Light Connections
 
 

 

מתנת העברה חדשה - ינואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

נראה שהנושא של היום הוא ה'ביחד' והעקביות/לכידות, נושא שאתם תחשבו שאינו כה חדש, עם זאת ברצוני לספר לכם שבאנרגיה של היום הוא מאוד שונה.

במשך שנים רבות, אם לא מאות בשנים, היו אלה שהבינו את האור... הם היו מתכנסים, לפעמים באופן סודי ולפעמים באופן גלוי - בהתאם לתרבות בה הם חיו והאם הם היו חלק מן המערכת - והם אחזו בדריכות ובערנות עבור הפלנטה.,

והיו התודות, היו התפילות עבור אלה שסבלו, או תפילות במהלך מלחמות, היתה שליחה רבה של אנרגיה שייצגה את מחשבותיהם הטובות.

 

מה שברצוננו לספר לכם, יקרים, אינו רעיון חדש. כאשר אתם ביחד, אתם בעלי עוצמה. בעבר מחשבותיכם עשו משהו, הן הלכו באופן כלשהו למקום כלשהו, אולם עתה לפתע עם הופעתה של האנרגיה החדשה הזו ישנה היווצרות, יתכן של משהו באופן תמציתי המתחיל להתקבל על הדעת מדוע כל זה פועל ומצליח. וקיים הבדל כאשר אתם מתחילים להבין שמעורבת בזה מערכת שלפתע היא 'בוגרת' ומגיעה למקום בו אתם יכולים להרגיש בה, להבין אותה ולעבוד איתה.

ואף הרבה יותר מכך.

 

נשמות עתיקות ועובדי אור המבקשים לקרוא את הדברים האלה, דעו שכיום יש למחשבותיכם יותר עוצמה מאשר אי פעם בעבר, עוצמה להגיע למקום כלשהו, להרגיע ולשכך. עוצמה לקבל הכרה ברחבי העולם על ידי אותם אלה שאפילו אינם יודעים מה הם בעצם מרגישים...

אתם יודעים אודות 'השדה' ומתחילים למדוד אותו ולדבר אודותיו. אתם יודעים כעת אודות 'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' שרק לאחרונה זוהה הצמד האחרון שבהם. יקרים, זוהי מכונה אזוטרית, יפהפיה. וברצוני שתחשבו על מטפורה בקשר למכונה הזו המזרימה ציפוי/כיסוי של העברה לפלנטה הזו, שיתכן ואתם יכולים לראותו באמצעות עיניכם המטפוריות המטאפיסיות, ציפוי המכסה את רחבי העולם במשהו חדש!

ציפוי ההעברה הזה הוא אפשור שלא היה שם לפני כן מעולם לאנרגיה שלא היתה שם לפני כן מעולם, בה המחשבות, התפילות, והביטויים של מעטים יכולים לשנות את הפלנטה כולה! העקביות/לכידות קלה הרבה יותר.

המעטים יכולים להתחיל לחולל משהו, כמו הקבוצה הזו שלפני, או אלה הקוראים, ולא רק לשלוח שלווה ושלום להרגיע את הלבבות והנפש של אלה הזקוקים לכך ברחבי הפלנטה, אלא לשלוח גם חמלה ולאחר מכן גם מידע .. לא מידע גולמי כמו בספר, אלא מידע של אהבה, כיצד זה להיות מסוגלים לא רק להרגיע אלא להיות בעלי כלים על מנת להמשיך זאת, לצאת מהר יותר ובקלות יותר מדברים כמו יגון, צער, ושברון לב.

 

אתם יכולים להשפיע על הפלנטה.

זה חדש! רק בן חודש ... ציפוי של העברה - מילה חדשה בהקשר לכך שמשמעותה שהעברה של אנרגיה מתרחשת באופן מידי!! היא עוברת ברחבי הפלנטה, ממעטים לרבים, והם מרגישים בכך כל כך עד שהם כמעט יכולים לראות אתכם עושים זאת. יכולים לראות את הידיים המורמות, התפילות והתודות - ומשהו קורה. 'השדה' מושפע, הפוטנציאלים משתנים, והחיים שאבדו הם בעלי משמעות כלשהי.

זה מי שהנכם.

זה רק התחיל. יערכו ניסויים כפי שהיה בעבר, עם תוצאות מדהימות כיצד האנרגיה של החמלה שלכם מועברת כמעט באופן מיידי לאלה הזקוקים לה ברחבי כל הפלנטה הזו, הסובלים, הבוכים, המדוכאים - ולפתע הם כבר לא ירגישו כך ולא יוכלו לספר לכם מדוע. אלא שאתם תדעו מדוע - מכיוון שזה פועל ומצליח...

 

ברוכים הבאים לעולם חדש בו יש לכם משמעות. ואם אתם בעלי ערך עצמי נמוך בעקבות כל הדברים שעברתם או בעקבות אותם אלה שסיפרו לכם דברים שונים - הרי שדבר זה כשלעצמו מבסס את הערך העצמי שלכם. נשמות עתיקות, עברתם זאת, ואין זה משנה מהו גילכם או מינכם, או מי שאתם חושבים שהנכם.

זה יוצר חוכמה, אנרגיה, בגרות ומנוע תמסורת של שלווה ויופי שגורם להבדל ומגיע היישר ל'רשת' החדשה הזו. זה מי שהנכם!

 

ברצוני שתחשבו לעצמכם שאתם עומדים זקופים, שאתם בעלי משמעות, זו הסיבה להימצאותכם כאן.

ברצוני שתקחו זאת אתכם לביתכם, וכאשר תחשבו על הדברים האלה על מנת להניח חמלה ב'רשת', ברצוני שתראו תוצאות, דמו מישהו השרוי בצרה ושכבר אינו יותר במצב הזה. מישהו שסובל ומלא צער, ולפתע כבר אינו מרגיש כך יותר - מכיוון שיש להם משהו ש'הגיע' אליהם, הם אינם יודעים מה זה אולם הם מרגישים הרבה יותר טוב עם עצמם, עם החיים ועם מה שקורה.

ואתם יכולים לשבת לבד בחדרכם ולחייך ולראות שזה הצליח... מכיוון שזה אכן פועל ומצליח!

 

עקרון מאוד ישן של תפילה ושליחת אנרגיה, הופך כעת לדבר שלא ציפיתם לו.

זו אחת הסיבות ש'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' נמצאות כאן, וזוהי סיבה נוספת מדוע התודעה של הפלנטה הזו מתרוממת. מדובר בעזרה לפלנטה ולאחרים. וזה מתחיל לעבור את הרעיון המטאפיסי שהיה כה מוזר עבור רבים לגבי היכולת של המחשבה להשפיע ויכולתכם לגרום לשינוי.

ברוכים הבאים לאנרגיה חדשה, יקרים, שאתם שולטים בה - אנרגיה של חמלה ואהבה והעברה של אנרגיה שמאוד נחוצה כרגע על הפלנטה הזו.

 

עמדו זקופים בערך שלכם - זה מי שהנכם!

 

אני קריון, המאוהב באנושות, ואתם מתחילים להבין מדוע..

זה מספיק לעכשיו,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020