Light Connections
 
 

 

מגנטיות - דצמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

זהו התקשור נוסף מ'נקודת הצומת' בחצי האי יוקטן, ואנחנו ממשיכים לכבד את האדמה כאן, את הידע, את קבצי החוקים של הידע המופיעים במבנים.

זוהי חגיגה של 30 השנים שחלפו מאז הפעם הראשונה בה ישבתי על הכסא עם שותפי (לי קרול, ת.ג.) וברצוני לערוך חזרה על חלק מן הדברים המקוריים שהתחלתי להעביר לכם במשך כל אותן השנים.

ואתחיל עם שניים מהם.

 

ישנו מידע בספר לבן קטן שנכתב בשנת 1993, שכעת הוא רלוונטי וקשור לזמנים אלה. למרות שהספר הזה עדיין מודפס ופופולרי, הוא אינו בהכרח משהו שקראתם אותו, ולכן רבים אינם מכירים אותו.

הספר מתחיל בהכרות אתי ועם המונח 'מאסטר המגנטיות'. אנשים שאלו מה הקשר בין קריון למגנטיות, ומה כל כך מיוחד בתכונה המדעית הזו - הביטו במידע שמסרתי לכם בזמנו.

 

אל תדאגו

 

סיפרתי לכם שלא תהיה מלחמת גוג ומגוג, למרות העובדה שהייתם בעיצומה של המלחמה הקרה - ובתוך שנתיים מאז התפרקה ברית המועצות.

יקרים, זה היה 'בשדה', זה קרה אפילו בעודי מספר על כך ובזמן שהספר נכתב. זה לא היה ניבוי עתידות, זה היה בעקביות/לכידות שהתרחשה בדברים שקרו בעולם.

שנת 1989 היתה השנה של נפילתה של חומת ברלין. וזמן מה לאחר מכן ידעתם שפניה של הפלנטה הזו מועדות לעבר עתיד ללא תחזית. בכתובים היה רשום שהייתם לעבר מלחמת גוג ומגוג. גם נבואותיו של נוסטרדמוס אמרו כך. אפילו נבואות - שחלקן הגיעו מקייסי (אדגר קייסי, ת.ג.) - ציירו עתיד של אבדון שלא קרה...

 

המידע שהעברתי לכם היה שנוי במחלוקת ורבים לא האמינו בו, עד שראיתם את הדברים שהתחילו להתרחש, ושנת 2000 הגיעה וחלפה, משתרכת לעבר הקסם של נקיפת הצירים של ימי השוויון, החלון בן 36 השנים סביב סיומה של שנת 2012.

 

זה היה הדבר הראשון שסיפרתי לכם כדי שלא תדאגו, למרות שזה היה מנוגד לכל הנבואות שניתנו לכם לגבי התאריך הזה באמצעות אלה שכינו עצמם רוחניים.

אפילו כיום, המשמעות העמוקה של זה היא שאתם יושבים בתרבות, חברה, אנושות - ללא תחזיות. לא היו כל תחזיות מעבר לנקודה הזו, מלבד אלו של הילידים. למאיה היו לוחות שנה אחרים מוכנים, בשפת לוחות שנה, המחזורים, עבור האנושות שתעבור את שנת 2012 - וכך קרה.

 

מחזוריות

 

הדבר השני שברצוני לספר לכם הוא אודות מחזוריות.

אגלה כעת משהו שדיברתי עליו רק מספר פעמים מועט בעבר, ואעשה זאת הפעם באופן תמציתי יותר. המדען גרג בריידן גילה משהו שהוא כעת מובן - התודעה, אותו דבר חמקמק, שרק כעת לומדים ומבינים אותה כחלק מאנרגיה, מתייחסת באופן כלשהו לשדה המגנטי של הפלנטה.

כאשר השדה המגנטי נמצא במחזור שהוא נמוך - כפי שזה נמדד ביחידות של מיקרוטסלה (יחידות המודדות קרינה אלקטרומגנטית, ת.ג.) - אלה הזמנים בהן פורצות מלחמות או מסתיימות.

ההתחלה והסיום של המחזורים על הפלנטה המחוברים למשהו משמעותי כמו מלחמה ושלום, קשורים למחזורים של הרשת המגנטית.

מידע זה בפני עצמו אמור לגרום להתחלה של מחקרים מרובים לגבי מערכות היחסים מכל סוג שהוא שקיימות בין האנרגיה של התודעה האנושית ובין המגנטיות על הפלנטה. הרשת, ההגנה, זו שיוצרת ממשקים עם ההליוספרה - שדה מגנטי נוסף, אפילו חזק יותר, של השמש (תחום ההשפעה המגנטי הבוקע מן השמש, ת.ג.).

מדוע זה קשור, מה מצוי שם, מה תוכלו ללמוד מכך ומהי המשמעות של כל זה...

 

בראש ובראשונה זה מחזורי. אולם זה אינו הכל. כאשר תקראו את הספר תגלו שמדובר בתנועה של הרשת המגנטית בדרך נוספת, לא בעוצמתה אלא בכיוון ובמגמה שלה לכדור הארץ, ובמילים אחרות - השאלה היא היכן נמצא באמת הצפון המגנטי, ומדוע זה חשוב?

בספר ההוא סיפרנו לכם שהרשת המגנטית של הפלנטה הזו תנוע ושתוכלו לראות זאת בעזרת מצפן. בתקשורים לאחר מכן סיפרנו שהיא תנוע יותר תוך 10 שנים מאשר שהיא נעה ב 100 השנים האחרונות, ומאחר שניתן לתעד ולמדוד זאת, הרי שאלה אינם דברים אזוטריים.

המגנטיות היתה בתנועה.

 

אם התודעה שלכם אכן מחוברת לשדה המגנטי של כדור הארץ, הרי שהתופעה הזו היתה אמורה להשפיע עליכם - והדברים האלה אכן קרו, ואתם יכולים לשוב ולבדוק את ההתקדמות הקצרה של התנועה המהירה של הרשת המגנטית, בה הצפון האמיתי המשיך לנוע ולנוע והיה ניתן למדוד זאת..

 

זה היה כה משמעותי עד שהטכנולוגיה שלכם היתה חייבת להשתנות. למסלולי הנחיתה בנמלי התעופה ישנם מספרים המכוונים בהתאם למצפן בכיוון אחד כך שכל הטייסים ידעו, וכל המפות העולמיות שלהם יהיו בהתאם, כך שאם הצפון האמיתי ינוע באופן גדול מעבר למעלה וחצי או שתי מעלות, יאלצו לצבוע מחדש את מספרי מסלולי הנחיתה, בהתאם.

ואכן ברחבי העולם מספרי המסלולים נצבעו מחדש בעקבות השינויים המגנטיים הגדולים, למעט מסלולים מסוימים בצפון הרחוק של כדור הארץ ובדרום הרחוק. היו כאלה שאמרו שזה השתנה כל כך מהר עד שאתם כנראה צועדים לעבר היפוך קטבים מגנטי, אולם זה היה שגוי.

וסיפרנו לכם מדוע זה אירע.

 

הכל וכולם יכולים להיות מושפעים בעקבות שינוי מגנטי - בין אם הוא גבוה יותר, נמוך יותר, עוצמתי או משנה כיוונים - צמחים, חרקים, בעלי חיים, וכל דבר שיש לו הרגלי נדידה. היום מבינים שלציפורים, ללויתנים ולכל בעל חיים שנודד יש מצפן פנימי, מגנטיט קטן במוחו שמבין מהם הכיוונים.

היה זמן בו הלויתנים הביאו את עצמם לחופים על בסיס קבוע ולאחר זה פסק. זה היה כיוונון מחדש, התאמה של בעלי החיים שהיו תלויים בידיעה היכן היה הצפון המגנטי על מנת שיוכלו לנדוד.

התקשור אודות זה היה לפני שזה קרה, כך שיכולתם לראות זאת ולעקוב אחר זה. הרשת המגנטית נעה ואפילו הלויתנים ידעו זאת ולא הבינו, מכיוון שהם תמיד שחו במים צלולים ללא כל הפרעה ולפתע היה חצי אי בדרכם והם איבדו את דרכם והגיעו לחוף.

אט אט עם הדורות הם למדו לשחות מסביב ל'מכשול', אולם דבר זה כשלעצמו היה אמור להראות לכם שקורה משהו ושכל כדור הארץ ידע על כך.

 

מדוע זה קרה?

הצהרתי הצהרה מאוד אזוטרית על כך שהגעתי לכאן על מנת לסייע להזיז את הרשת הזו עד לשנת 2002 - אפילו סיפרתי שיש לי 'קבוצת רשת' - ובשנת 2002 סיפרתי שהיא תפסיק לנוע בעוצמה הזו, וזה אכן קרה.

המגנטיות נעה כהכנה לתודעה הגבוהה יותר שתגיע לפלנטה הזו. כבר אז ידעתם שהמגנטיות מחוברת לתודעה ואם תנועו באופן מסוים זה יאפשר את היכולת להתפתחותה של תודעה גבוהה יותר ולהגשים את הנבואה של בני המאיה, שלאחר שנת 2012 האנושות עשויה לראות את התודעה הגבוהה ביותר שהיתה לה מעולם.

וזוהי הסיבה האמיתית לחגיגה! לא 30 השנים - וזה רלוונטי למה שמתרחש כעת בשנת 2019, אתם שם, יושבים על האדמה בה ניתנו הנבואות האלו, ואני נמצא כאן על מנת להניע את הרשת המגנטית.

'מאסטר המגנטיות' הסביר לכם כעת, אולם יש עוד .. תמיד יש עוד ...

 

שנת 2020 מגיעה. זו תהיה שנה קשה מכיוון שהיא תחשוף את הדואליות. האור והחשכה יתחילו להראות את עצמם יותר מאשר אי פעם בעבר, וזה יהיה קשה מכיוון שדברים בלתי הולמים יתחילו להיראות, זה יהיה כמעט כמו שהלכלוך יתחיל לצאת מהסדקים ...

חלק יפחדו ואחרים יבינו שזה תמיד היה שם. תראו זאת בפוליטיקה אפילו יותר מכפי שאתם רואים זאת עכשיו. תראו זאת במדינות רבות ברחבי העולם שיתכן ויאבדו את מנהיגיהם, שוב, בעקבות פעולות בלתי הולמות שהם נהגו לעשותן בחשכה ואינם יכולים לפעול כך עוד כיום.

תאגידים יתחילו להראות דברים גדולים בלתי הולמים, מענקים עצומים שניתנו שעשויים למוטט חברות תרופות בלתי הולמות.

זה יקרה בשנת 2020. זה אודות גילויים ובו בזמן מדובר במחזור שמסתיים ובתחילתו של מחזור חדש. והמורה גרג בריידן אמר שזו אינה חייבת להיות מלחמה נוספת אלא שהמשמעות היא שבמקום זאת יש לכם הזדמנות להגיע להחלטה הזו עם תודעה גבוהה יותר על מנת לעשות את הדברים בצורה אחרת ויתכן שאף לסיים את המלחמה.

 

בני אדם על הפלנטה אינם רוצים לסבול או לחוות זוועה של הטבע האנושי.

וההצהרה הגדולה, יקרים, היא, שהטבע האנושי אינו סטטי - סיפרו לכם שכך הם פני הדברים רק מכיוון שראיתם זאת באופן מסוים. ההיערכות החדשה של הרשת המגנטית מאפשרת תודעה גבוהה יותר וזה משנה את הטבע האנושי, שזה אדם חדש שאינו יוצא עוד למלחמה באופן אוטומטי!

האם שמעתם זאת? זהו ההבדל. וזוהי הסיבה להיותי כאן, ממש בזמן בו המדע יתחיל לראות מתאם בין מה שהתרחש על הפלנטה הזו ומה שמתרחש בתודעה.

עפר האדמה, וכל מה שנמצא שם, והידע, מתחילים להיטמע בתודעה של הרשתות והאנושות, והם יתחילו לחשוב באופן שונה.

 

אלה היו רק שנים מהדברים שמסרתי לכם לפני שנים כה רבות, ואשר נמצאים לפניכם ממש כאן, ממש עכשיו.

וזוהי החגיגה האמיתית! [ קריון מצחקק בהנאה..]

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020