Light Connections
 
 

 

מידע חדש - לא כל כך מובן מאליו - אפריל 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

על התקשורים להיות עקביים/לכידים בין המתקשרים השונים, במידה והם מתקשרים באותו ה'שדה', זה אינו 'שדה' שנמצא בשדה בחוץ, בטבע, זהו 'שדה' המקיף את כולכם, המלא באהבה, חמלה, במקור הבורא היוצר, זהו המקום ממנו מגיע תקשור.

אתם עשויים לומר שתקשור מגיע ממקורות כה רבים, אולם ה'שדה' הוא מקור רב מימדי של הפוטנציאלים על הפלנטה הזו, המהולים באהבה ובחמלה של הרוח, ומשתרע מעבר למה שאתם מכנים המעטה/צעיף ו'נוגע' בפניו של הבורא היוצר.

אם אתם שומעים תקשורים מאנשים האומרים שהם מתקשרים והם מלאים בפחד או אגו, המבקשים מכם לעשות דברים בלתי הולמים או ללכת בעקבות מערך חוקים מסוימים - הזהרו... הם אינם מתקשרים מן ה'שדה'.

 

ה'שדה' שאנחנו מדברים עליו מתחיל להיות יותר עקבי/לכיד וזוכה להכרה על ידי הנשמות העתיקות.

ישנן נשמות עתיקות מאוד ב'מחלקת הנשמות' שמאזינים למפגש הזה, הם מגלים ענין ומגיעים ליום שלם של מדיטציה ותקשורים, ויש להם בגרות בנוגע לדברים רוחניים שיתכן ואין לנשמות אחרות. זו בגרות שמגיעה כתוצאה מניסיון, תרגול, הוראה, לימוד, ויחידות חיים רבות.

נשמות עתיקות אינם בני אדם טובים יותר מאשר נשמות צעירות, המשמעות היא פשוט שהם היו בפלנטה ארץ מספר פעמים, והם בעלי ניסיון רב יותר, ממש כמו שאתם רואים את אלה שכבר למדו בבית ספר ואת אלה שטרם הלכו אליו.

גם אלה וגם אלה הם בני אדם יפהפיים ואינטליגנטיים, אולם לאלה שבגרו יהיה ניסיון רב יותר ואתם תפנו אליהם בשל חוכמתם. אלה הם הנשמות העתיקות, ואלה משתתפים באופן כללי באירוע הזה כעת או קוראים את הדברים מאוחר יותר.

 

ברצוני לספר לכם משהו שהתחיל למעשה לפני מספר שנים אולם הוא בעל משמעות רבה לגבי היום. זהו משהו שציפינו לו, ושלא בהכרח דיברנו אודותיו לפני כן.

רבים מהנשמות העתיקות הקוראים דברים אלה מחשיבים את עצמם למתקשרים, לאינטואיטיביים ולמרפאים. ואכן אתם כאלה ואין כל שאלה לגבי זה. יתכן ואתם מחשיבים את עצמכם לכאלה המקבלים מידע כרגע. זוהי דרך נדושה תכונה לומר שהאינטואיציה שמתחוללת מן ה'שדה' מגיעה אליכם בדרך רב מימדית וממלאת אתכם בפוטנציאל ומידע.

ישנם אלה מכם 'היושבים' ממש כעת על מידע שאתם מרגישים שהוא חדש, יפהפה, מעמיק ומשהו שעל העולם לדעת אודותיו. ואתם שואלים את עצמכם כיצד קריון היה יכול לדעת שמדובר בכם - והסיבה היא שאין מדובר רק בכם, יקרים, אלא ברבים כל כך על הפלנטה שהיו משתתפים בפגישה שכזו.

אתם מקבלים מידע שמעולם לא ראיתם אותו כתוב בשום מקום, אתם עשויים לכנות חלק מהמידע כשפת אור, וחלק מהמידע הוא מימדי שאיש לא דיבר עליו.

 

אתם מתחילים לראות את מה שיתכן והוא איזון של הצ'קרות - אזורים בתוך הגוף האנושי שהם בתוך האזורים שלמדתם אודותיהם, או שהם הרבה מעבר לאזורים הקלאסיים של איזון הצ'קרות. כך שיתכן ואתם רואים בפעם הראשונה את ההרחבה של 'המרכבה האנושית', אותו ה'שדה' סביב האדם, שהיה ידוע עוד מימי התנ"ך בספר מלכים ב', כאשר אליהו חשף זאת לפני אלישע שרשם ותיעד כיצד זה נראה ומה זה. אלישע ראה שדה עצום של אנרגיה של אור לבן שהגיע עד לרוחב של 8 מטרים.

וישנם אלה המאזינים וקוראים זאת המתחילים לזהות זאת, כיצד זה נראה, את הדפוסים, את הצבעים שלא ניתן לראותם באמצעות העין האנושית, את התדרים שעוקבים אחר דפוס של צליל וצבע, את אותו הריקוד בתוך 'המרכבה' שאיש לא ראה לפני כן - קיימת שם תנועה, יקרים, זה אינו משהו סטטי! זה רוקד...

חלק מכם רואים זאת ומתחילים לדווח על כך, חלק מכם הרואים זאת נכנסים פנימה ונוטלים את המידע מכיוון שהוא פלנטרי.

אתם רואים בפעם הראשונה את גאיה על כל רבדיה, וכתגובה לכך אתם יושבים בשקט עם גאיה, ועושים מדיטציה במשך כל היום עבור המין האנושי עצמו השוכן על גבי גאיה.

אנחנו מדברים אודות אלה שעושים מדיטציה ומתקשרים מדי יום, אנשים שאולי אינם מובנים על ידי אלה שמסביבם התוהים מה הטוב שכל זה עושה עבור מישהו, ואינם מבינים שזה מגיע היישר אל תוך הפלנטה שמדברת אליכם, מרוממת את הרטט מכיוון שכה רבים מכם מוכנים לשבת בשקט ולראות את מה שטרם ראיתם ושאיש לא ראה..

זוהי תחילתה של יכולת ראיה חדשה!

 

דיברנו על הדברים האלה, אולם מעולם לא כיווננו במדויק לנשמות העתיקות האלה המתעוררים. זהו גשר שניתן כעת למעבר, והוא נפתח.

כאשר הפלנטה הזו תתחיל להיות שקטה ודוממת, ללא כל פעילות, עם מעט מאוד זיהום, וכל הדברים שהושקטו כעת לרגע בזמן - במרחב הזה כל הדברים האלה שלא יכלו לעבור לפני כן מתחילים לזרום לעבר הנשמות העתיקות.

 

האם אתם כבר מתחילים לזהות ולהכיר מעט מההגיון והסיבה שעומדים מאחורי מה שמתרחש על הפלנטה הזו ומדוע זה הושקט? זה רק לזמן מה, יקרים, זה יעבור...

אולם כרגע, במקום הזה של העצירה, דברים מתחילים 'לעוף' דרך המעטה/צעיף הזה אל תוך האינטואיציה של הנשמות העתיקות. בלוטת האצטרובל מתחילה להיות מאוד פעילה ומתחילה להעביר מראות לאלה שרואים מראות, שהם ה'כלים' עבור זה, הערוצים עבור זה, הריפוי והמרפאים עבור זה.

תהליכים חדשים מתחילים להתרחש אפילו למרפאים שעשו זאת במשך 40 שנים ויותר, והם תוהים כיצד זה קרה והאם החמיצו זאת עד כה.

היה שם 'עוד' כל הזמן, אולם זה מה שקורה כאשר אתם משקיטים את עצמכם, מרפאים, ומתחילים להתבונן בעבודתכם שלכם ומתחילים לראות שיתכן והיא אפילו גדולה יותר מאשר מה שחשבתם. זה יפהפה, זה כמו שינוי ערוצים מתדר אחד לשני, ואתם מתחילים ללמוד אודות זה, ולנוע קדימה ופנימה.

 

אולם עליכם לדעת משהו, בני אדם יקרים החווים את הדברים האלה:

אתם עדיין בני אדם מן המימד השלישי. חלק אומרים שאתם מן המימד הרביעי, שעל פי המדע הוא.. זמן. למעשה אתם מתהלכים במימד הרביעי, וכל דבר מעבר לכך היא רב מימדיות שמתחילה להתרחש לרבים כל כך מכם. אתם מתחילים להריח זאת, לשמוע זאת, להרגיש זאת.

היו מודעים לכך שלאלה מכם המקבלים את המידע מן הסוג הזה תהיה נטיה פשוט לתעד זאת. כלומר, לו לדוגמא הייתי מפנה את תשומת לבכם להביט על המבנה הרב מימדי הזה, ומבקש מכם להביט בצבעים היפים, מבקש לספר לכם על כך, לכתוב על כך, לצייר זאת, לשיר אודות זה, ואתם תאמרו שזה יפהפה, זה בסדר, אולם אז אספר לכם שישנו מבנה אחר ממש כאן לידו, ואבקש שתתבוננו במבנה הרב מימדי השני הזה שיש לו את כל הדברים האלה, וצורות שונות שטרם ראיתם... ולפני שתתבוננו במבנה הראשון והשני, יגיע המבנה השלישי, והרביעי ולאחר שאסיים להפנות את תשומת לבכם לכל זה אומר לכם שזוהי תרומתי לפלנטה, ואלך לי לנוח ...

וכל אלה שיתבוננו בכך יאמרו שזוהי תמונה יפה מאוד ... אולם ישאלו את עצמם מה הם אמורים לעשות עם זה? [קריון מצחקק בהנאה..]

 

ברצוני שתעצרו לרגע, הכנסו פנימה.

כל אחד מכם שהגיע למסקנה שקיים משהו נוסף, 'עוד', שפת האור, רב המימדיות, הדברים הרב מימדיים שאתם רואים, הצבעים, הרבדים והשכבות - עצרו לרגע!

עם כל דבר מהדברים הנ"ל מגיע מידע נוסף שצף מתחתם... אל תנועו לדבר הבא ותאמרו 'כמה יפה', או תכתבו ותדווחו על כך, תציירו זאת, או אפילו תעשו על כך מדיטציה. כל דבר מהדברים הנ"ל מגיע עם פעולה!

כאשר אתם מתבוננים במבנה ומתפעלים מיופיו, קיימות תוכניות כיצד לבנות אותו, ואתם לא ידעתם על כך [קריון מצחקק בהנאה...]

לכל חזון שיש לכם ישנו משהו שמשלים אותו וגם מגיע אתו משהו עבורכם על מנת שתלמדו אותו את האחרים, מכיוון שאתם הם אלה שרואים זאת.

אולם בעקבות המציאות הלינארית של המימד הרביעי הזה, אינכם רואים זאת, אינכם רגילים לראות זאת. אתם רואים את התמונה, את המושג, את הצבעים, אתם שומעים את מה שאתם שומעים, טועמים זאת, ונעים הלאה לדבר הבא מבלי להבין שהנתונים קיימים מתחת לכל זה, זה היופי של פריט שניתן לפעולה ושמגיע עם כל רובד שאתם רואים ומלמדים אודותיו.

 

ולכן יקרים, ברצוני שתשובו לאחור ותתחילו להבין כיצד אתם בונים את המבנה הזה, מהי המשמעות שלו, כיצד בני אדם ישתמשו באמת במשהו שאתם רואים, מכיוון שזו הסיבה היחידה שאתם רואים זאת! לא ניתנת לכם יכולת ראיה נוספת רק מכיוון שאתם נשמות עתיקות חביבות... זה ניתן לכם כך שתוכלו ללמד זאת, לדבר על כך, לכתוב על כך ולהסביר זאת! הנה המשמעות של זה...

הסיפור בספר מלכים ב', אודות אליהו שהלך בשדה והפך לאור, והמרכבה שלו שזהרה היה יכול לעצור שם. אולם במקום זאת ממשיכה ההוראה שמסבירה את המשמעות של המרכבה, מהי המשמעות שלה עבורכם ומה אתם יכולים לעשות איתה.. כיצד תוכלו להשתמש בה ומה קיים בתוכה ...

במקום רק פשוט לדווח עד כמה היא יפה ולראותה נעלמת בשמיים, היא הופכת לפריט הניתן לפעולה שמלמדים אודותיו, על הצורות מסביבה, על הגיאומטריה מסביבה, וישנם מורים, יקרים, שלימדו זאת במשך שנים.

כאשר המורה פגי פניקס דוברו ראתה בעיני רוחה בפעם הראשונה את 'רשת הכיול האוניברסלית', בחזון שהיה לה, היא לא רק פשוט ראתה זאת, ביקשה שאמן יצייר לה את מה שראתה, והמשיכה הלאה.. עם החזון הזה הגיעו ההוראה והלימוד, שלבים על גבי שלבים לגבי משמעותם של הדברים, כיצד להשתמש בזה, מהו הצעד הבא. למה זה באמת נועד ומה זה מעורר בתוך האדם, מהו קו הסיום כאן? מה עושים עם זה?

 

לאלה שניתנות להם כעת יכולות הראיה הנוספות יש משהו שעליכם לדעת אודותיו, מכיוון שמצוי ועטוף שם מסר לגבי מה שעליכם לעשות עם זה, מהו הפריט שניתן לפעולה, כיצד משתמשים בו ומהי המשמעות שלו.

ולפעמים, היו מוכנים - זו אינה עבודה. אתם תגיעו לרובד של אהבה, או רובד של חמלה, או רובד המבקש מכם רק לשבת ולהרגיש אותו לפני שתעברו לרובד הבא. אולם זה עדיין ניתן לפעולה.

עם כל יכולת ראיה נוספת שיש לכם ישנם דברים לעשות עם כל צבע, עם כל צורה, עם כל שפה, עם כל אור.

 

זוהי משימתם של הנשמות העתיקות של היום - בתחילה לדעת זאת, לאחר לגלות זאת, ולאחר מכן לחשוף זאת.

אלה הם הדברים שהם חדשים היום, שאתם מתחילים לראות אותם, ושהם שונים מיום האתמול או מהיום שלפניו, והם שייכים לאלה המשתתפים במפגש הזה או לאלה הקוראים זאת לאחר מכן.

 

אני קריון מהשרות המגנטי, אני מאוהב באנושות ומסיבה טובה.

ברוכים הבאים לשינוי האמיתי! אתם תעברו את זה. ברצוני לפגוש אתכם שוב, יתכן שבעוד שנה או במועד מאוחר יותר, ולשמוע מכם מה למדתם, יקרים, ולדבר אודות השיר שמושר ממש עכשיו ושנושא את שמכם, מכיוון שאין כל טעות שאתם נמצאים כאן [קריון מצחקק בהנאה..]

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020