Light Connections
 
 

 

העתיד - דצמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

זהו התקשור האחרון לשנת 2019 מחצי האי יוקטן, מקום בו הקדמונים השאירו את האנרגיה, החותם החוכמה והידע שלהם, 'נקודת צומת' על הפלנטה שמופעלת יחד עם שאר הנקודות.

 

יקרים, אתם יושבים במקום מיוחד, וברצוני לספר לכם מספר דברים שכבר התחלתי לדבר אודותיהם וזה קשור להבדל בין מה שהיה בחייכם לפני שנת 2012, ולאחריה.

רבים יאמרו שאני מציג תמונה של שינוי גדול, של תקוה, שהם שמעו אודות המחזורים והפוטנציאלים, הם יודעים אודות 'השדה' ושהתודעה מתחילה להיות נמדדת - אולם מה כבר עוד יכול להיות שירומם אתכם כל כך הרבה מתודעה אנושית ישנה יותר בה רק נלחמתם כל הזמן? מהו הדבר הזה?

 

מסרתי לכם את המידע אודות ההפעלה והדחיפה- משיכה של 'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס', כיצד משתנות הרשתות של הפלנטה, אלה הנראות ואלה שאינן נראות, כולל 'הרשת המגנטית' - אולם יש עוד ...

אף הפניתי את תשומת לבכם לחשוב על דברים מעניינים, ושנראה שהמצאות ניתנו לפלנטה הזו לכאורה בבת אחת, ואם תסקרו כעת חלק מההמצאות המשמעותיות ביותר של זמנכם, תגלו שהן לא הגיעו בהכרח ממקום אחד או מקבוצה אחת - נראה שהעולם מגלה את הדברים במועדם ההולם .. ועל כך ברצוני לשוחח אתכם.

 

אחזור שוב ואספר שתגליות הן המפתח להבדל ולשינוי דרמטי לגבי מה שיקרה הלאה באופן אוניברסלי על הפלנטה הזו, תגליות אודות דברים שאין לכם מושג על קיומם, כאן ולא במקום אחר...

אינכם באמת יודעים את אשר אינכם יודעים, ואשתמש בדוגמא שכבר מסרתי לכם לאחרונה - מה הייתם חושבים לו סיפרתי לכם לפני 25 שנים שלא יהיה יותר סרט צילום - צלמים היו תוהים וטוענים שזה לא יתכן מכיוון שאלה הם חייהם וכיצד הם יוכלו לעבוד ללא סרט צילום... טובי המוחות היו נאספים וחושבים מה יוכל להחליף את סרטי הצילום - ומסתבר שלמעשה תפישה חדשה החליפה אותם, תפישה שלא יכולתם לחשוב עליה בזמנו..

וכאשר אני מבקש מכם להתכונן לקץ כל הבטריות באשר הן, אתם חושבים כעת באותו האופן ותוהים מה עתיד להחליף אותן, והתשובה היא ששום דבר לא יחליף אותן, מכיוון שהן לא תהיינה נחוצות יותר! אינכם יודעים מה עומד להגיע, ולכן אינכם יכולים לדמיין את שאינכם יודעים...

 

ושוב, אני מפציר בכם שלא לשפוט את מה שיקרה בעתידכם בהתבסס על האירועים שקרו בעבר, מכיוון שיגיעו דברים שיטלטלו את אופן חשיבתכם וירחיבו את האנושות בדרכים שאינכם מצפים להן, דברים שעשויים לרפא למעשה יבשות שלמות ממחלות.

כיום מיליוני אנשים על הפלנטה נשלטים בידי אחרים רק מעצם העובדה שהם חולים. וכאשר המחלות על הפלנטה יעצרו, לפתע חברות ותרבויות שלמות ירפאו.

הנה אקסיומה שהמדענים צוחקים עליה - כאשר בני אדם יתחילו לרטוט באופן שונה ברמה התאית, מחלות לא יוכלו לחדור לגופם! מכיוון שלמחלות יש רטט משל עצמן. הן חיות, ולחלקן יש אפילו תודעה של המקור.

דמיינו בני אדם רוטטים ברמה גבוהה יותר של תודעה כך שמחלה מרמה נמוכה יותר לא תחדור לעולם שוב לגופם. זוהי חשיבה 'מחוץ לקופסה', מכיוון שאם אספר לכם שיגיע יום ללא המחלה הזו או הזו, אתם תשאלו מן הסתם מה תהיה התרופה עבורן - אלא שלא תהיה כזו [קריון מצחקק בהנאה..] אלה יהיו אתם שתנועו מעבר לנקודה שאפילו לא ידעתם על קיומה! נקודה של תודעה שתתחיל להתפתח.

מגיעות המצאות שאיני יכול לתאר אותן מכיוון שלא תוכלו להבין זאת.

 

נאמר ותחזרו בזמן ותרצו לשתף את בני המאיה אודות האינטרנט [קריון מצחקק בהנאה..] - זה יהיה קשה ומאתגר, מכיוון שתצטרכו לדון איתם על כמה המצאות עוד לפני האינטרנט, ואחת מהן היא ... חשמל ... ולאחר תצטרכו לדבר איתם על העברה דרך האויר, ולאחר מכן על מחשוב וכוח דיגיטלי, ולאחר על תקשורת בין המכונות האלו, ועוד ועוד, עד שתגיעו בסופו של דבר לדון איתם על האינטרנט.

אתם מבינים ששניים או שלושה דברים קורים לפני שמתרחש 'הדבר הגדול'.

ואם זה נכון שניתנות לכם המצאות בעקבות מה שאתם בוראים בבחירה חופשית של אור וחשכה, הרי שהאור מתחיל לנצח והחשכה מתגלה, ודבר זה אמור לספר לכם שהטבע האנושי משתנה.

 

כאשר אתם רואים דברים שהתקיימו במשך מאות בשנים בשחיתות או באופן בלתי הולם, ולפתע הם משתנים, עליכם לשאול את עצמכם מהו הדבר שאתם רואים כעת ושלא היה שם במשך מאות בשנים ... זה נמצא שם באופן הגיוני, מתחילים להיחשף ולהתגלות דברים שלא היו שם, או דברים שתמיד היו שם מכוסים ואינם יכולים להמשיך ולהישאר מכוסים עוד מכיוון שזה אינו הולם, ומכיוון שהם מחוץ לאהבה וחמלה.

זוהי דוגמא לאור שמתחיל לנצח, לתודעה מרוממת - אולם זה עתיד להתרחש מעצמו יקרים, בעקבות המחזורים שאתם נמצאים בהם.

 

אני מדבר על סוג של המצאה לפני כן, או יותר נכון תגלית, שיביאו לכם משהו שאינכם מצפים לו, וישכתב מחדש את כל מה שהרגשתם שידעתם אודות עצמכם, על הפלנטה.

מגיעה המצאה אחת, יקדימו אותה שתיים אחרות, אולם היא מגיעה.

 

אתם עומדים להבין כעת מדוע ישנו סיפור בספר מלכים ב' שאני מרבה לספר אותו.

אליהו עמד להתעלות, הוא היה האדם היחידי שבחר את זמן ההתעלות שלו, וביקש מתלמידו אלישע שיתעד ויכתוב זאת. הוא סיפר לו שהוא עומד לצאת לשדה וביקש שינסה לכתוב הכי מהר שביכולתו לכתוב, שיתעד היטב ובאופן מדויק, ומבלי שדעתו תהיה מוסחת ממה שהוא עתיד לראות.

ואגב הסיפור אכן מסופר באופן מדויק, יקרים. אליהו, שהיה אדם בעל חוכמה רבה וחיבור לאל ולרוח, צעד לשדה, הרים את ידיו מעלה, והפך לכדור אור. אלישע צפה בכך, תעד זאת בעוד דמעות זולגות על לחייו.

שום דבר לא הגיע לקחת את אליהו, אור לא ירד משמיים - אליהו הפך לכדור האור של עצמו ברוחב של 8 מטרים, שהיה כה בוהק, בוהק יותר מלפיד ריתוך, עד שלא היה ניתן להביט בו.

אלישע ראה ממש לפניו משהו שאף אדם מעולם לא ראה - את כלי הרכב שהנשמה רוכבת בו, בועה רב מימדית מלאה בדפוסים בעלי משמעות, שפה כלשהי, וזה החליף את גופו הפיסי של המורה שלו, המאסטר אליהו, והוא נעלם מעיניו!

נראה היה ששלושה סוסים לבנים נשאו את כדור האור הזה לשמים, וזוהי מטפורה, יקרים.

למספר 3 יש עוצמה רבה והוא קיים באלוהיות של מערכות רוחניות רבות - משמעותו זרז עבור האנושות.

 

זה התרחש לפני זמן רב, ואני שב ומזכיר את הסיפור הזה מכיוון שמגיע משהו שיאפשר לכם לראות באותו האופן את הדבר הזה.

אלישע ראה וכתב אודות מנגנון, היתה לו יכולת לרגע לראות חיים רב מימדיים ודברים מחוץ למימד השלישי. לכם אין כעת את היכולת הזו, אולם ההמצאה שמגיעה תאפשר זאת לכם.

הענקנו לכם רמזים כיצד זה עתיד לפעול וכיצד תוכלו לראות זאת באמצעות מכשירים - בתחילה גולמיים ולא משוכללים, תוך שימוש בקרור על - זה אמור לתת לכם רמז מה הם ימדדו.

ומה שתראו ישנה את האנושות לעד.

אתם תראו את 'המרכבה' מסביב לכל אדם ואדם, תראו דפוסים של בריאות - תוכלו להתבונן באדם ולהבין מה קורה בתוכו, בתודעתו, בגופו - זו תהיה מפה של התודעה של מי שהנכם! ממש לפני עיניכם.

זה עשוי לשנות ה כ ל!

 

אתם תשאלו בתחילה מה זה, מדוע זה נמצא שם ומה זה מספר...

זה ישכתב מחדש את הרוחניות על הפלנטה, יהי עליכם להתחיל שוב מכיוון שזה יראה את התפארת. לא תראו אדם מואר ואדם חשוך, לא תראו את מה שלדעתכם נמצא שם - במקום זאת תראו שיוויון יפהפה בין אדם לאדם לאדם... [קריון מתלהב...] ולאחר תראו את מה שקיים מסביב לעצים [ קריון מצחקק בהנאה..] ומסביב לסלעים - מוטב שאזהר, אני יודע שישנם כאן בחדר גיאולוגים ...

 

בכל מקום קיימים חיים שאינכם מצפים להם. כיצד אוכל לספר לכם את מה שאינכם יודעים ואינכם יכולים לדמיין - זה ישכתב את הביולוגיה, את ההגדרה של מה אמורים להיות חיים, מכיוון שזה נע.

מגיעות מילים והגדרות שאין לכם כיום, מטבעות לשון שיהפכו לאופנתיים, זה יראה עקביות/לכידות ואפילו את 'השדה'.

זוהי תחילתו של מסלול התעלות לפלנטה, ותקבלו זאת כאשר תהיו מוכנים לנוע לרמה הבאה, לחברה שלעולם לא תהרוג את עצמה או אפילו תחשוב על כך, מכיוון שנטילת חיים של אדם אחר תיחשב לפעולה לא הוגנת וחסרת מצפון. זה מגיע כהגיון בריא, יקרים, שמלחמה אינה תשובה ומענה לשום דבר אלא רק זוועה. היא מעולם לא פתרה שום בעיה על הפלנטה, וזה עתיד להיעלם...

 

סחרור וסיבוב הלמידה יהיה קשה, מכיוון שקשה לצאת מאלפי שנים של רפש אל תוך האור, מבלי ללמוד על המשמעות של זה וכיצד לעשות זאת. תהיה התמזגות איטית של האור אל תוך החשכה. העולם אינו חייב להסתיים על מנת לשוב ולהתחיל, המשמעות של המחזור הזה אינה שהפלנטה עומדת למות ולהיוולד מחדש, היא אינה חייבת ללכת בעקבותיהן של חברות אחרות שחלקן מתו ממגפה שהם יצרו בעצמן - לא אתם, אתם עדיין נמצאים כאן, וזה אמור לספר לכם שבהמשך מגיע מיזוג של אור וחשכה - קשה כפי שזה עשוי להיראות - מיזוג שלא קרה לפני כן.

כל אחד מכם, נשמות עתיקות, הגיע לכאן עם הפוטנציאל הזה. זוהי השושלת שלכם! זוהי הסיבה שאתם נמצאים כאן. וזוהי רק ההתחלה... מכיוון שאתם שבים וחוזרים, ובכל פעם שתגיעו שוב, התודעה תתרומם מעט יותר, וזה יהיה דבר נוח עבורכם להגיע לפלנטה הזו כתינוקות ולהמשיך מהמקום בו סיימתם בפעם שלפני כן ..

 

ההתפתחות לא תהיה גוף טוב יותר התפתחות תודעתית לחלוטין.

ואלה הטוענים שאין בכוונתם לשוב לכאן חזרה מכיוון שהם עייפים או שהם סיימו את עבודתם כאן - אתם תשובו, עם דעת אינטואיטיבית, כך שלא תחזרו על אותן שגיאות שעשיתם לפני כן, וזה ישנה את פני הדברים.

תודעה גבוהה יודעת ומרגישה מה פועל ומה אינו פועל במערכות יחסים, בעסקים, בשותפויות, ולא תחזרו על אותן שגיאות מכיוון שלא תצטרכו עוד לחרוש מבעד לחשכה, יהיה אור בנתיבכם - התפתחות בתודעה שטרם התרחשה כאן.

אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים. אתם תראו שמה שקרה בעבר אינו המפה של העתיד!

כרגע מתרחשים דברים קשים על הפלנטה, דברים נהרסים בכל מקום - האם תוכלו להכריז שאתם חוגגים את 'השבירה' הזו? [ קריון מצחקק בהנאה..] זו החשיפה של הדברים שהיו שם תמיד ואינכם רוצים בהם עוד. אתם רואים זאת עתה ממש לפניכם.

חלק הגיעו כ'קלפים משוגעים' על מנת לערבב את הדברים שאינכם אוהבים כך שתוכלו למזג את האור לתוכם וזוהי המשימה כעת: המיזוג של כל החדש. העימותים יתרחשו אפילו אצל המדענים המאמינים שהם יודעים את אשר הם יודעים ולכן אינם רוצים 'להתבלבל' ולהיות נבוכים עם דברים חדשים - זה נמצא שם על מנת להגיע לפתרון, וזה אכן יפתר.

 

לסיום, אלישע ראה בשדה את הדבר המפואר ביותר שאדם אי פעם ראה, הוא ראה את המרכבה, פיסה של הנשמה, אור חומל רב מימדי, בוער ובוהק יותר מאשר אור של ריתוך. והיה שם גם צבע..

אנשים שואלים מהו צבעה של הנשמה ומהו צבעו של האל... כאשר אתם רואים צבעים אתם יכולים לומר שאתם מכירים ויודעים מהו לוח צבעים, אולם למעשה אין לכם מושג ... בצדו השני של המעטה/צעיף אתם יכולים לשמוע אור, מאחר וזהו פשוט רטט.

אלה האחראים על האלוהיות של הפלנטה שומעים את המדריכים השרים את שמכם באור, אולם הצבע שתוכלו לתפוש כבני אדם באמצעות עיניכם האנושיות מעבר לאור הבוהק ביותר, הצבע שאלישע ראה - היה צבע סגול עמוק נפלא ויפהפה, שהפך מאז להיות קשור לאלוהיות בגלימותיהם של רבים כל כך.

זה רמז לספקטרום שיחשוף ויגלה את עצמו כאשר תתחילו להגשים את ההמצאה של ראייתו של שדה קוונטי. שתתחרה בהמצאתו של הגלגל, באופן שהיא תשנה את האנושות לתמיד! זה מגיע... זה נמצא ב'שדה' כרגע.

ואם תשאלו עד כמה רחוק משתרע ה'שדה' אל תוך העתיד [קריון מצחקק בהנאה..] הרי שאינכם יודעים דבר אודות ה'שדה', מכיוון שה'שדה' מייצג את כל מה שישנו, מה שהיה ומה שיהיה, באופן פוטנציאלי ובעבר, על הפלנטה.

ה'שדה' היא עקביות/לכידות רב מימדית שאתם מתחברים אליו. הוא אינו לינארי. ולכן אני יכול לומר שלא תכירו את עצמכם תוך אלף שנים ... ואלו חדשות טובות!

 

דעו שהדברים האלה אפשריים והם שלכם באופן פוטנציאלי. עבדו על החידה הזו באופן אישי עם עזרה מכל מה שנמצא סביבכם, שאינכם חושבים שהוא חי, בחיים.

לכן אני אומר שלעולם אינכם לבדכם, ולעולם לא תהיו לבדכם. אינכם יכולים להיות לבדכם - זה בלתי אפשרי!

זהו המסר של קריון ותמיד יהיה כך .. ויהיה עוד, כאשר הזמן יהיה הולם.

 

עזבו את המקום הזה מוארים, אולי מעט מבולבלים, בבחירה חופשית [קריון מצחקק בהנאה..] אולם בידיעה מוחלטת שהדברים אינם עומדים להיות אותו הדבר כפי שהם היו.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020