Light Connections
 
 

 

שינוי 2020 - חלק ראשון - ינואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו בחודש ינואר שנת 2020 וברצוני לערוך חזרה על כמה דברים שכבר דיברתי עליהם ועל מצב הפלנטה בהקשר לשינוי הגיאולוגי ומזג האויר.

אספר לכם מה מתרחש, ונערוך חזרה עם הדברים שאמרתי בעבר שעומדים לקרות.

לפני 15 שנים התחלתי להעביר לכם מידע שהיום אתם חווים אותו.

איני יכול לפתוח את המסר הזה מבלי ההוקרה העמוקה, זו מילה אנושית שאינה קיימת בצדו השני של המעטה/צעיף - שם קיימת רק אהבה מושלמת. הוקרה היא מילה שאתם תבינו אותה, הוקרה על מה שעברתם על מנת להגיע למקום הזה, יקרים, על מה שעומד להתרחש על הפלנטה הזו בעשורים הבאים ושעתיד לשנות דברים רבים כל כך, ואתם נמצאים כאן.

תמיד ישנם אלה הטוענים שהם לא יהיו כאן ולא יחיו עוד שלושה עשורים, ואשאל אותם - מדוע לא? וגם אם לא תחיו, עדיין תהיו כאן... נסו לפענח זאת.

 

אלה הקוראים זאת הם נשמות עתיקות והם אלה החוזרים באופן המהיר ביותר עם תודעה נעלה, הם אלה שלא יחזרו שוב על השגיאות ששגו ויהיו להם רעיונות גדולים יותר לגבי פתרון נושאים שהם בלתי פתירים כיום. זה מה שעומד לקרות בהמשך.

הפלנטה די אוהבת את התפישה בה היא שרויה ואין שומעים הרבה ולאורך זמן על מישהו חדש המגיע עם שינוי תפישה קיצוני - אולם זה עתיד להשתנות! ויהיו רבים שישימו לב אפילו לאלה שיהיו להם רעיונות שמעולם לא קודמו לפני כן, זהו האופן בו משתנה תפישה.

לפני 15 שנים, לו הייתי מראיין מי מכם ומבקש ממנו שיספר לי אודות גוגל, לא הייתם יודעים מה זה והייתם חושבים שאולי זו דמות מסרט מצוייר... וגם לו הייתי מנסה להסביר לכם, לא הייתם מבינים מכיוון שלא היתה בזמנו כל טכנולוגיה שהובילה לכך, ולא הייתם מבינים אודות המחשבים, האינטרנט או ה WiFi, ועוד פחות מכך אודות התוכנה..

במילים אחרות, קיימים צעדים בין הצעדים שעליכם לעבור דרכם על מנת להגיע בסופו של דבר למקום בו הדברים יתקבלו על דעתכם, ושינוי תודעה הוא בין הצעדים האלה.

 

לפני 15 שנים התחלנו לספר לכם שהפלנטה הזו נמצאת במחזוריות של מזג אויר. במהלך השנים העברנו לכם מידע רב לגבי כיצד הדברים ייראו, והסיבה היחידה שעשינו זאת, יקרים, היא על מנת להזהיר אתכם מבעוד מועד כך שתוכלו 'לזוז מהדרך'. זה מעולם לא היה מסר של אבדון, אלא יותר מעין תמרור דרך שהזהיר אתכם מכמה דברים והורה לכם לפנות לכיוון מסוים. חלק עקבו אחרי התמרורים האלה, וחלק לא עשו זאת.

ועתה הדברים מתחילים להראות את עצמם ברצינות במקומות כה רבים ובדרכים רבות כל כך.

 

במהלך השנים סיפרנו לכם שהפלנטה שרויה במחזוריות שכבר היתה בה בעבר, והיתה במחזורים האלה במשך זמן רב מאוד.

המחזורים היו ידועים לגאיה, ובוצעו על ידה באותו אופן בו אתם רואים זאת כיום עוד לפני שהאנושות היתה אנושות. זה משהו שכדור הארץ עושה וההגיון שעומד מאחורי זה אינו מובן מאליו כלל, מכיוון שכרגע המדענים אינם רואים זאת אפילו כמחזוריות. כאשר הם יגלו זאת בעתיד, יהיה להם רגע של 'אהה' והבנה מדוע הפלנטה פועלת כפי שהיא פועלת.

זה קשור לטמפרטורה, מזג אויר, שינוי אקלים שנחוץ והכרחי לפלנטה הזו, על מנת שתחדש את עצמה ואת החיים באוקינוסים ואת כל שאר הדברים שחשבתם ולקחתם אותם כמובן מאליו שהיו תמיד אותו הדבר.. יקרים, הם עומדים והופכים למעופשים, כמו באקווריום ... עליהם להתחדש. ושינוי טמפרטורה היא הדרך היחידה בה גאיה יכולה לעשות זאת.

 

סיפרתי לכם שאתם צועדים לעבר מספר אירועים, גם במיקרו מזג אויר וגם במקרו מזג אויר של כדור הארץ, שקשורים לשינוי טמפרטורות על הפלנטה, ובעצם אתם צועדים לעבר מחזור של התקררות.

חלק כינו זאת 'מיני עידן קרח', שזה מושג מפחיד מכיוון שאתם מיד חושבים על עידן הקרח הנודע, וזה אינו כך. כדור הארץ עבר דרך שינויים זעירים מסוג זה אפילו בשעה שהייתם כאן.

אתם יודעים שזה מגיע עכשיו, מכיוון שאפילו יש לכך שם. כאשר זה התחיל זה היה מכונה 'התחממות גלובלית', עכשיו זה מכונה 'שינוי אקלימי', וים אחד יכנו זאת 'מחזור אקלימי'. וכבר ישנם אלה המתחילים להבין שלא אתם גרמתם לכך.

אם תחקרו את ליבות הקרח, זה יהיה די ברור ומובן מאליו. הגיאולוגים יוכלו להתבונן בשכבות על הסלעים, ובוטנאים יתבוננו בטבעות העצים - וכולם יספרו סיפור אודות מחזורים, ושכדור הארץ עבר מחזורים רבים של התקררות והמתחממות עוד זמן רב לפני שהגיעה האנושות, והיו כמויות גדולות של קרח במקומות מסוימים על הפלנטה.

זה מה שעומד להגיע.

 

סיפרנו לכם גם שלפני שהמחזור הזה יתקרר, יהיה סחרור מהחם ביותר לקר ביותר שראיתם מעודכם, ובסופו של דבר יתייצב על פלנטה קרה יותר למשך מספר עשורים בשנים.

מה שאתם רואים כרגע על הפלנטה הוא שמזג האויר נמצא בדרכו לכיוון כלשהו ... וזה התחיל להיות מאוד ברור לפני כשנה.

התחלנו לספר לכם על החלק הקר מכיוון שקור עלול לסיים חיים. אתם יכולים להימלט מאש, לעזוב ולהתפנות מהאזורים להם היא עלולה להגיע. חלק אינם מצליחים אך האוכלוסייה באופן כלל יכולה לצאת מכלל סכנה.

אולם כאשר מגיע קפאון מהיר ביותר ומיידי, מאות או אלפים יכולים למות בבת אחת אם התשתית נהרסת ואין אמצעי תובלה. לכן רבים מהמסרים והאזהרות היו אודות הקור. ונמשיך לעשות כך, וברצוני לעדכן שהוא אינו מגיע - הוא כבר נמצא כאן!

 

האם אתם זוכרים את מערבולות הקוטב [ קריון מצחקק בהנאה...] - ברוכים הבאים להתחלה! זה לא היה אירוע חד פעמי. זה עומד לקרות שוב, ויעמיק לעבר קנדה ואל תוך ארה"ב. הטמפרטורות יהיו כה קרות וכיום אפשרי למדוד אותן רק בקוטב. טמפרטורות שלא יאומנו, שלא ראיתם מעודכם. הן לא רק נגעו בכם, הן היו כאן, יכולתם לראות ולחוות זאת, כפי שסיפרתי שיקרה.

ולאחר זה נסוג.

מטאורולוגים אינם יודעים אם זה עתיד לשוב ולחזור.

שינוי אקלימי מתחיל להציג את עצמו בדרך כה דרמטית, המקומות החמים ביותר יהפכו להיות יותר חמים, המקומות הקרים ביותר יהפכו קרים יותר, ובין זה יהיו הבדלים גדולים בין המקומות בהם ירד גשם ומקומות בהם לא ירד גשם, ומשך הזמן שזה יקרה.

הדברים מתרחשים במועדם, יקרים.

 

ברצוני לחזור ולומר לכם דברים שמסרתי לכם, חלקם יתקבלו על דעתכם וחלקם לא יתקבלו על דעתכם.

אנחנו נמצאים בפניקס, אריזונה, אזור מדברי, ועתה מעט קריר יותר מאשר ציפיתם שיהיה. זה יקרה על בסיס קבוע, ובקיץ - התכוננו לכך [ קריון מצחקק בהנאה..] יהיה חמים יותר מאשר תצפו.

זהו כדור הארץ המסתחרר ומתחיל להתכונן למחזוריות.

ישנם 'מיקרו אקלימים' על כדור הארץ שעוברים דרך המחזורים האלה, ולילידים שהיו כאן ישנו ביטוי מילולי של המחקר ושל וקיומה של צורת התקשורת שהילידים השתמשו בה באמצעות שירים, ריקודים, ושירה, המספרים את אשר אירע בהיסטוריה שלהם במשך אלפי שנים. זה מדויק להפליא, אלה סיפורים על האבות ואפילו על דפוסי מזג האויר..

וישנם ילידים על הפלנטה הזו המספרים על נסיגת הקרחונים שאתם מתבוננים בהם כיום. זה גם נמצא בחדשות וכולם מודאגים וטוענים שההתחממות הגלובלית כבר כאן, בעוד הילידים מספרים שלפי אבותיהם זה כבר קרה שלוש פעמים בעבר, ולאחר הם שבו וחזרו, ושוב נסוגו, ושוב חזרו - ובמילים אחרות, הם מספרים על המחזוריות שאבותיהם היו עדים לה.

ב'מיקרו אקלימים' במקומות מסוימים על הפלנטה הזו המחזוריות הרבה יותר מהירה. הסיבות זהות - יש צורך לחדש את מלאי החיים באוקינוסים, ושינוי הטמפרטורה היא הדרך היחידה לעשות זאת.

ישנה עדות כה רבה שהפלנטה הזו כבר עברה מחזורים כאלה בעבר, וניתן למצוא את העדויות האלו, ושהמדענים יבינו שהדברים האלה מתרחשים עכשיו במועדם ולא כתוצאה ממעשה בני האדם.

 

מסרנו לכם כמה דברים שעליכם להתכונן להם:

יהיה קר יותר במקומות שהם קרים כיום. יהיו ערים שתמיד יהיה בהן שלג - למרות שכרגע אין בהן שלג כלל. זה קור.

דיברנו על תפישה אחרת לגבי מה שמזג האויר עושה, ושמגיע עם זה משהו מסוכן שכבר דיברנו עליו בעבר - התשתיות שלכם אינן מוכנות לכך, במיוחד התשתית החשמלית. ממש כעת, רוב השירותים הציבוריים על הפלנטה הזו עובדים מעבר ליכולתם ונעזרים ברוח או בשמש מכיוון שקיים כשל ברשת של התשתית. ועדיין הקור טרם הגיע...

כאשר עיר גדולה קופאת במהירות, למשל כתוצאה ממערבולת קוטב שמביאה לטמפרטורות כה נמוכות עד שחוטי החשמל קופאים, עמודי החשמל נופלים, העצים קורסים, ויש גשם מקפיא שאינו מאפשר תנועה - הרי שהעיר, החברה והתרבות יעלמו.

זוהי האזהרה.

 

אולם מגיע משהו שיעזור. מתרחש כעת משהו שביקשתי מכם לצפות לו.

הרעיון של הסוג החדש של ייצור חשמל אינו יותר בגדר פנטזיה בלבד. זה אינו עוד רק בראשו של הממציא מכיוון שהמנוע המגנטי כבר נמצא כאן בצורות שונות מזה זמן מה! זה הומצא, ועכשיו ישנם אלה המתחילים כבר את הדור השני שלו, לפתע כולם בודקים זאת...

המנוע המגנטי הזה הוא הדרך הפשוטה ביותר. במגנטים ישנו כוח יוצא מן הכלל, הם מושכים ודוחפים האחד כנגד השני ומשך חייהם הוא לנצח! מעולם לא חשבתם עליהם כמקור להנעת גלגלים או ליצירת חשמל, ובחרתם ב'התפוצצויות' קטנות באמצעות דלק, ובכל המכוניות שלכם יש בעירה פנימית, ובכל המכונות - איש לא חשב על מגנטים! ועם זאת זה הכוח הגדול ביותר שנמשך לעד, שניתן לכם.

ולפתע זה מעורר ענין בכל מקום.

יהיו מנועים מגנטיים שיספקו חשמל למבנים, לבתים, למכשירים, ואפילו למכוניות יום אחד.

זה כבר נמצא כאן!

 

בתפישה הישנה יהיו אלה שיאמרו שההמצאה הזו לא תשאר לזמן רב מכיוון שבאופן בו פועלים הדברים בכדור הארץ, הרי שכאשר יגלו זאת חברות השירותים הציבוריים הם יפעלו כנגד זה וירצו להמשיך למכור את החשמל שלהם, אולם אני אומר לכם שהם יאנחו אנחת רווחה וחלק מהם יאמצו זאת בזרועות פתוחות ויחליטו לעבור לעסקים של מנועים מגנטיים.. מכיוון שזוהי התשובה!

דמיינו את הקור הזה קורה, ולאיש לא יהיה אכפת מהתשתיות או מהחוטים, מכיוון שלא יהיו כאלה... יהיה מנוע מגנטי שיתכן ולא יהיה על הגג אלא יהיה קבור. הוא ייצור חשמל עבורכם ואין זה משנה מה תהיינה הנסיבות ועד כמה יהיה קר. הוא יעבוד בלי סוף, לא יהיה צורך לדאוג לו או לתדלק אותו, עד שהמיסבים שלו יתבלו ויהיה צורך להחליף אותם.

זוהי התשובה, והיא מגיעה לצורך ייצור קור וחום, ויותר מכך. גם יגיע יום בו לא תהיינה יותר בטריות ואפילו האחסון לא יהיה כפי שהוא כיום. כל הדברים האלה כאן, וטכנולוגיות חדשות, הכל כאן במתכוון כך שתוכלו לשרוד באמצעות הדברים האלה, יקרים.

 

יתכן ותשובו לקרוא זאת בעוד שנים רבות, ותבינו את השאלה ששאלתי אתכם - האין אתם חושבים שזה מעניין שנראה שכדור הארץ מקבל באותו הזמן את כל הדברים האלה שהיו תמיד קיימים, על מנת לפתור בעיה שטרם זיהיתם אותה עדיין [קריון מצחקק בהנאה..]

דברים כה רבים אינם מתקבלים על הדעת כעת, אולם יהיו הגיוניים בקרוב, בקשר לשינויי מזג האויר, ההמצאות שמגיעות, הסיבות לכך והערים המעורבות בכך.

יש יותר מכפי שאני יכול לספר לכם, זה לא יתקבל על דעתכם עכשיו אולם זה יפהפה. המצאות הניתנות לכם כעת מכיוון שהתודעה מתחילה לנוע בדרך גבוהה יותר, ואתם תראו ותבינו את הדברים האלה, ותוכלו לשרוד אפילו בקור הקר ביותר. ולא תצטרכו לעבור למקום אחר.

דברים חכמים מציגים את עצמם.

 

אדבר בהמשך בקשר לשריפות באוסטרליה, ואציע פתרונות שיגרמו לכם 'לגלגל את עיניכם'. האוסטרלים יחשבו שזה מטופש ושזה לעולם לא יעבוד... אם כך הבה נדבר שוב על מצבכם בעוד עשר שנים, בעודכם מנסים לפתור את החידה שאציע..

ישנם דברים שיכולים לעזור והם מעבר לתפישות החשיבה בקופסה. יקרים, אינכם יכולים לעשות דבר בקשר לשינוי מזג האויר. הוא מגיע, והשינוי הוא שינוי, והוא יחזור על עצמו. זה יקרה מדי שנה באוסטרליה, כך שהתכוננו לכך, ויהיה עליכם לבחור בכמה החלטות מכיוון שזה חלק משינוי מזג האויר והמחזוריות - נעשה חם יותר לפני שמתקרר. וזה מתועד בליבות הקרח, בטבעות העצים ובגיאולוגיה!

 

אני מוסר לכם את הדברים האלה מכיוון שהאנושות על הפלנטה תעבור ותשרוד את כל זה טוב מאוד בזכות ההמצאות והתודעה שתשתמש בהן, שתתחיל להבין סוף סוף שהדרך היא מגנטיות עבור דברים כה רבים מעבר למנועים.

לפני שנים רבות סיפרתי לכם שיש לכם כוח בלתי מוגבל עם מגנטים, ללא דלק, ללא משאבים מן הפלנטה. אלה דברים שניתנו לכם וכל מה שהיה עליכם לעשות הוא ליצור סידור של מערך המגנטים כך שהם ידחפו וימשכו לנצח, האחד כנגד השני, במערך שיהיה הגיוני למצב ההוא, ולשים לב למערכות היחסים של הפאזות בין החלקים. לא אמשיך יותר מכיוון שזה יפר דברים שמתרחשים ממש כעת [קריון צחקק בהנאה..]

היום הוא השלב הראשון, והשלב השני יפתיע אתכם..

 

אגב, אם ברצונכם לעקוב אחר ההיסטוריה של חשמל, הרי כאשר הפסקתם להשתמש בשומן של לויתנים על מנת להאיר את הערים שלכם, עברתם להשתמש בחשמל בזרם ישר, עד שהופיע טסלה שגילה משהו מאוד מעניין, כאשר השתמש במערכת יחסים של מאזות על מנת להגיע לזרם החילופין שבו אתם משתמשים כיום. כך שמערכת היחסים בין הפאזות היתה תמיד התשובה...

 

המנועים המגנטיים נמצאים כאן, יקרים. בקרוב יתחילו ליצור כוח וחשמל ללא חוטים, ללא דלק, ללא גז, ללא שימוש במשאבים טבעיים, ממש כמתוכנן, ממש במועד.

זהו העדכון לגבי השינוי האקלימי. בהמשך אדבר אודות אוסטרליה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020