Light Connections
 
 

 

איסלנד 1 - מרץ 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים באיסלנד היפהפיה, והקבוצה נמצאת במקום בו לא תישאר זמן רב [קריון מצחקק בהנאה..] ואולי תחשבו שזה מכיוון שזה עומד להיות תקשור קצר של קריון [הנוכחים צוחקים בקול..] אולם זה אינו בדיוק כך.

הטמפרטורה היא מינוס 3 מעלות צלזיוס, השמש יורדת, ושותפי (לי קרול, ת.ג.) לא יחזיק הרבה זמן מעמד [הנוכחים צוחקים בקול..]

בכל פעם שנשב ונכבד את התהליך, יהיה תקשור, אולי תובנות. אנחנו נמצאים במקום טהור, יקרים, למרות שאתם מרגישים שקר לכם ברגע זה. ברצוני שתחשבו לרגע על המקום בו אתם נמצאים, על האנשים שאתם נמצאים איתם, וכמו שעשיתי פעמים כה רבות בעבר, התקשורים יהיו - עיניו של שותפי היו עצומות אולם אני יודע מה התרחש, כנראה שהם היו תושבי איסלנד.. (בזמן שהקבוצה מאזינה לתקשור בטמפרטורה של מינוס 3 מעלות צלזיוס, עברה שם קבוצה של שחיינים ברגליים יחפות לקול צחוקם של הקבוצה, ת.ג.)

מדי פעם נעניק נושאים, תובנות קצרות. והנושאים יהיו קשורים לאותיות שמה של איסלנד באנגלית. וחלקכם יודעים את הנושאים של קריון ויכולים לנחש מה עומדות לייצג האותיות של השם איסלנד.

 

האות I - אינטואיציה, Intuition

 

היום נתחיל באות I.

נושא זה מאוד קשה מכיוון שהוא מהיר וחולף, הוא אינו 'ממשי', ויקרים, ברצוני שתבדקו אתי משהו ברגעים הבאים, וכאשר אתם בוחנים את האינטואיציה, קיימים כאן עומק ומשמעות.

אני עומד לשאול אתכם שאלה, שאתם יכולים לבחור להרהר בה או שלא להרהר בה, לחשוב עליה ברצינות או שלא לעשות כך.

מהי האינטואיציה שלכם לגבי מה שעשוי להתרחש בתוככם?

האם זה אפשרי שקיים משהו רחב יותר מאשר אתם עצמכם? בתוככם, מסביבכם, ואם זה אכן כך - כיצד זה אפשרי שזה אמיתי?

 

המדע מביט בבני האדם באופן הגיוני, ישר ופשוט. יש לכם סינפסות במוח, יש לכם קשר בין הלב למוח, ואת כל אותם דברים שבעלי החיים עושים, ועם זאת קיים משהו נוסף.. ומה אם הדבר הזה קיים בכל אדם ואדם?

עד השינוי שהתחיל להתרחש, רוב אלה שנהגו להשתעשע בשאלה הזו היו מבוגרים יותר. אלה שנולדו לאחר שנת 2000 לא שאלו את עצמם את השאלות האלו - עד עכשיו... חלק מן השינוי מתבטא בכך שאנשים צעירים מתחילים לשאול אותן השאלות - האם זה אפשרי, וכיצד זה אפשרי בכלל, שבתוך בני האדם קיים משהו גדול יותר באופן אינטואיטיבי?

 

ואנחנו מציגים בפניכם רעיון שאינו לינארי, מכיוון שאינכם יכולים לפרט אותו או יכולים לאחד דברים רבים בנוסחה.

רוב המאזינים לי כעת והקוראים זאת מאוחר יותר, יודעים שכאשר אתם פוחדים שתקראו למשהו שהוא גדול יותר מעצמכם, שאינו בהכרח אפילו האל או משהו שהוא מעליכם - למעשה זה נמצא בתוככם.

לפעמים, כאשר אתם שוכבים לישון אתם יכולים להרים את כף ידכם, בעודכם שוכבים, ובמחווה הזו אתם מודים למשהו שהוא גדול יותר מכם, וחלקכם אף ירגישו צמרמורת, באופן אינטואיטיבי, ואם אתם מודאגים תרגישו חיבוק, אם אתם פוחדים תרגישו את זרועותיה היפות של גאיה, או של הרוח, או של משהו אחר העוטף אתכם באופן כלשהו ומעודד אתכם לדעת שהכל בסדר...

 

אינטואיציה היא משהו אמיתי, והיא מתחילה לשוחח אתכם על משהו גדול יותר ששוכן בפנים. ישנם אלה המכנים זאת 'נשמה' - תהא המשמעות אשר תהא.

ולאחר שאתם מתחילים להרגיש זאת, מתעוררת השאלות הלינאריות הבאות, כמו מדוע זה נמצא שם, למה זה נועד, האם זה אמיתי, האם יהיה לכם זאת למשך כל חייכם - שאלות שאפילו הכתובים זיהו והגדירו כ'שלווה מעבר לכל הבנה', שלווה מעבר לכל יכולת הבנה, ואתם רוצים לדעת מהו הדבר הזה השוכן באופן אינטואיטיבי בתוככם, ואתם יכולים להרים את כף ידכם, ולפתע הכל בסדר...

 

עובדי האור מגלים זאת, אולם מתעוררות השאלות הבאות והן מה אתם עומדים לעשות עם זה והאם זה נועד רק עבורכם כדי שתרגישו טוב יותר... אין זה משנה מה זה, הנשמה הזו, החיבור הזה, גדולים יותר מכם.

עובדי אור, אם אתם קוראים זאת כעת ומאמינים באופן אינטואיטיבי שזה אכן אמיתי שקיים בתוככם משהו הרבה יותר גדול מכם ואם ברצונכם לדעת מה לעשות עם זה, אומר לכם שזה מאפשר לכם להקרין זאת ברחבי כל העולם ולראות נדיבות שם.

טלו את האור הזה והקרינו אותו לכל מקום שלדעתכם הוא צריך להיות בו, על מנת לשכך ולהרגיע את התסכולים, לאפשר לאנשים לשכב לישון ולומר לעצמם שהכל בסדר...

לכך זה נועד.

זהו כלי, זה אינו מקיף אתכם רק עבורכם, ככל שתחיו זמן רב יותר על הפלנטה הזו, כך תשתמשו בו יותר ותראו זאת, תאמינו בזה ותבינו עד כמה זה גדול ויפהפה.

 

אלו המילים שהענקתי לכם עבור האות I - אינטואיציה לגבי משהו שיש לכל אחד מכם בתוכו, שהוא רחב יותר ממנו, ובאופן קולקטיבי זה משהו עצום, יפהפה.

 

חשבו על הדברים האלה אפילו לפני שתשכבו לישון הלילה, ויתכן שכמה מכם אפילו ירימו את כף ידם, בעודכם שוכבים שם, ויאמרו תודה, וידעו שתהיה להם שינה מצוינת.

יקרים אני מסיים את התקשור הזה מכיוון ששותפי אומר שזה מספיק לו [הנוכחים צוחקים בקול..]

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

האות C - תודעה, Consciousness

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים באיסלנד היפהפיה, איני יודע עד כמה מכם הרגישו זאת, אולם האדמה ברכה אתכם לשלום. הרגשתם זאת בקרחון, אתם יושבים על המצוק ומתבוננים בחוף החול השחור, בלגונה, ושלישיית סלעים שחלק טוענים שהם טרולים מיתולוגיים (יצורים מהמיתולוגיה הנורדית, ת.ג.)

 

 

 

 

 

זו אדמה יפהפיה, בה יש לרוח קול, ואם תאפשרו זאת, דברים כה רבים ידברו אליכם בדרכים כה רבות. כן, זה קר, אולם זה אינו חשוב מכיוון שהאנרגיה של המקום הזה זורמת לתוככם. אתם נמצאים כאן רק ימים ספורים ואתם כבר מצפים למלכות מאחורי כל סיבוב ופניה בדרך, ולמה שבאמת מצוי שם, המתחיל לברך אתכם לבואכם.

 

היום נשוחח על האות C במילה איסלנד, וכמו שרובכם עשויים כבר לדעת היא מייצגת את המילה 'תודעה'. ואדבר עליה פעם נוספת למרות שכבר דיברתי על התודעה פעמים כה רבות - וזה יהיה סיכום, תקציר של אחד הדברים החשובים ביותר אולי, שקרה במהלך 15 השנים האחרונות.

התודעה אינה מוגדרת כראוי. לא קיימת הגדרה שבאמת מכסה את משמעותה. כיצד הייתם אתם מגדירים אותה? חלק אומרים שזו מודעות, אולם זו האות A שתגיע מאוחר יותר, יקרים. האות C של התודעה היא הרבה הרבה יותר גדולה מהפעולה של ידיעת עצמכם.

למשל, כיצד היו הדברים נראים לו היתה לכם התודעה של הפלנטה? חלק יאמרו שלדברים אין תודעה, שתודעה קיימת רק בדברים שהם חיים - ובכן האדמה הזו חיה... ישנה אנרגיה בתודעה, ואתאר זאת עוד מעט בהמשך.

קבוצה של אנשים בעלי תודעה נמוכה אינם חושבים בדרך שהיא נדיבה. זוהי רמה של תודעה והכל חלק מן ההגדרה. בקבוצה של אנשים בעלי תודעה גבוהה תמצאו נדיבות, אדיבות וחמלה. כך שאתם מבינים שתודעה היא יותר מאשר להיות בעלי מודעות עצמית. יש לה רמות, משמעויות שונות, אולם זה לא מה שנתגלה, יקרים.

 

רבים מן הנוכחים כאן או קוראים זאת מאוחר יותר, היו בעולם האזוטרי מזה זמן רב. ואתם יודעים שהיו נסיונות חוזרים ונשנים לתאר מה תודעה יכולה לעשות. רבים 'יגלגלו' את עיניהם ויתהו האם ניתן לחשוב מחשבות טובות שלאחר יתרחשו במקום אחר על הפלנטה. הם יאמרו שזה מטופש לחשוב בכלל על כך, וברצוני לספר לכם, במקרה שטרם שמעתם על כך, שבמהלך 15 השנים האחרונות המדע גילה מה תודעה יכולה לעשות. עדיין זה אינו מוגדר כראוי, אולם היא יכולה לעשות כה הרבה מעבר למה שהמדע חשב אי פעם שביכולתה לעשות.

פרויקט התודעה העולמית שהתקיים בשנות ה 90 של המאה הקודמת באוניברסיטת פרינסטון בארה"ב, הוכיח שרוב של בני אדם בעלי תודעה החושבים אותו הדבר או שחווים אותה חוויה ברגע מסוים, משנים את מבנה המציאות של הפלנטה. ואכן זה כך. הם נעזרו באירוע של מגדלי התאומים ב 11 בספטמבר, בו למיליארדי בני אדם היה אותו חזון וחמלה באותו הזמן, ומבנה של מספרים רנדומליים, אפילו מתמטיקה, השתנו לרגע (הצליחו לראות אנומליות וסטיות ברמת האקראיות של המספרים, ת.ג.)

ברצוני שתחשבו על כך, יקרים, מכיוון שלפתע התודעה של כמות גדולה של אנשים שינתה את המימד בו אתם נמצאים. ישנם אלה שעדיין חולקים על כך וטוענים שזו טעות ושזה לא היה יכול לקרות. ועם זאת, ראו זאת באירועים נוספים, כמו מותה של הנסיכה דיאנה, באירוע בו 33 הכורים חולצו מהמכרה (בתאונת המכרה בצ'ילה, ת.ג.), והיו שמחה וחגיגה.

'מכון המתמטיקה של הלב' הראה שתודעה משנה למעשה את 'הרשת המגנטית' של הפלנטה.

 

אני מספר לכם על כך מסיבה אחת. אתם יודעים מה חלק מכם האמין בו במשך כל הזמן הזה, ויודעים מה אנחנו מלמדים - תודעה היא אנרגיה, ולכן פועלים ומיושמים עליה כל החוקים שפועלים על כל מה שמסווג כאנרגיה.

זה ניתן למדידה, ועכשיו לאחר שאתם יודעים שזה אמיתי ויכול לשנות פיסיקה, מה תעשו עם זה כעת? אתם תתחילו למדוד מה קורה כאשר אנשים נאספים יחד, למושג המכונה עקביות/לכידות.

אותם המדענים מתחילים לחקור מה קורה כאשר שתי קבוצות של אנשים משתפים את התודעה שלהם והופכים לעקביים/לכידים האחד עם השני, וכאשר הם נמצאים יחד במצב עקבי/לכיד - האם הם יכולים לשנות משהו במקום אחר על הפלנטה? והתשובה היא חיובית..

 

הרגע מסרתי לכם את אחת מהתגליות הגדולות ביותר של המאה. אם אתם בעלי נטיה אזוטרית הרי כל מה שהרגשתם אודות התודעה הוא אמיתי, מדויק, ניתן למדידה ומדעי. זה מונח שם, מוכן עבורכם כך שתוכלו להשתמש בו. חלק ישתמשו בכך עבור גופם שלהם, בידיעה שהתודעה שלהם יכולה לשלוח אנרגיה למבנה התאי שלהם. אחרים יתאספו ויאמרו שאם זה אכן אמיתי הרי שהם יכולים להרגיע את הפחד על הפלנטה בזמנים אלה.

ברצוני שתראו משהו שטרם התרחש, אולם הוא נמצא ב'שדה'. ברצוני שתראו את סיומו של הפחד מהמגפה, השפעת שמפשטת על פני הפלנטה. ברצוני שתראו בני אדם מחייכים, תראו את אלה החוזרים לעבודה, את בתי הספר נפתחים שוב. ברצוני שתראו כיצד הכלכלה משתפרת ונשימה של אנחת רווחה מכיוון שהכל הסתיים.

זה מצוי ב'שדה', ויקרים השומעים או קוראים זאת, אם תוכלו לעשות זאת תעזרו ליצור זאת שיתרחש מוקדם יותר, מכיוון שזה אכן יתרחש.

 

אתם נמצאים כאן בגישה יצירתית, עוצמתיים ויודעים מהי באמת תודעה.

זו האות C במילה איסלנד, להיום. יתכן שזו האות העוצמתית ביותר בינתיים, הדבר העוצמתי ביותר שקרה מעודו באזוטריה.

זהו הכלי יקרים, שיאריך את חייכם, יוכל לרפא את גופכם, יוכל לגרום לאחרים להבין ולהרגיש טוב ותר כלפי עצמם.

השתמשו בו.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020