Light Connections
 
 

 

דואליות חלק שני - ינואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

זהו חלק שני אודות בחירה חופשית ודואליות.

בתקשור הקודם הגדרתי מחדש את המושג דואליות, ובמקום המאבק שאנשים כה רבים מאמינים בו - זוהי בחירה.

הצהרתי שהדואליות היא אחד הדברים האלוהיים היפים ביותר שיש לכם. זו בחירה חופשית לבצע החלטות ולשנות את חייכם, לשנות את הפלנטה שלכם. זה אינו משהו שניתן לכם, כפי שסיפרו לכם, כך שיוכלו לשפוט אתכם לאחר מכן. תיארנו את מושג 'האל עם המקל' שהוא מושג אנושי, לא אלוהי.

 

הבחירה החופשית היא המפתח, ועם זאת, זה משתנה... הדבר שמשתנה הוא מובן מאליו אפילו בתרבותכם כיום, מאז שנת 2012.

לפני שאוכל להרחיב ולהגדיל את המסר הזה לגבי מהו הדבר שמשתנה, אפשרו לי להקדיש מעט זמן לדוגמא.

אם תתנו לילדים בחירה בין סלט לשוקולד, הם מן הסתם יבחרו בשוקולד. חלק מהבחירה הזו הוא חוסר הבגרות של אי הידיעה שלהם וחוסר הניסיון והחוויה של אכילת שוקולד במשך חודש ימים, או לגבי הערכים התזונתיים שאתם יודעים אודותיהם.

זוהי חזרה של התקשור הקודם, מכיוון שברצוני לחבר את הדברים לכאן.

 

בחירה חופשית לעתים קרובות מותאמת ומהולה באמצעות מה שאתם יודעים, החוויה והניסיון שהיו לכם, ולכן נשמות עתיקות כה חשובות כיום.

'מחזור הנשמה' שלכם - שאחרים יכנו זאת 'גלגול מחדש' - הוא חשוב מאוד לגבי מה שמתרחש כאן על הפלנטה הזו. בעודכם ממשיכים, יש לנשמות העתיקות רשומות אקאשיות שמתחילות להתעורר בזמן ההולם. ההתעוררות הזו היא הרגשה המשפיעה, אינטואיטיבית, לגבי מה פועל ועובד, ומה אינו כזה.

יש עוד... וזה מגיע למקום שלא ציפיתם לו.

לגרג בריידן יש מסר מדעי אודות הפלנטה הזו כולה ותהייה לגבי האם כל זה היא למעשה תוכנית...

אנשים שואלים האם בני האדם נשלטים - זוהי שאלה טובה שהתשובה עליה היא 'לא'... התוכנית הזו שקיימת כאן על הפלנטה הזו, ממש עכשיו, נוצרה באמצעותכם. לכל אחד מכם יש נשמה הנמצאת מעבר למעטה/צעיף, מחוץ למציאות זו, ולמעשה זה אתם, במקום אחר .. ואנחנו מדברים כעת עליכם במקום האחר הזה, שבראו ויצרו את התוכנית הזו הקיימת על הפלנטה הזו.

 

אינכם נשלטים, אם כי ישנם דברים שלכאורה נראים כך.

כדור הארץ הוא אנרגיות שמועברות ונמסרות, אנרגיות שהוא ראוי להן. ויתכן שאתם חושבים שזה משהו שנשלט, כלומר, על ידי מי שמבצע את ההעברה - אולם אלה הם אתם!

הבה ונבחן זאת לרגע ,קריון מצחקק בהנאה..]

אתם בסיומו של מחזור. הילידים ספרו לכם אודותיו, גם אנחנו תארנו זאת שוב ושוב, ואתם מתחילים זמנים בהם נראה שהדברים משתנים, ואיננו מדברים רק על מזג האויר, אלא אנחנו מדברים על התודעה.

הדברים שאתם זקוקים להם עבור הצעד הבא במחזור הבא, מועברים באמצעות רמת התודעה על פני כדור הארץ.

בפלנטה עם תודעה נמוכה אין הרבה שינויים, במיוחד אלה שבתודעה. וזה מה שראיתם במשך מאות בשנים. המשכתם לעשות דברים חסרי תפקוד ונראה שלא למדתם הרבה, וזו תכונה ומאפיין של תודעה נמוכה.

סיומו של מחזור מאפשר שינוי. הילידים תארו, לפני זמן רב, מה עשוי להיות השינוי הזה. הם עקבו אחרי המחזורים, והם הצהירו - חלקם עדיין בחיים כיום - לגבי הפוטנציאל של התודעה של הפלנטה, ואמרו שאם נצליח ונעבור את המחזור של שנת 2012 הרי שהפוטנציאל הוא שתהיה תודעה הגבוהה ביותר מבין התודעות האנושיות שכדור הארץ ראה מעודו.

ברוכים הבאים למחזור החדש!

 

ברצוני להראות לכם משהו שעדיין לא הוכח והוא נחשב בגדר של מקריות, אולם האם שמתם לב שנראה שכל ההמצאות העיקריות על הפלנטה הזו מתרחשות בקנה מידה עולמי באותו הזמן?

האחים רייט (הראשונים שהצליחו לבנות ולהטיס מטוס בעל מנוע, ת.ג.) הקדימו בכמה שבועות ממציאים צרפתיים שעבדו על אותו הדבר בדיוק - תעופה ממונעת. הדברים שיש לכם ברפואה וחשמל פותחו בעת ובעונה אחת, כאילו 'משהו' הגיע לכדור הארץ והציע משהו חדש עבור כולכם. חקרו זאת, מצאו ושאלו את עצמכם האם זה מקרי שנראה שדברים ניתנים לפלנטה הזו בבת אחת.

 

מגנטיות

 

במשך עשר השנים האחרונות דיברנו על משהו חדש. לפני זמן מה שאלתי שאלה בתקשור, לגבי העובדה שאתם יודעים אודות מגנטים במשך עשורים בשנים, אולי מאות בשנים, ראיתם שהעוצמה של המגנט לכאורה נמשכת לתמיד - וזה אכן כך - ואפילו הלימוד אודות מגנטיות הוא מסתורי, אתם יודעים שזמינות וקיימות דחיפה-משיכה מכל זוג מגנטים - והעוצמה של חלקם כה חזקה עד שאתם עלולים להיפגע אם לא תסיטו את אצבעותיכם משם - אולם כאשר פיתחתם מנועים, החלטתם להשתמש במנוע בעירה פנימית, במקום במגנטים.

ניתן היה להשתמש בקלות במגנטים עבור הבוכנות, באמצעות הדחיפה-משיכה וללא הצורך בדלק. האין זה מעניין? מדוע טובי המוחות על הפלנטה הזו לא חשבו ובחרו בכך, כל אותם אלה שהיו מעורבים בפיתוח המנועים של המכוניות שאתם נוהגים בהן..

ולפני עשר שנים סיפרנו לכם שבעקבות שינויי האקלים חייבת להגיע עוצמה חדשה שתהיה מגנטית. סיפרנו על סיומה של רשת הכוח החשמלית, על כשלון התשתית שלה שיגיע בעקבות שינויי האקלים, ועל כך שחייבת להיות טכנולוגיה חדשה.

הטכנולוגיה הזו כאן. 2020 היא השנה, וחלקכם יתחילו לראות זאת כבר השנה או בשנים הבאות. ובסופו של דבר יגיע עידן של מנועים מגנטיים, מקורות כוח מגנטיים. דברים עצמאיים של מבנים, בתים, משרדים, שאינם קשורים לרשת הכוח החשמלית. זה כבר נמצא כאן, ואם תבחנו את המדע של זה, ואת הברגים והכדורים שבאמצעותם זה נעשה, תבינו שזה כה ברור ומובן מאליו, ותתהו מדוע זה לקח זמן כה רב להגיע לכך.

והכל ניתן באותו הזמן, עכשיו.

מגיעה גם דרך מאוד אלגנטית להתפלת מים, דרך מאוד מדעית, וזו תהיה התפלה ללא חימום, בזמן אמיתי. וכאשר זה יגיע, בקרוב, תתהו גם לגבי זה מדוע זה לקח זמן כה רב להגיע לכך.

 

אנחנו מדברים על בחירה חופשית, ואני מוסר לכם את כל המידע הזה, מכיוון שמגיע משהו נוסף עם הבחירה החופשית שלכם.

המחזור הסתיים. המחזור אותו אתם מתחילים כעת מגיע עם אנרגיות חדשות. דברים מועברים ונמסרים לפלנטה הזו מכיוון שהתודעה מתחילה לגדול. במהדורות החדשות שלכם לא נראה שהדברים הופכים להיות טובים יותר, אולם אתם מתבוננים שם רק במספר אנשים, אינכם מתבוננים על כלל האנושות. אתם מתבוננים בתפישות ישנות ודביקות, פילוסופיה הגורסת שמה שאירע אתמול יחזור על עצמו מחר - אולם זה כבר אינו כך יותר.

 

אינטואיציה

 

הבה ונשוב לסלט ולשוקולד...

מה אם יוצגו בפניכם אפשרויות לבחירה חופשית שאינן כה ברורות כמו סלט ושוקולד? מה אם הן ייראו אותו הדבר?

באנרגיה הישנה, יקרים, היה פוטנציאל של 50% שתצליחו לבחור נכון, אולם זה כבר אינו כך יותר, מכיוון שכעת הסלט והשוקולד 'ידברו' אליכם. האפשרויות האלו יגיעו עם משהו שלא ציפיתם לו - אינטואיציה.

הקשיבו: זוהי התרוממות של תודעה שתגרום להחלטות של האנושות להיות הרבה יותר טובות, מכיוון שאתם עומדים לראות מראש, באופן אינטואיטיבי, את התוצאות של בחירה גרועה...

זה מגיע, ובעיקר לנשמות עתיקות.

חלק מהנשמות העתיקות העיקריות, כולל כמה ממציאים, חוזרים כעת בגופים מאוד צעירים... אל תחליטו מראש ותחשבו שאנשים בגילאים של פחות מעשרים שנים אינם יודעים אודות מה הם מדברים... אצל אחד מהם עשויות להיות הרשומות האקאשיות של טסלה, לאחרים יהיו הרשומות האקאשיות של איינשטיין - ואולי לא הרשומות האקאשיות אלא 'חליפות לסירוגין של נשמה'.

קשה מאוד להסביר זאת, אולם הסברנו כבר בעבר שהנשמה עצמה אינה יחידנית, היא רב מימדית ונמצאת במקומות רבים בעת ובעונה אחת, ממש כמו הרוח שאתם מכנים המקור הבורא היוצר, ממש כמו האל.

אינכם חושבים כיצד יכול האל להאזין למיליארדי תפילות באותו הזמן... זוהי רב מימדיות. וגם נשמתכם היא אותו הדבר. ישנם דברים, אפשרויות, תפישות, שאתם רק עכשיו מתחילים להתחבר אליהם.

 

מה אם יהיה סוג חדש של דואליות על פני הפלנטה הזו, ובמקום התפישה הישנה של המאבק בין האור והחשכה, זה יהיה ברור לא רק כבחירה חופשית בין שתי אנרגיות, אלא שזה יגיע עם הסבר שתקבלו אותו אם אתם אינטואיטיביים, ואם אינכם אינטואיטיביים הרי שהפוטנציאל יחזור להיות שוב של 50%.

התודעה החדשה הזו במחזור החדש הזה מציעה משהו, והבחירות החופשיות האלו עם הסוגים האלה של האינטואיציה יוצרות יושרה.

בחברה שאתם חיים בה כבר ניתן לראות תוצאות של זה, שאינן קשורות למטאפיסיקה או לנשמות עתיקות, או לאנשים המגיעים לפגישות כמו הפגישה הזו - זה נמצא ממש לפניכם.

2020 היא השנה של הדואליות, השנה של שינוי, בו הלבן יהפוך להיות לבן יותר והשחור יהיה שחור יותר.

יקרים, באופן כללי תתחיל להיות לאנשים אינטואיציה טובה יותר, לגבי מה נכון ומה אינו נכון עבור התרבות שלכם, האדמה שלכם, הזמן שלכם, ולא עבור חוקים הניתנים לכם כשהם כתובים בספר. לגבי מה מתקבל על הדעת מבחינה רוחנית, יושרה, חמלה - ואתם כבר מתחילים לראות זאת.

 

דברים מתמוטטים אל מול דברים חדשים המגיעים

 

ביכולתי לערוך רשימה של הדברים שראיתם, שאנשים טענו שלעולם לא תראו אותם. מנהיגים רוחניים התעללו בילדים צעירים במשך זמן כה רב, הרבה יותר מאשר שנתיים, חמישים או מאה שנים... תועבה כזו היתה יכולה להתרחש במשך זמן כה רב מכיוון שלא היתה תודעה שהיתה מכנה זאת בשל מה שזה היה ומתקנת זאת. הם היו עוצמתיים מדי, הרבה כסף היה מעורב בכך, והם היו מסוכנים מדי. ולפתע הכל התמוטט...

עכשיו זה הפך להיות הנושא של הארגון, האם ניתן לשלוט בזה ולהתמודד עם זה, ועם מה שיקרה בהמשך... בעקבות הנושא הזה האפיפיור הנוכחי ביקש מ 30 בישופים להתפטר במדינה אחת, והם אכן התפטרו. סיפרנו לכם כאשר הופיע האפיפיור פרנציסקוס (נבחר בשנת 2013, ת.ג.) שהוא יהיה שונה, ושהוא גלגול של פרנסיס מאסיסי. לפני כן סיפרנו לכם שהאפיפיור הקודם לא ישרוד עד לסוף תפקידו, כולם ציפו שהוא ימות, אולם הוא לא מת, הוא פרש, וקיבלתם במקומו 'קלף משוגע', אפיפיור חדש עם תודעה חדשה.

חשבו על כך, יקרים, זה התרחש בסיומו של המחזור.

המחזור החדש דרש זאת מכיוון שלא יכולתם להמשיך עם המצב הקיים הזה, לא יכולתם להמשיך ולתמוך במצב הזה. וכיום מביטים בכל זה.

 

כמה נשים בכינוס הזה, או אלו שקוראות את הדברים האלה, ציפו שיגיע היום בו נטילת אחריות ומחויבות לדין וחשבון יגיעו מאלה שהתעללו בהם בעבר בדרכים כה רבות במקומות העבודה שלהן, בביתן.. שיגיע יום של חשבון נפש אפילו מהעוצמתיים האלה, שלא ניתן לנהוג כך יותר.

זה אינו נושא של נשים, זהו נושא של יושרה אנושית, וזה מתחיל.

 

מעבירים לפלנטה הזו משהו חדש לגמרי שלא ראיתם בעבר, וזה משפיע עליכם נשמות עתיקות, מכיוון שקיימת שם אחריות. הסלט והשוקולד 'ידברו' אליכם ויזכירו לכם מה עשוי לקרות.. וזה הכל אינטואיטיבי.

יגיע היום בו תשתנה הפוליטיקה, ואתם תדעו מי אומר את האמת ומי מעמיד פנים. מי יאמר משהו אחד ויעשה משהו אחר - במילים אחרות, תוכלו לראות דרכם. זה מגיע ...

 

סיפרתי לכם שמגיעה מערכת אחרת של דמוקרטיה שתפעל טוב יותר מאשר זו שיש לכם. יתכן וזה לא יקרה לראשונה בארה"ב. הדברים 'מקולקלים' כאן, האמריקאים אינם אוהבים לשמוע זאת אולם הם מסכימים לכך. מתקיימת מלחמה בין המנהיגים שלכם שאמורים להיות עכשיו יחד ולהחליט על הנתיב של היושרה הרבה ביותר עבור המדינה הזו. ובמקום זאת הם רבים ביניהם, האחד עם השני.

השינוי לא יקרה בהתחלה כאן מכיוון שזה קשה מדי לערוך כאן שינויים. השינוי יקרה בחברה ותרבות של מדינה אחת שם יתחילו מחדש, וישאלו את עצמם מה יוכלו לעשות כממשלה שתיקח את המיטב מכל אחד ותשנה זאת כך שהדברים יהיו אפילו טובים יותר. במקום המערכת שיש לכם בה המנצח זוכה בכל למשך ארבע שנים, הם יחליטו שהנשיא לא יהיה מישהו מאחת משתי המפלגות המתמודדות. הם יבחרו אדם מהמרכז, שיהיה הנושא והנותן, יראה דברים טובים בשני הצדדים ויהיה מסוגל לחבר אותם יחד.

זה משהו 'מחוץ לקופסה' ועם זאת זה מתקבל על דעתם של הנשמות העתיקות היושבות כאן, או קוראות את הדברים מאוחר יותר. זה מגיע... ושוב, יתכן שזה לא יתחיל בארה"ב.

 

הדברים האלה יתרחשו בעולם בו אתם חיים, עם שליליות כה רבה, עם שליטה כה רבה, מכיוון שכל השחיתות והזוועה שהיו מתחת למכסה במשך זמן כה רב, ירימו את ראשן ויצהירו שהן כאן. בעבר היו להם מקומות מסתור בעוצמה, כסף, השפעה. הפעם זה לא ישנה עוד מכיוון שהאנושות לא תרשה זאת יותר!

 

סיפרנו לכם לצפות לשניים, שלושה דברים.

זוהי שנת 2020, אלה התקשורים הראשונים של השנה הזו, ואצהיר זאת פעם נוספת שעתיד להיות שינוי בתעשיית התרופות. יתכן שזה יגיע בצורה של סרט, ויתכן שלא כך, אולם בדבר זה יהיו מעורבים ללא צל של ספק חושפי שחיתות שיתחילו לספר לציבור אודות משהו שהם חשדו בו אולם לא באמת ידעו - שישנם צברים של אנרגיה בלתי הולמת השומרת על אנשים במצב חולה, או שאפילו מאפשרים להם למות, והכל עבור כסף. יהיו שמות מעורבים בכך, וזו תהיה מהפכה ברפואה!

העבדות הזו על הפלנטה הזו קיימת כעת, והיתה קיימת במשך זמן רב. יקרים, זה משתרע לאחור עד לתקופתם של היוונים, ומימנו זאת בעלי העוצמה, בעלי הזכות והכסף. זה היה, ועודנו, 'מגרש המשחקים' שלהם, אולם לא עוד למשך הרבה זמן...

יהיו אלה שיראו זאת כאשר זה יתגלה ויאמרו שכל העולם הזה נועד לאבדון, הכל כה מזוהם, מבלי להבין שזה תמיד היה שם ופשוט רק נחשף כעת כך שאתם הנשמות העתיקות תוכלו לנקות זאת.

 

זה מה שמתרחש בין תודעה ישנה וחדשה.

מסרנו לכם גם מידע שקיים פוטנציאל לתודעה גבוהה יותר של שילוב בין הישן והחדש, כך שלא יהיו לכם מצבים בהם יהיה על האנרגיה הישנה הזו להיכשל ולא להצליח, ושיהיה עליכם להגיע ל'נקודת האפס' ולהתחיל שוב מחדש.

זוהי תפישה ישנה, יקרים, זה שחור ולבן.

ישנן מערכות ואנשים שיעזרו לשלב בין הישן והחדש. יתכן וזה יהיה קשה למשך זמן מה אולם אין זה אומר שיהיה על הכל להיכשל בארה"ב ולהתחיל מחדש. מיזוג היא מילה בוגרת. כשלון אינו כזה.

אתם מתבגרים, כבני אדם, ומתחילים להעביר לכם דברים שנזקקתם להם במשך זמן רב, על פי תוכניתכם שלכם, מצידו השני של המעטה/צעיף. הייתם בהמתנה לרב המימדיות. זה מגיע - ההבנה של זה, הראיה, המדידה של הדברים והשימוש בהם עבור האנושות בדרכים שלא חשבתם שיהיו אפשרויות והמאפשרות לכם שפע של מזון, חמימות כאשר תצטרכו זאת, וקרירות כאשר תצטרכו זאת, מבלי להקריב אף חלק של גאיה או את צורות החיים הקיימות בה.

כל זה מגיע.

 

אסיים בדברים הבאים:

כל מה שאמרתי מהכסא הזה, אינו מוחלט. זוהי הסיבה שאתם חיים כיום, נמצאים כאן, או קוראים את התקשור הזה, נשמות עתיקות - יש לכם עבודה לפניכם!

ואם תשאלו מה עליכם לעשות, הרי שישנם ניסויים חדשים, מגיעים דברים חדשים, משהו שנקרא 'השדה' ועקביות/לכידות, והבנה שלא היתה לכם לפני כן לגבי האנרגיה של התודעה. שימו לב לדברים האלה, מכיוון שתהיה יכולת לנשמות העתיקות לתמרן באמת את התודעה שלהם לדברים שגורמים להבדל, בעיקר באופן קולקטיבי.

למחשבה יש השפעה על הפלנטה. בזמנים מן העבר היו אלה שצחקו בפניכם על כך שחשבתם שעצם המחשבה שלכם תגרום למישהו להיות בריא או תוכל לעזור במצבים מסוימים ... הם היו טופחים על גבכם ושולחים אתכם לדרככם. כיום מראים הניסויים שתודעה היא אנרגיה, היא שחקן בפיסיקה על הפלנטה.

 

דברי הבאים אודות ה'שדה' הם מעוררי מחלוקת, אולם יתקבלו על דעתם של אלה שהיו כאן היום.

'השדה' הוא מנשר של 'הצופן/קוד של התורה' [ קריון מצחקק בהנאה..]. כל הפוטנציאלים על הפלנטה נמצאים ב'שדה', והם זמינים לבני אדם בעלי תודעה גבוהה.

אינכם חייבים ללמוד אודות זה, לדעת את המספרים, את הגימטריה של הדברים. זה זמין כיום, וזהו 'השדה'. שם נמצאים כל הפוטנציאלים הקיימים, בעבר, בעתיד, וממש כעת. אתם משיגים לכך גישה כעת באמצעות האינטואיציה שלכם, על מנת לעזור לכם לנווט את האנרגיה של הפלנטה הזו בדרך שלא עשיתם בעבר. וזה מה שהנשמות העתיקות יכולות לעשות.

נדיבות, יושרה, אתם תתחילו לחפש אחר המילים האלו בתאגידים, בפוליטיקה, ובכל הדברים שהן לא היו שם. זה יתחיל להיות 'נורמת המטרה'.

זה יתרחש גם במערכות האמונה שלכם שיתחילו לנקות את עצמן על מנת להפוך ולהיות טהורות יותר במה שהן תמיד ידעו כאהבתו של האל.

 

ברוכים הבאים לכדור ארץ חדש, יקרים, בעת שאני מדבר אליכם היום ואתם מביטים בחדשות ואינכם כה בטוחים..

הדברים הרבה יותר גדולים מהחדשות, יקרים. ואנחנו מדברים אודות מה שיקרה בהמשך עם התודעה המעורבת בכך, וכיצד תנהלו זאת. בחירה חופשית, עם מידע מהסלט והשוקולד...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020