Light Connections
 
 

 

עוצמתה של החוכמה הפנימית המולדת - אפריל 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

האם הבחנתם בכך, האם שמתם לב להפסקה - היתה רק הפוגה קצרה בין דבריו של שותפי (לי קרול, ת.ג.) ובין התקשור עצמו?

היתה תקופה, יקרים, בה היה על כל מתקשר על הפלנטה שנכנס למצב של תקשור בטראנס להכין את האנרגיה, וזה נמשך יותר מהפוגה קצרה בלבד. על חלק מהם היה להתכונן, לפעמים ללכת לחדר אחר בו הם ניסו לשער את המעמד או התפישה של עקביות/לכידות משופרת לפני שהם בכלל יכלו לאפשר לישות כלשהי להיכנס לתוכם בזמן עבודתם.

חלק אמרו שתקשור הוא למעשה השתלטות שאין לאדם שליטה עליה, ולכן אין להקשיב לזה מכיוון שכל אחד יכול 'לקפוץ' פנימה ולהעביר מסרים, ושיש להיות מודעים לכך...

 

האם אתם חושבים שזה קורה גם כעת?

 

כאשר תיארתי בפניכם דברים מועילים על החמלה של האל, על דרכים בהן אתם יכולים להתחבר לנשמה היפהפיה שהנכם - אספר לכם מה עשה שותפי. הוא אינו מספר זאת לאיש, על אותם רגעים ראשונים של תקשור, על הפעמים הראשונות בהן הוא פחד שזו עומדת להיות השתלטות. זה מביך עבורו.

הוא אמר לי שהוא יודע שאני, קריון, אמיתי, מכיוון שלא ניתן לזייף אהבה פעם אחר פעם... הוא נהג להתייפח בכל פעם שהוא ישב על הכסא והוא הבין שהוא יצר קשר עם משהו כה מיוחד...

המסר שקיבלתי ממנו הוא שזו לא תהיה 'השתלטות' מכיוון שהוא פחד מזה, והוא ביקש להיות 'נוכח' בעת התקשור כך שיוכל לשמוע מה מתרחש ולהיות מסוגל לעצור ולהפסיק במידה ולא ירגיש בנוח.

כל זה נבע מפחדיו של שותפי. הוא בן אדם, בדיוק כמוכם, וכל המתקשרים הם פשוט בני אדם בעלי כל הפחדים ותהליכים פנימיים של תפישה שהן אישיות עבורם, דברים מהם הם פוחדים, דברים שהם רוצים או שאינם רוצים.. לכל המתקשרים האלה יש אותם סוגים של נושאים וסוגיות. לאלה שפתוחים לרווחה ויתכן שלא הגיעו מאותו הרקע ממנו הגיע שותפי - רקע הגיוני וחזק בתוך הקופסה - יכולות להגיע ולהיכנס אליהם ישויות רבות והם מסתובבים בחדר כאשר הם מתקשרים. אולם לשותפי היתה הכנה והגדרה עבורי, והוא ביקש להיות נוכח כל הזמן.

כאשר שאלתי אותו האם הוא ירצה לדעת מה יקרה, והוא השיב בחיוב שבודאי ירצה לדעת, סיפרתי לו שהוא ישב על כסא, לא יקום ויסתובב בחדר, ולא יפקח את עיניו.

הוא לא דיבר על כך לפני כן. אני סיפרתי על כך.

 

ברצוני שתראו את האנושיות אפילו באותם המורים והמתקשרים שראיתם היום, ואכן הוא יושב על הכסא, וזה הכל... לעיתים הוא עומד, ואז עליו לאחוז במשהו מכיוון שאין לו כל איזון בעת שהוא מתקשר וגם נוכח על מנת להאזין, ומשום כך הוא נוטה ליפול.

מספר פעמים הוא כמעט ונפל, ולכן עליו לאחוז במשהו, בעיקר בתקשורים של 'המקהלה של הטונים של בלוטת האצטרובל' (בהם הוא עומד, ת.ג.) ובפעמים האחרות בהן הוא התבקש לעמוד ולתקשר, ועכשיו תוכלו להבין מדוע בתמונות הוא נראה תמיד אוחז במשהו...

הוא בן אדם, והפחדים שהיו לו בתחילה שמא זה לא יהיה הולם או שהדברים לא יעבדו ויצליחו, כולם מרכיבים כעת את מה שאתם רואים.. ובתהליך של כל זה, זה הפך להיות טהור והוא בטח ונתן אמון במקור מכיוון שהוא היה נוכח שם והיה יכול להקשיב לדברים.

רבים מהמתקשרים אינם ערים ומודעים למסרים שהם מעבירים עד שמישהו מספר להם אודותיהם לאחר מכן. שותפי התעקש על כך - אז וגם עתה - שהוא ידע מה שנאמר. הוא נפרד ממני אולם נמצא לצדי. וכך התקשורים האלה שלו עובדים. והוא נינוח עם זה,

סיפרתי לו פעם שהדברים בגופו שמכונים תהליכים רגילים ונורמליים, פוסקים בשעה שהוא מתקשר. זה היה מביך עבורו להיכנס למצב של תקשור ושיהיה לו לפתע צורך ללכת לשירותים, ואז הוא הבין שבעת התקשור הצורך הזה פסק [קריון מצחקק בהנאה..]. שותפי, אני יודע, אני נמצא כרגע במצב רוח שהוא מביך עבורך...

אם כך קיימת רק הפוגה קצרה בין דבריו של שותפי ובין התקשור, בין מצב בו הוא מרגיש רעב ולהיכנס לתקשור ולא להיות רעב יותר...

סיפרתי לו שבשעה שהוא מתקשר הוא אינו מתבגר ומזקין. זה עורר אצלו התעניינות רבה והוא שאל האם זה אפשרי להיות במצב של תקשור כל הזמן... [קריון מצחקק בהנאה..] ובאופן מסויים התשובה היא חיובית..

 

אני מספר לכם על כל המידע הזה מכיוון שברצוני שתרגישו את השלמות של עד כמה הרוח יודעת ומכירה אתכם, ואת שמכם.

קיימת תפישה ישנה של האל, של סגידה, של מערכת יחסים בה אתם נכנסים למבנה, ואתם נמצאים יחד בקבוצה כללית המקשיבה לעקרונות או לכתובים, אתם עשויים לקחת חלק בשירים יפהפיים, בשירה ומדיטציות, אולם כל זה נעשה בקבוצה. מספרים לכם מי אתם, מיהו האל, וניתנים לכם חוקים שהם כלליים עבורכם ועבור שאר הקבוצה. יתכן שאתם עוזבים את המקום הזה מרוצים ושמחים על החוויה שהיתה לכם, אולם אתם מבינים שהאל היה במקום כלשהו למעלה, ואילו אתם הייתם במקום כלשהו למטה...

ברצוני שתמחו לגמרי ולחלוטין את התפישה הזו, והבינו שניתנה לכם מטפורה כאשר הייתם ילדים לגבי חג המולד - משהו שילדים רבים מבינים, משתתפים ולוקחים בו חלק, במיוחד בתרבות הזו שקוראת את הדברים (קנדה, ת.ג.) סיפרו לכם שישנו אדם בקוטב הצפוני, שמו סנטה, שהכיר כל ילד באופן אישי, והכיר אתכם כה טוב וידע אם הייתם ילדים טובים או ילדים רעים.

זוהי המטפורה עבור האל. לא שהרוח מתבוננת בכם כדי לראות אם אתם טובים או רעים, אלא שהוא מכיר כל אחד ואחד. זה לא היה סנטה בשמיים... ומעניין שהתפישה הזו של הילדות היתה למעשה די מדויקת עבור מה שהיא באמת אהבתו של האל עבורכם. זה אינו משהו כללי, זה לא נועד להמונים, אלא לכם, באופן אישי. זה אישי באופן מדהים! הרוח יודעת על כל מה שקורה בחייכם ברגע זה - ואין זה משנה מה זה, היא יודעת אפילו דברים שאיש מלבדכם אינו יודע עליהם...

אינכם יכולים להיכנס לתוך ארון ולהעמיד פנים שאתם לבדכם - אתם קרובים עד כדי כך לאל. ומעטים מאוד סיפרו לכם על כך. וההוכחה היא שיש לכם נשמה שמגיעה מן האל, ולעולם לא ניתן להסיר אותה מכם. אולם סיפרו לכם שאינכם יכולים לגעת בה, שאינכם יודעים דבר עליה, ושהיא לא תהיה שם - וזה אינו נכון!

אתם יושבים בתוך נשמתכם.

 

אלה שלימדו זאת וממשיכים ללמד זאת מספרים על שדה מסביבכם ששמו 'מרכבה' בעברית, שהיא האנרגיה של קדושתו של האדם שתמיד נמצאת אתכם. ואתם רוצים להפריד זאת, לקרוע זאת כאשר אתם מדברים אל הרוח.

זה כמעט כמו שאתם עוזבים את נשמתכם בבית והולכים למקום אחר לסגוד, חוזרים הביתה ונכנסים חזרה לנשמתכם. ומה אם במקום זאת זה יהפוך לחלק מכם בצורה כה רבה עד שהקשר שיש לכם עם הרוח והמקור הבורא היוצר הוא קשר נשמתי. הנשמה הזו היא חלק מן היצירה. היצירה עצמה היא חלק מן הנשמה.

מאוד קשה לכם להאמין שאתם נצחיים, לשני הכיוונים. נשמתכם התקיימה עוד לפני היקום. ואתם תשאלו מה היא עשתה, כיצד זה היה, ומה עשיתם כל היום - כאילו שהיו בכלל ימים [קריון מצחקק בהנאה..]. זה כה לינארי. החשיבה האנושית רוצה לדעת אודות הפרטים הקטנים כיצד כל דבר פועל, ושאלנו אתכם כבר פעמים כה רבות, האם אכפת לכם כיצד האהבה פועלת או שאתם פשוט מקבלים אותה כפי שהיא? האם באמת אתם רוצים לדעת אודות הפיסות והחלקים הרב מימדיים שמתחברים יחד כדי שמישהו יאהב אתכם?

כאשר מישהו מתאהב במישהו אחר, זו כמו צורה של שיגעון, ואתם עושים דברים ו'נתקלים בקירות', ויש לכם עיניים מזוגגות מפני שזו האהבה בצורתה הטהורה ביותר בין אדם לאדם. האם תוכלו לדמיין אם כך את אהבתו של האל כלפיכם?

זהו חיבור נשמתי שחזק יותר מכל דבר אחר שחוויתם מעודכם. וזה אישי. הרוח יודעת על כל מה שקורה בחייכם ברגע זה - ואין זה משנה מה זה..

האם זה משנה משהו אצלכם, יקרים? זה שינה משהו אצל שותפי כאשר הוא הבין לבסוף שהאל אינו רק אנרגיה כללית בשמיים. האל ידע את שמו, הרוח והמקור הבורא היוצר דאגו לו והיה להם איכפת ממנו. המקור הבורא היוצר דואג לכל אדם ואדם על הפלנטה הזו. ואם תאמרו שזה יותר מדי מכדי להאמין בכך - הרי שאין לכם כל קושי עם העובדה שמיליוני אנשים מתפללים לרוח בעת ובעונה אחת בדיוק באותו הזמן, ומדוע אינכם יכולים לראות זאת קורה גם ההיפך, שהאל דואג לכולכם בעת ובעונה אחת בזמן אמיתי?

 

עקביות ולכידות מתרחשות כאשר בני אדם מתאחדים והופכים בעלי ברית עם 'השדה' באופן כזה שבני האדם הופכים למעשה חלק מן המערכת של חמלה, אהבה, שלווה.

רק לאחרונה התחילו לייחס זאת גם לביולוגיה של בני האדם, אולם זה היה תמיד ידוע. לפני 1000 שנים, אלה שהתאספו יחד בקבוצה ועשו מדיטציה ידעו זאת. הם כינו זאת בשם אחר.. הם נהגו להתאסף, לשיר, לעשות מדיטציה, וחיכו לאנרגיה מסוימת שתגיע, השפיעה על כולם וגרמה להם להיות 'אחד' עם הכל. והם נשארו יחד לזמן רב מאוד..

כאשר הם נשאלו כיצד הם יכולים לעשות מדיטציה במשך 3 שעות הם השיבו שזה הרגיש להם רק 3 דקות, מכיוון שהם היו 'אחד' בנקודת הזמן ההיא. הם דיברו על עקביות/לכידות, על מה שאתם מגלים כעת באופן מדעי.

העקביות/לכידות הזו אינה בהכרח רק בין בני אדם. העקביות/לכידות הזו היא גם בין בני האדם ל'שדה', לבורא, ולכל מה שקיים.

 

אם כל מה שאני מספר לכם הוא אמיתי, האם תוכלו לדמיין את הכלים שיש לכם כיום באופן אישי.. מה אם יכולתם לחזק את מערכת החיסון שלכם עד לנקודה בה לא תחוו כל חרדה לגבי הידבקות ממשהו? סיפרנו לכם שניתן לעשות זאת ושזה אפשרי, אולם רבים כל כך אינם מבינים זאת עדיין.

זה קרוב מאוד לנקודה - אולם עדיין לא - בה נוכל ללמד אתכם כיצד לעשות זאת, אולם בסופו של דבר זה יקרה.

סיפרנו לכם גם שלמחלה עצמה יש אנרגיה ויש לה רמה של אור וחשכה. סיפרנו לכם שבזמן עתידי, אדם מפותח ירטוט ברמה שתהיה גבוהה מזו של כל מחלה, ושיגיע זמן, דור אחר דור, של תודעה אנושית מפותחת בה יתחילו לדווח על היעדר מחלות שנהגו להיות שם ושיתחילו להיעלם. הם לא יידעו מדוע ויחשבו שמערכת החיסון התרגלה לכך... אולם מערכת החיסון אינה מתרגלת לסרטן, יקרים. יתכן ויגיע דור ללא סרטן בעקבות תודעה מפותחת ולא בעקבות הרפואה.

 

הדברים האלה גורמים לאנשים רבים 'לגלגל' את עיניהם. הם אינם מבינים שלתודעה יש אנרגיה שיכולה להשפיע על הפלנטה, על האנושות. והאנרגיה הזו, האור הזה, מתגברים לאט לאט.

 

ברצוני שתחשבו אתי לרגע.. ואתם תשאלו אותי אם כל זה נכון ואמיתי, האם אוכל להוביל אתכם למשהו שיוכל לעזור לכם כרגע, לפני שהתקשור יסתיים..

בסדר, הבה נעשה זאת...

הניחו את כפות ידיכם על לבכם כאות וסימן לגופכם שמשהו עומד להגיע. ואתם יכולים לומר: 'רוח יקרה, האם את נמצאת שם?'

חלק מכם ירגישו צמרמורת כתשובה 'כן'... 'רוח יקרה, האם את נמצאת שם? רוח יקרה, האם זה נכון שאת תמיד נמצאת שם? והתשובה היא 'כן'...

'רוח יקרה, ספרי לי מה עלי לדעת, דרך אינטואיציה, דרך חמלה, לא באמצעות כתובים על הקיר.. אפשרי לזה להגיע לתוכי ממך, כילדו של האל, והעניקי לי את השלווה מעבר לכל הבנה, חמלה ואהבה, כך שאוכל לצעוד היום שונה מהאזור הזה בביתי, ואוכל להעביר את השלווה הזו לילדי, לעמיתי לעבודה, למשפחתי, כאשר הם יראו שאני שלו/ה.'

 

נשמות עתיקות, אתם נמצאים כאן עבור זה.

השאירו את כפות ידיכם על לבכם לעוד רגע.

'רוח יקרה, קחי את ידי. ידי מושטת אליך רוח יקרה, נשמתי למקור הבורא היוצר. קחי את היד הזו, רוח יקרה, אחזי בה ואל תעזבי. מי יתן וזה יהיה משנה חיים עבורי ממש עכשיו. מי יתן וזו תהיה ההתחלה של משהו מיוחד למשך שארית ימי חיי, מכיוון שסוף סוף תפשתי את מציאותה של החמלה עבורי מן המקור הבורא היוצר. שכך יהיה, לו יהי, זה נגמר, זה כך.'

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020