישהו כזה, שהחליט בשלב מוקדם בחייו לפחד מכל דבר. הוא לא יגע בידית של דלת מכיוון שעלול להיות שם משהו שיפגע בו, הוא פוחד שיידבק בקורונה... שותפי (לי קרול, ת.ג.) מספר את הסיפור אודות חברו הטוב מבית הספר שפחד מכל מחלה כלשהי ושנדבק במהלך חייו בכל המחלות 'ממש בזמן'. עכשיו אנחנו מבינים שזה היה התפריט ממנו הוא הזמין את הדברים. הוא דימה את פחדיו אל תוך המציאות! כמה מכם מכירים אנשים כמותו שכה פוחדים ממחלות עד שהם נדבקים בהן, או מתים ממשהו שהם כה פחדו ממנו.

חברו של שותפי מת מהדבר ממנו פחד הכי הרבה. הוא הזמין זאת ונדבק בזה, וזה קיצר את חייו. איש מעולם לא סיפר לו שהיתה לו בחירה שלא לפחד! שיתכן והוא היה יכול לדמות את עצמו בריא!

תודעתכם יכולה לרפא אתכם. אתם יכולים להבין את החלק של הפחד אולם שואלים האם הריפוי והבריאות אפשריים באמצעות ההדמיה של זה. כבר אמרתי זאת בעבר, וברצוני שתשמעו שוב שאתם כבר עושים זאת במשך מאות בשנים וטרם פענחתם זאת.

כיצד תגדירו את תפקודה של ההומאופתיה, אותן תמציות זעירות הנכנסות לגוף האנושי, תרופות שלפי המדע הן קטנות מכדי להשפיע על משהו. בהומאופתיה הכימיה אינה באמת מעורבת, ועם זאת התמציות נועדו למחלות מסוימות ולדברים מסוימים. התמצית שתקחו מתחת ללשונכם היא תרופה הומאופתית, זו הוראה מהתודעה, זהו התפריט. אתם נותנים הוראות לגופכם באמצעות התמצית הזו שהמדע טוען שאינה יכולה לעשות דבר, אתם שמים אותה מתחת ללשונכם ואתם נרפאים.

האירופאים מכירים ויודעים על ההומאופתיה במשך מאות בשנים, האמריקאים עדיין מגלים אותה. טרם גיליתם יותר על כך מכיוון שיש לכם ממסד רפואי המספר לכם שהיא אינה עובדת... מדוע שלא תחשבו על כך מחדש, תדמו זאת מחדש למשהו שההיסטוריה הראתה שזה פועל. התחילו לתהות מדוע, נסו זאת בעצמכם.

מגיע גילוי לארה"ב. בשנים האחרונות התחלתם לפתע לקנות מזונות בריאים יותר [קריון מצחקק בהנאה..] האירופאים גידלו את המזון שלהם מאז ומתמיד, חיו חיים ארוכים יותר ולא מתו ממחלות לב או מרדיקלים חופשיים ושאר דברים. ולפתע האמריקאים החלו לגלות את המזון הטבעי, האורגני. נהגו לצחוק עליכם כאשר חיפשתם משהו אורגני בחנויות המזון המהיר וכעת יש להם מוצרים אורגניים. זוהי התעוררות להגיון בריא.

ומגיע משהו נוסף, אמריקאים - ההומאופתיה עובדת! בקרוב תמצאו זאת בחנויות, באותה הכמות שיהיו שם שאר התרופות. וכך זה קיים גם באירופה המקדימים בכך את האמריקאים. גם שותפי האמריקאי גילה זאת כאשר היו לו בעיות בעורקים שלו כתוצאה מאכילה גרועה ובזמנים גרועים וכל אותם הדברים שאתם מתחילים כעת ללמוד אודותיהם.

קיימת עדות לכך לשני הכיוונים שמה שאתם חושבים משפיע על בריאותכם. אם תפחדו ממחלות הרי שתביאו זאת על עצמכם, ואתם גם יכולים להורות לגופכם להירפא, באמצעות תרופות הומאופתיות או שלא באמצעותן. אלו פשוט מערכות של הוראה שנוצרו על ידי התודעה, הנכנסות לתוך גופכם הרואה את ההוראות האלו מהתודעה ואתם נרפאים. זו אינה תגובה כימית!

 

חשבו על כך, זוהי הדמייה מחדש של חייכם.

כמה מכם פוחדים לצאת עכשיו מבתיהם בעקבות מה שעלול לקרות או מה שסיפרו לכם שעלול לקרות, או גרוע מכך. בסופו של דבר כל העולם ישתחרר מזה, הגבולות יוסרו בסופו של דבר, אולם זה יקח שנים להעלים את האפיון השלילי של כל מה ש'נאפה' לתוככם בחודשים האחרונים האלה, ויהיו אלה שימשיכו לעטות מסכות לתמיד! ואם תשאלו אותם מדוע הם עושים זאת הם פשוט יענו שככה זה... אולם למעשה הם באמת פוחדים שהם יידבקו ושזה כה מסוכן. יתכן והם לא יידבקו היום, אולם הם יידבקו באופן וודאי ממה שעתיד להגיע בהמשך מכיוון שזה כמעט כמו שהם הזמינו זאת עבורם!

 

זה משהו חדש. התכונה והאפיון אינם חדשים אולם הפעולה הכל כך עמוקה ומשמעותית היא חדשה! אתם תתחילו לראות את אלה שיוכלו לדמות פחות טוב ואת אלה שיוכלו לדמות היטב. תהיה קבוצה שלמה של אנשים שיתחילו לחיות חיים ארוכים בהרבה, וקבוצה שלמה של אנשים שיתחילו למות בגיל צעיר יותר. הדבר היחידי שיהיה משותף ביניהם הוא שהם ... בני אדם... [קריון מצחקק בהנאה..]

חלק מהם יפחדו מצילם שלהם מכיוון שכך אימנו אותם להיות, וחלק אחר יתחילו לחשוב על עצמם בתודעה גבוהה יותר ויאמרו "אני עומד/ת לדמות דברים ובתודעה של ההדמייה שלהם אני יוצר/ת אותם: בריאות טובה יותר, מערכת חיסון טובה יותר". הם יתעוררו בשמחה מדי יום ויאמרו "אני מצפה לנדיבות היום, לסנכרון טוב שאיני יודע/ת שאפילו עתיד להגיע היום. ואם זה לא יגיע היום הרי זה יגיע מחר, מכיוון שאני יכול/ה לדמות זאת, לראות זאת, ואני יודע/ת עכשיו שקיים מנגנון יפהפה."

 

זה אינו נפרד מן האל, יקרים, זה מושרש בעקביות/לכידות עם המקור הבורא היוצר שהעניק לכם את היכולת הזו! זהו היופי של בני האדם המתפתחים הרחק מעבר לעולם בו דימיתם את עצמכם בקורבניות, עם סיכוי, ומתחילים לחשוב מחוץ לקופסה.

 

בעודי מסיים, המטפורה שלכם היוצאים מבתיכם ופותחים את הגבול כך שתוכלו לחבק האחד את השני. המטפורה של הזחל היוצא מהגולם שלו, מגיח ומגלה בשמחה להפתעתו שהוא יכול לעוף ושהוא לא ידע על כך לפני כן וחשב שהוא רק זחל...

 

אני מקווה שהבנתם זאת. זה יפהפה. אלו חדשות טובות. זוהי הסיבה שאני נמצא כאן.

חשבו על הדברים האלה, בני אדם, מכיוון שהם שייכים לכם, זוהי השושלת והמורשת שלכם כנשמות עתיקות על הפלנטה הזו מתבוננים בי בעודי עומד לפניכם עכשיו.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020