Light Connections
 
 

 

הפצרה לשכל ישר רוחני - הגיע הזמן - אפריל 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

פגי המורה ההתפתחותית הביאה עבודה מדהימה לפלנטה, אחת מהיחידות שבאמת מחברת ומגדירה את הדפוסים של מי שהנכם, שילוב בין אדם לרוח, בדרך בה תוכלו לראות, לדמות, להשתמש בשלבים השונים של ההוראה שלה המייצגים את צעדי הבגרות של חייה.

היא מברכת את האנושות כפי שאני נוהג לעשות.

 

ברצוני להמשיך ולשוחח אודות מערכת היחסים שבאמת קיימת עם הצד השני של המעטה/צעיף, עם האל, הרוח, הבריאה, המקור הבורא היוצר. וזו תהיה הפצרה לשכל ישר רוחני.

אביא לכם שוב, פיסה אחר פיסה, את בנייתו של הגיון לגבי יופיו ותפארתו של האדם. זה פשוט אינו מה שלימדו אתכם.

מעניין שעוצבתם ללינאריות. הדעת והתודעה שיש לכולכם הן לינאריות. זה חייב להיות כך על מנת שתקומו בבוקר ותעשו את הדברים שאתם עושים כדי להתקיים, ללכת למקום העבודה, לבנות את הדברים שאתם עושים, לגדל את הילדים שיש לכם ... חייבת להיות לינאריות עבור כל זה. זהו מבנה החשיבה האנושית שהיא הולמת, יפהפיה, ונכונה לזמנכם.

ועליכם להבין שבלינאריות הזו, לכל דבר שאתם חושבים עליו יש התחלה וסיום. ברצוני שתחשבו על כך לרגע - האם אתם מכירים ויודעים על דבר כלשהו בפלנטה הזו, בביתכם, בחייכם, שהוא שונה מזה? לכל דבר יש התחלה וסיום. זוהי החשיבה שאנחנו מדברים עליה, והיא מתאימה לכם, היא מעשית ואתם זקוקים לה.

 

אולם החשיבה הזו מפריעה כאשר אתם מתחילים לחשוב על דברים גדולים יותר, דברים מפותחים שיתכן ואינם חייכם - אולי דברים של האל או הרוח, אולי אודות המקור הבורא היוצר.

כאשר אתם חושבים על מלאך - אינכם חושבים אודות מתי הוא התחיל ומתי הוא יסתיים ... כאשר אתם חושבים על האל, האם אתם חושבים שהיתה התחלה ומתי זה יסתיים? הדברים האלה הם מחוץ לתחום הפעולה של הבנתכם או תודעתכם, והתשובה היא שאינכם חושבים על כך מכיוון שזה מעבר לכל דבר שביכולתכם לדמיין אותו, להאמין בו או לעבוד איתו מבחינה מנטלית, ונראה שזה אינו מטריד אתכם. לכל דבר שאתם אומרים כאן - אפילו להתבוננות בשמים - חייבים להיות התחלה וסיום.

 

שמעתם על 'המפץ הגדול' ולדעתכם מ'שום דבר' נוצר לפתע הכל! אתם מסכימים לכך ולדעתכם זה נכון, מבלי לחשוב לחזור להתחלה של ה'שום דבר' הזה... [קריון מצחקק בהנאה..] ולתהות כיצד ה'שום דבר' הזה היה יכול להיות שם בכלל, וליצור את הכל..

היה צריך להיות שם 'משהו', זרע שיתכן והרחיב את הכל, מכיוון שזוהי ההתחלה, הלא כן? ועם זאת אתם מקבלים זאת כאשר זה כלל אינו מתקבל על הדעת שהכל מגיע מ'שום דבר'.

הסברנו זאת בעבר שלמעשה זו לא היתה ההתחלה אלא יותר המשכיות ואלה דברים שאפילו האסטרונומים שלכם מתחילים לראות בפיסיקה שלהם. יתכן שקיימים ריבוא יקומים שלמעשה התנגשו האחד עם השני והממברנות של המימדיות התנגשו בדרך מסוימת על מנת להצליב את 'המפץ הגדול' כפי שאתם מכנים זאת, ולהתחיל יקום נוסף.

האם זו התחלה או המשכיות? ואם זו אכן המשכיות, היכן היתה ההתחלה של הראשון? האם היה בכלל 'ראשון'? ומה לו הייתי מספר לכם שלא היה 'ראשון'...

 

ברצוני שתחשבו לרגע על דבר מה שתוכלו להניח לפניכם, כל דבר שהוא, ולדמות זאת, והייתי מספר לכם שהדבר הזה נצחי, לשני הכיוונים, כלומר שלא היתה לו מעולם התחלה, ולעולם לא יהיה לו סוף.

ויהיו אלה שיאמרו שהדבר הטוב ביותר שיוכלו לדמות אותו יהיה מעגל, שבאמת אין לו התחלה וסוף. אולם כל אלה החושבים גבוהה ובהגיון יעלמו כאשר מישהו ישאל מי עשה את המעגל הזה... [קריון מצחקק בהנאה..] מכיוון שזה אומר שהיתה התחלה של המעגל, אולם מה בדבר זה שעשה אותו - ואלה דיונים שאינם מובילים לשום מקום, מעבר להודות בכך שבאמת אינכם מבינים זאת.. אינכם יכולים להבין זאת מכיוון שאתם לינאריים, ואינכם צריכים להתבייש בכך.

איננו שופטים אתכם כאשר אנחנו פונים אליכם כ'בני אדם לינאריים' אנחנו רק מעניקים לכם תואר. זה האופן בו אתם חושבים.

 

אולם זה מפריע בכל הנוגע לנשמתכם, שהיא משהו יפהפה בצורה מדהימה! הבה נשוחח מעט יותר אודות נשמתכם:

כיצד אתם מגדירים אותה, מה סיפרו לכם עליה, מהי באמת? אין לה צורה וגודל, היא אינה לינארית, אולם האם יש לה התחלה? וכאן אנחנו מגיעים לרוחני החושב באופן לינארי והמחליט שלכל דבר, אפילו לדבר רוחני, צריכים להיות התחלה וסיום, ולכן מספרים לחלק מכם שהנשמה הנצחית הזו, הפיסה הזו של הבורא היוצר, מתחילה בעת הלידה.

זה נשמע כמו הסיפור על 'המפץ הגדול' - כאשר לחלוטין מ'שום דבר', הגיע הכל! אתם נולדים, לוקחים נשימה, ו ... מיד יש לכם נשמה [קריון משמיע קול של שאיבה פנימה..] כך מלמדים אתכם כיום. אתם יודעים זאת. הייתם 'שום דבר', מעולם לא 'הייתם', נשמתם את נשימתכם הראשונה, ו... הנשמה הגיעה אליכם.

הנשמה היא עצומה, יפהפיה, ונוצצת, ו'עפה' החוצה מאהבתו של האל, היא מעולם לא היתה, היה עליכם לקחת נשימה ולאחר היא היתה..

וכל אחד מכם יודע מה סיפרו לכם אודות סופה של נשמתכם. האל היפה והטוב שברא אתכם ושבמערכות אמונה כה רבות הוא חלק מנשמתכם, שופט אתכם ולוקח את הנשמה הזו לגיהנום ומדי יום אתם נשרפים שם חיים... זהו סיפור ילדים יפה - האם כבר סיפרתם אותו לילדיכם? ואם טרם עשיתם זאת, יהיו אחרים שיספרו להם אותו.

זוהי הלינאריות, החשיבה, סיפור הילדים אודות האנושות והאל. זה אינו מתקבל על הדעת. ברצוני להפציר לשכל ישר רוחני ולאהבת האל, ברצוני להפציר בכם לחשוב לרגע מחוץ ללינאריות ולחשוב על האמת המדהימה שיכולה להיות שם...

הקשיבו, הקשיבו, מה לו הייתם אתם עם שמכם בנשמתכם, מה אם הייתם נצחיים לשני הכיוונים?

במקום לקחת נשימה ולקבל נשמה באופן פלאי כלשהו כמו ב'מפץ הגדול' - מה אם תמיד הייתם? ואם תמיד הייתם, היה שם עוד משהו שאתם יודעים אודותיו - הבורא היוצר של כל הדברים, האל האוהב המכיר ויודע את שמכם..

אתם מתחילים להבין מדוע שמכם ידוע, השם ששרים אותו באור... האל יודע כל אחד מכם, את כל המיליארדים על הפלנטה, באופן אישי ואינטימי, הוא יודע מה אתם חושבים, מה אתם עוברים... יש לכם בחירה חופשית לדעת זאת או שלא לדעת על כך, לראות זאת או שלא לראות, להשתמש בכך או שלא להשתמש בכך.

 

וזה אינו מונע מכך להיות אמיתי. אם נשמתכם נצחית לשני הכיוונים, הרי שהמשמעות היא שאתם חלק מן הבורא היוצר! שום דבר אחר אינו נצחי כך לשני הכיוונים, מלבד האל. האם אתם מבינים שאתם יציר האל?

חשבו על המקור הזה גדול ככל שתוכלו לחשוב עליו, המייצג את האל הבורא היוצר, חשבו על כך, בין אם זה שדה הגדול מכל היקום ומכל ריבוא היקומים או ממשהו אחר, וחשבו על כך גם כמכיל טריליונים על גבי טריליונים של פיסות וחלקים שמותכים כולם יחד לאהבה וחמלה, ולעתים הם נפרדים והופכים להיות בזכות עצמם ומגיעים לפלנטה, ואחת הפלנטות האלו היא כדור הארץ.

ובפרידה הזו הם אינם באמת נפרדים, הם רב מימדיים והם חלק מהשלם - אתם עדיין חלק מן השלם, אתם עדיין חלק מן האל.

 

זוהי האמת, לא קיבלתם נשמה בעת לידתכם, הנשמה הזו תמיד היתה והיא תמיד חלק מן המקור הבורא היוצר, תמיד!

וכאשר מסתיימים החיים הפיסיים הגופניים האלה, כל החלקים חוזרים למקור הבורא היוצר, ליופי הזה, לחמלה ולאהבה האלו.

קיימת תכנית גדולה יותר, יקרים, מאשר כל מה שסיפרו לכם אי פעם על ידי כל מערכת אמונה על הפלנטה, במיוחד על ידי זו שסיפרה שאתם נשרפים חיים.. ישנה תפארת בתכנית הזו מכיוון שהמשמעות היא שהאל יודע ומכיר אתכם כ .. אלוהים [קריון מצחקק בהנאה...]

 

ביקורת רבה נערמה לגבי התקשורים של קריון שטוען שבני אדם הם אלוהים. אתם פיסה של הבורא היוצר. מה עוד תוכלו להיות כאשר יש לכם נשמה? כלומר שבתוך הנשמה הזו קיימים היופי והחמלה של כל מה שקיים, המביט בעיניכם ואומר שהוא מכיר אתכם, רואה אתכם, ומזמין אתכם לבוא, בעודכם בחיים, לקחת את כף ידו - בבחירה חופשית - ולראות אם האדם הפיסי הזה יוכל לרומם את עצמו ברטט שמתחיל לשנות לחלוטין כל דבר אודותיכם.

המורה פגי אומרת שאתם התפתחותיים ואכן זה כך, היא תמיד מדברת על התפתחותה של התודעה של המציאות - כך שיום אחד אתם עשויים להתעורר ולהבין שאתם הוויות נעלות שנבראו על ידי 'המקור' שהוא האל, ושאתם תחזרו לשם. ובתהליך המכונה חיים על פני כדור הארץ קיים כל כך הרבה טוב שניתן לראות, למצוא, להשתמש ולהיות בעלי בריאות חיים מורחבת ושלווה.

 

אני אשוב עוד מעט, מן הסתם אמשיך לדבר על כך רק על מנת לאפשר לכם לדעת מי הנכם ועל מערכת היחסים שאינכם אפילו חושדים שקיימת שם, מכיוון שלעיתים קרובות אתם ניצבים בנפרד לה, מנופפים בידיכם ורוצים לדעת יותר אודותיה מבלי להבין שהיא נמצאת ממש לצדכם רק אם פשוט תתרווחו ותרגעו לתוכה ותאפשרו לה להיות.

 

אני קריון מהשרות המגנטי המאוהב באנושות,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020