Light Connections
 
 

 

אור שיוצר נתיב - פברואר 2020

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות מהבית יקרים.

 

אנחנו מצטרפים אליכם היום עם הצורך להתעדכן, מכיוון שאתם מתקדמים להפליא עתה, כל כך מהר. זה כמעט כאילו ציר זמן חדש אומץ בכדור הארץ וזה מאוד מרגש עבורנו לצפות, מכיוון שמה שמתרחש הוא מדהים. אנחנו יודעים שאתם רואים זאת אחרת, אתם רואים זאת בעיקר כאתגרים, קשיים, חסימות דרכים וכדומה. ואנחנו גם אומרים לכם שזה הרבה יותר עמוק מזה.

אתם בונים אנרגיה לפתיחת דלת חדשה, כזו שסיפרנו לכם מזה זמן. המעניין הוא שהאנרגיה בצד השני של הדלת ההיא מתחילה לצמוח מעצמה. זה כמעט כאילו יצרתם מרחב להכנס אליו והוא מכין את עצמו בשבילכם.

זה נפלא לראות עכשיו כיצד אתם מתחילים לבוא במגע בדרכים חדשות כדי לאחוז אנרגיה בלבכם, להתאים אותה למעשיכם. מה שאתם מדברים ומה שאתם מאמינים בו עכשיו הופך לחשוב להפליא עבור כל צעד שאתם נוטלים.

 

אתם נושאים את האור מ'הבית'. אנא אל תשכחו זאת אף פעם, ואין זה משנה מה תעשו, גם כאשר אתם נתקלים בקשיים.

כן, כולכם תחוו אתגרים. אתם נמצאים על פני כדור הארץ וזה כמובן מה שהסכמתם לו. זכרו שכאשר אתם מתמודדים עם אתגרים אלה אתם יכולים לעבור דרכם בקלות.

הביטו לרגע לאחור על חייכם ותוכלו להיזכר מחדש בתחומים השונים בחייכם, ובמיוחד בהתגלויות שהיו לכם לאורך הדרך. כמעט כולם הובאו אליכם באמצעות אתגרים. הזמנים בפלנטה ארץ מתחילים להתיישב ולהרגע מעט ואתם תראו את הלב האנושי מתרומם בדרך חדשה. במקום לעקוב תמיד אחרי המנהיג, אנשים מתחילים לפקוח את עיניהם בצורה אחרת. הרבה ישתנה, כולל מערכת היחסים שלכם עם פלנטה ארץ, ואנחנו חוגגים את החלק הזה מכיוון שזו תהיה שמחה עבור כולם.

 

תהנו מהמסע, יקרים. הגיע הזמן שכולם יצעדו יחד ויצרו עולם חדש, יצרו משהו קסום מאוד כאן ועכשיו. אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד, לטפח האחד את השני. לשחק היטב ביחד.

 

אספבו, יקרים. אספבו!

 

 

 

 

ברכות מהבית יקרים, אני מרליה.

 

אני מצטרפת אליכם היום בשמחה רבה. אנחנו רואים את הצד השני של כל קיומכם על ידי התבוננות בו מתוך מה שאנחנו מכנים 'בית', המהות של הכל. אנחנו רואים אנרגיה עצומה שנבנית, מכיוון שיש מעבר גדול המתרחש בכמה רמות שונות על פני פלנטה ארץ.

הייתם מודעים לאתגרים הקשורים לאסונות טבע ברחבי העולם. אובדן החיים וההרס גרם לחותם במרקם האנרגיה האוניברסלית. ישנו ברגע זה מטבל באנרגטיות של הכל, בגלל המספר העצום של בעלי החיים, הצמחים וכל השאר שעבר בפרק זמן כה קצר.

יקרים, חותם קשה זה הוא זמני וייפתר במשך הזמן. עם זאת, בינתיים אפשרו לנו לשתף אתכם בנקודת מבט שונה.

 

אחד ההיבטים היפים של פלנטה ארץ הוא העושר של חיי הצומח ובעלי החיים. אם תסתכנו ותכנסו ליער, עמדו בשקט ופשוט התבוננו מבלי להוות איום, ותראו כל מיני דברים שמנסים להסב את תשומת ליבכם. העצים ינסו לדבר איתכם, ציפורים יעופו לידכם, והאנרגיה היפה של המערכת האקולוגית המשתנה תמיד תנסה להשיג ולהפנות את תשומת ליבכם אליה.

הרבה זמן לפני שאתם מבחינים במשהו, היער וכל תושביו מאוד מודעים אליכם, מכיוון שהם קשורים ומחוברים בדרכים שבני האדם שכחו אותן. אלו הדוות של היער.

 

בדיוק כמו הרוח שלכם עצמכם, הרוחות עצמן אינן נראות בשעה שאתם מסתובבים כל היום. אולם זו הקרינה והזוהר שנראים בחיוכם ובאופן בו עיניכם נדלקות, יקרים, זו רוחכם המאירה דרך גופכם. הדבר נכון גם לגבי בעלי החיים ודיוות היער, שהם בעצם מה שאתם מכנים 'העצמי הגבוה' של העצים והצמחים. כמובן שלבעלי החיים יש רוח בדיוק כמו שיש לכם. למען האמת, לכל דבר יש זאת, למרות שרטטים גבוהים יותר מגבילים את הראייה כך שלרוב קשה לראות זאת.

 

התמקדות חדשה בבעלי חיים

 

החותם האחרון על מרקם האנרגיה האוניברסלית מתחיל לקרוא לכם כעת, ואתם מתחילים לראות אותו כעת. רבות מהשיחות על פלנטה ארץ עוסקות בבעלי חיים, שכן הטבע המאזן הטבעי של היקום מושך את תשומת הלב הקולקטיבית בתחום זה. וכך זה אמור להיות, מכיוון שיקרים, אלה זמנים של מאסטריות. מתנה זו מספקת לכל אדם הזדמנות חדשה לשלוט בקשר הלב בין בעלי החיים והרוחות האנושיות.

גם אם אינכם חובבי בעלי חיים טיפוסיים, שימו לב לכך מקרוב. אחרי הכל, בני האדם מוגדרים כחלק מממלכת בעלי החיים. כן, זהו החלק הפיסי, אולם אנחנו מביטים עמוק יותר ברוח האנושית המתחברת לרוח בעלי החיים. מאסטריות בקשר הזה מובילה להבנה הרבה יותר עמוקה של היקום סביבכם.

 

שובלי אור  

 

מתקיימים כרגע מפגשים גדולים בכמה רמות. ניתן לומר שמדובר בצוותים בצד השני של המעטה/צעיף שנאספים על מנת לעזור. רבים ייקראו הביתה מוקדם על מנת להיות בצד השני ולהפוך לחלק מהצוות החשוב מאוד הזה. זה קורה ברמות רבות, כולל בכל ממלכת בעלי החיים כולה.

 

אנחנו מבקשים מכם לכבד את הצמחים ובעלי החיים באהבתכם, מכיוון שהם נתנו הכל. כאשר אתם שומעים על טרגדיה בה אנשים רבים נמשכים 'הביתה', דעו שזה גם משאיר פתח באנרגיה האוניברסלית עבור אחרים שיוכלו למצוא את דרכם 'הביתה'.

הגיבורים הם המגיבים הראשונים, כולל כמה רופאים אמיצים להפליא, וכל בני האדם צריכים להריע להם. אולם הודו גם לכל אלו בממלכת בעלי החיים שחזרו 'הביתה', שכן הם השאירו שובל של אור לאחרים, שילכו בעקבותיהם. רבים מתאספים כדי לעזור מהצד השני, ועבורם זו לידה מחדש, כך שקחו זאת בחשבון. מגיעה שמחה שבקושי נוכל לתאר לכם, מכיוון שהיא כל כך עצומה עד שהיא אינה מתאימה לעולמכם. אנחנו אומרים לכם שהקסם נמצא כאן, והוא כבר בעיצומו.

 

תמצאו דרכים רבות ומגוונות להתחבר לממלכת בעלי החיים. אנא אל תאפשרו להבדלים להפריד ביניכם. בני אדם מתקשים בכך. נכון לעכשיו, ניתן להשיג אחדות עם בעלי חיים אחרים בצורה קלה יותר מאשר ברמות אחרות של החיים, אם כי אלו יבואו בקרוב.

ישנו שינוי ענקי בפלנטה ארץ ואתם יכולים לצפות מהמושב המושלם. עם הזמן תדעו שאתם נמצאים שם על מנת להנחות אותו. תוכלו להיזכר מחדש בכל צעד מכיוון שהגעתם עם המידע הזה.

יקרים, זה פשוט עניין של להיזכר מי אתם באמת.

 

השמחות הגדולות ביותר מגיעות מהר עכשיו, מכיוון שכבר השגתם את ההיבטים הקשים ביותר. אנחנו מבקשים מכם להתכנס יחד ולהגדיר את כוונתכם למקד את האור שלכם באופן קולקטיבי באזור יחיד רק לרגע אחד בלבד. יש לכך עכשיו יותר השפעה מאשר אי פעם.

 

איזון חדש

 

הבה נדבר על מיזוג ציר הזמן שהתרחש לפני מספר חודשים. אנחנו רוצים לספר לכם כמה טוב אתם מסתדרים בקרקוע ועיגון האנרגיה הנשית. זה ישנה את כל מה שנע הלאה קדימה וזה כבר גרם לשינוי עצום.

כן, יש הרבה דברים שחייבים להשלים. אנשים שחושבים שהם שולטים על העוצמה לא יוותרו על כך בקלות. למרות שדברים אינם משתנים בן לילה, הרי שהכיוון כבר החל להשתנות.

אנחנו מבקשים מכם לפקוח את עיניכם, לשים לב, ולהודות. האור הנשי הולך ומתבהר במובנים רבים כעת. זוהי עוצמה שקטה אולם היא נחתה.

חשוב לציין שמשתמשים בה כאיזון טבעי למה שמגיע.

 

יקרים, אנו מלאי שמחה לראות את כולכם במקום עבור העבודה העומדת לפניכם. לכל אחד מכם יש חלק משלכם שהוא די ייחודי בחידה, ואנחנו מכבדים אתכם על שנשאתם אותו. אנחנו מכבדים אתכם שאפילו זכרתם שהיה לכם אותו, ועכשיו אתם מוכנים לצאת ולגרום להבדל באמצעותו. עכשיו זה הזמן. הצלחתם. אינכם יודעים שכבר זכיתם במשחק, כך שזכרו זאת.

 

אנחנו נשתף אתכם יותר ככל שננוע קדימה.

האנרגיה הנשית מתמזגת באופן שמועיל לכולם בכל מקום, וזה מעולם לא קרה לפני כן.

עם כבוד אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד, לטפח האחד את השני ולשחק היטב יחד בשעה שאתם נכנסים למשחק החדש הזה.

 

אני מרליה ואני אוהבת אתכם מאוד. בואו לבקר אותו בזמן כלשהו.

 

אספבו

 

'הקבוצה'

 

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020