Light Connections
 
 

 

דואליות חלק שלישי - ינואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אלה שיאמרו שהבחינו בכך שהחיבור לתקשור היה מהיר ביותר (בין לי קרול לקריון, ת.ג.), ואלה שאפילו יאמרו שזו עדות שזה אינו באמת תקשור, מכיוון ש'כולם יודעים' שעל מנת לתקשר יש לקחת נשימות עמוקות רבות ולהמתין מעט, לפנות לכיוון מסוים ולאכול באופן מסוים - הרי שכל זה כבר השתנה, יקרים, מכיוון שהיכולת הזו להתחבר באופן מיידי קיימת אצל כל אחד מכם כאן. ואיני מדבר על אדם היושב עם מיקרופון מול קהל. אני מדבר על היכולת לחוש בדברים מעבר למה שאתם יודעים, לקבל מידע שלא הגיע בהכרח מהמוח הגופני.

מה שמתרחש מאוד לאט על הפלנטה - במיוחד עם הנשמות העתיקות - קשור לבחירה חופשית. ואמשיך לדבר גם בתקשור הזה אודות הדואליות. זה לא יהיה מסר ארוך, אולם הוא יהיה עמוק ומשמעותי.

 

דואליות

 

דואליות אינה מילה שלילית. היא אינה מצביעה על מאבק. למרות שישנם אלה המגדירים אותה כמאבק, הרי שהיא מתנה שניתנה מהאל, מהמקור המקורי של הבריאה שלכם, שאפשרה לכם לבחור ללא שיפוט. כבני אדם עם עידוד, אישור, ואינטליגנציה, לכל אחד מכם יש יכולת לפענח את החידה בעצמכם ולהחליט אלו אנרגיות ברצונכם להחליש או להסיר ולנוע לעברן.

קל כל כך לכנות זאת אנרגיות של אור וחשכה, אולם זה אינו כה פשוט. אנחנו עושים זאת לעתים קרובות למטרת הבנה בסיסית. אולם למעשה 'דואליות היא האנרגיה של ההולמות עבור חייכם', וזוהי בחירה שאתם בוחרים עבור עצמכם. זוהי גם אנרגיה שהולמת עבור תרבותכם, עבור הפלנטה שלכם, ועבור הזמנים שלכם.

האנרגיות האלו של הולמות משתנות עם הדורות וזו אינה בחירה קלה מאחר וזו תמיד מטרה נעה, אולם זוהי מתנה כך שתוכלו להבחין מה מתאים ופועל בהצלחה עבורכם. נשמות עתיקות על הפלנטה מכירות באופן אינטואיטיבי שמה שפועל ומצליח הוא הקרוב ביותר לאנרגית הליבה המקורית של הבורא היוצר. אם כך, דואליות אינה מאבק, יקרים, היא בחירה יקרה וחופשית. ולפתע עתה באנרגיה החדשה הזו, אתם נמצאים בזמנים בהם הבחירות מתחילות להיות קלות יותר בעקבות 'עזרה' שאתם מתחילים לקבל, כאשר למעשה ב'עזרה' הזו מדובר בכם, עם עצמכם...

לפתע יש אפשור לגודל הענקי של נשמתכם - שהוא חלק מכם, ותמיד היה חלק מכם - להעניק לכם מבט על מן ה'שדה', זה מגיע מהאנרגיות של הפוטנציאלים שנמצאים שם שאתם מתחילים לחוש אותם באופן אינטואיטיבי. ובמילים אחרות, נתיבכם כבר אינו יותר מסתורי.. ניתן לחוש בו ברמה נפלאה וחדשה.

 

ברצוני למסור לכם שלוש מהבחירות הגדולות ביותר שהשתנו.

הבחירה לא השתנתה למעשה. מה שהשתנה היא נקודת המבט שלכם ויכולתכם להדגים זאת.

 

1. בחירה חופשית להגדיר את עצמכם

 

יתכן ולא תבינו זאת באמת, עד אשר אמסור לכם את המידע הזה של מודעות מלאה להגדיר את עצמכם. אם תשאלו את עצמכם 'מי אני?' יהיו אלה שיאמרו לכם שאין עליכם לשאול זאת מכיוון שאתם כבר מוגדרים.

 

ברצוני שתעשו לרגע יחד אתי הדמייה.

אתם עומדים ומביטים במראה, לבושים במיטב בגדיכם, מעריצים את עצמכם, וכל ההגדרות של מי שהנכם גלויות בפניכם ורשומות אחת אחת על פתק דביק צהוב - אפילו אלה החסויים שמגדירים אתכם - היכן נולדתם, תרבותכם, שפתכם... והפתקים האלה המגדירים אתכם מונחים על גופכם.

ואגב הם מכילים את האופן בו תתנהגו האחד עם השני, בתרבותכם, בשפתכם. כל המסורות רשומות שם, השושלת שלכם, גם משפחתכם עם הדנ"א הביולוגי שלכם, מה הם חושבים עליכם... כולם רשומים על גבי הפתקים הדביקים (קריון מצביע על מקומות שונים בגופו של לי קרול, ת.ג.), ואפילו טרם הגענו להגדרות הגדולות...

אתם משתייכים לארגונים שגם הם מגדירים את תחומי הענין שלכם ומספרים לכם מי אתם, אם היתה לכם בעיה כלשהי והצטרפתם לארגון - גם זה רשום על פתק דביק. וכמובן הליבה: ישנם הארגונים הרוחניים שיצרתם איתם קשר הממהרים לספר לכם מי אתם באמת...ועבור חלק מכם ישנו פתק דביק גדול שרשום עליו 'נולד/ה טמא/ה'.. ואם תרצו, אתם יכולים להניח אותו על המצח שלכם. זה פתק גדול.

 

הנה אתם, עם אולי מאות של פתקים דביקים, ואתם מביטים בעצמכם במראה.

ועכשיו ברצוני להציע לכם הזמנה שנכנה אותה 'בחירה חופשית להגדיר את מי שהנכם'. ועל מנת למלא את ההזמנה הזו נערו את עצמכם כמו שעושה כלב לאחר שנרטב במים. המשיכו לנער, עוד ועוד, ואפשרו לפתקים הדביקים האלה ליפול לרצפה. אל תבהלו מכך מכיוון שאף אחד מהם אינו מדויק, אף לא אחד..אפילו לא המגדר שלכם [קריון מצחקק בהנאה..]

ואז זה מתחיל... מי אתם באמת? באופן אישי, השאלה היא 'מי אני?' ואתם יכולים להתחיל ולרשום את הפתקים הדביקים של עצמכם, ולהתעלם מכל מה שמישהו אמר אודותיכם. להתעלם מאלה שיגדירו אתכם תוך שניה מתוך השיפוט שעשוי להיות להם בעיניהם. אולם זו אינה התודעה שלכם.

 

הגדרה מחדש

 

ואז זה מתחיל... מי אתם באמת? באופן אישי, השאלה היא 'מי אני?' ואתם יכולים להתחיל ולרשום את הפתקים הדביקים הריקים של עצמכם על גופכם, ולהתעלם מכל מה שמישהו אמר אודותיכם, כולל אלה שבטחתם בהם. להתעלם מאלה שיגדירו אתכם תוך שניה מתוך השיפוט שעשוי להיות להם בעיניהם. יקרים, רוב בני האדם הם שיפוטיים - זוהי תכונה אנושית של תכנות בסיסי והישרדות, אולם זו אינה תמיד התודעה של נשמות עתיקות בוגרות. כך שחלק מן התרגיל הזה הוא שתתבעו את הבגרות הזו.

 

בבחירה חופשית, יש לכם את היכולת להגדיר את עצמכם באופן מדויק! אחרי ככלות הכל, רק אתם יודעים באמת מי הנכם! רק אתם יכולים לעשות זאת ולא אף אדם אחר.

ואם כך הבה ונניח פתק דביק נוסף חדש וגדול על מצחכם - 'נולד/ה מפואר/ת'. זה ירטוט ויראה את עצמו בכל פעם שתביטו בעצמכם במראה. אתם יכולים להתחיל ולמלא את הפתקים בהגדרות נוספות ולרשום 'אני אהבה' ולהדביק זאת על עצמכם (קריון מצביע על אזור הלב, ת.ג.), 'אני חמלה' ולשים את הפתק הדביק על עצמכם (קריון מצביע שוב על אזור הלב, ת.ג.),, 'אני בריא/ה' ולשים זאת במקום כלשהו על עצמכם, 'אני צעיר/ה' ולשים זאת על עצמכם.

התחילו להניח את הפתקים הדביקים האלה על עצמכם מכיוון שרק אתם הם היחידים היכולים להגדיר את עצמכם!

 

ואם תאמרו שזה מובן מאליו עבור אלה שכבר נמצאים בתהליך העבודה, אולם זה אינו כך, כי מדוע נמצאים שם שאר הפתקים הדביקים? עובדי אור רבים החליטו באמת להגדיר את עצמם אולם מעטים בלבד באמת ניערו את ההגדרות הקודמות הישנות? זה מוביל לחוסר ערך עצמי. הנשמות העתיקות הם אלה בעלי המידע הרב ביותר, בעלי הנסיון הרב ביותר, ואם כך מדוע הם הכי חסרי הערך העצמי? מכיוון שיש להם יותר מדי פתקים דביקים ישנים.

אני פונה לאנשים רבים הנוכחים כאן, מכיון שהגדירו אתכם והאמנתם בכך. עכשיו, עם מודעות חדשה, זה הזמן להבין שאתם הם היחידים היכולים להשתמש בהגיון רוחני, מדע, כל אותם דברים שתקבעו במדויק לגבי מי שהנכם באמת, על פי דעתכם. לאחרים יש ערמות של פתקים דביקים והם מוכנים להניח אותם על כל מי שיאפשר זאת. ואתם אפשרתם זאת, בזמנו.

 

2. בחירה חופשית להגדיר את נתיבכם

 

אתם עשויים לומר שזה מובן מאליו, ועם זאת זה שוב משהו הקשור לדרך קבלת ההחלטה הזו. והפעם לא נשתמש בפתקים הדביקים, נשתמש במקטעי זכרון והסינפסות במוחכם שהושמו שם באופן לא מודע. רגשות אלה של 'חשיבה אוטומטית' מגיבים לעצות ו/או למידע שנמסר לכם ושאינם מסוננים ונכנסים היישר לדעתכם, מכיוון שאלה אנשים שאתם בוטחים בהם - בין אם הם הורים, פוליטיקאים, מדריכים רוחניים, אלה בתחום המקצועי שלכם, מנטורים, וכו', לכולם היתה עצה ומידע בנוגע לנתיבכם.

וזה הפך להיות חלק ממי שהנכם. והנתיב הזה, או חלק ממנו, נקבע לעתים קרובות בידי אחרים. ותאמרו שזה לא נכפה עליכם ושבחרתם זאת בעצמכם, וזה אכן כך, אלא שבחרתם בזאת באמצעות דעה קדומה קיצונית: הקשבה לעצה מאחרים, ולכן, מי באמת מבצע את הבחירה? שכנעו אתכם, אתם לא באמת בחרתם...

 

ואם תאמרו שאינכם חושבים 'שמכרו' לכם משהו ושזה התקבל על הדעת מאנשים שסמכתם עליהם ואהבתם אותם, הרי שזו הדרך בה רוב האנשים מקבלים עזרה.

יש לי הצעה חלופית:

יש לכם כיום יכולת חדשה של תקשורת, שרבים מכנים זאת הקשר ל'שדה', גישה לפוטנציאלים שמגלים ומבטאים את עצמם כאשר אתם מתחילים לחשוב אודותיהם ולתת להם אנרגיה.

האם למדתם מעודכם מילה חדשה שלא שמעתם אותה מעולם לפני כן, ובמהלך השבוע שלאחר מכן שמעתם אותה שלוש פעמים? האם אתם מבינים שאתם יצרתם זאת?? זוהי הדוגמא הטובה ביותר שביכולתי לתת לכם ליצירת המציאות שלכם בעצמכם.

כאשר אתם מתחילים להתרכז בדברים מסוג מסוים, והנה, לפתע הם קורים - שיניתם את 'השדה'..

זה חדש. הקשיבו: בעבר ניתנו לכם עצות על ידי רבים שעשו כמיטב יכולתם, אולם רק ידעו מהאנרגיה של זמנם. ספרי לימוד מתעדכנים לרוב בכדי לכלול חשיבה חדשה עכשווית בעקבות תגליות חדשות. וזה דומה מאוד כאן.

 

שבו לבדכם עם הבורא היוצר, במרחב של עקביות/לכידות, בו אתם שלווים ושמחים - ואם אינכם שמחים ושלווים בדרך כלל, מצאו רגעים בהם אתם כן מרגישים כך - ושאלו שאלה אחת, שאינה באמת שאלה, אלא יותר סוג של הצהרה:

"רוח יקרה, הראי לי את אשר עלי לדעת.." ומאחורי העמדת הפנים והחוק של האנרגיה החדשה שאתם יוצרים את מציאותכם שלכם בקולכם והתענינותכם, צפו לקבל תשובה באמצעות סינכרוניות. יתחילו להתרחש דברים שעליהם להיראות על ידכם ושיעצבו את נתיבכם - לא עצה מאחרים. אתם תחוו זאת.

 

לאחר הצהירו "רוח, הביאי לי את אלה שאכיר אותם כחלק מן הנתיב שלי.." ויקרים, זה המקום בו מופיעה השותפות, מתרחש רומן או שפע מתחיל להשתנות בחייכם. ההצהרה הזו יוצרת אנרגיה של ציפייה. אתם בשליטה רבה על נתיבכם.

 

ואלה שיאמרו שקשה להם עם זה מכיוון שזה פוגע באלה שהם אוהבים ובוטחים בהם שמסרו להם מידע, הרי יקרים, ברצוני לספר לכם שמרביתם עשו כמיטב יכולתם עם מה שהיה להם, אהבו אתכם כל כך, העריכו אתכם וכבדו אתכם כל כך, העניקו לכם את העצה הטובה ביותר שהיתה להם באנרגיה הישנה.

זה אינו אומר שהם טעו, אם אתם בוחרים במשהו אחר..

הו, ברגע זה ישנם שלושה אנשים שיושבים בחדר הזה שהיו צריכים לשמוע זאת...

הבחירות שלכם כיום שונות לגמרי מכל דבר שאחרים היו בוחרים עבורכם באנרגיה הישנה יותר. יתכן שחלק מאלה שיעצו לכם בדרך מסוימת כבר נפטרו והם נמצאים כעת בצד השני של המעטה/הצעיף, ברצוני לספר לכם שהם מוחאים לכם כף ומבקשים שתקשיבו לאדם שיושב על הכסא (לי קרול, ת.ג.) מכיוון שהם יודעים, והם נמצאים כעת בקבוצת המעודדים שלכם...

אמיתות גדולות יותר נחשפות בשלב זה מאשר בכל עת אחרת בהיסטוריה האנושית. זו אינה בגידה, למצוא אמת גדולה יותר מכפי שלימדו אתכם.

 

3. יש לכם בחירה חופשית לקבוע ולהחליט על האנרגיה האישית שלכם

 

אתם יכולים לכנות את האנרגיה האישית שלכם בכל שם שתבחרו, אולם מה אנשים מרגישים כאשר הם עומדים סביבכם?

תודעה היא אנרגיה. מהי התודעה שלכם? מה הם מרגישים כאשר הם נמצאים בקרבתכם? לעתים קרובות עובדי אור רבים פוחדים ממשהו. האם אתם מישהו שיש לו בעיה עם פחד, שתמיד פוחדים ממשהו. זוהי אינה האשמה או ביקורת, יקרים - אולם זוהי עובדה שחלק מכם אנשים מפוחדים. יתכן ואתם אדם שחרד לגבי דברים רבים. אינכם רוצים להיות אדם כזה, אולם זה מי שהנכם. אולי הסיבה להיותכם כאן היא לעזור בכל זה?

האם אתם מודעים שאתם משדרים את כל אנרגית הפחד הזו בכל מקום בו אתם נמצאים?

 

חלקכם מחוספסים וקצרי רוח ואינכם יודעים זאת, כיצירה תת-מודעת של עובדי אור להיות שונים. באנרגיה ישנה יותר, חלקכם למעשה יצרו דברים באישיותכם שדוחפים אנשים. האם אתם מודעים לכך? האם אנשים מתרחקים מכם לאחר שדיברתם איתם? האם ניתחתם פעם כיצד אתם נראים לאחרים? אולי לא אכפת לכם? אמרתי לכם שבאנרגיה החדשה הזו הכל השתנה ושאנחנו זקוקים לאורכם ... לא לחספוס וקוצר הרוח שלכם.

 

יש לכם בחירה כיום לבחור את האנרגיה שהנכם! זה יכול להיעשות בדרכים רבות, יהיו מורים רבים שיאמרו לכם כיצד לעשות זאת, אולם ברצוני לתת לכם את תשובת הליבה כאן ועכשיו - זוהי בחירתכם החופשית לשמוע זאת ולקבל זאת, או שלא לקבל זאת!

 

הצהירו את הדברים הבאים: "אני בוחר/ת להיות שלו/ה, אני בוחר/ת שלא תהיה לי חרדה לגבי הדברים שהיתה לי חרדה כלפיהם בעבר, הכפתורים שלי לא יילחצו יותר בידי אחרים.. אני בעל/ת חשיבה אדיבה ונדיבה ואקרין זאת בחיי."

 

נראה שרבים מכם היו צריכים לשמוע זאת היום...

 

ואתם שואלים האם זה אפשרי שרק על ידי אמירתם של הדברים, זה יעזור לי והדברים האלה ישתנו?

יקרים, לא אמרתי לכם לומר אותם, ביקשתי מכם 'להצהיר אותם' כלומר שעליכם להטמיע אותם. הם אתם!! עליכם להבין ולתפוש אותם כאמת הגבוהה ביותר הקיימת.

נשמות עתיקות רבות 'מנסות' דברים, וזו אינה הכוונה. הצהרה היא אישור של מציאות.

 

ויקרים, זוהי בחירתכם החופשית לבחור את האנרגיה שלכם.

"אני בוחר/ת לא לפחד, אני בוחר/ת להיות כה שלו/ה כך שתהיה לי הלילה שינה שלווה ונפלאה, מכיוון שאני בברית עם המקור הבורא היוצר ואני מבין/ה זאת עתה. אני מבין/ה שמה שאני מדמה לגבי מי שהנני הופך למציאותי. כל התאים בגופי מקשיבים בפעם הראשונה. אני בוחר/ת להיות בריא/ה ביחידת החיים הזו!"

 

הדברים האלה שהם רוחניים היום, יהפכו להיות מחר אקסיומות בפיסיקה.

אני מספר לכם אמיתה שתודעה היא אנרגיה ולכן ניתן ללמוד ולמדוד את האנרגיה הזו, ויהיו אלה שיבינו באמצעות לימודים קוונטיים של דברים רב מימדיים כיצד תודעה יכולה להתחבר בדרכים שלא היו לה לפני כן, כיצד ניתן להשתמש בתודעה נדיבה בחדר ישיבות של תאגיד, לא על מנת לשפר את המכירות אלא על מנת לקבל החלטות נבונות יותר ולשפר את העקביות/לכידות ביניכם ובין האנשים שעובדים בתאגיד הזה! והם יעשו זאת מכיוון שמדידת העקביות/לכידות תוכיח, בפעם הראשונה, שהמכירות יהיו טובות יותר בקבוצה שעובדת יחדיו בעקביות/לכידות ובנדיבות!

גם הדברים האחרים שארגונים מתקשים איתם, ישתנו, כולל תודעת הניהול כלפי מי שעובד עבורם. האם תוכלו לדמיין את התחרות החדשה בשוק? למי יש עקביות/לכידות הטובה ביותר? [קריון מצחקק בהנאה..]

 

 

האם תוכלו לדמיין את היום המרוחק בקונגרס, בו שני הצדדים יעצרו לרגע על מנת ליצור יחד עקביות/לכידות, וביום הזה הם יקבלו את ההחלטות הנכונות והטובות ביותר עבור אלה הבוטחים בהם לקבל את ההחלטות האלו.

ואם תאמרו לי שזה יתכן רק בפלנטה אחרת, אספר לכם שזה נמצא ב'שדה', יקרים..

 

ואם מישהו יאמר שאינו יכול לדמיין שקונגרס יעצור לומר תפילה עבור מישהו או עבור משהו, הרי שהם עושים זאת, בין אם הם מתכוונים לכך או שאינם מתכוונים כך - יש להם מושג.

בארץ (ארה"ב, ת.ג.) שבה המייסדים והמנהיגים הנוכחיים מתגאים בעקרונות של 'הפרדת הכנסייה והמדינה', המדינה מתפללת לעתים קרובות יחד.

 

ויום אחד יגיע מושג מן המדע שיאמר שהעקביות/לכידות הזו של התודעה היא אמיתית והיא משנה דברים וניתן למדוד אותה. ויציע להם להתאחד ולגרום לדברים לפעול בדרך מסוימת עם אנרגיה שאיש לא האמין בה לפני חמישים שנה, עשרים שנה...דבר זה ישנה את האופן בו קבוצות של בני אדם יעבדו יחד. זה מגיע..

 

ברצוני שתעזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם, עם רעיונות, פוטנציאלים ושלווה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020