Light Connections
 
 

 

איסלנד 2 - מרץ 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

האות E - הארה, Enlightenment

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

זהו מסר נוסף מהארץ/אי היפהפיים האלה המכונים איסלנד.

יתכן והנוכחים בקבוצה הגיעו לכאן מבלי לדעת למה לצפות, ואולי חלק מכם אפילו לא הגיעו בשביל התקשורים [קריון מצחקק בהנאה..] אולם האם שמתם לב שתקשרו לכם בכל מקרה... הארץ הזו מלאה במיתולוגיה, והתחלתם לשמוע את הסיפורים מתושבי המקום, האיסלנדים, הרוצים לספר לכם על דברים שיתכן וקשה להאמין בהם או להבין אותם. הם העניקו שמות לקרחונים, לכולם יש מגדרים, להרים, לחופים, יש להם סוגי אישיות, אולם זה אינו הכל...ישנם סיפורים על כל דבר.

 

מהי מערכת האמונה שלכם לגבי יצורי הטבע השונים? יקרים, זה אינו קשור למערכת האמונה שלכם. זה קשור למטפורות. הסיפורים האלה סופרו על ידי הילידים בכל רחבי הפלנטה, לא רק כאן. הם הועברו ותארו מה עשויים לייצג הסלעים, כיצד הם הופיעו שם - וזה אינו קשור כלל לגיאולוגיה.

ברצוני שתחשבו לרגע על משמעותם של הדברים, אני יודע שזו משיכת מכחול רחבה, אולם אספר לכם שהמיתולוגיה היא כמעט כמו הקוסמולוגיה, אמונה שהפלנטה היא חיה, ויש לה גם משהו לומר.. זהו הסיפור שהעברנו לכם במשך למעלה מ 30 השנים האחרונות: הפלנטה הזו יודעת מי הנכם, היא מתקיימת וחיה יחד אתכם. היא אינה משהו שנפרד מכם.

כל הילידים ידעו זאת, כך שנתחו לרגע את הסיפורים שאתם שומעים כאן בקבוצה מהאנשים שמדריכים אתכם כאן. ישנם סיפורים על יחסי גומלין בין בני האדם וישויות הטבע, והסיפורים מאוד טובים, מדברים על ישויות הטבע לפעמים בצורה חיובית אולם תמיד באופן שיודע שבני האדם נמצאים כאן.

לפעמים ישנם סיפורים של הצלה, ולפעמים הם סיפורים אחרים, אודות ישויות הטבע המשיבות חזרה לבני האדם כאילו והיו אומרות שלא כעת, עדיין לא... אולם תמיד מדובר ביחסי גומלין בין בני האדם לישויות הטבע, כחלקים ופיסות של הפלנטה הזו.

דברים אלה לא נראו עד כה בשום סיור של קריון, כפי שהם נראים כאן, וזה רק ילך וישתפר בהמשך.

 

בכל פעם שהקבוצה הזו תשמע אודות הסיפורים האלה, ברצוני שתשתמשו במטפורות בעזרת דמיונכם שלכם לגבי מה באמת עשויה להיות משמעותם של הדברים האלה. האם המשמעות היא שהיתה אישיות לישות טבע שהפכה לאבן, כמו טרול (יצור מהמיתולוגיה הנורדית, ת.ג.) או האם המשמעות היא שיש לפלנטה משהו לומר... שזו הדרך הטובה ביותר להעביר את המסר שהאדמה חיה ויודעת שאתם כאן... היא באמת יודעת... היא תמיד ידעה...

 

הפעם האות היא E. רבים כבר מתחילים לנחש מה עשויות לייצג האותיות. חלק כבר ניחשו, רובכם עדיין לא ניחשתם, והמשמעות היא כל מה שהוא קריון - הארה [ קריון מצחקק בהנאה..]

הבה ונלמד אודות ההארה.

כמעט כל אחד החושב שהוא יודע יותר ממישהו אחר, הוא מואר. למילה עצמה יכולות להיות משמעויות רבות. כאשר אנחנו מדברים אודותיה אתכם, אנחנו מדברים על מילה המוטמעת במילה הזו - אור.

המטפורה תמיד היתה שאתם נושאים אור שיחשוף דברים במקומות חשוכים, דברים שטרם נחשפו בעבר.

המילה הארה גם ממשיכה לצמד המילים 'עובדי אור'. אם כך הארה תיושם לקבוצה זו או לאלה הקוראים את הדברים אלה, כאנשים, כבני אדם על הפלנטה הזו הנושאים הדרכה.

 

 

 

 

 

אנחנו משתמשים פעמים רבות במטפורה של המגדלור.

כולכם בקבוצה נמצאים על חוף אוקינוס מאוד יפה וקר. מסביבכם נמצאים דברים שנראים כמו יהלומי קריסטלים מקרח, גדולים ועצומים עד שאם תרצו, ניתן לשבת עליהם.

חשבו לרגע על האוניות שירצו להגיע לכאן אולם הן אינן יכולות מכיוון שאין להן מושג אם קיימים לאורך קו החוף הדרכה או נמל במקום כלשהו על האי הזה. וכך נוצר הרעיון של המגדלור שניצב שם לצורך הדרכה. אין מדובר בפילוסופיה. המגדלור אינו זועק שיש לו מערכת אמונה שעליכם להאמין בה, שכן אם לא תאמינו הרי שיקרה לכם משהו...

המגדלור עומד בשקט, חזק, ואין לו אפילו שם. המגדלור ידריך ויוביל את הספינות לנמל מבטחים, מכיוון שהוא הושם שם מסיבה מסוימת, ביודעו שזה מקום בטוח להיות בו.

בהגדרה שלנו, זה מה שעושים עובדי אור מוארים. אתם עומדים על הפלנטה, יודעים משהו שאחרים אינם יודעים. אין מדובר בנבואה או במערכת אמונה או עקרונות, מדובר בהגיון בריא של הבורא היוצר, של הפלנטה, על הדברים שהילידים ידעו ושמועברים לכם אפילו כיום. אולי על מנת לחיות באופן טוב יותר, עם פחות פחד ועם הרבה יותר נוחות. כדרך להתגבר על בעיות בריאות, אפילו אלו שנוצרות על ידי דאגה.

 

אנחנו תמיד חוזרים למטפורה הראשונה שהצגנו בפניכם, המראה הארה.

אתם נמצאים בחדר חשוך, איש אינו יכול לראות את האנשים האחרים, וקיים פחד בעקבות נוכחותו של הבלתי ידוע. אינכם יודעים מי נמצא סביבכם, במה האנשים האחרים מאמינים או מה שהם עשויים לעשות.

לפתע מישהו בקבוצה מדליק גפרור, ובפעם הראשונה ניתן לראות את החדר מעט יותר ברור. אנשים מתחילים לראות שמי שנמצא סביבם הוא ממש כמותם ושהם אינם צריכים לפחד. המצב מואר מעט והאמיתות מתחילות להתגלות. גפרור בודד אחד גרם לכך.

אתם עשויים לומר שזה דומה למגדלור, אלא שכאן מדובר על אנשים עם אנשים.

זה מה שאתם מציעים לפלנטה, יקרים. הגפרור האחד הופך לגפרורים רבים, החדר הופך להיות מואר יותר, והאנשים מתחילים להרגע ולהבין שמלחמות אינן התשובה, להבין דרך מוארת לחיות, דואגת ואיכפתית, חומלת, וזה מפיץ נוחות. הפחד מתחיל להיעלם מכיוון שאתם יכולים לראות בבהירות את האמת.

 

בעודי יושב כאן כיום, הנגיף מתפשט בפלנטה, קיים פחד גדול, אולם גם ישנה אמת שזהו מצב זמני, שישנה תגובת יתר. האור שאתם מפיצים במקום הזה לאחרים, הוא חשוב על מנת להראות להם שקיימת כאן נוחות ולא פחד, שההגיון הבריא ינצח, ואם תשאלו כיצד ביכולתכם לעשות זאת באמצע של החוף, הרי שאתם יכולים לעשות זאת היטב.

האור הזה שאתם נושאים הוא אמת רב מימדית המתפשטת באופן מיידי לכל מי שאתם שולחים אותו.

זוהי אמת. קיימים היבטים רב מימדיים לאור אותו אתם נושאים, ואם תתרכזו במשפחה, בקבוצות, ואפילו בערים, ותשלחו להם את מה שיש לכם, מגדלורים, את הגפרור בחשכה, זה יעניק להם נוחות בזמנים אלה.

זוהי הסיבה להימצאותכם כאן, זוהי הסיבה לקיומכם כעת. זוהי ההארה באות E עליה דיברנו.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

האות L - אהבה, Love - לי, Lee

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

איזה יום מפואר! אני נמצא עם קבוצה הלומדת את האנרגיה של איסלנד, מאזינה לגלים המכים בלגונה של צפון האוקינוס האטלנטי, צופה במראה הציורי ביותר האפשרי, פונה להרים המכונים הרי הפירמידות. הם יותר ממלכותיים, מכיוון שישויות הטבע הנמצאות כאן יודעות מי הנכם.

הקבוצה הזו זוכה לעמוד כאן בעוד האנרגיה זורמת לעברם ומספרת להם שהפלנטה הזו אוהבת אותם, שישויות הטבע של היום ושל החברה של היום הן ידידותיות, מסייעות.

 

עברנו ולמדנו על האותיות בשם איסלנד, ואותיות אלו טובות להיום. אם נעשה זאת פעם נוספת, משמעותן עשויה להשתנות, מכיוון שאנחנו משייכים כיום מושגים לכל אות והיום אנחנו באות L.

רובכם יודעים מהו הבסיס והאמון בעבודתו של קריון, ומהם המסרים שאומרים ושקשורים לאות L כך שזו חייבת להיות 'אהבה', ואתם אכן צודקים.

עם זאת נחלוק את האות הזו גם עם מילה אחרת עבור השיעור של היום. ביכולתי לדון אודות מהותה של האהבה, הסוגים השונים, הדרכים הרבות. האם זו האהבה כאשר בני האדם מביטים זה בזה בדרך מסוימת, או כאשר בעל חיים מביט בכם, בוטח בכם לחלוטין ללא תנאי ואתם אוהבים אותו, האם זו אהבה לילד, אהבה שנמשכת לתמיד ביניכם לאדמה - או האם זה יותר מכך.

האם זה אפשרי שקיימת אהבה מואצת ונעלה בין בורא ויוצר כל הדברים וביניכם? אהבה שיכולה לחדור לאותו חלק שאתם מכנים נשמה.

 

קיימות שפות על הפלנטה הזו שהפרידו זאת בצורה כה טובה עד שיש להן מילים רבות עבור אהבה. אולם היום ברצוננו לספר לכם על תהליך של אהבה.

המילה הנוספת היא, לי (לי קרול, ת.ג.) אספר לכם משהו שקיים בחייו ושהוא השיעור שלכם היום. הסיבה שהמהנדס המעשי הזה יושב לפניכם היא בעקבות סוג מסוים של אהבה. מכלול החוקים והשקפות בכל רחבי הפלנטה מספרים על אהבתו של האל. הם מספרים על אהבה כללית, בה מיליוני אנשים יושבים במבנים ומאזינים לכתובים, שומעים על האהבה הזו אולם זה אינו מגיע לרמה האישית. זה משהו שקיים, שאתם אמורים להבין אותו.

כאשר היתה לשותפי (לי קרול, ת.ג.) בחירה לבחון כמהנדס את האזוטריות, הוא לא באמת רצה לשמוע את התשובה שהוא קיבל. הוא אתגר את הרעיון כולו שאזוטריות בכלל קיימת. אולם היתה לו חידה שהדרך היחידה לפתור אותה היתה ליצור אתגר, והוא ביקש ממני שאראה לו אם אני אכן אמיתי!

הרעיון היה שאם הוא יישב על כיסא ויבדוק אם הוא ירגיש משהו או ישמע מילים, או יחווה נס [קריון מצחקק בהנאה..] - הרי שקריון הוא אמיתי. הוא הגיע לנקודה מסוימת לאחר מספר שנים של בלבול, בהן הוא התחיל לראות ולהרגיש דברים שלא היו לינאריים ודומים לתחום ההנדסה.

היה עליו לדעת. הוא הניח בדעתו שהכל היה תכסיס, ששום דבר לא יקרה, ולכן היה חופשי להציב את האתגר הזה שאראה לו אם אני אכן אמיתי, חופשי לשבת על הכסא ולדעת בלבו ומוחו ששום דבר לא יקרה, וזה ישחרר אותו ממשהו גדול יותר שהוא לא היה מעוניין בו כלל, מכיוון שהדברים האזוטריים לא התקבלו על דעתו ולא היו הגיוניים...

 

שותפי ישב אכן על הכסא, ומה שאירע לאחר מכן היה התהליך של האהבה עבור לי. הכל היה עטוף לאחר מכן במעגל ענקי של אירועים שכולם משולבים באדם אחד שישב על הכסא. הרוח ידעה מי הוא היה, כיצד הוא חשב על בסיס של שעה לאחר שעה, מהם הדברים מהם הוא פחד ומהם הדברים שהוא אהב. והדברים שהתרחשו לאחר מכן 'נתפרו' במיוחד עבורו. זו לא היתה אהבה כללית מהבורא היוצר בגלקסיה אחרת, זה היה כה אישי עבור נשמתו, עבור זמנו, עבור שמו, עבור גילו, ממש היה שם עבורו.

וכאשר הוא ישב, כאילו והזמן נאסף יחד עבורו, והוא אינו יכול לתאר את מה שהרגיש, אפילו כיום. כאשר הוא ישב על הכסא הוא לא שמע מילים, לא ראה דברים, לא קרו נסים מהממים מסביבו, מלאכים לא שרו מזמור - אולם הוא התייפח ובכה. מה שקרה בכל תא בגופו הרגיש כאילו והוא נולד מחדש בפעם השניה. גופו כולו הגיב בתחושה שזו הסיבה להיותו כאן, והוא לא אהב זאת. הוא לא הבין זאת, קפץ מהכסא וכעס עליו. הוא לא הבין...

יקרים, הוא מהנדס וכאשר מתקיימים יחד סיבה ומסובב, יש לנסות זאת פעם נוספת [קריון מצחקק בהנאה..] מכיוון שאם מקבלים הרבה 'סיבה ומסובב' ואותה התגובה, כלומר שקיים שם תוכן ממשי.

והוא התיישב פעם נוספת על הכסא, וקרה אותו הדבר...

 

השאר הוא ההיסטוריה של קריון, אולם הלקח והשיעור הוא שהרוח מכירה ויודעת כל אישיות כאן, ובכל האתגרים שתציבו בפני הבורא היוצר הזה, אתם נותנים רשות שהם יתקיימו. אם הם ניתנים מתוך כוונה טהורה:

"רוח יקרה, איני מבין/ה מה קורה, אולם אפשרי להרגיש בנוח עם זה. איני מבין/ה מה קורה סביבי כעת או את ההרגשות שיש לי, אולם תני לי להיות בנוח עם זה, אני מאתגר/ת אותך להעניק לי שלווה", ואז אתם מקבלים זאת מכיוון שהרוח מכירה את האישיות שלכם, ממה אתם פוחדים, מה מנחם אתכם וגורם לכם להרגיש בנוח, מה אתם רוצים על מנת לפתור את בעיותיכם בחיים.

 

כל אדם ואדם הוא ייחודי לחלוטין, ויקרים זוהי אהבה מושלמת וללא תנאי. זו אינה אהבה כללית. היא אישית ושמכם רשום עליה. אהבה. הבורא היוצר מכיר אתכם, ישויות הטבע מכירות אתכם. הרבה כל כך מתרחש על הפלנטה הזו כעת, סובב סביב האור שאמור להגיע והדברים שיתרחשו כאשר יסתיימו כל הבעיות שיש לכם עם הנגיף הזה.

בסופו של דבר השיעור יילמד ודברים רבים אחרים יהיו ידועים. אולם לפי שעה זהו מבחן לשלווה שלכם. עד כמה תוכלו להיות שלווים בעוד אחרים מסביבכם תולשים את שערם ודואגים - אלה המאזינים והקוראים זאת ידעו מהי כוונתי במהלך השבועות הקרובים. האם תוכלו להחזיק את עצמכם בעוד אלה שמסביבכם אינם מתנהלים כה טוב, ואם אכן תוכלו, הם יביטו בכם ויפנו אליכם לקבל שלווה. אפילו שיחה שלווה איתם תסייע להם לזמן רב.

 

ההורים מביניכם יודעים שכאשר הילדים באו אליכם בדמעות מכיוון שהם לא הבינו את העולם באותו הרגע, יתכן שבגילאים של 3 או 4 שנים, ואתם נטלתם את ידם, דיברתם איתם בעדינות וחייכתם, הרי שכל עולמם היה לפתע ממש בסדר. כל מה שהיה עליכם לעשות הוא רק להיות שם עבורם.

יקרים, ברצוני שתהיו שם עבור אלה מסביבכם, במהלך השבועות והחודשים הקרובים, מכיוון שזוהי מהותה האמיתית של האהבה.

היא אישית, נתפרת על פי מידותיכם, ונועדה עבורכם.

 

בני אדם יקרים הנמצאים איתנו בטיול הזה, עזבו את המקום הזה והאזור היפהפה הזה מעט שונים מכפי שהגעתם. אתם מרגישים את השמש? זוהי ברכה. אתם מרגישים את ישויות הטבע? זוהי ברכה. האם אתם מרגישים שהאמת היא ברכה?

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020