Light Connections
 
 

 

עוררות הרשומות האקאשיות - פברואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

הרבה נמסר לכם כאן בימים האחרונים, ובתהליך העברת המידע החדש עבורכם - גם מידע שרבים מכם כבר שמעו בעבר ושמעו זאת כאן פעם נוספת בתהליך הזה - יכול להתרחש משהו.

כל אחד מכם, בני אדם, נשמות עתיקות, מגיע לכאן עם 'ציוד' בתודעה, בטבע הגופני הזה, אפילו בדנ"א שלכם, 'ציוד' המאפשר לכם להיזכר.

חלק אמרו שזה ציוד שיעורר את הרשומות האקאשיות, המוגדרות כאנרגיה של הביטויים מן העבר שהיו לכם על פני כדור הארץ, ובמילים אחרות - זכרונות של האנרגיה מיחידות החיים הקודמות שלכם.

 

אני מדבר בהתכנסות של נשמות עתיקות. הסיבה היחידה שאתם יושבים כאן היום על הכסאות, היא באמת מכיוון שאתם מתעניינים בדברים האזוטריים האלה. יתכן ואחרים נמצאים כעת בטבע, חוגגים בפיקניק, בעוד אתם יושבים כאן ומקשיבים מכיוון שקיים בתוככם 'ציוד', מנגנון, המחכה להפעלה או לעוררות - לא באמצעות מילים אלא באמצעות מימוש והגשמה עצמית.

בשעה שאתם חווים את האנרגיות של הימים האלה כאן, ישנו מנגנון שידחף קלות את 'העצמי האינטואיטיבי' שלכם, ותהיה לכם חוויה של כמעט 'דזה וו' (חוויה רגעית ובלתי צפויה שבה אדם מרגיש כאילו התנסה כבר בעבר במצב המתקיים בהווה, ת.ג.) ותרגישו כאילו כבר הייתם שם לפני כן...

ובמידה מסוימת זה אכן כך, ההרגשה הזו נוגעת בנשמתכם ומאשרת שאכן הייתם שם, מכיוון שחוויתם בימים האלה אמת ליבה.

חלק מכל זה מברך אתכם לשלום, ואתם ביקשתם זאת מהחלק הזה, שמתחיל להתמזג במציאותכם באופן שהוא מעשי. הדברים הרוחניים האלה אינם כה משכרים ופזיזים, עליהם להיות משהו שאתם נושאים אתכם מדי יום, משהו שתוכלו להשתמש בו מדי יום.

וקיימת גם הבטחה לא רק עבורכם. כאשר אתם משנים את התודעה שלהם ונזכרים, מתרחש משהו נוסף. בגופכם ישנה כימייה שאתם יכולים לשנות אותה מעבר למה שסיפרו לכם אותם אלה שאמורים לדעת הכל על גופכם.

אם תכנסו יחד מספר מנתחים, באופן פרטי, ותשאלו את חוות דעתם לגבי ריפוי ספונטני - מכיוון שכולכם ראיתם זאת - הם ישיבו באופן קולקטיבי שהם אינם יודעים מכיוון שזה מוטח היישר בכל מה שלימדו אותם. הם אינם מכירים שום תגובה כימית שתביא את הגוף למצב עקבי/לכיד בו הוא ירפא את עצמו במהירות.

הם ראו זאת קורה שוב ושוב, אולם זה פשוט משהו שהם אינם יודעים אודותיו. ועדיין זה קיים!

 

על מנת לבדוק זאת, יש להניח שחייב להיות מנגנון כלשהו שמרפא, שהוא מעבר לכימיה בלבד. יקרים, זוהי האנרגיה של התודעה.

זה לא היה מוערך מספיק. תודעה היא כמו הומאופתיה. היא שולחת אות לכל תא כך שיעשה דברים בגופכם. וזוהי רק ההתחלה של מה שקיים שם ושניתן לעורר אותו עבורכם...

מה בדבר הפעלתה של היכולת להיות נאהבים? אתם חיים בתרבות שאינה מלמדת את הדברים האלה! קיימים מחסומים כנגד היכולת להיות נאהבים. והמחסום העיקרי הוא חוסר היכולת לאהוב את עצמכם. זה קיים מכיוון שתרבותכם אינה רואה בכך משהו בעל ערך, ולמעשה אפילו תזהיר אתכם מלעשות זאת מכיוון שאם תאהבו את עצמכם תחשבו למתנשאים בעיני אחרים. הם אינם יודעים מהי האהבה..

האהבה מאזנת אתכם, היא אנרגיה כה יפה וטהורה של איזון, יש לה אינטליגנציה לאזן, היא טובת לב, אדיבה, ואינה יוצרת התנשאות.

 

אם תוכלו לאהוב את עצמכם, הכימיה בגופכם תתחיל לאזן את מה שמזקין אתכם!

הרפואה טוענת לגבי ההזדקנות, שיש לכם שעון המתקתק בגוף שכמעט ודורש מהכימיה לעקוב אחר הנוהל וההטיה של אותו שעון הגוף המתקתק - ומה אם תפסיקו 'לתקתק' למשך זמן מה? ואיני מתכוון ללבכם...

מה לו יכולתם לומר לשעון הגוף שלכם לשנות את מה שהוא חושב לגבי הזמן - אם זה היה אפשרי, הייתם חיים זמן ארוך יותר. ותודעה יכולה לעשות זאת...

אתם יכולים לעבוד עם העצמי הגופני שלכם באמצעות נשימה מאוזנת, איתותים, תיפופים, כולל יצירה של עקביות/לכידות ומדידת השתנות פעימות הלב - כל זה נועד על מנת לשלוח אות לעצמי הגופני שיש לכם - אותה החוכמה הפנימית המולדת - אות להאט את שעון הגוף ולחיות זמן רב יותר.

ויש עוד כל כך הרבה..

 

האם אתם מוכנים להפעלה הזו שחיכיתם לה ברמה מסוימת? הידעתם שקיים תכנות המונע זאת מכם? זה אינו תכנות מזימתי, זהו פשוט משהו תרבותי. אתם מגיעים לכאן ואין מדברים אתכם על הדברים האלה. כך שתהיה קיימת בכם התנגדות גם כאשר אתם מגיעים למקום בו אתם יכולים להיות מופעלים, בו אתם יכולים לחוות עוררות להיזכרות.

יש לכם בחירה חופשית, אולם אוכל לספר לכם מה האל יעשה אם רק לרגע, להבלחה של רגע לא תהיה לכם התנגדות. הוא ישמוט כל מחסום שהיה לכם ויעטוף אתכם בזרועות של חמלה טהורה, טוב לב, נדיבות, ו'ימחץ' אתכם עד שתישפך אהבה מכל תא.

כל המחסומים יפלו ואתם תדעו את האמת.

אולם יש לכם בחירה חופשית - וחלק ממנה היא אפילו הדואליות - המאפשרת לכם לבחור אם להיות נאהבים או שלא להיות נאהבים...

 

יקרים, לפני שאסיים, אני מפציר בכם:

אם הבורא היוצר רוצה לאהוב אתכם, ממה אתם פוחדים? מה מונע מכם לאפשר למחסומים האלה ליפול בחוזקה כזו עד שתוכלו להרגיש, באופן מטפורי, את זרועותיה של הרוח מסביבכם ולהיות נאהבים עד לדרגה כזו עד שתרצו לעזוב את החדר ולאהוב את כל אחד ואת כל מי שתפגשו, ללא כל קשר מי הם ומה הם.

אלה הטוהר והנדיבות שקיימים בנשמתכם, ואתם שואפים לכך, נשמות עתיקות, בין אם אתם יודעים זאת או שאינכם יודעים זאת.

לקחתי אתכם חזרה ל'רוח הלידה', וכאשר נולדתם ידעתם אודות הפוטנציאל הזה שעתיד להגיע, ואין זה משנה מהו גילכם כאן עתה - צעירים או מבוגרים, מכיוון שכאשר זה מופעל, זה ישאר כך גם כאשר תשובו חזרה לכאן. לא תתחילו מן ההתחלה...

 

זה העידן החדש הזה, בו הארה 'נדבקת', בו אמת ליבה 'נדבקת', וכאשר אתם שבים אתם ממשיכים מהמקום בו עזבתם..

 

חשבו על הדברים האלה היום. עזבו שונים מכפי שהגעתם.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020