Light Connections
 
 

 

על הגדר - ינואר 2020

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות מהבית יקרים.

 

אני 'שומר הזמן' וקפצתי רק לרגע לציר הזמן שלכם על מנת להביט סביב ולראות את הקסם שאתם יוצרים. זה מאוד מעניין מכיוון שאנחנו רואים את התמונה הרחבה יותר של כל מה שישנו כאן. 'המשקיף' ישתף יותר בהמשך אודות התמונה הרחבה יותר וכיצד כולכם יכולים גם כן להתחיל לראות אותה.

אנחנו חוגגים את פלנטה ארץ במהלך הימים האלה. לבבותיכם נפתחו בדרך ענקית. אמנם חלק מזה קשור בהצערת עצמכם, אולם זה הרבה יותר מזה. האנרגיה קבעה צביון חדש ואם בני האדם יוכלו לתפוס זאת ולהשתמש בזה, זה ישאר.

ובכן יקרים, פשוט נשמו. דעו שאנחנו יחד כאחד, שכן אנחנו אחדות. אורכם הולך ומתבהר יותר ממה שדמיינתם. עבור חלקכם זה יגרום לקשיים, מכיוון שזה יגרום לתשומת לב שאולי לא תרצו בה.

 

הצעדים הגדולים

 

בקו החדש הזה, כל צעד שתעשו יכול להיות מקורקע בדרך חדשה לחלוטין. אנחנו יושבים כאן וצופים בזה, משחקים את המשחק ויודעים שחלקכם יעברו קשיים.

אין שתי דרכים בקשר לכך, אולם זה אינו אומר שאתם עושים משהו שאינו בסדר. בפשטות, עליכם לעבור מעל אזור הבעיה הזה על מנת להגיע לצד השני. לחלקכם יש חוזים להיות בעיצומו של שינוי בכדי לשאת את האור. בזמנים אלה מועיל לא להתמקד בצעדים הקטנים, אלא במקום זאת להתמקד בצעדים הגדולים. התבוננו בכיוון הכללי בו נקטה האנושות רק בשנה האחרונה. וכאשר תתחילו לגבש את החיבור הזה, תמצאו הרבה יותר הזדמנויות ממה שציפיתם להן אי פעם. עתה זה הזמן!

 

אנו מברכים את כולכם על מצוקי האנרגיה החדשה הזו שאתם נכנסים אליה. דעו שאנחנו ממש מאחוריכם, צופים בכל מה שאתם עושים. אנחנו נמצאים שם כדי לעודד אתכם לעשות את הצעד הזה ולנוע בכיוון הזה. אולם נחשו מה? כבר זכיתם במשחק! אתם פשוט אינכם מכירים כיצד זה פועל, ובכל זאת אנו אומרים לכם לחגוג את הזכיות שלכם מכיון שזה מעניק לכם ביטחון.

כעת נעזור לכם עם השלבים הבאים האלה בשעה שאתם עוברים דרכם.

אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד, לטפח האחד את השני בכל הזדמנות. ולשחק היטב יחד כשאתם יוצרים את הצעד הבא הזה על פלנטה ארץ. כל הכבוד.

 

אני 'שומר הזמן'.

 

 

אספבו.

 

 

 

 

ברכות יקרים. אני 'המשקיף'.

 

אני שמח להיות איתכם היום ולשתף אתכם בכמה תצפיות. והכי חשוב, לשתף אתכם כיצד להתבונן ולהשקיף.

'שומר הזמן' דיבר על החשיבות של ראיית התמונה הגדולה במקום להתמקד בצעדים הקטנים. רק דמיינו לרגע שכל מה שבמציאות שלכם מתרחש באחו יפהפה של דשא ירוק ופרחי בר. אחו קסום זה מספק בסיס לכל מה שקורה בחייכם. ובקצה השדה נמצאת גדר, שאוחזת עבורכם את הכל יחד.

 

ואני מבקש מכם היום לשבת על הגדר ההיא. צאו מהמציאות שלכם לרגע על מנת לראות את התמונה הרחבה יותר. עבורנו זה מרתק לצפות במעשים וביחסי הגומלין של בני אדם באופן כללי. אפילו יום זה הוא מדהים לחלוטין, למרות כל הכאוס שאתם עלולים לחוות בצעדים הקטנים.

יקרים, קחו צעד אחורה ופשוט התבוננו, מכיוון שכאן באמת ניתן לראות את הקסם כרגע. למעשה, ישנה אנרגיה בסיסית שלמה שהשתנתה על פני פלנטה ארץ. אתם צועדים צעד, ולאחר צעד נוסף, ועוד צעד. אולם כל הזמן אתם באמת מביטים רק בצעד הבא. למעשה קשה מאוד לראות את התמונה הרחבה יותר כאשר כולכם ערוכים בניסיון להתקדם על ידי בחירת המקום הטוב ביותר לשים את רגלכם.

 

אנחנו מאתגרים אתכם להתחיל היום. מצאו פיסה אחת קטנה שתוכלו להפעיל אותה בשנה הבאה הזו. אה, יש לכם הרגלים אנושיים לקבל החלטות לגבי העתיד. לדעתנו זה מרתק, מכיוון שלא רק פלנטה ארץ נוהגת כך. זהו היבט מאוד גדול של כל משחק בכל מקום, וזו התמונה הגדולה יותר שאנחנו רוצים שתתחילו להתחבר אליה. אתם מתחילים להיות מודעים לכך, מכיוון שבימים שלפניכם, יקרים, יהיו לכם יחסי גומלין רבים יותר עם אותן ישויות אחרות, שחלקן כבר היו על פני פלנטה ארץ.

תתחילו לגלות הרבה יותר על העזרה שמגיעה, במיוחד אודות הילדים.

אם אתם יושבים על הגדר ומביטים בתמונה הרחבה יותר, תראו שמה ששקלתם כבעיה בפלנטה ארץ היא הזדמנות להיכנס מהר מאוד.

 

משחק הרוח

 

אתם מנצחים את המשחק. כן, קשה מאוד לראות זאת מכיוון שהצעדים הקטנים האלה הופכים להיות קשים יותר לביצוע. לעתים קרובות, עד שתישענו לאחור ותביטו על התמונה הרחבה יותר, תראו שהצעדים הקטנים אינם חשובים כמו שחשבתם.

למען האמת, קשה לכם מאוד לאמוד היכן אתם נמצאים בעולם רק על ידי מבט על הצעדים הקטנים. כל מסע מתחיל בצעד הראשון הזה. והצעד הראשון הזה הוא בדרך כלל צעד קטן מכיוון שהוא מפסיק את כוח ההתמדה על מנת להתחיל לנוע בכיוון אחד. לאחר מכן, ברצוננו שתביטו בתמונה הרחבה יותר. ובמקום להתמקד כל כך מקרוב בנתיב ובמסלול המכשולים שלו, הביטו בתמונה הרחבה יותר כדי לראות מה באמת קורה עם האנושות.

 

האם מתרחשים דברים על פני פלנטה ארץ שלא אמורים לקרות? כן, כמובן, זה קרה החל מהיום הראשון. כך אתם משחקים בפלנטה ארץ. אתם עושים את כל הדברים האלה כאשר אתם פועלים קדימה ולאחור... לפעמים אתם יוצאים למלחמה האחד עם השני ובפעמים אחרות אתם תומכים זה בזה. עבורנו זה מדהים לצפות בכך.

ברצוננו להראות לכם את התמונה הרחבה יותר. אתם תתחילו לראות שכל האנושות חוותה כמה שינויים, חלקם נעשו בכוונה ואחרים לא היו במתכוון. האנרגיות נמצאות כאן עבור כולכם וזה קסום לחלוטין.

פיסה חשובה נוספת בקשר לכך היא, שהימים שלפניכם פותחים אפשרויות מדהימות עבור 'משפחת אי'. 'משפחת אי' מתמקדת בזכויות הרוח, הרוח המעמידה פנים שהיא אנושית. זה עולה עכשיו שוב לפני השטח, מכיוון שאתם תשאו יותר רוח שלכם עצמכם בגוף הפיסי ופחות מהצפיפות. כן, למעשה זה מתחיל ממש עכשיו.

 

אין יותר סודות

 

למרות שלעתים קרובות אמרנו לכם לאן פניכם מועדות כאשר אתם מתפתחים לעבר האור, זה קורה עכשיו.

למרות שזה נמצא בעיצומו, קשה מאוד לראות זאת בגלל כל המכשולים הקטנים בנתיבכם. זה נכון במיוחד כאשר אתם מביטים בצעדים הקטנים, שנראה לכם שיהיו יותר מתמיד. לפחות כך אתם עומדים לתפוש זאת.

מדוע? ובכן, מהסיבה הפשוטה ביותר שאתם רואים כעת יותר. בין אם אתם מאמינים שהטכנולוגיות שלכם עומדות בבסיס הדברים האלה, או שההתפתחות שלכם היא זו שעומדת בבסיסם, הרי שאין יותר סודות. אתם הופכים להיות מוצפים בכל מיני דברים, עד כדי כך שעליכם פשוט לעבור ליד חלק מזה ולומר שאינכם יכולים להיות מעורבים בזה כרגע...

יקרים, זה מה שקורה כאשר אתם צועדים יותר מדי צעדים קטנים ברצף.

 

קחו רגע לעצמכם ולכו לשבת על הגדר. שבו ופשוט התבוננו. כאשר תעשו זאת תראו לא רק אתגרים ושליליות, אלא תראו גם את ההתקדמות האדירה של האנושות שמתרחשת כעת.

יקרים, אתם קרובים מכפי שאתם מדמיינים. קשה מאוד לומר לכם בדיוק את מסלול החיים בעתיד.

 

אם ברצונכם להכניס משהו לחייכם, פשוט הגדירו ותכננו אותו עבורכם. אל תעשו אותו גדול מדי או קטן מדי, פשוט הביאו משהו פנימה. ואז שחררו אותו, התיישבו על הגדר והתבוננו במה שקורה לאחר מכן. אתם תראו את האנרגיות בשעה שהן נעות למקום מסוים ומנסות זאת, או למקום אחר ומנסות משהו אחר. אולי הן יתקלו בקיר לבנים ויסתיימו שם. כך תדעו בפעם הבאה היכן נמצא הקיר הזה...

ההתבוננות והצפיה יהיו חשובות מאוד בשנת 2020. האנושות מבצעת כמה תפניות מרכזיות. חלקן כפי שהן צריכות להיות לחלוטין, בעוד שאחרות מועברות ומופצות על ידי אנשים שרוצים שהאנושות תפנה לכיוונים מסוימים. זה אינו משנה, וזו המציאות של זה. הביטו בתמונה הרחבה יותר. לכו ושבו זמן מה על הגדר ופשוט התבוננו. אני אשב ממש לצדכם...

 

זה למעשה מה שאני עושה, מכיוון שאלה הם החיים שאני אוהב לנהל. אני אוהב לראות כל חלק בזה. כל חוויה שיש לכם כגלגול מתועדת ונשמרת ברשומות האקאשיות. לעיתים קרובות אתם משתמשים בעצמכם בתיעודים האלה על מנת לקבוע מה אתם עומדים להביא בכל יחידת חיים. כיצד אתם עומדים לעבוד עם דברים, היכן יונחו שיעורי החיים שלכם, כיצד תעשו זאת זה ואיזה חוזים תחתמו.

אלה זמנים מאוד ייחודיים יקרים, ושמרתם את מקומכם ברגע זה של מרחב-זמן כרגע. חלקכם אינם מרוצים ממה שאתם חווים ועם מה שאתם מתמודדים. אנחנו אומרים לכם שיש לכם את ההזדמנויות הגדולות ביותר שמגיעות מייד.

אז היו סבלניים, צעדו קדימה והתחילו לנוע לכל כיוון. הכל יוביל אתכם לתשוקתכם. והכי חשוב, הבינו שאתם לעולם אינכם לבדכם.

 

בואו שבו איתי על הגדר. רק התבוננו ואני אראה לכם ואצביע על דברים שונים מאלה שאתם יכולים לראות בעצמכם. זו תקופה יפה להיות בחיים. נצלו את המירב, צחקו, שירו ושחקו את משחק המחבואים היפה הזה.

עם הכבוד הגדול ביותר, יקרים, אני מברך אתכם בדרך זו ומבקש מכם להתייחס זה לזה בכבוד. טפחו האחד את השני בכל הזדמנות, ושחקו היטב ביחד.

 

אני 'הצופה' ואני אוהב להתבונן.

 

אספבו.

 

הקבוצה

 

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020