Light Connections
 
 

 

איסלנד 3 - מרץ 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

האות A - התעלות, Ascension

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים עדיין באומה הנפלאה של האי איסלנד, ואלה בקבוצה מקבלים בכל יום ויום אפילו יותר ויותר ממה שהם הגיעו למענו - שיעור במודעות. מודעות לגאיה, לאנרגיה הזורמת מהאדמה הזו, ודברים שהם לא ציפו להם, יתכן כמו כאשר הסלעים מדברים אליהם.

אמנם אמרתי מילה שמתחילה באות A (מודעות, Awareness, ת.ג.) אולם זו אינה המילה אליה אנחנו מתכוונים היום.

ככל שהתקדמנו בסיור הזה, הענקתי לכם תובנות ולמידה - לא ארוכים - עבור כל אות בשמה של האומה הזו - איסלנד. ועכשיו הגענו לאות A. מעניין שכאשר התחלנו בטיול הזה, שותפי (לי קרול, ת.ג.) סיפר עד כמה שהיה לו קר, ולכן התקשורים היו קצרים. ומאז שהתחלנו, כבר לא קר לו כל כך - משהו קורה, או שהוא שחקן טוב מאוד [הנוכחים צוחקים..]. יש מעט התאקלמות, אולם ישנו משהו נוסף..

ככל שהאדמה מתחילה לקבל את האנרגיה לגבי הדברים האמורים, ישנו פחות פחד שיהיה לו קר. הוא מגיע ממזג אויר חמים - תמיד זה היה כך - מעולם הוא לא היה במקום בו הטמפרטורה מתחת לאפס מעלות באופן קבוע, ולאחר שחווה זאת עתה שוב ושוב, הוא רומם את תפישתו לגבי מה זה ומה זה אינו. כך שקיימת רמה של פחד שהופחתה, ותפישתו התעלתה מעבר למה שהיא היתה. והאות A מייצגת התעלות.

 

ההוראה של היום אינה כה רוחנית.

הארה היא תמיד מילה שמשתמשים בה ברוחניות. זה אינו בדיוק נכון מכיוון שבשפות רבות קיימות מילים עם המילה 'עליה' שמשמעותה לעלות למעלה, כמו מעלית שעולים איתה למעלה. ולכן ברוב השפות המשתמשות במילה, המשמעות היא לעלות ממקום נמוך למקום גבוה יותר.

הבה נתבונן בכך בדרכים שונות מכפי שהבטנו בכך לפני כן.

בכמה שפות, הנעליים שאתם משתמשים בהן לצורך טיפוס על הרים כוללות את המילה הזו בתוכן - 'נעלי עליה', ואלו יהיו נעלי טיפוס הרים. מטפסי הרים מטפסים ועולים למקום גבוה יותר על מנת להגיע לפסגה - ומשתמשים במילה לעלות - וכאשר הם מגיעים לשם ומתבוננים בנוף, הם עלו לנקודה שהיתה מטרתם. הם מביטים ורואים דברים שלא יכלו לראות לולא טיפסו ועלו למקום הזה על ההר.

 

הצהרתי לפני שנים רבות בחלקו הדרומי של כדור הארץ, ואמרתי שאם תדברו עם מטפסי הרים, תגלו שכולם מאמינים באל. זוהי תפישתם שלהם אודות האל, ויתכן שהאל שלהם הוא יופיו של כדור הארץ. אולם הם אינם אתיאיסטים (בעלי העדר אמונה בקיומו של האל, ת.ג.) מכיוון שמטפס הרים העולה ומתבונן בפלנטה הגדולה באופן בו הוא מתבונן, יודע שקיים כוח אחר ומבין זאת לחלוטין. הוא אינו יכול לעשות דבר בקשר לכך, מכיוון שהוא עלה מעבר למה שהיה לפני כן למטה, למקום בו הוא יכול להתבונן מעל למקום בו היה.

 

מעניין שהצורות בעבודות אמנות והפסלים וכל מה שמגיע במפגש ונקודת חיבור שאמנים מבינים אותם, יצרו מחשבה נעלה. אם זה מה שהאמן רצה לבטא, הרי שעבודת האומנות הזו תיקח את הצופה למצב נעלה. לפעמים העליה תהיה בתפישתו או בהרגשתו.

יתכן וביקרתם בגלריה לאומנות בה ישנם אנשים היושבים על ספסל וצופים בציור. בד"כ אתם מביטים בציור, אולם לפעמים אמן יוצר כל כך הרבה ביצירתו כך שאתם צופים בה. ואם תשאלו את היושבים על הספסל במה הם צופים, תשובתם תהיה שהציור ההוא לוקח אותם לרמה חדשה.. הם לא היו שם, צופים ונהנים, במידה והרמה היתה מורידה אותם למטה..

זה לוקח אותם לרמה נעלה של חשיבה, בה חלק מרגישים בדיוק את מה שהיה בדעתם של האמן או הפסל.

 

האם אתם אוהבים מלחין מסוים במוסיקה, יקרים? בהלחנה נעלה קיימת דרך לרומם אדם באמצעות המנגינות ומבנים של אקורדים. חלק מן המלחינים הקלאסיים עושים זאת, חלק מהמלחינים העכשוויים עושים זאת. כל אחד הוא שונה אולם פעמים רבות סוג המוסיקה שלהם הוא כזה שמעלה אותם למעלה לרמה בה הם לא היו בה מעולם. והם יקשיבו למוסיקה שוב ושוב, הם יקשיבו לה כאשר הם מודאגים או פוחדים או רק מכיוון שהם רוצים להרגיע את עצמם ושתהיה להם הנחמה שתקח אותם לרמה של התעלות.

 

ישנם שימושים רבים למילה הזו, התעלות, וכמעט כולם מדברים על מקום אליו אתם הולכים ובו לא הייתם לפני כן.

ומה בדבר שימושים עליהם טרם חשבתם, כמו התעלות של חמלה, התעלות של בגרות?

חשבו לרגע כיצד תיראה פלנטה בעלת חמלה נעלה. ואוכל לתת לכם דוגמא מהיום, בה מגיעה קבוצה של בני אדם נעלים הרצים למצרכים בסופרמרקט [הנוכחים צוחקים..] ובמקום להיכנס פנימה עבור חלקם בנייר הטואלט עבור 8 חודשים [הנוכחים צוחקים..], הם אינם נוגעים זה בזה והולכים עם שלטים האומרים 'אנחנו נתגבר על כך', 'אנחנו אוהבים האחד את השני', 'זוהי למידה עבורנו, השארו יחד, היו אחד', ולאחר הם עוזבים... הייתי מכנה זאת בגרות חומלת נעלה. הם הבינו שאין פחד או פניקה, ולאלה שיחלקו עם האחרים את נייר הטואלט באזור המצרכים והמזון יהיה הגיון בריא שלאחרים אין אותו. וזוהי דרך חשיבה נעלה.

 

ומה בדבר גישות פוליטיות נעלות? רעיון נעלה בו יתכן ומועמדים יערכו עימות במפגש בו יש לכל אחד יש רק זמן קצוב לדבר בו, והם פונים איש לרעהו ומועמד אחד משקיע את הזמן הזה על מנת לשבח ולהלל את המועמד האחר, ויאמר עליו/עליה שהם פטריוטים ויהיו מנהיגים טובים.. שיש להעריך ולהוקיר את הגבר/אשה האלה מכיוון שאנשים כאלה חשובים למדינה.. הוא יאמר שלו עצמו יש רעיונות טובים יותר אולם שגם האדם האחר ייחודי, יקר וטוב - מה תחשבו על כך? האם לדעתכם תראו זאת אי פעם? אני אומר לכם שאכן תראו, מכיוון שהציבור הופך להיות מודע, מתמצא ומבין יותר כלפי אלה בעלי אנרגיות חשוכות שימשכו ויורידו את הדברים מטה לעבר מקומות חשוכים. זה נהג לפעול בעבר אולם לא כל כך כיום..

זה יהיה מוכח ומובן מאליו. זה רעיון נעלה לגבי השתייכותם של בני האדם, האחד עם השני.

 

דברים רבים מתחילים להתעלות, יקרים, ומשהו נוסף ואחרון - אהבה נעלה.

האם אפשרי לאהוב כיום יותר מישהו, משהו, מאשר אהבתם בעבר? אין כל הגבלה לכמות האהבה שתוכלו להכיל בלבכם, זה בלתי מוגבל לגמרי, פתוח לחלוטין..

כעת יש לכם מושג לגבי עד כמה הבורא היוצר אוהב אתכם ללא הגבלה. אתם נמצאים במקום בו גאיה מקיפה אתכם באופן מילולי ומוחשי עם ידיה היפהפיות של הרוח, האדמה, הפלנטה, ואין זה משנה עד כמה זה קר. אתם תרגישו בטוחים באהבה הזו - האדמה הזו יודעת את שמכם.

אתם תלמדו זאת לפני שתעזבו את האי הזה, את האומה הזו. אנשים ישאלו אתכם איך היה הסיור שערכתם ותהיה לכם נטיה לומר יפהפה, מרהיב, אולם תאמרו גם דברים נוספים.. שישנה אישיות, שלמדתם שם משהו, שקיימת שם אהבה וזה ניכר.

 

זוהי האות A במילה איסלנד.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

האות N - טבעי, Natural

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

זהו עוד מסר מהאי/אומה של איסלנד.

יקרים, אתם עומדים כאן אתי בזמן של חורף, אולם זהו זמן נפלא ונהדר! במבט לאחור אתם תזכרו את הזמן בו עמדתם בשלג, בטמפרטורה של מינוס 10 מעלות צלזיוס, וחלקכם רעדו. אתם תזכרו זאת [הנוכחים צוחקים..] וברצוני שתזכרו את השמש, את מה שאתם רואים באמצעות עיניכם ואת הטוהר, המלכות, היופי שרק עתה ראיתם כאן, את האנרגיה שזורמת מן המקום הזה ומברכת אתכם לשלום.

ואפשרו לשמש לחמם אתכם ברגעים ספורים אלה שברצוני לשוחח אתכם.

שותפי (לי קרול, ת.ג.) מבקש שייכתב כרגע על גבי השלג חוק ללא מילים: 'ככל שיהיה קר יותר, כך שהתקשור יהיה קצר יותר...' [הנוכחים צוחקים וגם קריון מצחקק בהנאה..] אולם איני מתכוון לתת לו לעשות זאת - יקרים, כל מסרים יהיו קצרים ובעלי משמעות ועומק שברצוננו לומר לכם.

 

בתקשור הזה נגלה אות נוספת במילה איסלנד, N. כמעט כולם הסכימו בינם לבין עצמם שזה בודאי 'טבע' Nature מכיוון שישנו כאן יופי מדהים שאינו נוכח במקומות רבים על הפלנטה.

המילה הפעם תהיה נגזרת של המילה טבע, והיא תהיה 'טבעי' - Natural.

כמעט לכל אחד הנמצא כאן או הקורא את הדברים האלה, יש משהו טהור לומר אודות המילה 'טבעי', אתם מחפשים אחר דברים טבעיים. יותר ויותר בני אדם שואלים את השאלות בקשר לדברים שהם אוכלים ורוצים לדעת האם זה טבעי, ומגיעים למעין הסכמה שהם אינם רוצים בדברים שבני אדם החליפו ושינו, או בדברים שהוספו למזון, הם רוצים שזה יהיה טבעי.

ולכן ברצוני לסקור מעט מן ההיסטוריה כך שתחשבו על טבעי ברגעים הקרובים.

 

 

 

 

 

הבוקר, כאשר צעדתם ונגלה לפניכם הנוף המדהים של השלג בשמש, שלג בתולי, רחוק ככל שיכולתם לראות. שום דבר לא נגע בו, זה היה כה יפה. ואמרתם שזה טבעי, שזה הטבע במיטבו, וזה מה שאתם אוהבים.

דמיינו לרגע מרחב כה יפה, טבעי, שטרם נגעו בו, כאשר כדור הארץ נוצר בצורה מסוימת, כולל האי הזה, אפילו הלוחות הטקטוניים שנתקלו זה בזה (משטחים עצומים בגודלם, אשר משתרעים מתחת ליבשות ולאוקיינוסים, ת.ג.) והרי הגעש שפסקו, הכל על מנת לספק את מה שאתם רואים ממש כעת. יש משהו יפהפה בעובדה שזה טבעי! זה קרה מעצמו. הכוחות היו עצומים אולם זה היה טבעי.

 

ברצוני לקחת אתכם למסע קצר אודות מה בני האדם חשבו ועשו בחברות הראשונות ממש. לאחר הזמן שאתם מכנים 'גן העדן' וכאשר היתה לבני האדם נשמה, היתה להם בחירה להחליט מי היה הבורא היוצר ומה שיתרחש על פני הפלנטה. ואתם יכולים לראות כיום את התוצאות. ישנה בכל מקום מיתולוגיה, ההרים מדברים, באדמה הזו ישנן ישויות הטבע, אנשים נסתרים, וכולם מטפורות לחיים המתרחשים על הפלנטה באופן טבעי.

הילידים המוקדמים ביותר על הפלנטה בחרו לספר את סיפור הבריאה שלהם באופן שהכל היה טבעי. שום דבר לא התווסף לו. הילידים על הפלנטה הזו החליטו שהיתה אנרגיה בגבעות, במים, במפלים, וזה היה הבורא היוצר מכיוון שזה היה מקושר ומחובר לנשמה. זה היה טבעי.

 

אחד הדברים הטבעיים ביותר שקרה עם הילידים היה, שכאשר הם איבדו את אלה שהם אהבו, החכמים, פעם אחר פעם, הם זכרו אותם אפילו לאחר שדורות חלפו, היו להם מילים עבורם, הם שמעו אותם ברוח הנושבת, אולם היה עליהם לקרוא לאבות אבותיהם של בני האדם עם הדברים הטבעיים ביותר, בעוד שלמעשה הם קראו לחוכמה של עצמם עם הטבע.

כבר אמרתי זאת ואומר זאת שוב, שבכמה מקומות קיימת קוסמולוגיה הטוענת שכאשר נוטלים מעפר האדמה ומניחים על השפתיים, נוגעים בכל האבות שהיו אי פעם מכיוון שהם עדיין נמצאים שם... חוכמת האדמה היא החוכמה של האבות. זה טבעי מאוד!

 

חלק ישאלו מה בנוגע לרוחניות של היום, ובכן אנחנו מגיעים למערכות שאנשים אומרים שמכיוון שהן מעשה ידי אדם, הרי שזה היה סיומו של 'הטבעי'.

המערכת הרוחנית הראשונה ביותר שתועדה על הפלנטה הזו היא ההינדואיזם (הדת הרווחת בהודו, ת.ג.). במערכת שלהם אין נביא [קריון מצחקק בהנאה..] אין ספר מרכזי, הם 'אחד' עם הכל. הם מאמינים שהם שבים וחוזרים לפלנטה. זו היתה המערכת האינטואיטיבית הרוחנית הראשונה ביותר שהיתה קיימת. זה הדבר הטבעי ביותר, וכל דבר מעבר לכך התווסף בהמשך.

כמו מזון שהתווסף, או מזון שהוקפא והופשר, הוקפא והופשר עד שהגיע לנקודה בה שום דבר אינו טבעי יותר. וכאשר אתם מתבוננים על המערכות בפלנטה, לפעמים אתם תוהים מי אחראי לכך, ומה הם חשבו לעצמם.

אני מספר לכם על הדברים האלה עכשיו כך שתוכלו לשוב לדבר הטבעי שנמצא לפניכם, הדבר הטהור ביותר שעדיין יש לכם, שעדיין אוהב אתכם. הגבעות יודעות את שמכם - וזה טבעי! גאיה יודעת את שמכם. לגאיה ולכם היה אותו מקור בורא יוצר. אתם משפחה יחד, וזה טבעי..

 

הרהרו בדברים האלה. התקשור הסתיים [הנוכחים צוחקים..]

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020