Light Connections
 
 









 

העצירה הבלתי אפשרית - מאי 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

יהיו אלה שיאמרו שישנה תודעה המגיעה מצידו השני של המעטה/צעיף ויתהו האם אני יודע מה מתרחש כאן ומה אתם עוברים..

תמיד היתה ההרגשה שהרוח, האל, המקור הבורא היוצר נמצאים בחדר השני, ושאתם נמצאים בבריאה משל עצמכם, נאבקים, ומדי פעם יופיע מלאך שימסור לכם מסר ויעזוב לאחר מכן. אפילו יצרתם מושג - מעטה/צעיף - משהו שקשה לכם לחצות אותו, וכל זה הם יצירה ועיצוב שלכם עצמכם, עשייה שלכם עצמכם. אלה מונחים ומילים שלכם ולא של האל.

המקור הבורא היוצר בנה מערכת בה הזמינות של המקור, המלאכי, העוצמה, הבריאה וכל זה, נמצאת ממש לפניכם. זה אתם. זו הנשמה, 'העצמי הגבוה' שהוא חלק מכלי הרכב המכונה 'מרכבה' - מושג הנודע כבועה של אנרגיה של קדושה שאתם רוכבים בתוכה... כך שאתם המצאתם את כל התפישה שהרוח נמצאת 'שם' ואילו אתם נמצאים 'כאן', עד כדי כך שאתם הולכים, מדווחים וסוגדים במבנה, מתלבשים לכבוד זה כאילו שהאל אינו יודע כיצד אתם נראים בתחתונים... אתם לובשים משהו יפה כך שתוכלו ללכת ולשבת שם, לכרוע ברך, לשיר, לסגוד, ואז לצאת ולעזוב... כאילו שאתם פותחים דלת, מברכים את האל לשלום, סוגרים שוב את הדלת וחוזרים חזרה לביתכם. זוהי התפישה שלכם שמעולם לא הגיעה מהמקור הבורא היוצר שברא אתכם בצלמו של האל.

 

בשעה שאתם קוראים דברים אלה, האם אתם יודעים שאתם שלמים? זוהי רק התפישה שלכם של חוסר השלמות שיוצרת את מציאותכם.

אדבר על יצירת מציאות מאוחר יותר, וכרגע ברצוני למסור לכם מעט מידע במושגים שאני מקווה שתבינו אותם, המדברים בדרכים מעט עמומות אודות מה שאתם עוברים כיום.

כולנו יודעים - אלה מהמקור הבורא היוצר, הישויות המלאכיות מסביבכם, אלה התומכים בכם בכל הדברים ואוהבים אתכם, אלה שידינו מושטות לעברכם כל הזמן על מנת שתקחו אותן כאשר אתם שרויים בצרות - כולנו יודעים מה אתם עוברים.

אנחנו יודעים מה העולם חווה, וממבט מגבוה הדברים נראים מעט אחרת ממה שאתם חושבים.

אדבר במושגים של המימד השלישי - והמידע הזה מגיע מתקשור שהעברתי לאחרונה למעט מאוד אנשים - זה לא הוקלט בדרך שלאחר מכן שותפי (לי קרול, ת.ג.) היה יכול להפיץ זאת לכם באותו האופן בו הוא נוהג תמיד, כך שאני מעביר את המידע הזה פעם נוספת.

 

דמיינו לרגע לדוגמא שאתם אחראים על מפעל - זוהי דוגמא מאוד אופיינית למימד השלישי - ובתוכו ישנו מיכון גדול, טכנולוגיה גבוהה, פיסות וחלקים רבים הנעים, ואנשים רבים מאוד מפעילים אותו. לכל אחד יש את חלקו והנישה שלו עם המכונה שלו או יתכן עם פיקוח על משהו, וכולם מייצרים מוצר, קטן או גדול..

דמיינו זאת לרגע.

יתכן שזה גם משתרע על פני שטח גדול, ואתם כאחראים תתבוננו ותראו אולי 100 אנשים או יותר, ותראו את המוצרים יוצאים מפס הייצור, והם מוצרים טובים, הממשיכים לאחר מכן לתמוך באנשים כה רבים המוכרים אותם. הם מוצרים טובים, הם נחוצים ואנשים רבים משתמשים בהם.

זה מצב מנצח מכיוון שאנשים רבים עובדים במפעל הזה, אנשים רבים משתמשים במוצרים שלו, וזוהי מערכת טובה.

ואז אתם מגיעים עם מומחה לייעול ששכרה ההנהלה על מנת שיהיה איתכם. והוא שוהה במפעל כחודש ימים, מתבונן בכל דבר וכיצד הוא נעשה, ולאחר מגיע היום בו הוא חוזר אליכם עם דו"ח מפורט המסביר לכם שעם מעט התאמות תוכלו לייצר עוד 20% יותר - וזה דבר מדהים עבור מפעל. ובעצם העשייה הזו אתם תייעדו מחדש את כל האנשים. כולם יישארו וישמרו על עבודתם, אולם הם יהיו מיועדים לדברים אחרים - חלק יעברו לדרג גבוה יותר של פיקוח ויעשו דברים שהמוצרים באמת זקוקים להם, וגם יהיה ניתן לעשות זאת מהר יותר.

התכניות מוכנות, אתם מתבוננים בהן ארוכות, כאחראים ומנהלים, ואתם צוחקים ופונים למומחה לייעול ואומרים לו שיתכן והוא צודק במאת האחוזים, אולם על מנת לעשות זאת יתכן ותאלצו לסגור את המפעל לתקופה של חודשיים- שלושה על מנת לרכוש כלים חדשים, לייעד מחדש את האנשים, להכשיר אותם מחדש, ובמשך הזמן הזה לא יוכלו לייצר מוצרים, ולכן זה בלתי אפשרי. ואכן המפעל אינו נסגר.

 

זה היה נושא של מפעלים רבים בארצות רבות ברחבי העולם. הם אינם יכולים לעצור את הייצור על מנת לשפר את המוצר שלהם או לשנות את השיטה. זה אינו אפשרי ואינו ניתן לעשייה. או שמא זה כן אפשרי?

 

מה קרה לכם? מדוע אתם נמצאים בבתים? מדוע אינכם נמצאים בעבודה? האם אתם מבינים זאת?

זוהי מטפורה.

מה קורה כאשר נוצר משהו שלא חשבו עליו? - עצירה של חודשים בה אתם יכולים לייעד מחדש, להביא כלים אחרים, לחשוב על הדברים ולשוב חזרה רעננים.

איני מדבר על מפעל, יקרים. אני מדבר על דברים רבים אחרים, כולל התודעה של מי שהנכם, מה אתם עושים ומדוע אתם עושים זאת. דברים שאינכם אפילו יכולים להרהר בהם מכיוון שאתם עסוקים מדי, עסוקים במפעל שלכם עצמכם, בני אדם, להיות האחד עם השני בדרך מסוימת במשך הזמן - חלק מכם יודע בדיוק לאן אני מכוון את דברי ואודות מה אני מדבר...

 

זהו זמן לשינוי. הכל עצר! בלתי אפשרי - אולם הכל עצר!

היו כבר מספר תקשורים בעבר בהם דיברנו על הדבר הזה ממש, כאשר אדם נמצא בצרות והוא פונה לאדם שעוזר להם באופן פסיכולוגי, הוא יבקש ממנו לעצור את חייו, לקחת יום חופשה, לטייל בטבע, להסתובב, כך שיוכל לחשוב על הדברים - ועכשיו יש לנו עולם שלם היכול לחשוב על הדברים...

 

אתן לכם דוגמא נוספת שיתכן ותחשבו שהיא שרויה במחלוקת, אולם הקשיבו לי.

אקח אתכם למאה ה 17 או אולי למאה ה 18 - זה אינו משנה כל כך. היתה באירופה תפישה שכל מדינה באירופה היתה שרויה במלחמה עם מדינה אחרת. אמנם הן התחלפו [קריון מצחקק בהנאה..] אולם הסיפורים האלה נמשכו במשך מאות בשנים אודות כלי הנשק והכובשים שחלפו ביעף וסחפו את האדמות השונות שהיו שייכות לגרמניה, צרפת, אנגליה, פורטוגל, ספרד, ואלו אינן כל המדינות אולם כולן היו כובשים ברמה מסוימת...

אחת מהם אפילו כבשה חלק גדול מן הפלנטה - זו היתה התפישה. חשבו על כל הקרבות בים שהתנהלו בין האנגלים לצרפתים שלא אהבו אלה את אלה כל כך. היה נראה לכאורה שהן תמיד היו במלחמה, וכאשר הן לא נלחמו הם פשוט נחו עד למלחמה הבאה.

לכל אחת מהארצות האלו היה הזמן בו היא יצרה כיבוש של ארצות אחרות, חלקם היו טובים בזה וחלקם לא היו טובים, חלק ניצחו וחלק לא ניצחו. אתם מכירים את שמותיהם של הכובשים המפורסמים כמו נפוליאון ועוד, וכאשר אתם לומדים היסטוריה אתם רואים שזה לא השתנה, פעם אחר פעם.

 

הבה וניצור כעת משהו משעשע. אתם כבני אדם תכנסו לתוך מכונת זמן ותפגשו כמה אנשים מן המאה ה 17 או המאה ה 18, יהיה לכם דיון קצר, הם ישבו בקצה מושבם וישאלו האם אתם מגיעים מן העתיד, וכאשר תשיבו בחיוב הם ישאלו אתכם מה קרה ואיזה כיבוש מתנהל באירופה כעת, ואתם תתחילו לספר להם לאט אודות משהו שאירע לפני 75 שנים..

אתם נפגשים עם אנשים מן העבר ומספרים להם על המלחמה הגדולה ועל מה שקרה לפני 75 שנים, והם לא יאמינו לכם. ואתם תאמרו שבנקודה ההיא בזמן, בנקודת הצומת ההיא בזמן, כל המדינות האלו החליטו שהן לא יאפשרו לדברים כאלה להתרחש שוב ושאלו את עצמן כיצד הן יכולות למנוע זאת, והחליטו להקים יחד ארגון סחר רק עם חלק מהן, שהחזיק מעמד, ולאחר מספר שנים הן החליטו לבטל את הגבולות ולהקים איחוד שעובד יחד כך שיהיה ניתן לנסוע בקלות בין כל האויבים האלה לשעבר. וגם זה החזיק מעמד.

וכנגד כל הסיכויים הם החליטו שיהיה מטבע משותף לחלק מן המדינות.

התוכלו לדמיין לשנות את המטבע שלכם על מנת להיות במטבע של מדינה אחרת - והם עשו זאת.

ויהיו כאלה, יקרים, שיקראו זאת ויאמרו שזהו האיחוד האירופי שלא הצליח... וברצוני שתחשבו לרגע: עדיין מנסים ובוחנים את הכלכלה של זה, מכיוון שאיש לא עשה זאת על הפלנטה לפניהם! יש לערוך התאמות ועבודה מחדש על מנת שהכל יהיה הוגן. זה עדיין לא הסתיים, אולם מה שהם השיגו באמת הוא שהם לא יצאו שוב למלחמה! במילים אחרות, נדרשה עצירה מלאה, חורבן והרס, על מנת לעבוד מחדש ולפתור את החידה הזו במפעל של התודעה עם כל הארצות האלו, לחבר ביניהן יחד באופן כזה שאיש לא חלם מעולם לפני כמה מאות שנים שזה עשוי לקרות כך.

 

אתם נמצאים במצב הזה וזה יכול להמשיך מכאן בדרכים כה רבות: יהיו אלה שירצו לשוב ולחזור לכל מה שעשיתם, לדרכים הישנות, וירצו להחזיר הכל בזהירות בחזרה - אולם אומר לכם שזה לא יעבוד!

התכוננו להתכוונן מחדש לתודעה חדשה, לדברים שהעתידנים אמרו תמיד שהם עומדים להגיע. הלכתם למקום בו תוכלו להחלים ולהתאושש בקלות רבה יותר מאשר אילו היתה לכם מלחמה. חשבו על כך. חשבו על הנדיבות של זה.

 

רציתי לספר לכם על כך. אתם נמצאים כרגע בעמדה לקראת גדולתכם!

אני מספר לכם על כך מכיוון שאני יודע שמגיעים דברים, שיאכזבו אתכם, שיכעיסו אתכם, דברים שישתנו. אולם אם אוכל לשוחח אתכם בעוד מספר שנים תאמרו בהתפעלות שהייתם זקוקים לכך.

 

אני אשוב, יקרים, ברצוני לדבר מעט יותר על המציאות.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020