Light Connections
 
 

 

הדמייה של החיים - סיכוי - מאי 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

מבורכים הם בני האדם המביטים סביבם היום ורואים את האמת במקום מה שרק מוקרן כאמת, הבוחרים באופן בוגר לראות שיתכן ואתם שרויים בשיעור במקום בכישלון, ויתכן שזהו בדיוק המקום בו עליכם להיות, מתנגדים לכל אותם דברים שהיה צריך להתנגד להם כבר לפני זמן רב, ויוצרים יושרה חדשה בדברים שהיתה אמורה להיות בהם יושרה אולם היא חסרה שם, ובו בזמן גם שולחים אנרגיה לאותם אלה שנמצאים בצרה.

 

אני יודע מה מתרחש, לוס אנג'לס. הרוח אינה נמצאת בחשכה או במקום כלשהו בעננים. הרוח שוכנת בלבכם, נמצאת בביתכם, בגופכם, והיא חלק מכם כיום.

הכעס שהוא מטריד עבור אנשים כה רבים, החרדה המפחידה אנשים כה רבים הם משהו שיש לצפות לו כאשר אנשים כועסים על החשכה. ועליכם לכעוס! מכיוון שאתם יצורים של אור, וכאשר אתם חווים את כל אותם הדברים שאתם חווים כעת, הרשו לי להזכיר לכם שהאור מנצח למרות שזה אינו נראה כך. האור מתגלה לאחר שנחשפים דברים חשוכים, והם אכן נחשפים ברבדים כה רבים...

 

ברצוני להתחיל בסדרה של תקשורים, שנכנה אותם 'הדמייה של החיים'.

יהיו אלה שישמעו את התקשור הזה במקומות מסוימים ובדרכים מסוימות באמצעות המדיה ההמונית שלכם, והם יתאכזבו, מכיוון שזה יהיה רק התקשור הראשון והם יתהו היכן שאר התקשורים הבאים. זה לא יהיה מובן עבורם. ואם אלה אתם, יש לי מעט מידע עבורכם - זה אינו כה קשה לגלות או לחפש היכן מועלים שאר התקשורים על פי סדרם.

 

ברצוני שתדמיינו מטפורה שהאנושות ואתם, מאדם אחד ועד למיליארדים, יושבים מסביב לשולחן. יתכן ואלה אתם ומשפחתכם, או שזה רק אתם אם אתם לבדכם, והחברה, או אתם ותרבותכם. השולחן מייצג את החיים ואת כל הדברים שאתם מאמינים שהם החיים. הוא מייצג את ההחלטות שאתם מחליטים על פי השולחן הזה.

זה מתחיל כאשר אתם מאוד צעירים ולומדים אודות השולחן הזה, ועם מה שהוריכם סיפרו לכם שתהיו בטוחים אם תעשו כך וכך, מכיוון שדברים יכולים לקרות בכל רגע ואינכם רוצים להיות במקום הלא נכון כאשר זה יתרחש...רבים יכנו זאת מזל, ואחרים יכנו זאת סיכוי, אותו דבר שיגרום לכם לנוע כך שתמיד תהיו במקום בטוח ולא במקום בו דברים יכולים להתרחש ואתם יודעים היכן הם.

זה מעצב את מה שאתם מרגישים אודות החיים, מה אמור להגיע ומה שאתם עושים, זה מעצב את מה שאתם מרגישים לגבי עצמכם, ולמעשה אלה הם החוקים של החיים.

עבור רוב האנושות, אתם יושבים מסביב לשולחן הזה במשך עידנים, ואין זה משנה מה היתה התרבות שלכם או מי שהייתם. והנפש שלכם מתחילה לנתח.. וקיימים גם פחדים בדברים האלה מכיוון שתמיד יכול להתרחש משהו בכל רגע נתון.. יש להיזהר שלא להיות במקום הלא נכון, בזמן הלא נכון מכיוון שמשהו עלול לקרות. וזה קשור לכל מה שאתם עושים, אלא שאינכם יודעים זאת. כך מלמדים אתכם שהדברים פועלים ושהחיים מלאים באקראיות. ושוב, מזל.

 

אתם אומרים שישנם אנשים ברי מזל וישנם אנשים שאינם כאלה, ואם אתם מגלים שכמה מחבריכם אינם ברי מזל אתם אומרים לעצמכם שלא תנהגו כמותם מכיוון שאינכם רוצים שיקרה לכם מה שקרה להם. זה מניע אתכם בדרגה מסוימת חזרה מכיוון שאתם נוכחים לדעת שהוריכם צדקו ושיש לצפות שבכל רגע תגיע 'פורענות' כלשהי...

 

הבה נעצור לרגע.

הרוב נמצאים שם עם החוקים האלה לחיים. והם רבים. עבורם ההדמייה לחיים היא הדמייה של זהירות שלא להיות במקום הלא נכון, אמונה באקראיות ושכל דבר יכול לקרות, פחד שהם עלולים להיות במקום כלשהו ומשהו יקרה - כל אותם דברים שסיפרו להם, החרדה, הפחד, הזהירות...זהו הדימוי שלהם לגבי החיים.

 

זוהי המגיפה הראשונה של החברה שלכם והיא תשפיע על ההדמייה של החיים של מיליוני בני אדם. אספר לכם משהו שאתם יודעים: הפחידו אתכם כל כך הרבה במשהו זמני שייעלם. יהיו אלה שכל כך פוחדים והם לא יצאו יותר מבתיהם למשך שארית ימי חייהם. איני מתלוצץ - אתם תגלו זאת בהמשך...

יהיו אלה שירצו לעטות מסכה לכל מקום שילכו אליו למשך שארית ימי חייהם בעקבות הפחד שהטמיע את עצמו בדימוי החיים הזה שמתרחש כרגע.

העיתונות לא עזרה לכם מכיוון שהיא הלמה ו'כתשה' זאת אל תוך דעתכם בכך שלא העניקה לכם גם את החדשות הטובות יחד עם החדשות המטלטלות. ככל שצפיתם בחדשות הרעות וככל שזה 'הלם וחבט' בכם כך זה השפיע על דימוי החיים, והפך להיות שינוי עבורכם, דימוי החיים שלכם של הזהירות מכיוון שזה עלול לקרות שוב ולא תדעו מתי משהו יקרה ויפגע בכם.

 

ברצוני שתהפכו את הדף לרגע - זהו ביטוי ששותפי (לי קרול, ת.ג.) ואני משתמשים בו, האומר שנשנה לרגע את הנושא ולאחר נשוב לדון בו.

בשנים האחרונות התרחש משהו מדעי ומדהים לחלוטין עם רעיונות של תגלית מסוימת. לרוב האנושות הבוחנת זאת אין כל מושג מה התגלית הזו מספרת למעשה. מדובר ב'פרויקט התודעה העולמית' שנעשה בזרם המרכזי, באוניברסיטת פרינסטון המהוללת (בניו ג'רסי ארה"ב, ת.ג.). חפשו זאת. מה שהפרויקט הזה הראה עדיין שנוי במחלוקת (ניסו למצוא חריגות במדידות רק בעת מאורעות חריגים שהסעירו את האנושות כולה, ת.ג.). אמנם לא ניתן להתווכח עם התוצאות אולם ניתן להתווכח עם המשמעות שמעניקים להן.

הפרויקט הזה הראה שתודעה משנה סיכוי בהוכחה מדעית המבוססת על מחוללי מספרים אקראיים - שבאופן מטפורי 'מטילים קוביות או מטבעות' - כולם הסתנכרנו לרגע בתאריך 11 בספטמבר (אסון מגדלי התאומים, ת.ג.), כאשר התודעה ההמונית התאחדה יחד בחמלה ששינתה את הסיכוי כולו של הפלנטה רק לרגע, והדברים שחשבתם שהם אקראיים כמו הטלת קוביות, לפתע התאחדו והיתה לכידות וכולם הראו לרגע אותו מספר, וכל התרשימים 'השתגעו' לרגע..

ואם תשאלו ובכן כיצד זה משפיע עליכם, הרי שאציג בפניכם את הרמה השניה של הדמיית החיים:

אלה שבאמת הבינו את משמעות התוצאות אמרו שמה שהם חושבים עשוי לשנות את האקראיות. זהו מושג מטפיסי ואזוטרי שנלמד מזה שנים רבות בדרכים כה רבות!

אתם מאמינים בעוצמתה של התפילה, באנשים המתפללים ובדברים שקורים להם בעקבות זה, אולם אתם מאמינים שזה כלל לא היה קשור אליכם ושהיתה לכם עוצמה אחרת ממעל שעשתה זאת.. - וכעת אוניברסיטת פרינסטון טוענת שכנראה אתם עשיתם זאת בעצמכם...

 

הרמה השניה של הדמיית החיים נועדה לאלה המבינים אותה. מה אם האופן בו אתם מציבים את הציפיות שלכם לגבי מה שקיים שם משנה למעשה את האקראיות של המקום בו תהיה ה'פורענות' [קריון מצחקק בהנאה..] - וזה מדעי!

לפתע התודעה היא 'שחקן' במשחק עם הפיסיקה ומשנה את מה שחשבתם שאינו ניתן לשינוי - סיכוי, אקראיות, מזל.

 

הגעתי לכאן לפני 31 שנים ומסרתי לכם כבר בחלק מהתקשורים הראשונים שלי שביכולתכם לשנות את עולמכם ואת מציאותכם באמצעות האופן בו אתם חושבים.

האנשים האלה שיושבים מסביב לשולחן האחר ויש להם דימוי אחר לחיים אומרים "אני מתעורר/ת הבוקר נדיב/ה ושמח/ה מכיוון שיש לי שליטה על האקראיות שכל כך פחדתי ממנה בעבר. אני מצפה לנדיבות בחיי, אני מצפה שדברים טובים יגיעו אלי".

יהיו אלה המאזינים או קוראים את הדברים שיאמרו לי שזה חמוד מאוד ושהם כבר שמעו את הדברים האלה - אלא שעתה ישנה הוכחה שזה עובד. אתם יכולים לכנות זאת 'חוק המשיכה' או כל משהו אחר שמישהו אחר לימד כך, אולם זה אמיתי! אתם מביאים לחייכם את מה שאתם מדמיינים! אתם מביאים לעצמכם את מה שאתם מדמיינים, מי שהנכם ומה שמסביבכם!

 

יקרים, מיליונים מתחילים לגלות את הדימוי החדש הזה של החיים. אולם זה אינו בהכרח מה שאתם חושבים. אין מדובר בכך שתסעו ללאס ווגאס ותתעשרו שם ממכונות המזל...[קריון מצחקק בהנאה..] איננו מדברים על כך. אנחנו מדברים על עקביות/לכידות של יופי עבורכם, שהדברים מסתדרים עבורכם, שמתרחש סנכרון שלא יכולתם לתכנן אותו ואתם צוחקים לקראתו - הנה זה קרה וזה קרה, וזה אינו משהו אקראי... ואתם מבינים שזה מה שדימיתם..

זהו כלי גדול ובימים אלה הוא משופר עבור כולם.

 

זוהי הרמה השניה, וישנם הדמיות חיים נוספות בתחומים כה רבים מעבר למה שסיפרתי לכם כעת...

זהו היופי של להיות בני אדם בזמנים האלה ובמקום הזה בחייכם, המתעוררים לדברים שחשבתם שהם מסוכנים, אקראיים, שאין לכם כל סיכוי, ולפתע מבינים שכן יש לכם סיכוי מכיוון שאתם הם האחראים לגבי מה שעתיד תבוא.

חשבו על כך - האם זה אמיתי או שאינו אמיתי? מדוע שלא תנסו זאת לפני שתנידו בראשכם ותאמרו שזה מטופש.. אל תהפכו זאת למשאת נפש נכספת. היו מאותם אלה שיפנימו זאת ויעשו כמיטב יכולתם לברוא את מה שהם מדמיינים, ושדימוי החיים שלהם ישתנה.

מושג חדש - הדמייה של החיים - שלמעשה כבר היה קיים כאן מזה זמן רב.

 

אני קריון המאוהב באנושות מסיבה טובה, מספר לכם דברים שעליכם לשמוע כעת לטובת מה שאתם עומדים לחוות כצעד הבא כאשר השמש תתחיל לזרוח... [קריון מצחקק בהנאה..]

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020