Light Connections
 
 

 

עזרה חדשה - פברואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

כל הכינוס הפעם עסק בתקוה, בנושאים שיתכן ומגיעים לפלנטה. אנחנו מעבירים לכם מסרים שעוסקים באור וחשכה ומספרים לכם שהאור מתחיל לנצח.

ניסינו להסביר מדוע זה יהיה שונה מכל השנים שקדמו לכך, הסברנו את התסכול של רבים העדים לשינוי ואינם מבינים אותו. באופן כללי, זוהי תחילתו של מחזור חדש. גם הקוסמולוגיה של ילידים רבים מספרת לכם אודות הדברים האלה. ועם זאת, ישנה התנגדות רבה בדעתם של רבים העשויים לקרוא את הדברים האלה לגבי האפשרות שהפעם זה יתמוך ויקיים את עצמו.

הם יבקשו ממני להבין באמת את בני האדם שכל מה שעשו במשך עידנים היו רק מלחמות, צער, פחד. וישאלו האם יתכן שזה יהיה מחזור קצר בלבד, אולי הדברים יקרו רק למשך זמן קצר, וכיצד אנשים יכולים לדעת שהמצב לא יחזור לקדמותו.

תאמרו שסיפרו לכם באנרגיה הישנה יותר שההיסטוריה בעצם חוזה את מה שעתיד לבוא. ישנם עתידניים רבים המבקשים שתתבוננו בהיסטוריה על מנת לראות מה בני אדם עשו במחזורים שלהם בעבר. אמנם היו מחזורים של שלום, אולם הם הובילו למלחמה. ואם כך כיצד ניתן לדעת שזהו אינו מחזור נוסף של שלום רק לזמן מה, לפרק זמן קצר.

 

למרות שכבר דנו בכך פעמים רבות, זה עדיין קשה לכל אדם לחשוב שהעתיד יהיה שונה ממה שאירע בעבר. ולכן אנחנו מביאים לכם חומר למחשבה: אכן ישנה אמת בשאלה מדוע שהמחזור הזה יהיה שונה ממחזורים אחרים. למרות שהקדמונים חזו שהוא יהיה טוב יותר, מה יגרום לו לתמוך ולקיים את עצמו באור? החשכה כל כך עוצמתית ואולי זה יהיה רק זמני, ואז יהדוף לאחור ומדוע כל האופטימיות הרבה הזו..

התשובה מגיעה מן הכוכבים וממה שאלה מן הכוכבים השאירו עבורכם על הפלנטה הזו.

יש לכם בחירה חופשית, אולם הטבע האנושי היה ברטט נמוך במשך עידנים. ולכן אתם צודקים בשאלתכם מה ימנע מכל זה לגלוש חזרה למצב שהיה..

לגבי אותם ארגונים חשוכים שנראה שהם תמיד מופיעים ומשתלטים, מגיע כאן הקטע שיגרום ל'גלגול עיניים' לכל מי שיקרא זאת ועדיין אינו מבין את התמונה הגדולה, שכן לבני האדם יש 23 זוגות כרומוזומים בדנ"א התלת מימדי שלהם בעוד שלכל דבר ממנו התפתחתם אין 23 זוגות כרומוזומים.

אינכם נמצאים כאן במקרה, יקרים, תוכננתם בקפידה על ידי מקור גבוה יותר ועם עזרה מן הכוכבים, אלה בעלי תודעה מאוד גבוהה בגלקסיה הזו שעברו את מה שאתם עוברים ויש להן חברות שהצליחו לעבור זאת ולהתפתח, והיתה להם פלנטה מפותחת מאות אלפי שנים לפני שאתם הייתם כאן.

 

מדוע קשה לכם להאמין - הגלקסיה כל כך עתיקה, והאנושות כפי שאתם מכירים אותה, עם 23 זוגות הכרומוזומים היתה כאן רק במשך 200,000 שנים. הבורא היוצר מכיר את שמכם, אלה שהגיעו להזריע אתכם עדיין נמצאים כאן, וגם הם יודעים מי אתם, ומבינים את השאלה שהצגתי בפניכם היום - מה מונע מכל זה לחזור לאחור?

 

הפלנטה עוברת דרך מחזורים של חברות ודבר זה משתקף אפילו בלוחות השנה הקדמונים. לכדור הארץ יש התנודדות בת 26,000 שנים, ולוח המאיה הוא בן 5,125 שנים. לו היו מספרים דומים בלוחות השנה האחרים, הייתם מגלים שהיה ניתן להתאים אותם בצורה מסודרת בתקופה של 26,000 השנים - היו נכנסים בה חמישה לוחות שנה כאלה, וסיפרנו לכם שהיו בעבר חמש חברות לפני זו שלכם, כך שמתרחשת מחזוריות של חברה...

שנת 2012 היתה מרכזה של ההתנודדות בת 26,000 השנים - נקיפת הצירים של ימי השיוויון, והתחלתה של חברה חדשה המכונה אנושות המוכנה לנוע למחזור חדש שיאפשר את הפוטנציאל של תודעה גבוהה יותר. ועל מנת לתמוך ולקיים זאת מה שאלה מן הכוכבים השאירו עבורכם, בנו משהו עבורכם - את 'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' - אותו החלק שגורם ל'גלגול העיניים', שכן אלה שנים עשר המקומות המקוריים בהם נחתו אלה מן הכוכבים. והתלוו אליהם שנים עשר מקומות אחרים שפשוט הונחו באופן בלתי נראה, מחכים ומחכים לזמן הנוכחי.

 

הקבוצה הזו היא הראשונה ששמעה את ההוראה והלימודים של החיבור וההתאמה בין הצמדים של שתים עשרה 'נקודות הצומת' ושתים עשרה 'נקודות האפס' שכולם מופעלים עתה באופן מלא ומתחילים לעבוד. לפני שנים סיפרתי לכם על התפעול של המשיכה והדחיפה של נקודת אלו. כאשר היינו במאצ'ו פיצ'ו סיפרתי לכם שהן פעילות עתה, והתחלתי להסביר מה הן עושות..

גם אלה מן הכוכבים עברו את התהליך הזה ויודעים אודות הפוטנציאל של הגלישה לאחור - הם עברו זאת. הם יודעים מה קורה כאשר תודעה נמוכה מאוד מתחילה להשתנות, ושאנרגיה חשוכה על הפלנטה הזו תתחיל להתאחד ולהתרומם יחד מכיוון שיש לה תחרות עם האור והיא מוכנה להילחם בכך. זו אינה מזימה, זו פשוט תודעה נמוכה, שאינה רוצה לקחת חלק בהארה, מכיוון שאז הם יאבדו שליטה באופן מוחלט. הם נידונים לאבדון אם האור ינצח על הפלנטה הזו.

כאשר אור נמצא בכל מקום, לא ניתן לתמוך ולקיים אנרגיה ממוצעת חשוכה. הם נמצאים במצוקה, הם אפילו מתאספים כעת, וזוהי מטפורה... האנרגיה החשוכה מתחילה להבין שהיא מתחילה להפסיד, והיא מתחילה להשתנות על מנת להילחם באור שהיא רואה.

אלה מן הכוכבים ידעו זאת. הם עברו זאת בפלנטות שלהם. הם ראו זאת מתרחש לפני כן, ולכן, יקרים, אתם זוכים לעזרה כעת.

 

הרשתות על פני הפלנטה הזו מסוימות מאוד. מנינו אותן פעמים רבות. חלק מהן ניתנות למדידה וחלקן אינן ניתנות למדידה. הרשת הגדולה ביותר שאינה ניתנת למדידה היא 'הרשת הקריסטלית', אולם ביכולתכם לראות אותה פועלת, כמו למשל כאשר אדם רגיש יצעד בשדה קרב בן מאה שנים, הוא ידע זאת, יעצור ויאמר שמשהו אירע שם וירגיש צער ומוות.

אתם יודעים שזה אמיתי. עפר האדמה הזוכר זאת הוא המנגנון המאפשר לאדם להרגיש שם משהו שאירע לפני מאה או מאתיים שנים, ו'הרשת הקריסטלית' אחראית לכך.

יתכן ותאמרו ש'הרשת הקריסטלית' עוזרת לכם להיזכר ומשפיעה למעשה על התודעה בכל מקום בו היא נמצאת. לפעמים אנחנו מדברים על 'רשת האבות' שהיא האנרגיה של כל מה שהתרחש על הפלנטה וחוכמת האבות. קיימת גם 'הרשת של גאיה' שהיא האנרגיה של הפלנטה שנמצאת כאן על מנת לתמוך בכם בכל הדברים.

 

במשך מאות בשנים הרשתות האלו היו מלאות באנרגיה שלילית, תודעה נמוכה, מלחמות על גבי מלחמות, ואין פלא שאתם חושבים שאתם תגלשו לאחור. אלא שעתה 'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' היפות האלו מתחילות לפעול. נקודות אלו הונחו כאן באופן רב מימדי - יום אחד תראו ותחושו אותן בדרך כלשהי - כבר זיהינו את כולן, אתם יודעים היכן הן נמצאות כך שיום אחד תוכלו לראות מה מתרחש שם, ואז לא תטילו ספק במה שאני עומד לספר לכם:

הרשתות האלו מתחילות להיות נקיות, ואף אנרגיה חשוכה אינה יכולה לעשות דבר בקשר לכך. כאילו וקיים שם אוסף של שליליות שהונח שם, של ההרגשות של מלחמה וצער, של מקומות הזוועה על הפלנטה. דמיינו אותם נאספים בדרך כלשהי. 'נקודות הצומת' דוחפות את כל זה לעבר 'נקודות האפס' באמצעות הקשר שנוסד ובוסס, וככל שזה מתקרב לאותן 'נקודות האפס' - באופן מטפורי - כך זה מתחיל להישרף, מכיוון שהם אינם יכולים להגיע לעולם ל'נקודת צומת' שהיתה מקום נחיתה של הפליאדים. הם יכחדו ויתאדו לנוכח אהבתו של האל.

 

זהו החלק ש'מגלגל עיניים' ולכן אין לחשכה שום סיכוי [קריון מצחקק בהנאה..] אלה מן הכוכבים ידעו זאת. יקרים, יש לכם עזרה, הרוח נושבת בגבכם. ברצוני שתדעו זאת, יקרים, שזה אינו המאבק שאתם חושבים שעומד להיות.

חמלה, אדיבות וטוב לב, יופי, שקיפות, יושרה, אהבה, עומדות להפוך ולהיות האנרגיות העוצמתיות ביותר על הפלנטה!

יגיע יום בו תוכלו לחזור לשדה הקרב ההוא והאנשים הרגישים לא ירגישו דבר, מכיון שהכל הוסר. ואותם אנשים רגישים עשויים ללכת למקום אחר ולומר שבדיוק כאן נולד תינוק, ובדיוק שם שני בני אדם התאהבו, וכל הדברים היפים על הפלנטה הזו יתחילו לקרון מן הרשתות האלו.

האבות ישמחו מכיוון שגם הרשת שלהם נוקתה, וסוף סוף חוכמתם יכולה לזרום החוצה, במקום בו לא יכלה לזרום לפני כן.

'הרשת של גאיה' תתחיל להתעורר ותתחילו להבין ולגלות שקל והולם לחזור לטבע, וזה ירגיע את נשמתכם. כל הדברים שהילידים לימדו ואמת הליבה שהיתה להם יתחילו לקרון אל תוך תודעתכם. ולכן אינכם עומדים ללכת לאחור. הרוח יודעת את שמכם..

 

כאשר חלק מכם טוענים שאין תקוה מכיוון שנראה שאתם נאבקים כל הזמן, ברצוני שתחשבו על כך, ותדמו את ידיה היפות של הרוח המייצגות את יצירתה של נשמתכם, נמתחות מטה על מנת להרים אתכם ולעזור לכם לעבור את החיים האלה.

אין זה משנה מה קורה כעת, זוהי מסורת קשה עבור רבים ומתסכלת עבור אחרים, ולכן אני נמצא כאן.

מטרתו של קריון כעת על הפלנטה היא לעזור לכם לעבור את השינוי, ולזרוח אור על כל אחד שיכול לקרוא את המילים האלו.

דעו שאתם אהובים בעיני האל, עמדו וצאו מן המקום הזה עם תפארת, מכיוון שכך האל רואה אתכם.

 

עד שניפגש שוב,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020