Light Connections
 
 

 

2020 - דצמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

באופן מסורתי, בפגישה מסוימת כזו בסוף השנה, אני נוהג לספר לכם מעט ממה שנמצא ב'שדה' ואלו אינן תחזיות, יקרים, זה מה שמתרחש על הפלנטה.

'השדה' מיצג את כל הפוטנציאלים הנערכים יחד, והוא גם מייצג עקביות/לכידות של היערכות, כלומר שעם כל הפוטנציאלים הקיימים - חלקם עקביים/לכידים ואלה הם שמוכנים ביותר להתרחש.

הקריאה של 'השדה' היתה תמיד משהו שאלה שחזו, יכלו להתחבר אליו ולקרוא אותו. והבנתם רק לאחרונה, שאלה הקוראים מעל ומעבר אינם רק מזהים פוטנציאלים אלא גם מחפשים אחר אותם פוטנציאלים עקביים/לכידים.

ישנם שם פוטנציאלים רבים שפשוט לא יתרחשו, ובמקום לספר עליהם ולהפחיד את כולם, עליכם פשוט לחפש אחר אלה העקביים/לכידים, ואספר לכם על כמה מהם.

 

בתחילה ברצוני לספר לכם על השנה המגיעה.

כאשר אתם מתבוננים באופן מטאפיסי ואזוטרי על זמנים, תאריכים, שנים, אין טעות שהם ממוספרים באופן רציף, מכיוון שכך אתם עושים זאת, אלא שלמספרים ישנה תמיד משמעות. זוהי אחת מהנחות היסוד ולאלה שטוענים שהכל אקראי קשה להבין זאת מכיוון שזה אינו אקראי.

הטיבטים הקדמונים, ומרבית הילידים, הביטו במשך אלפי שנים על המספרים כמשהו שיספר להם על המתרחש או על מה שעשוי להתרחש.

גם פיתגורס, המתמטיקאי המפורסם, גילה ענין וסקרנות באנרגיה של המספרים, מעבר ליכולתו המתמטית.

 

22

 

נראה ששנת 2020, בחיבור הספרות 2+2 היא מספר 4, ובהתבוננות במערכות הרבות של הנומרולוגיה ובחיבור שלהן למספר 4 הרי שהפרוש יהיה כדור הארץ, גאיה.

אולם במרבית מערכות הנומרולוגיה, יש משהו מיוחד בספרות כפולות, ובמקרה של שנת 2020, אם מתעלמים מהספרה 0, מתקבל 22, ומאוחר יותר נדון במשמעות של זה במערכת הטיבטית.

למספר 22 יש קשר לחוק קוסמי - טרם שמעתם אותי דן ב'חוק קוסמי', אולם זו מטפורה מכיוון שאין באמת חוקים של האל, אולם קיימות אקסיומות, אמיתות, אמיתות ליבה, שהחוק הקוסמי מייצג אותן.

אחת מאמיתות הליבה של החוק הקוסמי קשורה באור ובחשכה, ובכל הדברים הרבים שסיפרתי לכם במשך שנים אודות העובדה שהאור הוא פעיל והחשכה היא סבילה.

 

בפלנטה המסוימת הזו קיימת דואליות, ואתאר אותה בהמשך.

המספר 22 הוא אודות דואליות מוגברת ומועצמת, אודות דואליות מתקנת.

המספר 22 הוא 'מספר מאסטר' קשה, מכיוון שהוא קשור לאור ולחשכה, לחוק הקוסמי.

 

מאז שנת 2012 אני מספר לכם שהמנה, האיזון, היחס בין האור והחשכה מתחיל לנוע באופן גדול, ואחראי לדברים רבים שאתם רואים כעת ולא ראיתם אותם מעולם לפני כן על הפלנטה הזו.

כאשר יושרה מתחילה להיות חשובה, יהיו אלה שיגרמו להבדל בחברה מודרנית כמו שלכם, בה מתחילים לראות ולהתמודד עם חוסר צדק שהתרחש במשך מאות בשנים, אינו מקובל עוד ונמצא כעת בחזית הדברים. גם המרמה, התנהגות בלתי הולמת מתחילים להראות את עצמם.

זהו חוק קוסמי, וזה מה שמתרחש כאשר האור מתחיל לנצח את החשכה.

 

דואליות

 

אולם הבה נחזור מעט לאחור ונשוחח על דואליות, שהיא תהליך שיש לבני האדם בו יש להם בחירה החופשית להביט בדברים המוארים ובדברים החשוכים ולבחור ללכת לכל מקום שיבקשו להגיע אליו.

וכבר מלכתחילה סיפרתי לכם שזוהי שנת הסמן של מבחן האנרגיה. וזוהי בחירה חופשית.

 

ויהיו אלה שיאמרו שהאל העניק לכם בחירה חופשית, ומיד לאחר מכן שופט אתכם על הבחירה החופשית הזו שלכם. אולם זה לא מה שקרה.

הדואליות שייכת לאנושות והיא חלק מהמבחן שלכם. הדואליות אינה מתקיימת באל. האל אינו חלק ממבחן, יקרים. לבורא והיוצר של כל מה שישנו, מהות האהבה, החמלה, היופי מעבר להבנה ותפישה, שברא אתכם, עומד לצדכם, אוהב אתכם ויודע את שמכם - לאל הזה אין דואליות.

אני שב וחוזר ומדגיש זאת פעם אחר פעם עד שיהיו אלה שיבינו לבסוף, שלא יכולה להיות מלחמה בשמיים, או 'מלאכים נופלים', מכיוון שאין לאל דואליות. אין אור וחשכה בשמים, במקור הבורא היוצר - קיימים שם רק אור ואהבה, וזה היופי מכיוון שזה קיים בתוככם!

 

אלה שטוענים שהאל הוא פשוט השתקפות של התודעה האנושית, ויש שם מלחמות, מלאכים נופלים, שדים ועינויים, הרי שהם מדברים אודות עצמם ולא אודות האל.

בסופו של דבר העובדה וההבנה האלו ישכתבו מחדש כמה דתות על הפלנטה הזו. חלקן כבר מקבלות באופן רחב את אהבת האל אולם מבולבלות עם כל המיתולוגיה, ויתחילו להבין את אמיתות הליבה היפהפיות שמצויות שם, והכל מכיוון שהאור מתחיל לנצח.

 

ישנם דברים מעניינים אודות הדואליות שטרם דיברתי עליהם.

הבחירה המודעת שלכם בין האור לחשכה חושפת למעשה דברים ברמת האור או החשכה שיצרתם.

לדוגמא, אתם יוצרים את מה שאתם חושבים עליו ורמת האור או החשכה שאתם מקרינים ... אתם בוראים ברמה גבוהה, יקרים, ואני עומד להעניק לכם מושג שיתכן ומעולם לא חשבתם עליו והוא חלק מערפל הדואליות.

האם הבחנתם, ניתחתם או אפילו חשבתם על העובדה שההמצאות על הפלנטה הזו מתרחשות כמעט תמיד בעת ובעונה אחת, במועד מסוים?

אדם - גבר או אשה - ממציאים משהו שמשנה את כדור הארץ, בין אם זה קשור לחשמל, רדיו, וכו', ומתברר שזה התרחש בעת ובעונה אחת בכל רחבי כדור הארץ, ויתכן שאדם אחד מקדים את רעהו בהפרש של כשבוע ... הדברים האלה מתרחשים בבת אחת כאשר הזמן הוא הולם.

 

אביו של שותפי, מר קרול (אביו של לי קרול, ת.ג.) נולד לפני שהאחים רייט טסו (הם היו הראשונים שהצליחו לבנות ולהטיס מטוס, ת.ג.). ההמצאה של התעופה הגיעה בזמן ובעיתוי הנכון, וניתנה לפלנטה בבת אחת, והם הקדימו בשבועיים את הממציאים הצרפתים בטיסה הממונעת. זה קרה באותו הזמן, וערפל הדואליות מתרומם ומעניק לכם את הדברים שאתם זקוקים להם, או את הדברים שאתם חושבים עליהם או שיצרתם אותם.

 

הנה כמה דברים על מנת שתחשבו עליהם ..

הייתם כמעט בסיומה של מלחמת העולם השניה, עשרות אלפי בני אדם מתו, שוב חוללתם מלחמה בעולם בשתי חזיתות, אלה היו זמנים חשוכים קשים, האנושות היתה במקום מאוד שלילי, וכל הכתבים ציינו שהעולם צועד לעבר קץ וחידלון, שעתידה להיות מלחמת עולם שלישית, אחרונה, מכיוון שזה מה שבני אדם נוהגים לעשות ...

ערפל הדואליות החל לכבד את החשכה שיצרתם, בבחירתכם החופשית - חלק מן הדברים ניתנים לכם בעקבות מה שאתם חושבים! מעולם לא אמרתי זאת לפני כן, ודברי יעוררו מחלוקת, אולם בשנות ה 40 של המאה הקודמת, ממש אז, ברגעים ההם של הזמן, גיליתם את האנרגיה הגרעינית ... כן, ניתנה לכם היכולת למחות את כדור הארץ מעל פני האדמה ואתם ניצלתם זאת מיד!

אפילו לאחר שהמלחמה הסתיימה כולם הצהירו שזו עומדת להיות האנרגיה החדשה מכיוון שהיא נקייה, טובה, אינה צורכת את הדלק - ואז הבנתם שהיא אינה ממש כך כאשר משהו משתבש... וזה קרה מספר פעמים עד שהבנתם שכור גרעיני אחד יכול להשפיע על הפלנטה כולה, ושזה אינו שווה זאת!

זו היתה המצאה שניתנה לכם בזמנים חשוכים כך שתוכלו 'להשלים את העבודה' בחשכה.

 

מעולם לא דיברתי על כך, זה קשה, אולם זוהי בחירתכם החופשית, יקרים.

 

זה התרחש אז, בשנות ה 40 של המאה הקודמת. הבה נתקדם לשנים שלאחר שנת 2012 בה חציתם את הסמן, והאור מתחיל לנצח, וערפל הדואליות מתחיל להתרומם כדי להעניק לכם דברים שהייתם זקוקים להם במשך זמן רב. והנה הם מגיעים ... ההמצאות מגיעות ...

וכאשר הם יגיעו, ברצוני שתתבוננו בהן ובמשמעותן לפלנטה, מכיוון שכמעט כל ההמצאות שאתם מוכנים לקבל אותן, המצויות ב'שדה', יעזרו לכדור הארץ.

המצאות אלו אינן רק אביזרים חדשים, יקרים, או טכנולוגיות חדשות שירשימו אתכם - הם דברים שעתידים לעזור לפלנטה ולכם, והגיע הזמן לכך ..

 

תעופה

 

הבה נשוחח שוב על תעופה. האין זה מעניין שזה קיים רק מספר שנים? חשבו על כך לרגע.

בני אדם צפו בציפורים במשך עידנים, לסינים היו רקטות לפני אלפי שנים, היו מצנחי בלימה, והייתם יכולים לחשוב שזה יוביל אתכם באופן טבעי להבנה של התעופה, הגלישה, לפחות את היכולת לקפוץ מהרים - כפי שאתם עושים כיום - ללא מנוע, ולהיות מסוגלים לנחות בדיוק במקום שתבחרו. איש לא חשב על כך או עשה זאת.

זה מוזר, שיצורים אינטליגנטיים כמוכם שרצו בתעופה במשך אלפי שנים, עקבו וצפו בציפורים במשך אלפי שנים - הגיעו רק לרמה הקיימת כיום.

כאשר יתרומם ערפל הדואליות, יחוו זאת בזמן הנכון ובמקום הנכון כל האנשים שממוקמים כאן על הפלנטה, ממש כפי שהיה עם טסלה, על מנת להעניק לכם משהו שאתם זקוקים לו ושיעזור לפלנטה.

האור מנצח.

 

ההמשך

 

ישנם אלה שאינם רוצים לשמוע על ההמצאות שעומדות להגיע, הם רוצים לשמוע מה יקרה בהמשך, בעקבות הדואליות.

בסדר, אתחיל משם ...

הממשלה שלכם בצרות (ממשלת ארה"ב, ת.ג.), ואיני מדבר אודות המנהיג (טראמפ, ת.ג.) אלא אני מדבר על המערכת. המנהיג הכניס מקל גדול בתוכה וסובב אותו, ולקן הצרעות שתמיד ארב שם יש דריסת רגל, כך שהדמוקרטיה האהובה שלכם והקונגרס משקיעים את כל זמנם במאבק האחד עם השני, במקום להעביר חוקים עבורכם, ומבלי יכולת להשיג שום דבר.

זה היה חייב להראות את עצמו כך על מנת שתוכלו לתקן זאת. כאשר האבק יתפזר - וזה יקרה, זה תמיד קורה - הנשים והגברים החכמים יעצרו לרגע - יתכן ויהיה אפילו יום מנוחה מתוכנן, בו הקונגרס יחליט לא לעשות דבר ורק לחשוב על מה שמתרחש, אולי מישהו יחליט שעל כולם לשיר יחד שיר ויתכן שהם אכן יעשו זאת... וכולם יבינו שעל הדברים האלה להשתנות על מנת שיהיו לאמריקה חוקים שהיא זקוקה להם, שוהיא תנוע לכיוון שעליה לנוע לעברו.

כל הדברים שעל הממשלה לפעול, נכונים או שגויים, אפילו בדברים הבסיסיים ביותר שעליה לספק אותם, כולם 'שבורים' ...

צפו שהמצב יהיה גרוע יותר לפני שהוא ישתפר. לא רציתם לשמוע זאת, אולם זו המשמעות של המספר הכפול 22, זהו החוק הקוסמי. כאשר אתם מדליקים את האור, הוא יראה את הלכלוך שקיים שם - והאור הודלק!

 

ההבדל בין אתמול להיום, בין הזמן שלפני שנת 2012 והזמן הנוכחי, הוא שלא היה הרבה אור והדברים שהיו ללא יושרה או שהיו בלתי הולמים - שגשגו. לא היה ניתן לטפל בהם מכיוון שהיתה יותר מדי חשכה והרבה אנשים הסכימו לכך, הפנו את מבטם ולא נהגו אחרת מחשש שהם לא יתקדמו ושהדברים לא יפעלו..

ועתה לפתע הכל משתנה. 'האור המחפש' בפעולה, ובדואליות ובחוק הקוסמי האור מנצח את החשכה.

סיפרנו לכם מהי משמעות עבורכם באופן אישי, אולם אנחנו מדברים כעת על השנה הבאה.

יתרחשו דברים נוספים כמו שהתרחשו לאחרונה עם מונטסנטו (תאגיד בינלאומי אמריקאי לטכנולוגיה חקלאית, שחומריו הרעילים גרמו לו לשלם פיצויים לאנשים, ת.ג.) התבוננו בזה מקרוב, אני סיפרתי לכם על כך. וזוהי רק התחלה - יגיע זמן בו תאגידים גדולים לא יוכלו עוד להתחמק מהידיעה שחומריהם הורגים אנשים.

יחשפו חברות תרופות בלתי הולמות שאינן מכבדות את חיי האנשים ומשמרות את האנשים חולים רק עבור הכסף. מתחיל להיות אור בחברות התרופות ועליכם לדעת זאת. הרפואה מתחילה לצעוד לכיוונים שיתכן ואינכם מצפים להם. זו רפואה, מדע, שהם יפהפיים ועוזרים לפלנטה. עקבו גם אחרי זה.

 

המספר הכפול 2020, החוק הקוסמי, יתחיל לחשוף דברים שעליהם להיחשף.

אלה שאינם נוכחים בדרך כלל בפגישות מסוג זה, לא יבינו מדוע החדשות הן כה נוראיות. זה יראה כאילו יש שחיתות בכל מקום, שום דבר אינו נעשה, כולם 'נופלים'... הם לא יבינו שזה האור שחושף את כל הדברים שתמיד היו שם, והגיע הזמן לחשוף אותם.

זהו 'העולם הראשון' (מושג שהתייחס בזמנו למדינות המתועשות ביותר, העשירות והמפותחות שנחשבו לעתים קרובות למדינות המערביות בעולם, ת.ג.), שם האור יהיה החזק ביותר מכיוון שאתם הם אלה הראשונים שיכולים לנקות זאת. יתכן ושמתם לב שבתהליך הנקיון של הדברים, המדינה הזו (ארה"ב, ת.ג.) מציגה תקדים לשאר העולם המתחיל להביט במה שאתם מגלים...

עקבו אחר זאת, זה מגיע ..

 

ערפל הדואליות מתחיל להתרומם מעל כמה המצאות גדולות המגיעות, שדיברתי עליהן כבר במשך שנים, דברים שונים באופן קיצוני שיעזרו לפלנטה הזו.

לו הייתי מתחיל את התקשורים שלי לפני 30 שנים ומספר לכם שאחד הדברים הטכניים שעשויים להשתנות יהיה הסיום של צילום באמצעות סרט צילום - לא הייתם מאמינים לי ואולי אף צוחקים... כל מה שידעתם הוא שסרט צילום מצוי בכל המצלמות - בין אם זה היה צילום תמונות או סרטי וידאו, שיש שם מרכיב כלשהו שיש לחשוף אותו ולפתח אותו, ואין שום דבר שיכול להחליף אותו ... 30 שנים לאחר מכן, אין כל סרט צילום בשנת 2019...

שום מרכיב אחר לא החליף אותו - תפישה חדשה דיגיטלית החליפה אותו. בזמנו לא היה לכם כל מושג על כך. המנגנון החדש הזה טרם הומצא או קרה.

 

ולא רק זאת, אילו הייתי אומר בזמנו לעורכי הוידאו ויוצרי הסרטים בעולם שיהיו להם מצלמות ללא סרט צילום וללא חלקים נעים - למעט העדשה שתנוע קדימה ואחורה - והכל יהיה 'תפוס' בצורה משונה, הדברים היו זוכים לתגובה דומה..... זוהי דיגיטליות, שום דבר אינו נע, נעלמו חלקי התובלה וראשי הקלטת הישנים, הם אינם מצויים שם יותר ודבר אינו נע. זוהי תפישה שאיש לא ציפה לה.

 

מגנטיות

 

ותפישה דומה מגיעה .. זוהי תפישה שקרובה ללבי, סיפרתי לכם שהיא עומדת להגיע, ובאופן מוזר היא קשורה למגנטיות ... [ הקהל צוחק..] - המנוע המגנטי נמצא כאן! הדחיפה והמשיכה של מגנטים בתצורה מיוחדת או כקרן, המושכים ודוחפים בינם לבין עצמם ומניעים דברים במעגל. והדבר היחידי שהם צורכים היא ההתעניינות שלכם [ קריון מצחקק בהנאה..]

יתכן והחלקים יתבלו, הגלגלים המסתובבים, אולם הכוח שמניע אותם ישאר למשך אלפי שנים. אם שיחקתם מעודכם עם מגנט, או עם זוג מגנטים, הרי אתם יודעים שהם נצחיים.

 

הפלנטה הזו שיחקה עם מגנטים במשך זמן כה רב, אולם לקח לכם זמן רב להבין ששם יהיה מקור יצור הכוח. לפני כן עבדתם עם מנוע בעירה מכיוון שערפל הדואליות טרם הורם בזמנו על מנת להעניק לכם משהו שיעזור לפלנטה. לעולם לא תהיה עוד צריכת דלק לשם יצור כוח.

 

יגיע גם הקץ לבטריות. כפי שאין יותר סרט צילום, כך לא יהיו יותר בטריות...

חשבו לרגע על כל המכשירים האלקטרוניים שיש לכם, שיהיה בתוכם יהיה מנוע קטן מיניאטורי שקטן אפילו מגודלה של בטריה רגילה, והוא יהיה תמיד טעון, מסתובב ועובד על מנת להשיג את הכוח הדרוש למכשיר שלכם. זהו המנוע המגנטי, יקרים, הוא כבר נמצא כאן, בפיתוח, ויש רק 'ללטש' אותו.

זה מצוי ב'שדה' וזה מגיע. לא יהיה עוד צורך להטעין מכשירים, לא יהיו יותר בטריות.. וזה מגיע מהר מכפי שאתם חושבים.

 

אלה היו רק דברים קטנים... ומה בדבר המכוניות שלכם? גם כאן לא יהיו יותר בטריות. יהיה חשמל שיופק כל הזמן ללא הפסקה, גם לא כאשר תכבו את המכונית - זה תמיד יהיה שם.

 

ומה בדבר אביזרי האחסון, כמו שאתם זקוקים כרגע להטענה של בטריות... אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים [ קריון מצחקק בהנאה..] יגיעו סוג של 'גביעים' שטרם ראיתם כמותם, שיאחסנו ללא בטריות ..

 

כל הדברים האלה שמתחילים להגיע, יעזרו לפלנטה. הנפט יהיה ממש זול [ הקהל צוחק..] מכיוון שלא תזדקקו לו, לא עבור דלק..

וזוהי רק ההתחלה, הדברים יתרחבו באופן מעריכי לגבי נסיעה. כן, גם למטוסים. יהיו לכם מטוסים חשמליים [ הקהל צוחק..] אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים.

 

האם תוכלו לדמיין זמנים בהם תפסיקו להוציא ולקחת דברים מהפלנטה מכיוון שלא תזדקקו להם יותר עבור מה שתעשו ותזדקקו לו. ואני רק 'גרדתי את פני השטח'.

הדבר הבא הם מים. התפלה של מים בזמן אמיתי נמצאת כבר בשלוש חזיתות, שלוש המצאות, ללא שימוש בחימום, רק בחשמל, שיהיה קל להפיק עם המנוע המגנטי.

 

זה ישנה את אופן פעולתם של הדברים. זה יביא לסיומה של מערכת החשמל שלכם שאינה עובדת כראוי, היא כושלת, היא לא תעבוד כאשר יהיה קר מדי והיא לא תעבוד כאשר יהיו לכם שריפות. ואתם עומדים לייצר את החשמל שלכם באופן מקומי, בביתכם או בסביבה, בשכונה, ולא יהיו לכם חוטי חשמל ממקור מרכזי אחד.

זה מגיע. זה כאן. כבר ניסו את זה.

 

אתם כה קרובים לדברים האלה וזה מה שעתיד להגיע בשנים הקרובות, אולם אני מציע לכם להניח עליכם את ה'מעיל' בשנת הדואליות, והיו מוכנים לחשיפתו של לכלוך רב בתחומים שלא חשבתם שיש שם לכלוך בכלל. והיו מוכנים שילדים יהיו מעורבים בכך. לא אומר יותר בקשר לכך.

אתם תזכרו את שנת 2020, יקרים.

 

אני מעביר לכם את הדברים האלה באהבה מכיוון שהאור מנצח.

הערפל לא היה מתרומם על מנת להעניק לכם את ההמצאות האלו לולא הייתם זקוקים להן בפלנטה המואצת בתודעה גבוהה יותר, בה אינכם צריכים לשאת בנטל של הדברים שתמיד גרמו לכם לבעיות. יהיה לכם כוח שיופק בקלות, מים שתוכלו להתפיל בקלות, וזה יוביל אתכם לדברים גדולים יותר לחברות שלכם שימנעו סוף סוף מחלות, לא תהיינה יותר 'רפובליקות בננות' או דיקטטורים, מכיוון שהציבור לא יהיה חולה יותר. זה אמור להתקבל על דעתו של כל מי שמבין כיצד עובדת הכלכלה ודברים חברתיים.

כאשר יהיה כדור ארץ שעבר ריפוי, תתחילו לשים לב, להביט סביב ולבחון את היושרה של כל מה שאתם מאמינים בו.

אפילו תתחילו לחפש אחר היכולת לתפוס שוב את אמיתות הליבה, וראיית כדור הארץ כשותף שלכם למשחק הרוחניות - דבר שאינו קיים באף מערכת דתית גדולה שיש לכם. השלכתם זאת, ורק הילידים זכרו זאת.

החיבור עם הפלנטה ישוב ויחזור.

 

זה העתיד, אולם תעברו לפני כן דרך דברים מכוערים שלא ציפיתם להם, לפני שתגיעו לשם. אולם כל הדברים האלה מרפאים אתכם, את החברה שלכם, את הפלנטה שלכם. חבל שעליכם לחשוף את הלכלוך על מנת לנקות אותו ... אולם תנקו זאת.

יעברו הימים בהם חשפתם את הלכלוך ופשוט כיסיתם אותו בחזרה עם לכלוך נוסף. לא תאפשרו לזה להתקיים יותר.

זוהי השושלת של הנשמות העתיקות, זוהי הסיבה להימצאותכם כאן, לכל אלה היושבים כאן כעת ומאזינים לדברים או קוראים אותם מאוחר יותר.

לכן אנחנו אוהבים אתכם כל כך, אתם הסכמתם והתייצבתם על מנת להיות כאן - בין אם אתם אנשים צעירים או מבוגרים - כך שתשאו תודעה גבוהה יותר מאשר יש עד כה לכל האנשים האחרים על הפלנטה הזו. האנרגיה החדשה שדיברנו עליה במשך 30 שנים כבר נמצאת כאן, ואתם עובדים על החידה כפי שמעולם לא עבדתם עליה לפני כן. ברצוני שתזכרו זאת!

 

צעדו אל מחוץ למציאות הזו החשוכה והמלאה בפחד ואכזבה, והתחילו להבין שישנה סיבה להיותכם כאן, אינכם הקורבנות של הפלנטה, נולדתם מפוארים, המשיכו עם מה שהגעתם לכאן לעשותו.

הנושא הוא ערך עצמי, הגיע הזמן שתבעו זאת לעצמכם, מכיוון שכל מה שסיפרו לכם עד כה לא היה נכון. אתם נמצאים כאן עם סיבה ומטרה, אתם אלה שתגרמו להבדל ולשינוי על הפלנטה - עכשיו, ומאוחר יותר, ביחידת החיים הזו, ביחידת החיים הבאה, ובזו שלאחריה ..

תשובו לכאן כשאתם יודעים יותר מכפי שאתם יודעים כעת, עם חוכמה ואור גדולים יותר - זוהי רק ההתחלה של האדם החדש.

 

זה מספיק לעת עתה

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020