Light Connections
 
 

 

האדם הייחודי - פברואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

התקשור עם שותפי (לי קרול, ת.ג.) נעשה באופן מידי. הוא למד לעשות זאת. קיים מיזוג בינינו שעתה הוא מתמשך וקבוע, והוא מסוגל לנוע אל תוך תקשור ולצאת ממנו בקלות רבה וללא 'תפרים'.

יקרים, זהו חלק מתפישה חדשה עבור האנושות. הרוחניות שלכם אינה זקוקה להיות נפרדת.

אנחנו שבים לאדם הלינארי המבקש למדר דברים ולשים אותם במרחב כך שיהיה לו נוח. חלק מזה היה ההקצאה של הזמן ובמיוחד לגבי מה שהוא רוחני - זמן ללבוש בגדים יפים יותר ולדווח למבנה ולחשוב על הרוחניות למשך שעות מספר, ולאחר לשוב הביתה, ללבוש בגדים רגילים ולהמשיך בחיים - זהו המידור של האל.

 

במשך שנים רבות שותפי נהג בדיוק כך: היה לו זמן לתקשר וזמן לא לתקשר.

ולפני כמה שנים סיפרתי לו שהגיע הזמן למיזוג, להיתוך. וזה מה שמוצע כיום לכל אדם. אין שום סיבה פשוט להרגיש את השפעותיה של הרוח רק בעת שאתם עושים מדיטציה - זה זמין כל הזמן, כך זה עוצב ותוכנן כך שתחיו זמן רב יותר, ותהיו מחוברים למקור הבורא היוצר שלכם, כל יום, כל שעה, אפילו בעת שאתם ישנים.

המידור אירע כאשר החלטתם להפוך ללינאריים בדברים רבים.

 

זה משתנה עתה, והבה נתבונן גם בדברים אחרים שעשויים להשתנות, וזה קשור בתפישת הדברים של עובדי האור.

ברצוני לכבד כל אדם הנוכח כאן או הקורא את המסר הזה וברצוני לשאול אתכם, האם אתם באמת חושבים שכל בני האדם נמצאים 'בשק' אחד, כך שהדברים שעשויים להיות טובים או רעים עבורכם נועדו לכולכם?

רבים יענו בחיוב מכיוון שכולם בני אדם עם אותה שימושיות ולכן אם לומדים אודות תורות רוחניות מסוימות הרי שהן נועדו לכולם. גם מערכות דתיות אמורות להיות עבור כולם וזוהי הסיבה לאוונגליזם (תנועה בתוך הדת הנוצרית, ת.ג.) והסיבה מדוע רבים המאמינים באותו האל אינם מסכימים על אותה דרך לסגוד לו. נראה שזה אוקסימורון (מרכיבים שונים הסותרים זה את זה שצירופם יוצר משמעות חדשה מעבר להגיון, ת.ג.) - מלחמות כה רבות על הפלנטה הזו אירעו בנוגע לדרך הנכונה לסגוד לאל.

 

ברצוני להציג בפניכם הנחת יסוד שכל אחד מכם הוא יחידני באופן יוצא מן הכלל וליישם זאת למשהו שאתם כבר יודעים.

קחו ילד בן שש וצעיר שסיים אוניברסיטה. ואתם תאמרו שאכן יש ביניהם הפרש גילאים אולם יש להם אותם חלקים כבני אדם, ולכן בנוגע לתזונה, הזדקנות, דברים נכונים ושאינם נכונים לעשות, תרגילי ספורט - כולם זהים הן לילד הקטן והן לבוגר. ואם כך מהו באמת ההבדל בין השניים?

אולי ההבדל הוא בנסיון ובחוויות - אחד היה כאן רק שש שנים, לא עבר לימוד רב, ואילו השני הוא בחור צעיר עם לימוד רב יותר - כך ששניהם אינם חושבים אותו הדבר.

ברצוני להציג בפניכם רעיון שאינכם אותו הדבר. לכל אחד מכם היושב על הכסא בחדר זה היו חוויות שונות ביותר, ואיני מדבר רק על יחידת החיים הזו. כאשר הסברתי על הנשמה, סיפרתי לכם שהייתם בגלקסיה הזו מיליוני שנים. חשבו על בית ספר של הנשמה - על היכן שהייתם, מה שלמדתם, מה שחוויתם..
ואם נגביל זאת רק לכדור הארץ הזה, תגלו הבדל עצום בין התודעה של מישהו שחי רק שתי יחידות חיים לעומת מישהו שחי כמאה וחמישים יחידות חיים. אחד הוא נשמה עתיקה, ואילו האחר הוא נשמה חדשה על הפלנטה שבקושי מבין כיצד הדברים פועלים. כל אחד מכם שונה בתכלית השינוי מן האחר בתחום חווית הנשמה.

תזונה

 

כך שכאשר מדובר בשאלות כלליות, ברצוני שתתחילו לחשוב באופן שונה מבחינת התפישה.

האם קיימת תזונה טובה ביותר עבור עובד אור? זו שאלה טובה, ורבים יציעו לכם תזונה בעלת תודעה גבוהה.. ברשומות האקאשיות שלכם קיימות יחידות חיים רבות שהתקיימו בתרבויות שונות על הפלנטה הזו. זה מוכל לא במוחכם אלא בדנ"א שלכם. למעשה רבות מן התכונות של הרשומות האקאשיות שלכם משפיעות על חייכם כיום, לא רק מבחינת הדברים האנרגטיים אלא גם הדברים התרבותיים.

אם היו לכם חמישים יחידות חיים בהודו וכיום אתם גרים באוהיו, ארה"ב, הרי מן הסתם אינכם אוהבים את האוכל שם. הדנ"א שלכם זועק למזון הודי וכך אתם מוצאים מסעדה הודית נפלאה ומתחילים לבשל עבור עצמכם באופן שונה, והתזונה שלכם תהיה שונה מזו של שכניכם, אפילו מזו של השכנים המוארים שלכם... ולאט אתם מתחילים להבין שאפילו למדתם בבתי ספר שונים של הנשמה...

 

ישנם אלה הטוענים שתזונה צמחונית היא התזונה היחידה עבור נשמה מוארת, שזה טוב יותר עבור בריאותכם. איני עומד לחלוק על כך אלא מבקש מכם לתפוש את תגובתכם לכך: התאים שלכם לא יקבלו את התזונה החדשה אם הגעתם מתרבות של אכילת בשר, ולא יאהבו זאת כלל.

האם אתם מוכנים לשמוע את ההמשך? יתכן שזה לא יעזור לכם בבריאותכם [קריון לוחש..]. יהיה עליכם לעבור דרך שתי יחידות חיים או אפילו שלוש יחידות חיים של אכילת רק תזונה צמחונית עד שתהיו שמחים ומרוצים עם זה.. ואז זה יהיה נכון שאתם זקוקים לתזונה צמחונית.

דבר זה נכון לכל צורות האכילה המסוימות השונות, מכיוון שבאופן לינארי, אלה שהאמינו שזה עזר להם וראו את העדויות המדעיות של הסיבות לכך, מאמינים שזה אמור להיות כך עבור כולם.

האם הילד בן השש ובוגר האוניברסיטה ירצו אותם דברים, או האם הנסיון והחוויה שלהם מכתיבים את מה שהם רוצים, או האם זה יהיה על פי מה שגופם רגיל לו, או אולי על פי מה שהם למדו שטוב יותר עבורם?

אתם יושבים בחדר הזה עם גוף שונה בתכלית, עם דנ"א שעבר כל כך הרבה חוויות והתנסויות שונות - במיוחד עם מזון..

 

התקשור הזה יופץ, ידונו בו, ויהיו אלה שיסכימו עם הדברים ויהיו אלה שלא יסכימו איתם.

למרות שאתם יכולים להראות באופן מדעי שהדברים טובים יותר עבורכם, כבני אדם נורמליים ומתפקדים, הרי שיכולות להיות לכם רשומות אקאשיות שיתנגדו לכך! וזה מכיוון שאתם פרטניים, בני אדם יקרים שלי.

 

מדיטציה

 

האם נתחיל בדיון אודות כמה שעות ביום עליכם למדוט?

יש בהודו ילד בן שש וגורו בן חמישים שנים. כמה שעות ביום עליהם למדוט? הנסיון והחוויה שלהם יקבעו את התשובה. וזה אותו הדבר עבורכם. חלק מן הנשמות העתיקות אינן עושות כלל מדיטציה באופן פיסי, מכיוון שכפי שהסברתי בתחילת התקשור הזה, מדיטציה היא אירוע לינארי: אתם מחליטים להפסיק את מה שאתם עושים, עוברים למנח שלכם של המדיטציה, אתם מודטים, יוצאים מן המנח הזה וממשיכים בענייניכם..

האינכם חושבים שזה היה טוב יותר לו היתה דרך חדשה של מדיטציה בכל שעה בה תהיו ערים, ללא הצורך בלינאריות של זה? ואם תשאלו אותי כיצד תוכלו לנהוג במכונית כאשר אתם מודטים, הרי שאינכם מבינים - מדובר במדיטציה מסוג חדש בה אתם הופכים ל'אחד' עם נשמתכם. זה כה נוח להימצא כל הזמן במקום הזה של האהבה. אינכם חייבים ליצור זאת, אינכם חייבים לתרגל זאת מכיוון שאתם הופכים להיות זאת! וזה כבר אינו לינארי..

 

אנחנו מתחילים להתבונן בדברים האלה אתכם, וזה יתחיל להסביר חלק מן התסכולים של הנשמות העתיקות המתחילות לקבל מידע מנשמות עתיקות יותר הטוענות שאינכם עושים זאת כהלכה. אלא שכעת אתם יודעים שאתם בסדר גמור..

 

אפשרו לאינטואיציה שלכם להדריך אתכם בהחלטות לגבי חייכם, במיוחד בנוגע לדברים האלה.

מודעות מפותחת גבוהה יותר לגבי תזונה ומזון לא תיצור מערכות אלא תיצור שיטות - זה כבר קורה בתחומים של התזונה בארה"ב, וסוף סוף מודעות לגבי מהי גאיה באמת. גופכם חוגג כאשר אתם מגדלים דברים ואוכלים אותם מיד. עם זאת, במידה ותחליטו לשמר אותם, להקפיא אותם, לבשל אותם בצורה שתהרוס אותם, יתכן וזו אינה הדרך הטובה ביותר, וזו בדיוק הדרך בה נהגו האמריקאים במשך 200 שנים. ועתה מתחילה מודעות - אותה המודעות שהיתה ידועה לכל הילידים, אלא שהאירוניה היא שהאירופאים ידעו אודות מה שהאמריקאים טוענים שהגיע מהם.

מאוד מעניין מה שתרבויות עושות. בתחילתה של ארה"ב היתה מלחמה עם האירופאים והאמריקאים שמחו מאוד להתרחק מכל אותן השפעות אירופאיות ושמטו אפילו את הדברים שעבדו והצליחו בחברות האירופאיות ההן, כמו הומאופתיה, תזונה, גידול מזון בגינות לתצרוכת עצמית - ועתה רואים חזרה לדברים האלה שהצליחו.

אין זה משנה מהי תזונתכם, יקרים, מערכת תפישתית חדשה טוענת שמוטב שתחפשו אחר הדברים הטריים ביותר שתוכלו למצוא, זה הקשר עם גאיה שתמיד רצה להיות שלכם ומתחיל להיות זמין אפילו באזורים מאוכלסים מרכזיים, וזוהי התפתחות של הארה. הכמיהה לדברים טריים קיימת בדנ"א שלכם, ואין מדובר במערכת של אכילה.

השתמשו באינטואיציה על מנת לכוון את מה שאתם מתרגלים, וזה יתחבר לרשומות האקאשיות האלו בעלות נסיון וחוויה של יחידות חיים, יתכן בארצות אחרות ובתרבויות אחרות.

 

זה מספיק להיום, אני אשוב...

אני קריון המאוהב באנושות ומוכן להראות לכם חלק מן הדברים שמשתנים באופן גדול. היו נינוחים עם השינויים האלה, יקרים,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020