Light Connections
 
 

 

האם היתה לנו מלחמה מבלי ששמתי לב? - מאי 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

זהו זמן אמיתי של מנוחה עבור כה רבים מכם, של חשיבה. עצרתם וקפאתם במקומכם כמעט כמו פסל, ואתם עייפים מאוד להיות פסל [קריון מצחקק בהנאה...], כלומר, אנחנו יודעים מה עולה בדעתם של רבים כל כך עכשיו המאזינים או קוראים, אנחנו יודעים על מצבו של העולם כרגע.

אציין את התאריך של היום - 10.5.2020 - לטובת אלה שיגלו את התקשור הזה מאוחר יותר, יתהו ולא יבינו את מהות העיסוק בנושא שלו.

העולם כבר עייף מלהישאר בפנים, כך שבקרוב תהיה הפוגה, בין אם זה יהיה בהכרזה רשמית או שזה לא יהיה כך, ויהיו אלה שינסו להחדיר את עצמם בחיים חזרה למקום ממנו באו. אולי יערכו מסיבות לציון הסיום של כל זה, בעוד שזה עדיין לא הסתיים, רק על מנת לשכנע את עצמם שהנורמליות חזרה..

זהו המקום בו אתם נמצאים ואנחנו יודעים זאת. החלק העצוב בכל זה - אם קיים חלק עצוב - הוא שאלה שאמורים לחגוג אתכם ודוחפים זאת לנקודת משען ומתכוננים עם בלונים וכל השאר, ממשיכים לזרוע בכם פחד. הם יעשו זאת עד לרגע האחרון, וכאשר זה יהיה בטוח הם יספרו לכם שזה אינו בטוח, מכיוון שזה מה שהם עושים ...

יקרים, אין לזה קשר לממשלה שלכם, יש לזה קשר להרגלים רעים של המדיה שלכם ופשוט להרגלים של שיווק, זה מה שזה... וברצוני לספר לכם מעט יותר על הדברים שמתרחשים.

 

אלה מכם היכולים להתבונן בסדקים ולדעת אפילו מצפיה בחדשות, יהיו מודעים למשחק שהם משחקים אתכם. וזהו אכן משחק, על מנת לשמר אתכם ולגרום לכם לצפות במדיה בכל מחיר!

 

אספר לכם סיפור חמוד ומשעשע [קריון מצחקק בהנאה..] אולי אלגוריה ואולי מטפורה. זה אינו משל, זהו רק סיפור.

דמיינו לרגע שבזמן אחר, אולי בעולם אחר, היתה בעיה עם כלבים והיה על האנשים לקשור את כלביהם ולא לאפשר להם אפילו להסתובב בבית מכיוון שעצם הליכתם של הכלבים בבית יצרה בעיה. היה עליהם לקשור את הכלבים כך שלא יוכלו ללכת לשום מקום. אפשר היה לראות אותם, ללטף אותם, אולם היה עליהם להישאר קשורים.

וכך הכלבים היו קשורים בכל רחבי העולם ההוא, אחד אחד בזהירות, ולאחר אלפים ומיליונים של כלבים ברחבי אותה הפלנטה היו קשורים בחוזקה כפי שהיה נדרש. ובמבזק החדשות הופיעה הכרזה מדהימה ומיוחדת ובה נאמר שאין רואים יותר כלבים, הם נהגו להסתובב ברחובות, בפארקים ולא ניתן למצוא אותם יותר - ובכמה בתים הבינו ותהו כיצד אפשר לדווח באופן כל כך דרמטי על כך, שהרי ביקשו מהם לפני כן לקשור את הכלבים שלהם!

 

ואם אתם תוהים לגבי הסיפור הזה, כאלגוריה או מטפורה, אמסור לכם משהו אמיתי שקרה אתמול. ברשת חדשות מסוימת, המבזקים דיווחו על מספר מפחיד של המובטלים בארה"ב, שהוא גבוה יותר מאשר היה בתקופה של השפל הכלכלי הגדול... על המסך הופיעו מספרים ענקיים, למעלה מ 14% מובטלים, המספר הגבוה ביותר שהיה מעולם באומה האמריקאית. ואם תקראו בין השורות, הרי שאתם נידונים לאבדון..

ואז מישהו אמר, הרי ביקשו מכולם להישאר בבית ולכן האנשים אינם עובדים... וכעת מדווחים זאת על מנת להפחיד את האנשים! זה מה שקרה אתמול, ולא נאמר שם אבטלה זמנית! לא נאמר שם שזוהי אבטלה לפני ההתאוששות. מנסים להפחיד אתכם אפילו בשעה שאתם מתחילים לצאת מן המצב הזה.

זו אינה אנרגיה חשוכה המפחידה אתכם, זהו פשוט הרגל, כך הם נוהגים לעשות...

 

זהו תקשור המבקש מכם להתעלם מן הדברים האלה מכיוון שכך הם נוהגים, זהו תקשור האומר שהדברים אינם תמיד כפי שהם נראים, אולם זה יותר מכך.

 

אספר לכם משהו נוסף שנאמר רק בחלקו, אולם עליכם לשמוע זאת.

לו זו היתה מלחמה עולמית, היה נגרם הרס מלא של התשתית ולא היה נשאר דבר. היו מפציצים את כל המפעלים ולא היו יותר מפעלים בהם ניתן היה לעבוד, גם התשתית להעסקת עובדים למפעלים היתה נהרסת וכל הדברים שאמורים להיות במקומם על מנת לייצר מוצרים. לא היו מוכרים, מעצבים, משווקים או אלה שעושים את שלטי החוצות. החברות היו חדלות מלהתקיים.

לו היתה לכם מלחמה, הייתם רואים עולם שמת באופן זמני והכלכלה היתה נהרסת לחלוטין, והייתם מתחילים מחדש.

 

יקרים, אלו החדשות שמשדרים לכם במיוחד לגבי הכלכלה, מקומות העבודה, ועוד, כאילו והיתה לכם מלחמה, כאילו והמפעלים נעלמו. האמת היא בת כלאיים של זה - המפעלים עדיין קיימים שם, ישנם עדיין אנשי מכירות שנמצאים כמוכם, בבתיהם - ואולי אתם אחד מהם - המוצרים שם דרושים לפלנטה הזו ואילו הם נמצאים בבתיהם, וכאשר יהיה שחרור, המנוע המסוים הזה של הכלכלה יתחיל שוב - ויתכן שבדרך נמוכה ואיטית יותר על מנת לחזור למהירות - לאחר שיוצרו עודפים על ידי אלה והמוצרים שעדיין נמצאים שם.

המפעלים עדיין נמצאים שם, הם לא הופצצו, התשתית שלהם עדיין קיימת, היא לא מתה, ועם זאת החדשות שמשדרים לכם וההשלכות שמספרים לכם הם כאילו והיתה מלחמה!

 

ברצוני שתחשבו על הדברים האלה ועל ההגיון שלהם.

הכלכלה לא תחזור חסונה ובתחרות כאילו דבר לא התרחש, איננו אומרים זאת, אולם אנחנו אומרים שהדברים יחזרו ומקומות העבודה עדיין שם. זה עשוי לחזור באופן שונה במקצת, מעט יותר 'צנום וכחוש' למשך זמן מה עד שהדברים יתפתחו למשהו שיתכן והם היו אמורים להיות מלכתחילה, אולם זה יחזור! לא יהיה צורך לבנות מחדש את המפעלים.

ואומר זאת שוב - לא קיים מודל כלכלי עבור נגיף או מגיפה. אל תאפשרו להם לספר לכם שהם יודעים מה עתיד לקרות - הם אינם יודעים.

הדחיפה הגדולה, המאיץ לכל זה הוא הרצון של כולכם לשוב ולחזור למה שעשיתם בכל אותם מבנים שחיכו לכם כל הזמן הזה, במקומות שיקבלו את פניכם בברכה כאשר הזמן יהיה הולם.. כולכם רוצים לחזור ולהמשיך. אל תצפו במדיה מכיוון ששם הם אינם דואגים להעניק לכם תקווה. הם רק מעוניינים למכור מוצרים.

יקרים, יתכן ותאמרו שהדברים האלה אינם צריכים להיאמר בתקשור אזוטרי ודברים מטאפיסיים, ואני אומר לכם שמדובר בחיים האמיתיים כיום, בפחד וחרדה שאינכם זקוקים להם או ליטול בהם חלק. אינכם זקוקים לכך כעת..

אתם זקוקים לתקווה, לאמת, ועליכם לראות את האופן האמיתי של הדברים!

היו אתם אלה שתאמרו להם שהם אלה שאמרו לקשור את הכלבים ולכן אינם יכולים לדווח שאינם רואים יותר כלבים ברחובות...

 

הפלנטה מתחילה לצאת, באופן מלא, בשמחה, יתכן ויהיו אפילו מסיבות טרם זמנן, פשוט מכיוון שאנשים עייפים מלהישאר בפנים מבלי לפגוש האחד את השני, ללא היכולת לעשות את מה שהם תמיד נהגו לעשות - להיות יחד בחברה במקומות נפלאים עם אוכל טעים וטוב, לפגוש האחד את השני ברחוב. אפילו במדינות שאין להם חלק מן האפשרויות האלו אנשים רוצים לצאת ולפחות ללכת בפארקים ובחופים.

וכך הם פני הדברים, וכך זה יהיה בקרוב מאוד. אתם עומדים על הסף של התחלת החזרה מן האתחול מחדש, והדברים יהיו אחרת ממה שסיפרו לכם.

 

אני קריון המאוהב באנושות, ואני אשוב...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020