Light Connections
 
 

 

מתנות נגיף הקורונה - אפריל 2020

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות מהבית יקרים.

 

אנחנו מצטרפים אליכם היום כקולקטיב מכיוון שפלנטה ארץ משתנה. זה עובר מהר מאוד עכשיו מכיוון שיש לכם 'אורח' על פני פלנטה ארץ, צורת חיים חדשה.

למרות שזה היה שם מזה זמן מה, עכשיו הוא עבר לממלכה האנושית ומתפשט באגרסיביות.

ישנם כמה היבטים חשובים שיש לקחת בחשבון. ראשית, ישות זו מתפתחת או מה שאתם רואים ומכנים כעוברת מוטציה במהירות רבה. מכיוון שהיא נלחמת על חייה, ההוויה הזו קוראת לכך התפתחות.

 

המתנה

 

אנחנו גם אומרים לכם שהשילוב שמתרחש בין בני אדם לבין היצור הזה, אותו אתם מכנים נגיף הקורונה, יביא לתועלת חיובית בטווח הרחוק.

השלב הבא של ההתפתחות הוא להתחיל להכניס יותר מרוחכם לגופכם הפיסי. עם זאת, אחד האתגרים הגדולים ביותר הוא שרוחכם וגופכם הפיסי מסובכים ושזורים זו בזה בצורה יוצאת מן הכלל. קשה מאוד לשחרר את האחת מהשני, אולם זה מה שהנגיף הזה עושה. הוא משחרר את החיבור מספיק, כך שהשלבים הבאים של ההתפתחות יהיו למעשה מעט יותר נוחים.

יקרים, הבינו שלא כולם על פני כדור הארץ צריכים להידבק בנגיף. תושג מסה קריטית, כאשר כל מי שיהיו לו את התכונות החדשות כבר לא יצטרך לעבור את התהליך הזה.

כאשר זה יקרה, הנגיף הזה יעבור שוב מוטציה כך שהוא לא יהיה כה מזיק, או שתמצאו הרבה מהתשובות שאתם מחפשים כרגע.

ברגע זה ממש, זמינה לכך תרופה ובני האדם נמצאים בדרך למציאתה. אתם מתחילים לחדד וללטש את השילובים השונים וטכניקות אחרות שיעבדו בצורה הטובה ביותר עבור רוב האנשים ברוב המקומות.

 

תשובה

 

כן, ישנה תשובה שתגיע בקרוב. לא ממש מצאתם אותה מכיוון שעדיין לא הגעתם לאותה המסה הקריטית הנדרשת. עם זאת, זה כבר נמצא באופק וישנן כמה דרכים להפחית ולצמצם עוד יותר את קו הזמן הזה.

ברור שתוכלו להתמקד בהבאת כל האנרגיה הזו על מנת לגלות את התרופה שבאמת כבר קיימת. כן, כבר מצאו זאת. כעת זו פשוט שאלה של לעבור את תהליך האישורים המקוצר כדי ללמוד יותר על אופן פעולתה. מלבד היותה מה שאתם מתייחסים אליו כאל חיסון או טיפול מונע, זו גם תרופה לאנשים שכבר חולים בנגיף וזה יעזור להם מאוד.

 

הגל

 

בינתיים הגל יעבור דרך פלנטה ארץ. אתם רואים את ההשפעות של זה במדינות שונות ברחבי העולם. רבות מהמדינות העניות יותר, במיוחד אלו עם משברים הומניטריים שכבר נמצאים בעיצומם, ייפגעו קשה מאוד.

גל זה יימשך לזמן מה בעוד שתהליך זה מתפשט בתחומים רבים ושונים.

יקרים, אנחנו אומרים לכם, שזו הפיסה הקשה ביותר. כניסתו של הגל של צורת החיים הזו פגע קשה בארצות הברית, וחלק גדול מכך קשור לאופן הקיטוב של האנשים שם. עם זאת, במקביל יש להם גם הזדמנות לגרום להבדל גדול יותר מאשר עמים אחרים. מסיבות דומות, הודו תוביל את הדרך בקרוב.

 

דעו שאצל אנשים רבים הנדבקים בנגיף זה עשויים להופיע רק כתסמינים קלים או שאולי הם אפילו אינם יודעים שהם חולים. הנגיף יכול להיות קטלני ויש להתייחס אליו ברצינות, אולם לא כל מי שיידבק בו עומד להתקרב למוות.

יש בכך הרבה יותר דברים שאתם יכולים לעבוד איתם. במשך זמן מה אנחנו מודאגים מאוד מההפרדה הגדולה שהייתה לכם בפלנטה שלכם. החלק היפה בכך הוא שישנה הקלה בהפרדה. אה כן, אנשים עדיין מפנים אצבעות אלה כלפי אלה. אולם זכרו שכולכם נמצאים בזה ביחד, וזו הפיסה החשובה ביותר.

תוכלו לראות את הלב האנושי מתרומם במהלך כל הכאוס. כאשר תראו זאת, זהו את זה, חגגו זאת, שתפו זאת עם חבריכם והעביר זאת הלאה מכיוון שזה מה שיביא פתרון לכל דבר.

 

התחברו יחד

 

אלה מכם הרואים את עצמם כמרפאים אנרגטיים, במיוחד מרפאים מרחוק, הצטרפו לכל התוכניות שתוכלו על מנת למצוא דרכים לחבר בין אנשים.

זה יכול להיות בקבוצות קטנות. אתם יכולים אפילו להיפגש באינטרנט עם אנשים אחרים ולמקד את האנרגיה שלכם בבריאות חוזרת, מכיוון שזה מגיע עכשיו.

אפילו לאחר שכל זה יתבהר ויתנקה, תגלו שעולמכם שונה. בתחילה זה ירגיש מגביל מאוד, מכיוון שאינכם רגילים לשינויים האלה. אולם אנחנו גם אומרים לכם שישנו יופי אמיתי שיכול להגיע מכל זה.

אחזו בפוטנציאל הזה ודעו שכל צעד שתעשו עכשיו משאיר נתיב שרבים יוכלו לצעוד בו.

 

זו אינה תקופה קשה כפי שאתם חושבים. אז, נשמו, ועברו דרכה. נסו להיות שם עבור מי שעובד עם האנרגיה הזו.

כפי שאתם יכולים להבין, המגיבים הראשונים הם אלה הנוטלים את עיקר הנטל כרגע. אנחנו גם אומרים לכם, יקרים, שזה הישג מדהים עבורם.

תמכו בהם בכל דרך שתוכלו. דעו שכולכם ביחד בכל זה, והדרך היחידה לצאת מכך היא ביחד. אפשרו לחוויה זו למגר חלק ניכר מההפרדה שהתקיימה בעבר.

 

דעו שכל מה שתוכלו לעשות מנקודה זו והלאה יגרום להבדל עצום. זכרו לבחון ולראות את הדרכים שאתם דומים אלה לאלה, במקום להביט בדרכים שאתם נפרדים. בעשותכם כך תחברו יחד את הלב האנושי של האנושות. ונשאיר אתכם עם זה לעת עתה...

דעו שלעולם אינכם לבד. ועם הכבוד הגדול ביותר, אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד, לטפח האחד את השני ולאחוז זה בזה בחוזקה, אפילו ממרחק.

 

אספבו, יקרים.

 

הקבוצה

 

 

 

 

ברכות יקרים. אני מרליה.

 

הצטרפתי אליכם היום מכיוון שכבר שיניתם כל כך הרבה אנרגיה. כפי שהזכרנו, אתם מאבדים צפיפות, וזה קסום לחלוטין. כמה מהאתגרים הניצבים בפניכם כעת יכולים להוביל אתכם לרמה חדשה לחלוטין. כל מה שיידרש זה שתתחברו יחד. קשה מאוד לעבוד יחד כאשר אינכם אמורים להיות בסביבה אחת או קרובים האחד לשני. עם זאת, אתם תיצרו הרמוניה עם 'היצור' החדש הזה על פני פלנטה ארץ. ועם יצירת ההרמוניה, ההתקדמויות החדשות האלו יתחילו לקרות מהר מאוד.

האנושות כולה יכולה להתחיל עכשיו להיפתח לרמות קיום חדשות, אולם רק אם תבחרו בכך. רבים לא יתרגלו לכך, ויהיו כאלה שאפילו יבהלו מהמהירות בה הדברים ישתנו.

הבינו שהאנושות כולה התקדמה עכשיו מעט יותר, כתוצאה מההתכנסות בדרך זו. בתקופות בהן בני האדם נפגשים עם כוונה ממוקדת, לב האדם מתרומם וצומח באופן קולקטיבי. כמובן שזה מרפא כל דבר. יש לכם השפעה עצומה על כך, ולכן אנחנו מבקשים שתעזו להיכנס לתהליך הזה ולהיות חלק ממנו באופן אנרגטי.

 

תנו לנו לשתף אתכם בדוגמה.

מכיוון שהנגיף הזה כל כך דביק, או 'מידבק' כמו שאתם אומרים, תגובתכם הראשונה הייתה לבודד.

החלק היפה אודות זה שהוא גם יצר הזדמנות להפגיש אתכם מחדש בדרכים נפלאות כל כך. חגגו את הרגעים האלה כאשר אתם רואים סרטון מקוון או מקבלים דוא"ל שמעורר את ליבכם. גם אם לא תעשו דבר מעבר לכך, אתם פשוט יכולים להעביר זאת הלאה מכיוון שהקשרים האלה שקורים בדרך זו יכולים להחליף את מה שהיה לכם קודם. כאשר תהיו שוב מסוגלים להתחבר ולחזור האחד לשני, תהיה פחות צפיפות בגופכם הפיסי.

תהליך זה משחרר את האחיזה הפיסית ברוח.

 

משוואת הפחד-אהבה

 

רבים נקראים כעת חזרה ל'בית', והצלקות הרגשיות יהיו עמוקות. ההתאמות הפיסיות הן החלק הקשה ביותר, יקרים. אולם אנחנו אומרים לכם שזה יהיה 'תג' שתענדו אותו בגאווה. בקרוב תגלו שיידרש פחות מאמץ להגיע למצב מדיטטיבי ואפילו לתפקד בו. יהיה קל יותר להקשיב להדרכה הפנימית שלכם, כמו גם להיפטר מהאתגרים והמחלות הפיסיות שלכם. למעשה הרוח מתרוממת בתקופות אלו.

חגגו זאת יקרים. ציינו זאת, הכירו בכך ואמרו, 'ראיתי את רוחך כאשר אמרת זאת!' או 'אני רואה את עיניך מאירות בדרך היפה הזו, נגעת בלבי.' אנא חגגו גם את הגיבורים שנכנסו ללא מורא, תנו להם לגעת בלבכם במתנותיהם הלא אנוכיות.

 

אם אתם מתמקדים בזמנים שבהם רוחכם עולה ומתרוממת, אתם יוצרים נתיב חדש קדימה. זכרו, אתם יוצרים. כל מה שתאחזו בראשכם ובלבכם, זה מה שיבוא לידי ביטוי בעולמכם.

פלנטה ארץ היתה מלאה לחלוטין בפחד. אולם זו לא היתה טעות, זו הייתה פשוט התאמה. אתם אוחזים בתשובה לכך, מכיוון שהפחד יכול כעת להגביל את מה שהוא התחיל להפעיל. פחד ואהבה אינם יכולים לתפוס את אותו המרחב באותו זמן.

 

כך שזו הזדמנות מצוינת עבורכם לשלוח את אהבתכם. אם אתם מבולבלים ואינכם יודעים לאן לשלוח אותה או כיצד לשלוח אותה, מצאו תחילה בתוככם מרחב ממורכז ורגוע. כל שעליכם לעשות הוא פשוט לאפשר לה לעלות בתוככם, ואז בקשו שיוצגו לכם הדברים האלה.

בעבודה ממצב ממורכז זה, אתם יכולים לשלוח אנרגיה ממרחק שנוח לכם. תוכלו לבצע חלק מסוג העבודות שאנחנו מבצעים איתכם. זכרו, אתם מרפאים רבי עוצמה, כל אחד ואחת מכם.

 

ואתם נקראים לפעולה ברגע זה. אינכם צריכים לראות את פניו או לדעת את שמו של האדם שאתם עובדים איתו. אתם יכולים פשוט לשלוח אנרגיה, והיא תתקבל על ידי מי שזקוק לה. אנשים מתים לבדם בגלל אופי ההידבקות הזו. הם אינם יכולים להיות בסביבת משפחתם שלהם, אין להם את הקשרים האלה. אולם אתם יכולים למלא את הפער הזה, אתם יכולים אפילו לעזור לאנשים לעבור לצד השני של המעטה/צעיף. האנרגיה שלכם תסייע גם למגיבים הראשונים ולצוות הרפואי, הזקוקים לתמיכה בכל מה שהם חווים.

 

קיים מפגש גדול מאוד בצד השני של המעטה/צעיף, שקורה בכמה אזורים שונים.

דיברנו על כך כאשר זה התרחש באוסטרליה וכל כך הרבה בעלי חיים שנשארו בבת אחת. הם התכנסו בצד השני כהכנה לעזרה לשאר לעשות את הצעד הבא.

אותו הדבר קורה גם אצל בני אדם. יקרים, ישנם רבים שיעזרו בכל מעבר שכל השאר מכם מבצעים.

 

זמני הבריאה

 

אם תתבוננו בחיים מנקודת מבט אחרת, הרי שקיים גם יופי בחשכה. מצאו את היופי ואת האורות המאירים בבהירות. זה כה פשוט. אתם יודעים שאתם נמצאים כאן מסיבה כלשהי, מכיוון שאלה הם זמנים של יצירה.

כן, אנחנו יודעים שהם עשויים להיראות ולהרגיש קשים. למען האמת הם גם זמנים קסומים מאוד. אתם המלאכים הגדולים ביותר שחיו אי פעם, ויש לכם הזדמנות להשתמש בכל זה ברגע זה.

בכבוד הגדול ביותר אני משקפת את היופי שלכם בדרכים אלה, כדי להזכיר לכם מי הנכם באמת ומדוע הגעתם לפלנטה היפה הזו. הגיע הזמן להתעורר מהחלום, מכיוון שאתם כאן איתנו עכשיו.

התייחסו זה לזה בכבוד, יקרים. טפחו האחד את השני ושחקו היטב ביחד, בעודכם משחקים את משחק האור החדש לגמרי.

אני מרליה, ההיבט הנשי של מרלין. בואו לראות אותי מתישהו.

 

אספבו

 

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020