Light Connections
 
 

 

מסעה של הנשמה האנושית - חלק שני וחצי - ינואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

שותפי יושב בכסא הזה ומאוד מודע לאהבה הנמצאת בחדר, ה'לוחצת' בכולכם, אם ברצונכם לקבל אותה.

 

זוהי דרכה של הבחירה החופשית. דיברנו על כך פעמים כה רבות. יתכן ו'מתעופפים' בחדר הזה רעיונות, המצאות, פוטנציאלים שנמצאים כולם ב'שדה', אולם הם נשארים שם אם האדם אינו שרוי בכיוונון על מנת לקבל אותם.

משמעותה של הבחירה החופשית היא שהאהבה אינה נדחפת כלפיכם, אולם ברצוני לשוחח אתכם על כמה דברים, יקרים, ונכנה זאת 'חלק שני וחצי של מסעה של הנשמה האנושית' [הקהל צוחק..] מכיוון שאנחנו ממשיכים מהמקום בו הפסקנו, בו תארנו את יופייה של הנשמה האנושית וכל הדברים שמוטמעים בתוכה לפני הגעתה לכדור הארץ הזה.

סיפרנו על הפירוט של הרשומות האקאשיות, החוזים, הכיסויים, הקארמה - הכל כהכנה ל'רוח הלידה', אותו הרגע לפני שאתם מגיעים לכאן. וברגע ההוא אתם כמעט בזמן 'עכשיו' של כדור הארץ, ואתם מקבלים כמה החלטות נוספות, ושוחחנו גם עליהן בתקשור השני.

 

רבים חושבים שכמה החלטות מתקבלות הרבה זמן מראש, כמו לגבי המשפחה שלכם - עם מי אתם מגיעים, וכיצד, רעיונות מסוימים ואנרגיות - אולם זה אינו כך, זה קורה תמיד כמעט באופן מיידי עם הגעתכם.

דברים קורים אפילו במהלך תשעת החודשים שנושאים אתכם ולפני כן, ואז מתעוררת השאלה מתי הנשמה היא נשמה, וגם על כך ענינו כבר בעבר. ועל מנת לסמן בבהירות את נקודת הסימון והאבחנה זה אינו קשור לביולוגיה ולאופן בו אתם מגדירים חיים. אתם הופכים להיות חלק מן הפלנטה עם הנשימה הראשונה שאתם נושמים, אתם שואפים פנימה את מה שגאיה העניקה לכם ואתם מקושרים ומחוברים לתרבות - זוהי 'רוח הלידה', לא הריון. זהו הרגע בו אתם מגיעים, ועם הנשימה הראשונה הזו אתם בדרככם, עם כל הדברים שנכנסים לכך, היופי, הדר המלכות, המורכבות.

ולאחר שאתם כאן ישנן שאלות המחכות לתשובה.

 

ישנם עובדי אור ששואלים ושואלים, מכיוון שהם רוצים לדעת את כל הפרטים הקטנים לגבי האופן בו הדברים פועלים, מה קורה, מה אם כך וכך - לא נדון בדברים האלה מכיוון שזה בלתי אפשרי למדר דברים שאינם משתייכים לתאים ומדורים. המוח האנושי רוצה לפעול באופן מסוים על מנת שיהיה לו נוח אולם ישנם דברים אזוטריים המתרחשים שאינם נראים הגיוניים, ומגיעים ממטרה גבוהה יותר.

 

סיפרנו לכם שיש לכם בחירה חופשית ושאתם מחליטים מראש לגבי דברים כה רבים. וכאשר אתם מגיעים לכדור הארץ אתם מתחילים לפענח את החידה. ויש לכם בחירה חופשית רבה בפענוח החידה כך שאתם יכולים לרוקן מתוכן את החוזים ולשכוח מהקארמה שלכם, ולזכור - או שלא לזכור - את הדברים שמצויים שם.

סיפרנו לכם שהתודעה והדנ"א שזוכר דברים תלויים לעתים קרובות בחברה. הזכרנו בעבר שאתם יכולים כיום לעבוד רק ב 30% עד 35% מיכולת ניצול הדנ"א שלכם, מתוך פוטנציאל של 100% בתודעה. האחוזים מתחילים לעלות, ודבר זה משנה את מה שביכולתכם לזכור מאותם הדברים שהונחו והוטמעו בנשמתכם לפני שהגעתם לכאן ומתחילים להיות זמינים כעת.

 

התערבות של הרוח

 

ברצוני לספר לכם עתה דברים שמעולם לא סיפרנו לכם, דברים שנשאלים לעתים קרובות.

לבני האדם יש בחירה חופשית אולם יתכן שישנם כיסויים של 'חוזים' רוחניים, נמרצות, כלומר משהו שדוחף אתכם לעבר מטרה. אינכם חייבים לעשות זאת אולם זה נמצא שם. וזה דוחף אתכם להיות משהו, להפוך למשהו, לעשות משהו, ואתם מרגישים זאת.

זה שונה בהרבה מקארמה, שונה מכל דבר שיהיה חוזה - זו הרגשה.

מה אם ישנה התפתחות של התודעה, או יתרחש משהו על הפלנטה, וזה ידריך אתכם לדרך אחרת?

 

האם הרוח מתערבת אי פעם בבחירה החופשית? אתם תחשבו שהתשובה שלילית, ושיש לכם בחירה חופשית חופשית, בהתבסס על כל מה שסיפרתי לכם לפני כן. אולם הרוח לפעמים דוחפת אתכם לעבר כיוונים מסוימים, או לפעמים עוצרת בעדכם מלפנות לכיוונים מסוימים.

יש לכם בחירה חופשית לאסוף את עצמכם ולנסות ולהתקדם שוב, או שלא לעשות זאת. אולם לעתים, ידה היפה של הרוח שאוהבת אתכם כל כך, תשנה את הדברים.

בשדה המשחקים של הבחירה החופשית עדיין יש לכם את הבחירה החופשית הזו, אולם דברים שמתרחשים מסביבכם עשויים לשנות את נתיבכם. רבים מכם יודעים שזה כך. הבחירה החופשית מגיעה עם אהבתו של האל במיוחד אם אתם מפתחים תודעה גבוהה יותר, מתחילים להתבונן בעצמכם ולשאול את השאלות לגבי מי הנכם, מה עליכם לעשות, ומה קורה...

 

על מנת להסביר את הדברים, אשתמש בדוגמא שקשורה לשותפי (לי קרול, ת.ג.), מכיוון שאתם מביטים באדם היושב על כסא ומתקשר את קריון.

בהתבסס על כל הדברים שהוא נולד איתם, היתה לו נמרצות, מילה שמתארת שהיו לו נכונות ונטיה מדהימה ומכרעת לעשות משהו. לאמנים ומוסיקאים יש זאת - נראה שהם נולדים עם זה. הוא לא היה אחד מאלה.

שותפי הגיע מיחידות חיים קודמות שהיו קשורות לצבא, וכל מה שהוא רצה היה לחזור לשרות. אפילו לפני שהיה בתיכון, הוא למד שלוש שנים בבית ספר צבאי של נערים צעירים ולאחר עבר לבית ספר תיכון שהיה מבוסס על אימון לצבא כך שיוכל להפוך ולהיות קצין. הוא עשה הכל כדי שיוכל לחזור וללבוש מדים.

התקופה היתה מלחמת ויטנאם, התחילו לגייס חיילים, הוא היה ממש בזמן לשם כך עבור הנמרצות שלו ומה שהוא חשב שהוא עתיד לעשות. והוא התגייס לשרות הצבאי. בעיה בדם שלו גרמה לו לעבור בדיקת רנטגן מכיוון שהדברים לא היו ממש כשורה, ואז גילו שחסרה לו כליה. יש לו כליה אחת - אני קורץ עכשיו לשותפי [הקהל צוחק..]. הם לא הסכימו לגייס אותו.

למשך זמן מה הוא חשב שכל מה שהוא רצה לא יקרה מכיוון שלא רצו לגייס אותו. הוא מצא את עצמו עוסק בדברים אחרים, והשאר הוא היסטוריה...

היתה התערבות כאן. עד לאותו הרגע בזמן הוא לא ידע שהיתה לו כליה אחת. הוא היה יכול לעשות דברים אחרים שהיו דומים למשהו צבאי אולם הוא בחר שלא לעשות זאת. חלק מחבריו לא חזרו מן המלחמה ההיא, בעוד שהוא נשאר... שנים לאחר מכן הגעתי אליו, והוא סיפר את הסיפור הזה פעמים רבות... הוא שאל אותי פעם, כאשר היה במקלחת - שם הוא משוחח אתי - שאם הוא לא היה אומר 'כן' ומסכים לתקשר אותי, האם היה קריון, ואיני בטוח אם הוא אהב את התשובה, מכיוון שעניתי לו שאם הוא לא היה עושה זאת, היו רבים אחרים שהיו עושים זאת... סיפרתי לו שישנם רבים המוכנים לעשות זאת, העומדים בשורה ומחכים ליטול את האדרת הזו.

 

זוהי דוגמא להתערבות שלא הפריעה לבחירה החופשית של האדם אולם שינתה את עתידו.

לרבים מכם יש זאת. האם אתם מוכנים לשינוי כאשר אתם מתחילים לתת כוונה ומבקשים 'רוח יקרה, הראי לי מה עלי לעשות'. האם אתם מוכנים שמשהו יפריע לכם לעשות את מה שחשבתם שעליכם לעשות? האם אתם מוכנים שמשהו ממש יעצור בעדכם, או אולי יקדם אתכם למשהו אחר שלא חשבתם שרציתם בו.

כל זה מגיע עם בחירה חופשית של כוונה המבקשת 'הראי לי'...

 

תרחיש של חיים מרובים

 

שותפי לא עשה שום דבר מזה, ועדיין הוא קיבל זאת. זה מורכב מכיוון שהוא נמצא ב'תרחיש של חיים מרובים', שנדבר עליו כעת.

במשך כל הזמן לימדנו אתכם על הרעיון שאתם תשיגו משהו על הפלנטה הזו עם נשמתכם, שאתם מגיעים לכאן בבחירה חופשית ונעים לכיוון הזה.

רבים מכם בקהל בחדר הזה הגיעו למקום הזה בבחירה חופשית, על מנת לשמוע את המילים האלו ולהבין שאתם מתעוררים לאמת יפהפיה ומקודשת שאינה מפרה או פוגעת בדבר אחר שיתכן ואחרים סיפרו לכם אודות האהבה, חמלה או יושרה.

 

מה אם אין מדובר ביחידת חיים אחת, אלא יש לכם תכנית ומערכת של יחידות חיים רבות בהן תעשו אותו הדבר?

לא דיברתי על כך לפני כן, אולם לפתע שותפי נמצא אתכם מכיוון שגם הוא לא שמע על כך... הוא מתחיל להבין מדוע סיפרתי לו פעמים רבות מה עתידה להיות יחידת החיים הבאה שלו. בתחילה הוא חשב שזוהי תכנית של הרוח, אולם היא אינה כזו - זוהי התכנית שלו! אולם כ'תכנית חיים מרובים'.

גם אם הוא לא יעשה דברים מסוימים בדרכים מסוימות, זו תהיה עדיין 'תכנית חיים מרובים'.

 

סיפרתי לשותפי שכאשר הוא יגיע לכאן בפעם הבאה, הוא יגיע באותו המגדר, יחליף קבוצות קארמתיות וימשיך בחלק אחר של כדור הארץ. סיפרנו לו לפני כן היכן זה עתיד להיות..

ישנם עוד סידורים כאלה, ועתה אשלים לכם את הסיפור.

 

אהבה

 

אהבה היא משהו יפהפה. לבני אדם יש זאת האחד כלפי השני, כלפי ילדיכם, בעלי חיים מגיבים לכך, היא מוחשית. היא אחת האנרגיות היפות ביותר והיא אינה רגש, זו אנרגיה שאינה ניתנת להסבר! היא מעבר לכל סוג של כימיה שעשויה להיות לכם, ומופיעה בפעמים רבות ודרכים כה רבות.

ואהבה הפכה לאחד מהזרזים החשובים ביותר ליעילות על הפלנטה.

אלה הנשארים מאוהבים, אין זה משנה במי או במה, ויש להם חמלה לדברים האלה, מצבם יהיה טוב יותר, הם יהיו מאוזנים יותר ויעילים יותר על מנת לעשות ולסיים דברים.. וזה כולל גם את אלה האוהבים את האל עד כדי כך שזהו המיקוד שלהם.

 

האם שמעתם על נשמות תאומות? האם יתכן שיהיה לכם ממש כעת סידור של נשמות תאומות, בני זוג, לפעמים אחים ואחיות - אולם מרבית הזמן זה אינו הסידור - זה יכול להיות מאותו המגדר, אהבה היא אהבה, אולם יש לכם הסכם, ואתם יודעים זאת כה חזק כאשר אתם פוגשים אותו אדם ומבלים אתו יחידת חיים, או אפילו חלק מיחידת החיים הזו.

אתם יכולים גם להמשיך זאת ביחידת החיים הבאה כאשר תפגשו בו שוב. אתם מתכננים זאת עם האדם השני ב'רוח הלידה', אתם קורצים האחד לשני ואומרים שהנה, זה מגיע שוב, וזה יצליח שוב כפי שהיה לפני כן, ותשיגו יחד דברים גדולים...

 

אני מספר לכם עכשיו סיפור אהבה מכיוון שהאל אוהב אתכם, ורואה את הדברים האלה כנכונים והולמים, יעילים, ואתם יכולים לעשות את הדברים האלה מחוץ לנורמה האומרת שאתם מגיעים ונבחנים עם אנרגיות של אור וחשכה ועושים כמיטב יכולתכם... מה אם יש יותר מכך?

אתם מתחילים לתת כוונה לדברים, ולמעשה מארגנים מחדש את מה שחשבתם שקשור למזל, לעבר דברים כמו סינכרוניות - אתם פוגשים את האנשים הנכונים ונעים קדימה, מחוץ לתחום של מה שמישהו אי פעם חשב שאתם מסוגלים לעשות. ואתם עושים זאת!

 

זה אפשרי שיהיו תרחישים של חיים מרובים עם אותו בן/בת הזוג, אח, אחות, או עם מישהו שאתם אוהבים כך שתוכלו להמשיך עם מה שכל כך יפהפה עבורכם כיום - ולמעשה זה קורה כל הזמן.

ואלה מכם החושבים לעצמם שאלו חדשות טובות אולם תוהים כיצד ליישם זאת לגביהם, הרי שעבור חלק מכם זה כבר קרה ואתם חיים יחד עם האדם, האח או האחות מיחידת החיים הקודמת שלכם - האינכם מזהים זאת? [קריון מצחקק בהנאה..] קיים קשר וחיבור כה חזק שיכול להגיע רק באופן הזה, מיחידת חיים קודמת.

זה בד"כ קורה בין שני אנשים, ואין זה משנה מה גילם, שממשיכים תרחיש תכניות של חיים מרובים.

רציתי להעביר לכם מידע שהוא שונה מכפי שחשבתם. עד כדי כך אתם מפוארים.

קיים יותר תכנון באנרגיה החדשה הזו מאשר אי פעם בעבר, מכיוון שתהיו חייבים להכניס אהבה לחייכם.

 

יש עוד כל כך הרבה שביכולתי לומר לקבוצה הזו, אפילו לא שוחחנו על אלה שאהבתם ואיבדתם אותם, למשך זמן מה...

אלה הם זמנים מורכבים לדבר על הדברים האלה, מכיוון שהם מעלים תהיות כה רבות מסוג של 'מה אם... כיצד זה פועל... מה אם יקרה כך או כך...' והתשובה היא תמיד 'כן'... זהו תרחיש של פעילות רב מימדית, יפהפיה - זה אינו מקרי, מכיוון שאהבתו של האל והחמלה של הבורא היוצר הם חלק מנשמתכם.

אתם הם אלה היוצרים את הדברים האלה כאשר אתם ממשיכים ביופי שאתם מפתחים ושאולי אפילו לא ידעתם שיש לכם.

 

הפרח שידעתם שנמצא בתוככם ותמיד דוכא, מתחיל לפרוח לבסוף. הגיע זמן להתחיל את הגן באנרגיה הזו. וזה הכל לעת עתה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020