Light Connections
 
 

 

הנשמה נחשפת 2 - פברואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

ברצוני להמשיך ולשוחח על התפארת של הנשמה.

בתקשור הקודם היה אישור ותקפות מעניינת לכך שהנשמה קיימת. רוב בני האדם מאמינים בכך מכיוון שזהו משהו מולד, אינטואיטיבי.

הזכרנו שכמעט כל אותם אלה הטוענים שיש להם מערכות אמונה, כוללים בהן את הנשמה, כך שבני אדם מבינים שקיים משהו גבוה יותר מאשר הם עצמם. ועם זאת, במסגרת הדברים האלה קיימים מחלוקת ועימות לגבי מה היא אותה נשמה.

האמינו או לא, ישנם אלה הטוענים שלא ניתן לגעת בה, שהיא מקודשת מדי מכדי שתוכלו לאחוז בה, והעובדה שיש לכם בכלל נשמה היא בחזקת משהו מסתורי עבורם, מכיוון שאם לא ניתן לגעת בה הרי מדוע שתהיה ברשותכם.

והשאלה המתבקשת הבאה היא, לשם מה הנשמה נועדה בכלל?

 

יקרים, הנשמה נמצאת כאן על מנת שתתחברו אתה ותהיו בעלי בריתה. זהו חלק מן התכנית שמניחה אתכם כאן בגוף פיסי, שמעניקה לכם דואליות ומבקשת מכם למצוא את אמיתות הליבה של החיים, ורבים מכם אכן עשו זאת. באופן די מעניין, לילידים שחיו לפני הזמנים המודרניים היו מרבית אמונות הליבה האלו, אלא שאיבדתם אותן במהלך הזמן ועם הירידה בהתפתחות. ועתה הוא הזמן עבורכם להשיג אותן מחדש ועתה נמצאים מיליארדים על הפלנטה המעורבים בכך.

מתחילה עתה חברה מסוג שלא היה לכם מעולם לפני כן, כאשר הפלנטה כולה והזרם המרכזי מוזמנים לקחת חלק, וההשתתפות הזו נמצאת בברית עם הנשמה.

אנחנו נעניק שם אחר לברית הזו - כבר שמעתם אותו לפני כן - התפתחות מודעת. אתם תתחילו להתפתח, ובהתפתחות הזו, הדברים שאתם עומדים לראות והמילים שיעלו בדעתכם על מנת להגדיר זאת יהיו יותר יושרה, שקיפות, טוב לב, נדיבות, חמלה.. דברים אלה יתחילו לזכות בדרוגים הרבה יותר גבוהים מאשר קנאה, שנאה, כעס..

זה יהיה בתחילה.

אם בחנתם סוציולוגיה, אם למדתם אודות התודעה האנושית, תגלו שהדברים שהם לכאורה החשובים ביותר בכל מהלך האנושות, הדברים שזוכים למרבית תשומת הלב, הם הדרמה, השנאה, הקנאה. ודברים אלה מובילים לפעולות שמאתגרות את הדואליות עד לקיצוניות הרבה ביותר, וחיים נלקחים פעם אחר פעם במשך עידנים. אלה הם הרגשות, התכונות והמאפיינים שניצחו, והיו מעל לכל האחרים.

 

ולפתע אני מספר לכם שמשימות חדשות בעלות חשיבות לאנושות מגיעות מן המילים שהשתמשתי בהן לפני כן, ויהיו אלה שיצחקו ויאחלו לי הצלחה רבה עם זה... הם עדיין רואים פלנטה בצרות, אכולה בתחרות, שנאה, בעיות, מאבקים, אלא שאני מספר לכם יקרים, שיש לכם פלנטה שמתחילה לנוע ולהשתנות. אתם מתחילים לראות זאת בחברה שלכם, בתנועות מסוימות שקיימות שם, ובדברים שמתחילים להיראות - דברים שתמיד היו שם אולם לפתע אינם הולמים עוד.

אתם רואים דברים שיתכן והיו שם מאז ומתמיד, והנחתם שתמיד יהיו שם ושאין דבר שביכולתכם לעשות לגביהם, אלא שלפתע ישנם דברים שאתם כן יכולים לעשות לגביהם ואתם מתחילים לכאורה לנקות אותם.

זוהי ההתפתחות של התודעה האנושית. זה מתרחש לאט, בתחילה עם מדינות העולם הראשון ולאחר מכן זה יתפשט, מכיוון שתודעה היא משהו כלל עולמי וההתפתחות שלה היא ... אתם המתחילים להתקרב לנשמתכם.

 

אתם הם אלה שהפרידו את עצמם בתחילה מהנשמה.

נשמה זו שלכם מגיעה מהבורא היוצר, מהאל, ואינה נפרדת מהבורא היוצר, מהאל.

האל רואה בכם את עצמו. האל הניח אתכם כאן באופן גופני, מוקפים באנרגיה הרב מימדית הזו המכונה, נשמה.

כאשר סיפרתי לכם על אליהו, חלק מכם התחילו להבין ולחבר יחד, לחבר את הנקודות. הוא היה האדם היחידי בהיסטוריה האנושית שההתעלות שלו תועדה, נצפתה, נרשמה ונכתב אודותיה, משהו שהפך להיות חלק מן הכתובים.

כאשר אלישע תעד את ההתעלות של אליהו הוא ראה את נשמתו בפעם הראשונה. אליהו צעד לעבר השדה והפך לאור, לכדור אש ענקי, שנראה כה שונה וכה בוהק שאפילו אלישע לא היה מסוגל לתאר זאת. הוא העניק לזה רעיון מטפורי של כרכרה רתומה לשלושה סוסים לבנים - אולם לדברים האלה יש משמעות אחרת, יקרים. הם כולם מטפורות של רוחניות.

אתם ראיתם את אליהו תובע את נשמתו לעצמו ונע מעבר לאדמה.

זה מה שהתרחש, וזה נוכח בכל אדם ואדם.

 

ברצוני לשוחח מעט אודות מה קורה לנשמה זו שלכם כאשר גוף פיסי הופך לחלק ממנה.

הילידים ידעו.

הדבר הראשון שמתרחש הוא שגופכם, התודעה הגופנית הזו שלכם מתחילה ליצור ממשק עם הרשתות שעל הפלנטה. דיברנו על הרשתות האלו מאז שהגענו. ישנם סוגים רבים של רשתות מכיוון שישנן מתנות כה רבות עבור האנושות.

ישנה 'הרשת הקריסטלית' הזוכרת עבורכם דברים, 'רשת האבות' שהיא רשת החוכמה על הפלנטה המונחת שם ומוכנה שתטלו ממנה את החוכמה, 'הרשת המגנטית' המסייעת לייצב את האנרגיה של התודעה, דבר שניתן למדידה, זוהי פיסיקה, ואתם ערים מאוד לרשת הזו מכל שאר הרשתות. זוהי הרשת ששותפי (לי קרול, ת.ג.) לימד וסיפר לכם אודותיה. וישנה 'הרשת של גאיה'.

כל הרשתות האלו קיימות רק עבור בני האדם ולא עבור שום סיבה אחרת.

זה אמור לספר לכם על הכבוד לאנושות שהאל רוחש לכם.

הדואליות תמיד היתה אתכם, העברנו לכם מספר תקשורים אודותיה, וסיפרנו לכם שאין מדובר במאבק אלא במתנה עבורכם כך שתמריאו ותדאו מעל מה שחשבתם שהיה הגבוה מכל, ותצאו למסע של התפתחות, אם תבחרו, כך שתוכלו להתחיל לגעת בפניה של נשמתכם, שאתם מכנים 'העצמי הגבוה' שלכם.

 

ל'עצמי הגבוה' יש מילים רבות אחרות בשפות רבות אחרות, ואפילו גם בכמה מערכות רוחניות, וקיימת הכרה שבעוד שאתם יושבים כאן בכסאות ומקשיבים לדברי, יתכן ויש לכם חלק שלכם היודע הכל, שיש לו את כל התשובות לכל השאלות שתוכלו לשאול..

אינכם יודעים אפילו כיצד לשאול חלק מהשאלות מכיוון שהן מעבר למה שאתם מסוגלים לחשוב עליו, הן אינן נמצאות בתחום התפישה שלכם. הכל ידוע ל'עצמי הגבוה' הזה.

כאשר אתם מגיעים לכאן, קיים קשר בין 'העצמי הגופני' שלכם, 'העצמי הגבוה' שלכם, וישות המכונה גאיה.

הפלנטה היא משהו חי! הפלנטה חיה בדרכים כה רבות עד שאתם עשויים לומר שלפלנטה יש סוג של נשמה משל עצמה! היא חיה ונושמת על מנת לתמוך בכם.

 

העברנו לכם מידע שכל מה שאירע ומתרחש נכנס היישר לפלנטה, לרשתות השונות שדיברנו אודותיהן, ובמיוחד ל'רשת האבות' ול'רשת הקריסטלית'. למעשה אתם החדרתם לשם את הידע של יחידות החיים שלכם על הפלנטה, וכאשר אתם עוזבים, יקרים, ושבים חזרה, יחידת החיים שחייתם נשארת כאן בדרך מסוימת, לא בצורה מוזרה אלא כחוכמה של הימצאותכם כאן, כל מה שלמדתם, כל מה שאירע כאשר הייתם כאן, הרגשות שהיו החשובים ביותר. כל זה נכנס ל'רשת האבות' ול'רשת הקריסטלית'.

סיפרנו לכם על טקס שיש לחלק מהילידים על הפלנטה. הם הולכים למקום יפהפה, שלו, בו הם יכולים להרגיש את השמש על פניהם. הם מתכופפים ונוטלים מעט מעפר האדמה, שמים אותו בפיהם וטועמים ממנו. הם יספרו לכם שברגע ההוא כל חוכמת אבותיהם הופכת להיות שלהם...

עפר האדמה הוא גאיה. למרות שזה נראה מטפורה, הרי שזוהי אמת ליבה.

זוהי אחת הדרכים להתחבר לקיומכם מן העבר שקיים ב'רשת האבות' וה'רשת הקריסטלית', יקרים. זה יוצר ממשק עם 'הרשת של גאיה' ושאר הרשתות יחד.

 

כל המידע הזה אינו מצוי במערכות הרוחניות של היום. הוא נעלם. זו נסיגה בהתפתחות התודעה, יקרים. בנקודת זמן מסוימת החלטתם להשליך את הקשר החשוב ביותר שהיה לכם מעולם.

וזה מתחיל להתרחש מחדש. יותר ויותר מאלה שמתחילים להבין את הקשר שלהם עם נשמתם, מגיעים להכרה הזו של החיבור והקשר שלהם לעפר האדמה. אולי לא באופן מעמיק כמו הילידים, שזה הדבר היחידי שהיה להם - אולם מעמיק מספיק.

כל מה שאתם זקוקים לו הוא ההבנה של זה על מנת להתחיל להתחבר למשהו שתוכנן לעזור לכם בכל יום מחייכם! דמיינו את עצמכם נמצאים בקשר עם החוכמה של האבות, וברמה מסוימת נמצאים בקשר עם עצמכם...

חייתם יחידות חיים, וברמה מסוימת הרשומות האקאשיות שלכם שותפו עם גאיה. הכל מצוי שם.

התפתחות התודעה היא אנושות המתחילה לחזור לאמת הליבה של הילידים, ומבינה זאת.

לא תהיה עוד מלחמה כאשר תתחילו להתחבר לפלנטה באמצעות 'העצמי הגבוה' שלכם ונשמתכם, מכיוון שתראו את חוסר התפקוד בכל זה.

לאף מערכת אמונה רוחנית על הפלנטה הזו של מיליארדי אנשים אין אפילו פסקה אחת המדברת על הדברים האלה.

 

זהו השינוי שאנחנו מספרים לכם אודותיו, שמתחיל להתרחש. המערכות הרוחניות האלו לא יכללו זאת, אולם האינטואיציה תתחיל לכלול זאת.

אפילו אותם אלה שיטענו שהם משהו מסוים במערכת רוחנית יתפסו בקרוב לרעיון שעל הפלנטה להיות מעורבת בקיומם. ואפילו שיתכן וזו לא תהיה במה או מצע של אמונה, עדיין זה יהיה משהו שלהם.

אפשר להיות גם טובים במשהו, וגם לאהוב את האדמה. אפשר להיות בשני המקומות...לחבק עץ ולהרגיש את האנרגיה זורמת דרככם. זה אינו עומד בניגוד לכל מערכת עקרונות, זה אינו טוען שאתם שוגים או שעשיתם משהו בלתי הולם.

זה עומד להגיע, ויתחילו ריבוי וגדילה של כל המילים שהזכרתי לפני כן - הנה סקירה שלהן: שקיפות, יושרה, אהבה, נדיבות, חמלה... מילים אלו יהפכו להיות המילים החדשות שיגדירו כיצד לחיות, בעקבות הקשר שיש לכם עם 'העצמי הגבוה' שלכם והאדמה.

 

דברים אזוטריים רבים מתרחשים כרגע על הפלנטה והם מתחילים לדחוף מידע לעברכם. שוחחנו אודות 'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' - מערכת של אנרגיה הדוחפת ומושכת, 'המשפשפת' ומרחיקה למעשה דברים חשוכים שאינם הולמים, ומתחילה לחשוף אותם בדרך שהאור ינצח את החשכה.

 

זה מתרחש לאט, אולם יש עוד...

'החלטה של חיים' חייבת להתקבל על מנת שתתחילו להתבונן בפלנטה באופן שונה. יתכן שעליכם לצאת לטבע, אולי לשים מעט עפר בפיכם. לאמץ את הרעיון והמטפורה שאתם מתחברים לא רק עם עצמכם וחוכמתכם, אלא עם כל האבות שיש להם כל כך הרבה מה להעניק לכם.

זה המחזור שמגיע. מחזור של היזכרות והוראה של הכרה שתהיה לכם. זהו הצעד הראשון הבא - החזרה לחיבור עם הפלנטה הזו. הו, ויהיו צעדים נוספים, יקרים.

 

לפני שאסיים ברצוני לספר לכם שיהיו עוד הרבה תקשורים אודות נשמתכם, ואעביר אותם כתזכורת בשעה שהדברים יתרחשו על הפלנטה, כאשר מדינות יתחילו לנוע יחד במקום להיפרד. זה מתחיל להתרחש במדינות מסוימות, וזוהי ההכרה בדברים האלה שסיפרתי לכם, שלפתע הופכים חשובים יותר מאשר ההפרדה - הבנה של אחדות, אדיבות, טוב לב, במקום בו לא היו הדברים האלה לפני כן.

התבוננו בדברים האלה ודעו שאני צודק...

 

ויש עוד משהו גדול, שאסיים איתו.

אם תשאלו כמה נשמות יש, הרי שהתשובה לכך תהיה 'כן'... לא ניתן לספור אותן. על הפלנטה שלכם יש רק נשמות 'מעטות'. הן נמצאות בכל רחבי הגלקסיה הזו ובכל רחבי היקום הזה, למרות שאנחנו נצמדים לגלקסיה הזו מכיוון שהיא ייחודית בכימיה שלה, הפיסיקה והחוקים.

אתם עומדים למצוא בגלקסיה הזו את אלה שכמותכם, כך שאנחנו נצמדים לטריליונים שאתם.

סיפרנו לכם שהנשמה אינה באמת נפרדת מן האל. הנשמה הזו היא הארכה, פיסה. אינכם מבינים כיצד זה יתכן מכיוון שאינכם מבינים את מהותו של האל - האל הוא אהבה טהורה, נדיבות טהורה, ולכן אל כזה אינו יכול לשנוא, לענות או לשפוט.

חשבו על כך, אולם חשבו גם על כך שאם קיימות בגלקסיה הזו טריליונים על גבי טריליונים של נשמות, במקומות שאפילו אינכם יודעים אודותיהם, ורבים מהם בצורה גופנית - מדוע אינכם חשים אלה את אלה?

הרי הגעתם מאותו המקור.

וזה כבר סיפור אחר לגמרי...

 

אלה שהגיעו למצב של בגרות, שבאמת תפשו את מהותו של 'העצמי הגבוה' שלכם במקומות אחרים, בפלנטות אחרות, במערכות אחרות, הפכו להיות תודעה מאוד גבוהה והיו מסוגלים לנוע אל מחוץ לגוף הפיסי - חלק טועים ומכנים אותם מלאכים מכיוון שאינכם יודעים טוב מזה - הם קיימים, והם יהיו הראשונים שיספרו לכם שאין לכם כל מושג מה עומד להתרחש בהמשך.

חלק מן הדברים האלה יהיו הרבה מעבר לדואליות - תמיד תהיה לכם דואליות, יש לכם בחירה חופשית, אולם יש עוד כל כך הרבה שאינכם יודעים, אין מדובר רק אודות להמשיך כאן, ישנם פוטנציאלים בשדה שניתן לחוש בהם, אולם אומר זאת פעם נוספת - שני צעדים קדימה וצעד אחד לאחור..

אתם רק התחלתם. שנת 2012 רק התרחשה לא מזמן אולם כבר אתם מתחילים לראות את התוצאות.

מה שבאמת מתרחש באופן פיסי הוא שאתם מתקרבים יותר ויותר למשהו ששייך לכם ותמיד היה שייך לכם - הפאר והיופי של נשמתכם שלכם, 'העצמי הגבוה' שלכם, וזה מיוחד.

נולדתם מפוארים מהסיבה הזו.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020