Light Connections
 
 

 

קורונה - מרץ 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים באיסלנד, אני יושב לפני קבוצה העומדת לערוך סיור ולראות מקום קסום ביותר על הפלנטה שאין דומה לו, בו בכל האי קיימת אנרגיה מסוג שונה.

בעודנו נמצאים כאן, נראה כאילו הפלנטה כולה נסגרת. אני עומד להתייחס היום לווירוס הקורונה. אמסור לכם דברים שתוכלו לחשוב עליהם, ברצוני למסור לכם מעט מההיסטוריה ודברים שאולי לא ציפיתם לשמוע אותם.

ברצוני לספר לכם שקיימים מקומות נוספים בעלי אנרגיות מיוחדות שספגו זאת מעפר האדמה, מגאיה בעצמה - אולם המקום הזה שונה! אלה המתגוררים כאן יספרו לכם שאין מדובר פשוט רק בכך שלאדמה כאן יש אנרגיה - אלא שיש לה סוגי אישיות רבים.

באי הגדול שבהוואי מדברים על 'פלה' (אלת האש והרי הגעש, ת.ג.) – גם היא אנרגיה בעלת אישיות.  חלקכם יטענו שזו מיתולוגיה בעוד אחרים יאמרו שזה יותר מכך. אלה שביקרו שם ונולדו שם יודעים שיש בזה הרבה יותר.

וגם כאן זה אותו הדבר, אלא שזה מוגבר הרבה יותר. ניתן לכנות בשם את האזורים השונים. הם מדברים בשפות שונות. לעיתים יש להם סיפורים אודותיהם המדברים האחד עם השני. הקרחונים, ההרים, הפיורדים, והאדמה שאתם צועדים עליה עשויים לדבר אליכם כאישיות ולא רק כאנרגיה. וזה שונה!

זהו אי, ולכן אינו מחובר בשום דרך לחלק אחר בפלנטה היכול להשפיע על הנפרדות של סוגי האישיות הרבים שתפגשו כאן. הרגישים שבכם יידעו זאת. אלה שאינם רגישים יחשדו בכך מכיוון שהם ירגישו שוני מרגיע, גם למקומות שהם מלכותיים, חמים, ומעלי אדים יהיה מסר יפהפה לגבי הסיבה שהם נמצאים שם, וברכה עבור בני האדם המתבוננים בהם.

 

ברצוני לדבר כעת על הזמנים.

עבור רבים זה נראה מפתיע שהפלנטה עוברת משהו כרגע שלא ציפיתם לו. אם עקבתם אחרי עבודתי ודברי, תזכרו ששנת 2012 הייתה מחזור - סיומו של אחד והתחלתו של אחר. זהו אינו מידע של קריון, זה מידע שמגיע מרוב הילידים על הפלנטה הזו. היתה הסכמה בקוסמולוגיה (ענף של אסטרופיזיקה שמטרתו לחקור את המקור וההתפתחות של היקום, ת.ג.) של ילידים כה רבים שנקיפת הצירים של ימי השיוויון, שזוהי שנת 2012, היא תחילתו של מחזור חדש עבור כדור הארץ.

לכן אני בכלל נמצא כאן על מנת להעביר לכם את המסרים שלי, להדריך אתכם דרך השינויים. סיפרנו לכם שיהיו שינויים דרמטיים. ביקשנו מכם לשים לב ל'קלפים המשוגעים' - האם ראיתם כאלה? - אמרנו שהדברים לא יישארו אותו הדבר, ואכן הם אינם אותו הדבר ולא יהיו אותו הדבר. בעוד רגע נספר שוב על מה שמתרחש בפלנטה עכשיו שתופס בחוזקה רבים כל כך בפחד, אולם לפני כן רבים יטענו שדיברתי אודות השפעתה של התודעה שמתחילה להתפתח, תודעה מתעוררת שתהפוך את הפלנטה למקום טוב יותר, והם ישאלו כיצד כל זה מתאים למה שקורה כיום, שנראה שאינו כלל מקום טוב יותר...

 

סיפרנו לכם בעבר, יקרים, שבזמן הזה של התזוזה והשינוי, תהיה אנרגיה של התגלות וחשיפה שלא ראיתם מעולם לפני כן. שתראו דברים שתמיד היו שם, אולם שתראו אותם בפעם הראשונה, עם כל הכיעור והחשכה שבהם, שרוב הדברים שתראו הם תודעה נמוכה, דברים שתמיד היו שם, אולם שיש להרחיק אותם או לחשוף אותם לאור.

חלקכם כל כך מודעים לחברה המתחילה כעת לראות את הדברים שמעולם לא חשבו שייחשפו לאור בדרך הזו. דברים כגון תנועת "Me Too" שרבים התעוררו וטענו שהם ידעו שהיתה שם חשכה, אולם שזה קרה להם, ואחרים הוסיפו ואמרו שזה קרה גם להם, ואחרים סיפרו שזה קרה גם להם... ובפעם הראשונה נוכחתם לדעת שלא קיים בכם פחד ממה שעלול לקרות לכם אם תחשפו זאת, מכיוון שרבים כל כך רואים אותו הדבר.

 

מה שמתרחש היום הוא לחלוטין תוצאות פעולותיהם של אנשים. בני האדם יצרו את מה שמתרחש כעת. גאיה אינה אחראית לכך. ולמעשה אתם רואים התגלות וחשיפה.

ברצוני להעביר לכם מעט היסטוריה שיתכן ולא תהיה רלוונטית לדעתכם, אולם בכל זאת אעניק זאת לכם. לאחר שאסיים, יהיו אלה ש'יגלגלו את עיניהם', ינידו בראשם בחוסר הסכמה לדברי, ואבקש מהם לחכות מעט...

מוקדם יותר סיפרתי לכם שעומדות להיות חשיפות והתגלויות בפלנטה הזו על מנת שהיא תתחיל לנקות את עצמה באמצעות אנושות בעלת תודעה גבוהה יותר, המתחילה להתעורר בעזרתן של המצאות ורעיונות שייצרו חיים טובים יותר עבור האנושות.

 

לפני זמן רב סיפרתי לכם שהדרך בה עליכם לייצר חשמל על הפלנטה הזו היא באופן גאותרמי (אנרגיה תרמית שמקורה בכדור הארץ, ת.ג.). בימים אלה בסיור הזה, כל החשמל, בכל מקום בו תעמדו או תשבו - הוא גיאותרמי. חלק יאמרו שזה קל מכיוון שזו אומה המתגוררת במקום עם הרי געש וכמובן שהם ישתמשו בגיאותרמיה.

ואני אומר לכם שהפלנטה כולה יכולה לפעול כך - כל שיש לעשות הוא לחפור עמוק מספיק על מנת להגיע לחום ממנו ניתן להפיק קיטור. ועם זאת הפלנטה בחרה במקום זאת להשתמש במנוע קיטור היקר והמסוכן בעולם - גרעיני!

כאשר ילד חווה כווית חום בכפות ידיו בפעם הראשונה, הוא לא יעשה זאת שוב. ישנם מקטעי זכרון החורתים בסינפסות במוח ומונעות מהילד הזה מלגעת אי פעם שוב במשהו חם. אתם תחשבו, כמובן, שניתן לייחס זאת גם לאינסטינקט אנושי העובר מתרבות אחת לשניה, הגורם להבנה שברגע שחווים כוויה בכף היד אין נוגעים שוב באש. אולם עדיין זה לא קרה... מלחמה היתה תמיד מצב של חוסר תפקוד שלא פתר דבר. ועדיין, מלחמה היתה חלק מחייכם, פעם אחר פעם אחר פעם.

סיפרנו לכם ששנת 2012 מתחילה התעוררות של בני אדם רגילים והנהגה רגילה המתחילה להבין שזה באמת חסר תפקוד, ושתודעה מפותחת לא תאפשר לזה לקרות שוב.

 

היד שנכוותה היא מטפורה לשנת 1986, בה התרחש אסון צ'רנוביל (תאונה בתחנת כוח גרעינית באוקראינה, החמורה ביותר מאז החל העולם להשתמש באנרגיה גרעינית, ת.ג.).

אציג בפניכם בקצרה את ההיסטוריה הזו, מכיוון שהיא חוזרת על עצמה כעת בצורה אחרת, בשעה זו בעודכם יושבים כאן... כאשר הכור האטומי התפוצץ בצ'רנוביל, זה היה הלם מוחלט מכיוון שלדעתכם כורים אטומיים אינם אמורים להתפוצץ. אולם כפי שהתגלה מאוחר יותר, היה פגם בתכנון, פגם שחזר על עצמו שוב ושוב גם בכורים אחרים נוספים במדינה הזו. אמנם אף כור לא התפוצץ אולם הפגם היה שם תמיד, מוכן לתופעה חוזרת ונשנית כפי שארע בצ'רנוביל. הכור לא כוסה בכיפה מכיוון שההנהגה והממשלה היו של רודנות ודיכוי, פעלו באופן חסכני ואפילו פחדו מפני עצמם, תמיד במצב של הכחשה מלאה בפחד.

כאשר הכור התפוצץ, אפילו אלה שהיו שם הכחישו את ההתפוצצות. זה היה מוטבע בסוג הזה של הממשל במשך יותר מחמישים שנה, בו אנשים לא נהגו לספר את מה שראו אלא סיפרו רק את מה שאמרו להם לומר. וכך, מה שהתרחש בהמשך היה הלם עבור כולם, מלווה בהכחשה, ועוד הכחשה. נדרשו כמעט 200,000 איש רק כדי לנקות את מה שהתרחש שם, ועדיין זה אינו נקי, וגם לא יהיה נקי שכן יידרשו עוד 4,000 שנים על מנת שזה יתנקה לחלוטין.

זהו מנוע הקיטור המסוכן ביותר בעולם! חיים רבים כל כך אבדו עד שהממשלה נאלצה להכיר במה שהיה מובן מאליו ותיקנה את הכורים הגרעיניים בהם היה פגם, אולם עדיין הם אינם מכוסים...

אלה הדברים שמשתנים שברצוננו לדבר אודותיהם.

 

סיפרנו לכם כי שהאלגנטיות שבמגנטיות תתחיל להראות את עצמה בדרך שהייתה אמורה להיראות כבר לפני 1,000 שנים. יהיו לכם מגנטים חזקים שידחפו וימשכו, האחד כנגד השני, על מנת לסובב גלגלים ולגרום לגלי זיזים לנוע מעלה ומטה וליצור חשמל לנצח, מבלי להשתמש באף משאב טבע, אפילו לא בחום של האדמה שיכול להיאטם ולהשתחרר. כך במשך שנים על גבי שנים, והדבר היחידי שיתכלה תהיה המתכת עצמה.

זו המגנטיות החדשה של חשמל המנועים. ואם תשאלו מתי זה יקרה, אומר לכם שזה כבר מתרחש כעת.

בשנת 2011 הדבר חזר על עצמו ביפן, כאשר הבינו שם שאין זה משנה עד כמה בטוח הם יכולים לבנות כור גרעיני, הרי שגאיה יכולה לגרום לשינויים בצורת רעידות אדמה וצונאמי. מדובר בכור גרעיני 'שהשתגע' (סדרת אירועים תאונתיים שאירעו בתחנת הכוח הגרעינית פוקושימה 1 ביפן, כתוצאה מנזקי רעידת האדמה והצונאמי שבא בעקבותיה, ת.ג.) וזהו הדבר המסוכן ביותר שתוכלו לעסוק בו.

המגנטיות עתידה להחליף את כל אלה. זה עומד להתחיל בקרוב, זה מתחיל כעת, זו ההתפתחות שדיברתי אודותיה.

הנה ציטוט של גורבצ'וב, שהיה ראש הממשלה או הנשיא, זה שהיה אחראי וכיהן בשלטון בראש המדינה אוקראינה בה היה אותו כור גרעיני בצ'רנוביל, בזמן שהייתה קיימת ברית-המועצות. הוא הצהיר שאסון צ'רנוביל היה הזרז לנפילתה והתפרקותה של ברית המועצות. מכיוון שכאשר אנשים ראו את כל ההונאה, השקרים והפחד באופן קולקטיבי, זה כבר לא היה יכול להחזיק את עצמו יותר, זה יצא החוצה ומיליונים ראו זאת.

 

אודות נגיף הקורונה

 

אנחנו רוצים לומר לכם משהו אודות הנגיף, זה שגורם כרגע לכל כך הרבה צרות, פחד ודאגה.

ישנם נגיפים וחיידקים בטבע אשר נשארים במסגרת הטבע. הם נמצאים בעצים, בבעלי החיים, והם אינם מיושמים בבני האדם. לבני האדם ישנו מקבץ של נגיפים וחיידקים משלהם, שאתם עובדים ומתמודדים איתם כבני אדם על הפלנטה.

לעיתים, ישנו מעבר של נגיפים וחיידקים מבעלי החיים לבני האדם, ולפעמים אפילו מהצמחים לבני האדם. אולם זה מתרחש רק בעקבות פעולה אנושית! זה אינו קורה לעולם באופן טבעי.

הנגיף הנוכחי, קורונה, לא קרה באופן טבעי.

מקור מגפת 'המוות השחור' היה בפרעושים שהיו על העכברושים שחיו בקרבת בני אדם בתנאים לא סניטריים, נקיון ותברואה, אנשים שהו קרובים מאוד לאנשים אחרים. זה היה אפילו לפני שידעתם על חיידקים ונטילת ידיים ('המגפה השחורה' שהכתה באסיה ובאירופה במאה ה 13 בכמה גלים במשך כחמש שנים, ובה מתו בסין כ 35 מיליון בני אדם, ו 25 מיליון בני אדם באירופה, ת.ג.)

 

כיום זו אינה מגפה - זו שפעת. אולם יש לה אותם תכונות ומאפיינים של מגפה שנגרמה על ידי פעולה אנושית.

הדברים הבאים יהיו שנויים במחלוקת ואני עומד לחזור מספר פעמים על משפט אחד.

הנגיף אינו פוליטי. הנגיף עושה את מה שהוא עושה באופן טבעי. ואם תרצו להבין את הסיפור שמסופר, כל שעליכם לעשות, בזהירות, הוא לראות לאן הנגיף הזה הולך ומהיכן הוא הגיע. מספרים לכם שהנגיף התרחש מעצמו, אולם זה אינו כך. הנגיף מגיע מעטלף שנלמד ונחקר במעבדה בסין לחקר נגיפים, מעבדה רמת מעלה ויוקרתית ביותר - ווהאן (בעיר ווהאן, בירת מחוז חוביי, ת.ג.). הם מכירים בכך שזה היה שם כחלק מן הלימוד והמחקר, כנגזרת מנגיף הסארס. זהו המקום ממנו הגיע נגיף הקורונה, יקרים, ועדיין, מספרים לכם שזה אינו כך, שהוא הופיע באזור ההוא באורח פלא, לא מאותה המעבדה..

 

מה שקרה בהמשך כל כך דומה למה שקרה בצ'רנוביל. זוהי כוויה בכף היד שעליכם לראותה ולדעת אודותיה. אלה שהושפעו מכך באזור ההוא הם חברה החיה יחד 5-6 אנשים בחדר אחד, שאינה מתרגלת ומתייחסת לבעיות בריאותיות בדרך בה אתם מתנהלים. וכמובן שהם נדבקו באופן מיידי והתחילו למות, מכיוון שלא היתה להם הגנה שיש לרבים מכם בחברות אחרות. והממשלה שלהם אמרה להם שהם אינם עומדים למות, שלא ישימו לב לגופות הנערמות ברחובות. אולם זה לא נמשך זמן רב. האזור הזה איבד כל כך הרבה אנשים באופן טרגי ומצער, בדומה למספר האנשים שארה"ב איבדה באירוע של ה 11 בספטמבר (אסון מגדלי התאומים, בו נהרגו כ 3,000 איש, ת.ג.). הממשלה הכחישה זאת, פחדה להודות בכך והמשיכה לטעון ולומר שהנגיף לא הגיע מהאזור ההוא, בעוד אנשים המשיכו עוד ועוד למות.

לבסוף, הם כבר לא יכלו לעצור את מה שכבר היה ידוע לכל באמצעות החדשות ואחרים שדווחו על כך, והכל יצא החוצה... אפילו כיום, יהיו מדענים וממשלות שיאמרו לכם שזה לא הגיע מהמעבדה ההיא...

 

העמידו פנים לרגע שיש לכם עיר ובה ארובה ענקית, ויום אחד אתם מתעוררים ויש עשן בכל מקום, ויספרו לכם שאכן ישנו עשן אולם הוא לא מגיע מהארובה... זה בדיוק מה שהסינים טוענים. אולם הנגיף הגיע מהמעבדה. הוא שוחרר בטעות, מאותן הסיבות של הפגמים שהיו לממשלה שתמכה בצ'רנוביל. יידעו על כך וייראו זאת וההיסטוריה תראה זאת.

כל מה שמתרחש גם כיום מצביע על פעולה אנושית, רשלנות וחוסר זהירות, הונאה ופחד.

 

יקרים, יכילו זאת. המצב ייפתר, וכף היד שנכוותה בפלנטה הזו תיזכר לעד!

 

אולם יש עוד...

עקבו אחר הנגיף. ישנו סוד שאיני עומד לחשוף אותו, מכיוון שזהו סוד שצריך להתגלות על ידי אלה שמדליפים וחושפים שחיתויות, על ידי אלה שיידעו דברים, בשנים הבאות או אפילו מוקדם יותר. זה יביא להתגלות וחשיפה וכאשר זה יקרה, יקרים, יהיו לפחות עוד שתי ממשלות שייפלו, או שישתנו באופן דרמטי, מכיוון שבני עמם ייראו לבסוף את הדיכוי, את הפחד, את חוסר הפתיחות, ויתחילו לשנות את הדברים האלה על פני האדמה שחשבתם שלעולם לא ישתנו – בעקבות אותו נגיף.

ישנו כאן סוד גדול שעומד להתגלות. הרמז עבורכם הוא - הנגיף אינו פוליטי. נגיף אינו משקר.

 

אם תעקבו אחר לוח הזמנים של ההידבקות, כבר מן ההתחלה, תמצאו שחוץ מסין, הייתה ארץ אחת נוספת, מאד מאד רחוקה, שהושפעה מיידית מן הנגיף. מאות אנשים נדבקו, אפילו בדרג הגבוה. מצאו אותה - האם קיים קשר? האם תצליחו לחבר את הנקודות בסיפור הזה? נגיף אינו פוליטי וישנו משהו גדול יותר מכפי שאתם חושבים, שנרקח ונרקם כאן. וכאשר זה יתגלה וייחשף והסודות יהיו ידועים, הממשלות האחריות לכך עשויות שלא לשרוד.

 

זהו רק קצה הקרחון של השינוי הפלנטרי שאין לו כל קשר לבריאות, אך יש לו קשר הדוק לשינוי תודעתי על הפלנטה.

אתם תעברו זאת, יקרים. וזה יוכל ויטופל. אתם תזכרו זאת ולא תרצו שזה יקרה שוב לעולם. וכאשר תגלו כיצד זה באמת קרה, זה יהיה הזמן בו הדברים ישתנו.

אתם היושבים בחדר הזה נמצאים במקום גדול ויפה. בימים הקרובים זהו זמן להירגע ולראות את היופי ואת סוגי האישיות הרבים בתוך המים, בתוך הגייזרים, בתוך ההרים, בהרי הגעש, בקרחונים ובמפלי המים. לכולם יש שמות - לא השמות שניתנו להם על ידי בני האדם. והם ידברו אליכם אם תוכלו לשמוע אותם, ויאמרו לכם בני אדם יקרים, שזהו כדור ארץ יפהפה, וברוכים הבאים אל היופי של העתיד להגיע.

 

עזבו את המקום הזה חכמים יותר, שונים ומודעים לכך שהפלנטה הזו מתחילה לעבוד לטובתכם. שני צעדים קדימה וצעד אחד לאחור. כעת אתם בצעד לאחור, זה יהיה טוב יותר.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020