Light Connections
 
 

 

תפישות של מאסטריות - ההסכם - ינואר 2004

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשירות המגנטי.

 

אה, זהו מקום מתוק, וזהו גם מקום משמח.

אם בתודעתכם אתם מרגישים את שטיפת הרוח דרככם ביום הזה, הרי שכך יהיה. לכן אנחנו נמצאים כאן, למוריאנים. ידענו מי יהיה נוכח כאן ומי יקרא את הדברים האלה מאוחר יותר, מכיוון שהכוונה מולכת כיום.

אנחנו יודעים על הפוטנציאל של אלה מכם שהחליטו ברגע האחרון להגיע למקום כזה. אנחנו יודעים מה הפוטנציאל של מי שיקרא את הדברים האלה כלאחר יד. האנרגיה התואמת של מה שאתם מביאים לפרק החיים הזה, בשעה זו, בדקות המעטות האלו, היא באמת סביבכם בזמן שאנחנו מביאים את החצי השני. אולם זה אינו מסר כללי. זה מסר במיוחד עבורכם, מכיוון שאתם למעשה חצי ממנו!

אולי זה נשמע כמו מסרים אחרים, אולם אנחנו מדברים אליכם באופן אישי, ואין זה במקרה שקולו האנושי של הערוץ, שותפי (לי קרול, ת.ג.), נופל על שתי אוזניכם היום, מכיוון שזו הסיבה שאתם יושבים בכיסא ומקשיבים, למוריאנים, או קוראים את הדברים מאוחר יותר.

 

הבה נקדיש רגע לכבד את המקום הזה (תיאטרון ותיק מאוד באיידהו, ארה"ב, ת.ג.). התרחש כאן הרבה - שמחה וצחוק, ובכי. על במה זו היו אלה שצעקו משמחה או בכו מצער. לבניין יש היסטוריה, אפילו חלק נהדר שטרם חשפת, מייקל (קריון מדבר עם מארח האירוע ובעל התיאטרון, ת.ג.). הייתה כאן גם כנסייה! על הבמה הזו בוצעו והושגו, כך שזו אינה הפעם הראשונה שאלה שחיפשו את האמיתות הרוחניות שלהם היו מגיעים ומתיישבים במושבים בהם אתם יושבים. אולם זו הפעם הראשונה שמוצג כאן מידע מסוג זה, ובכל זאת הנה קבוצה המעמידה פנים שאינכם מכירים האחד את השני, ועם זאת הקבוצה הזו מתכנסת באופן אינטואיטיבי כאילו הם מכירים!

האופן בו הדברים פועלים הוא ייחודי. אתם עשויים לומר שההיסטוריה של האנרגיה הישנה פוגשת את ההיסטוריה של האנרגיה החדשה, מכיוון שבעוד כמה רגעים בתוך זמנכם, כל מה שעשינו כאן יסתיים. אנחנו כבר רואים אתכם עוזבים את המקום הזה ומניחים את הספר. אנחנו כבר רואים את הפוטנציאלים של מה שאנחנו עומדים לומר וכיצד אתם עשויים להגיב. אנחנו מכירים את ליבכם, ואנחנו מכירים את שמותיכם.

 

ברצוננו להרחיב על נושא מסוים עוד לפני תחילת ההוראה. זה קשור לאהבה שיש לכם לפלנטה. אה, בני אדם, עבור חלק מכם - ואתם יודעים מי אתם - זה אינו במקרה שאתם מגיעים ומוצאים את עצמכם מוקפים על ידי אחרים שאוהבים את 'הבדידות של הטבע' (אזור איידהו בו נערכת הפגישה, ת.ג.). ובכל זאת אינכם לבדכם, נכון?

כמה מכם מברכים את הרוח? כמה מכם מברכים את עפר האדמה? כמה מכם רואים את השמיים ויודעים שראיתם אותם במשך מאות בשנים? כמה מכם הם הבעלים של הארץ שמתחת לרגליכם במשך זמן כה רב? איני מדבר על פיסת הנייר שמעניקה לכם בעלות. אני מדבר על מצב ברשומות האקאשיות שמחתן ומשיא אתכם עם הארץ.

 

חלקכם ילידי האזור הזה, ואתם יודעים זאת. אה, יתכן שלא תיראו כך במראה, אולם זה אכן כך! זוהי התכונה של חלק מהאזורים האלה ששותפי מבקר בהם, שטרם ראו את האוכלוסיות הגדולות של האנושות עוברות לגור בהם. עפר האדמה שאתם חווים היום הוא עפר האדמה שהיה שם בפעם האחרונה שהייתם כאן, ובפעם שלפני כן... הרוח מממשיכה לנשוב את העפר הזה ממקום למקום, אולם הריח זהה והתכונות הגיאולוגיה זהות, והנה אתם כאן שוב.

אלה הקוראים דברים אלה, כבדו את המשפחה הזו שלדעתכם היו בפגישה בעבר כאשר אתם קוראים זאת. זה אינו כך, אתם יודעים. הם יושבים איתכם כאן, שכן כל מה שהתרחש בכדי להביא לכם את המילים האלו בדף הזה הוא רק רגע של זמן מיוצר שרק מתיימר להפריד ביניכם במסגרת המציאות המוגבלת שלכם. הם נמצאים ממש כאן איתכם, ברגע זה.

 

כמה מכם שמשתתפים בהתכנסות הזו יעזבו את המקום הזה ויסעו למקומות אחרים ברכבים מודרניים במקום לעלות על סוס, כמו שעשיתם בעבר כשצאתם מהבניין הזה... באופן מוזר, תלכו לאותם מקומות שהלכתם בעבר! אתם שייכים לכאן... זהו חלק מהחידה שהופך את חלקכם ל'עוגנים' ואת חלקכם ל'נוודים' ... הכל הולם לאנרגיה שלכם.

 

עבור חלקכם אין נקודה מתוקה אחת שאליה אתם שייכים. אתם שייכים למקום שעליכם להיות בו! כמה מכם עברו למקומות שלא היה צורך בכם, ונראה שנצמדתם חזרה הביתה, לא? קשה ללכת נגד כיוון הזרם להתמודד כאשר התעוררתם ונתתם כוונה להגשים אנרגיה שהיא עבודת חייכם. חלקכם יידעו על מה אני מדבר כאן, וחלקכם לא יידעו.

 

חיי היומיום

 

אשרי האדם שיודע מהו שפע! העברים במדבר ידעו מהו שפע. כל השבטים הסתובבו במעגלים גדולים מאוד במשך קצת יותר מ 40 שנה, וניזונו מדי יום. היו אלה שתהו על כך, האם זו מטאפורה בהיסטוריה המקראית, או שזה מה שקרה בפועל, והתשובה היא שזה אכן מה שקרה. אכן, הם קיבלו מזון מדי יום, וקראו לכך 'אוכל מן השמיים'.

היו סיבות מדעיות לסיבה שזה התרחש, וגם לאחר שעלו לרגל לארץ המובטחת, זה עדיין קרה אפילו בלי שהם היו שם! מעולם לא שמעתם על כך, נכון? האירוע היה אמיתי ביותר. הם קיבלו מזון מדי יום במשך 40 שנה.

 

כמה מחברי השבט האלה היו מתעוררים מודאגים באמצע הלילה וחוששים שאולי זה לא יקרה ביום למחרת, למרות שהם ידעו שזה קרה כל חייהם. הם היו מנענעים את כפות ידיהם, מעירים חברים ומשתפים אותם בדאגותיהם שאולי זה לא יקרה שוב יותר... ולאחר האנשים האחרים העירו את חבריהם ואמרו אותו דבר.

די מהר, רבים יצרו הסכמה כללית של דאגה שזה לא יקרה שוב למחרת! אולם הם כן קיבלו מזון למחרת, והם המשיכו לדאוג לגבי משהו אחר...

 

במה באמת היה מדובר? זו הייתה ה'רוח' שהעניקה את המזון הדרוש על בסיס יום יומי. במבט לאחור, ניתן לומר שלשבטי ישראל היה שפע במשך 40 שנה. הם מעולם לא היו צריכים לדאוג לשתילת זרעים או לגידול יבולים. הכל טופל, אולם רק מספיק עבור כל יום. זהו שפע! אולם אותם אלה שהביטו לעבר העתיד שאלו ודאגו שמא זה לא יקרה יותר... הם ראו זאת רק בדיעבד.

 

הנושא הוא שאם אתם מתבוננים על העבר אתם רואים את האמת. כאשר אתם מעלים את הנושא של הבין ממדיות, יש לכם את היכולת להביט על העבר של מה שקורה מחר ולדעת שהכל יהיה בסדר... האנושי הבין ממדי מסוגל להביט אל העתיד ולראות את העבר ולהבין שמזון הוא שפע. יש לו את היכולת לראות את הדברים שיהיו, כמו הדברים שהיו ... ואפילו לצחקק עליהם עוד לפני שהם קרו!

קשה? בעיה לא פתורה? חידה? אני עומד להרחיב על כך.

 

היזכרות בלידתכם

 

תנו לי לקחת אתכם לטיול ... טיול מתוק, וכזה שלא תזכרו אותו.

הנה אתם לפני הרבה שנים, בצדו השני של המעטה/צעיף, בדיוק כמוני, עם בני משפחה, בדיוק כמוני. הנה אתם, נשענים קדימה ... זו מטאפורה - מכיוון שלא היה לכם גוף שהיה יכול להישען... זו מטאפורה, כמו קפיצה ממצוק - מטאפורה - נוטים קדימה, עומדים להיות מוכנים לבוא לכדור הארץ ולעבור את תהליך הלידה.

אתם עומדים להיוולד להורים שבחרתם, לגזע שבחרתם, למדינה ולמגדר שבחרתם.

 

גופכם הוכן ברחם אמכם. פיסות וחלקים מנשמתכם, הועברו במהלך אותה תקופה. תמיד נשאלות שאלות לגבי המועד בו הנשמה נכנסת לגוף, ואומר לכם את האמת.

זכרו זאת: הנשמה נכנסת לגוף באותה נקודת הזמן שבה מוסכמת ההתעברות, עוד לפני שהביולוגיה מעורבת. זו אינה גזרה מראש, אלא נטייה. אתם נוטים להיוולד, תלוי בנתיב בו הוריכם נוקטים, בבחירה חופשית.

קשה לתאר זאת, מכיוון שהחלטה זו מתרחשת לעתים קרובות עוד לפני שהוריכם אי פעם הכירו על כדור הארץ, ואפילו לפני לידתם שלהם! קשה מאוד לדבר על כך באופן שאתם באמת יכולים להבין. לכן הבה נאמר ש'החיים' מתחילים עוד לפני שאתם חושבים שהם מתחילים, ושיכולים להיות שינויים רבים לאורך הדרך לפני שתגיעו לכאן, אולם אתם והאחרים מעורבים בכל השינויים האלה.

 

דמיינו את עצמכם נוטים קדימה, עומדים לבצע את הקפיצה לכדור הארץ. מה שמעכב אתכם היא 'רוח הלידה' הנושבת נגדכם בשעה שאתם נוטים קדימה. זו רוח מתוקה ותמימה, וכזו שחוויתם פעמים רבות בעבר. יש לה 'ריח' של אפשרויות, פוטנציאלים והזדמנות. אתם מוכנים לסיים את התהליך, ללידה שכנראה התרחשה, מכיוון שהנה, אתם כאן.

 

היועצים שלכם לצידכם, מוכנים להיכנס אתכם ... מדברים אליכם בשפת האור. הם שואלים אתכם האם אתם באמת בטוחים, והאם הכל מוכן. אתם מחייכים אליהם ואומרים לכולם שהכל בסדר. הם מזכירים לכם שאתם מגיעים לכדור הארץ בתקופה שבה ניבאו את קיצה של הפלנטה, וכי הסיכויים הם גדולים מאוד שתמותו מוות נוראי, יחד עם ילדיכם וחבריכם. אתם שוב מחייכים אליהם ואומרים שהכל בסדר. ואז אתם מביטים סביבכם, אומרים למרכיבים ולאלה הסובבים אתכם שאתם 'תיכף חוזרים'... ואתם קופצים..

 

אשאל אתכם פעם נוספת, עובדי אור: האם לא הייתם אמורים להיות חכמים יותר מכפי שאתם כאן, כאשר הייתם מלאכים בצד השני של המעטה/צעיף? ואם התשובה היא חיובית - מדוע הגעתם? לא ראיתם את הסיכוי למלחמת גוג ומגוג? האם לא הבנתם את הפוטנציאל של כל מה שמתבשל על פני הפלנטה כאשר הגעתם?

 

התשובה לכך מסבירה מדוע אתם אהובים כל כך! זה מסביר מדוע הפמליה מתחילה לכרוע ברך ולרחוץ את כפות רגליהם של כל מי שנמצא כאן. זו הסיבה שחלקכם מרגישים את הלחץ של ה'רוח' ואת תחילת הידיעה שזה אמיתי. זה אינו משהו שאדם רקח על מנת שקהל יגיע לכאן היום. לא. האנרגיה הזו היא אמיתית. בצדו השני של המעטה/צעיף ישנה חוכמה לגבי מוכנות לזרום למסר זה, אולם לפני כן נשוב ונברך אתכם על עשייתו של משהו שאולי אפילו אינכם מודעים אליו, למוריאנים: בכל מקרה הגעתם! והסיבה היא שאתם אכן חכמים יותר בצדו השני של המעטה/צעיף! ידעתם מה כוונה עושה. ידעתם מהי מהותם של הנשמות העתיקות. ידעתם כאשר הגעתם שיהיה פוטנציאל להתעוררות בפלנטה הזו. חלקכם התעוררו בלידה, ואני מתכוון להתעוררות רוחנית. לא רציתם שום קשר לדברים שהוריכם אמרו שהוא רוחני, וזה די סיבך אתכם... אנחנו יודעים מי נמצא כאן. נשמות עתיקות הן כאלו, 'צרות' כבר מן ההתחלה! [קריון מצחקק בהנאה...] זה מה שתעשה חוכמה עתיקה כאשר לא נראה שהיא תואמת את החוכמה הנוכחית של היום.

 

הנה אתם. ידעתם לפני שאי פעם הגעתם לכאן, כאשר נשענתם על 'רוח הלידה', שתוכלו לשנות את הפלנטה הזו אם יגיעו ויהיו מספיק מכם. והיו מספיק, ועשיתם זאת.

שימו לב לכך שכדור הארץ שונה מכפי שהיה בעת שהגעתם. שימו לב לכך שהנבואות לא התרחשו. שימו לב שאנחנו אוהבים אתכם בגלל זה! אין לכם מושג מה שיניתם בחלק אחר של היקום. מה שקורה כאן יקבע הרבה מאוד, ויימדד למטרה המדויקת הזו.

 

זה ודאי נשמע לכם כמו שטויות, אולם בזמן אחר, במקום אחר, זה יהיה ברור. כאשר אראה אתכם שוב זה יהיה ברור. וכשאפגוש אתכם ביום מן הימים בצדו השני של המעטה/צעיף, תבואו אליי מייד ותשאלו איך הייתם וכיצד זה עכשיו, וזה יהיה ברור מאוד.

מה שאתם עושים בחיי האדם הרגילים שלכם משנה את המרקם הבין ממדי בכל רחבי היקום, הכל בבת אחת. מה שאתם חושבים כאשר אתם נמצאים כאן ידוע במרחק של מיליארדי שנות אור מכאן. זה מכיוון שבמצב הקוונטי שבו הכל ביחד, הכל קורה בבת אחת.

כל היצורים ביקום מודעים ברמה מסוימת למה שמתרחש בפלנטה ארץ - אפילו סוג העולמות שאין להם את מה שיש לכם, וזו תודעת האלוהות. אפילו ברמתם, הם ישתנו. באשר ילך כדור הארץ, ילכו הרבה יותר ממה שדיברנו עליו אי פעם.

כמה 'רגיל' זה גורם לכם להרגיש, יקרים? כיצד אתם מגדירים 'רגיל'?

 

היו אלה שאמרו שהם יודעים שיש בהם איזושהי אלוהות, והם יודעים שדבריו של קריון נכונים, אולם עדיין הם מרגישים מאוד לא חשובים ... הקשישים שביניכם אומרים שהם מרגישים גם זקנים ועייפים ... ואני אומר לכם שכולכם מרגישים זקנים ועייפים! מכיוון שככל שהאנרגיה של הפלנטה הזו מתחילה להיערך עם האנרגיה שבכם ועם הסיבה שהגעתם לכאן, אתם הם אלה שעושים את העבודה הכבדה. חגגו את העובדה שאתה חלק מנס שנקרא כדור הארץ.

 

אפשרו להוראה להתחיל

 

בני אדם יקרים, נדבר על תכונה רוחנית מתקדמת. ומכיוון שהיא מתקדמת, קשה לדבר עליה ולהבין אותה.

אתם מספרים לי שביקרתם במקומות שבהם האנשים שעשו מדיטציה בתפילה, נרפאו, ואילו אנשים שעמדו לצידם לא נרפאו. על פי דרך חשיבתכם נראה שהם אותה תודעה. הרי נשמות ישנות הגיעו לכדור הארץ באותו זמן - אחות עם אחות, אח עם אח. לכאורה, ניתנה להם אותה רשות, תוך ידיעת כל כללי ההתעוררות האלוהיים. הם היו עובדי אור, ניצבו זה לצד זה, ועדיין חלק טופלו בדרך אחת וחלק טופלו בדרך אחרת. ואתם אינכם מבינים כיצד יכול להיות דבר כזה?

 

נדבר על כך באופן שלעיתים רחוקות דיברנו בעבר. במהלך כל השנים האחרונות, כל מפגשי התקשור היו אודותיכם. אתם עם עצמכם. ההתעוררות שלכם עם עצמכם; אתם וכדור הארץ; אתם והאנרגיה של 'חוזה כדור הארץ שלכם'.

כעת, אנחנו מתחילים בהוראה מתקדמת. אנחנו נדון בכם ובאחרים ביקום. ברצוני לדבר אודותיכם עם האל. ברצוני לדבר אודותיכם עם כדור הארץ בדרכים שיש בהן הרבה רבדים. אנחנו נגיע למקומות רבים בהוראה היום.

 

הנחת היסוד העיקרית

 

ברצוני למסור לכם אקסיומה. הנה כלל של ה'רוח': אין עוצמה גבוהה יותר ביקום מאשר זו שקיימת באלה היושבים לפני כעת. בני אדם אינם אוהבים זאת וטוענים שצריך להיות משהו הרבה יותר מפואר מהם. הם מביטים על עצמם במראה ו'יודעים' מה קיים שם...

אלא שלא, אינכם יודעים. זוהי האמת. זו אקסיומה, ואופן פעולתם של הדברים. אין אנרגיה ועוצמה גבוהים יותר מכם על כדור הארץ. אין עוצמה או אנרגיה גבוהים יותר ביקום ממה שקיים וזורם דרככם בדרך אלוהית. יתכן ותרצו להניח משהו על הדום ולסגוד לו. זה רק תרגיל. יתכן שתרצו להתפלל לאל, מתוך מחשבה שאלוהים הוא ישות גבוהה יותר - 'רוח' שאוהבת אתכם כמו סבא - מוערכת מאוד, זוכה לכבוד וחכמה מאוד. אולם אינכם יכולים באמת להתפלל כך, מאחר וזו אינה האמת.

 

ואם תאמרו שאתם רוצים לעשות זאת, שאתם הולכים לכנסיות בהן אתם סוגדים לישויות ורעיונות שהם גבוהים משלכם, באופן סמלי, פיזי ורוחני - אכן, כן, זה מה שאתם עושים אולם האמת היא האמת, ומה שאתם עושים אינו מדויק.

אין שום דבר גבוה יותר ממה שזורם ועולה בדם שבעורקיכם והתודעה שאתם נושאים. זה מוגן על ידי הדואליות. הוא מפולח למימד שאתם רואים רק חלק ממנו. האמת היא שאתם האל. באופן קולקטיבי, אתם מרכיבים את מה שרבים סוגדים לו מדי יום. באופן יחידני, אתם חלק בלתי נפרד מה'רוח', שהוא ייחודי והכרחי למערכת זו על מנת שתפעל. אתם נצחיים בשני הכיוונים. תמיד הייתם, ותמיד תהיו. לא הייתה התחלה. זהו גילכם...

 

אנחנו מספרים לכם זאת לקראת הדבר הבא שאנחנו רוצים לחשוף, משהו ששותפי הציג בתקשורים אחרים, אולם היום זה אנחנו נעניק מידע רב עוד יותר כך שהוא יהיה שלם יותר מכפי שהיה בעבר.

 

ה'הסכם' - מושג בין מימדי

 

ברצוננו לדבר על משהו שנזהה באופן רופף כ'הסכם'. זה נשמע כמו 'החוזה', לא?

כאשר אתם מגיעים לכדור הארץ, קיים 'הסכם'. זה אינו אודותיכם. זה אודות היקום. קיים הסכם שיש לכם עם היקום, שהוא משפחה.

כאשר אתם מגיעים לפלנטה, קיים 'חוזה פלנטרי', שסיפרנו לכם עליו. לימדנו אתכם שחוזים הם רק מקומות התחלה עם נטיה מראש, אולם ניתן לשנות הכל בכל הנוגע ל'חוזה'. אין שום ייעוד מוקדם. אולם ישנה אנרגיה של הפלנטה הזו שמתפתחת שהיא בין ממדית. בני אדם מתעוררים בכל רחבי הפלנטה. זו אנרגיה שנקראת 'ההסכם', ואנחנו יכולים סוף סוף לחרוג מההוראה ההתחלתית שאנחנו מלמדים כבר שנים רבות ולהתחיל לחשוף כמה מושגים שלא ניתן להבין אותם בקלות, אולם הם עם עזרה אלוהית.

 

ה'הסכם' הוא 'אתם איתנו'. ה'חוזה' שלכם על כדור הארץ הוא 'אתם עם האדמה'. אחד נועד ליחידת החיים האנושית, ואילו האחר הוא לנצח.

ההסכם הוא 'אתם עם הכוכבים' שבקושי תוכלו לראות עם הטלסקופים הטובים ביותר שיש לכם. זהו הסכם שכל היקום יודע אודותיו, ואשר מתפרץ דרך המבנה התאי שלכם. זה משפיע על 'החוזה האנושי' שלכם, אולם הרבה יותר מכך - זהו הסכם ה'אני הנני'. זה אלוהי.

 

ה'הסכם' מודבק בשכבה האלוהית ביותר של הדנ"א שלכם. זה הסכם בין היקום וביניכם, לא בין כדור הארץ וביניכם. זה קשור לסיבה שהגעתם לכאן, כלומר שהוא מכסה על 'החוזה האנושי', אולם באופן בין ממדי זהו אירוע קוונטי שקשור לאנרגיה של היקום הנוכחי הקיים, שתמיד משתנה.

 

יתכן ונראה כאילו כבר העברנו לכם את המסר הזה בעבר, אולם זה אינו כך. יתכן וה'הסכם' נשמע כמו 'חוזה כדור הארץ' שלכם, אולם זה אינו כך. אין מדובר אודות התכונות הקרמתיות שלכם כאשר אתם נכנסים לכאן, למרות שזה חלק מכך. למעשה זהו שילוב של כל הסידורים של יחידות החיים הקודמות שלכם - שהן נוכחות כעת - לבין היקום, שתמיד נוכח.

ההסבר לחידה זו הוא מעבר ליכולת חשיבתכם ותפישתכם. ולמרות זאת ברצוני לספר לכם מעט על כך.

 

ראשית, הרשו לי להעניק לכם את התגובות למסר הזה, מכיוון שאנחנו כבר יודעים מה הם יהיו. אספר לכם על 'מתנת ההסכם', ועל כך שמאז 'ההתכנסות ההרמונית' (היערכות מיוחדת של הפלנטות במערכת השמש בשנת 1987, הארוע מכונה גם האירוע של 11:11 על שם מדיטציה עולמית שנערכה בשעה זו, ת.ג.) למעשה יש לכם את היכולת לגעת ולתפעל את ההסכם הזה.

בני אדם יקרים, אל תקלו ראש, מכיוון שהמשמעות היא חיים ארוכים יותר, ומצנפת של מאסטריות. זה מספק רבים מהדברים שרק חלמתם עליהם ושכעת הם עולים לדיון. המתנה של היכולת לעבוד עם ההסכם הזה מונחת למרגלותיכם ומחכה לפתיחתה. זוהי תחילתה של ההתחלה, זוהי ההפצה חדשה.

 

ארבע תגובות

 

לבני האדם יהיו ארבע תגובות לדברים רוחניים מסוג זה, ולמתנה הזו באופן כללי.

 

1. התגובה הראשונה היא הנפוצה ביותר, אתם תבקשו שלא להטריד אתכם, שזה מטופש, שאינכם רוצים להתחבר לזה, אינכם רוצים לחשוב על כך, או לדבר על העניין הזה, מכיוון שאינכם מאמינים בכך.

יקרים, אין שום שיקול דעת המעורב מצידנו בנוגע לתגובה כזו, מכיוון שלאנושות יש בחירה חופשית לעשות מה שהיא רוצה, ולא כולנו למוריאנים.

זו הייתה משימתכם להתעורר, ואכן עשיתם זאת. הנטייה המוקדמת ששוכנת בתוך הדנ"א שלכם היא שתשנו את מסלולו של כדור הארץ ... ואכן כך עשיתם. והפוטנציאל הבא הוא שתוכלו לשנות את עצמכם בדרכים עמוקות, ורבים מכם יעשו זאת.

 

2. התגובה השנייה של האנושות היא שתאמרו שאתם רואים זאת. זה נהדר! ושאתם רוצים לסגוד לזה. תשאלו היכן זה? תבקשו שנשים זאת במקום שבו תוכלו לכרוע ברך לפניו, שנרשה לכם להשתחוות... ואז תשאלו כמה פעמים עליכם להתכופף? ולאיזה כיוון עליכם לפנות?

התגובה הזו נפוצה מאוד - אם זה רוחני, הרי שיש לרומם אותו ולסגוד לו! אין כל בעלות על מה זה בכלל, והכל הוא רק המשך של תודעה שמרגישה נפרדת מהאל.

 

3. התגובה מהסוג השלישי מעניינת מאוד: היא נובעת מהלמוריאנים האינטלקטואליים, נשמות עתיקות, אולם כאלה שאוהבות לדבר על האל באופן אינטלקטואלי. תאמרו שאתם רואים זאת, שחיכיתם לזה, שזה כה יפה, ואז תחשבו על כך, ותתהו מדוע זה כאן. תתהו לגבי האל, תתהו לגבי עצמכם, תתהו לגבי המתנה ומהי המשמעות של כל זה, מהי המשמעות בהשוואה למתנות אחרות, מה צריכה להיות תגובתכם, האם אתם חושבים בבירור, או האם עליכם להיות מעורבים בכלל?

זהו האדם שמגיב לכך באופן אינטלקטואלי, שואל את עצמו לגבי מידת ההולמות שלו לעצמו, לכדור הארץ, לסובבים אותו, כיצד עליו להתמודד עם זה, ומהי המטרה של כל זה.

והוא נוהג כך לאורך כל חייו! זהו תיאור של עובד אור שעדיין לא הדליק את אורו! למגדלור זה אין אור, הוא יושב על הסלעים ומאפשר לכל הספינות לנוע ולהתחבט בסלעים, בעודו תוהה על משמעות החיים.

 

4. התגובה הרביעית היא של אלה שבאופן פוטנציאלי נמצאים כאן בחדר או קוראים זאת מאוחר יותר. נסעתם עד לכאן. אתם יושבים בכיסאות, מקשיבים או קוראים, וזה אינו במקרה.

והתגובה תהיה קריאת אהההה, אתם תתהו היכן השארתם זאת, היכן מיקמתם זאת במקום לא נכון - ואז תמצאו זאת, תאמרו שאתם הבעלים של זה, תאספו ו'תכניסו לכיס', ותאחזו בזה היטב מכיוון שזה שלכם וזה יקר לליבכם...

 

אלו ארבע תגובות שונות מאוד להוראה הזו.

 

ה'הסכם' ותכונות

 

ועכשיו הרשו לי לספר לכם על ה'הסכם'. אנחנו נעשה זאת כמה שיותר מהר, מכיוון שלהתעכב על כל אחד מהדברים האלה מעבר לסיפורים שנספר, נצטרך לבוא בזמן אחר...

נתחיל את ההוראה ונאמר שישנן תכונות בתהליך החדש הזה בהן תוכלו לעבוד עם ה'הסכם' הזה. שוב, איננו מדברים על ה'חוזה' שלכם עם כדור הארץ. ה'הסכם' הוא ביניכם לבין היקום והוא נוגע לחייכם בכדור הארץ ומערכת היחסים שלו לכל הדברים האוניברסליים. כל ההוראה הזו ניתנת על מנת לשפר את אנרגיית המאסטר שאתם מתחילים לקבל אותה. אנחנו מעבירים לכם את התכונות האלו של ההבנה, על מנת שתוכלו לעבוד עם זה, לשנות אותו ולקבל החלטות בחיים שיש בתוכן עוצמה של אלוהות.

 

שותפות

התכונה הראשונה היא שאם בכוונתכם לשנות את ה'הסכם' הזה, יהיה עליכם להבין את השותפות עם האל. זוהי תכונה שמסרתי לכם לפני זמן רב, שהיא הנחת היסוד שאתם אלוהיים, וכי האל הוא שותף. יש להבין כל שותפות, להסכים לה, ויש לקחת בעלות על המושג והרעיון הזה. כאשר אתם הבעלים של רעיון, זה כאילו והייתם אתם שיצרתם אותו. זה חייב להרגיש עד כדי כך אישי.

 

העוצמה הגבוהה ביותר

אם תהיה לכם הצלחה כלשהי, הרי שעליכם גם להבין ולהסכים במאה אחוז שאתם העוצמה הגבוהה ביותר ביקום. אה, לא בעצמכם, אלא עם האחרים, שביחד, אין שום דבר חזק או גבוה יותר מאלוהותכם, וזה מחובר ליצירה בפועל.

זוהי גם הכרה בכך שאין עוצמה שיכולה להביס אתכם. אין עוצמה שיכולה לעשות לכם דברים. אין שום עוצמה ידועה גבוהה מכם ביקום שעלולה להטיל עליכם קללה, להעניק לכם מחלה או לשלוט בכם. פשוט אין דבר שיכול להשפיע עליכם מעבר למה שתאפשרו במסגרת התוכנית הגדולה של האלוהות שלכם. אל תטעו, תכונה זו היא לעיתים קרובות הקשה ביותר לקחת עליה בעלות...

 

פחד

אם אתם עומדים להתחיל לעבוד עם ההסכם, יהיה עליכם להבין פחד. לא אמרתי לבטל אותו מכיוון שאינכם יכולים לעשות זאת. אין לכם רשות! אפילו למאסטרים היה פחד, אולם הם איזנו אותו. הניחו את הפחד במקומו.

הפחד קיים בבני האדם באופן שלא ניתן להסירו. עליו להיות שם בשביל שתהיה לכם הדואליות שלכם. זהו חלק מהמבחן. עם זאת, יש להניח אותו מאחוריכם. כל הדברים שאתם עלולים לפחד מהם - אפילו הדברים העדינים - חייבים להיות מזוהים, להכיר בהם ובמידת הצורך לחלק ולמדר אותם ולהורידם מחדש למקום שמאחורי השכבה שהיא אלוהית.

 

אני מנסה לפשט את הדברים ככל שניתן, ואתם יכולים לומר לי שכבר עשיתם זאת, שאין לכם בעיות פחד, ושאתם רוצים להמשיך הלאה..

הרשו לי לשאול אתכם, מרפאים, האם אתם נוהגים להגן על עצמכם כאשר אתם עובדים עם בני אדם שנקלעים לצרות וקשיים? האם יש סביבכם משהו שיעזור לכם באופן אנרגטי כך שאלה שאתם מרפאים לא ישפיעו עליכם? אולי אתם מרגישים האנרגיה השלילית שלהם מפריעה לאנרגיה שלכם? אולי יש לכם משהו שעוזר לכם בזה?

אם כן, הרי זה פחד. האינכם סומכים על אורכם? עד כמה עליכם להיות אלוהיים כדי להתקרב לאנרגיה נמוכה יותר מבלי שזה ישפיע עליכם? אתם פיסה של האל! לכל מקום שאתם הולכים אתם נושאים בועה של אלוהות, והדבר היחיד שידקור את הבועה הזו הוא, אתם... בחוסר אמונכם ובפחד שלכם, אתם מבטלים ומרוקנים את עוצמתכם ..

 

איננו כאן כדי לשפוט אתכם או להזהיר אתכם. ההוראה הזו מיועדות רק להנחיות המספרות לכם לשים את הפחד במקום אליו הוא שייך - מאחוריכם! אל תעשו דבר שתוכנן במיוחד על מנת להגן עליכם מפני אנרגיה של אחרים, מכיוון שזה אינו נחוץ. אתם אוחזים בכל האור.

כאשר אתם הולכים למקום כלשהו ומחדירים ומטמיעים בו את האור הבהיר ביותר האפשרי, האם אתם נרתעים מעט ואומרים שחשכה עלולה להתעורר והיא תרווה את האור? לא, אינכם עושים זאת מכיוון שאתם יודעים אודות התכונות העוצמתיות של האור שאתם נושאים. אל תפחדו מהדברים האלה, ואין זה משנה עד כמה הם נראים חשוכים. האור שלכם ישנה אותם. אמצו ישירות וחזיתית את האתגרים. כאשר ישנה שליליות, שנו אותה. הציפו לתוכה אהבה, החדירו והטמיעו לתוכה את האנרגיה האלוהית של האל שאתם נושאים אתכם בצורה בלתי נדלית.

 

אפשור עתיד חלופי

אפשרו לעצמכם להרגיש שיהיה בסדר גם אם הדברים יתגלו אחרת ממה שאתם רוצים.

הרשו לי לספר לכם סיפור על אישה שהיתה לה תשוקה. היא אמרה שהיא מבינה את כל הדברים האלה. שהיא מגדלור; אלוהית; למוריאנית; היא שמה מאחוריה את הפחד. אפילו שמה את כל חיי העבר שלה מאחוריה. היא חיה בדיוק כפי שהתורות אמרו שיש לחיות, היא הרגישה זאת. היתה מאוהבת בעצמה, ומאוהבת באל. היא אהבה את עצמה דרך האלוהות שלה, אולם היא באמת רצתה בן זוג. היא רצתה שמישהו יאהב אותה. היא ידעה שזו תשוקה של המימד השלישי/רביעי, אולם היא באמת, באמת רצתה את זה.

 

וכך היא התפללה: "אל יקר, תן לי בן זוג. תן לי בן זוג. תן לי בן זוג. אם פספסת את המסר שלי, אל יקר, הייתי רוצה לומר לך שוב: תן לי בן זוג!"

אולם פעם אחר פעם היא לא קיבלה בן זוג. לבסוף היא אמרה שהיא מתכוונת להשתמש במה שהיא יודעת כדי להשיג את בן הזוג שלה עצמה, ושהיא הולכת להפוך את עצמה לבן זוגה! היא אמרה שקריון אמר שהיא קבוצה, ולכן היא תשתמש בחלק הגברי / הנשי שלה, ותהפוך את עצמה לבן זוגה, ותהיה שמחה עם עצמה, וכך היא אכן עשתה.

 

היא התאהבה בעצמה אפילו יותר מכפי שכבר היתה מאוהבת בעצמה - לא בצורה אגואיסטית, אלא בדרך אלוהית. השפעתו של ה'אני הנני' שלה התחזקה. היא ראתה את האלוהות ואת האחדות של הכל ואמרה שהיא אינה צריכה אף אחד... למגינת לבם של חבריה, היא למעשה ערכה טקס בו נישאה לעצמה! [קריון מצחקק בהנאה...] איזה סיפור! היא הייתה מרוצה מאוד ואמרה "רוח יקרה, תודה שהראית לי משהו שלא ציפיתי לו. זה בסדר עכשיו. זה באמת בסדר. איני צריכה אף אחד."

 

האם זה יהיה בסדר אם הדברים יסתדרו אחרת ממה שאתם מצפים שיקרה? הנה מצב בו החוכמה האלוהית שינתה את התוצאות, וציפיה גדולה לא מומשה. מה קרה? האישה שינתה את עתידה שלה ואף שינתה את רצונה.

נוכל להשאיר את הסיפור הזה כך, אולם הוא לא הסתיים... שמעו, שכן זה חשוב: במקרה המסוים הזה, האישה הזו סללה את הדרך בצורה כל כך מושלמת לבן זוג שהגיע אליה מיד לאחר שהתאהבה בעצמה! לפתע, בדיוק כאשר לא הרגישה שהיא זקוקה למישהו, הגיע הדבר שביקשה כל כך נואשות בזמן שהיא הרגישה כל כך תלויה בבקשה.

במערכת היחסים החדשה הזו לא הייתה תלות. במקום זאת היה טקס ו'ביחד' נהדר. שני בני אדם התאחדו, שניהם היו מאוהבים בעצמם, אף אחד לא היה תלוי זה בזה, אולם הם אהבו זה את זה עד כדי כך שהם ממש הלכו לקבריהם יחד. זוהי אהבה.

 

האם אתם מבינים את מה שאני אומר כאן? ברגע שהאשה הזו הגיעה פנימה וגילתה את אלוהותה, כל התפישה של צרכיה השתנתה גם היא. ובמקרה שלה, היא לא קיבלה את מה שרצתה מהאל. היא קיבלה מעצמה את מה שהיא רצתה...

 

תקשורת תאית

אנחנו מלמדים כבר שנים רבות אודות התקשורת עם המבנה התאי של גופכם. יהיה עליכם לבנות גשר בין מה שנאמר לכם שאינכם יכולים לעשות ובין מה שאינו אפשרי, עם מה שעכשיו מאוד אפשרי. יהיה עליכם להיות מאלה שיודעים כיצד לדבר עם המבנה התאי שלהם.

זה אינו כל כך קשה. חלק מהמתנה של שינוי ה'הסכם' הוא מתנה של תקשורת תאית. יהיו מקרים בהם אנחנו נעניק לכם מידע רב ממדי יותר על אופן ההתחברות בצורה זו, אולם לעת עתה, הבה נאמר שזה נמצא לפניכם בצורה מובנת מאליה. פשוט החיים במציאות שלכם מספרים לכם שלא ניתן לעשות זאת. עם זאת, חיים שהם אמיתיים מאוד במימדים האחרים שקיימים בו זמנית בתוככם מתחננים בפניכם שתעשו זאת.

ובין המושגים האלה יש לחצות גשר, נישואים. הכירו בכך, התחברו לכך, האמינו בזה, התכוונו לכך, והתאים יתחילו להקשיב.

 

חשיבת יתר

כבר ביקשנו בעבר שאל תחשבו חשיבת יתר על הכל! כבדו זאת. קחו על כך בעלות. אל תחשבו על זה. תהליך המחשבה האנושית וההיגיון האנושי מכובדים היטב והם העניקו לכם חלק מן המדע הטוב ביותר שלכם. עם זאת, זה גם מונע מכם לפתוח את גשר התקשורת התאית, מכיוון שככל שאתם חושבים על כך, זה יתרחק רחוק יותר.

לו הייתם מתייחסים לאוכל בצורה הזו, הייתם מתים מרעב! האם אתם חושבים על הנשימה ועל תהליך החמצון בכל נשימה? לא! לכן אולי הגיע הזמן להתמודד עם הרוחניות שלכם באותה צורה.

 

יהיו אלה שישאלו אותי כיצד הם יוכלו לחשוב מחוץ למציאות הארבע-ממדית הזו, ובכן יהיה עליכם לתרגל ולהתאמן... מדיטציה היא אחד המפתחות. שים את עצמכם במצב של חוסר מחשבה, המהווה אפשור להפוך לרגע ללא הגיוניים. (אגב, כמה מהמדענים הטובים ביותר בפלנטה שלכם עושים זאת באופן קבוע כדי למצוא פתרונות לבעיות ... מחוץ לקופסת ההיגיון.)

 

חלקם למעשה קראו לזה 'מצב חלומי', המתרחש בזמן שאתם מהלכים ומסתובבים סביב. זה קורה למעשה לכמה מכם, וזו הסיבה שחלק מחבריכם חושבים שאתם מסובכים!

קבלו שליטה על זה, מכיוון שתצטרכו את זה. הכניסו את הכל למציאותכם. אל תפרידו בין שני המושגים ... מציאות ומציאות חלופית. חשבו עליהם כאחד, אולם היו מודעים לכך שאתם יכולים להיות במצב מדיטטיבי גם כאשר אתם משתמשים בהיגיון. הבינו כיצד זה מרגיש ועבדו עם זה כך שהאחד לא יבטל את השני.

זה, ידידי האנושיים היקרים, מה שהצליחו לעשות כל המאסטרים שהלכו על פני כדור הארץ. אל תחשבו חשיבת יתר על עוצמתה של הבין ממדיות שלכם.

 

אפשור להישאר אותו הדבר

זה הקשה מכולם. קשה לחפש ... קשה לתאר ... קשה לדבר עליו.

טענה נפוצה היא שאנשים אומרים "אל יקר, יש לי אתגר בגופי. זה יכול להיות אתגר שיסיים את חיי. יש לי נטייה מוקדמת למחלה ואני מרגיש/ה שהיא מגיעה. אל יקר, יש לי את המחלה! עכשיו היא כאן! אל יקר, אני רוצה ריפוי. בבקשה אמור לי מה עלי לעשות. אני נואש/ת. מה עלי לעשות? "

 

[הפסקה...]

 

עכשיו, אנחנו חוזרים להתחלה, לא? מדוע חלק מהאנשים נרפאים וחלקם אינם נרפאים? זה אינו קשור אליכם, בני אדם יקרים. זה קשור ל'הסכם'. חזרו וקראו את התחינה לעיל. זו תחינה ארצית, לא תחינה אוניברסלית.

כעת, המאסטר גם היה שואל את עצמו מה מידת ההתאמה וההולמות של הפעולה שהוא מבקש במסגרת התוכנית האוניברסלית של הסיבה שהוא נמצא כאן, האם ניתן היה להשיג משהו טוב יותר בכדי לאפשר למחלה להיות זו. .. ואפילו להמית אותו?

 

כיצד הייתם מרגישים אם הייתי אומר לכם שעדיף שתשאירו את המחלה ותמותו בגיל מוקדם? מה אם הייתי מגלה לכם שהפלנטה עשויה להפיק יותר תועלת לו עשיתם זאת? האם הייתם עושים זאת? בני האדם היו עונים בשלילה. המאסטר היה עונה בחיוב.

זו חכמה אלוהית, והכול עניין של הבנה ועבודה עם ה'הסכם'.

 

למאסטרים הייתה אינטואיציה לגבי מותם, אפילו לגבי מקרי מוות בטרם עת. אה, היתה להם אינטואיציה כזו. האם תהיתם אי פעם מדוע כמה מהם נכנסו לכך ברצון כה רב? זה בגלל גדלותו של ה'הסכם' ... תכונה אוניברסלית שמתעלה על כל דבר ארצי אולם בו זמנית מערבת את כדור הארץ ואתכם על פני כדור הארץ.

מה אם הפלנטה הזו והסובבים אתכם יפיקו תועלת ממותכם? האם הייתם עושים זאת? מה אם אלה הסובבים אתכם יגיבו למותכם בצורה כה גדולה, עד שזה עשוי לקחת אותם למקום שהם לעולם לא היו מגיעים אליו בדרך אחרת, ואז הם עשויים להמשיך לעשות דברים שיהיו גדולים מעבר לכל דמיון? האם הייתם עושים זאת?

 

זהו תמצות של ה'הסכם'. זה ביניכם לבין היקום. האם תוכלו ללכת לשם? האם תוכלו לראות את טובת המשפחה לעומת יחידת חיים אחת שלכם? האם תוכלו להיות בנוח עם זה? זה מורכב, לא? זה גם יפה, לא? זו הסיבה שאנחנו אוהבים אתכם כפי שאנחנו אוהבים אתכם.

 

בני אדם יקרים, כמה לוחמי אור אנחנו רואים הולכים בנתיבם במחלות? הרבה מהם. כמה יושבים בכסאות גלגלים? הרבה מהם.

האם זה אומר שהם פשוט לא עשו עבודה טובה בתקשורת שלהם עם האל ... או שזה יכול גם להיות בדיוק ההיפך? כמה תינוקות מתו על מנת שהוריהם ימצאו הארה? הרבה מהם. זה קשור ל'הסכם'.

הנה תוכחה: אל תחשבו מחשבות יתר על התכונה הזו. אינכם יכולים לדעת מה הולם לפני האל עד שאתם ממש הולכים בנתיב. אל תחליטו כעת על מה שאתם יכולים לעשות, או על מישהו אחר על כדור הארץ. זה אינו מסר הקורא לעובדי האור על כדור הארץ לסבול. כל מסלול הוא ייחודי, וכל אחד מהם הוא מרהיב. אולם נתיב המאסטר הוא אחד שחושב מעבר לגוף הארצי, ומותיר מקום לתמונה גדולה יותר.

 

תזמון

אתם תשאלו אותי מה לגבי התזמון, ואם אתם באמת מבינים את כל זה ועובדים עליו, כמה זמן יקח להתחיל לעבוד עם ה'הסכם' הזה? האם מדובר על תקופה של חודש, שנה?

התשובה היא, באופן מיידי ולעולם לא. היה עליכם להבין זאת עד עכשיו. מי הנכם באמת? כיצד נראה העבר שלכם? מדוע באמת הגעתם לכאן? על כמה אנשים אתם משפיעים? מה הכי טוב לכולם? זה ה'הסכם'.

 

ערך עצמי

האחרון קשור ממש לראשון. אם אתם מתכוונים להתחיל להבין את כל זה, אפילו באופן שולי, הרי שתצטרכו להיות בעלי ערך עצמי. מה אתם חושבים על עצמכם?

האם אתם זוכרים את האישה שהתאהבה בעצמה והתחתנה עם עצמה? היא הבינה לגמרי. זה אינו היגיון או אגואיזם. בני האדם בעלי ערך עצמי, מתאהבים בעצמם. כאשר הם מתבוננים בחייהם במראה ורואים את מה שהדואליות מראה להם, הם מגחכים ויודעים טוב יותר. הם רואים בעיניהם את 'אני הנני'. הם רואים נשמה נצחית שנראית אחרת בכל פעם שהם מופיעים על פני הפלנטה.

 

זה נשמע כמו שותפות עם האל, לא? הענקנו לכם את התכונות שיעזרו לכם בערך העצמי שלכם.

 

זוהי ההוראה של היום. זו שיאו של הבאת נושא שהוא אחד החשובים שדיברנו עליו אי פעם.

המאסטר המהלך על פני כדור הארץ יודע את חלקו בתחום היקום. בני האדם, אפילו המוארים, ממשיכים לחפש את דרכם בכדור הארץ. האם אתם מבינים את ההבדל?

אנחנו מבקשים מכם לדחוף לעבר נושאים אוניברסליים ולהפוך להיות בין ממדיים. אנחנו מבקשים מכם לראשונה לחשוב כקבוצה במקום כאינדיבידואלים, ולנוע מעבר להוראה הפשוטה של העבר לעבר הבנת העתיד המבוססת על חוכמה.

 

ברוכים הם בני האדם שמבינים את המסר הזה ומתחילים לראות את עצמם באופן שונה מהאופן שחשבו בעבר. אשרי האדם שיעזוב את המקום זה שונה מכפי שהגיע.

יהיו כאלה במקום הזה, ואלה שיקראו זאת מאוחר יותר, שהדברים יגעו בהם מעבר למה שאתם עשויים לחשוב. יהיו כאלה במקום הזה שיצטרכו להשתמש בידע של מה שמסרתי לכם כבר בימים הקרובים. ואם אלה אתם, הפמליה הזו שנקראת משפחת האל תהיה איתכם בשמחה, ברצון ובאהבה,

 

בתהליך עזיבת המקום הזה, הפמליה הזו עומדת לקחת איתה כמה ישויות שהיו כאן הרבה מאוד זמן [מדובר ברוחות הרפאים שהיו בתיאטרון, ת.ג.]. חלקם חיכו ליום הזה שיעזבו את המקום הזה. הם בעצם אנרגיות ללא כוח חיים, אולם בעיניכם ובדרך חשיבתכם, נראה שיש להם כוח חיים.

זה דבר מאוד מעניין שעליכם להבין - ההבדל בין האנרגיה לחיים. אפילו גם עם זה תצטרכו להתמודד במהלך חייכם. יום אחד כאשר המדע ימצא חיים באוויר ובמים, הוא יצטרך להחליט אם הם באמת חיים או שאינם חיים. ואז יתכן שהמדע יצטרך להגדיר מחדש את החיים. אלה חיים בין ממדיים. החיים הבין ממדיים הם לעתים קרובות רק אנרגיה שמוצבת בצורה שמאפיינת שינוי ממדי. איני מצפה שתבינו זאת...

 

מי יתן וההיסטוריה והעתיד של המקום הזה יתכנסו עכשיו יחד. מן יתן שזה ייראה כראוי והולם, כאלוהי, אפילו כמבורך. מי ייתן וזה יתרבה בדרכים שאינכם יודעים אודותיהן אפילו. מי ייתן ואלה שיקראו וישמעו את המסר הזה היום, ירגישו בנוח, נאהבים ומחובקים עם הסיום הפעם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020