Light Connections
 
 

 

הנשמה נחשפת 1 - פברואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

זהו זמן לראות בבהירות, זהו זמן לראות את שנת 2020, וזוהי מטפורה לראיה ברורה, וישנם דברים הנחשפים ומתגלים לרבים כל כך שהם מפוארים מעבר למה שחשבתם ובאמת משנים את התפישה לגבי מה שאתם מאמינים שהיא רוחניות.

 

האנושות היתה כה לינארית לגבי רוחניות, מערכות, אמונות - אולם יקרים, פני הדברים אינם כך.

ברצוני לדבר פעם נוספת אודות משהו שהוא מפואר, והלוואי ויכולתי לחלוק זאת בדרך שהיא מעבר למילים עם כל מי שמקשיב ויושב כאן לפני או מי שיקרא זאת מאוחר יותר.

לו יכולתם לשבת לרגע, ואפילו לפני שאתחיל הייתם פונים לרוח ואומרים : "רוח יקרה, אפשרי לי להרגיש את מה שהוא אומר..."

 

ברצוני לדבר פעם נוספת אודות נשמתכם, אודות התפארת של הנשמה.

לא ציינתי שזו נשמתו של בן האדם - מכיוון שזהו נושא אחר, ודיברנו על נשמתו של האדם. זו אותה נשמה, אולם זה מאפיין זאת כמקום, דבר שמלא במה שייך לאדם, ואכן זה כך ואלו הרשומות האקאשיות שלכם וכל שאר הדברים ששייכות לנשמתכם, אולם ברצוני לשוחח אודות ה נ ש מ ה שיש לכם.

 

ולפני שנתחיל, האין זה מעניין שכמעט כל האנושות מאמינה בדרך כלשהי וברמה מסוימת שהנשמה ממשיכה אפילו לאחר המוות..

זו אינה מערכת אמונה מוזרה, היא משותפת ברוב מערכות האמונה - אינכם מסיימים, אתם הולכים למקום כלשהו, וזה מושג ומושלם רק על ידי נשמתכם.

אם כך, אתם מאמינים בנשמתכם, היא זוכה להכרה אולם אינה באמת מובנת. ולמערכות רוחניות רבות יהיו סיפורים שונים - תלוי עם מי אתם משוחחים אודות הנשמה.

 

הנשמה היא המנוע של השיבה, החזרה וההתגלגלות מחדש. זהו מעבר ותנועה לביטוי אחר תוך שימוש באותה הנשמה.

אתם עשויים לחשוב שמכיוון שיש נשמה הרי שזה אינטואיטיבי, וזו מטרתה של הנשמה כאן על הפלנטה, ועדיין מפאת דרך חשיבתם הלינארית של בני האדם הם טוענים שזה אינו כך, שהנשמה היתה שם, שקיבלתם אותה כבני אדם, השתמשתם בה, עזבתם, ולנשמה יש בחירה ללכת לגן עדן או לגיהנום...וזהו הסוף.

וכך זה הפך לסיפור ילדים, למיתולוגיה שאתם כה טובים בה ויוצרים משהו באופן לינארי, מסע בצורה לינארית, ואז אתם נשפטים על מה שקורה בהמשך.

עד כמה שזה לינארי. זהו סיפור הילדים אודות הנשמה..

 

אלה שמבינים יותר אודות ההתפתחות של החשיבה הרוחנית וחשים זאת בבהירות רבה יותר, הם אלה שמבינים שהנשמה חוזרת.

זה המונח שאנחנו משתמשים בו לנשמות העתיקות, אלה שהיו על הפלנטה שוב ושוב במאות אלפי השנים האחרונות, יחידת חיים לאחר יחידת חיים, ולמדו כמו בבית ספר.

ישנם דברים שמונחים בתוככם ויכולים להיות מונחים רק בתחום אחד - בנשמתכם..ואפילו שהמנגנון של הגעה ועזיבה אינו מובן במלואו או שהמושג 'שיתוף נשמה' אינן מובן באופן מלא, הרי שהנשמה העיקרית שעליה אנחנו משוחחים היא מעין מחסן של חוויות והתנסויות בשעה שאתם נמצאים כאן.

 

לאחרונה אמרתי דבר מה שאחזור עליו כעת, שהנשמה גם אחראית לדברים שברצונכם לעשות בשעה שאתם נמצאים על פני כדור הארץ.

במשך תקופת זמן או יחידת חיים אתם נמשכים לדברים מסוימים שאתם נהנים מהם כבני אדם.

כל התהליך של החזרה וגלגול מחדש מתוכנן כך שיהיה לכם נוח. זו גם הסיבה שאתם נשארים במגדר מסוים זמן כה רב מעבר לדברים שאתם מתעניינים בהם ביחידת חיים אחת, כמו מוסיקה, אמנות, או צבא - אולם אין זה משנה מהו התחום, מכיוון שזה נשאר אתכם כאשר אתם שבים חזרה.

זה מתחיל להסביר כיצד אתם מתעוררים כילדים ומתחילים להתעניין במשהו שהוריכם מעולם לא התעניינו בו, והם יתהו בחיוך האם הילדים האלה באמת שלהם...

זוהי תפישה המספרת שהנשמה נושאת איתה את הדברים האלה: אמן הופך להיות אמן, מוסיקאי הופך להיות מוסיקאי, כבאי הופך להיות כבאי, אנשי צבא הופכים להיות אנשי צבא.

זה אפילו מראה שנשים המחליטות ללכת לצבא מהדהדות את מה שהן גילו כאשר היו במגדר אחר. ודומה הדבר בגברים הזוכרים משהו רך ונמשכים לתחום הזה, מכיוון שהנשמה נשארת אותו הדבר ללא כל קשר למגדר.

זה עבור נוחותכם, וזה ניכר לרוב באומנים בעולם.

 

אולם אפשרו לי לחזור לנשמתכם, מהיכן היא מגיעה, מה גילה - אלו שאלות לינאריות, יקרים, שלא ניתן לענות עליהן באופן לינארי. אתם עשויים לשאול מהו גילו של האל ביודעכם שלא ניתן לענות על כך.

אינכם רוצים לחשוב באופן כזה, אולם זה מכיוון שאתם מעוצבים ומתוכננים לחשיבה לינארית במוחכם ובסינפסות שלכם. על פי חשיבתכם, לכל דבר צריכים להיות התחלה וסיום, גם ליקום, לאל, לכל. ועם זאת, הדברים אינם כך.

הרעיון שמשהו תמיד היה, מטריד את ההגיון שלכם. האל תמיד היה. הטוהר של טבעת זהב והיכן היא מתחילה והיכן היא נגמרת, זו מטפורה שמשתמשים בה לרוב - שכן היא אינה מתחילה או נגמרת מכיוון שזה מעגל.

זוהי הדרך הקלה ביותר עבורכם לראות את קיומו של האל.

 

אם תשאלו מתי נוצרו הנשמות, הרי שהתשובה היא שהן מעולם לא נוצרו. הנשמות תמיד היו שם!

ישנו משהו שלעולם לא תבינו: לפני שהיקום שלכם היה קיים, היו קיימים עוד ריבוא יקומים. הדבר שאתם מכנים 'המפץ הגדול' היה פשוט הארכה/שלוחה של יקום נוסף שנסגר, והיקום שלכם נפתח. זה הכל אודות מחזוריות.

 

גילו של האל הוא כגילה של נשמתכם. נשמתכם היא חלק מהבורא היוצר. ואם תשאלו כמה נשמות ישנן, הרי שהתשובה היא 'כן'... גם לא ניתן לענות על השאלה כמה 'אל' יש, בדרך חשיבתכם...

 

יקרים, זה הופך את הדברים להרבה יותר טובים, מכיוון שהמשמעות היא שלנשמתכם, ששייכת לכם כיום, יש מורשת ושושלת אחרת שטרם נגלתה לכם.

התוכלו לדמיין התבוננות בתחילתו של היקום הזה? אתם הייתם שם. אתם ושמכם. אתם יכולים לכנות את שמכם האנושי ככל שתרצו, אולם לנשמתכם יש זהות, לא שם.

והאל מכיר ויודע את מה שהוא 'עצמו', שזה ... אתם... הנשמה שהיא שלכם תמיד היתה כאן.

ואם זה נכון שרק בגלקסיה שלכם מעורבות טריליונים על גבי טריליונים של נשמות החיות בפלנטות אחרות, במקומות בהם יכולים להתפתח חיים כך שיהיו בהם נשמות - זה אינו מתרחש בכל המקומות - הרי מהי אותה מורשת ושושלת שאתם חלק ממנה?

 

הגלקסיה משתפת פעולה עם החיים, ועם זאת מסיבה מסוימת זה לקח לכם זמן כה רב לחשוב על כך באופן ממשי, בתחושה של הזרם המרכזי התוהה האם יש אי שם חיים כמו אלה שלכם. האין זה מוזר שלו שאלתם את השאלה הזו לפני 30 שנים היו טורקים את הדלת בפניכם.

זה הגיוני ביותר, אולם זוהי ההטיה האנושית הלינארית הטוענת שאתם לבדכם.
דמיינו לרגע שאתם נמצאים על אי בודד, שורדים יום לאחר יום בגשם ובמזון המוגבל ובדגים. אתם נמצאים שם לבדכם, תוהים לגבי הדברים. האי קטן ואתם יכולים לראות כמעט את כולו - חוף אחד מתמשך, וצעדתם עליו פעמים רבות, סיבוב, ועוד סיבוב, ועוד אחד...

ודמיינו לרגע, כאדם באנרגיה הישנה, שאתם יושבים שם ומהרהרים אודות החיים עצמם, אודות הכוכבים, ואתם שואלים את השאלה האם קיימים חופים אחרים על פני כדור הארץ.. ואתם מגיעים למסקנה שכנראה לא קיימים חופים נוספים פשוט מכיוון שאינכם יכולים לראות אותם.. [ קריון מצחקק בהנאה...]

זהו ההגיון הטוען שלא קיימים חיים אחרים.

 

אתם נמצאים במרחק רב מדי מחיים אחרים, מתוך כוונה, כך שלא תוכלו ליצור קשר, ועם זאת אותו 'החומר' שיצר אתכם הוא אותו החומר שיצר את כל שאר העצמים בגלקסיה הזו. נמצאת שם אותה טבלת המערכה המחזורית של היסודות. אותם החיים נמצאים שם. אותה הפיסיקה שיצרה אתכם נמצאת גם שם, ועדיין אתם טוענים לעתים קרובות שאתם לבדכם.

האמת היא שנשמתכם השתתפה ונטלה חלק בכל רחבי הגלקסיה הזו מעבר למיליארד שנים - הגיעה ועזבה, נכחה ופעלה.

האם זה מפואר דיו עבורכם? זה מי שהנכם!

 

סיפור הילדים מספר באופן לינארי ועם מטפורות שנולדתם טמאים מכיוון שאירע משהו שלא היה כהלכה על ידי אדם אחד לפני 200,000 שנים, ובאופן כלשהו הכתים לעד את גדולתה של הנשמה.

אתם יודעים שזהו סיפור ילדים ושזה אינו מי שהנכם.

אתם נולדתם מפוארים, הרבה מעבר למה שאתם חושבים, במהלך כל העידנים של הזמן. וחייתם באופן גופני עוד לפני שהשתמשתם בנשמה הזו שלכם! יתכן וחייתם ביקומים אחרים.

 

חלק מהחוכמה, האינטואיציה, ושינוי התפישה יתחילו להתרחש בנשמות העתיקות בשנים הקרובות.

מה אם זה מה שגורם לכם לקרוא את התקשור הזה?

התעוררות לדברים גדולים יותר שאינכם יכולים לתפוש אותם. אתם יודעים מה הם ומתחילים להרגיש אותם. אתם יודעים שאתם עתיקים יותר - אפילו על הפלנטה - אתם יודעים שאתם חכמים יותר.

הדברים האלה הם כמו אינטואיציה שמרחפת במהירות מסביבכם, אתם יודעים אולם אינכם יכולים לתפוס אותה ולזהות אותה, אולם אתם יודעים שיש לכם את חוכמת העידנים.

וזה אכן כך!

 

בהמשך ברצוני לספר לכם כיצד הנשמה מתחילה להתייחס לכל דבר שנמצא סביבכם, בעודכם נמצאים כאן והופכת ל'נשמה האנושית'.

ועתה, משהגעתם למקום הזה ואתם מתחילים להתעורר ומתרחשת התפתחות, ברצוני לספר לכם מה קורה בהמשך, במה אתם מתחילים להיזכר ולמה אתם מחוברים שאינכם יודעים דבר אודותיו.

 

אלה הדברים שאתם מוכנים לדעת, ללמוד ולהרגיש.

וחלק יעזבו את המקום הזה או יסיימו לקרוא את הדברים ויאמרו שלא הבינו דבר. אולם הזרעים נזרעו על מנת שיום אחד תהיה להם התעוררות ורגע של 'אהה' בו יאמרו שהם כן מבינים..

זוהי התפתחותה של התודעה, וזה מה שמתרחש עבור אלה שנמצאים כאן ואלה שיבחרו לקרוא את הדברים האלה.

 

אני קריון המאוהב בנשמה האנושית מכיוון שאני מכיר כל אחד מכם ברמה כזו שעדיין אינכם מבינים אותה, וזה יפה מעבר לכל מילים [קריון מחייך...]

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020