Light Connections
 
 

 

רעש לבן - מאי 2020

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים,

 

בני האדם נעים כל כך מהר עכשיו. דעו שאנחנו רואים את המתרחש ומבינים את הפחד. נשמו, יקרים. אתם מתחילים לראות חלק אחר בתהליך הזה, שהוא מלא תקווה והתרגשות.

אנחנו נשתף אתכם בכך היום ונבהיר את האנרגיה סביב התהליך שמתרחש. הבינו, לכדור הארץ עצמו יש מעורבות הרבה יותר גדולה בכל זה הרבה יותר ממה שהבנתם. אפילו בעיצומו של כאוס ופחד, תתחילו לראות עליית ענק של לבו של האדם. אנרגיית האהבה הזו התפשטה והיא מתחילה לחדור את הפלנטה. כולכם מתכוננים כעת לעבור דרך שלב שונה לחלוטין בתהליך זה.

 

גלי צער

 

בני אדם מתחילים לראות גלי צער; אתם פשוט מתאבלים על האופן בו הדברים היו פעם. ולמרות שתתאמצו קשה על מנת לנסות ולחזור לאותם מקומות בדיוק - הרי שהעולם השתנה. זה כבר אינו אותו הדבר, הוא כבר השתנה ועכשיו ישנו קצב חדש על פלנטה ארץ. דעו שבעזרת המקצבים החדשים האלה מגיעות גם הזדמנויות חדשות להפיץ אור במגוון דרכים שונות. המקצבים מביאים הזדמנויות לראות את עצמכם ואת מקומכם ביקום, שהוא יפהפה.

זכרו, כל מה שנדרש מעת לעת הוא שיתעורר מעשה אדיב קטן אחד ללב האדם ולראות אותו אצל אחרים. הלב מופעל באותה דרך שבה חיוך מתפשט אוטומטית, כאשר הוא מועבר מאדם אחד לאדם אחר.

 

המפתח

 

מעשים אדיבים קטנים מדגימים את הלב האנושי הקולקטיבי. כאשר הלב האנושי מתרומם בדרך זו ואתם מתכנסים יחד באהבה ולא בפחד, הקסם מתרחש בדרכים כה רבות.

אתם מתחילים לראות זאת במגוון של מקומות שונים, כמו מחיאת כפיים לצוותים שהיו המגיבים הראשונים לנגיף ולכל אלה שדואגים לאחרים. זה לא קרה אפילו לפני זמן קצר, אולם עכשיו אתם רואים פתחים חדשים שמתרחשים. אנשים פשוט מנסים להיות טובי לב. זוהי עלייתו של הלב האנושי הקולקטיבי, שיכול בסופו של דבר להפגיש את כולם מחדש בדרך אחרת. זו חזרה של הרמוניה שלא הייתה לכם על כדור הארץ מזה זמן רב מאוד.

 

אנחנו מבקשים שתתנגדו ככל יכולתכם להפנות אצבעות מאשימות או לקבל החלטות שנובעות משיקולים פוליטיים ולא מקצועיים של הבעיה בנקודה זו, שיכולות רק לגרום לאתגרים בקרקוע ועיגון האור החדש. יהיה לכם מספיק זמן להחליט על הדברים האלה בהמשך הדרך כאשר הדברים יהיו ברורים יותר. החלק החשוב ביותר כרגע הוא לדעת שכולכם נמצאים בכל זה ביחד, והדרך היחידה לצאת מזה היא ביחד.

 

ככל שהפלנטה השתנתה יותר, דברים רבים מתחילים להגיע למודעותכם. אתם נמצאים בעמדה בה אתם יכולים לנצל זאת, הרבה יותר ממה שאתם אפילו מבינים. זוהי תקופה חדשה, אנרגיה חדשה וקצב חדש. ניתן לראות כרגע את האור מ'הבית' הרבה יותר בקלות.

 

ואנחנו גם אומרים לכם, יקרים, שתוך זמן קצר למדי תוכלו לחוות את קולקטיב האבל הזה. ישנם כמה שלבים שאתם עוברים בתהליך הזה, הן כאינדיבידואל והן כקולקטיב. השלבים האלה בתהליך האבל הם פשוט אודות השבת עוצמתכם, ואחד השלבים הראשונים הוא הכעס. מדוע? מכיוון שכעס יכול למעשה לעזור לכם לחזור לעוצמתכם. זו הדרך בה בני אדם התמודדו עם צער על פלנטה ארץ, מכיוון שהם יודעים מעט מאוד על התהליך.

ובכן, בקרוב תוכלו לראות גל קולקטיבי של צער שיתבטא בפלנטה ארץ, וזה תלוי בכם מה תעשו איתו. אל תיקחו שום דבר יותר מדי ברצינות. אלו רק תגובות רגעיות, כך שתראו את הכעס מתגלגל. אנשים מרגישים כאילו עוצמתם נלקחה במידה מסוימת. והם יפעלו להשבת עוצמתם על מנת להרגיש שוב את תחושת הביטחון ואת המקום בעולם בו הם אחזו פעם.

 

למרות שתראו זאת מתרחש בדרכים שונות, אנחנו מקווים שתאחזו באמת שפשוט הגעתם איתה. רבים מכם הגיעו מתוך כוונה מסוימת להיות כאן על הפלנטה הזו, ברגע זה ממש, ועל מנת שכאשר אנשים התחילו להתעורר באנרגיות של התחום החדש, אתם תהיו שם כדי לעזור באופן פעיל בתהליך.

זה קורה לעתים קרובות יותר ובקלות רבה יותר ממה שאתם חושבים. החיבורים החדשים מתחילים, ובמובנים רבים זהו זמן יפה להיות על פלנטה ארץ. המקום שלכם שמור. מקומכם שמור. שמכם רשום על מושבכם והוא היה שם זמן רב מאוד. אנחנו כל כך שמחים שנעניתם לקריאה ו'קפצתם' לעמדתכם, כאשר אתם נזקקים כעת לכדור הארץ יותר ממה שביכולתכם לדעת. אתם תזהו את הפתחים והאפשרויות האלה, כאשר תראו את השתקפותכם שלכם בדרך חדשה.

עם הכבוד הגדול ביותר אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד ולטפח האחד את השני בכל הזדמנות, בעודכם משחקים את המשחק החדש הזה בתחום החדש הזה.

 

אספבו. תודה שנטלתם את עוצמתכם!

 

 

 

ברכות יקרים.

 

אני הוא 'שומר הזמן'.

 

היום אני מביא לכם סקירה כללית על המתרחש בקנה מידה גדול יותר. דעו שהיבטים רבים של פלנטה ארץ מצליחים למדי. היה לכם איפוס אנרגיה ששינה את כל אורח החיים שלכם במשך זמן קצר כדי למגר את המגיפה הזו. עם זאת, ישנם כמה דברים מעניינים מאוד שעליכם להיות מודעים אליהם.

 

ראשית, אם אתה מתבוננים על המתרחש מנקודת המבט של כדור הארץ, מדובר באיפוס מוחלט ובניקוי מוחלט. כדור הארץ הצליח לאפס את הרטטים שלו, וזה קרה בזמן חשוב מאוד עבורו.

 

שנית, האנרגיה השתנתה במהלך הדממה שלכם. כאשר אתם מתחילים לחזור למה שאתם מכנים מציאות ומתחילים ליצור שוב, זה יהיה תחום חדש. הכל יהיה מחדש. כן, אנשים רבים ינסו לתבוע מחדש את חייהם, ויחזרו לעבודתם הישנה. למרות שזה עשוי להראות באופן זמני כעבודה, לרוב כולם יבצעו שינויים דרסטיים למדי במהלך השנים הבאות על מנת להסתגל למה שקרה זה עתה.

 

האנושות לא תתמודד עם הנגיף הזה כל כך הרבה זמן, אם כי הנגיף יגיע בגלים. הגל השני שאמור לפגוע בדרך כלל סביב הסתיו, יהיה בערך פי שלושה מגודלו של הגל הראשון. עם זאת, עובדים על כך באופן פעיל ואיננו מצפים שזה יהיה כל כך קשה.

 

רעש לבן

 

הקסם מתחיל לחזור לכדור הארץ וזה כבר היה אמור לחזור מזמן, יקרים. זה מאגד קשרים של אנושות, לב אנושי ורוחות מ'הבית'.

אם אתם מתבוננים על כך גם מנקודת המבט של כדור הארץ, הרטט החיצוני הופסק באופן די פתאומי. הפלנטה נמצאה תחת לחץ רב במשך מאות שנים, ואז לפתע הוא השתחרר.

אחד הדברים שעושה סוכנות של הממשלה האמריקאית בשם 'השירות הגיאולוגי האמריקאי' הוא למדוד את הרטט של פלנטה ארץ. בכך הם יכולים לתאר ולהכין מפות של דפוסים שונים הקשורים למזג האוויר, כמו גם לפעילות ששייכת לרעשים ורעידות אדמה והתפרצויות געשיות. איננו מדברים רק על התהודה של שומן, אלא על דפוסי הרטט בפועל של הפלנטה.

וזה מעניין מכיוון שהם יכולים לראות שכבות תנועה ואף יכולים לפרש את משמעות הקווים. ולמטה בתחתית ישנו האזור הזה שפשוט נקרא 'רעש לבן' (אותות שערכיהם בזמנים או מיקומים שונים בלתי תלויים סטטיסטית, ת.ג.). מכיוון שזה היה סטטי, זו הייתה חריגות מקובלת. ואז, לפתע אנשים הפסיקו לנסוע במכוניותיהם ועזבו את בתיהם. כאשר הפסיקו לעשות את הדברים האלה, נחשו מה קרה לשכבה התחתונה של הרעש הלבן? היא נעלמה... ולראשונה, עכשיו השרות הגיאולוגי הזה אפילו יודע למדוד את רמת ההרמוניה, או שנאמר חוסר הרמוניה, של הרטט הקולקטיבי של האנושות. זו מדידה שונה מבעבר ורבים אפילו אינם מודעים לכך שזוהי בעצם מדידה של זה בשלב זה. ובכל זאת, זה די מרתק.

 

איפוס כדור הארץ

 

דברים רבים אלה מתחילים להתגלות סוף סוף. התחזיות שביצענו לגבי החברות שלכם והכלכלה שלכם מתחילות להתגשם. כדור הארץ משמיע את קולו, ולדברים יש נימה אחרת. כדור הארץ גם איפס את הקצב שלו ברגעי הדממה היפים, שאפשרו לו לעבור לנתיב חדש. פלנטה ארץ נעה לאט מאוד בהשוואה לבני אדם, שנעים די מהר. למרות השינויים הרבים, מרבית בני האדם חוזרים היישר לאותם הדברים שהם עשו בעבר. וכעת הרעיון הוא למצוא את מה שעליכם לעשות. צפו בשינויים והיו מוכנים לעבור לעולם החדש הזה.

 

רבים מכם עברו דרך הרמות השונות האלו ומצאתם לנכון להגן על עצמכם בשל האמפתיה המדהימה שאתם נושאים. זכרו יקרים, היכולת האמפתית הזו מאפשרת לכם להגיע לאנרגיות של אנשים אחרים. אתם יכולים אפילו להרגיש את הרעש הלבן שמדד השירות הגיאולוגי של ארה"ב. לרגע אחד אתם מרגישים זאת, ואז לפתע אינכם מרגישים זאת יותר. כיצד זה היה לו הייתם חוזרים לתפקידכם ולחברה והכל היה נשאר רגוע, לגמרי בהרמוניה? אפשרות זו עומדת לפני כולכם, יקרים, זכרו את השתיקה.

 

אתם גם לומדים דברים מדהימים במהלך הזמן הזה. לא רק שאתם מבינים כיצד להפוך את עבודתכם לעבודה מן הבית תוך חציית הגבולות האלה כדי לתקשר בדרכים שונות, אלא שאתם לומדים גם להיות לבד.

אתם מגלים את מהותכם, בכך שאתם נפטרים מכל הרעש הלבן הזה. סמכו על כך שתצאו מכל זה די מהר, למרות שזה לא יהיה אותו דבר. הכל משתנה! כאשר כל אחד מכם יחזור לכך, יהיו לכם הזדמנויות למצוא התאמה טובה יותר למי שאתם באופן אנרגטי ובכל מה שתעשו. תהיה תמיכה רבה יותר ברוחכם, המעמידה פנים שאתם אנושיים.

יקרים, הימים שלפניכם מציעים כל מיני הזדמנויות שמעולם לא היו לכם לפני כן. כדור הארץ למעשה מספק אותן עבורכם, בשעה שהוא מאפס את הקצב שלו.

 

התחום החדש

 

במובן מסוים הזמן הזה נועד להאט ולאפס את האנרגיות שלכם. אם תבחרו, יש לכם הזדמנות לנקות את הרעש הלבן שלכם. אלה ימים של בהירות, שכן כאשר תעברו חזרה אתה תיצרו תחום חדש לחלוטין. אתם נכנסים למצב אחר, בו תתחילו לחוות כיצד החיים יכולים להיות בגוף רטט גבוה יותר. אתם נעים מהר מאוד וזה די קסום!

אנחנו צופים בתדהמה באנרגיות המדהימות שכולכם עוברים. אנא המנעו מפחד, בכל הזדמנות אפשרית, דעו שזהו משחק יפה שאתם משחקים. כאשר נביא אתכם חזרה 'הביתה', נראה לכם את המשחק ואת הנתיב שהשארתם מאחור. אנחנו נראה לכם כיצד החיים הם שונים, בעקבות האופן שבו ברכתם את פלנטה ארץ ונגעתם ביופייכם בכל כך הרבה הוויות.

 

דעו שלעולם אינכם לבד. בכל רגע ורגע ישנן ישויות סביבכם, אתם מלאי אור ואהבה. העבירו זאת לכל אחד שתוכלו ואחזו זאת עמוק בתוך הווייתכם.

דעו כי לרגע זה הרעש הלבן מתחדש ונבנה מחדש. זהו הזמן עכשיו להתחיל לעמוד מחדש על דעתכם ולהביא קצב חדש לפלנטה ארץ.

עם הכבוד הגדול ביותר, יקרים, אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד. לטפח האחד את השני בכל אפשרות, זהו תחום חדש. שחקו היטב ביחד,

 

אספבו.

אני 'שומר הזמן' ואתם אהובים.

 

 

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020