Light Connections
 
 

 

האל חסר התפקוד - אפריל 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

כאשר אדם מתקשר, הוא אינו נמצא בתוך בועה שהיא מציאות שונה מאשר המציאות בשאר הפלנטה. ובמילים אחרות, הישות הזו קריון, שאתם שומעים והמגיעה מצידו השני של המעטה/צעיף בדרך אוהבת מסוימת מאוד, אינה נפרדת מכם.

אם למשל תבקשו עזרה ממדריך או מלאך, ואם אתם מאמינים - ואין זה משנה לאיזו מערכת של דת אתם שייכים - ומבקשים עזרה, הרי לא תאהבו את הרעיון שהמסייע יגיע ויאמר שאין לו כל מושג על מה שקורה אתכם ויבקש שתספרו לו במה מדובר... אתם רוצים בעזרה כזו שיודעת הכל אודות מה שמתרחש בחייכם, אודותיכם, והמצב בו אתם נמצאים, על מנת שתתן לכם את העזרה לה אתם זקוקים.

ונאמר שוב לכל אלה שטוענים שתקשור הוא חוויה מחוץ לגוף המגיעה ממקום אחר כלשהו, שהם טועים ואין להם כל מושג, ולמעשה, ככל שאתם זקוקים יותר, כך אנחנו נמצאים שם, ואתם נמצאים שם...

 

יש משהו אודות חמלה, אודות קושי, והכל קשור על הגעה לנקודת האפס של פחד או דאגה. אם אתם מאפשרים לפחד להיכנס לתוככם אתם למעשה חוסמים את מה שזמין עבורכם.

זה אפשרי שיהיו לכם פחד, חרדה, או כל מה שתבחרו לכנות זאת, אולם אתם יכולים להזיז אותם מן הדרך ולומר לרוח 'רוח יקרה, העניקי לי עכשיו את מה שאני זקוק/ה לו' ובאותו הרגע, יקרים, החמלה שנכנסת אינה רק מזיזה את הפחד מן הדרך, היא למעשה שורפת אותו כמו נייר.. זה מבעיר והפחד והחרדה יכולים להיעלם, ובמקומם נוצר האזור של אנרגיה שהוא כה יקר, ודיברנו עליו פעמים כה רבות.

 

יקרים, לו התבוננתם באנרגיות שמסביבכם הזמינות עבורכם, לו התבוננתם באור ובחשכה, בקדושה המלאכית - הייתם מבינים שהקדושה המלאכית תנצח בכל פעם, ואין זה משנה עד כמה שזה חשוך.. האור ינצח כל דבר, ואין זה משנה עד כמה הוא חשוך. ההגדרה של חשכה היא היעדר אור. החשיכה אינה אנרגיה פעילה, החשיכה היא היעדר אנרגיה פנימית, וכאשר דברים מתחילים להיות חשוכים, בני האדם מתחילים ליצור את שלהם. כאשר דברים נמצאים בריק מאור ואינכם מכניסים אותם פנימה, בני האדם יוצרים את שלהם.

בני האדם היו כה טובים ביצירה של עצמם במשך זמן כה רב, מוסדות מלאי רוע ושנאה. הם עושים זאת בחשכה וזה מה שגורם להם להיות מפחידים. אין שם גאולה וחמלה ואתם מרגישים זאת.

וכאשר אתם מתחילים לתת לאור הזה להיכנס פנימה, יהא אשר אתם חושבים שזה - לחמלה הזו של האל, תהא אשר אתם חושבים שזו - לאנרגיה המלאכית הזו, ואין זה משנה לאיזה מלאך ברצונכם לשייך אותה [קריון מצחקק בהנאה..] זה אותו הדבר.

זה יפהפה, זה מלא שלווה, זה מגיע אליכם בדרך כה יפה ודוחף לעברכם את האהבה מצידו השני של המעטה/צעיף הלוחצת ידיים עם נשמתכם.

 

ברצוני לערוך סקירה על משהו שדיברתי עליו במשך שנים, ועתה הוא הזמן לשוב ולדבר עליו פעם נוספת. מדובר באופן בו אתם רואים את האל, הרוח, הבורא היוצר, או כל מה שאתם מכנים שהוא גדול יותר מכם.

על האנושות תמיד להשוות את הבורא היוצר עם סוג מסוים של דמות סמכותית. זה כל מה שיש לכם עבורו כדגם.

האמת היא מעבר ליכולת תפישתכם. דמיינו את הבורא היוצר של כל הדברים שנמצא בכל מקום בעת ובעונה אחת, הבורא היוצר של כל הדברים שהוא אנרגיה וכוח של אהבה כזה עצום וענקי, שיודעת כל מחשבה של כל הוויה המתקיימת בכל מקום ביקום בעת ובעונה אחת.

דמיינו אנרגיה שכזו, ולאחר הדביקו והצמידו לה אהבה שאינה ניתנת להבנה, שלווה וחמלה כל כך סמיכות עד שאתם לא תבינו זאת. זה אינו כמו המוח שלכם או רגשותיכם, זה מעבר ליכולתו של כל אדם אפילו לחשוב על כך. זוהי אהבה מעבר למה שניתן אפילו לתפוש אותו.

חשבו עד כמה אמהות אוהבות את ילדיהן בימים הראשונים, וזה רק גדל וגדל - אין משהו הדומה לאהבתה של האם. זו האהבה הטהורה ביותר על הפלנטה, ללא תנאי. קיימת גם אהבה טהורה בין אוהבים, אולם זהו סוג אחר של אהבה. אם תקריב באופן מיידי את חייה למען ילדיה, אם תתבקש לעשות זאת.

ויתכן ותאמרו שאהבתה של האם היא כמו האהבה שיש למקור הבורא היוצר לבני האדם, אולם אהבתה של האם היא שטחית ורדודה בהשוואה לזו שיש לאל כלפיכם. ועם כל זה, בני האדם החליטו שחייב להיות דגם אחר עבור האל.

 

ברבות מן המערכות הדתיות על הפלנטה החליטו שהאל הוא כמו אב רע. שהאל נתן לכם בחירה חופשית מוחלטת בגן עדן ולאחר שפט אתכם מיד על בחירתכם. זה אינו הגיוני או מתקבל על הדעת, זה מאוד אנושי ואינו משקף את המלכות שלמעשה קיימת שם.

האנושות הורידה את האל לרמתה, ובתהליך הזה האל הפך להיות אל מעניש. כיצד יכולתם לעשות זאת, עם כל המלכות, האהבה, היופי והאור של כוחו של הכל יכול של הבריאה, שאוהב אתכם כל כך? כיצד יכולתם מעולם לצייר את האל ככזה המעניש אתכם אם תעשו משהו שלא כהלכה?

כיום, רוב אלה הסוגדים במבנים מדברים מצד אחד על המלכות והאהבה, והם כה צודקים, ניתן גם לכרוע ברך ולהרגיש זאת, להתפלל, לקרוא למלאכים ולהרגיש אותם - ואילו מן הצד השני עליהם להיות טובים מכיוון שאותו האל האוהב עלול לפגוע בהם ובילדיהם ולענות אותם לנצח במקום נוראי לאחר שהם ימותו.

 

וברצוני לשאול אתכם פעם נוספת - האם זהו באמת האל, או האם זה משהו שניתן לכם על ידי תרחיש שאנשים יצרו עבור האנשים. אתם תבחרו, אולם אתם יודעים את התשובה - אין כל הענשה. יש לכם בחירה חופשית! רבים טוענים שחייב להיות עונש, שאדם רע חייב לשלם על מעשיו [קריון מצחק בהנאה..] התשלום הזה הוא מושג ורעיון אנושי, יקרים. חשבו על כך: משמעותה של אהבה ללא תנאי היא שאין תשלום עבור משהו.

 

ומה בדבר המשל אודות 'הבן האובד' שמצוי בכתובים שלכם, בו מסופר על בן אחד שעושה את כל הדברים הנכונים, ואילו בן אחר שעושה את הדברים שלא כהלכה, ולכאורה על פי החוקים שלכם עליו לשלם על כך. ועם זאת, המשל ממשיך ומספר ששני הבנים שבים 'הביתה' וחוגגים להם אותה חגיגה. כך הדברים פועלים - האם אתם מבינים זאת?

פשוט אין כל שיפוט מצידה של הרוח, והרעיון והמושג של עשייה שלא כהלכה, של חטא, ושאר הדברים שמיקמתם יחד על פי סולם ערכים של 'עשה ואל תעשה' הגיעו מטבלה וסולם ערכים שאתם המצאתם אותם.

אפילו 'עשרת הדיברות' נעשו על ידי בני אדם, או אדם אחד, על מנת לנסות לשלוט על מה שהתרחש שם למטה, בבסיסו של ההר... הדיברות האלו מהדהדות עם אמת והן טובות, אולם הן נעשו בידי בני אדם.

לו היה דיבר של הרוח הוא היה אומר לכם לאהוב את עצמכם כפי שהאל אוהב אתכם. נקודה! מכיוון שאם תעשו זאת אינכם זקוקים לשאר הדיברות, התודעה תהיה אז כה גבוהה עד שכל מה שתעשו יהיה מהול באהבתו של האל - האופן בו אתם מתייחסים, פועלים, חושבים, ולא יהיה קיים פחד מפני המוות, לא יהיה קיים שום רעיון שאתם עשויים לחשוב על חוקים שנובעים ממערכת עקרונות הטוענת שאם לא תעשו כך וכך הרי שהאל האוהב ידאג לכך שתשלמו על כך, ולכן עליכם להיזהר.

אלה השקועים במחשבות האלו אינם חושבים על המלכות של האל שלעולם לא יעשה דברים שכאלה. הם אינם מחוברים לאהבה האמיתית שקיימת שם.

האבות מבקשים תמיד מילדיהם שמוטב שהם יעשו את זה ואת זה, שאם לא כן הם ייענשו. ואם הם נענשים, הרי שהם אשמים, והאשמה הזו 'מודבקת' במוחם לזמן רב מאוד.. האם אתם מודעים לכך שבחלק מן האמונות, 'מודבקות' למוחכם צורות מסוימות של ענישה ואשמה כאילו והן שייכות לאותה מלכות ואהבה של האל, הבורא היוצר. ואומר לכם שוב שזה מגיע מאנשים ובני אדם. הרעיון הזה הביא את האל לרמה נמוכה של התודעה האנושית. וזה משתנה כעת ...

 

סוגים רבים של אנשים יקראו את המסר הזה. יהיו אלה שיבינו את המסר, השמיים 'ייפתחו עבורם' והם יגיבו בקריאת התפעלות 'הו', ירגישו זאת וידעו שאני צודק, ויאמרו שהם יכולים למחות את כל הפחד והאשמה מכיוון שהאל לעולם לא יעניש אותם! ואנשים אלה יהיו מסוגלים לנוע לרמה נוספת של תודעה או לפחות להתחיל להבין את המלכות של נשמתם עצמה שהיא נצחית וחלק מן הבורא היוצר. אתם בעלי ברית עם האנרגיה הזו!

ויהיו אלה שיקראו ויאמרו בינם לבין עצמם, אולי, אולי לא... הם לא יהיו בטוחים שהם יהיו מוכנים להשליך כל אותם דברים שסיפרו להם, רק מכיוון שהם קראו תקשור... ואם אתם אחד מאלה, ברצוני לבקש מכם שאל תשליכו דבר, אלא הכנסו פנימה ובדקו זאת עבור עצמכם, ושאלו את הרוח: 'רוח יקרה, האם את באמת אל מעניש? רוח יקרה, האם עלי להרגיש אשמה עבור משהו שעשיתי? האם קיים עונש, רוח יקרה?
הכנסו לאותו מקום של חוכמתכם הפנימית המולדת שתתחיל לענות עבורכם על כל השאלות האלו, ואתם עשויים לגלות משהו שלא ציפיתם לו - יצר הסקרנות שלכם, נשמות עתיקות, יעניק לכם אור שלא ציפיתם לו.

זה מה שאירע לשותפי (לי קרול, ת.ג.) כאשר הוא התיישב בזמנו על הכסא כמהנדס, כאדם שלא האמין בדברים מטאפיסיים, וכל מה שעשיתי היה רק להגיע אליו, ללא כל מילים, והזרמתי אהבה לליבו. והוא התייפח, לא היה מסוגל להבין זאת, זה היה חדש עבורו, איש לא סיפר לו שהאל גדול יותר מכל דבר שאי פעם סיפרו לו עליו. הוא לא הבין זאת.

 

כרגע מצויים מיליונים על הפלנטה הזו המוכנים לספר לכם שכל המצב שאתם נמצאים בו הוא למעשה עונש על משהו שהאנושות עשתה, או שלא עשתה...

זה אינו כך! את המצב הזה כולו יצרה האנושות בדרך כלשהי, ואתם עוברים דרך התהליך שלכם עצמכם, של יצירתכם שלכם. בהמשך יראו לכם כמה דברים, ואתם תבינו. זהו אינו עונש של אל נוקם כתוצאה ממשהו שבני אדם עשו שלא כהלכה וכעת הם נענשים על הפלנטה הזו.

רבים כל כך יספרו לכם שהבורא היוצר היפה הזה, שאוהב את נשמתכם מעבר לכל שיעור ומידה, החליט ליצור עבורכם נגיף ... וזהו השקר הגדול ביותר של המאה!!

 

כאשר ילדים מתנהגים לא יפה, האם האמהות יתנו להם נגיף על מנת להרוג אותם? התשובה היא שזה אבסורד, זה אינו מתיישב לחלוטין עם ההגיון והשכל הישר. בודאי שהן לא יעשו זאת. אולם הדבר שהוא באמת יותר אבסורדי הוא שיש לאל קשר כלשהו עם מה שכולכם עוברים וחווים כעת, חוץ מלהיות שם עבורכם, ולעזור לכם במהלך הדברים באמצעות חמלה, אהבה ושלווה, ונתונים ... הבורא היוצר הוא עבור זה, בן ברית עם נשמתכם, כזה שלא ראיתם לפני כן.

אולי בכך הדברים אמורים, אולי יהיו אלה שיגלו סוף סוף שישנם דברים רבים בקשר לאל, הרבה יותר ממה שהם חשבו, הרבה יותר ממערכת העקרונות או החוקים או הסיפור שסיפרו להם שהאל הוא אב רע שיענה אותם על משהו שעשו...

 

זה היה תמיד המסר של קריון, שיש להתבונן מעבר לאנושיות, לחוקים אנושיים, להיבטים אנושיים של התפישה לגבי מה יכול להיות אותו בורא יוצר..

זו אהבה טהורה, ואני מזמין אתכם להכניס זאת פנימה. הכניסו את המילים, את ההגיון של כל זה, ולאחר התחילו להכניס פנימה את המציאות של זה.

שבו לרגע לבדכם - לא עם אחרים - ודברו לרוח: 'רוח יקרה, אם זה אמיתי, אם מה שקריון אומר זה אמיתי - הראי לי!'

בכך אתם למעשה נותנים רשות. כאשר בני אדם נותנים רשות למשהו כזה, עמדו מנגד, כלומר אתם בקצהו של חבל האומר שניסיתם כבר הכל, ומדוע שלא תנסו למחות את כל הפחד, הכעס, החרדה, האשמה.. תנו רשות, והדברים יתחילו להשתנות.

 

זוהי בחירה חופשית, יקרים, להאמין בכך או שלא להאמין בכך. זוהי בחירה חופשית לקרוא את הדברים האלה או שלא לקרוא אותם..

הו, ויהיה גם סוג שלישי של אנשים שהרגע התחילו לקרוא את הדברים, ומיד יפסיקו...הם יאמרו שדברים אלה לא נועדו עבורם... אף תפישה אודותיה אני מדבר אינה יכולה להגיע לתודעה שאינה מוכנה לכך.

ופה זהו זמנכם, עובדי אור, אתם יכולים לפעול, מכיוון שהם כן עשויים להקשיב לאדם אחר... יתכן והם לא יקשיבו לקריון או למה שאתם מאמינים בו, אולם הם יקשיבו לקול ההגיוני הזה שירגיע אותם ויספר להם שהכל יהיה בסדר.. בקשו מהם רשות לדבר איתם, לחבק אותם אם זה אפשרי, לומר להם שאתם יודעים שהם נמצאים במצב חשוך והזמינו אותם להיות אתכם לזמן מה... ללא כל עקרונות, ללא ספר, ללא במה - רק עם אהבה, כמו של אמא.. שם אתם יכולים לפעול.

 

אמשיך לספר לכם על הדברים האלה עד יומו האחרון של שותפי, מכיוון שהם נכונים ואמיתיים, ועליכם לשמוע אותם כעת.

 

אני אשוב...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020