Light Connections
 
 

 

מערת הקרח - מרץ 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים באי/אומה של איסלנד, הקבוצה הזו נמצאת במקום ייחודי על הפלנטה, והם בתוך קרחון עצום בגודלו, שנחצב במתכוון במשך שנה, כך שבני אדם יוכלו לחוות את החוויה שחווים משתתפי הקבוצה הזו היום.

ברצוני לבקש מן הקבוצה הזו לעשות לרגע משהו יחד אתי ושיהיו שקטים ודוממים לגמרי ולחלוטין, ולהקשיב...[הפסקה של שקט...ת.ג.]

יקרים, זהו אחד מן המקומות המעטים בכדור הארץ בו לא נשמע כל קול. עבור חלק זוהי נחמה יפהפיה מכיוון שאין עליהם להקשיב למה שהם שמעו לעתים תכופות במקומות בהם הם אינם רוצים לשמוע זאת. אולם יש יותר מכך, וזה עומד להיות הנושא של היום.

 

היה עדיין משהו נוסף בשקט הזה. דיברנו לפני כן על דברים בלתי נראים וברצוני לעשות זאת היום פעם נוספת מכיוון שאנחנו נמצאים במקום בו ביכולתי להסביר לכם על כך עכשיו טוב יותר מאשר לפני כן.

ישנם אלה הטוענים שהם מאמינים רק למה שהם יכולים לראות. אלה מן הסתם לא יקשיבו לתקשור או יעשו מדיטציה, או יקשיבו לאלה שידברו על האנרגיות של הפלנטה. הם רוצים משהו 'מציאותי'! הם מאמינים רק למה שהם יכולים לראותו.

וזה מתחיל פעם נוספת את הדיון לגבי הדברים הבלתי נראים, דיון שכבר דנו בו פעמים רבות, אולם גם מוביל אותנו להוראה נוספת: קיימים מקומות עצומים, ייחודיים באנרגיות שלהם על הפלנטה הזו, חלקם עוטפים ארץ שלמה, חלק ממנה, או מחוז ממנה. חלקם ידועים באנרגיות הבלתי רגילות שלהם ונמצאים במרכז האוקינוס. דיברנו על כך פעמים רבות ואנחנו שוב מגיעים לדברים שאינם נראים.

 

המדע מבין שקיימת כמות גדולה של דברים בלתי נראים. אולם האדם הטוען שהוא מאמין רק לדברים שהוא מסוגל לראות אותם צריך להבין, יקרים, שמה שאתם רואים כבני אדם באמצעות עיניכם, הוא ספקטרום קטן של אור שמוחזר. וזוהי מציאותכם כולה מכיוון שאתם מאמינים רק במה שאתם יכולים לראות!

ועם זאת קיימים אזורים של אור וספקטרום של אור שתמיד נמצאים שם, והשאלה היא האם הם אינם אמיתיים רק מכיוון שאינכם יכולים לראות אותם. וכך הם הדברים לגבי ישויות טבע רבות על כדור הארץ.

האם ביכולתכם לראות את 'הרשת המגנטית'? בדרך כלל אינכם יכולים לראות אותה, אתם יכולים למדוד אותה עם מצפן ולראות האם היא נמצאת במקום כלשהו או שאינה נמצאת שם. זהו דבר בלתי נראה, אולם באופן די מוזר אתם יכולים לראות אותה כאן, באדמה הזאת [קריון מצחקק בהנאה..] זה נמצא בשמיים ויוצר ממשק עם רשת מגנטית אחרת...(מתכוון לתופעת הזוהר הצפוני, ת.ג.)

 

 

 

צילום: נמרוד גנישר

 

 

קיימת גם רשת נוספת, 'הרשת הקריסטלית', שדיברנו עליה רבות. ולפני שנגיע לכך, ברצוני להציג משהו שהוא עוצמתי ביותר ובלתי נראה - כוח הכובד.

האם אתם מאמינים בכוח הכובד? ההגיון הבריא אומר שכן, שאתם מאמינים בכך.. האם עלי להמשיך ולערוך רשימה של דברים אמיתיים שאינכם יכולים לראות אותם, כדי שתתחילו להבין שיתכן וישנו יותר ממה שאתם מסוגלים להתבונן בו באמצעות עיניכם?

'הרשת הקריסטלית' היא אזוטרית ולא תמצאו אותה בשום מחקר מדעי, ועם זאת ניתן להוכיח בקלות את קיומה. כאשר אתם צועדים בכל מקום על הפלנטה הזו על אדמת שדה קרב היסטורי, יהיו אלה שירגישו שאירע שם משהו - גם אם המקום אינו מסומן ככזה. אנשים מתו שם, היה פחד, ובאופן כלשהו זה מועבר אליהם דרך האדמה...

אנשים יטענו שהם מרגישים את ההיסטוריה שהיתה שם, ואכן זה מה שהם מרגישים. זוהי 'הרשת הקריסטלית' האזוטרית שזוכרת בעיקר רגשות אנושיים ופעולות אנושיות. ההוכחה לכך היא שאנשים רגישים מסוגלים להרגיש מה התרחש במקומות מסוימים.

 

הרשתות האלו חופפות בדרכים מאוד ייחודיות. ישנם 'חורים' ברשתות אלו במקומות שונים בפלנטה, בעקבות הדרך בה הן חופפות. למשל באזור 'משולש ברמודה', בו מכשירים מגנטיים אינם פועלים. הסיבה ההגיונית היא מכיוון שישנם דברים בלתי נראים שמשפיעים על המציאות, וגם משפיעים על התודעה.

ועכשיו אנחנו מגיעים לנקודה על מה שברצוני לספר לכם עליו [ קריון מצחקק בהנאה..]

 

היתה קבוצה שטיילנו יחד באירלנד, האי הירוק, והיתה שם מוזרות, בדומה ל'משולש ברמודה', שהרשתות חפפו בצורה ייחודית, דבר שאפשר למשהו להתרחש, שבאופן נורמלי אינו קורה, יקרים, ראיה רב מימדית, בה ניתן להתחיל להרגיש רשת נוספת, 'הרשת של גאיה', שחלק מכנים אותה התודעה של אמא טבע, והיא השותפה שלכם, יקרים.

ולכן, כאשר מגיעים לאירלנד ומביטים מבט חטוף למטה, אתם יכולים לראות שמישהו התקין בגזע של עץ דלת עבור פיות. זה מתן הכרה לכך שזוהי ארצם של 'האנשים הקטנים'. בכל המדינה ישנה הכרה לדברים שאינכם יכולים לראותם, ולא רק לדברים האלה שאינכם יכולים לראותם, אלא גם לעוזרים, לישויות טבע, ואפילו ללפריקונים (שדונים על פי המיתולוגיה האירית, ת.ג.)

אם אינכם יודעים טוב מכך, אתם יכולים לומר שזה מוזר ויוצא דופן, ושאין כל מדענים שמעורבים בכך, ושאתם חיים בעולם מודרני, וברצוני לספר לכם אמת: אלה המתגוררים באירלנד מאמינים בכך, ואין זה משנה מי הם - אפילו הממשלה שם מבינה זאת, החקלאים של האדמה מבינים זאת, הם יודעים שקיימים אזורים מיוחדים בהם הם אינם שותלים דברים מסוימים בדרך מסוימת, מכיוון שמצויות שם פיות. ישנם עצי פיות בארץ הזו שזוכים להכרה על ידי אלה בעלי העוצמה שבשלטון.

וזה אינו כלל קשור לעובדה עד כמה שאתם מודרניים... האמת היא שקיימים דברים בלתי נראים, שנראה שהם מגשימים את עצמם באופן שונה לבני האדם. כמעט תמיד הם דברים שיש להם.. [קריון מפסיק לרגע את המשפט..ת.ג.] ברצוני לספר לכם שלארץ הזו ישנה הרגשה של אלה שחיו בה בעקבות האנומליה של הרשת שם.

 

מכל המקומות שיכולתם להיות בהם כרגע על הפלנטה הם נמצאים במקום נוסף, ממש כמו זה. וברצוני שתערכו השוואה בין אירלנד לאיסלנד. לא השוואה בין צבעו הירוק של העשב בשני המקומות, אלא השוואה של התודעה. באירלנד ישנן פיות, 'אנשים קטנים', ובאיסלנד ישנם 'האנשים הנסתרים'. באירלנד ישנם הלפריקונים ובאיסלנד ישנם שדונים מסוג אחר.

באיסלנד ישנו דבר מה נוסף. מכיוון שאיסלנד היא ארץ של הרי געש, והם בעלי שמות וסוגי אישיות, כפי שתושבי המקום יודעים, שלפעמים יהדהדו את הגישה שהם מאמינים שיש להר געש מסוים - לפעמים הוא בעל גישה טובה ונדיבה, ולפעמים יש בו כעס כמו שיש לכל הר געש. וזה מעניק להם ישויות טבע נוספות - הטרולים (יצורים מהמיתולוגיה הנורדית, החיים בגבעות ותלים, ת.ג.).

יקרים, הדברים האלה אינם רק פשוט מיתולוגיה, הם דברים שאינכם יכולים לראות אותם. הן אנרגיות שאתם יכולים להרגיש אותן. הן בעלות משמעות כה עמוקה עבורכם עד שאתם מעניקים להן שמות, אישיות, ובארץ הזו אתם חיים איתן ומדברים איתן כאילו שהן קיימות ואמיתיות, ואפילו הממשלה יודעת על כך ומשתתפת בכך.

 

אם כך, אספר לאלה מכם הטוענים שהם מאמינים רק במה שהם רואים, שקיים עולם שלם מעבר למה שביכולתכם לראות, וזה מחזיר אותנו היישר חזרה לחדר הזה, מכיוון שמה שאינכם יכולים לראות, הדבר המשמעותי ביותר מכל האנרגיות, היא האהבה, החמלה, הרגשה של יופי. הדברים האלה הם עוצמתיים כל כך!

כיצד יכולים בני האדם לומר שהם מאמינים רק במה שהם מסוגלים לראות אותו, ועדיין לחוות אהבה?

כיצד נראית אהבה, יקרים? היא נראית עוצמתית. אם תחפשו אחר מכשור כלשהו או דרך כלשהי באמצעותה תוכלו לראות אהבה, תראו את היקום, את הבורא היוצר, את הפלנטה שמשתפת פעולה אתכם, תראו את השפע של מה שהוא יפה אזוטרי, תראו את השותפות עם האדמה, ויתכן שאפילו תתחילו לשוחח עם ישויות הטבע - הן אמיתיות, והמקום הזה מלא בהן, וזוהי ההזדמנות עבורה הגעתם לסיור הזה.

הן קיימות אפילו עמוק בתוך הקרחון הזה, ולמרות שאינכם יכולים לראות אותן, הן יודעות שאתם נמצאים כאן.

 

 

 

 

 

בשנים האחרונות, המדע הוכיח שתודעה היא אנרגיה. וברצוני לספר לכם דבר מה אחר, אל תטעו - תודעה אינה שייכת רק לבני האדם. גם לישויות הטבע יש תודעה, וזוהי אנרגיה.

יום אחד המדע יראה זאת, יחקור וילמד אודות זה, ויתהה כיצד החמיץ זאת בכל אותן השנים שלאדמה יש אישיות ושיש לה משהו לומר, וניתן להקשיב לו בשקט שאתם נמצאים בו כאן, ממש עכשיו [הפוגה של שקט...ת.ג.]. האם אתם מרגישים צמרמורת, ולא מחמת הקור, האם אתם מרגישים צמרמורת כאשר אתם מקשיבים לגאיה המדברת אליכם מעומק הקרחון הזה?

אלו הן ישויות הטבע.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020