Light Connections
 
 

 

מסעה של הנשמה האנושית - חלק ראשון - ינואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

כאשר אנחנו מדברים שוב ושוב, שנה אחר שנה, אודות אהבה, חמלה ואחדות, זה מצביע לגבי מיהו האדם באמת. זוהי הזמנה לגלות משהו שיתכן ולא ידעתם שיש לכם, ועל כך ברצוננו לשוחח היום. נכנה את המידע שיועבר בתקשור 'מסעה של הנשמה האנושית', וברצוני להעניק לכם הצצה לגבי מי שהנכם, יקרים.

אספר לכם על סוגי הדברים שמושגים בדרכים רבות ושונות עוד לפני שאתם מגיעים לפלנטה הזו, ושאינכם יכולים אפילו לדמיין מכיוון שאינכם נמצאים במקום הזה בו אתם פועלים בדרכים רב מימדיות או יודעים את דרכה של הרוח. אתם במימדיות כמעט כמו של ילד, כך שהדברים האלה לא יתקבלו על דעתכם והאופן והמועד בהם הם פועלים, אולם זה נעשה, ואעביר לכם קצת מהמכניקה של הדבר שתעניק לכם הערכה לגבי מי שהנכם..

 

כל נשמה עורכת מסע לפלנטה הזו בפעם הראשונה, ומהרגע שאתם מגיעים, יקרים, המסע מתחיל, יחידת חיים לאחר יחידת חיים, וזהו ביתכם.

יהיו אלה שיאמרו שלעיתים ישנם אלה שמגיעים למקומות אחרים ביחידת החיים הבאה שלהם, ולאחר הם חוזרים. כך אותם אנשים תופשים משהו שאינו אמיתי. זו אינה המציאות, עבורם זה מחוץ לזמן, אולם זה נראה כך מכיוון שאין חותמת זמן לדברים שאתם זוכרים באופן אזוטרי. כך שלפעמים זה מעורבב, וכאשר אתם חושבים שזה היה יום לפני כן, למעשה זה היה לפני שלוש יחידות חיים...

זו הדרך בה הדברים האלה נראים ופועלים.

 

כך שברצוני לספר לכם הוא, שכאשר אתם מגיעים לכאן, יקרים, אתם בני אדם על פני כדור הארץ עם משך זמן של שהות כאן, עד שמגיע הזמן לעזוב. וכאשר אתם מפסיקים להתגלגל, אינכם שבים חזרה.

כל מי שנוכח כאן או קורא זאת מאוחר יותר, היה כאן שוב ושוב, באופן פוטנציאלי, ולא במקום אחר.. זה מעין 'בית הספר של כדור הארץ' - משך חייכם, מספר הפעמים שהייתם כאן, הכל באופן אישי.

אפילו העברנו לכם מידע שהוא די מסתורי, שאתם מגיעים יחד במשך יחידות חיים רבות ולאחר אתם ממשיכים הלאה לקבוצות אחרות למשך מספר יחידות חיים..

תמיד קיים התכנון שהוא גם מלא כבוד לאנושות. סיפרנו לכם על מערכת שינוי המגדרים וכיצד היא מכבדת את מה שנוח לכם. במשך יחידות חיים רבות אתם מופיעים כנשים, ואז זה משתנה ואתם מופיעים כגברים למשך יחידות חיים רבות אחרות, כך שיהיה לכם זמן נוח בו תשובו לפלנטה ותבינו שהמגדר הוא אותו הדבר, ועל מנת שלא תגיעו ולא תכירו מי שהנכם. ישנה תאימות המאפשרת לכם להתקיים ביתר שלווה.

זה נועד עבורכם, זה מתקבל על הדעת, זה הגיון בריא של כל המערכות.

ואני משתמש במילה 'מערכת' מכיוון שזו המילה היחידה שיש לכם בכדי לתאר משהו שהוא אינו מערכת!

זו פשוט דרך פעולה, דרכה של הרוח, דרכו של האל להכנתה של הנשמה האנושית על מנת להגיע לפלנטה הזו, כיצד מתייחסים אליכם, כיצד דואגים לכם, התפארת של מי שהנכם, כיצד אתם נראים - זו אינה מערכת, זו אינה אפילו תכנית, זה יותר כמו חגיגה, וזה הרבה מעבר למה שאתם יודעים..

 

וכאשר אינכם נמצאים כאן, מתווסף אליכם כל מה שאתם יכולים לדמיין אותו ושאינו קיים כאן - אנחנו שרים את שמכם באור, אתם חלק מהיקום, מהאל, מהבורא היוצר, מהרוח. לא ניתן לספור נשמות, ואם תשאלו כיצד ניתן לעקוב אחריהן - התשובה תהיה 'כן'... אין כל מעקב - זהו רעיון כל כך אנושי שעליכם לסדר, לזהות, למיין ולתייק! [קריון מצחקק בהנאה..]

כאשר הנשמה אינה כאן והיא נמצאת עם הרוח, היא חלק משלמותו של האל. אותו האל שיכול להאזין למיליארדי תפילות בעת ובעונה אחת, הנדיבות, האהבה, היופי, האור - שם נמצאת הנשמה.

 

מהו הזיהוי שלכם וכיצד אתם משתלבים בכל הצבר הזה, במרק הזה שהוא האל - והתשובה היא 'בסדר גמור'... אינכם צריכים לדעת זאת.

המרק הוא עצום, ומשהו מתפצל מהאל הזה שאתם בקושי חושבים שאתם מכירים אותו, הוא כה נדיב ויפה, ואתם חלק ממנו - והמשהו שמתפצל הופך להיות נשמתכם.

כאשר אתם מגיעים לפלנטה הזו, מוסתר כל דבר מכל זה, אולם הוא ניתן לגילוי בבחירה חופשית.

אתם מגיעים ניטרליים, יקרים, והמבחן והתכנית הם לראות האם תוכלו בעצמכם לחבר זאת יחד, יחידת חיים לאחר יחידת חיים, ותתחילו לשאול את השאלות ותגלו מה נמצא שם.

 

אפשרו לי לספר לכם מה נמצא שם.

מכינים את הנשמה לפני שהיא מגיעה לפלנטה הזו, בין אם זו בפעם הראשונה או בפעם המאה, האלף. קיימת הכנה להגיע לצורה הגופנית הזו שלכם.

קל יותר לדבר אודות הנשמה שמגיעה שוב, מכיוון שקל לכם יותר להתייחס לכך.

הנשמה היא אתם. ולא הייתם אפילו מזהים שזה אתם מבלי החלק המגיע בהמשך... מכיוון שזה מי שאתם, הטהור, המלאכי, אינו נושא את שמכם - וברצוני לספר לכם משהו במידה וטרם פענחתם זאת לפני כן:

כדור הארץ שלכם מאוד מאוד צעיר, מאוד חדש, והיו כל כך הרבה כדורי ארץ בגלקסיה הזו, לפני כדור הארץ שלכם, ואתם הייתם חלק מכך. המבחן שאתם מצויים בו כעת צריך להיות מעט מוכר לכם מכיוון שרבים מכם כבר עברו אותו... וזהו מקור השלווה שלכם, מכיוון שתרגעו מיד אם תוכלו לזכור שכבר עשיתם זאת בעבר, וזו אינה טריטוריה בלתי ידועה.

 

הדברים שמוטמעים בתוך הנשמה היפה הזו שוב, הופכים לרבדים על גבי רבדים של זכרון מכדור הארץ, ואתם מכנים זאת הרשומות האקאשיות המייצגות לטעמכם חוויות והתנסויות של יחידות חיים - אולם הן יותר מכך! זה אינו רק חוויות ונסיון של יחידת חיים. למשל, אמן ביחידת חיים קודמת שעדיין אמן ביחידת החיים הזו - כיצד תסבירו זאת? זה יותר מאשר זכרון!

זה הופך לתפקוד, היזכרות מולדת שקשורה לנוירוני מראה, לשרירים, חלק גופני שזוכר חלק גופני אחר,

זה מעבר לרשומות האקאשיות. וגם זה מוטמע בכם..

 

רבדים על גבי רבדים של מי שהנכם מתחילים להיות מוטמעים לנשמה הזו זמן רב לפני הגעתה לפלנטה. הדברים שאתם מתעניינים בהם, הדברים שהשגתם - לא מה שעשיתם וכיצד הרגשתם, שמגיע לאחר מכן.

וכל שאלותיכם לגבי הזמן בו זה קורה, משך הזמן שזה קורה, והאם זה קורה בעודכם כאן [ קריון מצחקק בהנאה.] - הרי שלא תבינו את כל הדברים האלה. אני אומר שאתם יכולים להיוולד מחדש במהירות, אפילו לאחר שנה - בעוד שבאנרגיה הישנה לקח זמן רב לפני שיכולתם לשוב ולחזור. לפעמים שאתם שבים לאותה משפחה, כנכד... כל זה השתנה.

ואינכם יכולים לשאול כמה זמן זה לוקח.. אין כל זמן כאשר אתם נמצאים בצדו השני של המעטה/צעיף - שנים על פי הזמן שלכם יכולות לחלוף שם תוך חודש... ישנם אלה הטוענים שהכל קורה מיד בדעתו של האל, בעוד אחרים יטענו שזה לוקח מאה שנה - וכולם צודקים! זה תלוי במי שמתבונן בזמן, מכיוון שזמן אינו מגיב כפי שאתם חושבים, כאן זה שונה בתכלית השינוי! וזה דבר טוב מכיוון שההכנה שלמה.

ונמצאים שם היכולות, הדברים שמעניינים, תודעתכם לגבי מהי השמחה שלכם בחייכם, ואתם מתחילים לראות זאת אפילו אצל ילדיכם מכיון שאתם מבינים שאף ילד אינו נולד 'חלק', 'ריק', ולכולם יש 'דברים'. וכאשר הם מתחילים להתפתח אתם יכולים לראות למה הם נמשכים ובמה הם מתעניינים, ומבינים שזה שונה בכל ילד וילד, וזה אינו משהו שהם לומדים בבית הספר או בהכרח נחשפים לכך - הם מונעים מעצמם לעבר הדברים האלה.

וזה מגיע מכל אותם דברים שהם נהנו מהם כאשר הם היו כאן בפעם האחרונה.

זה מוטמע בהם והם נמשכים אליהם בתחילה. חלקם ימשיכו לשאוף אחר זה, וחלקם יאמרו שהם כבר סיימו עם זה. זה מוטמע מטעמי הנוחות של האדם כך שלא יגיע 'חלק' ויאלץ להתחיל מחדש בכל פעם. במקום זאת, ברמה מסוימת החוכמה הפנימית המולדת שלהם עוזרת להם לדעת במה הם מתעניינים ולאיזה דברים הם נמשכים.

 

אלה שיש להם יכולות אומנותיות כה חזקות, שירה ומוסיקה, הלחנה, וכשרון - לעתים הם פשוט ממשיכים את מה שהם עשו ביחידת החיים האחרונה שלהם. זה אמור לספר לכם משהו אודות החוזקות של הנסיון הרלוונטי. משחק ושירה יהיו חשובים יותר מראיית חשבון. זה מצחיק [ קריון מצחקק בהנאה..]

 

תכונות ומאפיינים מסוימים של הרוח יכולים להיות אפילו מלאכיים - היצירתיות תהיה הראשונה להיראות ולאחר יגיעו הזכרונות, שרבים מהם 'תלויים בגאיה', כלומר שהם לא יופיעו ביחידת החיים שלכם אלא אם כן תהיה התקשרות וברית עם גאיה.

חלק מהקוסמולוגיה של הילידים היא אודות האופן בו גאיה עובדת עם הנשמה האנושית. על מנת שתבינו את החוכמה של אבותיכם חייב להיות קשר עם האדמה. זה שיתוף פעולה והרבה חסר אם אין לכם את החיבור הזה וזה אינו חלק ממערכת האמונה שלכם, ויתכן שכדאי שתשקלו זאת מחדש.

גאיה היא הדרך, 'כלי הרכב' באמצעותו אבותיכם יכולים לדבר אתכם. זה המנגנון, שם זה נמצא ומאוחסן.

הילידים סיפרו לכם על כך במשך אלפי שנים ורבים כל כך השליכו זאת וחשבו שזה נדוש. לעץ אין כל מערכת רוחנית, מחוץ לאדמה, ואם תשאלו אותו עד כמה זה מדויק, הוא ישיב שהאדמה היא הכל, היא מדברת אליו, קוראת לו, מזינה אותו, שרה לו... והוא צודק..

ההתקשרות והברית עם הפלנטה מוטמעות בכל נשמה ונשמה.

 

לאחר מגיעים הזכרונות שבולטים לגבי מה שעשיתם, כלומר אתם תזכרו בהם מעבר לאחרים מכיוון שהם היו הישגים של שמחה ויופי, ולפעמים מותכם.

כל הדברים היפים שאי פעם עשיתם שוכנים ברשומות האקאשיות שלכם וניתנים להיזכרות. הסיבה שאתם הולכים לקוראים על חושיים על מנת להיפטר מהדברים שמטרידים אתכם - כל אותן הטביעות, הרציחות ושאר הדברים שקרו לכם ואתם שבים וחוזרים אליהם, ליחידות החיים הקודמות שמונעות מכם שינה ויכולת להשיג דברים - היא מכיוון שהתודעה שלכם פונה לדברים האלה באנרגיה נמוכה יותר.

כל הדברים הטובים שוכנים שם, כל הזמנים היפים ביותר בהם נשים ילדו והביטו בפעם הראשונה בעיניו של ילדם, זחיחות הדעת של קשר רומנטי, כל זה שוכן שם.

 

הרגשה טובה היא משהו מאוד רוחני, יקרים, זה משהו טבעי ומבורך - אתם אינכם מרגישים את הדברים האלה מכיוון שבחרתם בתודעה נמוכה יותר. וזה משתנה עתה, חברי היקרים. חלק מכם יתחילו להיזכר בדברים הטובים.

זה מעניין ומשעשע - יהיו אלה שיזכרו בדברים הטובים, 'יקפצו על הקירות', יצחקו ויבכו משמחה ויחשבו לעצמם שעליהם לבקר אצל רופא מכיוון שכנראה משהו אינו כשורה אתם [קריון מצחקק בהנאה..]

ויהיו 'רופאים שמחים' [קריון מצחקק בהנאה..] שתלכו אליהם ותהיו שמחים מדי...

אלה הדברים שבני האדם עושים, מכיוון שכאשר אתם מתחילים להיות מאוזנים, אתם חושבים שמשהו אינו כשורה אתכם מכיוון שמעולם לא הייתם מאוזנים. תמיד פניתם לעבר הכיוון השלילי - זהו הטבע שאנחנו מדברים אודותיו. וזה כבר מתחיל להשתנות.

 

נשמות עתיקות מצפות לכך ומתחילות ללמוד כיצד ליצור זאת, כיצד להיכנס, לכרות את הדברים הטובים ולדכא את הדברים שאינכם רוצים שיעלו אל פני השטח. אלו הרשומות האקאשיות שלכם! יש לכם השפעה עליהן.

ישנם רבים שרוצים לספר לכם שאין לכם כל השפעה על שום דבר. והגרוע מכל הוא כאשר הם טוענים שגופכם עושה את אשר הוא עושה. ועליכם להיזהר. אתם בשליטה לחלוטין על הכל! זוהי חווית למידה שהיא תרגיל בתודעה גבוהה יותר. הכל שוכן שם. אתם מגיעים לכאן מצוידים!

כל המידע הזה והמנגנונים מתחילים להיטמע כרגע בסיפור נשמתכם. הדברים הטובים ביותר שקרו, הדברים המאתגרים ביותר שקרו, הכל נמצא שם עבורכם כדי שתאזנו זאת. נמצאת שם החוכמה שראיתם וחוויתם, ואפילו החוכמה שדחיתם והרחקתם. שום דבר אינו חסר שם.

ואלה שיאמרו שרק דברים מסוימים שורדים ברשומות האקאשיות במערכת של המוות והלידה מחדש, אולם זה אינו כך. הכל נמצא שם. הן צוברות באופן כזה שממיין את עצמו לתפארת. ובני האדם מחליטים למיין זאת מחדש לאומללות.

 

הרגע הצגתי לכם אודות אחד המפתחות לאושר. עליכם להיפטר ממערכת המיון שהחלטתם שתהיה טובה עבורכם. וזוהי בחירה חופשית. ומערכת המיון הזו מכונה - תודעה גבוהה... אתם מתחילים להרחיק את הדברים שמטרידים אתכם, שמבגרים ומזקינים אתכם, שמדאיגים אתכם, שמעט משגעים אתכם, ומתחילים לראות אותם בתמונה הרחבה יותר ולהבין שאתם בשליטה מלאה כאשר הם מגיעים לחייכם, האופן בו אתם חושבים, מאמינים, ישנים, ושזה בסדר גמור להתעורר מאושרים, להניח את כפות רגליכם על הרצפה ולומר: 'תודה אלי על היום הטוב הזה, ממש כפי שהיה היום הקודם, ואם יופיעו אתגרים בדרכי, אפשר לי להבין אותם ולהשתמש בחוכמתי על מנת לפתור אותם.. אפשר לי לצאת מאתגר מבלי לזכור אותו כסוגיה או בעיה, כך שאהיה בשלווה עם כל הדברים'.

 

זה האיזון שיגיע אליכם ממה שמוטמע בנשמתכם.

נשמתכם מגיעה מצוידת עבור איזון, יקרים, ויש עוד... אספר לכם על הדבר הגדול, ולאחר אעצור.

כיצד תוכלו להבין שהאל הוא המצב ההתחלתי הבסיסי שלכם, כאשר בכל הכתבים שלכם הרחיקו זאת. 'נברא בצלמו ודמותו' זו מטפורה - האל שאתם מבדילים אותו וגם המגדר - מכיוון שהכל תמיד תלוי מגדר עבור בני האדם.

אתם אומרים שאתם 'צלם אלוהים', והמשמעות של 'נבראתם בצלמו' היא שנבראתם באהבה, ואתם חלק מהאל הזה, מכיוון שעצם נשמתכם מחוברת לשלם של האל. וכאשר אתם מתחילים להגיע ולדון עם ה'עצמי הגבוה' שלכם עצמכם כמה מכל זה תוכלו למשוך להוויה הגופנית מהמימד הרביעי, ה'עצמי הגבוה' שלכם יחייך אליכם ויאמר שחשב שמעולם לא תשאלו זאת...

ולאחר יתחילו להיות מוזרמים לעברכם דברים שכל תא בגופכם יתמלא בעליצות לקראתם. הוא יכיר בריאות, רווחה, אושר, שלווה, עקביות/לכידות, את כל הדברים האלוהיים שיוזרמו עבורכם כדי שתשערו ותשרישו לכל היקף שביכולתכם לעשות זאת, בכל מהירות שתוכלו או תבחרו לספוג זאת, עד שזה יהפוך למי שהנכם.

זה היופי. כל אחד מכם הוא 'מלאך בתרגול', המתחיל לספוג את כל מה שתמיד היה .. אתם.

 

אני אשוב. זה ממשיך. זהו הסיפור של בן האדם המפואר.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020