Light Connections
 
 

 

איסלנד 4 - מרץ 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

 

 

 

 

לא קר כאן... ואם כן זוהי הזמנה לתקשור מעט יותר ארוך [הנוכחים צוחקים..]

התקשור הוא מהאי/אומה המלכותי היפהפה של איסלנד. אנחנו מסיירים בשני אוטובוסים מלאים במשתתפים בסיור, וזה אינו קר מכיוון שהם מצאו את עצמם בכנסיה, באופן מסונכרן. זה לא תוכנן כך, יקרים.

ברצוני לספר לכם משהו על הסינכרוניות שהביאה לכך שאתם יושבים כאן כעת. אולם לפני כן, ברצוננו לברך את המבנה, הבונים, האמונה השוכנת כאן. ברצוננו לכבד את הסיבה שהמבנה הזה נבנה. אתם יושבים במבנה שנבנה לתכלית אחת בלבד, על מנת לעזור לאלה המחפשים אחר אמונה.

אתם יושבים במבנה שללא ספק הציל חיים, אנשים נרפאו, בו ניתן למצוא נחמה ושלווה. חשבו רגע מחוץ לקופסת כל מערכת אמונה שיתכן ויש לכם, יקרים, ובמקום זאת, חשבו לרגע על החמלה השוכנת כאן של אלה שעברו את בתי הספר והקדישו את חייהם כך שהם יוכלו להיות כאן עם אחרים, יתכן שלמשך כל חייהם.

זהו מקום אלוהי ואנחנו מודים לאלה שאפשרו לכם להיכנס מהקור שבחוץ. הכנסיה נסגרה בעקבות הנגיף העכשווי שמצוי כאן על הפלנטה. חשבו רגע על אותו אדם שפתח את הדלת ושמע מישהו מספר לו שישנם בחוץ 2 אוטובוסים מלאים באנשים מ 16 מדינות, וביקש את רשותו שניכנס, והוא הסכים..

זו היתה תשובה חומלת. זה מה שהם עושים כאן. נבנה עבור אלה שיישבו באותם מושבים שאתם יושבים עליהם כעת, לכבד את האמונה ואת מאסטר האהבה. זה אינו מגיע למשהו טוב יותר מכך, וזוהי דוגמא כל כך טובה למה שאנחנו מלמדים אתכם מדי יום ועל עובדי האור שאנחנו מדברים עליהם.

 

על מנת להסביר לקוראים כיצד הגעתם לכאן ועל הסנכרון של המקום הזה ממש עכשיו, ברצוני לספר סיפור קטן - הסאגה של אוטובוס מס. 1. ('סיפור' או יצירה שירית בנורדית עתיקה, ת.ג.) [הנוכחים צוחקים..]

כמו מדי יום, האוטובוסים יצאו לאחר ארוחת בוקר טובה בבית המלון, שהיתה צריכה להיות מוגשת לכם במרחק של 3 מטרים לפחות. אלה זמנים יוצאי דופן ולא רגילים. העליה לאוטובוסים היתה כרגיל, והם יצאו לדרכם. התכנית היתה לוודא שתצליחו להתמודד עם מזג האויר הגרוע שהתחיל להיבנות, ומזג האויר יכול לטלטל באופן חזק ביותר במקום החורפי הזה, והוא מגיע ונעלם מהר.

האוטובוסים יצאו בזמן. כאשר הם הגיעו כמעט לגובה של המעבר בו רוב השלג נערם, אחד האוטובוסים נתקע. זה קורה, יקרים. על שני האוטובוסים היה לדומם ולחכות למכונאי שיגיע מהעיר הקרובה. ובכל התהליך הזה מזג האויר הפך להיות יותר גרוע. ניתן היה לראות כיצד השלג נערם, הרוח מתחזקת, ואיש התחזוקה הגיע לאחר שעה- שעה וחצי. האוטובוס תוקן והיה יכול לצאת לדרכו, אלא שלא היה ברור בדרכו לאן...

בעקבות תנאי מזג האויר והשלג שהמשיך להיערם, לא היו מעברים בדרך ואיש לא נסע. והתעוררה שאלה כיצד ניתן לסובב לאחור אוטובוס גדול הנוסע על דרך צרה. יש למצוא דרך כלשהי לעשות זאת, מכיוון שזה משהו שלא נהוג לעשותו. ובשעת הדיון כיצד לנסות ולהסתובב, הופיע באופן מסונכרן מפלס שלג. איזה צרוף מקרים!

מפלס השלג סיפר עד כמה הדרך קשה בהמשך ולמעשה אין אפשרות לנסוע מכיוון שהיא אינה ניתנת כלל למעבר, ואמר שעם זאת הוא יכול לפלס את הדרך עבור האוטובוסים. איזה צרוף מקרים! ואכן כך היה. וכעת אתם מאחרים מאוד לארוחת צהרים שהיתה מוצעת בתכנית המקורית, ויתכן שזה יקרה בסופו של דבר או שזה לא יקרה.. [הנוכחים צוחקים..]

לאחר המעבר מזג האויר התבהר, הכל היה בסדר, עד שהאוטובוס נתקע פעם נוספת. זה קורה.. ובעוד האוטובוס עומד וכולם מנסים לקבל החלטה מה לעשות בהמשך, נראתה הכנסיה במרחק הליכה מהאוטובוס, כנסיה שהיתה סגורה מחמת הנגיף. ואתם מכירים ויודעים את המשך הסיפור.. והנה אתם יושבים כאן.

 

יקרים, זהו סנכרון במיטבו! לא רק שהצלחתם לעבור במעבר למרות שהאוטובוס נתקע אלא שאתם מוצאים את עצמכם במקום מקודש שנבנה עבור מה שאתם עושים. איזה צרוף מקרים!

זוהי ההגדרה המוחלטת של שליטה על מציאותכם שלכם.

 

ישנן שתי דרכים לחשוב על הדברים האלה, הן בקבוצת הסיור הזו והן לכל מי שיקרא זאת מאוחר יותר: חלק ישאלו מדוע האוטובוס נתקע ו'קלקל' להם את כל היום, ומדוע עושים דברים אחרים ממה שתוכנן מכיוון שהם הכינו את בגדי הים שלהם לקראת הספא שהיה מתוכנן לאותו היום [הנוכחים צוחקים..] ובמקום זאת הם מוצאים את עצמם בכנסיה, ועד כמה שזה נורא.. ואילו האחרים יאמרו שהם נמצאים כאן עבור החוויה, ובינתיים זה לא היה כל כך רע, הם מוצאים את עצמם במקום חם, מעריכים את המקום הזה, מודים לכל אלה שבנו אותו, ויתכן שאפילו מרגישים את האנרגיה של אלה שישבו בכסאות לפניהם, את הריפוי שיתכן והתרחש שם, ואת אלה שמצאו נחמה במסרים שהוצגו כאן.. אותם אלה שרצו להגיע לכאן מדי שבוע עבור השלווה שלימדו בחדר הזה. שווה לשבת כאן ולהרהר על המצב האנושי בו ניתן לחסל את הפחד באמצעות אהבה.

 

 

 

האות D - יהלום, Diamond

 

למדנו על האותיות השונות בשם איסלנד, והיו הגענו לאות D. המשמעות עבור הקבוצה הזו היא, 'אל תנהגו היום באוטובוס' (Don't drive the bus today) [הנוכחים צוחקים..]

יתכן ותאמרו שזה אמור להיות 'אלוהיות' Divinity מכיוון שזהו המסר של קריון שממשיך גם בחדר הזה, אולם אנחנו עומדים להפתיע אתכם.

המילה מייצגת לא פחות ולא יותר את הלקח והשיעור של היום, ויתכן והמשמעות היתה משתנה לו היינו מגדירים אותה מחר, כך שהמשמעות תמיד קשורה לאותו הרגע, ממש כמו התקשור הזה. ולמילה היום יש למעשה משמעויות רבות, והיא 'יהלום'. וברצוני שתתחילו לבחון את כל התכונות והמאפיינים של המשמעויות והמטפורות לגבי יהלום.

ראשית, יהלומים הם אחד מהמינרליים הגיאולוגיים בעלי דרגת הקושי הגבוהה ביותר שקיימים בטבע באדמה. הם התקשו במשך אלפי שנים או לעתים אפילו במשך מיליוני שנים והפכו תחת לחץ לאבן הזו שהיא היהלום. מכיוון שהוא החומר הקשה ביותר, משתמשים בו בתעשיה והוא מסוגל לחתוך גם חומרים אחרים שנראה שהם בעלי דרגת קושי גדולה.

אם כך, חוזק היא התכונה והמאפיין הראשון של היהלום. חוזק אבסולוטי, חוזק קשה ומשמעותי ביותר על הפלנטה.

האין זה מעניין שכאשר מלטשים את החוזק הזה ומציגים אותו כאבן עם כל יופייה - זו האבן היפה ביותר על הפלנטה. המלטשים יודעים את עבודת יצירת הפאות ועושים זאת בזהירות רבה על מנת שינצנץ ברמה הגבוהה ביותר ויהפוך את היהלום למטפורה של יופי, וברחבי העולם הוא הופך למטפורה של אהבה. זוגות מעניקים יהלומים זה לזה על מנת להראות את האהבה שהם רוחשים זה לזה, וזה גם משהו מסורתי.

מעניין שמשהו שהיה תחת לחץ במשך מיליוני ואלפי שנים ובעל דרגת קושי הגבוהה ביותר, הופך למשהו שאתם עונדים כתכשיט ומראים את אהבתכם לבן אדם אחר.

 

 

 

 

 

לפני כמה ימים, כולכם בקבוצה הזו הלכתם למקום מאוד מיוחד, 'חוף היהלומים'. אין כל יהלומים על החוף הזה, אולם המטפורה שהחוף נקרא כך היא מכיוון שבמהלך עונת החורף, נשברים קרחונים קטנים - חלקם בגודל של בן אדם וחלקם אפילו גדולים יותר, ואלפים מהם מגיעים לחוף. הם צלולים כמו קריסטלים, וכאשר מטיילים ביניהם והשמש זורחת עליהם, כולם נוצצים כמו יהלומים. אין שום דבר כזה על הפלנטה, יקרים, והנה דבר מעניין שכדאי לכם להרהר בו:

כאשר מתבוננים בהם בעוד השמש זורחת - כפי שאתם חוויתם זאת - אתם רואים השתקפות, נצנוץ, והם נמצאים בכל רחבי החוף, כמו אורות מלאכיים קטנים בכל מקום בפאות של הקרח, אולם אם תצלמו או תסריטו אותם, הנצנוצים לא ייראו בתמונות או בסרטונים. הם יוצאים 'שטוחים', הם בהירים מדי מכדי שיהיה ניתן לצלם אותם, אולם הם הופכים למשהו חי בעיניהם של בני האדם.

ישנם עדיין דברים שלא ניתן לתפוס אותם בצילום של פילם, צילום דיגיטלי, או כל מדיה אחרת. וזה אחד מהם.

 

תוכלו לומר שהייתם במקום קסום, הבה נחקור לרגע מה זה ומהי המשמעות של זה.

שמו של החוף ניתן כשמה של האבן, אולם למעשה מדובר רק במים... הבה נחקור את המטפורה של המים בשילוב עם היהלום.

מים הם מיוחדים מאוד על הפלנטה הזו ויש להם תכונה ומאפיין מיוחדים מאוד, ניתן לשנות אותם בקלות לשלושה מצבים - נוזל, מוצק וגז. מתוך כבוד לחדר הזה, אתם עשויים לומר שזה כמו ה 3 ב 1 - חלק יבינו זאת וחלק לא יבינו זאת [קריון מצחקק בהנאה..] המים יכולים להיות במצבים רבים: מוצק כמוכם, נוזל על מנת לזרום להיכן שירצו, וגז שהוא כמעט בלתי נראה כמו אדים.

אני מספר לכם על כל זה מכיוון שהמילה יהלום מייצגת את כל זה.

מנקודת המבט שלי כקריון המביט בכם, המטפורה היא שנשמתכם מבהיקה ומנצנצת כמו היהלום. היא נאפתה תחת לחץ במשך עידנים, היתה בכל כך הרבה מקומות שאין לכם שום מושג לגביהם, על מנת להביא אותה בזמנים האלה למקום הזה המכונה כדור הארץ. היא כה חזקה שהיא יכולה לחתוך דרך כל דבר.

נשמתכם בנויה עבור דברים מסוג זה, היא מבהיקה ומנצנצת כמו השמש. כמו פיסת תכשיט על הפלנטה, היא כה יפה, ובליבה שלה היא מייצגת אהבה. זהו הבורא היוצר.

 

בחדר הזה, ויתכן שהם אפילו השתמשו במילים 'נברא בצלמו' עבור כולכם. ברצוני להסביר את המשמעות של זה:

לא נבראתם בצלמו של האל, שאם לא כן כולכם הייתם בלתי נראים.. [קריון מצחקק בהנאה..] הכוונה בכתובים האלה למילה 'בצלמו' מתייחסת לאהבה. אתם נוצרתם בדמותו של האל, שזו אהבה. כולכם, לכל נשמה כאן יש את הפוטנציאל הזה, היופי הזה, האהבה הזו.

ובנוסף אתם יכולים להשתנות ולהפוך לחומלים, לחרוצים, להיות בתווך של כל מצב ולהיות נוזליים, אתם מסוגלים לעזור לאנשים ואין זה משנה מה מתרחש, אתם יכולים להיות הנחמה שלהם, המורים שלהם, להקשיב להם, אתם יכולים להיות עבורם היהלומים שעל החוף - משהו שהם אינם יכולים לראות באמצעות המצלמה אולם יכולים להרגיש זאת בליבם.

זהו היהלום. כך אתם נראים לרוח. זה מי שהנכם.

 

ככל שהגזע האנושי יהפוך להיות יותר בוגר, הוא יהפוך יותר להיות כמו היהלום. עד מהרה תראו שמתחילים להעניק האחד לשני את התכונות של הערכה ואהבה, כמו שאתם מעניקים טבעת. אולם במקום זאת, זהו רגש שתעניקו לזולת: "הנה, אני מעניק/ה לך את היהלום שלי מכיוון שאני מאוהב/ת באנושות.."

יתכן ותגיעו לקבוצה שאנשים בה מנופפים את ידיהם בפחד, תוהים מדוע כל זה קורה ומה עליהם לעשות בהמשך, ואדם אחד יכול לגרום להבדל ושינוי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) קיבל אימייל מוקדם יותר היום, מארץ אחרת, בזו הלשון:

'לי, מה עלינו לעשות עם כל מה שקורה היום, זהו שקר כל כך עצום...' - נעצור כאן ונאמר שהאדם שכתב זאת מלא בפוטנציאל פוליטי. אין זה משנה מה הוא שמע ובמה הוא האמין, הוא היה פשוט מלא בכעס מכיוון שהוא האמין שמתרחש משהו נוראי מעבר לנגיף והוא תהה האם לספר את האמת הזו לאנשים..

שותפי השיב במילותי שלי אליו 'עובדי אור אינם פוליטיים ואין עלינו לגלות את השקר, או לערוך מצעדים ברחובות, או לתקן את כל מה שהוא מוטעה..'

 

בנקודה זו, מסעה של הנשמה בבגרות אומר שאתם נמצאים כאן הוא לגלות חמלה כלפי אלה הפוחדים מכל שקר, מחלה, או משהו פוליטי שהם פוחדים ממנו. אתם נמצאים להיות שם כמנחמים וחומלים ולעזור להם בפחדיהם. התפקיד הוא להיות כמו מגדלור הניצב על הסלע.

זה שונה ממה שאתם עשויים לחשוב, אין מדובר בהטפה הדוחפת דברים לעבר אנשים על מנת שילמדו דברים שיתכן ואין ברצונם ללמוד. במקום זאת, שבו שם כמו המאסטרים שקראתם אודותיהם, שקטים, אוהבים, שלווים, והאנשים יתחילו להירגע ויבינו שאתם מרפאים של רגשות, של פחד, והם זקוקים לכם כעת בזמנים אלה, בחודשים הבאים.

הו, אלה היהלומים שאני רואה, היהלומים שהנכם..

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020