Light Connections
 
 

 

סקירה של האהבה - ינואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

תארנו את יופייה של הנשמה האנושית, והתחלנו לתת לכם את הפרטים מעבר למה שידעתם. רבים מכם יודעים את הדברים האלה מכיוון שאתם חווים אותם. ועם זאת סיפרנו לכם על המורכבויות כאשר אתם מגיעים לפלנטה, ומה שאתם עושים.

אולם ברצוני למסור לכם תמונה כוללת יותר, שאין לה כל קשר לפרטים הקטנים של 'כיצד', 'היכן', או 'מתי' שאינם באמת תמונה כוללת.

התמונה הכוללת קשורה למערכת היחסים שלכם עם האדמה, עם עצמכם, עם אחרים, עם מצבים, עם כל העבודה והתכנון והיופי והמטרה והתפארת הנכנסים באופן מסוים בעת הגעתכם, וזה אינו פוסק כאשר אתם מגיעים לכאן.

זו אינה הכנה על מנת שתגיעו לחשכה, יקרים, זה יכול להיראות כך, מכיוון שזה משהו שאומר שאתם לבדכם, בבחירה חופשית, אולם זה אינו כך, אתם לעצמכם רק על מנת לבחור, אתם בודאות אינכם לבדכם עם אנרגיה של חמלה של הפלנטה הזו מצידו האחר של המעטה/הצעיף.

 

מהי המטרה של האופן בו אתם חושבים שמלאכים הינם בהיסטוריה של המערכות הרוחניות. האם מלאכים הגיעו כדי שתוכלו לרשום בכתובים את מסריהם, האם יש למלאכים מטרה נוספת מעבר להעביר מסר או שניים, ואם אכן קיימת 'ממלכת מלאכים' - ואני משתמש במושגים ארציים - מה הם עושים שם, היכן הם נמצאים, ומי הם בכלל...

בעבר חשפנו שלמלאכים יש נשמות, הם חלק מן המקור הבורא היוצר, ממש כמותכם.

ומה אם אספר לכם שקיימת 'ממלכת המלאכים', עם בני אדם שבגרו, בני מיליוני שנים, שעברו את מה שאתם עוברים, אולם הם מופיעים כה מקודשים עד שאינכם מסוגלים אפילו לזהות אותם?

אתם מעניקים להם עור ושמות - ומה אם הם מדריכים מפלנטות אחרות כמו שלכם, ממצבים אחרים כמו שלכם, העוקבים, עוזרים, נוכחים, פועלים?

וחלק מכם יטענו שבדברי אלה 'פשטתי' את הקדושה מכל זה, שהם פשוט נשמות שעברו זאת, יתכן בפלנטות אחרות...

 

לו הייתם המתכנן של כל זה, האם הייתם מציבים מלאך כה גבוה ומרוחק מכל מקום בו הייתם, עד שלא הייתם יכולים ליצור איתו קשר? והייתם נופלים אפיים ארצה או על ברכיכם, בכל פעם שהוא היה מופיע, מכיוון שמטרתו היתה להפחיד אתכם מעט?

או האם הייתם מתכננים מערכת בה היו יודעים בדיוק מה אתם עוברים, מערכת בה קיימת בכל מקום אנרגיה בלתי נראית של אהבה וחמלה, שלמרות שאינכם יכולים לראות זאת, חלק מכם יכולים לחוש זאת, וזוהי הפמליה. אינכם לבדכם, ויותר מכך - אינכם משתמשים לבדכם בכל 'הציוד' שאתם מגיעים איתו לכאן, ישנם אלה שידריכו אתכם אם אתם שרויים בדעת וגישה המבקשים זאת.

ואמרתי זאת פעמים רבות, מאחר ואתם כבר נמצאים כאן, אפשרו לנו לעזור לכם, מכיוון שזהו התכנון: להגיע לפלנטה, ולפענח זאת במהלך מה שאתם מחשיבים אור או חשכה. ובשעה שאתם מתחילים להתרומם בתודעה, מתחילה להתרחש מודעות לכל אלה שהיו סביבכם כל הזמן הזה, שקוראים לכם או דוחפים אתכם קלות לכיוון כזה או לכיוון אחר - זה מכונה אינטואיציה, נשים.

גם לגברים יש אינטואיציה, אולם לנשים יש יותר אינטואיציה...

זוהי ההדרכה שעוזרת לכן עם הילדים, וההדרכה שעוזרת לאנרגיות השאמאניות על הפלנטה. זה תמיד היה כך. הפמליה הזו היא כמו מרק של עזרה מסביבכם. וזוהי הפיסה החסרה - אינכם מגיעים לבדכם.

 

המערכת היא חומלת, ותעזוב אתכם לנפשכם אם תבקשו זאת..

ויהיו אלה שיקשיבו לדברים, או שיקראו אותם מאוחר יותר, ויטענו שאני מצייר תמונה די יפה של אהבה, אולם מה בדבר אלה שבוחרים ללכת לחשכה ולבצע דברים נוראים המשפיעים על האנושות בדרכים נוראיות - האם גם להם יש מלאכים? האם גם הם נאהבים? והתשובה היא חיובית!

אולם כאשר מתבצעת הבחירה הזו שלהם, מתוך בחירה חופשית, ללכת למקומות החשוכים האלה, לתודעה נמוכה ולדברים נוראיים, ישנם מלאכים רבים, ידם מושטת, השואלים אותם האם הם יודעים מה הם עושים...

ואלה שהולכים לאנרגיות חשוכות כבר ביטלו מזמן את הקולות האלה, מתוך בחירתם החופשית.

 

ישנם אלה שאפילו אינם מודעים לכך שהם ביטלו את הקולות האלה, הם אינם שומעים אותם, הם נמצאים במקום חשוך ואינם מבינים דבר, ואנחנו מבקשים מהנשמות העתיקות להגיע אל האנשים האלה ולהראות להם, באמצעות דוגמא אישית, שאינכם קורבנות של כדור הארץ.

וכאשר הם יתחילו להביט בכם, הם יתחילו לשאול את השאלות מדוע אינכם מוטרדים מדברים אלה או אחרים, מדוע אינכם שרויים במתח כמותם, מדוע אתם שמחים וצוחקים הרבה בשעה שלדעתם אין שום סיבה לצחוק - אנשים אלה זמינים עבורכם כעת. והשאלה היא כיצד אתם מתייחסים מחוץ לחדר הזה לכל אותם אלה שאינכם מכירים אותם, אלה שחוצים את דרככם בכבישים, אלה שאינם מנומסים, אלה שמובן מאליו שלא אכפת להם הרבה - מהי תגובתכם האמיתית לאדם שכזה?

האם אתם מבינים שנשמתו מלאה בכל הדברים שנשמתכם מלאה בהם, אלא שהוא פשוט עדיין לא גילה זאת.. האם אתם מגיבים בדרך כלל כאשר כעס מופנה כלפיכם? האם אתם בדרך כלל שרויים במתח לנוכח דברים מלחיצים ובלתי פתורים המופנים כלפיכם?

ועכשיו באנרגיה החדשה הזו אתם כבר יכולים לומר שאינכם נוהגים כך באופן כללי, ולמעשה כמעט ואינכם נוהגים כך. וזה אפשרי! וההתנהגות הזו נצפית על ידי כל מי שנמצא מסביבכם, וכאשר הם חריפים כלפיכם ואתם אינכם מגיבים בחריפות חזרה אלא בחמלה - הם מתחילים להבין ששום דבר אינו יכול לחדור אתכם, שאינם יכולים 'לנעוץ' דבר בכם ולגרום לכם להגיב. זהו ההומניזם החדש.

 

וזה מתייחס למלאכים ולפמליה מכיוון שביקשתם זאת.

אנחנו מזמינים אתכם לומר: "רוח יקרה, הראי לי את מה שעלי לדעת", "רוח יקרה, קחי את ידי, אני מציע/ה אותה כמטפורה שתדריכי אותי לעבר מקום נדיב ושלו יותר מזה שהייתי בו, כך שאוכל להבין את עצמי"

וכאשר זה יתחיל להתרחש, יהיו לכם מימוש והגשמה של נשמתכם, אותו הרגע הקסום של מודעות בו אתם מתבוננים בכל מה שנמצא מסביבכם בהתפעלות גדולה, הניצוץ של המודעות המואצת מתחיל בתוככם, ומרגע זה ואילך שום דבר כבר אינו אותו הדבר, מכיוון שאתם מתחילים לראות שבאמת יש לכם מקום ביקום, בגלקסיה ובפלנטה, ואתם גם מבינים שאתם נצחיים.

 

כמעט כל מערכת אמונה על הפלנטה אומרת אותו הדבר - יש לכם נשמה. הכרה של אמונה אינטואיטיבית בכל, שבני האדם אינם נמצאים כאן רק לזמן מה.

זוהי האמת, והאמת הפנימית היא התפארת שלכם, מה שתעשו איתה, והיכולות שיהיו שלכן.

 

עזבו את המקום הזה כשאתם שלווים ולא מתוחים, צאו מן המקום הזה מודעים שיש יותר ממה שידעתם. אם אתם מבולבלים ואינכם יודעים מה לעשות - יתכן והייתם בפגישה כזו בפעם הראשונה והכל חדש עבורכם ואינכם יודעים דבר מכל זה, והפגישה הסתיימה ולפתע אתם לבדכם - הרי שאינכם לבדכם!

ברצוננו שתבינו זאת שדברים יתחילו להתרחש אפילו עבור אלה שאינם יודעים דבר מכל זה.

מהרגע שנזרע זרע המודעות שזה עשוי להיות שם - אור מתחיל לזרוח בחייכם, מכיוון שביקשתם זאת.

"רוח יקרה, הראי לי את מה שאיני יודע/ת".

 

מילים אלו עוצמתיות ומגיעות מבני האדם המפוארים שהנכם.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020