Light Connections
 
 

 

זמני הקץ - בדיקה מחדש - אוגוסט 2006

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

אני יותר מכך, האם אתם יודעים? עבור אלה מכם היכולים לראות את הצבעים, הם נמצאים כאן עתה. הם נכנסו במהירות מכיוון שאלה היושבים בכיסאות ציפו להם ורוצים אותם. הפמליה יושבת למרגלותיכם. הם הגיעו למקום זה מלאים באהבה, ואני יותר מאשר קריון מהשירות המגנטי. אני מלאך, ממש כמותכם, מדבר באמצעות בן אדם, ואתם מכנים זאת תקשור.

אנחנו מזמינים אתכם להרגיש שבמקום זה ישנה אנרגיה מקודשת, שהיא מעבר לסך השלם. כמה מכם לא רק ירגישו זאת, אתם תחוו זאת. אתם תהפכו לה ותעזבו שונים מכפי שהגעתם. בשעה שתחוו את האנרגיה, אתם תדעו לאט שמסר זה הוא אמיתי, ויתכן שתתהו מי הוא האל.

מעבר למכלול החוקים, העקרונות והאמונות של הדתות שאתם חוגגים, נהנים ואוהבים אותן, קיימת אנרגיה גדולה יותר - אנרגיה שמקיפה אתכם בדרך הרבה יותר גדולה מכפי שאי פעם הרגשתם שיכולה להיות...

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) ציין בפניכם שהאנרגיה של ה-11:11 הגיעה בשנת 1987 - בזמן ההתכנסות ההרמונית. הוא דיבר על האנרגיה הזאת וכיצד היא השפיעה באופן קיצוני על הפלנטה הזאת ועל כל מי שנמצא בה. בבחירה החופשית, רובכם לא הרגשתם בכך, וכמה מכם אפילו כלל לא ידעו על האירוע הזה. וכך צריך היה להיות, מאחר וזה היה אירוע שעסק בפוטנציאלים, בעתיד ובאנרגיות שאינכם יכולים להושיט את ידכם בקלות ולגעת בהם. אולם אשאל אתכם מה קורה עכשיו כאשר אתם כן יודעים? האם זה משנה משהו?

 

אני מביט בקבוצה הזאת ואומר לכם שאני מכיר את שמותיכם. אני יודע מי נמצא כאן. נהדר עבורי להיות כאן! אני הוא זה שנפרדתי מכם בצדו האחר של המעטה/צעיף כאשר יצאתם לדרך. אני ראיתי את הצבעים האלה, וכמה מפוארים הייתם במעבר. דיברתי אליכם באנרגיה של תקשורת שאינה ליניארית, דיברתי ושאלתי אתכם האם אתם מוכנים לעשות זאת, ואתם עניתם שמעולם לא הייתם מוכנים יותר, ושאתם עומדים להגיע בזמן של הבטחה על מנת לחולל שינוי.

 

אני עומד לומר לכם משהו בני אדם: אלה מכם אשר שומעים זאת או קוראים מאוחר יותר הם אלה אשר ישנו את הפלנטה ויביאו אותה אל הרטט אשר לו מצפה שנת 2012. זוהי השושלת שלכם. זו המטרה האלוהית שלכם בחיים במסגרת הבחירה החופשית. זו הסיבה לשמה הגעתם. זו הסיבה שאתם קוראים את המילים על הדף הזה. אני רואה מי קורא, למרות שאתם אינכם יכולים לראות. אתם תקועים במסגרת זמן אשר הולמת את מי שהנכם. אני רואה את הפוטנציאלים של אלה אשר עיניהם מביטות בדף ושל אלה אשר אוזניהם מאזינות באמצעות המכשירים האלקטרוניים.

לכן אני שואל אתכם, כל אחד מכם, האם אתם מחשיבים את עצמכם ללוחמי אור? האם אתם מחשיבים את עצמכם למגדלורים רוחניים, או האם אתם רק חיים מיום ליום? האם אתם מחשיבים את עצמכם לאדם רוחני? האם יכול להיות שקיים מלאך בתוככם?

כאשר אתם מביטים במראה, מה היא אומרת לכם? האם אתם רואים רק בן אדם שמזדקן, או האם אתם רואים אלוהות? האם אתם רואים משהו לאהוב?

אנחנו אוהבים להפעיל את אנרגיות המודעות האלו, אנרגיות האלוהים שבתוך הדנ"א שלכם. הרובד העשירי הוא אנרגיית הדנ"א הבין ממדית המאפשרת את האמונה... זהו רובד ממשי של אנרגיה שקיים בתוככם, שמשתף פעולה עם הסקרנות הרוחנית שלכם לגלות את האל שבתוככם!

חשבו עד כמה זה מורכב ויפהפה! הוא מייצג מודעות של האל שבכם. אם תתחילו לראות את עצמכם באופן שונה, אתם תראו את האלוהות שבפנים. אתם תראו בעיניכם את המאסטרים של העידנים. ותדעו שמה שאני עושה כאן הוא נכון, אמיתי ומתוזמן באופן מושלם.

 

כל המידע שאי פעם נתתי לכם נועד לאפשר לכם בחירה מסוימת כלשהי של אמונה, כך שתוכלו לנווט את הפלנטה הזאת לכיוון של שלום. אני מעביר את המסר זה באמצע אוגוסט שנת 2006 [זמן בו היתה התלקחות של אירועים בישראל - מלחמת לבנון השניה וחטיפתו של גלעד שליט, ת.ג.] לעתים רחוקות אני נוקב בתאריך של המסרים האלה, אולם ברצוני שתדעו עכשיו מדוע אני עושה זאת.

ישנם אלה הפוחדים והם בוחשים בדואליות. החששות שלהם עולים לפני השטח מכיוון שיש צרות בישראל, הם אומרים, והסמן הוא שכאשר יש צרות בישראל, הרי שיש להישמר מדברים אחרים. המיתולוגיה של הדת העיקרית תאמר לכם שיש בכך הרבה יותר, ותבקש מכם להתכונן לעזוב מכיוון שיהיה שינוי על הפלנטה כאשר ישראל מעורבת והמאמינים יעזבו בקרוב. עבור רבים מדובר בהימלטות. עבור אחרים מדובר בפחד. ואצל אחרים זהו סימן להגביר את האור ולצאת לקרב .

 

אזכיר לכם את מה שאמרתי בשנת 1989. זכרו את המילים האלו, מכיוון שאנחנו עומדים לדבר על היהודים. בעבר סיפרתי לכם ש"באשר ילכו היהודים, ילך העולם". והמילים האלו הן עדיין משמעותיות מאוד. רציתי שתזכרו אותן ושתקשיבו לדברים הבאים, כיוון שאומר אותם שוב ואספק סקירה אשר תעניק לכם רמז לכך שכאשר יש צרות בישראל, אכן, יתחולל שינוי על כדור הארץ.

 

"באשר ילכו היהודים, ילך העולם". מה תעשו עם המידע הזה? האם תפחדו? אשאל אתכם על כך כמה שאלות בעוד רגע, אולם ברצוני לפתוח בסקירה. זה נועד גם עבור היהודים , כן. ישנם יהודים שקוראים את המילים האלו , כן. ישנם יהודים ששומעים אותן. ישנם כאן יהודים בפגישה הזאת.

הניחו לי לספר לכם שוב על השושלת הזאת והרשו לי להסביר לשאר כמה דברים שעשויים להבהיר כמה אי הבנות. ואציג זאת בדרך שבה לא הצגתי זאת מעולם, בבהירות רבה יותר .

 

היהודים

 

היהודים אינם גזע. אנתרופולוגים יבחנו את התרבות היהודית ויאמרו שיש לה את כל התכונות של גזע, אולם שלא ניתן להגדיר אותה כך, מכיוון שהיא אינה עומדת מתאימה וזכאית לכך מבחינה מדעית. עם זאת אפילו האנתרופולוגים והסוציולוגים יודעים שיש לה תכונה שונה מאשר כל תרבות אחרת שאי פעם התקיימה.

הם קולטים את הרשומות האקאשיות באופן אינטואיטיבי.

הכללים האסטרליים הם: חייבת להיות קבוצה קרמתית מהותית אשר שוכנת על 'רשת הקריסטל' של הפלנטה ושמעולם אינה משתנה. היא אינה יכולה להשתנות, מכיוון שהיא נקודת המרכז, המהות. כלומר, היא המרכיב העיקרי של האנושות. מידע זה אינו קיים במדע או במיתולוגיה שלכם, אולם הוא אמיתי מאוד וההוכחה מצויה בהיסטוריה .

 

במקרה המסוים הזה, היהודים הם המרכיב העיקרי. הם הגיעו לכדור הארץ למטרה זו והם נקראו 'העם הנבחר של האל'. ולפני שתשאלו מדוע הם ולא אחרים? מדוע הם זוכים להיבחר במקום כמה מהסוגים הראויים האחרים, הרשו לי לסיים את המשפט. הם ה'עם הנבחר של האל' על מנת לסבול את האנרגיה העיקרית הזו ... לנוע ברחבי הפלנטה, להיות רדופים ושנואים. בכל מקום אליו הם הולכים, אחרים ירדפו אותם כדי להשמידם או לשעבד אותם. זוהי התכלית שלהם, מכיוון שהם אוחזים בטבורן של הרשומות האקאשיות האנושיות, וזו עמדה עוצמתית בעלת חשיבות אסטרלית .

 

כל ההיסטוריה שלכם מראה זאת. אין אף קבוצה אחרת שנרדפה באופן כה עקבי ושנעשה ניסיון להשמידה במשך יותר מ 4000 שנים. הדיקטטורים, המאסטרים, הקיסרים כולם ידעו זאת באופן אינטואיטיבי שאילו יכלו להשמיד את היהודים, הם עצמם היו זוכים בעוצמת הרשומות האקאשיות, או כך הם הרגישו. הם היו הופכים למרכז! לליבה! והדבר נמשך אפילו כיום.

יהיו מביניכם שיאמרו שזה אכן סיפור מעניין, וישאלו האם יש לי הוכחה לכך, ואבקש מכם לבחון את ההיסטוריה שלכם ולומר לי איזה עם אחר נרדף באופן זה לאורך כל ההיסטוריה שלו? מהשעבוד על ידי המצרים ועד לחיסול על ידי הרומאים, הדבר נמשך עד לזמן הזה. מהאירועים האחרונים של הנאצים לדברים האחרונים שנאמרו באיראן, כולם רצו שה'גזע' הזה ייעלם או ישועבד.

אה, לכולם היו סיבות של המימד השלישי אולם זה יותר ממקרי שהיהודים נרדפו בכל מקום אליו הלכו - לשם כך הם נבחרו.

האם אתם מתחילים להבין? כעת הרשו לי לספר לכם על הצד האחר של זה.

 

בתמורה לשירות כדור הארץ כיהודים, יש להם תכונה קרמתית טהורה, שבכל פעם שהם חוזרים ליחידת חיים חדשה, הם שוב יהודים. מה דעתכם על התכנית הזאת? זה נשמע לא הוגן, נכון? אולם זה חייב להתרחש בדרך זו. כאשר היהודים נעים אל תקופת חיים לא יהודית, הם מעולם אינם חוזרים יותר אל חיק 'הגזע' היהודי.

כמו כן, יש להם תכונה נוספת שאתם יכולים לראות בברור על הפלנטה. במקום להעביר את לפיד ההתנסות, כפי שכמה מכם עשו לאורך התרבות - הם תמיד היו יהודים. 'פעם יהודי תמיד יהודי', עד אשר הם יוצאים מהמעגל הזה ואז הם אינם יכולים לשוב חזרה. התכונה הקרמתית היא תכונה טהורה.

יתכן ובאנרגיה של היום זה אינו תקין פוליטית לומר זאת, אולם כאשר אתם מתבוננים סביב על כדור הארץ, האם אינכם יכולים לראות שהיהודים הם אלה שמנהלים את העניינים? הם נמצאים במקומות חשובים ונראה שהם נשארים בהם. הם המאסטרים של בתי העסק והמפקדים של התעשייה. הם מבינים כיצד טבע האדם פועל משום שהם היו שם ועשו זאת במשך עידנים רבים. יש להם יתרון על כולכם, מאחר ו'מאגרי הניסיון' שלהם מלאים ברכיבה על אותם אופניים שוב ושוב, ובכך שמעולם לא היו צריכים ללמוד לרכוב על משהו אחר. אולם הם משלמים מחיר עבור זה. אלה הם היהודים.

 

זמני הקץ האלה

 

אם כן זה ממלא תפקיד בזמני הקץ האלה שדיברנו עליהם בשנת 1989. זמני הקץ האלה הם למעשה זמני ההתחלה. כמה מכם ראו את הספרות 11:11 בשעון? כאשר אתם רואים את הספרות האלו, האם האנרגיה שלהן אומרת לכם 'זמני הקץ'? האם זה מספר המעורר בכם פחד?

במונחים נומרולוגיים 11 הוא 'הארה'. לכן 11:11 הוא הארה בריבוע, אם תרצו. הארה. הארה. זה אינו סוף של שום דבר! זו הבטחה!

 

ישנם אלה שאומרים שזו האנרגיה של ההשמדה, אולם היא אינה כך. זו הארה. ואם תשאלו מדוע הדברים כה גרועים כעת, מדוע יש לחימה רבה כל כך, מדוע ישנם אויבים סביבכם בכל מקום המרימים את ראשם, ואני אומר לכם שוב, יקרים, שזה בדיוק מה שסיפרנו לכם לפני 18 שנים, סיפרנו לכם על הקרב הזה. זה אינו חדש לאלה שלמדו את הכתבים של קריון. אתם קרבים ל'גשר החרבות'.

 

ישנם אלה עכשיו שאינם מבינים זאת והם פוחדים. הם פוחדים אפילו לכנות את עצמם בשם עובדי אור. לכן אשאל אותם עובדי אור האם הם באמת היו עובדי אור, או האם רק העניקו לעצמם את התווית הזאת... אולי הגיע הזמן שיבחנו את עצמם. האם הם טוענים שהם השף, אולם פוחדים להיכנס למטבח מכיוון שחם בו? האם הם טוענים שהם טחנת הרוח אשר מייצרת חשמל, אולם הם פוחדים מהרוח? מה בנוגע למגדלור שפוחד מהסערה? דברים אלה אינם קיימים. זוהי דיכוטומיה.

ואם אלה אתם, אולי הגיע הזמן לבדיקה עצמית, מכיוון שאתם יכולים לשנות זאת! לכן אני מעניק לכם את המסר הזה. אל תפחדו מהאנרגיה של הזמנים האלה. הביטו בדברים האלה עם חוכמת העידנים ואמרו: "הנה הדבר לו ציפינו. אלה הדברים הנכונים לזמנים האלה. עכשיו, הבה נרכך זאת על ידי שליחת אור לשם. הבה נהפוך זאת לקרב קצר, מכיוון שנוכחת הארה רבה כל כך. הבה נחולל שינוי."

 

ואם תשאלו כיצד תוכלו לעשות זאת כאשר המוחות הגדולים ביותר של המאה מנסים לפתור זאת ומתקשים, דבר אינו קורה ונראה שהם לעולם לא יגיעו לפתרון, ונראה שזה אינו משנה עד כמה הם מתאמצים...

אם זו המציאות והאמת שלכם, אזי זה בדיוק מה שיהיה. אולם יש לי תרחיש אחר שתוכלו לשקול: אתם שולחים את האינטליגנציה של היקום באמצעות קרן אור רוחנית. אתם מטפסים על המדרגות האלו של המגדלור הרוחני שלכם, מדליקים את האור ושולחים את האינטליגנציה הזו של היקום אל האזורים שבהם אלה המתוסכלים יזכו באזור מואר, אור שיחשוף דברים שהם מעולם לא חשבו עליהם בעבר.

עמדו במגדלור שלכם ואמרו: "אין לי מושג עד כמה עמוק ומשמעותי הוא האור הזה, אולם ביכולתי להרגיש באלוהות שבו. אני שולח/ת מסרים שהם כה אלוהיים עד שהמנהיגים באו"ם ובארצות אחרות יראו את דרכם באמצעותו". יתכן ולא תצליחו לשכנע טרוריסט, אולם אתם יכולים לגרום לשאר כדור הארץ להשתנות בדרך שבה הטרור שוב לא יהיה אפשרי עוד. אור זה אינו הגיוני, הוא חכמת העידנים. הוא יכול להתעלות מעל כל דבר שהאדם יכול לעשות או לחשוב. זהו אור אלוהי.

 

סיפרתי לכם לפני שנים על הקרב הזה, בו האנרגיה הישנה והאנרגיה החדשה יתנגשו. סיפרתי לכם על הזעם הרוחני. בזמן שבו אתם לא השתמשתם במילה או במינוח האלה, אני השתמשתי בהם. אמרתי לכם שזעם רוחני הוא משהו שתוכלו לצפות לו בזמנים האלה, והנה הוא כאן. זו המילה בימים האלה בעודכם יושבים כאן. זוהי האנרגיה הישנה.

כמה מכם ציפו לכך שקרב העידנים יעסוק באל? אם כך עשיתם, הרי שאתם מבינים היטב את טבע האדם. קרבות סיום אלה לעולם לא יעסקו באדמה או בנפט. דברים אלה אינם משנים עידן. אולם שינוי רוחני כן יעשה זאת.

 

יהיו אלה אשר ימשיכו לומר שבשמו של האל, על היהודים להיעלם. אולם אלה אשר אומרים זאת מייצגים אנרגיה ישנה... את האנרגיה בה אתם נלחמים. אני רוצה להזכיר לכם את אלה אשר בוחרים באנרגיה הישנה מתוך בחירה. אתם מביטים בהם בצער בשל מה שעלול לקרות להם, אולם זוהי בחירתם שלהם לבחור זאת ולהאמין בדרך הזאת. זוהי בחירתם שלהם לפנות אל האנרגיה בה הם רוצים, כאשר יש שפע של בחירה אחרת סביבם. זהו חלק מהמאבק.

אולי זה אינו מוצא חן בעיניכם, אבל חזרו וקראו את התקשור הראשון של קריון בספר הראשון, בו סיפרתי לכם שעד כדי אחוז אחד מהאוכלוסייה שלכם עשוי לעזוב את הפלנטה הזאת. ואם כך הוא, זה אחוז אחד אשר הגיע מסיבה זו. הבינו זאת, אולם אל תפחדו. לאחר סיפרתי לכם שהפוטנציאל הזה השתנה באופן דרסטי, והוא אכן השתנה. באמצעות הבחירה החופשית שלכם, דומה שהרבה פחות יהיו מעורבים, אבל עדיין יהיו אתגר ומוות. הרוב רואים זאת ומבינים את אלה אשר בחרו בכך ברמה גבוהה מאוד .

 

הפוטנציאלים לעתיד

 

ועתה אתן לכם הצהרה נוספת: שנת 2007 תתגלה כשנה מכריעה, ושנת 2008 תהיה שנה אשר תביא לשינוי עצום. זו גם שנת בחירות בארצות הברית. שנת 2008 היא שנת 10 ומייצגת את הספרה 1 בנומרולוגיה,שמשמעותו התחלות חדשות. שנת 2007 היא שנת תשע - כלומר תתרחש השלמה של כמה דפוסים ישנים. הכל הוא חלק ממה שאנחנו רואים שיגיע באמצעות האנרגיה שאתם יצרתם.

אולם זה לא יושג על ידי אלה אשר רצים לכיוון ההפוך. זה לא יושג על ידי אלה אשר פוחדים להראות את אורם, וזה לא יושג על ידי שפים שמעולם לא בישלו ארוחה. במקום זאת, הדבר יושג על ידי אלה אשר ניצבים ללא מורא ומבקשים שיאמרו להם מה קורה מכיוון שהם רוצים לדעת להיכן לשלוח אור ... אלה הם האנשים אשר מפנים זמן בכל יום, שלוש דקות, חמש דקות, עשר דקות, כדי לומר לעצמם שהם אינם יודעים בדיוק כיצד זה עוזר, אולם הם יודעים אינטואיטיבית שיש בזה משהו, והם יכנסו את חבריהם כדי להתפלל עבור ההנהגה שלהם, למשל...

 

מגדלורים אלה שולחים למעשה אנרגיה אינטליגנטית קוסמית למקומות הזקוקים לה מאוד. זו אנרגיה היודעת מה לעשות. זו אנרגיה שמשתפת פעולה עם הדעת והנשמה האנושיים, והיא מרוממת בתפישתה. זו אנרגיה חכמה, מאוזנת, והיא התחמושת האמיתית בקרב הרוחני הזה.

לפני שנים רבות מאוד סיפרנו לכם על הקרב ועתה הוא אכן מתחיל! אמרנו לכם פעמים רבות בשלוש השנים האחרונות שמגדלורים אינם ממוקמים אף פעם במקומות בטוחים! האם זה בסדר מבחינתכם?

 

האם ברצונכם להיות מגדלורים? אתם יכולים להיות מגדלורים כאן בעיר הגדולה הזאת (טורונטו, ת.ג.). אולם כמה אומרים שזה אינו נראה כמו מקום מסוכן מאוד, ולכן שואלים כיצד יוכלו להיות מגדלור כאן? אומר לכם היכן נמצאת הסכנה: כאשר אתם מדליקים את אורכם וכל המצויים בחשכה על הפלנטה רואים אותו - אתם הופכים למטרה ברמה מסוימת. אתם מראים את עצמכם, אתם מראים את עצמכם לשכנים שלכם, אתם מראים במה אתם תומכים. וכאשר אתם מדליקים את האור, לפתע אתם חדלים להיות בלתי נראים .. האם אתם מוכנים לכך? מה תאמר המשפחה שלכם? מה יאמרו העמיתים שלכם לעבודה? האם אתם מוכנים לכך?

הרשו לי לתת לכם עצה מסוימת. אינכם צריכים להטיף לשום דבר, אף פעם. כל שעליכם לעשות הוא לומר לאלה ששואלים שאתם מאמינים בתפילה ולשאול מי רוצה להתפלל אתכם .. לכל בני האדם שמאמינים באהבת האל יש אור! האם ידעתם זאת? אינכם צריכים להזכיר את קריון ואינכם חייבים לומר דבר על העידן החדש או על העדפות דתיות כלשהן. כל שעליכם לשאול הוא, מי רוצה להתפלל אתכם, ואולי תשיגו כמה מתנדבים והאור יהפוך חזק יותר. והם יכולים להיות הינדים או מוסלמים. האם זה משנה לכם ?

 

הדתיים - האם אתם שם?

 

אני עומד לעסוק בזה ברגע זה עבור הקוראים, עבור כדור הארץ, ועבור כל מי שרוצה לשמוע.

הינדי יקר, מה אומרים לך מכלול החוקים, ההשקפות, האמונות ועקרונות היסוד שלך לעשות ברגע זה? מה למדת, להרגשתך, שאינו כה אמיתי לגביך?

מה לימדו המאסטרים ההינדים של כדור הארץ, מה הזקנים לימדו אותך שהולם עכשיו? מה עליך לעשות בנוגע לאנרגיה הזאת? האם אתה יכול להרגיש שמשהו מתרחש? האם אתה עובד על זה? האם נאמר לך שאתה חלק מהאנרגיה של כדור הארץ בכל דרך?

הינדי, הרשה לי לשאול אותך זאת: מי אתה הפעם הזאת ומדוע אתה נמצא כאן? מהו הדבר שהביאה לך הצטברות יחידות החיים ושיכול לעזור לכדור הארץ עכשיו ?

 

בודהיסט, מה למדת שאתה יכול לעשות? האם אתה באמת חלק מהכל? האם באמת קיימת אחדות שכוללת את כל הקיים? אם כן, זה מציב אותך במרכז האתגר, נכון? באמצעות האנרגיה שאתה מחולל, האם אינך יכול לראות כיצד אתה עשוי להשפיע על האחרים? לכן, שב וחולל אנרגיה, משום שאתה עוצמתי, ידידי. אתה אדם שלו באמצע הסערה, והרטט שלך חשוב לפלנטה הזאת .

 

יהודי, מה אמרו לך שאתה יכול לעשות בנוגע לכך? האם אתה במצב של הישרדות, כפי שתמיד היית. אתה רועד מפחד, אבל לא כולכם נמצאים בישראל. מה אתה יכול לעשות? האם אתה מאמין בתפילה? מכל הסיפורים של העידנים, הסיפור שלך הוא הידוע יותר מכל. אתה ראית את הנסים של האל. האם אתה זוכר כיצד נמלטת ממצרים? הדברים האלה באמת התרחשו. הזינו אותך מזון מן השמים. אלה הם דברים שהתרחשו.

האין זה דבר בגדר נס? האם הוא יכול להתרחש שוב, אולם הפעם בדרך שתושיע את הפלנטה כולה? מה האמונה שלך אומרת על כך? האם יש מגבלה ?

 

יהודי, האם אתה יודע שהשושלת שלך נבנתה באופן זה כך שיום אחד החידה הזאת תוכל להיפתר? אתה חלק מהפתרון, לא הבעיה. אתה שייך לגזע הקרמתי המרכזי, לתרבות שיכולה לחולל את השינוי ושיכולה לעזור להיות הזרז לשלום על פני האדמה. ביודעך כל זאת, האם אתה רועד מפחד?

האם אתה אומר ש'אין כל פתרון. מעולם לא היה. זה ימשך לנצח. הבעיות אינן ניתנות לפתרון'? - האם זה אתה? איזה מהשניים אתה עומד להיות, יהודי? חזור והבט במילים של הנביא שלך, המאסטר אליהו. ראה למה מסוגל בן אדם! ראה את חכמת השושלת שלך, והפנה מבטך אל ירושלים. מתן את זעמך, משום שהוא אינו הולם את הנפלאות שלך, אולם הוא הבעיה העיקרית שלך.

 

נוצרי, מה אתה עומד לעשות? מה למדת? מה בנוגע לאורו של המאסטר, המשיח? מה הוא אמר? האם למדת שאתה יכול לשנות דברים באמצעות תפילה? האם היה משהו שקשור ל'הזזת הר' ?

התשובה היא: 'כן'. האין זה כך, שחלק מכל שלמדת הוא להתחיל בתפילה, לסיים בתפילה, לחזור לביתך ולהתפלל לפני שאתה אוכל ולפני שאתה ישן? מה כל הסיפור הזה? אני אומר לך, שזוהי תקשורת עם האל. היא חזקה, ואתה מסוגל לעשות זאת. הצטרף אל ההינדי, הבודהיסט והיהודי ושלח אור לאותם מקומות הזקוקים לו. עכשיו הוא הזמן. אתה חלק מהפתרון - חלק משמעותי, חלק יפהפה. האור שלך הוא כה גדול .

 

מוסלמי, האם אתה אוהב את הנביא? בסדר, הרשה לי לקחת אותך חזרה אל המערה. אתן לך חומר למחשבה. אתה מתפלל יותר מכל אחד אחר על כדור הארץ ואתה עושה זאת על פי סדר יום קבוע. אתה מאמין בתפילה! לכן מדוע שלא תתחיל את התפילות האלו באופן שונה. אתה לא תחלל שום דבר ממה שלמדת, מכיוון שאתה תתפלל למען שלום על פני האדמה.

במערה, הנביא מוחמד נפגש עם המלאך, וברצוני שתזכור מה נכתב ומה המלאך אמר לו: "צא ואחד את שבטי ערב והענק להם את אלוהי ישראל". וזו האמת. הבט לאן הופנו שטיחי התפילה, הם הופנו לירושלים לפני שהופנו למכה - שזה שינוי שנעשה מטעמים פוליטיים... ראה את מידע הליבה המהותי ואת היופי של האחדות שהנביא ביקש שתהיה לך... לא רק עם הערבים.

מה אתה יכול לעשות? אתה יכול להתפלל! אתה עוצמתי. אתה מונה מיליארד. אתה חלק מהפתרון.

 

אה, ישנם אחרים שלא הזכרתי, ואני מזמין אתכם להוסיף את שמכם ברשימה הזאת. אולם כללתי את רוב האמונות הדתיות שעל הפלנטה.

 

זמן לחולל שינוי

 

אז מה אתם חושבים אודות האל? האם אתם חושבים שאתם יכולים לחולל שינוי או שאינכם יכולים לעשות זאת? האם אתם חושבים שהאל פשוט מזיז את החלקים מסביבכם על מנת להפוך את חייכם לאומללים? ישנם כאלה שחושבים כך!

ובכן, אם אתם קוראים מסר זה או מאזינים לו בחדר, אני מזמין אתכם להרגיש באהבה שיש לנו כלפיכם... כלפי כולכם. ידענו שתגיעו להקשיב, לראות, לחוות. זה זמן יפהפה, משום שזה זמן יקר ערך כאן.

 

אני עומד לערוך סקירה, סוף סוף, מי הם עובדי האור האמיתיים. הרשו לי שוב לצייר עבורכם תמונה שתתאר מי הם עובדי האור על הפלנטה הזאת. דמיינו עמי:

הנה היא עומדת, הנה הוא עומד. התבוננו בהם. הם אינם נראים כישויות רוחניות ענקיות, נכון? הם נראים רגילים וממוצעים. אולם כאשר תתחילו להיכנס מעט פנימה, תמצאו דברים שאפיינו את כל המאסטרים. עובדי האור הללו הם מאוזנים. זה הסימן הראשון... הם מאוזנים. הם כה מאוזנים שאתם רוצים להיות עמם.

האם פגשתם מעודכם במישהו שפשוט רציתם להיות איתו. שרק רציתם להלך איתו? הסיבה היא שהם אינם שופטים אתכם, הם יפהפיים בתוכם והם מאזינים כאשר אתם מדברים. הם אומרים דברים הולמים וחכמים. הם אינם שופטים אף אחד, או אינם צוחקים על אף אחד. אין סביבם דרמה. יש זוהר שאתם יכולים להרגיש. ישנה שמחה.

זהו עובד האור. וזה אינו מגיע בקלות, זה אינו טבעי בתרבות העסוקה שלכם, וזה מחייב דנ"א מופעל. שזה מונח נוסף ל'בן אדם שעובד על עצמו מבחינה רוחנית'.

 

ישנו רטט שנובע מעובדי האור אשר נוגע ב'רשת הקריסטלית'. הם יודעים הכל על הרשומות האקאשיות ברמה אינטואיטיבית, ונוטלים ומושכים ממנה בקביעות. זהו בן אדם מאוזן! הם הצליחו לפתור את הדואליות!

הדואליות היא חידה, יש לכם בחירה חופשית, אולם יש לכם מהות מלאכית. מה תעשו עם זה?

הובאתם לכדור הארץ, מקום בו עובדים סביבכם החשכה החשוכה ביותר והאור המואר ביותר. כיצד תנווטו את נשמתכם? זהו מצב שאתם מצויים בו למשך כל ימי חייכם. זוהי הדואליות. זהו החלק של החשכה אשר רודף אחריכם. זוהי התודעה שכולכם מתלוצצים עליה שגורמת לכם לעשות דברים.

עבור עובדי האור, זו בעיה שנפתרה. הם איזנו אותה. הם ממורכזים. אלה עובדי האור.

 

הם ניצבים זקופי קומה למרות שיתכן שאינם גבוהים פיזית. הופעתם וארשת פניהם נראית גדולה יותר מכפי שהיא, אלה עובדי האור. הם בטוחים בעצמם, אולם הם אינם מלאי חשיבות עצמית. אלה עובדי האור. הם מביטים בכם בעיניים רחומות. אכפת להם מכם, ואין זה משנה מי אתם, כיצד אתם נראים או היכן הייתם. אלה עובדי האור.

אולי זה נשמע כחזרה על מילים שהמאסטרים שלכם אמרו? האם זה נשמע כמו בודהה או ישו, האם זה נשמע אולי כמו הנביא מוחמד? ובכן, זה נכון, מכיוון שאלו הן תכונותיהם של המאסטרים של הפלנטה.

 

בתוך הדנ"א שלכם מצויה מאסטריות, שממתינה להשלמה. המגדלורים הרוחניים הם אינטואיטיביים, הם יודעים מתי לדבר. הם אינם אומרים דברים בלתי הולמים. הם אינטואיטיביים מספיק כדי לדעת מתי להתפלל ולמען מה להתפלל. הם יכולים להביט במישהו ולדעת האם הוא אומר את האמת או שאינו דובר אמת. הם אינם שיפוטיים, אלא משתמשים ביכולתם על מנת לנווט את חייהם והם אינם שונים מכם.

חייהם בדיוק כמו חייכם. יום אחד הם עשויים לעשות כביסה ויום אחר הם עשויים לשלוח אנרגיית אור עוצמתית למזרח התיכון. אולם הם מגדלורים רוחניים והם יודעים כיצד לעשות את שני הדברים מתוך אותה גישה אלוהית.

האם חשבתם על כך מעודכם? יתכן שדברים רגילים בחייכם אינם כה רגילים. האם אתם יכולים לחגוג את הדברים הרגילים? האם אתם יכולים לשלוח אור למנהיגות המדינה שלכם בזמן שאתם רוחצים כלים? עובדי האור יכולים לעשות זאת.

 

עובדי אור הם אנשים שמדליקים את האור ועולים במדרגות המגדלור כאשר הסערה מתקרבת. הם יודעים כיצד לאזן דברים. הם יודעים מה לעשות עם אנרגיה חשוכה. רבים שואלים מה הם יכולים לעשות עם אותה חשכה בחייהם, ועובדי האור יודעים מה לעשות איתה. לפני זמן רב הם הניחו אותה במושב האחורי. והם אינם מניחים לה עוד לשבת ליד ההגה. [קריון מצחקק בהנאה..] אין עוד דיכאון ואין עוד דאגה, וגם לא כעס. בניגוד לטבע האנושי, עובדי אור אינם מתרגזים וכועסים במהירות, והם חכמים בתגובתם. הם מתבוננים על החיים באופן שונה מאוד, כפי שהמאסטרים הקדומים עשו... אפילו בזמן שהם רוחצים כלים...

 

ואתם עשויים לומר שזה דבר קשה, ולתהות מי הם אותם האנשים האלה - ובכן הם כאן. הם קוראים ומאזינים לדברים. הם נמצאים בחדר. אתם עשויים להיות מופתעים ממראם ומגילם, אולם הם נמצאים כאן בשלבים שונים של הכשרה ופעולה. הם כמו לוחמים אשר מתאמנים ומתאמנים כדי להיות חלק מצבא מושלם, נושאים חרבות שאינן מיועדות להרוג, אלא לחגוג - גשר החרבות. אנחנו מדברים על כך שוב. גשר החרבות הוא חלק מהקרב האחרון. נכון, אנחנו מדברים באופן מטפורי, אולם זו התמונה היחידה שאנחנו יכולים לתת לכם והיא שהקרב הזה אכן ייפתר. כל עובדי האור נושאים חרבות. הם יונפו מעלה כאשר המנצחים יחלפו מתחתיהן. ומי הם המנצחים? התרבות המכונה כדור הארץ וירושלים החדשה - אלה הם המנצחים.

 

האם הידיעה שכולכם חלק מזה מחממת את לבכם? הקשיבו, קוראים. מה אתם עומדים לעשות כאשר תסיימו להקשיב לדברי או לקרוא אותם, האם תעניקו לאל 30 שניות? האם תעניקו לאל זמן מה? שלווה, ללא טלפונים, ללא טלוויזיה או רדיו - רק 30 שניות. עכשיו אולי אפילו תעזו אפילו לומר: "הנני אשר הנני, והאלוהות שבי תחולל שינוי על הפלנטה הזאת. אני מרגיש/ה אמת כאשר אני שומע/ת אותה וכאשר אני קורא/ת אותה. אפילו המאמצים הקטנים שלי יבראו אנרגיה שהיא גדולה יותר מכפי שביכולתי לדמיין, אשר תתמזג עם אנרגיה של אנשים אחרים ותברא שלום על כדור הארץ". מה דעתכם על כך ?

 

מה בנוגע לרגע זה בפגישה הזאת? אה, יש רבים כל כך שמעורבים היום. אין לכם מושג מי יושב בפגישה הזאת. אתם חושבים שזה רק קריון, ושאתם נמצאים בפגישת תקשור, ושזה כל מה שמתרחש. אין לכם מושג מה עוד מתרחש. מה בנוגע לקוראים שיקראו זאת? הם נמצאים יחד אתכם עכשיו - שאלו אותם! אני מזמין אתכם להצטרף אליהם, למרות שלדעתכם הם מחוץ לזמן שלכם, וברצוני שתחגגו את הריפוי שלהם, משום שהם זוכים בריפוי בעת שהם קוראים זאת. יש להם התגלויות, תובנות ובריפוי, ממש כמו שיש לכם. הם חשובים והם רבים בהרבה מכם. אולי אתה אחד מהם [קריון מצחקק בהנאה לעצם המחשבה על פרדוקס הזמן שמאזין בהווה עשוי להיות קורא בעתיד... ]

 

ואם תשאלו אותי מדוע אני מרבה לדבר על ריפוי, הרי זה מכיוון שעובדי האור עושים עבודה הרבה יותר טובה של יצירת אור לבן כאשר הגוף מאוזן מבחינה בריאותית. זו הסיבה. אנחנו רוצים שתישארו כאן זמן רב. אולם לא כל הנמצאים בחדר הזה חושבים שהם יהיו כאן עוד זמן רב. אני יודע מי נמצא כאן.

אני יודע מה אינו בסדר אתכם - האם הייתם רוצים לשנות זאת? אלה הם הזמנים המתאימים לכך, עם הפמליה המלאכית שמגיעה אליכם כאשר אתם מחליטים להשתתף בתקשור שכזה, או לקרוא אותו מאוחר יותר .

 

אנחנו עומדים לעזוב. המסר נמסר וזהו מסר יקר ערך. השותף שלי מגיב [לי קרול הופך להיות עצוב] בכל פעם שאנחנו אומרים שאנחנו עוזבים, אני מעניק לו את ההרגשה שעזבנו. אה כן, ישנם בהחלט רגשות בצדו האחר של המעטה/צעיף - רגשות עוצמתיים, בעיקר של אהבה. והוא מגיב לכך בכל פעם שאנחנו אומרים שאנחנו עוזבים. הוא אינו יודע כמה פעמים נעשה זאת. כמוכם, הוא עובד יום אחד בכל פעם, אולם הוא מרגיש זאת באופן מעמיק כאשר אנחנו אומרים שאנחנו עוזבים. הוא מרגיש את המשיכה שאנו מרגישים כלפי בני האדם אליהם דיברנו.

 

קהל הקוראים, קהל המאזינים וכל אלה אשר מקדישים רגע על מנת להביט בדברים האלה נכללים בברכה

הזאת: מבורכים הם בני האנוש שהציבו לעצמם את מטרת השיפור העצמי שלהם... לדעת יותר על רמת הרטט בה הם נמצאים ביקום. אל תעזבו את המקום הזה עם שאלות כיצד לעשות את הדברים האלה - פשוט עשו אותם. שבו אל מול הרוח ושאלו את השאלה: "אלוהים, אמור לי מה עליי לדעת". ואז צפו לתשובות ונועו קדימה עם האינטליגנציה הקוסמית שנמצאת שם. קראו לזה כרצונכם. עליכם רק להיות מסוגלים להתחיל, והשאר יתווסף על ידי האל בעת שתטפסו במדרגות המסע המקודש שלכם .

 

זה המסר של קריון וכך היה תמיד. במשך כל השנים האלו, אנחנו המשכנו ליידע אתכם שישנה סיבה להימצאותכם כאן. ישנה אלוהות בתוככם, ישנו ריפוי עצמי שהוא משמעותי ומעמיק. יש לכם את היכולת לפתור את הבלתי פתור בחייכם, בעיות של מערכות יחסים, בעיות בעבודה... אתם יכולים להיפטר מהדרמה לחלוטין. לעולם אינכם צריכים לחוות עוד דאגה. אתם יכולים להפוך להיות אדם סבלני מאוד. כל הדברים האלה הם שלכם, ממש כפי שהמאסטרים אמרו. אנחנו מלמדים מאסטריות.

 

'הרשת המגנטית' הייתה בהיערכות סופית מזה שנים. כעת אתם במרכזו של הקרב. אנחנו כאן כפי שתמיד היינו, על מנת לאחוז בידכם, לרחוץ את כפות רגליכם, ללמד אתכם דברים משמעותיים אודות עד כמה אתם יקרים ועד כמה יפים הם החיים. תבעו זאת לעצמכם בכל יום. הביטו במראה והצהירו את האמת שלכם: "הנני אשר הנני". הפכו כל יום בחייכם ליום מלא אור. השליכו את הדברים שאינם שייכים לחיים של אור ותבעו את עוצמתכם, מלאכים .

 

אנחנו מרימים את הקערות בהן השתמשנו כדי לרחוץ את כפות רגליכם ויוצאים ממקום זה עד לפעם הבאה. זהו זמן משמעותי, מקום מתוק, מלא בקדושה. מבורכים אתם ששמעתם ושקראתם את המילים האלו.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020