Light Connections
 
 

 

אמיתות שעליכם לשקול לגבי הנגיף - אפריל 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו מגיעים אליכם בזמנים אלה, ואנחנו מודעים לזמנים ולכל מה שאתם עוברים - אמצע חודש אפריל שנת 2020.

יקרים, אמרנו זאת פעמים כה רבות שהרוח יודעת את שמכם, את מצבכם, את הרגשותיכם, את החרדות והפחדים שלכם. זה כאילו שאנחנו ניצבים מהצד, לפעמים צופים בכם בוכים. ואנחנו עומדים שם ומחכים - וגם על כך כבר דיברנו לעתים כה קרובות והענקנו לכך שמות - אנחנו מחכים שתטלו את ידנו המושטת לעברכם. וזוהי הבחירה החופשית הרוחנית של האנושות, לראות את היד המושטת או שלא לראות אותה, להרגיש זאת או שלא להרגיש זאת.

פעמים כה רבות אמרנו שהפלנטה הזו מכירה לחלוטין באל אחד, יפהפה ואוהב, ומכירים בכך ברחבי כל הפלנטה, ועם זאת נראה שתמיד קיימת חומה בינינו, חומה שבני האדם תכננו, עצבו, יצרו ובנו אותה. ויקרים, זה מעולם לא היה התכנון.

לעולם אינכם לבדכם. נשמתכם מלאה במהותו של האל. כלומר, איננו נמצאים במקום אחר. המעטה/צעיף שאתם מדברים עליו שוכן בתוככם, הוא אינו נמצא במקום כלשהו בשמיים... ואני אומר ומדגיש זאת על מנת שתדעו מדוע אני מוסר לכם את המידע הזה היום.

 

כן, אדבר אודות 'הפיל' שנמצא מתחת לשולחן, אדבר על הנגיף. אדבר על התוצאות ועל דברים שעליכם לדעת, שיכולים לעודד חלק מכם, ואילו אחרים 'יגלגלו' את עיניהם ולא יסכימו אתי. אתם תראו זאת בהמשך, מכיוון שאעניק לכם מעט מידע אודות מה שאתם רואים שהוא כה עצוב ואינו חייב להיות עצוב, אודות הנגיף שנוטל חיים כה רבים.

המידע שאעניק לכם אינו כה חדש, זה משהו שכבר קרה לחלקכם על הפלנטה, שכבר עובדים עליו, וברצוני לקדם זאת על מנת שרבים מכם יבינו וידעו שהנגיף הזה אינו נוטל את חייכם, יקרים, זה משהו אחר. זה אכן מביא אתכם לאותו מקום בו אתם קרובים מאוד למוות או להחלמה, אולם לפתע מתרחש גם 'משהו אחר', שברצוני לשוחח עליו, מכיוון שברצוני שהמדע והרפואה ידעו על כך.

זה כבר התרחש לאלה העובדים על החידה, ועדיין הם אינם בטוחים לגמרי לגבי מה שהם רואים.

 

מערכת החיסון

 

יקרים, אני מקווה שהדברים הבאים יפנו לליבו של מישהו שעשוי לקרוא זאת. ואני מודע לכך שאלה שקוראים תקשורים אינם בהכרח מדענים מן השורה הראשונה של הפלנטה.

הבה נתבונן בעובדות:

הנגיף יפגע ברמה מסוכנת במערכת החיסון או באדם חלש יותר, ובעקבות הסכנה הזו הוא יובא לבית חולים ויטופל ברמה הטובה ביותר שביכולתכם להעניק לו. חלק מן האנשים יגיעו למחלקת טיפול נמרץ שם יהיו מוקפים באנשים המומחים לכך, וברופאים ואחיות שידאגו להם ויעשו כמיטב יכולתם על מנת להציל את חייהם.

אולם במקום לראות משהו שנחשב נורמלי עבור כל נגיף על פי הנהלים של מחלקת טיפול נמרץ - אפילו לגבי הנגיפים שהיו לפני הנגיף הנוכחי - הם רואים משהו שונה לחלוטין: הפחתה ברמת ההצלחה וכמעט מוות מיידי כאשר זה אינו חייב להיות כך. והם 'מגרדים' בראשם וחושבים לעצמם שזה לא היה אמור להתרחש כך באופן הזה!

כך שקיים משלים נוסף, קורה משהו נוסף, וזה עובדתי - שאלו רופאים ואחיות שעובדים בקו הראשון, שצפו וראו את אלה שהוכנסו למכונות ההנשמה שמחלימים או נראים שהם בכיוון למקום שיהיה מעבר למחלה, ואז הם מאבדים אותם...

מתרחש משהו נוסף ואני אספר לכם מהו, וזה אינו מאיים או מבשר רעות - זו פשוט כימיה! בעקבות מה שאספר לכם כעת, יפתחו ויגלו דברים, בתקוה שזה יוביל להבנה שבעתיד זו אינה חייבת להיות 'שפעת הורגת' אלא פשוט רק שפעת...

אם אתם 'מגלגלים' את עיניכם עכשיו, דברו אתי בעוד כמה שנים ותראו אם תמשיכו לעשות זאת גם אז...

 

יקרים, מערכת החיסון שלכם מעולם לא פגשה את הנגיף הזה. לרובכם יש מערכת חיסון חזקה, אולם לאלה שאין להם מערכת חיסון חזקה, הרי שמערכת החיסון שלהם תגיב לנגיף בתגובת יתר. ותוכלו לומר שמה שהורג כיום את בני האדם היא מערכת החיסון של עצמם, ולא הנגיף!

הנגיף יביא אותה לרמה מסוימת, ומערכת החיסון שטרם פגשה זאת לפני כן תגיב בתגובת יתר, וזה מה שגורם למוות.

נתתי לכם כרגע מפתח להתבונן בו. ולו המדע היה יכול 'לאטום' את מערכת החיסון הזו כך שהיא לא תגיב בתגובת יתר, הרי שהשפעת הזו לא היתה הורגת לעולם אנשים נוספים. עונת השפעת תשוב, אולם היא פשוט תהיה ... שפעת ... והיא לא תהרוג יותר מכיוון שתפענחו זאת, על סמך המידע שנתתי לכם לעבוד עליו כרגע.

שאלו את הרופאים ממחלקת טיפול נמרץ, אם אני טועה, אם הם ראו את התופעה הזו. והם יאמרו לכם שהם ראו זאת, ושהם יודעים שקיים 'משהו אחר' שהלואי וידעו מהו.

התמקדו במערכת החיסון ולא בנגיף, וכיצד להביא אותה למקום בו תוכלו לשלוט על תגובתה, ולא להגיע למקום שהוא כה הורס עבור רבים, ופוגע בלבבות כה רבים... זה בלתי הולם.

 

אתחול מחדש

 

ברצוני גם להעניק לכם מידע שעשוי להיראות מסתורי, אולם זהו מידע אודות התוצאות, שיתכן וקשור ומתייחס לתקשורים קודמים, לא אודות המגפה אלא אודות אנרגיה של שינוי שעתידה להגיע.

הבה נתרחק מן הבריאות כרגע ונתבונן בכלכלה. רבים טוענים שהמצב הוא הרסני לכלכה, וברצוני לספר לכם, יקרים, שזה אינו הרסני אלא זהו סוג של גיזום.

רבים סיפרו לכם על כך, ספרים נכתבו על כך, עתידנים דיברו על כך שלבורסה יש בעיות מערכתיות, כלומר, שהיא עומדת להיכשל בתכנון שלה עצמה. ועל מנת להתגבר על כך סיפרנו לכם שצריך להיעשות מיזוג. רבים 'גרדו' את ראשם ותהו מהי הכוונה במיזוג הזה, ובכן ... זהו הנגיף ... מכיוון שכאשר הבורסות יחזרו לפעול - והן יחזרו - הן יהיו ערוכות להתאושש, יקרים, הן לא יהיו ערוכות ליפול.

עקבו אחר זה. ב'חדשות הטובות' הן מתחילות להתאושש, ב'חדשות הרעות' זה אינו כך. הבורסות אינן מתות, אולם מה שקורה בהן ובסוחרים מסביב לכך הוא אתחול מחדש שיתחיל לתקן את הבעיות המערכתיות שהתפתחו באופן טבעי במהלך השנים ושהיו גורמות לאותן נפילות.

 

ואם תשאלו מה בדבר אותן חנויות שנסגרו ושאומרים שלא יפתחו אותן מחדש, הרי שרבות ימשיכו להיות סגורות מכיוון שהן לא היו אמורות להיות שם, לא עם הכלכלה כפי שהיתה צריכה להיות. אתחול מחדש הוא גיזום של כל הדברים שאינם צריכים להיות, כך שכאשר תתאוששו הם לא ימשיכו - האם אתם מבינים זאת? כאשר מערכות שאינן עובדות ותהליכים שכמעט ולא תפקדו יתחילו לחזור מנקודת אפס, הם לא ישובו למאפיינים והתכונות האלו. כך הדברים פועלים.

 

אנסה להסביר זאת בדרך אחרת:

כאשר אדם נמצא בצרות והוא באמת זקוק לעזרה, הוא פונה למרפא או לפסיכולוג, והם יאמרו לאותו אדם שעליו לעצור, לקחת נשימה, ולחזור לנקודת ההתחלה של 'אפס' ולכוונן עצמו מחדש.

כל עובדי האור ברחבי העולם מכירים ויודעים כיצד הדברים האלה פועלים. צריך לעצור ה כ ל! אתם מפסיקים ללכת לעבודה, עוצרים עם משפחתכם, עם הכל, ועומדים או יושבים למשך כל הזמן הנדרש, ומבינים מה חשוב עבורכם ומה אינו חשוב - עליכם להגיע לאותו המקום בו שום דבר אינו נע.

אתם עושים מדיטציה, והאינטואיציה מתחילה להגיע והאדם רואה דברים מסוימים שכבר אינם משרתים אותו יותר. הוא חשב שהם כן משרתים אותו אולם הוא היה פשוט עסוק מדי מכדי להבחין בכך. האדם מבחין במערכת יחסים שחשב שהיא משהו אחד ולפתע מבין שזה משהו אחר ושיתכן ועליו להתבונן בכך במבט נוסף.

האדם מבין שהיה עסוק מדי בעצמו, פחד מסביבתו, אירעו לו דברים מסוימים, הוא לא היה מסוגל לישון והוא מבין שאין זה פלא שלא היה יכול לראות את הדברים האלה...

כאדם לאדם אתם מבינים שלפעמים הפתרון, קו הסיום לגבי מה שעליכם לעשות על מנת לתקן את עצמכם הוא לעצור, לקחת נשימה, לאזן את עצמכם, לעשות מדיטציה, לקחת זמן לעצמכם..

ואז האינטואיציה מתחילה לזרום פנימה, וללא כל ההתעסקויות והדברים שמפריעים לכם, הפחדים, וכל אותם אלה שמדברים אתכם על כך ועל כך ומשמיעים באוזניכם את דעותיהם - כל זה נעלם - ובמקום זה זורמת פנימה האינטואיציה היפה מהרוחניות שלכם, מנשמתכם שלכם, יתכן שמהעבר השני של המעטה/צעיף, ואומרת לכם שאתם נאהבים עד מאוד, ומציעה לכם להתבונן עמוקות בדברים שמסביבכם, מכיוון שקיימת כעת האפשרות לסלק אותם ולהתחיל מחדש.

ולאחר שתעשו זאת תהיו בריאים יותר, בעלי אישיות 'מתוקה' יותר, מכיוון שתבינו מה פועל ומה אינו פועל.

 

בני אדם יקרים, הפלנטה נמצאת ממש כעת במצב של אתחול מחדש!!!

מעולם לא היה משהו כזה לפני כן על מנת ליצור אחדות כזו על הפלנטה הזו, אפילו מלחמות העולם לא עשו זאת. זה חדש, התבוננו בכך, אתם אפילו עשויים לומר שזה קורה במתכוון מנגיף שהגיע מהטבע, אולם לא הגיע אליכם באופן טבעי! ועל כך נדבר בפעם אחרת ...

 

ברצוני לספר לכם שכאשר הדברים האלה יחלפו והכל יחזור, זה עשוי לקחת זמן מה עד שזה ישוב, אולם זה ישוב בדרך אחרת רעננה יותר, עם מערכות שמתקנות את עצמן מכיוון שהן יתחילו מחדש, יהיו רעיונות חדשים, תעשיות עשויות להיעלם ולא בעקבות הנגיף אלא מכיוון שתהיה ההכרה בחוסר נחיצותן, ולאחר מכן יצוצו תעשיות חדשות והמצאות חדשות.

אתם טועים לגבי כל מה שאתם חושבים שעתיד לקרות. זהו האתחול מחדש, השינוי באנרגיה שסיפרנו עליו, כאשר כולם מסביב אמרו שזה אינו יכול להתרחש עם הכלכלה שיש לכם, עם הבורסה שיש לכם - ואכן צדקתם. זה לא יקרה כך. אתם נמצאים כעת בנקודת האפס ותהיו אחרים לאחר ההתאוששות.

 

ישנה תקוה כה רבה עבור הפלנטה הזו בעקבות כל מה שקורה.

אני מספר לכם אודות הדברים האלה באהבה וחמלה מכיוון שתראו שזה אמיתי. יתכן ויהיה לכם קושי להבין מדוע זה או זה אירעו, אולם זוהי ההצלה עבור האנושות. זוהי תחילתה של תודעה גבוהה יותר, הבנה ואחדות של האנושות.

אפשרתם לנגיף לשבש ולעצור תהליכים - מה אם בפעם הבאה תאפשרו זאת לאהבה, או להבנה, לחמלה האחד לשני שיוכלו לטאטא ולסחוף את הפלנטה הזו בבריאות, באהבה, ולגרום לדברים שלא קרו בעבר, להתרחש.

זה אינו מה שאתם חושבים.

אני מוסר לכם את הדברים האלה באהבה על מנת לספר לכם שלא רק שקיימת תקוה עבור העתיד, אלא שקיימת תקוה לעתיד אחר. לא תשובו עוד לאותם הדברים הישנים, וזה כולל גם פוליטיקה, שידור חדשות, ומה שתגלו מאוחר יותר לגבי מה שבאמת התרחש, ושאתם כיניתם זאת 'נגיף הקורונה'!

 

הדברים האלה יקרו מכיוון שאתם זקוקים להם, ואתם תתקנו דברים בעקבות זאת, וזו תהיה פלנטה הרבה יותר טובה לחיות בה. האמינו לי, לא תחזרו שוב לעולם הישן.

 

אני קריון המאוהב באנושות, ואני אשוב ...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020