Light Connections
 
 

 

מסעה של הנשמה האנושית - חלק שני - ינואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו ממשיכים לשוחח אודות 'מסעה של הנשמה האנושית'.

סיפרנו לכם בחלק הראשון אודות הכנתה של הנשמה ועל יופייה, על כך שנבראה בצלמו של האל והיא חלק שלו - לא חלק ממנו. זה מי שהנכם ברמה הרוחנית. וכל זה מוסתר היטב מפניכם כאשר אתם מגיעים לכאן בצורה גופנית ועובדים במימד הרביעי.

סיפרנו בחלק הראשון אודות מה שמתווסף לנשמה היפה הזו, שנדרש במיוחד לנשמות העתיקות המגיעות עם הזכרון של היכולות הפנימיות והמהותיות מיחידות חיים קודמות. יכולות אלו פשוט שוכנות בדנ"א של גופכם ומאוחסנות שם בחלקים מסוימים. חייב להיות לכם אחסון גופני אפילו עבור דברים אזוטריים. הכל מצוי בדנ"א, לא הכל יכול לשכון באיזה מרחב תודעתי שביכולתכם לזהות אותו. בדנ"א יש מקום לדברים רבים מעבר לתכנית האב של הגוף האנושי. הרשומות האקאשיות שלכם שוכנות שם, ויש עוד..

קיימים כמה 'כיסויים' שאין להם כל קשר עם אחסון היכולות, המידע על יחידות חיים קודמות, או הזכרונות. ולפני שאדבר עליהם ברצוני לספר לכם שעדיין נמצא שם כל מה שאירע בכל יחידות החיים שלכם - נמצאים שם אפילו כמה מהדברים המשעממים להפליא...

חלקכם מתחברים אליהם בחלומות, במיוחד בחלומות שחוזרים על עצמם. אתם מוצאים את עצמכם שוב ושוב במקום בו לא הייתם מעולם, עושים שוב ושוב משהו שמעולם לא עשיתם - אלה הם זכרונות קלאסיים של פרטים קטנים שבאופן כלשהו גרמו להבדל ביחידת חיים קודמת. הכל מצוי שם.

 

אלה שיודעים להתחבר ליחידות חיים קודמות יספרו לכם שאחד המאפיינים של יכולת הקריאה שלהם היא שאין לכך 'חותמת זמן', כלומר שלא ניתן לחזור בזמן ולאתר בהכרח איזו יחידת חיים זו מבחינת המספר ברצף... אתם יכולים לנתח היכן זה היה מבחינת היסטורית לפי הרגשתכם לגבי מה שלבשתם, וזהו..

כך שהזכרונות האקאשיים מהזכרונות של יחידות חיים קודמת אינם מסודרים וממוספרים כמו בספריה. אתם זוכרים את האנרגיה.

והאנרגיות שצפות ועולות אל פני השטח הן אלה המשמעותיות ביותר עבורכם כעת. ובאנרגיה החדשה הזו, הזכרונות השאמאניים הם אלה שעולים אל פני השטח עבור הנשמות העתיקות. אתם מתחילים להיזכר בחוכמה.

זה הבסיס כולו עבור אחוות הנשים כפי שאתם מכירים אותה, עם מליהה. מאז שנת 2012 נשים רבות מתחילות להיזכר ששאמאנים הם בעצם נשים, וכך זה בעצם התחיל. הן מצוידות, יש להן אינטואיציה, הן בעלות חמלה על מנת לדאוג לילדים, להעניק לילדים חיים, כל הדברים שתרצו כאם שתדריך אתכם במהלך החיים וברוחניות. ומתחילים להיזכר בדברים אלה, וזה שונה מכפי שהיה. הסיבה שהארגון הזה קיים היא שהרשומות האקאשיות שלכם מתחילות להתעורר, אולם ברצוני לספר לכם אודות 'הכיסויים'.

 

קארמה

 

כאשר אתם מתחילים לעצב את הנשמה שעדיין לא הגיעה לפלנטה. העיצוב הזה מכיל את כל הדברים שהנשמה זקוקה להם מיחידות החיים שלכם כבני אדם. ואחד ה'כיסויים' הוא הקארמה.

הקארמה מוגדרת כ'עניין לא פתור' - דברים שיתכן ואירעו ביחידות חיים קודמות שיתכן והיה עליכם לסיים אותם, או שעל פי תרבויות מסוימות העניין הזה היה מכוון כלפיכם [קריון מצחקק בהנאה..] וזה סיומם של דברים. כך או כך, קיים 'כיסוי קארמתי' שחלק מרגישים זאת כאשר הם מגיעים לפלנטה כמשהו שעליהם לעשותו, משהו שעליכם לסיים אותו. ולעיתים זה 'יכסה' אתכם בנפרד לגמרי מכל זכרון אקאשי אחר.

כאשר הגעתי בשנת 1989, יקרים, אחד הדברים הראשונים שביקשתי משותפי (לי קרול, ת.ג.) היה שיהיה עליו לשמוט את הקארמה שלו מכיוון שעתידה להגיע אנרגיה שלא תתמוך בזאת, ושעליו לחסל זאת על מנת שיוכל להמשיך הלאה. זה היה קל יותר עבורו לשחרר זאת מכיוון שהוא מעולם לא עסק בקארמה ולכן לא הבין מה זה היה.

עבור בני אדם רבים זה הרבה יותר קשה לשחרר את הקארמה, מכיוון שסיפרו להם שכך הם חייהם.

גם בקואן (שאלות ואמירות הקשורות לזן בודהיזם, ת.ג.) - התמלול הראשון שיצא לאור - כתוב שיש לשמוט את הקארמה, וזה מה שאמרנו לכם. הקארמה היתה מנוע של אנרגיה עבור זמנים קדומים, וזה מפריע בדרכם של נשמות עתיקות בזמנים החדשים.

יתכן וישנם אלה המקשיבים כאן בחדר או שיקראו זאת מאוחר יותר, שהתבוננו היטב בדברים וטוענים שזוהי הקארמה שלהם וזה מה שעליהם לעשות. אומר להם שלקארמה אין שום חלק בחייהם ושעליהם לשמוט אותה כליל מכיוון שזוהי מערכת ישנה של השלמה שאינכם זקוקים לה יותר!

ישנם דברים אחרים שאתם זקוקים להם הרבה יותר ממנה, כמו התעוררות למטרה גבוהה יותר, וקארמה אינה מטרה גבוהה יותר.

היא שימשה באמת את מטרתה בעבר והיתה דרושה ומדויקת. אולם לא כעת.

 

חוזים

 

לפני שהגעתם אי פעם לפלנטה הזו, כל הדברים האלה הונחו בנשמה בדרך יפהפיה.

אל תתבלבלו בנוגע לחוזים עם משהו אחר שנדבר עליו בהמשך - 'רוח הלידה'.

כפי שהחוזה מתואר כעת, הרי הוא מה שחלקכם מרגישים שהגעתם לפלנטה הזו על מנת לעשות אותו, כמו למשל להקים מרכז ריפוי, לכתוב ספר, להוסיף את כשרונותיכם למשהו על מנת שיקרה.. וכל זה מדויק.

המילה חוזה אינה מילה טובה למה שאתם מאמינים שהוא כזה. בתרבותכם, פירוש המילה 'חוזה' הוא הסכם מחייב, ועליכם לעשות משהו מכיוון שחתמתם עליו. אולם המילה הזו אינה מתאימה לבחירה חופשית...

כאשר אתם מגיעים לכאן מתרחש חוזה הכתוב בדיו בלתי נראית, ואתם יכולים לשכתב אותו בכל זמן שתבחרו בהתבסס על דברים חדשים שגיליתם, או אפילו על תודעה מרוממת ונעלה שאתם נהנים ממנה.

 

החוזים הם רק קווי התחלה בסיסיים, הם אינם לכל החיים, ואין זה משנה מה יקרה. ישנם עובדי אור רבים שיש להם הזדמנויות לנוע לעבר משהו גבוה יותר, והם מונעים זאת מעצמם מתוך אמירה שזה אינו החוזה שלהם, שיש להם חוזה אחר ... והם ממשיכים ומנסים למלא את החוזה האחר ההוא, אולם לעולם אינם מצליחים לעשות זאת.

החוזה הוא פשוט סמן התחלתי המסייע לכם להצביע לעבר כיוון מסוים שיביא אתכם לקשר עם משהו שהוא טוב, ועם אחרים בעלי רעיונות דומים לגבי החוזה. ומעבר לכך, אתם יכולים לערוך ולכתוב אותו מחדש בכל פעם שתבחרו.

וכך, זה מתקבל על הדעת שכאשר אתם פוגשים בתנאים ומצבים שהם גדולים וגבוהים יותר ממה שהיה לכם לפני כן ביחידת חיים קודמת - תטפסו על המדרגות האלו ותנועו לעבר מצב שאין לו חוזה, מכיוון שלא הייתם שם מעולם. ואז אתם מבינים שהאל ברך את החוזה שהביא אתכם למדרגות האלו...ואתם מברכים את החוזה ההוא, שולחים אותו לדרכו, ומטפסים במדרגות לעבר תודעה גבוהה יותר ולחלק חדש בחיים עם אנשים וחברים ומיקומים חדשים שאין להם כל קשר עם האנרגיה של לידתכם.

אני מקווה שאתם מבינים כעת את ההבדל בין מהו באמת 'חוזה' לעומת מה שחשבתם לגביו.

 

יש לכם בחירה חופשית, נשמות עתיקות, לנוע לעבר תודעה גבוהה יותר, לשנות את רעיונותיכם לגבי מה שהפלנטה הזו זקוקה לו והיכן תוכלו להשתלב בכך, ולא להיות עבדים למשהו שהרגשתם באנרגיה ישנה שהוא 'אתם'..

ניתן להגדיר מחדש לגמרי את מי שהנכם, על ידי עצמכם, בכל זמן שתבחרו לעשות זאת..

 

לפני זמן לא רב הדגמנו זאת באופן די דרמטי באחד התקשורים.

סיפרנו לכם שאתם מוגדרים כבר מן הלידה, ואם תתחילו להניח על גופכם פתקים דביקים בהם רשומים כל הדברים שמגדירים אתכם, תגלו שישנם דברים שמגדירים אתכם כתוצאה מן המגדר שהנכם, תרבותכם, מי שהנכם, מה שהנכם, ואפילו מה שאתם אמורים להאמין בו בגלל הלידה, מה שהוריכם סיפרו לכם, מה שהמורים שלכם סיפרו לכם.. ואתם מתהלכים עם הפתקים הדביקים האלה כך שכל אחד יכול לקרוא אותם ולדעת שזה מי שהנכם.

לכם לא היה כל תפקיד בכל זה, ויעצנו לכם לנהוג כמו מה שעושה כלב לאחר שנרטב, ולנער את עצמכם כל כך חזק עד שכל הפתקים הדביקים האלה יפלו...

לקריאת התקשור

ולאחר לקחת פתק דביק אחד כזה ולהגדיר בפעם הראשונה את מי שהנכם, ולרשום בזהירות 'אני בנו/בתו של האל' ולשים את הפתק הזה על גופכם, ולהמשיך משם. לא יהיה שם שום פתק דביק עם החוזים שלכם, מכיוון שהם נפלו יחד עם שאר הפתקים, ועכשיו אתם בבחירה חופשית לראות את הדברים מרמה גבוהה יותר מאשר אי פעם בעבר.

 

אלה הם חלק מן הדברים שיכנסו לתוככם כהכנה להגעה לפלנטה הזו בכל פעם ופעם. אתם חושבים שזה משהו אוטומטי, שקיימת מערכת כלשהי שמייצרת אתכם באופן אוטומטי ובקצב מהיר, אפילו 'למעלה', במקום הזה מעבר למעטה/צעיף - אתם חושבים על כך על פי האופן בו הדברים מתנהלים כאן, אולם זה אינו כך, זה זהיר, אוהב, יפהפה.

ומסגרת הזמן אינה אפילו מסגרת - זה מחוץ לזמן. ויתכן ותאמרו שקיים מרחב עבור זה, שהוא מעבר לשעון שלכם. זה זהיר, יפהפה... ומכיוון שאתם בני אדם, תשאלו איזו בחירה יש לכם בכל זה [קריון מצחקק בהנאה..] והתשובה היא כה מעמיקה ומשמעותית - אתם הם אלה שמתכננים ומעצבים זאת, לא מישהו אחר! אתם אוספים את הפיסות ושמים אותן בדיוק במקום אליו הן שייכות. אתם מרכיבים את עצמכם. מחברים יחד בזהירות את הנשמה, את הזכרון של הדנ"א, את הרשומות האקאשיות, את הכיסויים, ואת כל מה שנמצא שם. אתם עומדים לשוב ולחזור לכאן, ואתם הם אלה שעושים זאת, מכיוון שיש לכם את הדעת של האל ואתם חלק מן השלם כאשר אינכם נמצאים כאן.

 

רוח הלידה

 

וכאן זה הופך להיות מורכב ומפואר. סיפרנו לכם על 'רוח הלידה', ניסינו להגדיר זאת בעבר אולם זה אינו אפשרי מכיוון שלא קיימות מילים לכך..

דמיינו את עצמכם עומדים בצדו השני של המעטה/צעיף, ולכאורה רוח נושבת לעברכם כלפי מעלה דרך הרווח של המעבר לפלנטה. זה המקום אליו אתם הולכים ואתם חשים את כל האנרגיה שנמצאת שם.

ועתה מתחילה המורכבות.

 

סיפרנו לכם שאתם מתגלמים במתכוון, עם תכונות, מאפיינים, בקבוצות, ועם אנשים. כאשר אתם נמצאים כאן על הפלנטה, אתם עשויים לומר שזה לא יתכן, שלעולם לא הייתם מאפשרים לדברים כאלה להתרחש, או שמעולם לא הייתם בוחרים במשפחה שלכם [הקהל צוחק..] - הו, כן, אתם בחרתם!

זה מורכב.

למען טובתה של התודעה, של עצמכם, אתם מתגלמים לעיתים כמורים ולעיתים כאלה שיש ללמד אותם. לפעמים אתם מתגלמים באופן מעמיק כשיעורים עבור אחרים.

חשבו על כך לרגע, אינכם לבדכם, רבים נולדים מדי יום על הפלנטה, אתם יכולים לחשב כמה.. וכאשר תגיעו לתוצאה, דמיינו את היום הזה בו כולכם יחד ב'רוח הלידה' - אצטדיון שלם המלא בכולכם, וכולכם מכירים האחד את השני, כולכם יודעים לאן פניכם מועדות ומה שאתם עתידים לעשות. וזוהי התפארת של הפגישה הזה.

לו זו היתה פגישה ארצית, היו מן הסתם דמעות של הערכה ושמחה לגבי מה שאתם עומדים לעשות. אתם צופים בנשמה אחר נשמה שהולכת למקום הזה של 'רוח הלידה' ואל תוך גוף גשמי בצד האחר. ובשעה שאתם פוגשים אותם ורואים אותם הולכים לשם, אחד אחר השני, לפעמים שניים יחד - אתם מכירים את כל הסיפורים שלהם, מכיוון שכל הדברים ידועים בצדו השני של המעטה/צעיף.

נמצאות שם נשמות אחרות שחוזרות לכאן, ממש כמותכם, את חלקן אתם מכירים, על חלקן שמעתם. אתם מזהים חלק מהם מכיוון שהם עתידים להיות בסופו של דבר בקבוצה שלכם, כאשר תגיעו לשם ותפגשו האחד את השני, וחלקם לא יהיו כך מכיוון שהם הולכים לקבוצות שלהם.

 

אולם קורים גם הדברים המשמעותיים והעמוקים, הנה הולכת נשמה זו, שתהיה מבורכת על כך שהיא בוחרת להגיע לכדור הארץ ולחיות רק למשך זמן של שלושה חודשים, ולחזור חזרה. זוהי בחירתה של הנשמה להגיע לכאן, למות בגיל צעיר מאוד מכיוון שיש דבר מה לספר להורים, תלוי כיצד הם יבחרו לראות זאת - האם כקשר של אהבה, או לא כזה....נשמה זו בחרה להגיע ולעשות משהו שייראה באותו רגע כה מלא צער ועם זאת יגרום להבדל ושינוי גדול בחייהם, לתמיד. וזה מה שאותה נשמה עשתה.

 

נשמה אחרת בחרה להגיע לכדור הארץ ולחיות עד לגיל העשרה. ונשמה אחרת בחרה לחיות עד גיל 24, ובאותו הזמן הם ידעו על הפוטנציאלים ב'שדה', על המשפחה וכל הדברים סביב זה, והם ידעו שהם יחזרו באמצעות בחירתם שלהם במה שאתם מכנים 'האשמה של ההתאבדות'.

הם הגיעו לכאן עם הפוטנציאל הזה, יקרים, והוא לא היה מלא בושה. זה היה משהו מתוכנן על מנת לשמור את ההורים רגועים ולגרום להם לקבל החלטות שהם לא היו מקבלים אותן במצב אחר, או אולי להציב אותם במקום בו הם יתחילו לחפש מסביבם אחר האל וימצאו אותו - האם חשבתם על כך? זו הקרבה, זו אינה אשמה, זה יפהפה.

חשבו על מישהו שיעשה זאת על מנת לשנות את חייהם של הוריו. זה יהיה אולי מביש לזמן מה, אולם יתכן ויגיע זמן בו הם יחגגו את חייו ויודו לו על כך מכיוון שעתה הם נשמות עתיקות שהתעוררו ועוזרים לפלנטה. זה לא היה קורה לולא מטרתה של אותה נשמה שהגיעה ונטלה את חייה.

 

זהו סוג אחר של 'חוזה', שיכול להתגשם או שלא להתגשם, בכפוף למה שקורה כאשר אתם מגיעים לפלנטה ב'רוח הלידה'. זה קורה לעתים קרובות כאשר אתם מגיעים ובוחרים את הוריכם.

רבים בוחרים כעת אותו 'דנ"א של ההורים', הם חוזרים לאותה המשפחה, רק בדור אחר, כלומר שהוריכם שקטים מאוד לגבי מה שאתם חושדים בו - שהוריכם הם בעצם נכדיכם [קריון מצחקק בהנאה..] ואתם רואים זאת בעיניהם של הילדים הקטנים שמדי פעם יביטו בכם ויאמרו משהו שאתם תדעו שהוא אמיתי [קריון מצחקק בהנאה..] מכיוון שהם אומרים דברים שהם אינם אמורים לדעת אודותיהם.

כיום ההגעה לפלנטה משמעותית ומעמיקה יותר, שונה מימיה של הקארמה בה היה סוג ישן של אנרגיה דוחפת-מושכת, שדחפה אתכם ומשכה אתכם החוצה. זה כבר אינו יותר אודות האנרגיה של ההשלמה.

 

אתם צופים באחרים העוברים דרך 'רוח הלידה' אל תוך משפחותיהם שבחרו, התרבות, הקבוצה שהם בחרו, אתם עוקבים אחר אלה היודעים שביחידת החיים המסוימת הזו הם ישנו את המגדר שלהם והם יודעים כיצד זה יהיה - חיים קשים לזמן מה. הם יודעים את המשמעות של זה מכיוון שהם כבר עברו זאת, וכולכם עברתם זאת.

ב'רוח הלידה' ישנן הרבה טפיחות על השכם, וזו הדרך הטובה ביותר שאני יכול לספר לכם על ההרגשה שם, כנשמה החוזרת מתוך ידיעה שתוך רגע עומד להיעלם כל מה שהוא מרהיב וידוע לה, וב'רוח הלידה' אתם נלקחים למטה ליסודות. הכל בסדר עם הגוף הפיסי, יקרים, אולם תודעה נמוכה היא כה חשוכה לעומת המקום ממנו אתם מגיעים.

 

דברים רבים מתרחשים כרגע על הפלנטה הזו על מנת לשנות את האנרגיה של 'רוח הלידה'.

בהמשך אדבר על ההרגשה כאשר מתעוררים מכל זה, ומהם התכונות והמאפיינים של הדחיפה-משיכה של ההתעוררות הזו.

אתם מגיעים עם ציוד מלא, 'טון' של דברים בנשמתכם, ספריות מלאות בדברים, ואם אומר לכם שאתם נמצאים בספר הראשון בעמוד 3 וזה מי שהנכם, אנושות, הרי שלפתע הספריה מתחילה להיראות באנרגיה החדשה הזו.

אלה שמגיעים כרגע שוב ושוב, ב'רוח הלידה', המקשיבים לדברים האלה ומחייכים - הם יודעים משהו, שכאשר הם יגיעו לפלנטה הזו ויתחילו לגדול, הם יתחילו, כמעט באופן מיידי, לזכור דברים שהם מעולם לא זכרו לפני כן, מכיוון שמתחילה להתרחש התפתחות בתודעה.

חלקם יתחילו ללכת מוקדם מאוד, חלקם יתחילו לקרוא מבלי ללמוד, הם יתחילו להיזכר בדברים שהם עשו לפני כן וינועו במהירות קדימה, אולם בעיקר תהיה להם החוכמה לדעת מי הינם וברמה מסוימת הם ידעו שהם נשמות עתיקות. ברמה מסוימת הם יתחילו להתעניין מיד בדברים אזוטריים במקום להמתין עד שיגיעו לגיל ארבעים...

 

אתם פגשתם חלק מהם. ישנם כרגע על הפלנטה אנשים צעירים המתעניינים מאוד בנוגע למי שהינם. הם נעים במסגרות של אנשים צעירים, מאזינים למוסיקה משלהם, יש להם מראה והרגלים משלהם, אולם הם מאוד מתעניינים בדברים אזוטריים.

הם החליטו החלטות מעניינות כמו לא ללכת לכנסיה, לא ללדת ילדים למשך זמן מה, והם מתבוננים בדברים באופן שונה מכפי שאתם, ויתכן שאפילו ילדיכם, נהגתם להתבונן בהם.

אלה הם בני האדם החדשים המתחילים להתנהג באופן שונה, להתחבר חברתית באופן שונה, הם מגיעים לפגישות כאלו - זה מי שהינם וזה קורה ממש עכשיו, ויקרה גם אתכם.

 

הנשמות העתיקות ימשיכו מהמקום בו הם הפסיקו, לא תאלצו ללמוד מחדש את כל זה ולא תחזרו שוב לעולם על כל השגיאות שבצעתם.

יהיו לכם חיים שונים כאשר תגיעו חזרה צעירים ורעננים, מוכנים וחכמים, יקרים. וזה אמור לגרום לשינוי אצל אלה מכם שטנו שהם לא ישובו לכאן יותר [הקהל צוחק..], כן, אתם תשובו...אולם תשובו רעננים, חדשים, ועם חוכמה.

אתם מרגישים עייפים כרגע, נשמות עתיקות. עייפים מלהילחם באנרגיה הישנה במשך כל אותן השנים על מנת להביא אתכם לשנת 2012, וכעת אתם עוברים מאבק נוסף המכונה 'שינוי' ואתם עייפים...

חיו את חייכם, וכאשר תשובו לכאן דרך 'רוח הלידה' ברצוני שתקשיבו שוב לדברי - ואכן תאזינו להם - כאשר אומר לכם שיהיה חיוך על פניכם, ואתם תשאלו בחוסר סבלנות האם תורכם הגיע.. תרצו לחזור מכיוון שאתם יודעים שבפעם הבאה זה יהיה מהנה!

ומה שאתם תדעו הוא מרהיב, מעולם לא נולדתם עם תודעה שכזו של היזכרות! אתם תפנו היישר למה שיהיה מלא חמלה ויתקבל על דעתכם, ואתם תביאו לידי מיצוי, תייצגו ותגדירו את הטבע האנושי החדש! זה מי שהנכם - כל אותם הדברים שיתכן וחשדתם ותמיד תהיתם לגביהם, מעבר ל'רוח הלידה'.

 

ב'רוח הלידה' נקבעות ההחלטות ב'עכשיו' לגבי משפחות, קבוצות, מגדרים - לא בזמן אחר, כך שאינכם יכולים להחליט ולומר כעת שאתם תשובו לכאן חזרה כ...

ההבדל היחידי יהיה שאתם תבחרו במשהו שעתיד לשנות את הפלנטה ואתם תדעו אודותיו. ישנם כמה מכם - לא כולם - שיודעים כעת מה הם עתידים לעשות כאשר הם יגיעו לכאן, הם יידעו לאן מועדות פניהם מכיוון שזה חלק מההארכה של 'עכשיו' ומה שהם עושים. הם מתאמנים לקראת מה שעתיד להגיע..

 

מה שמתרחש במציאות שאינכם יכולים לדמיין אותה הוא די מורכב, אינכם יכולים להאריך את דעתכם כך שתוכלו להאמין בכך, ואנחנו מעבירים לכם מטפורות כך שתוכלו כביכול לראות זאת בעיני הדעת שלכם.

איני רוצה שאיש יחמיץ זאת. זה אינו מכשיר, מנגנון או מערכת. זה מפואר ונוטף את אהבתו של האל.

 

כולכם יודעים בנקודת הזמן הזו, שכאשר תחזרו לכדור הארץ תאבדו בזכרונכם את כל התפארת הזו ותצטרכו לגלות זאת.

 

אני מספר לכם על הדברים האלה, בין אם תאמינו בהם או שלא תאמינו בהם, מכיוון שברצוני להצביע עד כמה אתם מפוארים ומה שמוטמע בתוך כל אחד מכם כאשר אתם מגיעים לפלנטה והאופן בו אתם מתבוננים בדברים - אפילו בעודכם כאן תוהים מדוע הם קרו, מדוע דווקא אתם, ומדוע בזמן ההוא - ואתם מתחילים להבין ולזהות שקיימת סיבה לכל דבר!

 

הנשמות העתיקות שיתבוננו סביבם עם חוכמה ויבינו את התמונה הרחבה יותר שחלק מן הדברים המתרחשים בקנה מידה עולמי על הפלנטה הזו, נועדו להכין אותה עבורכם כאשר תשובו לכאן חזרה...

ויתכן שחלק מן הדברים המתרחשים כעת, שנראים חסרי תפקוד באופן יוצא דופן, הם במתכוון. לפעמים נדרש חוסר תפקוד על מנת לגלות מה אמור להיות התפקוד, במיוחד כאשר התפקודיות החדשה תהיה תפישה חדשה.

קשה לפרק בקלות תפישות, הן אינן זורמות האחת לתוך השניה, במיוחד בכל מה שנוגע להתנהגות. מגיעות תפישות חדשות, ובין אם זה תאגיד, או פוליטיקה, הורות או הוראה. חלק יתפרקו לפני שיתחילו מחדש וחלק לא יצטרכו לעבור דרך זה.

דיברנו על שילוב של תפישה אחת בשניה על מנת שיתאפשר שינוי איטי. כך הדברים, אולם לא עבור הכל.

 

זה מה שמתרחש ויכול להסביר חלק מן הדברים שאתם רואים כעת ומדאיגים אתכם, ואינכם מאמינים שהדברים שמתרחשים יכולים להיות טובים - אולם כן, זה יתכן, אם תתבוננו בהם מנקודת המבט של נשמות עתיקות שהיו כאן פעמים רבות ויהיו כאן עוד פעמים רבות - זה בזמן ובהתאם לתכנון!

התפישות החדשות שיגיעו כתוצאה מחוסר התפקוד של היום תידרשנה עבור כדור הארץ החדש. זו הסיבה להימצאותכם כאן, נשמות עתיקות, זוהי הסיבה שאתם מקשיבים לכך כעת או קוראים מאוחר יותר.

זהו האדם החדש, ואני מספר לכם על כל הדברים האלה כך שתהיו מודעים לדאגה והאכפתיות שמוטמעות בכם, ואני מקווה שהערך העצמי שלכם עלה ולו במעט בעקבות הידיעה של פיסת האל שבתוככם, על כך שאתם חלק מן השלם...

כאשר האל מתבונן בכם הוא רואה בכם יותר מבניו של האל או חלק מן האל. הוא רואה בכם את ה'אל'. זה מי שהנכם!

 

אני אשוב, ונמשיך...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020