Light Connections
 
 

 

דואליות חלק שלישי - ינואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אלה שיאמרו שהבחינו בכך שהחיבור לתקשור היה מהיר ביותר (בין לי קרול לקריון, ת.ג.), ואלה שאפילו יאמרו שזו עדות שזה אינו באמת תקשור, מכיוון ש'כולם יודעים' שעל מנת לתקשר יש לקחת נשימות עמוקות רבות ולהמתין מעט, לפנות לכיוון מסוים ולאכול באופן מסוים - הרי שכל זה כבר השתנה, יקרים, מכיוון שהיכולת הזו קיימת אצל כל אחד מכם כאן. ואיני מדבר על אדם היושב עם מיקרופון מול קהל. אני מדבר על היכולת לחוש בדברים מעבר למה שאתם יודעים, לקבל מידע שלא הגיע בהכרח מהמוח הגופני.

מה שמתרחש מאוד לאט על הפלנטה - במיוחד עם הנשמות העתיקות - קשור לבחירה חופשית. ואמשיך לדבר גם בתקשור הזה אודות הדואליות. זה לא יהיה מסר ארוך, אולם הוא יהיה עמוק ומשמעותי.

 

דואליות אינה מילה שלילית. היא אינה מאבק. למרות שישנם אלה המגדירים אותה כמאבק, הרי שהיא מתנה שניתנה מהאל, מהמקור המקורי של הבריאה שלכם, שאפשרה לכם לבחור. כבני אדם עם עידוד, אישור, ואינטליגנציה יכולתם לפענח את החידה בעצמכם ולהחליט אלו אנרגיות ברצונכם להחליש או להסיר.

קל כל כך לכנות זאת אנרגיות של אור וחשכה, אולם זה אינו כך ואנחנו מכנים זאת 'האנרגיה של ההולמות עבור חייכם'. יש לכם את הבחירה הזו באנרגיה שהולמת עבור תרבותכם, עבור הפלנטה שלכם, ועבור הזמנים שלכם.

האנרגיות האלו משתנות וזו אינה בחירה קלה, אולם זוהי מתנה. אם כך, דואליות אינה מאבק, היא בחירה חופשית. ואתם לפתע עתה בזמנים בהם הבחירות מתחילות להיות קלות יותר בעקבות 'עזרה' שאתם מתחילים לקבל, כאשר למעשה ב'עזרה' הזו מדובר בכם, עם עצמכם...

לפתע יש אפשור לגודל הענקי של נשמתכם - שהוא חלק מכם, ותמיד היה חלק מכם - להעניק לכם מבט על מן ה'שדה', מן הפוטנציאלים שנמצאים שם. ובמילים אחרות, נתיבכם כבר אינו יותר מסתורי..

 

ברצוני למסור לכם שלוש מהבחירות הגדולות ביותר שהשתנו.

הבחירה לא השתנתה למעשה. מה שהשתנה היא נקודת המבט שלכם ויכולתכם להדגים זאת.

 

1. בחירה חופשית להגדיר את עצמכם

 

יתכן ולא תבינו זאת באמת, עד אשר אמסור לכם את המידע הזה.

אם תשאלו את עצמכם 'מי אני?' יהיו אלה שיאמרו לכם שאין עליכם לשאול זאת מכיוון שאתם כבר מוגדרים.

ברצוני שתעשו לרגע יחד אתי הדמייה.

אתם עומדים ומביטים במראה, לבושים במיטב בגדיכם, מעריצים את עצמכם, וכל ההגדרות של מי שהנכם רשומות אחת אחת על פתק דביק צהוב - היכן נולדתם, תרבותכם, שפתכם... והפתקים האלה המגדירים אתכם מונחים על גופכם.

ואגב הם מכילים את האופן בו תתנהגו האחד עם השני, בתרבותכם, בשפתכם. כל המסורות רשומות שם, השושלת שלכם, משפחתכם, מה הם חושבים עליכם... כולם רשומים על גבי הפתקים הדביקים, ואפילו טרם הגענו להגדרות הגדולות...

אתם משתייכים לארגונים שגם הם מספרים לכם מי אתם, אם היתה לכם בעיה כלשהי והצטרפתם לארגון - גם זה רשום על פתק דביק. וכמובן ישנם הארגונים הרוחניים הממהרים לספר לכם מי אתם באמת...וישנו פתק דביק גדול שרשום עליו 'נולד/ה טמא/ה'.. ואם תרצו, אתם יכולים להניח אותו על המצח שלכם.

 

הנה אתם, עם אולי מאות של פתקים דביקים, ואתם מביטים בעצמכם במראה.

ועכשיו ברצוני להציע לכם הזמנה שנכנה אותה 'בחירה חופשית' להגדיר את מי שהנכם. נערו את עצמכם כמו שעושה כלב לאחר שנרטב במים. המשיכו לנער, עוד ועוד, ואפשרו לפתקים הדביקים האלה ליפול לרצפה, מכיוון שאף אחד מהם אינו מדויק, אף לא אחד..

ואז זה מתחיל... מי אתם באמת? באופן אישי, השאלה היא 'מי אני?' ואתם יכולים להתחיל ולרשום את הפתקים הדביקים של עצמכם, ולהתעלם מכל מה שמישהו אמר אודותיכם. להתעלם מאלה שיגדירו אתכם תוך שניה מתוך השיפוט שעשוי להיות להם בעיניהם. אולם זו אינה התודעה שלכם.

 

בבחירה חופשית, יש לכם את היכולת להגדיר את עצמכם!

ואם כך הבה ונניח פתק דביק נוסף על מצחכם - 'נולד/ה מפואר/ת'. אתם יכולים להתחיל ולמלא את הפתקים ולרשום 'אני אהבה' ולהדביק זאת על עצמכם, 'אני חמלה' ולשים את הפתק הדביק במקום אחר על עצמכם, 'אני בריא/ה' ולשים זאת במקום כלשהו על עצמכם, 'אני צעיר/ה' ולשים זאת על עצמכם.

התחילו להניח את הפתקים הצהובים האלה על עצמכם מכיוון שרק אתם הם היחידים היכולים להגדיר את עצמכם!

 

ואם תאמרו שזה מובן מאליו, מדוע נמצאים שם שאר הפתקים הדביקים עם ההגדרות הקודמות? מדוע יש לכם חוסר ערך עצמי, יקרים? הנשמות העתיקות הם אלה בעלי המידע הרב ביותר, בעלי הנסיון הרב ביותר, ואם כך מדוע הם הכי חסרי הערך העצמי?

אני פונה לאנשים רבים הנוכחים כאן, מכיון שהגדירו אתכם והאמנתם בכך. עכשיו, עם מודעות חדשה, זה הזמן להבין שאתם הם היחידים היכולים להשתמש בהגיון רוחני, מדע, כל אותם דברים שתקבעו לגבי מי שהנכם, לדעתכם.

 

2. בחירה חופשית להגדיר את נתיבכם

 

אתם עשויים לומר שזה מובן מאליו, והפעם לא נשתמש בפתקים הדביקים, נשתמש רק במה ששמעתם, או בעצה שניתנה לכם ונכנסה לדעתכם, מכיוון שאלה אנשים שאתם בוטחים בהם - בין אם הם הורים, פוליטיקאים, מדריכים רוחניים, אלה בתחום המקצועי שלכם, מנטורים, וכו', לכולם היתה עצה בנוגע לנתיבכם.

וזה הפך להיות חלק ממי שהנכם. והנתיב הזה נקבע לעתים קרובות בידי אחרים. ותאמרו שבחרתם זאת בעצמכם, וזה אכן כך, אלא שבחרתם בזאת באמצעות העצה מאחרים, ולכן, מי באמת מבצע את הבחירה?

 

יש לי הצעה חלופית:

יש לכם יכולת חדשה של תקשורת, שרבים מכנים זאת הקשר ל'שדה', גישה לפוטנציאלים שמגלים ומבטאים את עצמם כאשר אתם מתחילים לחשוב אודותיהם.

האם למדתם מעודכם מילה חדשה שלא שמעתם אותה מעולם לפני כן, ובמהלך השבוע שלאחר מכן שמעתם אותה שלוש פעמים? האם אתם מבינים שאתם יצרתם זאת?? זוהי הדוגמא הטובה ביותר שביכולתי לתת לכם ליצירת המציאות שלכם בעצמכם.

אתם מתחילים להתרכז בדברים מסוג מסוים, והנה, הם קורים..

 

שבו לבדכם עם הבורא היוצר, במרחב של עקביות/לכידות, בו אתם שלווים ושמחים - ואם אינכם שמחים ושלווים בדרך כלל, מצאו רגעים בהם אתם כן מרגישים כך - ושאלו שאלה אחת, שאינה באמת שאלה, אלא יותר סוג של הצהרה:

"רוח יקרה, הראי לי את אשר עלי לדעת.." ומאחורי העמדת הפנים שאתם יוצרים את מציאותכם שלכם בקולכם והתענינותכם, יתחילו להתרחש דברים שעליהם להיראות על ידכם ושיעצבו את נתיבכם.

 

לאחר הצהירו "רוח, הביאי לי את אלה שאכיר אותם כחלק מן הנתיב שלי.." ויקרים, זה המקום בו מופיעה השותפות, מתרחש רומן או שפע מתחיל להשתנות בחייכם. ההצהרה הזו יוצרת אנרגיה של ציפייה. אתם בשליטה רבה על נתיבכם.

ואלה שיאמרו שקשה להם עם זה מכיוון שזה פוגע באלה שהם אוהבים ובוטחים בהם שמסרו להם מידע, הרי יקרים, ברצוני לספר לכם שמרביתם עשו כמיטב יכולתם עם מה שהיה להם, אהבו אתכם כל כך, העריכו אתכם וכבדו אתכם כל כך, העניקו לכם את העצה הטובה ביותר שהיתה להם באנרגיה הישנה.

זה אינו אומר שהם טעו, אם אתם בוחרים במשהו אחר..

הו, ברגע זה ישנם שלושה אנשים שיושבים בחדר הזה שהיו צריכים לשמוע זאת...

אתם בוחרים כיום דברים שונים מאשר באנרגיה ישנה. ואם חלק מאלה שיעצו לכם בדרך מסוימת כבר נפטרו והם נמצאים כעת בצד השני של המעטה/הצעיף, ברצוני לספר לכם שהם מוחאים לכם כף ומבקשים שתקשיבו לאדם שיושב על הכסא (לי קרול, ת.ג.) מכיוון שהם יודעים, והם נמצאים בקבוצת המעודדים שלכם...

 

3. יש לכם בחירה חופשית לקבוע ולהחליט על האנרגיה האישית שלכם

 

אתם יכולים לכנות את האנרגיה האישית שלכם בכל שם שתבחרו, אולם מה אנשים מרגישים כאשר הם עומדים סביבכם?

תודעה היא אנרגיה. מהי התודעה שלכם? מה הם מרגישים כאשר הם נמצאים בקרבתכם? האם אתם מישהו שיש לו בעיה עם פחד, שתמיד פוחדים ממשהו. זוהי אינה האשמה - זוהי עובדה שאתם אדם מפוחד. יתכן ואתם אדם שחרד לגבי דברים רבים. אינכם רוצים להיות אדם כזה, אולם זה מי שהנכם.

האם אתם מודעים שאתם משדרים את כל הדברים האלה בכל מקום בו אתם נמצאים?

 

יש לכם בחירה כיום לבחור את האנרגיה שהנכם! זה יכול להיעשות בדרכים רבות, יהיו מורים רבים שיאמרו לכם כיצד לעשות זאת, אולם ברצוני לתת לכם את התשובה כאן ועכשיו - זוהי בחירתכם החופשית!

"אני בוחר/ת להיות שלו/ה, אני בוחר/ת שלא תהיה לי חרדה לגבי הדברים שהיתה לי חרדה כלפיהם בעבר, הכפתורים שלי לא יילחצו יותר בידי אחרים.."

נראה שרבים מכם היו צריכים לשמוע זאת היום...

 

ואתם שואלים האם זה אפשרי שעל ידי אמירתם של הדברים, הדברים האלה ישתנו?

יקרים, לא אמרתי לכם לומר אותם, אמרתי לכם להטמיע אותם. הם אתם!! וזוהי בחירתכם החופשית לבחור את האנרגיה שלכם.

"אני בוחר/ת לא לפחד, אני בוחר/ת להיות כה שלו/ה כך שתהיה לי הלילה שינה שלווה ונפלאה, מכיוון שאני בברית עם המקור הבורא היוצר ואני מבין/ה זאת עתה. אני מבין/ה שמה שאני מדמה לגבי מי שהנני הופך למציאות."

 

הדברים האלה שהם רוחניים היום, יהפכו להיות מחר אקסיומות בפיסיקה.

אני מספר לכם אמיתה שתודעה היא אנרגיה ולכן ניתן ללמוד את האנרגיה הזו, ויהיו אלה שיבינו באמצעות לימודים קוונטיים של דברים רב מימדיים כיצד תודעה יכולה להתחבר בדרכים שלא היו לה לפני כן, כיצד ניתן להשתמש בתודעה בחדר ישיבות של תאגיד, לא על מנת לשפר את המכירות אלא על מנת לשפר את הקביות/לכידות ביניכם ובין האנשים שעובדים בתאגיד הזה!

האם תוכלו לדמיין את היום המרוחק בקונגרס, בו שני הצדדים יעצרו לרגע על מנת ליצור עקביות/לכידות, וביום הזה הם יקבלו את ההחלטות הנכונות עבור אלה הבוטחים בהם לקבל את ההחלטות האלו.

ואם תאמרו לי שזה יתכן רק בפלנטה אחרת, אספר לכם שזה נמצא ב'שדה'..

 

ואם מישהו יאמר שאינו יכול לדמיין שקונגרס יעצור לומר תפילה עבור מישהו או עבור משהו, הרי שהם עושים זאת, בין אם הם מתכוונים לכך או שאינם מתכוונים כך - יש להם מושג. ויגיע מושג מן המדע שיאמר שהעקביות/לכידות הזו היא אמיתית והיא משנה דברים, ויציע להם להתאחד ולגרום לדברים לפעול בדרך מסוימת עם אנרגיה שאיש לא האמין בה לפני חמישים שנה, עשרים שנה...

 

ברצוני שתעזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם, עם רעיונות, פוטנציאלים ושלווה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020