Light Connections
 
 

 

מחזורים - פברואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

ישנם אלה הממשיכים לתהות מדוע קריון נמצא כאן, ושחייבת להיות סיבה לכך. ואכן יש כזו. הרוח שאתם מכנים הבורא היוצר האחראי לנשמתכם אוהבת אתכם עד מאוד.

במשך עידנים נשלחו שליחים עם מסרים בזמנים של שינוי על הפלנטה הזו, במיוחד בזמנים בה היתה מעורבת האנושות שהיה עליה לדעת מה עומד להתרחש או אולי לקבל התראה, כך שלא תהיו מזועזעים, מופתעים, או מודאגים.

הכתובים מלאים בסיפורים על מלאכים שהופיעו ותמיד ביקשו מבני האדם שלא יפחדו מהם או מהמסר שהם נושאים מכיוון שיש להם חדשות טובות.

זה מייצג ומתמצת את האהבה שיש לאל כלפיכם, לנשמות שאתם קיימים בתוכן, שקיימת אהבה יפה, גדולה ועצומה עבורכם מעבר לכל מה שסיפרו ולימדו אתכם.

 

אתם בחרתם, בבחירה, להיוולד בזמנים של שינוי. מדובר בשינוי גדול מאוד בכל הרמות כמעט בכל נושא שאתם יכולים לחשוב עליו.

הילידים יספרו לכם באופן ברור מאוד אודות מחזורי החיים, מחזורי כדור הארץ, מחזורי הזמן, מחזורי התודעה. הם מודעים, ותמיד היו מודעים לכך שהדברים קורים במחזורים. אולם כאשר מסתיימים המחזורים האלה ומתחילים אחרים - קורה שינוי שכמעט תמיד מרגיז ומדאיג את בני האדם.

בני אדם רואים שינוי בהתאם לאופן בו הם רואים את חייהם.

רק מעטים יאמרו שהגיע הזמן, שהם אוהבים את הדברים שמתרחשים מכיוון שהמשמעות היא שקיימת עבורם הזדמנות לשנות את הדברים הזקוקים להשתנות בחייהם, וימשיכו בעניניהם. רוב אלה הם נשמות עתיקות שהגיעו מוכנות לשינוי.

עם זאת ישנם נשמות עתיקות רבות האומרות שהגיעו מוכנות לשינוי, אולם הם תוצר של תכנות הגורס ששינוי משמעותו צרות..

אלה שמושפעים במיוחד הם אלה שרואים שינוי, לוקחים אותו על עצמם וחושבים שכל מה שקורה מתרחש מכיוון שכנראה הם עשו משהו שלא כשורה.. אפילו אלה שרואים את מחזוריות מזג האויר. דיברנו על כך במשך עשורים בשנים, סיפרנו שהשינוי עתיד להגיע, ועתה הוא כבר כאן - ולמרות שהיתה לכם אזהרה מראש של המחזורים - וישנם מחזורים בתוך מחזורים, מחזורים רבים כאשר זה נוגע לגאיה ולמזג האויר - ולמרות שידעתם שזה עומד להגיע, ישנם אלה המתכנסים, מתפללים ומבקשים מהאל, ושואלים היכן הם טעו, מה הם עשו שלא כשורה שהם יצרו דבר שכזה, מבלי להבין ש'דבר כזה' הוא משהו נורמלי..

 

עומד להתרחש שינוי על הפלנטה הזו בדרכים כה רבות. האנרגיה של התודעה מסביבכם מתחילה להשתנות.

דיברנו על מזג האויר, ומעניין שאפילו ההיסטוריונים מתחילים לשנות את דעתם לגבי כמה מן הדברים המסתוריים מן העבר.

קניון צ'אקו הוא אחד מהם, הוא נמצא לא כל כך רחוק מכאן, בפארק ההיסטורי הלאומי בנדלייר (אתר עתיק של מערות מגורים של שבטים אינדיאנים בניו מקסיקו, ארה"ב, ת.ג.) שם גרו קדמונים המכונים אנסאזי במשך 400 שנים בצורה מסוימת, באזור שלמעשה נכבש על ידם במשך כעשרת אלפים שנה, עד שהם עזבו לפתע, מבלי שאפילו ארזו את חפציהם.

המקום נחשב למסתורי, ישנם סיפורים רבים, אפילו אודות הקיוות (מבנים ששימשו לטקסים רוחניים, ת.ג.) שעדיין מלאים אודות משהו שקרה וגרם להם לעזוב כמעט בן לילה. היו הרבה השערות לגבי מה זה היה יכול להיות, ועתה אספר לכם את מה שההיסטוריונים מתחילים להבין:

היו סימנים של בצורת גדולה, המים התחילו להיעלם, אפיקי המים הפכו לאכזב, היתה תקופת יובש בה לא היה גשם במשך שלוש שנים - יקרים, מדובר היה בשינוי מחזורי של מזג האויר, משהו שהם לא ראו לפני כן בזמן החברה שלהם במהלך 400 השנים - ממש כפי שאתם לא ראיתם שינוי מזג אויר כזה לפני כן - יתכן שזה היה מחזור בן 1500 שנים שהם לא הכירו מעולם, והיה עליהם לעזוב. הם לא יכלו לשאת מזון כי לא היה להם אפילו כוח לספק לעצמם מים.

ולכן הצ'יף שהיה אחראי והשאמאנים הורו להם לעזוב. הם הבינו שזה נגמר... וכך הם עשו.

זהו סיפור קלאסי של מחזור שהפתיע אותם. הגיע מחזור שהיה עליהם באמת לדעת אודותיו אולם הם לא האמינו בכך למרות שאלה שראו וקראו באופן על חושי סיפרו להם על כך. הם היו בשדה. אחת הסיבות שזה היה כה פתאומי היתה העקשנות של 'הממשלה' שלהם, המועצה שלהם, שאמרו שהם אינם מאמינים שזה אכן יגיע, מכיוון שזה לא קרה במשך 400 שנים, ולכן זה לא יקרה...

 

עם השינוי האנרגטי הדבר דומה אפילו עם אלה שהם אזוטריים כעת. האנרגיה משתנה באופן בו אנשים מגיבים, חושבים, בדברים שאתם עושים. באנרגיה אפילו מחשבה מתחילה להשתנות עבורכם. המרפאים מרגישים זאת, מתרחשים דברים חדשים שישנו את האופן בו תעשו דברים נפלאים.

המרפאים מרגישים זאת - תהליכים רבים שעבדו מאז ומתמיד אינם עובדים יותר...והם נוטלים זאת על עצמם ותוהים היכן טעו.. הם אפילו חושבים שהם נענשים, מכיוון שזהו התכנות המקובל בזמנים אלה.

 

כאשר יש לכם תכנות הטוען שאינכם שייכים לכאן ושנולדתם מזוהמים, המשמעות היא ששופטים כל דבר שאתם עושים, ולכן אם משהו משתבש הרי שאתם הם אלה שגרמתם לזה לקרות. זהו תכנות וזו אינה האמת.

וקריון נמצא כאן על מנת לספר לכם ולבקש מכם להירגע בתפארת שלכם עם השינויים האלה שמתרחשים, אולם להיות מודעים מה הם, מכיוון שחלק מכם בונים חומות. בנית חומות נראית תחביב ובילוי, אינכם אפילו יודעים זאת ואינכם מבינים את השינויים המדהימים של מה שאתם עושים שיוצר דברים מסוג מסוים שלא עשיתם בעבר.

 

הפסיכולוגים יספרו לכם שאם משהו קורה, אם אתם מודאגים כל החיים, אם משהו מתרחש כל הזמן או שאולי זה משהו טרי, ואם אתם נושאים עמכם את הפצעים, הפגיעויות או הדאגות האלו ופשוט מדברים עליהם ומספרים לאחרים, הרי שבסופו של דבר זה יעלם מחייכם. או שאולי אחרים יעזרו לכם להצדיק זאת. זו הפסיכולוגיה כיום. אתם מקבלים עזרה.

וברצוני לספר לכם משהו:

כל זמן שתבטאו במילים את כל מה שמדאיג אתכם כעת, שנשאתם אתכם יותר מחודש או חודשיים, אתם בונים חומה, לבנה אחר לבנה, שתשמור אתכם במקום בו אתם נמצאים, מכיוון שזוהי האנרגיה של התודעה. ככל שתדונו יותר בדברים שליליים כמו דאגה, פחד ותדהמה, תנופפו בידיכם או שתהיו פגועים בעקבות דברים לא צודקים שקרו לכם ותרצו לספר על כך לכל מי שאתם מכירים בכל פעם שתפגשו אותם "שלום, שמי הוא... האם אתם יודעים מה קרה לי?" הרי שאתם בונים חומה והחומה הזו הופכת להיות מבוטנת, והבטון מתייבש ולעולם לא תעברו דרכה ותמשיכו להיות מודאגים תמיד מאותם הדברים שאתם דואגים כעת.

 

האנרגיה היא חדשה, והיא אומרת שיש לקחת את הדברים האלה ולדמיין שבמקום להנציח אותם עם כל מי שאתם מכירים מתוך תקווה שתוכלו להפיג אותם - כפי שרבים אומרים שאתם יכולים להפיג - ברצוני שתעשו את מה עשו הילידים, שהיו מאסטרים בפסיכולוגיה:

היה להם טקס עבור דאגה. אנשים היו עוטפים כל דאגה שהיתה להם, בעלה או במשהו שהיה שייך לגאיה, ולאחר שורפים זאת ובאופן כלשהו נפטרים מזה, מכיוון שלאנרגיה שהיתה לגאיה כמסייעת שלהם, היתה החוכמה של האבות, והם היו רואים את הדברים האלה נעלמים, עולים בעשן, הם שחררו אותם ויכלו להמשיך לדברים אחרים.

אם תעשו כך, הדברים שדאגתם לגביהם עשויים עדיין להיות עדיין במישור האתר, בשדה, אולם לעובדה שאתם כבר לא בונים יותר חומה תהיה משמעות שעברתם דרכה, שהמשכתם וצעדתם קדימה.

 

ברצוני שתבחנו לרגע את חייכם - כמה מכם דואגים במשך שנים לגבי אותו דבר?

החומה שלכם גדולה, אולם היא אינה גדולה מדי מכיוון שתודעה היא אנרגיה ויכולה לעבור דרכה בקלות רבה כל זמן שתבינו שאלה הם אתם.

הנושא הגדול ביותר שיתכן ויש לכם כהרגל הוא כיצד לשמוט את הדאגה הזו, ואומר לכם שזה המקום בו מתחילה להגיע הבגרות מכל מה שלמדתם, תוכלו להניח את עצמכם בידיה של הרוח ולדעת שדואגים ומטפלים בכם. אינכם חייבים לעשות זאת בעצמכם, ואינכם חייבים לחלוק עם כל מי שתפגשו את הדברים שמטרידים אתכם שוב ושוב.

אתם יכולים להמיס את הדברים האלה ולמעשה למצוא להם פתרון רק אם תפסיקו לדבר עליהם.

זוהי אנרגיה חדשה, וזו הדרך בה היא מתחילה לעבוד, יקרים.

זהו אתגר לחלק מכם.

זוהי הסיבה שאני נמצא כאן. הרוח אוהבת אתכם כל כך הרבה ורוצה לספר לכם אודות המלכודות והסכנות של תכנות ההרגלים, כך שתדעו מה הן. רבים אינם מודעים. אין שום דבר שגוי באופן בו עשיתם דברים. זוהי הדרך בה אימנתם את עצמכם, בה אימנו אתכם ההורים, התרבות, כך הדברים פעלו. אולם זה כבר אינו כך כעת.

 

אפשרו לאלה המתבוננים בכם לראות שמחה, לא בעיות. דברו איתם על שמחה ולא על דאגות ובעיות.

זוהי האנרגיה החדשה. זהו השינוי. זהו המחזור שנמצא לפניכם, זה רק שינוי אחד מני רבים, אולם שינוי שהייתם צריכים לשמוע אודותיו!

 

אני אשוב...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020