Light Connections
 
 

 

שינוי 2020 - חלק שני - ינואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

דיברתי על שינוי האקלים שיכונה סופו של דבר 'מחזור אקלימי'. חזינו זאת לפני יותר מעשר שנים, והסברנו שלשינוי האקלים יהיו מספר חלקים, כולל שינויי אקלים זעירים.

המסר דיבר על כך שבאופן בסיסי, הפלנטה נעה לעבר זמנים קרים, וזה לא יהיה קור מסוכן אם תדעו מה עתיד להגיע. מה שהפלנטה עומדת לעשות לא יחסל את החיים האנושיים אם תדעו כיצד לפעול. הפלנטה הזו, גאיה הזו, אוהבת האנושות הזו, עושה זאת כפי שנהגה לעשות בעבר, אפילו לפני שהגעתם לכאן, על מנת לשנות את החיים באוקינוסים, להחליף ולחדש את המלאי שהפך להיות מיושן ומעופש.

סיפרתי לכם שלא אתם גרמתם לכל זה, יקרים, גרמתם לזיהום רב אולם לא גרמתם לשינוי הזה.

הזיהום שנגרם במשך זמן כה רב, כתוצאה מהתודעה הנמוכה של האנושות, יתחיל להשתנות. בשעה שהתודעה תתרומם, ייפסק הרעיון לזהם את הפלנטה הזו באופן שבו נהגתם לעשות זאת.

לכן לא התמקדתי רבות בסוגיות הזיהום מכיוון שהתודעה הגבוהה יותר תגבר על כך. יטפלו ב'אוקינוס הפלסטיק'. לאנושות יש יכולת רבה בנקיון על מנת לפצות על שנים רבות בה נהגה ההיפך הגמור.

 

אני מדבר על שינוי האקלים, ואדבר על מה שמתחולל באוסטרליה.

רק במקרה שלא צפיתם בחדשות, התרחשה קטסטרופה במדינה הזו וקשה להתאושש ממה שקרה שם, השריפות איכלו את היערות והחורשות בהתלקחות עצומה של להבות חום בשטח של כ 50,000 קמ"ר. נהרס הרבה יותר ממה שתרצו לדעת... נכחדו מיליוני בעלי חיים.

ואתם פונים אלי בבקשה שאתייחס לדברים הנוראיים האלה, וברצוני לספר על כך בצורה של 'עסקה טובה'..

 

שמעתם היום מדיטציה שלא היתה בהכרח אודות הטרגדיה של החיים שאבדו, אלא יותר לגבי היבשת המשתנה, לפחד, לחרדה ולדאגה שחווים מרבית אלה שמתגוררים עכשיו ביבשת הזו. לא ראיתם מעודכם דבר כזה בשנות חייכם.

אנחנו נמצאים כעת בפניקס, אריזונה, שידועה בחום 'האגדי' שלה. וברצוני שתדמיינו את הטמפרטורה של54 מעלות באוסטרליה ואת השריפות מעל כל זה, עם רוחות כמו טורנדו המנשבות כך ששום דבר לא יוכל לשרוד, השריפות שהיו מהירות יותר ממהירות מכונית, התלקחו וכיסו את היערות כולם...

 

זהו שינוי אקלימי.

אם תתבוננו בתיעודים של החום והשריפות של ממשלת אוסטרליה - מאז שתיעדה את הדברים - תגלו ששום דבר כזה לא אירע בעבר. זה אינו התחלה וסיום של לכאורה מחזוריות שהם מזהים. הם אינם יכולים לומר שזה אירוע המתרחש מדי מאה שנים. ואגב, זה מה שהם טענו לגבי מערבולות הקוטב, שעתידות לחזור. זה אינו אירוע המתרחש אחת למאה שנים. האוסטרלים יודעים זאת אולם אינם רוצים לשמוע על כך.

זה יחזור בשנה הבאה! ובשנה שלאחר מכן, ובשנה שלאחריה... זה פשוט חלק האופייני לאזור ההוא, שהוא אזור חם מאוד על הפלנטה הזו, ומתרחשים כעת סחרורים לפני שתתחיל ההתקררות על הפלנטה הזו - החום הופך לחם יותר, הקור הופך לקר יותר, אפילו עוד לפני שהפלנטה תתחיל להראות את מה שהיא באמת עומדת לעשות ולנוע ל'מיני עידן קרח' צפוי.

זה אינו דבר מפחיד. יקחו עשורים בשנים לפני שזה יתרחש במלואו. ובינתיים אתם יכולים לראות שזה מתקרב.

 

אוסטרלים, מה תעשו ומה תוכלו לעשות בנקודה זו בזמן?

אינכם יכולים לשנות את מה שמתרחש. אינכם יכולים לומר משהו על מנת שזה לא יקרה. הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא למצוא דרכים לשרוד זאת ולא להגיע למצב של חרדה בכל פעם שזה יקרה, לדעת שזה עתיד לחזור ולהתכונן ככל יכולתכם.

אולם יש עוד...

אני יכול לספר לכם מה נמצא עבור אוסטרליה ב'שדה' אולם הם לא ירצו לשמוע זאת. ברמה מסוימת יהיה עליהם לשאול את עצמם 'מי הם? במה הם ידועים, כך שיתכן ויצטרכו לשנות זאת? כיצד הם נוהגים בחקלאות, שיתכן ויהיה צורך לשנות זאת? כיצד הם נוהגים בנוגע לגידול בקר וצאן בכל אותן תחנות הגידול ששומעים עליהן?

הדברים האלה נחשבים ל'משהו אוסטרלי', וידועים במשך כמה מאות בשנים. זה ישתנה בנקודה מסוימת בזמן, יהיה עליכם לשנות את מי שהנכם ואת האופן בו אתם פועלים, כתוצאה מהאירוע הזה ואלה שיגיעו בעקבותיו. זה יהיה בלתי אפשרי להמשיך כפי שנהגתם בעבר.

יהיה נחוץ שינוי בתרבות, שינוי בדרך בה אתם חושבים שאתם פועלים עבור הפלנטה, ובמי שהנכם - אפילו כלפי עצמכם, תהיה תנועה של אנשים רבים לאזורים אחרים והגנה שתהיה לכם הרחק מן היערות והחורשות.

 

זה לא יקרה במשך זמן רב מכיוון שהאוסטרלים הם 'עקשנים' [קריון מצחקק בהנאה...] הם 'יודעים מי הם' ויאמרו שהדברים לא ישתנו רק בעקבות השריפות.

הבה ננתח זאת, ובתקופת הביניים לפני שהם יתחילו להתבונן בתמונה הגדולה יותר, הבה נתייחס לכמה דברים שעשויים לעזור להם.

הקהל הנוכח כאן מורכב ברובו מאנשים שאינם אוסטרלים ואינם מכירים את התמונה המלאה של האופן בו הדברים נראים שם ומה מתרחש שם. בארה"ב, לאחר טרגדיה שכזו אתם אומרים לעצמכם שאמנם איבדתם הכל אולם כמה טוב שהיה לכם ביטוח, הדברים אינם כך באוסטרליה. אין להם תשתית, מימון או משאבים עבור בעלי חווה ממוצעים, וגם אם יש להם ביטוח שכזה, הרי שאני מבטיח לכם שהביטוח נגד שריפות לא יחודש עוד לאחר השנה הזו.

כך שברשותם של אלה שאיבדו הכל נותר רק שטר המכר עבור אדמתם שהיא חרוכה כעת, והמבנים שאבדו להם, הבקר שמת והכבשים החסרות או המתות. הדברים שנהגו לעשות עם משפחתם במשך חמישים שנה באדמה שהיתה ברשותם אינם אפשריים עוד, אולם הם יאמרו שזה כן אפשרי ..

עקבו אחר הדברים, הם יחזרו ויבנו מחדש, מכיוון שזה כל מה שיש להם, זה כל מה שהם ידעו... הם יקימו מחדש את שטח בעלי החיים שלהם, ותוך שנה יחזרו ויעשו את מה שהם תמיד נהגו לעשות. זה שונה יקרים, ממה שאתם הייתם עושים כאן בארה"ב.

ואם תתהו היכן הממשלה בכל הנושאים האלה - הרי שגם זה לא יקרה, מכיוון שהאוסטרלים מצפים מעט מאוד מממשלתם וממה שהיא יכולה לעשות.

 

אציע כמה הצעות ל'עקשנים' האלה, שיחזרו חזרה למה שנשאר ביערות והחורשות ויבנו את ביתם מחדש, את החווה, יקימו מחדש את הגדרות ויתחילו מחדש. זה עומד להיות חלק בו אנשים 'יגלגלו' את עיניהם...

אני מבטיח לכם שתראו משהו שונה לגמרי ממה שציפיתם, אם אפילו רק מעט מכם ינסו זאת, ויהיו מוכנים ליטול את המאמץ הזה בקשר לדברים שאני עומד לומר אותם.

החורשה היא יער. אלה עצים שנוטים להתלקח בצורה הגדולה ביותר בעולם - עצי האקליפטוס.

הדבר הראשון שאומר לבעל החווה הוא לעשות משהו די קשה שהממשלה לא תעזור לו בכך. יהיה עליו לנקות את היער ברדיוס של 1.6 ק"מ מסביב החווה - הו, במידות אמריקאיות זה מייל אחד - להוציא הכל, לחרוש מתחת כך שישאר רק עפר האדמה, ללא כל חומר בעירה לאש. במבט על מן האויר זה ייראה כמו שטח של מעגל תבואה נקי וריק מכל דבר, במרחק של 1.6 ק"מ מהחווה.

 

אם תעשו זאת, יקרו כמה דברים:

הבה נשוחח אודות שאר הסיפור והדברים שיכולים להצליח, עבור אלה המכירים שריפות ויטענו שזה לא יעבוד. ואעשה זאת בשלבים - תבינו מדוע בהמשך, מכיוון שיש עוד הרבה מעבר רק לניקוי של חומר הבעירה.

אש זקוקה לחומר בעירה, וכאשר היא תגיע לקצה המעגל, לא תהיינה שריפות. עם זאת, סערת אש היא משהו שונה, וזה בדיוק מה שהתרחש באוסטרליה - סערות אש שגודלן היה כמו גודלה של מנהטן בעיר ניו יורק. למרות שאש כזו תעצור ללא חומר בעירה, הרי שהיא תשלח סוגים שונים של שרידים, פסולת וגחלים, שיפלו כולם במרכז המעגל.

ובהקשר לכך יגיעו מכבי האש עם נהלים שונים השולטים בגחלים ובפסולת. זה כל מה שהם יעשו. למעשה הם לא ילחמו באש מכיוון שלא יהיה לה חומר בעירה, ועד כמה גדולה שהיא תהיה או שתוכל להגיע, לא יהיה לה כל חומר בעירה במרחק של 1.6 ק"מ מהחווה. אולם היא תשלח לכם את כל 'השליחים' האלה, של הפסולת, הענפים, והגחלים שיכולים להרוס שוב את הכל, אלא אם כן תהיה שליטה עליהם.

מכבי האש יהיו אחראים על ההגנה של האזורים האלה, ולא בהכרח להילחם באש בקצה המעגל.

 

וקיים גם דבר מה נוסף שטרם הומצא, המכונה 'רשת האש' [קריון מצחקק בהנאה..] - חומר בלתי מתלקח, שאינו נמס, שיסתיר ויונח על המבנים שלכם, ויתפוס את הפסולת. ואני מזמין את אלה הטוענים שזה לא יעבוד לשוחח אתי בעוד כמה שנים... זה יעבוד, מכיוון שיכולה להיות רשת כזו לכל מבנה, והפסולת, הגחלים, הענפים יפלו על גבי הרשת הזאת ולא על גבי הבתים, החווה או המבנים.

ויש עוד ...

 

זה נועד עבור אלה שאינם מאמינים שתפישה חדשה אפשרית בחורשות וביערות. מה לדעתכם יקרה אם כל הכמות הזו תנוקה? אל תטעו, הממשלה לא תעזור בכך, האוסטרלים ינקו זאת בעצמם, ואפילו בעזרת ידיהם אם יהיה עליהם לעשות זאת, ויביאו את הדחפורים שלהם. הם ידועים בסיום משימות בעבודה קשה והם לא יעצרו עד שהעבודה תושלם.

מעבר לאזור ההגנה שיהיה להם עבור החוות שלהם, ישנו דבר נוסף והוא שחיות הבר אינן טפשות. כאשר יתחילו שוב השריפות לבעור בחוזקה, בעלי החיים יידעו אודות המעגל הזה ויכנסו לתוכו...

כך שהמעגל הזה לא יהפוך רק למקום הגנה עבור עצמכם - עדיין לא הגעתי לחלק הטוב... - המעגל הזה הוא גם מקום מקלט לחיות הבר. תבנו מחסה מכוסה עבורם, לא עשוי מעץ, אלא מסוללת עפר כך שהם יוכלו להיכנס לשוחות שיהיו מופנות למרכז, עם מעברים שיוכלו להגיע אליהם ולהציל את עצמם, ואתם תציעו להם מים..

 

כעת אתם טוענים שאני קצת 'משתגע', מכיוון שחלק מהבעיה שם הוא המחסור במים... האם אתם מוכנים 'לגלגל' את עיניכם?

קיים אוקינוס מתחת לאדמה ביבשת אוסטרליה, אגן עם יותר מים מאשר תוכלו אי פעם להשתמש בהם או אי פעם לרוקן אותם. חלק מהמים נמצאים תחת לחץ כך שלא יהיה עליכם אפילו לקדוח, רק לשחרר את הלחץ... היו מעט שניסו לפתח זאת, אולם זה לא הגיעו לכלל פיתוח מלא. החוואים יודעים על כך, הם משתמשים פה ושם בבארות, לפעמים הם אינם יכולים למצוא אותם ומנחשים עד שהם מצליחים - תמיד יש מים!

משתרע אוקינוס מתחת לאזורים החמים ביותר שנשרפו הכי הרבה.

זה אינו מושלם. המים האלה אינם ראויים לשתיה, ולפעמים הם חמים באופן בלתי מוסבר. כך שתצטרכו לטפל בהם מעט על מנת שבעלי החיים יוכלו לשתות אותם.

 

על הכבאים יהיה להגן על האזור המרכזי של המעגל, ולא על האש במרחק של 1.6 ק"מ מסביבו. שם יפלו הגחלים, ויהיו לכם מספיק מים כך שלא תצטרכו לדאוג שיחסרו לכם מים. תתחילו לחפור מספיק בורות מסביב לאזור הזה, לא קרוב לקצה המרחק אלא מבפנים, כך שתוכלו למקם שם את המכונות שלכם ולהשתמש במים. לא תצטרכו להביא עוד, זה נמצא שם! ותוכלו להישאר שם ולהילחם בזה ובאותו הזמן גם להציל את חיות הבר...

כך שבעוד שתתחולל שריפה מכל הכיוונים במרחק של 1.6 ק"מ מכם, המשפחה שלכם תהיה בטוחה, המבנים שלכם, וגם החווה.

 

המידע הזה יגרום במשך זמן מה ל'גלגול עיניים' אצל מכבי האש, הממשלה, ואפילו אצל החוואים - עד שהם יתחילו לנתח את מה שאמרתי. הם יתהו אם זה עשוי לעבוד, והאם יוכלו לתפוס את הגחלים בעזרת 'רשת אש' שאינה נשרפת, אינה נמסה, ואינה כבדה..

זהו חלק מההנדסה, התכנון והטכנולוגיה של האוסטרלים.

 

עד שתחליטו לשנות את תרבותכם ולא להיות יותר חוואים - זה הפתרון עבור כל אותם אלה שירצו לשוב ולחזור למקומותיהם ולהישאר שם.

זוהי עבודה רבה, מחקר רב, הרבה 'גלגולי עיניים' על מנת לראות אם אכן אני צודק בקשר לאותו מאגר המים התת קרקעי והאגן הזה הבנוי עם מי ים. הם לא השתמשו בכך לפני כן מכיוון שהם לא נזקקו לזה, לא עד כדי כך, יקרים. צריכים שיהיו אמצעים ויתכן שיצטרכו אף משאבות...

 

ואם אתם תוהים מהיכן הם יקבלו חשמל - חשבתי שזה יגיע [ קריון מצחקק בהנאה..] והתשובה על כך מצויה בתקשור הקודם (החלק הראשון, ת.ג.) אולם גם לפני המנועים המגנטיים שיפיקו את כל החשמל, עדיין ניתן להשתמש במנועים שיש לכם, לכסות אותם היטב, לקבור את הדלק, ולעשות את כל מה שנדרש בצורה חכמה על מנת לספק מספיק חשמל למשאבות. התכוננו יקרים, לפעם הבאה, והלחמו בה בדרך שונה מאשר אי פעם חשבתם. תוכלו לאפשר לשריפה לבעור, חוץ מאותו אזור בו תהיו אתם.

 

זהו השלב הראשון, ובעקבותיו יגיעו שלבים נוספים, מכיוון שברור שהשריפות ישובו ויחזרו.

ואומר לאלה הטוענים שכבר לא נשאר כל כך הרבה מכיוון שהשריפות כילו כמעט את הכל - זה ממשיך [קריון מצחקק בהנאה..] ישנה צמיחה מחדש, אפילו ללא גשם, ותמיד יהיה חומר בעירה ביער של אקליפטוסים לשם יצירת השריפות שעתידות להיות שם - אפילו לאחר שהיער נשרף.

יקחו חודשים לכבות את כל זה, הממשלה האוסטרלית תנסה לברר מה ביכולתם לעשות, וזה לא יהיה הרבה. אולם מסרתי הנחיות אישיות ל'עקשנים' שירצו לחזור מיד ולעשות את הכל מחדש, באזור שהם יודעים שיהיו בו עוד שריפות.

זו הדרך שאתם עשויים לשרוד, בעלי החיים שלכם עשויים לשרוד, וחיות היער ידעו שאתם שם והמקלט שם, ותוכלו לשמור עליהם בטוחים, רבים ככל שתוכלו, רבים ככל שיגיעו..

 

זהו קרש קפיצה, יקרים, עד שבני אוסטרליה יגדירו את עצמם מחדש והתרבות תשתנה, והם יבינו שאולי הגיע הזמן שהחוואים יפנו את דרכם.. זה יקח זמן עד שזה יתרחש, ובינתיים מדובר בהצלת חיים ובעלי חיים, וה'עקשנים' ינצחו, אם הם יהיו עקשנים מספיק.. [קריון מצחקק בהנאה..]

 

אחזו בהם כרגע במחשבותיכם ותפילותיכם, לא מפאת הסכנה שהם שרויים בה אלא בעקבות החרדה שהם חווים. זו יבשת שרק לאחרונה נשרפה באופן קיצוני, לפעמים ממש עד לאוקינוס, ולפעמים היה פינוי באמצעות אוניות. דברים מתרחשים שם כעת שלא חשבתם שהם אפשריים.

ראו אותם מבינים, יותר נינוחים עם מה שעתיד להגיע, ראו אותם מתכוננים ומוכנים לכך.

 

אני אומר את הדברים האלה באהבה, ולא על מנת לפגוע באיש, ש'יגלגל' את עיניו ויאמר שחשב שהחומרים של קריון היו די בסדר, עד עכשיו...

רק חכו, וראו אם צדקתי.

כל הדברים האלה מועברים באהבה לאנושות, למה שחלקכם עוברים כעת או יעברו בעתיד, לא רק בעת שהאקלים משתנה אלא כאשר התודעה של הפלנטה הזו תתחיל להשתנות בתחומים חדשים כל כך.

חלק יהיו לא נוחים. אני תמיד עושה זאת בדרך מסוימת. זה מי שאני, ואלה מי שאנחנו, אינכם מבינים שמגיעות תפישות חדשות שיהיו בסופו של דבר אלו ששייכות לשם. ולכן אתם נמצאים כאן.

 

אני קריון המאוהב באנושות,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

❖ ❖ ❖

 

הערה מלי קרול:

 

כאשר אני מתקשר את קריון, ישנם דברים רבים המוצגים בפני באופן אזוטרי שאינם באופן מילולי, ולעיתים זה הופך את המסר לבלתי שלם. זה קורה במיוחד כשיש פרטים שחשים בהם והם אינם מדוברים. זה קרה פעמים רבות כאשר קריון מדבר על פרטי הדברים 'בשטח' וכמו כן גם על פרטים בנוגע ההמצאות הקרובות.

 

תקשור זה דיבר באופן מיוחד על השגת הגנה לאזורים באוסטרליה בהם שריפות הענק עתידות לשוב ולחזור שנה אחר שנה. זה מיועד בעיקר עבור אלה שיש להם שם אדמות מניבות כמו תחנות הבקר והכבשים (קריון כינה אותן 'חוות' לצורך ההבנה של האמריקאים שנכחו בקהל). זה מיועד גם לאנשים העוסקים בחקלאות ובגידול עופות.

 

דבריו של קריון נועדו למי שיחזור ויבנה שם מחדש, למרות שהשריפות עשויות להיות אירוע שנתי. זה מאפיין מאוד את האוסטרלים, הנוהגים להתמודד במצבים קשים ולעבוד על חידה שהיא קשה.

 

 

האזכור על 'אגן מים' היה רמז וציון לכך שקיים יותר באזור ההוא (ניו סאות' ויילס) מאשר התגלה עד היום. המים ברורים בנוכחותם בקווינסלנד, אך קריון אומר שיש יותר ממה שאתם יודעים. ראיתי גם בבירור צינורות ענק תוך כדי תקשור.

התחזית העתידית לאזורים שנשרפו באזור ניו סאות' ויילס היא זהה, וקריון, אומר שהכל הוא חלק משינויי האקלים שלא יעלמו. ולכן הגיע הזמן לכמה שינויים בתפישה, כולל להביא את 'האוקיאנוס שמתחת לאדמה' למקומות שבהם יהיה ניתן להשתמש בו?

קריון אומר שישנם שם יותר מים ממה שמישהו יכול לדמיין...

 

תודה על שקראתם את ההערה הזו.

אנחנו אוהבים ומעריכים את האוסטרלים, ורואים אותם עובדים על החידה הזו באופן שתהיה פחות ופחות חרדה בכל שנה, ויגיעו פתרונות מרעיונות נהדרים שעולים.

 

הבה לא נזלזל לעולם בחוסן האנושי ובחוסנה של גאיה.

 

לי קרול

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020