Light Connections
 
 

 

דואליות חלק ראשון - ינואר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

זהו התקשור הראשון לשנת 2020 וברצוני להתחיל אותו עם משהו שכבר אמרתי פעמים רבות.

אתם יושבים ונוכחים כאן, ויתכן ואתם קוראים זאת בנפרד מהקהל הזה, וברצוני לשוב ולחזור על הנחת היסוד של התקשור, על הסיבה ששותפי (לי קרול, ת.ג.) יושב כאן על הכסא הזה, במה הדברים אמורים, מכיוון שהמידע לשנה הזו ממוקד ומשמעותי יותר מהרגיל. אתם נעים לעבר אנרגיות חדשות, זה כבר התחיל להתרחש כאן.

קיים בורא יוצר, אל אחד, רוב העולם מאמין בכך. הסיפור הוא הרבה יותר גדול מאשר איש מכם יכול לדמיין, מכיוון שקיים מעטה/צעיף שמונע מכם מלראות את המלכות של נשמתכם.

לכל אדם שמקשיב כאן לדברים האלה היום, או שיקרא זאת מאוחר יותר, יש חלק יפהפה ומפואר, המכונה נשמה. מיליארדים של אנשים על פני הפלנטה מאמינים בכך שהנשמה היא החלק האלוהי שחי לנצח, כך שכמעט לכל האנושות כבר יש את המושג של אל יפהפה, אוהב, נדיב ונהדר!

עם זאת רבים אינם מבינים שהנשמה אינה אנרגיה העומדת בפני עצמה. היא שייכת לבורא היוצר הזה. משם הגעתם.

כך שלכל אדם ישנם חלקים רבים, אולם שני החלקים הבסיסיים בהם מאמינים מיליארדים, הם החלק הגופני של האדם - הגוף, הכלי שאתם מהלכים אתו, והחלק האלוהי - הנשמה.

עד כה, באנרגיות של השנים בהן היו בני אדם על הפלנטה, החלק של הנשמה לא הובן כהלכה ולא זכה באמת להכרה. הבנתם שהיא שם, למדתם אודותיה מהשאמאנים, המורים ואנשי הדת, אולם לא באמת הבנתם ועבדתם איתה.

עד עכשיו...

 

קיים עקרון אודות מה שמתרחש באנרגיה החדשה שלא קרה מעולם לפני כן - המיזוג של הנשמה והגוף.

יש לכך תכונות ומאפיינים מעניינים שחלק מכם חווים:

הנשמה יודעת ה כ ל ! ולכן חלק מכם מתחילים לקבל ידע שהוא באמת חלק מידיעה שמעולם לא לימדו אתכם. זוהי ידיעה שהיא מעבר לאזוטריות, זוהי ידיעה של רוחניות מעשית. קיימת סיבה להימצאותכם כאן.

ישנו מנגנון, פיסיקה המיושמת לכל הדברים, כולל לנשמתכם. רב המימדיות מתחילה להתרחש, ואתם מתחילים לראות ולחוות את המיזוג הזה באנרגיה החדשה הזו. דבר זה מסביר לרבים היושבים כאן עם ידע שאינם מבינים מאין הגיע, חלקם תוהים לגבי זה וחלקם אינם תוהים לגבי זה. אתם מבינים מהו, מנין הגיע, ועד כמה הוא יפה.

 

השאלה היא מה בני האדם יעשו עם כל המידע הזה שיתחיל להתמזג עם החלק העצמי הגופני שלכם, זהו השיעור בשליטה שיהיה הנושא של תקשורים רבים. לא כל אחד מקבל את המידע הזה - נשמות עתיקות מקבלות אותו, ואלה שלא עברו פעמים רבות את בית הספר של החיים אינם מקבלים את הידע הזה.

אין מדובר על זכות, יקרים, מדובר בניסיון וחוויה.

בבית ספר אתם מעניקים הכרה לאלה שרק מגיעים ואינם יודעים רבות כמו אותם אלה שסיימו את הלימודים. זה משהו מעשי. כך שהנשמות העתיקות על הפלנטה, שהיו כאן פעם אחר פעם, מתחילים לקבל מידע.

אולם זה אינו הנושא שברצוני לדבר עליו היום.

 

האל היפה והנדיב שלכם, זה שאתם חולקים אתו תודעה - לנשמתכם יש תודעה אלוהית מהבורא היוצר, וזה מתחיל להיות חלק מתודעתכם שלכם. כמובן שישנה אהבה, נדיבות, אולם דבר זה מתחיל לשנות משהו בסיסי ביותר, וזה יהיה נושא התקשור - דואליות.

המספר של שנת 2020 הוא 'מספר מאסטר', יקרים. בחלק מסוגי הנומרולוגיה יש ערך למספר 0, ועם זאת בנומרולוגיה הטיבטית זה אינו כך, ומבחינתם השנה 2020 הופכת למספר 22 שהוא 'מספר מאסטר' המייצג חוק קוסמי שאין לכם כל מושג לגביו, ואתם מכנים זאת דואליות.

ואם כך, התקשור הזה עומד 'לבקר' שוב את הדואליות אולם יהיה עלי לכנות זאת כפי שהיא באנרגיה הזו, יקרים.

 

לפני שנים שותפי אמר לי שאינו רוצה לתקשר ולהיראות כטיפש, מכיוון שאיש לא יאמין לו. זה היה במקלחת [קריון מצחקק בהנאה..], מקום בו הוא מקבל כל כך הרבה מידע, ושם העברתי לו את אחת מהנחות היסוד הראשונות שהוא מלמד כעת, מעבר לתקשורים שהוא מעביר: רוחניות אינה אזוטרית, עליה להיות אמיתית, מעשית, ועליה לעבוד היטב. זה אינו משהו שאתם צפים סביבו ומקווים שיעבוד, אינכם הופכים לחלק מקבוצה מבודדת של אנשים שאיש אינו רוצה לדבר איתם מכיוון שהם נחשבים למוזרים מדי...

במקום זאת זה חייב להיות מקורקע, מעשי, אמיתי, וזה חברים הוא נדיבות, חמלה, ואהבה שכל אם מבינה את כל הדברים האלה. זה אמיתי.

לאחר שאמרתי את הדברים האלה לשותפי, הוא הסכים לתקשר...

 

הדואליות הוצגה לפלנטה הזו כסברה מוטעית ומופרכת מעיקרה. הגדרתה מתחילה באופן נורמלי כמאבק בין הטוב לרע, או באופן אלגנטי יותר, כמאבק בין האור לחשכה. אולם דברים אלה אינם מדויקים.

הדואליות הוצגה וניתנה לכם כמתנה יפהפיה של בחירה חופשית על מנת להחליט ולקבוע את נתיבכם שלכם, יקרים, להיכן תפנה מודעותכם, ולהיכן היא תקח אתכם.

זו אחת המתנות היפות ביותר.

נשתמש בכתובים עבור הדוגמא הבאה, בסיפור המטפורי של גן העדן, אותו מקום ידוע ומובן היטב שהוא למעשה כדור הארץ, גאיה היפה, אדם מייצג את כל הגברים, חוה מייצגת את כל הנשים, והרעיון כולו של מה שהתרחש שם היתה התערבות - על פי הכתובים, מלאך ירד משמיים, נגע בבני האדם והעניק להם משהו שלא היה להם לפני כן - הם עברו מחיות על הפלנטה לבני אדם אלוהיים עם נשמה, ובעלי בחירה חופשית. זהו הסיפור, מסרנו לכם פרטים נוספים ממנו, אולם הבה ונישאר עם הסיפור הזה מכיוון שרבים יבינו אותו...

 

על הדברים האלה להיות הגיוניים, מעשיים, יפים. כל אחד מכם הוא יצירה יפהפיה של המקור האוהב ביותר שביכולתכם לדמיין. אין לי מילים על מנת לתאר את המקור הבורא היוצר השוכן בתוככם, ידיהם תמיד מושטות לעברכם. הרוח אינה יחידנית, היא אנרגיה המצויה בכל מקום, המקור הבורא היוצר אינו יחידני, אינו גבר עם זקן, הוא אוהב, נדיב, נהדר.

היו עם הדברים האלה לרגע, והשוו זאת לסיפור אודות הדואליות..

 

ככל שהסיפור נפרש, המיתולוגיה נפרשת, ומסופר שם שניתנה לכם בחירה חופשית בגן הזה, על פני כדור הארץ הזה, ומיד לאחר מכן בחרתם בחירה 'לא טובה'. זה הסיפור שניתן להאמין בו.

והנה דוגמא של אב ואם שיש להם ילדים שגדלו, והם נותנים להם את האפשרות לאכול סלט או שוקולד. הילדים אינם יודעים להבחין בין השניים, לא היה להם כל ניסיון או חוויה איתם. הם אינם מבינים את עקרונות התזונה ומה יקרה אם יאכלו שוקולד במשך כל ימי חייהם. הם חושבים שהשוקולד יהיה טוב יותר וכולם בוחרים בו.

יתכן ותאמרו שהם 'טעו', ובנקודה זו בזמן הם ילמדו מכיוון שהבטן תכאב להם במוקדם או במאוחר, והם יבחרו בסלט. ישנן אפילו עדויות של מחקרים מדעיים בהם ילדים נראים נוהגים בדיוק כך... אולם הנחת היסוד היא שאינכם יודעים טוב יותר, וכאשר ניתנים לכם דברים חדשים, תפישות חדשות, ובחירות לגבי אותם דברים, אינכם תמיד בוחרים את הבחירה הטובה ביותר, רק מכיוון שהיא פשוט נמצאת שם!

 

המלאכים ירדו והעניקו לאנושות את הבחירה החופשית לבחור מבין כל מה שהיה שם והוצג בפניהם - סלט ושוקולד. והם 'טעו'...

אם נחזור לרגע לחדר עם הילדים שבחרו 'לא טוב', הרי שעל פי המיתולוגיה של הרוחניות, כל הילדים נענשו על בחירתם, גם אבותיהם נענשו, ותוצאות הבחירה בשוקולד ממשיכות במשך אלפי שנים ואף אתם תענשו על כך. זוהי הפילוסופיה הנפוצה של השוקולד והסלט.

מיליארדים אנשים מאמינים ממש כעת באל עם מקל. יקרים, זה איננו האל שבתוככם.

סיפור הבריאה מספר על טעות שביצעתם ושאתם נענשים לנצח עבורה. האם זה נשמע לכם מעשי, הגיוני, משהו שהאל האלוהי יעשה, האם תעשו זאת לילדיכם?

סיפור זה הפך למיתולוגיה של היום ולאמונה וזה מובן בעקבות האנרגיה שהיתה נפוצה עד לזמן הזה. לא היה באמת דבר טוב יותר.

 

נשמות עתיקות מתחילות להתעורר.

התקשור הזה אינו מיועד לגרום למישהו שיהיה לא בסדר, הוא נועד לעורר 'התפוצצות' להגיון רוחני. נשמתכם היא מפוארת, וכך גם אתם! אל תאפשרו לאיש לספר לכם שנולדתם טמאים - זוהי מיתולוגיה שאינה הגיונית כלל לאל שהוא יפה, שברא את כולכם בדמותה של אהבה, בצלמו, לא בדמותו של עונש או עינויים. אפילו כיום מיליארדים מאמינים שהם יפגשו במלאך כאשר הם ימותו, ואם הם לא עמדו בנורמה מסוימת בחייהם הוא ישלח אותם למקום שהוכן על ידי 'מלאך שנפל' בעקבות המלחמה בגן העדן.

זוהי גרסת הילדים של הסיפור, יקרים, זה אינו מתקבל על הדעת, וזהו קריון המעשי המספר לכם את הדברים כהוויתם. האהבה הזו שדתות רבות מרגישות כאהבתו של האל היא מדויקת לחלוטין. אם תמחקו את החלק של העונש, העינויים, הרוע, וההחלטה שנובעת ממעקב אחר מעשיכם והאם הם טובים או רעים - מכיוון שזו אינה בחירה חופשית - תבינו שהאל אינו מעניק לכם בחירה חופשית ומיד שופט אתכם על בחירתכם.

 

אגדיר מחדש את מושג הדואליות בעקבות התקשור הזה ובעקבות מה שעתיד להגיע:

דואליות היא היופי של הבחירה החופשית בין האור והחשכה. שימו לב שלא אמרתי 'מאבק' ... לפעמים הבחירות החופשיות האלו בין האור והחשכה יוצרות מאבק. הטבע האנושי ברגע זה ובזמן הזה, לפני שהוא יתחיל להשתנות, הוא שאתם תמיד מצפים לגרוע מכל וזה מצוי במלל שלכם.

המאבק בין האור והחשכה היא התפישה הישנה, המילים הישנות. זה אינו מאבק אם אתם בוחרים בהחלטה הנכונה.

כרגע הדואליות מתחילה להשתנות. זוהי השנה של החוק הקוסמי, זוהי השנה של הדואליות, כלומר שאתם תתחילו לראות את חשיפתם של האור והחשכה. אולם החשיפה שלהם לא תגיע בהכרח ממהדורות החדשות שלכם. במקום זאת, זה יגיע תחילה מן האנושות שתראה דברים שאינם הולמים ולאחר מכן יגיעו מהדורות החדשות.

 

הבה נחזור לרגע לסלט ולשוקולד. אדם וחוה, הביטו בסלט ובשוקולד, וביצעו בחירה - זוהי מטפורה. מה אם הבחירה הזו היתה מתרחשת מבלי שהיה להם כיסוי עיניים או שהם היו פשוט בוחרים בדבר שריחו היה טוב יותר - וכך הם עשו - מה אם הסלט והשוקולד היו מגיעים עם שושלת של מידע, והם לא היו פשוט דברים על צלחת אלא משהו שהם יכלו להופיע ולהביט בהם, ובאופן כלשהו היתה להם ידיעה במי מהם לבחור?

ברוכים הבאים לשנת 2020 מכיוון שהדואליות תתחיל לדבר אליכם.

 

זהו המיזוג בין התודעה הגופנית המוגבלת מאוד לדברים מן המימד השלישי ואשר תמיד תבחר בשוקולד, או המיזוג הרב מימדי עם משהו שיש לו מידע אפילו לגבי הדברים הפשוטים ביותר.

כמה מכם מבחינים בדברים באופן שונה כאשר אתם מתבוננים במצבים, אתם מבחינים באמת ואתם יודעים זאת כאשר אתם שומעים זאת. זה קורה בפגישה כזו שהיא אזוטרית, אולם אם תקרינו זאת למצב בו תצטרכו לבחור במועמד פוליטי בעתיד, בעוד כעשר שנים - לא כעת - ובמקום בבחירה המבוססת על המפלגה שלכם או על פי מה שהוריכם סיפרו לכם, תוכלו 'לקרוא' אותם בעת שהם מדברים אליכם ותהיו מסוגלים לראות מה נמצא מתחת ל'מכסה'...

דמיינו ידיעה לגבי מצב אמיתי או מזויף, חוש ידיעה לגבי נדיבות כאשר אתם נכנסים למקומות, בניגוד לחוסר נדיבות. יכולת שתהיה לכם של עקביות/לכידות במקום כאוס ולדעת את ההבדל כאשר אתם 'בוחשים' במקומות מסוימים. כך אין לכם יותר כיסוי עיניים ואינכם עוד ילדים הבוחרים דברים שמריחים טוב יותר.

יש לכם מידע כעת, וזוהי הדואליות החדשה.

המעטה/צעיף הורם בכל תחומי החיים, בכל הדברים והתפישות, ברוחניות, במדע, בחינוך, בחברתיות, דברים כבר מתחילים לקרות ואתם תזהו אותם. יהיה עליכם לבצע החלטות בין אם הדברים מדויקים או שאינם מדויקים, אמיתיים או שאינם אמיתיים, הולמים או שאינם הולמים - מבלי לבסס זאת על הרגשות ישנות, נשמות עתיקות, אלא על אינטואיציה שתתחיל לזרום לעברכם בגלים שטרם ראיתם כמותם לפני כן.

זוהי אינטואיציה חדשה שתתחיל לדבר אליכם, נשמות עתיקות.

 

זוהי דואליות והיא יפהפיה, אינה מאבק, זוהי בחירה חופשית ללכת לעבר האור או החשכה. זוהי בחירה חופשית ללא המשא של האל עם המקל שהוא הגרסה האנושית, סיפור הילדים, תודעה אנושית. זו אינה תודעה של האל. הכל שם אנושי.

האל נמצא כה רחוק מעבר כל זה, אין מילים אנושיות היכולות לתאר עד כמה יפה האל שבפנים, עם ידו המושטת ושואלת האם לא הגיע הזמן לשים בצד את הדברים הילדותיים ולראות אמת גדולה בחייכם שתעניק לכם שלווה למשך שארית ימי חייכם, ללא כל קשר למתרחש. אתם הופכים ליותר מהנשמה מאשר האנושי. וזה מכונה התעלות.

 

אני אשוב.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020