Light Connections
 
 

 

הרכבת מגיעה - פברואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

בתקשור הקודם דיברנו על תכניתו של האל. רבים עדיין יאמרו שהם לא הבינו מהי באמת תכניתו של האל, ואנחנו מגיעים למקום של הבנה או הבנה שגויה המבוססות פעם נוספת על תודעתו של האדם, וברצוני להסביר זאת.

בני אדם חושבים באופן לינארי ואינם יכולים לשלוט בזה. לכל דבר חייבים להיות התחלה וסיום.

אם אומר לכם שאני חושב על חבל, מיד תשאלו מה אורכו.. ואם אומר שלחבל הזה אין כל התחלה, תגיבו שחייבת להיות לו התחלה מכיוון שבמחשבתכם הלינארית על כל דבר להתחיל, ועם הזמן בעתיד, להסתיים.

אלה החוקרים ולומדים פיסיקה מתחילים להבין שקיימות מציאויות נוספות בהן אין הכרח שיהיו התחלה וסיום, בהן לא קיים מרחק, והזמן משתנה מעט. אלה דברים קוונטיים שקיבלו את שמם מכיון שהם פועלים כך בשדה קוונטי, אולם המילה 'קוונטי' הפכה למשהו אחר - למילה המתארת דברים רב מימדיים.

נראה שלבני אדם יש שלושה מימדים, בעוד שלמעשה אתם חיים בארבעה או בחמישה מימדים. אתם יכולים להתחיל לספור אותם: גובה, רוחב, עומק, וזמן. הזמן הוא מימד מכיוון שהוא משתנה.

ואם תתהו מה עוד יכול להביא אתכם ליותר מימדים, הרי שהתשובה תהיה רוב הקיום - אתם חיים בקופסה מאוד קטנה, אולם אתם שורדים בה.

 

ובאשר לתוכניתו של האל, עליכם להבין ש'תכנית' היא מושג אנושי לינארי בעל התחלה, סיום, סיבה, מטרה... וזה משתנה אט אט.

אמרנו שתכניתו של האל היא ... אהבה. ויהיו אלה שיאמרו שזו אינה תכנית, אלא שזו כן תכנית עבור כל מה שהוא רב מימדי.

כיצד תסבירו דבר מה שהפיסיקאים מכנים אותו שזירה - מצב בו שני עצמים יכולים להיות במרחק רב זה מזה ועם זאת לפעול כאילו והם היו יחד. כאשר נוגעים בעצם אחד, השני נע, ללא כל קשר מהו המרחק ביניהם - זה קורה מכיוון שהם אינם נמצאים במימד שלכם.

 

אני מספר לכם על כך מכיוון שדברים מתחילים להשתנות בתודעתכם, וזה עומד לתסכל עובדי אור רבים - אתם כבר מתוסכלים [ הקהל צוחק..] ושואלים שאלות לינאריות אודות האנרגיה החדשה שאינה לינארית..

 

הבה נשוחח על התכנית האנושית.

אם תתבוננו בתכנית של בני האדם עבור עצמם, הרי שהיא מתחילה באופן בסיסי ודי מוקדם - זו השרדות! ישנם אלה הטוענים שהם נמצאים תמיד במצב של השרדות, ואם תכירו בשם ובהגדרות של המונח 'השרדות' תגלו שיש לו התחלה וסיום - אתם מתקיימים על מנת לשרוד ולהישאר עד ליום הבא, כך שזה מבוסס על זמן...

אם תשאלו אדם צעיר מה הוא עומד להפוך להיות או במה שהוא מתעניין, הרי מונחת לפניו תכנית לינארית של בי"ס, עבודה, מטרה, ובסופו של דבר גם סיום. וזה דבר לינארי, יקרים.

נשמתכם מבוססת על מעגל. הגיאומטריה של האל היא מעגל. בפעם האחרונה שהתכנסנו מסרנו לכם מידע על יופייה של הנשמה האנושית.

מעגל הוא מטפורה של 'ללא התחלה וללא סיום', וזה באמת מי שהנכם.

 

אה, בפעם האחרונה שהתכנסנו גם הצעתי לכם רעיון ומשהו לחשוב עליו: מהו גילכם אם נשמתכם היתה חלק מן הגלקסיה הזו מאז שהיא התחילה, במקום פשוט רק בכדור הארץ?

שמעתם אותי שואל שאלה לינארית? אינכם יכולים לשאול בני כמה אתם מכיוון שלכך תידרש התחלה... נשמתכם היא חלק מהמקור הבורא היוצר של היקום, היא תמיד היתה שם ותמיד תהיה.. נשמתכם היא מהותכם הרוחנית.

בני אדם לינאריים יקרים - אתם נמצאים כאן רק לשניה, ועוזבים.. נשמתכם היא שממשיכה במעגל... כך זה תמיד פעל. המחזור שבו אתם שבים וחוזרים מכונה 'חזרה לביטוי'. אתם מתארים זאת בשפתכם 'יחידת חיים מן העבר', 'יחידת חיים עתידית' וזה הכל מבוסס על זמן, על התחלה וסיום. אתם נמצאים לנצח, תמיד ב'עכשיו'.

 

עובדי אור רבים טוענים שהם מכירים ויודעים אודות הדברים האלה ומנסים להיות רב מימדיים. וכאשר משוחחים איתם ושואלים מה הם מתכוונים לעשות בהמשך, הם מספרים שהם מתכוונים לכתוב ספר, להקים מרכז ריפוי, ועוד דברים מפוארים נוספים - אולם כל זה הם דברים לינאריים..

משהו מתרחש בתודעה וזה מתסכל מאוד. לרבים מכם יש רעיונות נפלאים אודות ההמשך בחייכם, אולם הם שגויים לחלוטין! [ הקהל צוחק..] אתם נמצאים במרחק של רמה אחת לפני פתיחת דלת ויציאה למרחב... ישנן רמות שמתרחשות במה שאתם מכנים 'עתידכם', שאינכם יכולים לראות אותן. נדרשת לכך רק התאמה ומתן רשות מצדכם להיות לא לינאריים.

כך שבמקום להכין תכנית, הכינו פוטנציאל:

"אני עומד/ת לכתוב ספר, אלא אם כן משהו אחר יופיע במהלך הדרך..." ואם תאמרו שיש לכם חוזה ושאתם יודעים שעליכם לכתוב ספר, שאתם מרגישים זאת שעליכם לכתוב ספר, הרי עתה קריון מספר לכם שאינכם עומדים לעשות זאת..

ומה אם זה ספר מסוג אחר? אולי ספר שתכתבו אודות חמלה והאופן בו אתם חיים - החמלה היא רב מימדית. מה אם דברים יתחילו להשתנות מעט ממה שחשבתם שיקרה? ואם אולי אתם אדם נהדר שחייו מתוכננים להפליא לכל השנים - אתם עומדים להתאכזב [קריון מצחקק בהנאה..] הדברים לא יתרחשו כפי שתכננתם אותם מכיוון שאתם צועדים על חבל קטן שיצרתם עבור עצמכם [קריון מצחקק בהנאה..] עם התחלה, אמצע וסיום.

 

ברוכים הבאים עובדי אור, נשמות עתיקות, למה שהגדרתם כחוסר ודאות. אם מישהו ישאל אתכם מה אתם עומדים לעשות, אתם תשיבו שאינכם יודעים... ואם יתעקשו וישאלו האם יש לכם רעיונות כלשהם, אתם תשיבו בחיוב, ואז ישאלו בדבר התכניות שהכנתם ואתם תאמרו שלמעשה לא הכנתם תכניות רבות [הקהל צוחק..]. השואל יתהה כיצד אתם עומדים להגיע בכלל למשהו ללא תכניות, ואתם תאמרו שתכניתכם היא לשבת ולאפשר לאנרגיה הזו לזרום מדי יום ולומר לכם מה עליכם לעשות..

מן הסתם תהיה שתיקה קלה מצידו של השואל, הוא יאמר שזה אינו מתקבל על הדעת וישאל אתכם האם נכחתם אולי לאחרונה בפגישה של קריון [הקהל צוחק..] ואכן זה אינו עומד להתקבל על דעתם של אלה מסביבכם.

 

נשמות עתיקות יקרות, אם אתם חושבים שאתם מתכננים את עתידכם, עשו כמיטב יכולתכם, זה בסדר, אולם היו מוכנים למשהו טוב יותר!

אתם מוכנים לרמה אחרת, לצעוד לעבר המרחב, להרגיש שם נוח, ובכך תהיו נפרדים מתודעה ישנה יותר ולינארית.

ואם תתהו כיצד אתם אמורים להיות כך ולהמשיך בחייכם בתרבות לינארית, אשיב לכם שתעשו זאת בזהירות רבה, ותצעדו לכיוון שהאנרגיה תדחף ותיקח אתכם, וההבטחה היא שאינכם צועדים לעבר המרחב - התפישה שלכם מספרת לכם שזה כך - ובמקום זאת אתם תצעדו למקום, לנקודה המתוקה הזו אליה אתם שייכים, להיות נאהבים ומודרכים באופן מושלם מבלי להבין את הצעד הבא וגם לא להיות מודאגים מכך... זהו הסוד להעלים פחד וחרדה.

זוהי הנשמה העתיקה המתחילה להבין רעיון מקודם ומפותח לגבי האופן לחיות. ישנה כמות עצומה של דברים שצריכים להתרחש על מנת שהאנושות תהפוך להיות רב מימדית. וכמו כל דבר בתרבותכם, המכונה חברה, מעטים מכם יכולים להתחיל במשהו, השאר יראו מה אתם עושים, ויתכן שתחיו חיים ארוכים יותר, שמחים יותר, שמחים יותר עם עצמכם, עם החיים, סובלניים לדברים שמסביבכם שבעבר נהגו להטריד אתכם. רובכם אינם יכולים לדמיין מצב בו לא תהיו יותר מוטרדים ממשהו שתמיד הייתם מוטרדים ממנו.

אתם נוהגים לומר שאתם אוהבים משהו מסוים, שאינכם אוהבים משהו אחר, ושיש משהו אחר שמשגע אתכם. כיצד תוכלו ללכת למקום כלשהו ולעשות זאת ביודעכם זאת..

ישנה מטרה ומקום לכל מה שמתרחש כעת על הפלנטה בשינוי הזה. אל תחליטו לשפוט זאת מראש בהתבסס על תכנית של אנרגיה ישנה. אתם החלטתם על התכנית. ואינכם אפילו יודעים באמת מהו השינוי.

 

היום נשאלה שאלה משמעותית מאוד מהאסטרולוגית המאסטרית (מישל קארן, ת.ג.): האם אפשרי שהעובדה שמערכת השמש שלכם נעה לסוג אחר של אזור במרחב עשויה לשנות את האסטרולוגיה? התשובה היא שלא באמת, מכיוון שהאסטרולוגיה הלינארית כפי שאתם מכירים אותה היא מיוחדת למערכת השמש, אולם לא כך הדברים לגבי האסטרולוגיה הקוונטית. בשעה שאתם משתנים מאוד, כאשר האנושות תעבור למקום חדש בכוכבים, יגיעו דברים שיתחילו לגרום להיערכות מחדש של התודעה.

זה יתרחש באמצעות הרשתות של הפלנטה שידחפו הרבה על ידי האזורים החדשים בהם אתם נמצאים, וחלק מכם כבר מתחילים להרגיש זאת. אתם מתחילים לשאול שאלות רב מימדיות. זה מה שמתרחש אפילו בחדר הזה.

ואם אתם מאלה שתוהים על כל דבר ומבקשים תשובה וסיבה - האם אתם מוכנים לשחרר זאת?

 

האם כאשר אתם עוזבים את החדר הזה ונכנסים למכוניותיכם, לפני שאתם מכניסים את המפתח למתנע, ואתם מגלים ספר ענקי במושב שלידכם המספר אודות התפעול של מנוע הבעירה הפנימי ואודות מערכת התמסורת האוטומטית, האם אתם יושבים שם ולומדים זאת במשך שעות לפני שתוכלו לנהוג? [הקהל צוחק..]

אתם יודעים למה שאני מכוון... האם עליכם באמת להבין את יופייה של האהבה על מנת שתוכלו להשתמש בה? האם עליכם להבין באמת את תוכנית האהבה לפני שתוכלו לקחת בה חלק? האם עליכם באמת להבין רב מימדיות לפני שאתם הופכים להיות רב מימדיים?

עד כמה ארוך החבל שלכם כעת? והתשובה היא... כן... וזוהי תשובה טובה, מכיוון שזה אומר שאינכם אפילו במימד שאכפת לו.. [קריון מצחקק בהנאה.. והקהל צוחק...]

 

לשם מועדות פניכם. וחלק מכם מתוסכלים ואומרים את המשפט המאוד לינארי "אני תקוע/ה". אינכם תקועים, אתם פשוט הופכים להיות רב מימדיים, ואתם מאוכזבים ומתוסכלים מכך שהחבל הזה שלכם אינו עושה את מה שחשבתם שיעשה.

מה הייתם עושים לו סיפרתי לכם שרכבת נפלאה ומופלאה עומדת להגיע, ושקיים מקום בו תוכלו להמתין לה, ושכל שארית חייכם נמצאת ברכבת הזו?

הייתם שואלים מן הסתם מהו צבעה של הרכבת, מה אורכה, ומתי היא אמורה להגיע [הקהל צוחק...] והייתם עומדים ומתופפים בבהונות הרגליים שלכם ואומרים שאתם כבר מאוד עייפים לחכות לרכבת הזו ושאתם תקועים...

או,

האם הייתם מחכים למשהו שהוא קסום עבורכם, שנושא את שמכם מסביב? זוהי הרכבת של ההארה, הבנה גדולה יותר, המכונה אהבה..

 

הפכו להיות רב מימדיים ללא תסכול, נשמו אנחת רווחה.

כרגע ישנם בחדר הזה שני סוגים של עובדי אור - אלה שמבינים את הרכבת ולא משנה להם מהו צבעה, הם מעבר לכך. לא איכפת להם באמת מתי היא אמורה להגיע אולם הם חסרי סבלנות ולכן חושבים על עצמם שהם תקועים רק מכיוון שהם מחכים לרכבת.

וישנם אלה החוגגים על הגעתה של הרכבת, ומקשים מכולם להביט איזה יופי שהיא מגיעה, ואם מישהו יאמר להם שהוא אינו רואה כל רכבת, הם ימשיכו לשמוח ולומר שהנה הרכבת מגיעה.. עבורם היא אינה חייבת להגיע בזמן מסוים. הם יודעים שהיא מגיעה מכיוון שהם יודעים עד כמה הם נאהבים והם נרגשים לעמוד ולחכות לה.

 

זהו המסר להיום, ואמסור את הכותרת שלו בסיום, מכיוון שזה יותר משעשע עתה לגלות את הכותרת כאשר אני מסיים [הקהל צוחק..]

ושמו של התקשור יהיה 'הרכבת מגיעה' [הקהל צוחק..]

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020